Monster Media Racing p/b Cyclesoles

Event Category Name
24 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Men 5 Ian Gibson
22 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Men 5 Ian Gibson
10 Portland Trophy Cup Men 5 Ian Gibson
20 Portland Trophy Cup: Series Standings Men 5 Ian Gibson
3 Corn Cross Men 5 Ian Gibson
2 Brewhaus Cyclocross Series Category 1/2/3 Women 35+ Brenna Lopez-Otero
5 Tuesday Night PIR: Team Standings Category 1/2/3
3 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
20 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
8 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 OBRA Elite Track Championship Senior Men Points Chris Waggoner
1 OBRA Elite Track Championship Men 3 Points Chris Waggoner
4 OBRA Elite Track Championship Senior Men Keirin Chris Waggoner
1 OBRA Elite Track Championship Men 3 Chris Waggoner
19 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
3 OBRA Masters Track Championship Masters Men Team Sprints Chris Waggoner
4 OBRA Masters Track Championship Masters Men 30-49 Sprints Chris Waggoner
1 OBRA Masters Track Championship Masters Men 30-49 Keirin Chris Waggoner
1 OBRA Masters Track Championship Masters Men 30-34 Kilometer Chris Waggoner
2 OBRA Masters Track Championship: Points Race Masters Men 30-54 Chris Waggoner
4 OBRA Masters Track Championship: Scratch Masters Men 30-54 Chris Waggoner
1 OBRA Masters Track Championship Masters Men 30-34 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
5 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
4 Vancouver Criterium OBRA Championship Women Category 1/2 Heather Nielson
3 Vancouver Criterium OBRA Championship Masters Men 30-39 Chris Waggoner
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
11 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
7 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
35 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
11 Franz Bakery Criterium Men 3 Andrew Serna
DNF Franz Bakery Criterium Masters 40+ Steve Remy
5 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
3 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
7 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
7 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
15 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Kristina Hughes
12 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
DNF OBRA RR Champs Men Category 4/5 Ian Gibson
13 OBRA RR Champs Masters Men 50-59 David Saltzberg
2 OBRA RR Champs Masters Men 30-39 Chris Waggoner
3 OBRA RR Champs Masters Women 40-49 Jenna App
2 OBRA RR Champs Masters Women 40-49 Brenna Lopez-Otero
1 OBRA RR Champs Masters Women 40-49 Kristina Hughes
1 Worthy Brewing Criterium Series Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
2 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition July Final Category 1/2/3
4 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition July Final Category 4/5 Ian Gibson
17 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition July Final Category 1/2/3 Chris Waggoner
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition July Final Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
9 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
14 Monday Night PIR: July Team Series Overall Team Standings
13 Monday Night PIR: July Series Overall Masters 30+ 1/2/3 Chris Waggoner
15 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
3 Twilight Track/Movie in the 'Drome Senior Men Omnium Chris Waggoner
2 Thursday Night Track Senior Men Chris Waggoner
2 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
8 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
17 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
33 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Michael Medina
1 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
9 Monday Night PIR: Standings Category 1/2/3+ Chris Waggoner
12 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
20 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
6 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Chris Waggoner
52 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Kristina Hughes
44 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Scott Peterson
22 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Scott Peterson
35 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Kristina Hughes
46 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Julie Cutts
1 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Women 40-49 Kristina Hughes
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 50-59 Scott Peterson
2 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 50-54 Scott Peterson
1 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Women 45-49 Kristina Hughes
1 OBRA Uphill Time Trial Championship Category 1/2 Women Julie Cutts
DNF High Cascades 100 Veteran Women 40+ Jenna App
DNF Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Brenna Lopez-Otero
5 Worthy Brewing Criterium Series Women 1/2/3 Julie Cutts
2 Worthy Brewing Criterium Series Women 1/2/3 Brenna Lopez-Otero
2 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
4 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
13 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Hart
20 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
21 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
16 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 David Saltzberg
2 Alpenrose Velodrome Challenge Women Sprint Hannah McDade
9 Alpenrose Velodrome Challenge Women 5-Mile Hannah McDade
43 Larch Mountain Hill Climb: Combined Combined Ian Gibson
14 Larch Mountain Hill Climb: Combined Combined Chris Waggoner
4 Larch Mountain Hill Climb Masters Men 55-59 Ian Gibson
6 Larch Mountain Hill Climb Category 1/2 Men Chris Waggoner
6 Alpenrose Velodrome Challenge Women Keirin Hannah McDade
9 Alpenrose Velodrome Challenge Women M&O Hannah McDade
4 Alpenrose Velodrome Challenge Women 500 Hannah McDade
4 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ David Saltzberg
8 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
3 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
6 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
5 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
5 Alpenrose Six Day: Overall after Day 4 Category B Hannah McDade
5 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
4 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ David Saltzberg
11 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Medina
DNS Worthy Brewing Criterium Series Women 1/2/3 Brenna Lopez-Otero
