Collin's Cycle Shop

Event Category Name
4 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Masters Men B Mike Ripley
1 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Men A Chris Brandt
2 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Masters Men A Justin Thayer
6 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Men C Chris Wherity
1 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Junior Men Andrew Bennett
3 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Women B Miriam Gillow-Wiles
5 Psycho Cross Series - Winter Cross Women B Miriam Gillow-Wiles
1 Psycho Cross Series - Winter Cross Junior Andrew Bennett
3 Psycho Cross Series - Winter Cross Men A Chris Brandt
44 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Justin Thayer
51 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men Chris Brandt
57 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men Chris Brandt
83 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Justin Thayer
40 USGP of Cyclocross Race 5 C/Beginner Men Chris Wherity
8 Kruger's Crossing CX Classic Senior Men A Chris Brandt
4 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Women B Miriam Gillow-Wiles
2 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Men A Chris Brandt
3 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Masters Men A Justin Thayer
44 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Men A Justin Thayer
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Senior Men A Chris Brandt
11 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Keith Labnow
17 Cross Crusade - Estacada Senior Men A Chris Brandt
35 Cross Crusade - Estacada Masters Men A Justin Thayer
13 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Keith Labnow
23 Cross Crusade - Barton Park Masters Men A Justin Thayer
DNF Cross Crusade - Barton Park Senior Men A Chris Brandt
19 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Senior Men A Chris Brandt
3 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Women B Miriam Gillow-Wiles
3 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Men A Chris Brandt
1 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Junior Men Andrew Bennett
14 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Keith Labnow
18 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Senior Men A Chris Brandt
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Senior Men A Chris Brandt
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Men A Justin Thayer
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Chris Wherity
12 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men B Seth May
23 Cross Crusade - Rainier HS Masters Men A Justin Thayer
14 Cross Crusade - Rainier HS Men A Chris Brandt
16 Cross Crusade - Horning's Hideout Senior Men A Chris Brandt
15 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Chris Brandt
42 Cross Crusade - Alpenrose Masters Men A Justin Thayer
62 Cross Crusade - Alpenrose Masters C Mark Miskowiec
20 Cross Crusade Senior Men A Chris Brandt
14 Thrilla Cross Series Men B Mark Miskowiec
15 Battle at Barlow CCX Senior Men A Chris Brandt
3 Hood River Cyclocross Classic Senior Men A Chris Brandt
18 Thrilla Cross Series Men B Mark Miskowiec
9 Eugene Short Cross Series Men C Andrew Bennett
3 Eugene Short Cross Series Men 35+ Justin Thayer
3 Eugene Short Cross Series Men A Chris Brandt
13 Eugene Short Cross Series Men C Chris Wherity
12 Eugene Short Cross Series Men 35+ Mike Ripley
16 Kruger's Kermesse Men A Chris Brandt
2 Eugene Short Cross Series Men A Chris Brandt
13 Eugene Short Cross Series Men C Chris Wherity
3 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Justin Thayer
7 Eugene Short Cross Series Men C Scott Metzler
1 Eugene Short Cross Series Junior Andrew Bennett
16 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Mike Ripley
2 Eugene Short Cross Series Men A Chris Brandt
11 Eugene Short Cross Series Men C Scott Metzler
14 Eugene Short Cross Series Men C Andrew Bennett
17 Eugene Short Cross Series Men C Chris Wherity
3 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Justin Thayer
1 Eugene Short Cross Series Junior Andrew Bennett
3 OBRA Hillclimb Championship Junior Men 15-16 Andrew Bennett
5 Scotty Graham Memorial XC Pro Men Chris Brandt
11 Scotty Graham Memorial XC Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
73 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined Andrew Bennett
72 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Andrew Bennett
28 Thrilla Cross Series Men B Mark Miskowiec
22 Thrilla Cross Series Category B Men Mark Miskowiec
10 Renegade Criterium Category 4/5 Guy Polson
23 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Guy Polson
26 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Guy Polson
99 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Guy Polson
24 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Guy Polson
31 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 4/5 Guy Polson
28 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 4/5 Guy Polson
13 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andrew Bennett
12 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Chris Brandt
12 Twilight Criterium Series Men 4/5 Guy Polson
14 PIR Category 1/2/3 Gordie Cumming
16 Twilight Criterium Series Men 4/5 Guy Polson
10 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Chris Brandt
5 Mary's Peak HC TT Masters Men 3/4/5: 40-44 Guy Polson
58 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Guy Polson
58 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Guy Polson
6 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Chris Brandt
17 Twilight Criterium Series Men 4/5 Guy Polson
4 OBRA Criterium Championships Junior 15-16 Andrew Bennett
5 Willamette Pass DH /State Championships Sport Men 19-29 Eric Holt
1 Willamette Pass DH /State Championships Expert Men 19-29 Eric Foote
