GSC United

Event Category Name
32 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Karl Haunold
80 Portland Cup (USGP) Elite Masters Karl Haunold
9 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Karl Haunold
13 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Karl Haunold
DNF Cross Crusade #6 Masters 35+ B Karl Haunold
DNF Cross Crusade #6 Masters 35+ B Erik Haunold
42 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Erik Haunold
3 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Karl Haunold
35 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Erik Haunold
4 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Karl Haunold
16 Cross Crusade #3 Masters 35+ B Karl Haunold
62 Cross Crusade #3 Category B Erik Haunold
10 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Karl Haunold
63 Cross Crusade #1 Category B Erik Haunold
5 PIR September Handicap Series Handicap Men/Women James Norman
17 PIR September Handicap Series Category 1/2/3/4 Brandt Hueser
20 PIR September Handicap Series Senior Men Brandt Hueser
14 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men James Norman
39 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined James Norman
5 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Men James Norman
12 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 3 Men James Norman
15 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Men James Norman
14 Eugene Celebration Stage Race Category 3 Men James Norman
24 Alpenrose Thursday Series: August Series Senior Men Karl Choltus
24 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Brandt Hueser
19 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined James Norman
19 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined James Norman
7 OBRA Hillclimb Championships Category 3 Men James Norman
12 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Karl Choltus
19 OBRA Criterium Championships Category 3 James Norman
11 OBRA Criterium Championships Category 3 Brandt Hueser
28 Swan Island Criterium Men 3 barret fishner
4 Swan Island Criterium Men 3 Brandt Hueser
8 Tuesday PIR Category 3/4 Men Brandt Hueser
8 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Brandt Hueser
5 High Desert Omnium: Road Race Category 3 James Norman
19 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Brandt Hueser
13 High Desert Omnium Category 3 Brandt Hueser
11 High Desert Omnium Category 3 James Norman
11 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 3 Brandt Hueser
14 Mt Tabor Series Senior Men Brandt Hueser
15 Mt Tabor Series Category 4 Men Anthony Guisto
28 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Erik Haunold
5 State Games Track Category 5 Men Geoffrey Green
30 Mt Tabor Series Category 3 Men James Norman
2 Salem Fairview Circuit Race Category 3 James Norman
14 Tuesday PIR Men 1/2/3 Brandt Hueser
82 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Erik Haunold
73 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Mike Hilbrandt
36 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Karl Choltus
27 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 James Norman
81 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Erik Haunold
79 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Mike Hilbrandt
40 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 James Norman
30 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Karl Choltus
336 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Haunold
215 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Karl Choltus
196 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mike Hilbrandt
147 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined James Norman
84 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Erik Haunold
58 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Karl Choltus
48 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Mike Hilbrandt
27 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 James Norman
87 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Erik Haunold
63 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Mike Hilbrandt
32 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 James Norman
29 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Karl Choltus
21 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 4 Geoffrey Green
16 Mt Tabor Series Fixed Gear Geoffrey Green
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brandt Hueser
33 Monday PIR Men 1/2/3 Mike Hilbrandt
21 Mount Tabor Circuit Race Category 4/5 Men Anthony Guisto
16 Mount Tabor Circuit Race Category 3 barret fishner
7 Mount Tabor Circuit Race Category 3 Robin Calver
50 Cirque du Cycling Criterium Category 1/2/3 barret fishner
39 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Anthony Guisto
21 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 James Norman
16 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Robin Calver
14 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 anthony graupera
5 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Mike Hilbrandt
14 Alpenrose Thursday Series Category 4 Geoffrey Green
25 Mt Tabor Series Category 3 Men James Norman
2 Mt Tabor Series Category 3 Men Robin Calver
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brandt Hueser
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 James Norman
77 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined James Norman
78 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Hilbrandt
79 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
80 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
77 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined James Norman
78 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Mike Hilbrandt
79 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined anthony graupera
80 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Robin Calver
7 OBRA TTT Championships Category 3 Men James Norman
7 OBRA TTT Championships Category 3 Men Mike Hilbrandt
7 OBRA TTT Championships Category 3 Men anthony graupera
7 OBRA TTT Championships Category 3 Men Robin Calver
40 Fast Twitch Fridays Sprinter Mike Hilbrandt
DNF Rehearsal Road Race Category 3 Robin Calver
56 Rehearsal Road Race Category 3 Erik Haunold
55 Rehearsal Road Race Category 3 Mike Hilbrandt
49 Rehearsal Road Race Category 3 anthony graupera
15 Rehearsal Road Race Category 3 James Norman
53 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Haunold
8 Fast Twitch Fridays C Sprint Mike Hilbrandt
51 Tuesday PIR Category 3/4 Erik Haunold
48 Tuesday PIR Category 3/4 Robin Calver
11 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Jason Weinstein
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Hilbrandt
12 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Norman
12 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined James Norman
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined anthony graupera
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Robin Calver
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Mike Hilbrandt
2 Estacada Time Trial Category 3 Men James Norman
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 3 anthony graupera
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 3 Robin Calver
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 3 Mike Hilbrandt
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
23 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Hilbrandt
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined anthony graupera
23 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Mike Hilbrandt
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Robin Calver
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Hilbrandt
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Mike Hilbrandt
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Robin Calver
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined anthony graupera
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined anthony graupera
23 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Mike Hilbrandt
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Robin Calver
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 3 anthony graupera
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 3 Mike Hilbrandt
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 3 Robin Calver
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Mike Hilbrandt
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Robin Calver
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined anthony graupera
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 3 Mike Hilbrandt
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 3 Robin Calver
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 3 anthony graupera
7 Deschutes River Valley TT Festival Men 3 anthony graupera
6 Deschutes River Valley TT Festival Men 3 Robin Calver
5 Deschutes River Valley TT Festival Men 3 Mike Hilbrandt
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 barret fishner
9 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Norman
9 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined James Norman
3 Estacada Time Trial Category 3 Men James Norman
25 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Norman
25 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined James Norman
5 Estacada Time Trial Category 3 Men James Norman
64 Kings Valley Road Race Category 3 anthony graupera
45 Kings Valley Road Race Category 3 Mike Hilbrandt
6 Kings Valley Road Race Category 3 James Norman
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Mike Hilbrandt
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men barret fishner
42 Willamette: General Classification Category 3 Men barret fishner
41 Willamette: General Classification Category 3 Men Mike Hilbrandt
48 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Mike Hilbrandt
40 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men barret fishner
48 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men barret fishner
33 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Mike Hilbrandt
60 Piece of Cake Road Race Category 3 James Norman
13 Piece of Cake Road Race Category 3 Mike Hilbrandt
24 Banana Belt Road Race Series Category 4 James Norman
4 Banana Belt Road Race Series Category 4 James Norman
DNF Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 barret fishner
11 Banana Belt Road Race Series Category 4 James Norman
31 Banana Belt Road Race Series Category 4 James Norman
57 Banana Belt Road Race Series Category 3 barret fishner
86 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Norman
86 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined James Norman
10 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 James Norman
54 Cherry Pie RR Men 3 barret fishner
17 Vanport Kermesse Series Standings Men A barret fishner
13 Vanport Kermesse Series Standings Men A barret fishner
10 Vanport Kermesse Series Men A barret fishner