Bend Memorial Clinic Total Care Racing Team

Event Category Name
61 Portland Cup (USGP) Category B doug laplaca
13 Portland Cup (USGP) Beginner and Category B Women Mary Ramos
48 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Matt Engel
83 Portland Cup (USGP) Elite Masters Matt Engel
11 Psycho Cross #4: Series Standings Women B Mary Ramos
16 Psycho Cross #4: Series Standings Masters Men B 35+ Sean Kiger
11 Psycho Cross #4: Series Standings Masters Men B 35+ doug laplaca
9 Psycho Cross #4: Series Standings Masters Men B 35+ Allen Lucas
4 Psycho Cross #4: Series Standings Masters Men B 35+ Sean Haidet
4 Psycho Cross #4: Series Standings Beginner Men Darren Smith
8 Psycho Cross #4 Masters B 35+ Men Allen Lucas
5 Psycho Cross #4 Masters B 35+ Men Sean Haidet
9 Psycho Cross #4: Series Standings Men B Sean Haidet
1 Psycho Cross #4 Beginner Darren Smith
8 Psycho Cross #3: Series Standings Men B Sean Haidet
9 Psycho Cross #3: Series Standings Women B Mary Ramos
13 Psycho Cross #3: Series Standings Masters Men B 35+ Sean Kiger
10 Psycho Cross #3: Series Standings Masters Men B 35+ Allen Lucas
8 Psycho Cross #3: Series Standings Masters Men B 35+ doug laplaca
4 Psycho Cross #3: Series Standings Masters Men B 35+ Sean Haidet
3 Psycho Cross #3 Women B Mary Ramos
DNF Psycho Cross #3 Men B Sean Haidet
DNF Psycho Cross #3 Men B Sean Kiger
10 Psycho Cross #3 Masters Men B 35+ Sean Kiger
9 Psycho Cross #3 Masters Men B 35+ Allen Lucas
8 Psycho Cross #3 Masters Men B 35+ Sean Haidet
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Clydesdale Matthew Lasala
30 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Mary Ramos
6 Cross Crusade #8/OBRA Championships Beginner Men CCX Darren Smith
77 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Allen Lucas
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Matt Engel
20 Cross Crusade #7 Women B Mary Ramos
70 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Allen Lucas
35 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Doug Smith
1 Cross Crusade #7 Clydesdale Matthew Lasala
8 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Matt Engel
14 Battlecreek Cross Category B doug laplaca
10 Battlecreek Cross Masters 35+ B doug laplaca
14 Cross Crusade #6 Beginner Men CCX Darren Smith
48 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Doug Smith
8 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Matt Engel
2 Cross Crusade #6 Clydesdale Matthew Lasala
73 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Allen Lucas
37 Cross Crusade #5 Women B Mary Ramos
33 Cross Crusade #4 Women B Mary Ramos
5 Cross Crusade #3 Masters 35+ B Matt Engel
4 Cross Crusade #3 Clydesdale Matthew Lasala
9 Psycho Cross #2 Masters Men B 35+ Allen Lucas
6 Psycho Cross #2 Men B Sean Haidet
2 Psycho Cross #2 Masters Men B 35+ doug laplaca
1 Psycho Cross #2 Masters Men B 35+ Sean Haidet
DNF Cross Crusade #2 Clydesdale Matthew Lasala
58 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Mark Reinecke
73 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Allen Lucas
87 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Matt Engel
14 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Matt Engel
95 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Allen Lucas
2 Cross Crusade #1 Clydesdale Matthew Lasala
DNF Cross Crusade #1 Masters 35+ B Sean Rogers
9 Psycho Cross Men B Sean Haidet
5 Psycho Cross Beginner Men Darren Smith
4 Psycho Cross Masters Men B 35+ Sean Haidet
11 Psycho Cross Masters Men B 35+ Allen Lucas
12 Psycho Cross Masters Men B 35+ doug laplaca
16 Psycho Cross Masters Men B 35+ Sean Kiger
11 Psycho Cross Women B Mary Ramos
11 Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
17 Thrilla Cross Series Men 40+ Allen Lucas
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Doug Smith
1 Thrilla Cross Series Women Heather Clark
6 Thrilla Cross Series Women Ina McLean
2 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
28 Thrilla Cross Series Men B Jason Quade
17 Thrilla Cross Series Men B doug laplaca
6 Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
1 Hood River Double Cross #2 Clydesdale Matthew Lasala
DNF Hood River Double Cross #2 Masters B 35+ Sean Rogers
2 Hood River Double Cross #2 Masters B 35+ Matt Engel
2 Hood River Double Cross #1 Clydesdale Matthew Lasala
5 Hood River Double Cross #1 Masters B 35+ Matt Engel
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
3 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
11 Thrilla Cross Series Women Ina McLean
8 Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
23 Thrilla Cross Series Men 40+ Allen Lucas
13 Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
6 Thrilla Cross Series Men 40+ Sean Rogers
7 Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
5 Thrilla Cross Series Women Ina McLean
3 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Doug Smith
21 Thrilla Cross Series Men 40+ Allen Lucas
11 Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
8 Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
18 Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
3 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
24 Thrilla Cross Series Men B Ryan Lucas
15 Thrilla Cross Series Men 40+ Sean Rogers
11 Thrilla Cross Series Women Heather Clark
6 Thrilla Cross Series Women Ina McLean
7 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 45+ Doug Smith
30 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 3 Men Greg Miller
7 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 45+ Doug Smith
53 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Smith
7 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 45+ Doug Smith
7 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 45+ Doug Smith
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 45+ Doug Smith
14 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Men Greg Miller
45 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Pete Rudge
3 OBRA Criterium Championships Category 3 Turner Waskom
16 OBRA Criterium Championships Senior Men Category 4/5 Matthew Lasala
7 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Mark Reinecke
9 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
6 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Doug Smith