5 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Category B Hannah McDade
5 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
2 Tuesday Night PIR: June Overall 10 Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
2 Tuesday Night PIR: June Overall Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
7 Tuesday Night PIR: June Overall Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
3 Tuesday Night PIR: June Overall Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
34 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Hart
10 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
18 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
5 Alpenrose Six Day: Overall Results after Day 2 Category B Hannah McDade
5 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
5 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
4 Monday Night PIR: June Series Overall Women 1/2/3 Sara youmans
23 Monday Night PIR: June Series Overall Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
2 Monday Night PIR: June Series Overall Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
13 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
8 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
6 Alpenrose Six Day Category B Hannah McDade
5 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Pro/1/2 Women Kristina Hughes
46 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
5 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Pro/1/2 Women Kristina Hughes
45 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Pro/1/2 Women Kristina Hughes
26 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
136 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Kristina Hughes
142 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined David Saltzberg
5 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Pro/1/2 Women Kristina Hughes
45 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
6 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Pro/1/2 Women Kristina Hughes
44 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
4 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Kristina Hughes
46 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
147 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Kristina Hughes
179 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined David Saltzberg
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Kristina Hughes
47 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
6 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Pro/1/2 Women Kristina Hughes
51 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Pro/1/2 Women Kristina Hughes
47 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
3 Worthy Brewing Criterium Series Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
8 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Medina
4 Tuesday Night PIR: Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
12 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
3 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
32 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Saltzberg
24 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Hart
1 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
4 Monday Night PIR: Series Standings after June 20 Women 1/2/3 Sara youmans
2 Monday Night PIR: Series Standings after June 20 Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
3 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
1 Blue Ribbon Track Omnium Men 3 Chris Waggoner
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 40-49 David Hart
DNS Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 1 Women 45+ Kristina Hughes
1 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ David Saltzberg
11 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Julie Cutts
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series Women 1/2 Julie Cutts
4 Tuesday Night PIR: Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
1 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
10 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
6 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
DNF Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
3 Monday Night PIR: Series Standings after June 13 Women 1/2/3 Sara youmans
2 Monday Night PIR: Series Standings after June 13 Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
3 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
1 Monday Night PIR Women 1/2/3 Sara youmans
6 Alpenrose Heartbreaker Senior Men Omnium Chris Waggoner
1 Alpenrose Heartbreaker Men 3/4 Points Chris Waggoner
13 High Desert Omnium: Road Race Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
10 High Desert Omnium: Road Race Women 1/2 Jenna App
2 High Desert Omnium: Road Race Women 1/2 Sara youmans
18 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Ian Gibson
27 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ David Hart
25 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ David Saltzberg
4 Alpenrose Heartbreaker: Senior Points Races Senior Men Points Race Chris Waggoner
30 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Sara youmans
60 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined David Saltzberg
2 High Desert Omnium: Time Trial Women 1/2 Sara youmans
14 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 40+ David Saltzberg
14 High Desert Omnium Women Category 1/2 Jenna App
12 High Desert Omnium Women Category 1/2 Brenna Lopez-Otero
1 High Desert Omnium Women Category 1/2 Sara youmans
10 High Desert Omnium: Criterium Women 1/2 Jenna App
8 High Desert Omnium: Criterium Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
4 High Desert Omnium: Criterium Women 1/2 Sara youmans
20 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 David Hart
14 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 David Saltzberg
13 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Ian Gibson
14 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jordan Rickards
10 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Medina
15 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Julie Cutts
3 Sagebrush Cycles Time Trial Series Women 1/2 Julie Cutts
3 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition Category 1/2/3
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
6 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
6 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
1 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Steve Remy
1 PDW Omnium Men 3 Chris Waggoner