3 Super D #3 / State Championships Sport Junior Men Andrew Bennett
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Chris Brandt
4 Fixed Gear Criterium Fixed Gear SEAN WATERS
3 OBRA Time Trial Championships: 20K Junior Men 15-16 Andrew Bennett
8 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time: Combined Combined Andrew Bennett
8 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Combined Andrew Bennett
8 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time Combined Andrew Bennett
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Expert Men Michael Adams
26 Twilight Criterium Series: July Series Men 4/5 Guy Polson
13 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Chris Brandt
16 Twilight Criterium Series Men 4/5 Chris Wherity
17 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro Men Chris Brandt
17 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Gordie Cumming
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Chris Brandt
11 Women's Criterium Series: Final Series Women B Race Megan Banks
3 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Chris Brandt
60 OUCH: Combined Results by Time Combined Andrew Bennett
60 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Andrew Bennett
1 OUCH Junior Men 15-16 Andrew Bennett
DNF CoMotion Criterium Category 4/5 Guy Polson
19 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Guy Polson
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Chris Brandt
13 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Chris Brandt
4 Willamette Pass DH #2 Sport Men 19-29 Eric Holt
5 Willamette Pass DH #2 Expert Men 19-29 Eric Foote
7 State Games XC Pro Men Chris Brandt
8 Willamette Pass DH #2 Expert Men 30-39 Dan Greene
9 State Games XC Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
2 Willamette Pass DH #2 Expert Men 30-39 Dan Wrightington
4 Willamette Pass DH #2 Expert Men 30-39 Jerred Tuska
1 Super D #3: Willamette Pass Super D Sport Junior Men Andrew Bennett
11 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Chris Brandt
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Chris Brandt
13 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Guy Polson
17 Twilight Criterium Series Men 4/5 Guy Polson
2 Women's Criterium Series B Race Women Megan Banks
13 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Chris Brandt
22 Cascade Creampuff Ultra Endurance Expert 40+ Men Mike Ripley
10 Cascade Creampuff Ultra Endurance Singlespeed Men Taylor Bushnell
16 Cascade Creampuff Ultra Endurance Expert 40+ Men Scott Metzler
25 Cascade Creampuff Ultra Endurance Expert 19-39 Men Michael Adams
7 Cascade Creampuff Ultra Endurance Singlespeed Men Carl Gurney
28 PIR Category 1/2/3 Gordie Cumming
11 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Guy Polson
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Guy Polson
7 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Chris Brandt
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Chris Brandt
DNF OBRA Road Race Junior 15-16 Andrew Bennett
30 OBRA Road Race Men Category 4/5 Guy Polson
18 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 Chris Brandt
19 Twilight Criterium Series Category 4/5 Guy Polson
10 Twilight Criterium Series Category 4/5 Taylor Bushnell
20 Twilight Criterium Series: June Series Category 4/5 Taylor Bushnell
2 True Amateur Criterium Series: June Series Category 5 Beginner Andrew Bennett
1 True Amateur Criterium Series Junior Andrew Bennett
1 True Amateur Criterium Series: June Series Junior Andrew Bennett
2 True Amateur Criterium Series Category 5 Beginner Andrew Bennett
9 Oakridge Fat Tire MTB Expert 19-39 Men Justin Thayer
11 Oakridge Fat Tire MTB Pro, Semi-Pro Men Gordie Cumming
9 Oakridge Fat Tire MTB Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
4 Oakridge Fat Tire MTB Varsity 15-18 Men Andrew Bennett
12 Oakridge Fat Tire MTB Expert 19-39 Men Michael Adams
5 Oakridge Fat Tire MTB Singlespeed Men Carl Gurney
2 Super D #1 Sport 15-18 Andrew Bennett
33 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Stephen Glass
9 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Chris Brandt
DNF Twilight Criterium Series Category 4/5 Taylor Bushnell
21 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Taylor Bushnell
16 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Chris Brandt
DNF Twilight Criterium Series Category 4/5 Guy Polson
1 True Amateur Criterium Series: Series Standings Junior Andrew Bennett
1 True Amateur Criterium Series Junior Andrew Bennett
7 True Amateur Criterium Series: Series Standings Category 5 Men Andrew Bennett
10 Twilight Criterium Series Category 4/5 Taylor Bushnell
17 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Taylor Bushnell
1 True Amateur Criterium Series Junior Andrew Bennett
1 True Amateur Criterium Series Category 5 Men Andrew Bennett
8 3rd Test Of Endurance 50 Singlespeed Carl Gurney
17 3rd Test Of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Jason Lewis
8 3rd Test Of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Eric Sheagley
9 3rd Test Of Endurance 50 Singlespeed Taylor Bushnell
24 3rd Test Of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
9 3rd Test Of Endurance 50 Sport 19-39 Men Mark Miskowiec
13 3rd Test Of Endurance 50 Expert 19-39 Men Michael Adams
11 3rd Test Of Endurance 50 Expert 19-39 Men Justin Thayer
24 3rd Test Of Endurance 50 Pro/Semi-pro Men Chris Brandt
17 3rd Test Of Endurance 50 Pro/Semi-pro Men Jason Lewis
8 3rd Test Of Endurance 50 Pro/Semi-pro Men Eric Sheagley
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Guy Polson
1 True Amateur Criterium Series Junior Andrew Bennett
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Stephen Glass
2 Hutch's Hillclimb Series Cruisers Luke DeMoe
32 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Guy Polson
42 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Luke DeMoe
44 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Taylor Bushnell
