Excel Sports

Event Category Name
1 Cross Crusade (USGP Finale) Masters Men 50+ Steve Yenne
9 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters B 35+ Matthew Slater
1 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Men 50+ Steve Yenne
20 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Men 50 Steve Yenne
21 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters Men A Steve Yenne
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters B 35+ Matthew Slater
1 Cross Crusade Masters Men 50+ Steve Yenne
1 Cross Crusade Masters Men 50+ Steve Yenne
7 Cross Crusade Masters B 35+ Matthew Slater
1 Cross Crusade Masters Men 50+ Steve Yenne
2 Cross Crusade Masters B 35+ Matthew Slater
1 Veloce's Battle at Barlow CCX Masters C Matthew Slater
14 Veloce's Battle at Barlow CCX Masters Men A Steve Yenne
4 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Men A Glenn Bunselmeyer
2 Cross Crusade Masters C Matthew Slater
1 Cross Crusade Masters Men 50+ Steve Yenne
3 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters 35+ Matthew Slater
2 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Masters 35+ Men Matthew Slater
47 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Matthew Slater
5 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Masters Men 35+ Matthew Slater
4 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Masters Men 35+ Matthew Slater
3 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Masters 35+ Matthew Slater
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Matthew Slater
3 Monday PIR - August Series Masters 30+ 1/2/3 Matthew Slater
8 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Steve Yenne
DNF High Desert Omnium - Road Race Masters Steve Yenne
4 High Desert Omnium - Time Trial Masters Steve Yenne
34 High Desert Omnium - Criterium Masters Steve Yenne
34 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Steve Yenne
40 PIR Category 1/2/3 Matthew Slater
6 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Matthew Slater
6 PIR Category 1/2/3 Matthew Slater
3 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Matthew Slater
DNF OBRA Criterium Championships Category 3 Steve Yenne
1 OBRA Criterium Championships Masters 50+ David Zimbelman
5 OBRA Criterium Championships Masters 50+ Steve Yenne
10 OBRA Criterium Championships Masters 40+ Matthew Slater
DNF Crawfish Criterium Masters Steve Yenne
6 Crawfish Criterium Category 3 Matthew Slater
6 Crawfish Criterium Masters Matthew Slater
9 Health Net Criterium Masters Matthew Slater
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Matthew Slater
33 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Steve Yenne
33 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Steve Yenne
33 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Yenne
5 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 50-54 Steve Yenne
7 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Matthew Slater
20 The Mid-Summer Criterium Series Masters Matthew Slater
18 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Matthew Slater
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Matthew Slater
3 Monday PIR - July Series Masters 30+ 1/2/3 Matthew Slater
5 Vancouver Courthouse Criterium Masters 40+ Matthew Slater
1 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Matthew Slater
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Masters Men 45-49 Kevin Nichols
29 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Nichols
1 Cascade Classic - Final General Classification Masters 45+ Bruce Hodgkins
8 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Bruce Hodgkins
29 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Kevin Nichols
121 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Bruce Hodgkins
13 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 45+ Bruce Hodgkins
3 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 45+ Bruce Hodgkins
1 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Bruce Hodgkins
6 Mt Tabor Series - July Results Category 3 Men Matthew Slater
5 Mt Tabor Series Category 3 Matthew Slater
5 Mt Tabor Series - July Results Masters Men 40+ Matthew Slater
5 Mt Tabor Series Masters Matthew Slater
4 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ David Zimbelman
3 OBRA Road Race Masters 40+ Matthew Slater
4 OBRA Road Race Masters 50-59 Steve Yenne
DNF OBRA Road Race Senior Men David Zimbelman
9 OBRA Road Race Masters 50-59 Kevin Fiske
6 Mt Tabor Series - June Results Masters Men 40+ Matthew Slater
1 Mt Tabor Series Masters 40+ Matthew Slater
11 Monday PIR - June Series Masters 1/2/3 Matthew Slater
1 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ David Zimbelman
21 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Kevin Nichols
16 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Kevin Nichols
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Daniel Studley
33 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Alastair Lockett
2 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men David Zimbelman
29 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Alastair Lockett
11 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
154 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Alastair Lockett
180 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Kevin Nichols
246 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Daniel Studley
29 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Kevin Nichols
27 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Alastair Lockett
1 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men David Zimbelman
87 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Daniel Studley
41 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men David Zimbelman
37 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Kevin Nichols
16 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Alastair Lockett
93 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Daniel Studley
78 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Daniel Studley
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Kevin Nichols
1 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men David Zimbelman
31 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Kevin Nichols
25 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Alastair Lockett
6 Monday PIR Category 1/2/3 Matthew Slater
3 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
3 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
1 Larch Mtn Hillclimb #1 Masters Men 50-54 David Zimbelman
16 Mt Tabor Series Masters Kevin Nichols
5 OBRA Rehearsal Race Tandem Mixed Stephanie/Les Yenne/Yenne
4 OBRA Rehearsal Race Tandem Mixed Cheryl/Les Korcala/Korcala
28 Mt Tabor Series Category 4/5 Men Kevin Nichols
3 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Masters Men David Zimbelman
23 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Masters Men Bruce Hodgkins
8 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Masters Men Matthew Slater
2 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Masters Men David Zimbelman
7 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Masters Men Matthew Slater
23 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Masters Men Bruce Hodgkins
0 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Masters Men Patrick Gray
108 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Bruce Hodgkins
13 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Masters Bruce Hodgkins
1 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Masters David Zimbelman
20 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Masters Patrick Gray
132 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Patrick Gray
32 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Masters Matthew Slater
DNS Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Masters Mark Bradley
4 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Men 50+ Steve Yenne
18 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
21 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Masters Patrick Gray
7 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Masters Matthew Slater
168 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Slater
47 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Masters David Zimbelman
43 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Masters Bruce Hodgkins
42 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Patrick Gray
17 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Bruce Hodgkins
14 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters David Zimbelman
53 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Mark Bradley
9 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Matthew Slater
DNS Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Darren Pollard
DNS Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Glenn Bunselmeyer
42 Swan Island Criterium Category 3 Matthew Slater
15 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/2/3 Matthew Slater
116 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Liz Jones
119 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Cheryl Korcala
118 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Andrea Carden
117 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Alison Howard
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Clint Chase
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Les Korcala
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Glenn Bunselmeyer
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Les Korcala
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Clint Chase
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Glenn Bunselmeyer
116 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Liz Jones
119 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Cheryl Korcala
118 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Andrea Carden
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 David Zimbelman
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Andrea Carden
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Cheryl Korcala
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Liz Jones
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Alison Howard
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Clint Chase
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Les Korcala
