Life Cycle Racing Team

Event Category Name
1 Psycho Cross #5 Singlespeed Geoffrey Huber
DNF Portland Cup (USGP) Category B Scott Wallace
8 Psycho Cross #4 Men B Scott Wallace
6 Psycho Cross #4: Series Standings Singlespeed/Fixed Wes Cipriotti
9 Psycho Cross #4: Series Standings Beginner Men Martin Holland-Bak
3 Psycho Cross #4 Beginner Martin Holland-Bak
13 Psycho Cross #4: Series Standings Women B Wes Cipriotti
6 Psycho Cross #3: Series Standings Singlespeed/Fixed Wes Cipriotti
10 Psycho Cross #3: Series Standings Women B Wes Cipriotti
59 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Wes Cipriotti
71 Cross Crusade #7 Category B Scott Wallace
54 Cross Crusade #7 Singlespeed Wes Cipriotti
56 Cross Crusade #6 Singlespeed Wes Cipriotti
64 Cross Crusade #3 Singlespeed Wes Cipriotti
4 Psycho Cross #2 Singlespeed Wes Cipriotti
41 Cross Crusade #2 Singlespeed Wes Cipriotti
30 Cross Crusade #1 Category C Gabriel Ledger
10 Psycho Cross Beginner Men Martin Holland-Bak
6 Psycho Cross Singlespeed/Fixed Wes Cipriotti
6 Psycho Cross #1 Singlespeed Wes Cipriotti
13 Psycho Cross Women B Wes Cipriotti
9 Psycho Cross Singlespeed/Fixed Geoffrey Huber
4 Veloshop Rickreall Rampage Category C Scott Wallace
20 Veloshop Rickreall Rampage Category C Gabriel Ledger
4 Eugene Short Cross Series Men C Scott Wallace
7 Eugene Short Cross Series Singlespeed Wes Cipriotti
DNF Eugene Short Cross Series Men C Scott Wallace
5 Eugene Short Cross Series Singlespeed Wes Cipriotti
6 Eugene Short Cross Series Men C Scott Wallace
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Samuel Nicoletti
2 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jeremy Garbellano
7 Renegade Criterium Men 4/5 James Jorgensen
5 Renegade Criterium Men 4/5 David Wells
5 Renegade Criterium Men 1/2/3 Michael Brunelle
9 Renegade Criterium Men 1/2/3 David Wells
3 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men David Wells
23 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Andrew Neill
2 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Larry Linebaugh
DNF Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Anthony Guisto
DNF Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Men Elijah Romer
9 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 1/2/3 Women Karey Miles
DNF Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Will Niemann-Ross
16 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Michael Brunelle
18 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category Pro/1/2 Men Elijah Romer
65 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Will Niemann-Ross
34 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Elijah Romer
98 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Karey Miles
55 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Andrew Neill
72 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Anthony Guisto
103 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Larry Linebaugh
37 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Brunelle
108 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined David Wells
11 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 3 Men Michael Brunelle
19 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 3 Men Will Niemann-Ross
5 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 1/2/3 Women Karey Miles
9 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Andrew Neill
16 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Anthony Guisto
29 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Larry Linebaugh
23 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Anthony Guisto
10 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Andrew Neill
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men David Wells
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Larry Linebaugh
1 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 1/2/3 Women Karey Miles
13 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category Pro/1/2 Men Elijah Romer
26 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Men Michael Brunelle
22 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Men Will Niemann-Ross
31 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men David Wells
33 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Andrew Neill
25 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Men Will Niemann-Ross
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men David Wells
9 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Larry Linebaugh
13 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Men Michael Brunelle
40 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Andrew Neill
42 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Anthony Guisto
11 Eugene Celebration Stage Race Category 1/2/3 Women Karey Miles
16 Eugene Celebration Stage Race Category 3 Men Michael Brunelle
9 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Larry Linebaugh
11 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men David Wells
10 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Women 1/2/3 Karey Miles
2 Fast Twitch Fridays: August Series Category 5 Men Jeremy Garbellano
2 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Jeremy Garbellano
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 James Jorgensen
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Luke McConnell