44 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Taylor Bushnell
42 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Luke DeMoe
32 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Guy Polson
3 Hutch's Hillclimb Series Cruisers Taylor Bushnell
11 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Guy Polson
31 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Guy Polson
31 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Guy Polson
16 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Guy Polson
9 Falls City Firecracker MTB Expert 40+ Men Mike Ripley
4 Falls City Firecracker MTB Singlespeed Men Carl Gurney
3 Falls City Firecracker MTB Sport Junior Men 15-18 Andrew Bennett
20 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Gordie Cumming
20 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Gordie Cumming
35 Swan Island Criterium Category 4 Guy Polson
24 Table Rock Road Race Category 4/5 Men Guy Polson
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Guy Polson
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Guy Polson
15 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Guy Polson
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Taylor Bushnell
9 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Taylor Bushnell
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Guy Polson
15 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Guy Polson
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Taylor Bushnell
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Guy Polson
32 Spring Thaw DH Expert Men 19-39 Dan Greene
2 Spring Thaw DH Hardtail Men (Open) Eric Foote
30 Spring Thaw DH Expert Men 19-39 Jerred Tuska
8 Spring Thaw DH Expert Men 19-39 Dan Wrightington
7 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Jace Ives
11 Spring Thaw XC State Championships Beginner Women 19+ Andi Ripley
11 Spring Thaw XC State Championships Semi-Pro Men (Open) Gordie Cumming
10 Spring Thaw XC State Championships Singlespeed Men (Open) Carl Gurney
15 Spring Thaw XC State Championships Singlespeed Men (Open) Taylor Bushnell
3 Spring Thaw XC State Championships Sport Junior Men U18 Andrew Bennett
38 Spring Thaw XC State Championships Sport Men 19-39 Mark Miskowiec
11 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Justin Thayer
23 Spring Thaw XC State Championships Pro, Semi-Pro Men Gordie Cumming
9 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 40+ Mike Ripley
25 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Michael Adams
12 Spring Thaw XC State Championships Pro Men (Open) Chris Brandt
17 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Stephen Glass
22 Spring Thaw XC State Championships Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Guy Polson
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Guy Polson
12 Hutch's Hillclimb Series Men Category 4/5 Taylor Bushnell
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Taylor Bushnell
17 Hutch's Hillclimb Series Men Category 4/5 Guy Polson
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Taylor Bushnell
9 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
22 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Gordie Cumming
6 Bear Springs MTB XC Expert Singlespeed Men Carl Gurney
14 Bear Springs MTB XC Expert Men 40+ Mike Ripley
23 Bear Springs MTB XC Expert Men 19-39 Michael Adams
13 Bear Springs MTB XC Expert Men 19-39 Justin Thayer
12 Bear Springs MTB XC Elite Men Gordie Cumming
6 Bear Springs MTB XC Pro Men Chris Brandt
42 Eugene Roubaix Men 4/5 Andrew Bennett
11 Eugene Roubaix Men 4/5 Taylor Bushnell
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Chris Brandt
DNF Eugene Roubaix Men 3 Stephen Glass
12 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Men Morgan Christensen
95 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Metzler
77 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Morgan Christensen
28 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Taylor Bushnell
51 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Megan Banks
66 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Megan Banks
129 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Robin Clevenger
72 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Mark Johnson
28 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Taylor Bushnell
77 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Morgan Christensen
95 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Scott Metzler
72 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Johnson
129 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Clevenger
56 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Chris Brandt
66 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Megan Banks
56 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Chris Brandt
95 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Scott Metzler
77 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Morgan Christensen
28 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Taylor Bushnell
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall Masters Women 40-49 Megan Banks
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Women Robin Clevenger
7 Eugene Time Trial Series: Series Overall Masters Men 50-59 Mark Johnson
16 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Men Taylor Bushnell
56 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Chris Brandt
9 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Men Scott Metzler
6 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Chris Brandt
72 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Mark Johnson
129 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Robin Clevenger
66 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Megan Banks
51 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Megan Banks
59 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Robin Clevenger