30 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 Kyle Wuepper
17 FreshAirSports TT Series Open Renee Mansour
5 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Mark Reinecke
High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Doug Smith
High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Turner Waskom
2 High Desert Criterium Series Category 4/5 Matthew Lasala
High Desert Criterium Series Category 4/5 Chuck Kenlan
9 High Desert Omnium: Road Race Masters Doug Smith
10 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Greg Miller
11 High Desert Omnium: Road Race Masters Turner Waskom
10 High Desert Omnium: Road Race Masters Sean Rogers
17 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Kyle Wuepper
2 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Marshall Greene
15 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Matthew Lasala
8 High Desert Omnium: Road Race Masters Mark Reinecke
31 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Michael Harris
3 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Sarah Max
11 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Renee Mansour
3 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Karen Oppenheimer
9 High Desert Omnium: Road Race Women Pro/1/2 Lynn Albrow
35 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Matt Plummer
4 High Desert Omnium Women Pro/1/2 Lynn Albrow
3 High Desert Omnium Women 3 Karen Oppenheimer
1 High Desert Omnium Women 4 Sarah Max
17 High Desert Omnium Category 3 Greg Miller
19 High Desert Omnium Masters Mark Reinecke
13 High Desert Omnium: Criterium Masters Mark Reinecke
4 High Desert Omnium: Time Trial Junior 10-12 Griffin Reinecke
3 High Desert Omnium: Time Trial Junior 13-15 Ryan Lucas
20 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Matt Plummer
18 High Desert Omnium Masters Doug Smith
15 High Desert Omnium Masters Turner Waskom
5 High Desert Omnium: Criterium Women Pro/1/2 Lynn Albrow
9 High Desert Omnium: Criterium Women 4 Renee Mansour
3 High Desert Omnium: Criterium Women 4 Sarah Max
19 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Kyle Wuepper
13 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Turner Waskom
6 High Desert Omnium: Criterium Masters Turner Waskom
12 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Mark Reinecke
10 High Desert Omnium: Time Trial Masters Doug Smith
15 High Desert Omnium: Criterium Masters Doug Smith
1 High Desert Omnium: Time Trial Women 4 Sarah Max
7 High Desert Omnium: Time Trial Women 4 Renee Mansour
1 High Desert Omnium: Time Trial Women 3 Karen Oppenheimer
3 High Desert Omnium: Time Trial Women Pro/1/2 Lynn Albrow
2 High Desert Omnium: Criterium Junior 10-12 Griffin Reinecke
3 High Desert Omnium: Criterium Junior 13-15 Ryan Lucas
25 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Matt Plummer
85 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Lynn Albrow
66 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Karen Oppenheimer
125 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Renee Mansour
99 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Sarah Max
81 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Reinecke
61 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Smith
86 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Plummer
4 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Ryan Lucas
53 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Griffin Reinecke
14 High Desert Omnium: Criterium Masters Sean Rogers
16 High Desert Omnium: Time Trial Masters Mark Reinecke
11 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Doug Smith
9 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
4 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Josh Gobershock
5 High Desert Criterium Series Women/Juniors Ryan Lucas
4 High Desert Criterium Series Women/Juniors Heather Clark
9 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Josh Gobershock
20 FreshAirSports TT Series Open Renee Mansour
7 FreshAirSports TT Series Open Doug Smith
11 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Doug Smith
4 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Mark Reinecke
9 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Heather Clark
2 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Mark Reinecke
8 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
12 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Doug Smith
4 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Kyle Wuepper
14 High Desert Criterium Series Women/Juniors Ryan Lucas
6 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Josh Gobershock
8 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Turner Waskom
5 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Brian Seguin
20 Monday PIR Masters Men Shaun Albin
28 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Sean Rogers
51 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
39 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Heather Clark
16 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Teri Sheasby
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Nathan Miller
81 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Scott Nydam
79 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Ian McKissick
70 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Steve Bovay
17 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Darren Lill
16 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Jeff LOUDER
13 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Brent Bookwalter
33 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Hans Bielat
52 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Doug Smith
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Turner Waskom
19 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Mark Reinecke
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Matt Engel
20 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Josh Gobershock
28 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Matthew Lasala
20 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Michael Larsen
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Ryan McKean
5 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Kyle Wuepper