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
4 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 David Wells
21 Twilight Criterium Series Men 4/5 Karey Miles
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Brunelle
11 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Larry Linebaugh
12 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 James Jorgensen
17 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Bobby Howell
9 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Luke McConnell
6 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Jeremy Garbellano
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Luke McConnell
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Larry Linebaugh
17 Tuesday PIR Category 3/4 Will Niemann-Ross
2 Willamette Pass DH #3/OBRA Championship Expert Men 19-29 Colin McCarthy
15 OBRA Criterium Championships Category 3 Derek Newell
8 OBRA Criterium Championships Senior Women Karey Miles
3 Willamette Pass DH #3/OBRA Championship Junior Beginner Men 15-18 Alex Leonhardy
9 OBRA Criterium Championships Senior Men Category 4/5 David Wells
4 Willamette Pass DH #3/OBRA Championship Junior Sport Men 15-18 Jack Hill
7 Swan Island Criterium Men 4 David Wells
9 Swan Island Criterium Women 1/2/3 Karey Miles
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Jeremy Garbellano
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Derek Newell
22 Twilight Criterium Series Men 4/5 James Jorgensen
2 OBRA Time Trial Championships Senior Women 3 Karey Miles
93 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Karey Miles
93 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Karey Miles
4 Sunset Criterium Category 4 Men David Wells
3 Sunset Criterium Women 1/2/3 Karey Miles
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 Will Niemann-Ross
21 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Derek Newell
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Bobby Howell
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Larry Linebaugh
17 Tuesday PIR Category 3/4 Will Niemann-Ross
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 James Jorgensen
2 Willamette Pass DH #2 Expert Men 19-29 Colin McCarthy
38 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Robert Howell
14 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Will Niemann-Ross
20 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Michael Brunelle
11 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Karey Miles
15 High Desert Omnium Category 3 Michael Brunelle
9 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Michael Brunelle
71 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Brunelle
116 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Karey Miles
4 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Karey Miles
6 High Desert Omnium Women 3 Karey Miles
7 High Desert Omnium: Time Trial Women 3 Karey Miles
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
5 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 4/5 Derek Newell
6 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 4/5 David Wells
10 Women's Criterium Series: Series Overall Category 1/2/3/4 Women Karey Miles
9 Women's Criterium Series Category 1/2/3/4 Women Karey Miles
12 Vancouver Courthouse Criterium Women Category 3/4 Karey Miles
7 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 5 Larry Linebaugh
19 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 4 David Wells
3 Co-Motion Criterium Senior Women Karey Miles
10 Co-Motion Criterium Category 3 Men Michael Brunelle
4 Co-Motion Criterium Category 4/5 Men David Wells
6 Co-Motion Criterium Category 4/5 Men Bobby Howell
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Jeremy Garbellano
3 Fast Twitch Fridays: July Series Novice Men Jeremy Garbellano
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
14 Twilight Criterium Series Men 4/5 Bobby Howell
12 Tuesday PIR Category 3/4 Will Niemann-Ross
3 Willamette Pass DH #1 Expert Men 19-29 Colin McCarthy
4 Willamette Pass DH #1 Junior Sport Men 15-18 Jack Hill
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Derek Newell
23 Tuesday PIR Category 3/4 Will Niemann-Ross
25 Twilight Criterium Series Men 4/5 Bobby Howell
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
DNF Women's Criterium Series Category 4 Women Leann Davis
18 Twilight Criterium Series Men 4/5 James Jorgensen
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
25 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Will Niemann-Ross
3 State Games Track Category 5 Men Derek Newell
7 State Games Track Category 5 Men David Wells
DNF State Games Track Category 3 Men Samuel Nicoletti
1 Firecracker Criterium Men 3 Samuel Nicoletti
7 Firecracker Criterium Category 4/5 Men David Wells
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Samuel Nicoletti
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Derek Newell
14 Twilight Criterium Series Men 4/5 Gilad Gozlan
24 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Brunelle
15 Tuesday PIR Category 3/4 Will Niemann-Ross
4 Salem Fairview Circuit Race Category 4/5 David Wells
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Derek Newell
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Brunelle
20 Twilight Criterium Series Men 4/5 Karey Miles
19 Twilight Criterium Series Men 4/5 Scott Wallace