57 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Mark Johnson
48 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Taylor Bushnell
33 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott Metzler
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Chris Brandt
1 Eugene Time Trial Series Masters Women 40-49 Megan Banks
2 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Robin Clevenger
6 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Mark Johnson
10 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Taylor Bushnell
6 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Chris Brandt
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Chris Brandt
33 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Metzler
48 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Taylor Bushnell
57 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Johnson
59 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Clevenger
8 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Scott Metzler
8 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 40-49 Scott Metzler
8 21st Peak Sports Mudslinger MTB Pro Men Chris Brandt
5 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 Jace Ives
16 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 Justin Thayer
24 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 Michael Adams
5 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport Junior Men 15-18 Andrew Bennett
2 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Stephen Glass
8 21st Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed Men Carl Gurney
13 21st Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed Men Taylor Bushnell
24 21st Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
8 Eugene Time Trial Series - Series Standings Masters Men 50-59 Mark Johnson
1 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 4 Women Robin Clevenger
DNF PIR Category 1/2/3 Gordie Cumming
1 Eugene Time Trial Series - Series Standings Masters Women 40-49 Megan Banks
12 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 4 Men Morgan Christensen
10 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 4 Men Scott Metzler
7 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 2 Men Chris Brandt
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Robin Clevenger
44 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Morgan Christensen
2 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Robin Clevenger
9 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Morgan Christensen
36 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Clevenger
7 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Chris Brandt
65 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Scott Metzler
80 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Morgan Christensen
28 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Mark Johnson
112 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Robin Clevenger
23 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Megan Banks
42 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Morgan Christensen
60 Kings Valley Road Race Men Category 4 Michael Adams
29 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Metzler
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Chris Brandt
29 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott Metzler
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Clevenger
60 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Morgan Christensen
60 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Morgan Christensen
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Chris Brandt
3 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Robin Clevenger
11 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Morgan Christensen
8 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Scott Metzler
5 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Chris Brandt
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Robin Clevenger
40 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott Metzler
47 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Megan Banks
66 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Clevenger
57 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Johnson
40 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Metzler
57 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Mark Johnson
1 Eugene Time Trial Series Masters Women 40-49 Megan Banks
2 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Robin Clevenger
6 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Mark Johnson
11 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Scott Metzler
66 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Robin Clevenger
47 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Megan Banks
11 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Pro, Semi-Pro Men Chris Brandt
5 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 19-39 Jace Ives
12 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 19-39 Michael Adams
7 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Singlespeed Taylor Bushnell
DNF Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 40+ Mike Ripley
11 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Pro/Semi-Pro/Elite Men Chris Brandt
12 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Sport Men 19-39 Byron Gold
38 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Chris Brandt
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Taylor Bushnell
82 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Metzeler
17 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Scott Metzeler
82 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Metzeler
1 Cherry Pie Road Race Junior 13-15 Andrew Bennett
13 Cherry Pie Road Race Masters Men 4/5 40+ Mike Ripley
34 Cherry Pie Road Race Men 4 Taylor Bushnell
45 Cherry Pie Road Race Men 4 Guy Polson