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Katharine Lundby
5 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Michael Larsen
39 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Ryan McKean
DNS Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Robert Sheasby
DNF Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Women Megan Elliott
37 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
33 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Women Katharine Lundby
32 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Women Heather Clark
17 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Women Teri Sheasby
DNS Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Jonathan Garcia
89 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Nathan Miller
45 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Scott Nydam
34 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Ian McKissick
22 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Steve Bovay
20 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Kyle Wuepper
21 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Hans Bielat
12 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Jeff LOUDER
11 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Darren Lill
7 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Brent Bookwalter
44 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Josh Gobershock
46 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Doug Smith
47 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Sean Rogers
18 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Mark Reinecke
20 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Matt Engel
30 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Matthew Lasala
DNF Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Matt Plummer
DNF Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Michael Harris
DNF Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Women Arielle Filiberti
62 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Turner Waskom
8 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Matthew Lasala
53 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Ian McKissick
55 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Scott Nydam
2 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff LOUDER
3 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Darren Lill
13 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Nydam
14 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Brent Bookwalter
16 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jonathan Garcia
30 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Ian McKissick
37 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Steve Bovay
112 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Nathan Miller
424 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Katharine Lundby
445 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Teri Sheasby
453 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Heather Clark
506 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Lynn Albrow
507 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jen Weinbrecht
531 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Arielle Filiberti
532 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Megan Elliott
99 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Larsen
262 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Ryan McKean
78 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Steve Bovay
111 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Jonathan Garcia
32 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Megan Elliott
47 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Arielle Filiberti
56 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
62 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Heather Clark
71 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Katharine Lundby
538 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Robert Sheasby
77 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Teri Sheasby
DNF Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro/1/2 Women Lynn Albrow
9 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Michael Larsen
50 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Ryan McKean
30 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 45+ Robert Sheasby
40 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Nathan Miller
2 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Jeff LOUDER
3 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Darren Lill
13 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Scott Nydam
14 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Brent Bookwalter
16 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Jonathan Garcia
30 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Ian McKissick
37 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Steve Bovay
91 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Nathan Miller
35 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Katharine Lundby
45 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Teri Sheasby
49 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Heather Clark
72 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Lynn Albrow
73 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
81 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Arielle Filiberti
498 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Engel
501 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Lasala
3 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Kyle Wuepper
514 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Reinecke
516 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Plummer
182 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Hans Bielat
252 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Josh Gobershock
267 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Kyle Wuepper
422 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Sean Rogers
440 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Smith
493 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Turner Waskom
82 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro/1/2 Women Megan Elliott