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Gilad Gozlan
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Samuel Nicoletti
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Derek Newell
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Samuel Nicoletti
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Gilad Gozlan
17 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Kennett Peterson
41 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Will Niemann-Ross
37 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 4/5 Anthony Guisto
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Will Niemann-Ross
37 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 4/5 Anthony Guisto
279 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Brunelle
71 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Will Niemann-Ross
75 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Michael Brunelle
19 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 4/5 Anthony Guisto
52 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Anthony Guisto
259 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Will Niemann-Ross
156 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Anthony Guisto
36 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Anthony Guisto
10 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Jeremy Garbellano
65 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Will Niemann-Ross
6 Fast Twitch Fridays Novice Men Jeremy Garbellano
80 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Michael Brunelle
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Derek Newell
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Samuel Nicoletti
DNF Twilight Criterium Series Men 4/5 Levi Hall
17 Mount Tabor Circuit Race Senior Men Kennett Peterson
12 Mount Tabor Circuit Race Category 3 Samuel Nicoletti
23 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Karey Miles
18 Mount Tabor Circuit Race Category 4/5 Men Derek Newell
20 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Karey Miles
30 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Derek Newell
16 OBRA Road Race Senior Men Will Niemann-Ross
26 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 David Wells
19 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Will Niemann-Ross
22 Cirque du Cycling Criterium Category 1/2/3 Kennett Peterson
9 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Samuel Nicoletti
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Kennett Peterson
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 Derek Newell
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Samuel Nicoletti
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Samuel Nicoletti
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 David Wells
25 Silverton Road Race Category 3 Michael Brunelle
DNF Silverton Road Race Women Category 4 Karey Miles
4 Silverton Road Race Category 4/5 Will Niemann-Ross
13 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Kennett Peterson
13 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Kennett Peterson
3 OBRA TTT Championships Senior Men Kennett Peterson
29 Fast Twitch Fridays Sprinter Samuel Nicoletti
14 Fast Twitch Fridays Novice Men Derek Newell
32 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Karey Miles
24 Tuesday PIR Category 3/4 Derek Newell
3 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Erich Wegscheider
3 Tuesday PIR: May Series Category 4/5 David Wells
1 Hutch's TT Series Category 4 Women Karey Miles
3 Tuesday PIR Category 3/4 Samuel Nicoletti
8 Tuesday PIR Category 4/5 David Wells
16 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Erich Wegscheider
32 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karey Miles
16 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Erich Wegscheider
1 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Category 4 Women Karey Miles
1 Albany Criterium Women 4 Karey Miles
2 Albany Criterium Category 4/5 Samuel Nicoletti
3 Albany Criterium Category 4/5 Derek Newell
13 Albany Criterium Pro/1/2 Kennett Peterson
8 Albany Criterium Category 4/5 Anthony Guisto
30 Albany Criterium Category 4/5 David Wells
2 Rehearsal Road Race Category 4 Will Niemann-Ross
5 Rehearsal Road Race Pro/1/2 Kennett Peterson
DNF Rehearsal Road Race Women Category 4 Karey Miles
14 Rehearsal Road Race Category 4 Anthony Guisto
4 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Erich Wegscheider
4 Tuesday PIR Category 4/5 David Wells
21 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Erich Wegscheider
1 Hutch's TT Series Category 4 Women Karey Miles
6 Tuesday PIR Category 3/4 Samuel Nicoletti
38 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karey Miles
28 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Trevor Yates
21 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Erich Wegscheider
7 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Trevor Yates
38 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Karey Miles
28 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Trevor Yates
2 Tuesday PIR Category 4/5 David Wells
7 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Trevor Yates
48 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karey Miles
25 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Trevor Yates