117 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Alison Howard
4 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time Combined Glenn Bunselmeyer
1 Deschutes River Valley TT Festival - Overall Masters Women Elizabeth Jones
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Combined David Zimbelman
4 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
26 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Combined Elizabeth Jones
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
4 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
19 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Fiske
26 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Elizabeth Jones
5 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
2 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Combined David Zimbelman
16 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Combined Kevin Fiske
27 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Combined Elizabeth Jones
5 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
2 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
16 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Fiske
27 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Elizabeth Jones
13 Deschutes River Valley TT Festival - Overall Masters Men Kevin Fiske
12 Deschutes River Valley TT Festival - Overall Masters Men David Zimbelman
3 Deschutes River Valley TT Festival - Overall Masters Men Glenn Bunselmeyer
1 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three Masters Women Elizabeth Jones
9 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three Masters Men Kevin Fiske
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three Masters Men Glenn Bunselmeyer
1 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three Masters Men David Zimbelman
19 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time Combined Kevin Fiske
26 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time Combined Elizabeth Jones
5 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time Combined Glenn Bunselmeyer
2 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
16 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time Combined Kevin Fiske
27 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time Combined Elizabeth Jones
19 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Combined Kevin Fiske
28 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Elizabeth Jones
15 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time Combined Glenn Bunselmeyer
16 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time Combined Kevin Fiske
29 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time Combined Elizabeth Jones
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
5 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time Combined Glenn Bunselmeyer
18 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time Combined Kevin Fiske
28 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time Combined Elizabeth Jones
1 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two Masters Men David Zimbelman
5 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two Masters Men Glenn Bunselmeyer
6 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two Masters Men Kevin Fiske
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two Masters Women Elizabeth Jones
18 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Fiske
5 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
28 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Combined Elizabeth Jones
18 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Combined Kevin Fiske
5 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Combined David Zimbelman
29 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Elizabeth Jones
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Combined David Zimbelman
15 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
16 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Combined Kevin Fiske
29 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Combined Elizabeth Jones
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
15 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Glenn Bunselmeyer
16 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Fiske
1 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One Masters Women Elizabeth Jones
8 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One Masters Men Kevin Fiske
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One Masters Men Glenn Bunselmeyer
1 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One Masters Men David Zimbelman
17 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Glenn Bunselmeyer
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 David Zimbelman
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 David Zimbelman
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Matthew Slater
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Patrick Gray
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Les Korcala
21 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Bradley
28 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Kevin Fiske
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Darren Pollard
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Women Cheryl Korcala
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Points Masters Men 40+ 1/2/3 David Zimbelman
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Matthew Slater
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Women Cheryl Korcala
30 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Darren Pollard
25 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Kevin Fiske
19 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Les Korcala
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Bradley
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Patrick Gray
12 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Glenn Bunselmeyer
27 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Les Korcala
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Points Masters Men 1/2/3 Patrick Gray
263 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Les Korcala
21 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Darren Pollard
19 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Matthew Slater
17 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Bradley
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Kevin Fiske
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Patrick Gray
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 David Zimbelman
1 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Glenn Bunselmeyer
236 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Darren Pollard
200 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Slater
195 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Bradley
141 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Kevin Fiske
127 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Patrick Gray
73 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
64 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Glenn Bunselmeyer
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Patrick Gray
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 David Zimbelman
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Women Cheryl Korcala
28 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Kevin Fiske
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Mark Bradley
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Glenn Bunselmeyer
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Matthew Slater
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Les Korcala
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Darren Pollard
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Les Korcala
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Matthew Slater
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Women Cheryl Korcala
27 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Darren Pollard
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Bradley
12 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Patrick Gray
24 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Kevin Fiske
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 David Zimbelman
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Glenn Bunselmeyer
19 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Kevin Nichols
4 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 David Zimbelman
5 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Glenn Bunselmeyer
20 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Darren Pollard
5 Piece of Cake Women 1/2/3 Cheryl Korcala
1 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Les Korcala
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 40+ David Zimbelman
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 40+ Patrick Gray
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 40+ Glenn Bunselmeyer
1 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ David Zimbelman
28 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+
5 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 40+ Glenn Bunselmeyer
5 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Patrick Gray
3 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ David Zimbelman
8 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 40+ Patrick Gray
29 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Glenn Bunselmeyer
2 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 40+ David Zimbelman
DNF Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Kevin Nichols
DNF Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Darren Pollard
2 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ David Zimbelman
3 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Glenn Bunselmeyer
13 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Fiske
20 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined David Zimbelman
13 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Kevin Fiske
20 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined David Zimbelman
1 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Kevin Fiske
2 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ David Zimbelman
5 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Steve Yenne
21 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 1/2 David Zimbelman