121 OBRA TT: Combined Combined Scott Peterson
51 OBRA TT: Combined Combined Julie Cutts
38 OBRA TT: Combined Combined Scott Peterson
1 OBRA TT Senior Women 1/2 Julie Cutts
1 OBRA TT Masters Men 50-54 Scott Peterson
9 Hammer Velo Crit Senior Men Chris Waggoner
3 Hammer Velo Crit Women 1/2 Kristina Hughes
DNF Hammer Velo Crit Men Category 3 Michael Buckiewicz
1 Hammer Velo Crit Women 3 Hannah McDade
13 Hammer Velo Crit Masters Men 1/2/3 40+ Michael Medina
2 OBRA TT Masters Men 50-59 Scott Peterson
3 Thursday Night Track Women 1-3 Hannah McDade
17 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Julie Cutts
11 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Scott Peterson
4 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jordan Rickards
13 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Medina
2 Mt. Tabor Series Senior Women Kristina Hughes
3 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ David Saltzberg
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Women 1/2 Julie Cutts
4 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Scott Peterson
10 Tuesday Night PIR: May 10 Barrell Brewing Team Competition Team
28 Tuesday Night PIR: May Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
25 Tuesday Night PIR: May Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
1 Tuesday Night PIR: May Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
10 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
4 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
5 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
8 Monday Night PIR: May Series Standings Women 1/2/3 Kristina Hughes
17 Monday Night PIR: May Series Standings Category 1/2/3+ Michael Medina
7 Monday Night PIR: May Series Standings Category 1/2/3+ Steve Remy
15 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women 1/2/3 Julie Cutts
14 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women 1/2/3 Jenna App
1 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women 1/2/3 Kristina Hughes
8 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women 1/2 Julie Cutts
7 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women 1/2 Jenna App
1 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women 1/2 Kristina Hughes
2 Thursday Night Track Women 1-3 Hannah McDade
21 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Julie Cutts
13 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Scott Peterson
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Women 1/2 Julie Cutts
4 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Scott Peterson
10 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Team Competition Team
21 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
29 Tuesday Night PIR Category 4/5 Evan Brooks
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
46 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Michael Medina
23 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
16 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
38 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Steve Remy
33 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
7 Monday Night PIR: Series Standings Women 1/2/3 Kristina Hughes
5 Monday Night PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Steve Remy
10 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Team Competition Team
17 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
5 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
38 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Michael Buckiewicz
14 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
6 Monday Night PIR: Series Standings Women 1/2/3 Kristina Hughes
4 Monday Night PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Steve Remy
27 Monday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
24 Monday Night PIR Category 1/2/3 Michael Medina
1 Thursday Night Track: 500m Senior Women Heather McDade
9 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition Team
15 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
12 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
45 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
15 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Evan Brooks
28 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
3 Monday Night PIR: Series Standings Women 1/2/3 Kristina Hughes
3 Monday Night PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Steve Remy
20 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Steve Remy
2 Monday Night PIR Women Kristina Hughes
5 BriHOP Interstellar Omnium: Sunday Women 1/3 Hannah McDade
8 BriHOP Interstellar Omnium: Saturday Women 1-3 Hannah McDade
7 Tuesday Night PIR: April 10 Barrell Team Competition Team
9 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Steve Remy
7 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 4/5 Ian Gibson
11 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
9 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Evan Brooks
7 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ian Gibson
24 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Steve Remy
1 Montinore Road Race Men 4 Jordan Rickards
5 Montinore Road Race Masters Men 50+ 4/5 Ian Gibson
3 Montinore Road Race Women 1/2 Kristina Hughes
DNF Montinore Road Race Men 1/2 Chris Waggoner
DNF Montinore Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Steve Remy
2 Montinore Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Jake von Duering
44 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Julie Cutts
41 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Sara youmans
27 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Chris Waggoner
29 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Scott Peterson
100 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Scott Peterson
1 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 50-59 Scott Peterson
2 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Women Category 1/2 Julie Cutts
1 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Women Category 1/2 Sara youmans
6 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Men Category 1/2 Chris Waggoner
1 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 50-54 Scott Peterson
4 Tuesday Night PIR: April 10 Barrell Team Competition Team
4 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
18 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 3/4 Evan Brooks
1 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 3/4 Michael Buckiewicz
9 Tuesday Night PIR Category 3/4 Evan Brooks
3 Tuesday Night PIR Category 3/4 Michael Buckiewicz