2 Hutch's TT Series Category 4 Women Karey Miles
25 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Trevor Yates
48 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Karey Miles
1 Tuesday PIR Category 3/4 Samuel Nicoletti
7 Fast Twitch Fridays B Sprint Samuel Nicoletti
5 Fast Twitch Fridays Novice Men Derek Newell
4 Hutch's TT Series Category 4/5 Eric Wegscheider
2 Hutch's TT Series Women Karey Miles
55 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Karey Miles
27 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Martin Holland-Bak
4 Tuesday PIR Category 3/4 Samuel Nicoletti
6 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Martin Holland-Bak
27 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Holland-Bak
55 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karey Miles
25 Tuesday PIR Category 4/5 David Wells
1 Hutch's TT Series Category 4 Women Karey Miles
4 Table Rock Road Race Women 4 Karey Miles
20 Table Rock Road Race Men 3 Michael Brunelle
2 Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Kennett Peterson
12 Table Rock Road Race Men 4/5 Luke McConnell
DNF Table Rock Road Race Men 4/5 Andrew Neill
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Samuel Nicoletti
19 Icebreaker Criterium Category 4/5 Derek Newell
3 Icebreaker Criterium Category 4/5 Samuel Nicoletti
21 Willamette: Final General Classification Category 4/5 Men Anthony Guisto
9 Horning's Hustle Singlespeed Wes Cipriotti
27 Horning's Hustle Sport Men 19-39 Scott Wallace
17 Willamette: Final General Classification Category 4/5 Men Samuel Nicoletti
20 Willamette: Final General Classification Pro/1/2 Men Kennett Peterson
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men Derek Newell
22 Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men Anthony Guisto
11 Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men Samuel Nicoletti
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Michael Brunelle
9 Willamette: Wolf Creek Stage Pro/1/2 Men Kennett Peterson
4 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men Samuel Nicoletti
13 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men Anthony Guisto
23 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men Derek Newell
51 Willamette: Planning Mill Criterium Pro/1/2 Men Kennett Peterson
51 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Michael Brunelle
47 Willamette: General Classification Category 3 Men Michael Brunelle
33 Willamette: General Classification Pro/1/2 Men Kennett Peterson
30 Willamette: General Classification Category 4 Men Derek Newell
21 Willamette: General Classification Category 4 Men Anthony Guisto
18 Willamette: General Classification Category 4 Men Samuel Nicoletti
20 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men Anthony Guisto
46 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Michael Brunelle
21 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men Samuel Nicoletti
16 Willamette: General Classification Pro/1/2 Men Kennett Peterson
30 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men Derek Newell
20 Piece of Cake Road Race Men 4 Samuel Nicoletti
1 Piece of Cake Road Race Men 4 Anthony Guisto
4 Banana Belt Road Race Series Category 5 A Will Niemann-Ross
9 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Kennett Peterson
2 Banana Belt Road Race Series Category 5 A Samuel Nicoletti
3 Banana Belt Road Race Series Category 5 A Anthony Guisto
14 Banana Belt Road Race Series Category 5 A Derek Newell
15 Banana Belt Road Race Series Category 4 Luke McConnell
7 Banana Belt Road Race Series Category 4 Andrew Neill
18 Banana Belt Road Race Series Men 5 A Will Niemann-Ross
17 Banana Belt Road Race Series Category 3 Takuya Hagiwara
1 Banana Belt Road Race Series Category 3 Kennett Peterson
3 Banana Belt Road Race Series Men 5 A Samuel Nicoletti
21 Banana Belt Road Race Series Category 5 Men Anthony Guisto
55 Banana Belt Road Race Series Category 5 Men Derek Newell
13 Banana Belt Road Race Series Category 4 Women Karey Miles
2 Banana Belt Road Race Series Category 3 Kennett Peterson
22 Banana Belt Road Race Series Category 3 Takuya Hagiwara
11 Banana Belt Road Race Series Category 5 Men Will Niemann-Ross
14 Banana Belt Road Race Series Category 5 Group 1 David Wells
4 Banana Belt Road Race Series Category 5 Group 1 Will Niemann-Ross
43 Banana Belt Road Race Series Category 4 Adam Edgerton
3 Banana Belt Road Race Series Category 4 Luke McConnell
6 Banana Belt Road Race Series Category 3 Kennett Peterson
11 Banana Belt Road Race Series Category 3 Takuya Hagiwara
7 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Karey Miles
37 Cherry Pie RR Men 4 Adam Edgerton
26 Cherry Pie RR Men 4 David Heritage
15 Cherry Pie RR Men 4 Luke McConnell
9 Cherry Pie RR Men 4 Andrew Neill
DNF Cherry Pie RR Men 3 Gilad Gozlan
40 Cherry Pie RR Men 3 Michael Brunelle
13 Cherry Pie RR Men 3 Takuya Hagiwara
1 Cherry Pie RR Men 3 Kennett Peterson
23 Cherry Pie RR Women 4 AlexAnn Westlake
22 Cherry Pie RR Women 4 Karey Miles
13 Cherry Pie RR Men 5 B Cheyne Sorensen
6 Cherry Pie RR Men 5 B Larry Linebaugh
42 Cherry Pie RR Men 5 A Aaron White
36 Cherry Pie RR Men 5 A austin sommerfield
18 Cherry Pie RR Men 5 A Derek Newell
14 Cherry Pie RR Men 5 A Samuel Nicoletti
6 Cherry Pie RR Men 5 A Will Niemann-Ross
4 Cherry Pie RR Men 5 A Anthony Guisto