10 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
6 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
7 Monday Night PIR: April Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Chris Waggoner
19 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Michael Medina
6 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Chris Waggoner
14 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Julie Cutts
8 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Scott Peterson
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Women 1/2 Julie Cutts
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Masters Men 50+ Scott Peterson
10 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Julie Cutts
14 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Scott Peterson
12 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Julie Cutts
4 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Scott Peterson
14 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Julie Cutts
8 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Scott Peterson
1 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Women 1/2 Julie Cutts
1 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Masters Men 50+ Scott Peterson
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Women 1/2 Julie Cutts
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Masters Men 50+ Scott Peterson
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Women 1/2 Julie Cutts
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Masters Men 50+ Scott Peterson
3 Tuesday Night PIR: 10 Barrell Brewing Team Competition 10 Barrell Brewing 1/2/3 Team Competition
3 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 1/2/3 Chris Waggoner
14 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Evan Brooks
1 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Michael Buckiewicz
9 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Evan Brooks
2 Tuesday Night PIR Category 3/4 Michael Buckiewicz
6 Monday Night PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Chris Waggoner
8 Barton Park Road Race Masters 50+ 3/4/5 David Saltzberg
9 Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 David Hart
1 Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 Jake von Duering
24 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Kristina Hughes
1 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Women 45-49 Kristina Hughes
19 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Remy
2 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Waggoner
9 Tuesday Night PIR Category 3/4 Evan Brooks
6 Tuesday Night PIR Category 3/4 Michael Buckiewicz
14 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Chris Waggoner
1 Kings Valley Road Race Category 4/5 Jordan Rickards
5 Kings Valley Road Race Women 1/2 Kristina Hughes
13 Kings Valley Road Race Masters 50+ Ian Gibson
1 Kings Valley Road Race Masters 50+ David Saltzberg
DNF Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 David Hart
1 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Jake von Duering
3 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jordan Rickards
9 Gorge Roubaix Women 1/2 Jenna App
5 Gorge Roubaix Women 1/2 Kristina Hughes
17 Gorge Roubaix Women 4/5 Alisa Wise
20 Gorge Roubaix Women 1/2/3 Jenna App
7 Gorge Roubaix Women 1/2/3 Kristina Hughes
4 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jordan Rickards
1 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jake von Duering
18 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Ian Gibson
15 Cherry Pie Road Race Category 3 Men Sam Spicer
28 Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Men Chris Waggoner
2 Cherry Pie Road Race Women 1/2 Kristina Hughes
6 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ David Saltzberg
15 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 David Hart
4 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Jake von Duering
2 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Steve Remy
2 Table Rock Time Trial Series: Combined Combined Scott Peterson
5 Table Rock Time Trial Series: Combined Combined Julie Cutts
1 Table Rock Time Trial Series Senior Women 1/2/3 Julie Cutts
1 Table Rock Time Trial Series Masters Men 50-59 Scott Peterson
5 Dirty Circles 2: Hot Spots Women 1/2/3 Sara youmans
4 Dirty Circles 2: Hot Spots Women 1/2/3 Kristina Hughes
3 Dirty Circles 2: Hot Spots Women 1/2/3 Julie Cutts
4 Dirty Circles 2: Hot Spots Masters Men 1/2/3 35+ Steve Remy
7 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Chris Waggoner
5 Dirty Circles 2 Women 1/2/3 Julie Cutts
3 Dirty Circles 2 Women 1/2/3 Kristina Hughes
2 Dirty Circles 2 Women 1/2/3 Sara youmans
7 Dirty Circles 2 Masters Men 50+ David Saltzberg
6 Dirty Circles 2 Masters Men 1/2/3 35+ Steve Remy
2 Dirty Circles 2 Junior Women Anna Saltzberg
1 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 35+ Jake von Duering
4 Table Rock Time Trial Series: Combined Combined Scott Peterson
10 Table Rock Time Trial Series: Combined Combined Julie Cutts
1 Table Rock Time Trial Series Women 1/2/3 Julie Cutts
1 Table Rock Time Trial Series Masters Men 50 Scott Peterson
7 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ David Saltzberg
5 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 35+ David Hart
4 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 35+ Steve Remy
2 Dirty Circles 1 Junior Women Anna Saltzberg
2 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 35+ Jake von Duering
211 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Anna Saltzberg
4 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Chris Waggoner
47 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Kristina Hughes
88 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Ian Gibson
65 Jack Frost Time Trial: Combined Combined David Saltzberg
68 Jack Frost Time Trial: Combined Combined David Hart
205 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Anna Saltzberg
16 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Jake von Duering
2 Jack Frost Time Trial Junior Women 10-14 Anna Saltzberg
4 Jack Frost Time Trial Senior Men Pro/1/2 Chris Waggoner
1 Jack Frost Time Trial Masters Women 40-49 Kristina Hughes
14 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Ian Gibson
10 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 David Saltzberg
14 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 David Hart
2 Jack Frost Time Trial Junior Women 13-14 Anna Saltzberg
2 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Jake von Duering