4 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Michael Larsen
23 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Ryan McKean
40 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 45+ Robert Sheasby
32 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Matt Engel
34 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Matthew Lasala
37 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Michael Harris
41 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Mark Reinecke
43 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Matt Plummer
3 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Hans Bielat
16 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Josh Gobershock
18 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Kyle Wuepper
52 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Sean Rogers
55 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Doug Smith
61 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Turner Waskom
6 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Darren Lill
19 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Brent Bookwalter
40 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Michael Harris
34 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Matt Plummer
29 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Jeff LOUDER
5 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Matt Engel
3 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Mark Reinecke
55 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Sean Rogers
19 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Hans Bielat
16 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Doug Smith
9 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Josh Gobershock
4 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Turner Waskom
509 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Harris
94 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Ian McKissick
74 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Jonathan Garcia
50 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Steve Bovay
48 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Scott Nydam
25 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Brent Bookwalter
16 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Jeff LOUDER
10 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Darren Lill
84 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Lynn Albrow
83 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Megan Elliott
59 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Arielle Filiberti
50 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Heather Clark
48 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
39 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Katharine Lundby
28 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro/1/2 Women Teri Sheasby
130 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Nathan Miller
3 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Eric MARTIN
40 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Steve Bovay
21 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Teri Sheasby
34 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Heather Clark
37 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Katharine Lundby
38 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
46 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Arielle Filiberti
34 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Jonathan Garcia
24 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Scott Nydam
16 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Ian McKissick
11 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Darren Lill
6 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Brent Bookwalter
3 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Jeff LOUDER
70 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Lynn Albrow
74 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro/1/2 Women Megan Elliott
5 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Josh Gobershock
69 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Nathan Miller
5 Cascade Classic Masters 35+ Michael Larsen
13 Cascade Classic Pro 1 Men Brent Bookwalter
16 Cascade Classic Pro 1 Men Jeff LOUDER
17 Cascade Classic Pro 1 Men Darren Lill
70 Cascade Classic Pro 1 Men Steve Bovay
79 Cascade Classic Pro 1 Men Ian McKissick
81 Cascade Classic Pro 1 Men Scott Nydam
DNF Cascade Classic Pro 1 Men Nathan Miller
16 Cascade Classic Pro/1/2 Women Teri Sheasby
39 Cascade Classic Pro/1/2 Women Heather Clark
29 Cascade Classic Category 4 Men Matthew Lasala
DNF Cascade Classic Pro/1/2 Women Katharine Lundby
8 Cascade Classic Category 3 Men Hans Bielat
17 Cascade Classic Category 3 Men Kyle Wuepper
32 Cascade Classic Category 3 Men Josh Gobershock
35 Cascade Classic Category 3 Men Sean Rogers
49 Cascade Classic Category 3 Men Doug Smith
19 Cascade Classic Category 4 Men Matt Engel
20 Cascade Classic Category 4 Men Mark Reinecke
51 Cascade Classic Pro/1/2 Women Jen Weinbrecht
27 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Lynn Albrow
22 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Heather Clark
18 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Teri Sheasby
7 FreshAirSports TT Series Open Ryan McKean
17 FreshAirSports TT Series Open Sean Rogers
18 FreshAirSports TT Series Open Teri Sheasby
22 FreshAirSports TT Series Open Heather Clark
27 FreshAirSports TT Series Open Lynn Albrow
17 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Sean Rogers
7 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Ryan McKean
15 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Heather Clark
15 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Turner Waskom
1 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Ryan McKean
3 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Kyle Wuepper
2 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Hans Bielat
8 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
9 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Matt Engel
1 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Turner Waskom
2 NWX Criterium Category 3 Men Kyle Wuepper
3 NWX Criterium Category 4/5 Men Mark Reinecke
4 NWX Criterium Category 4/5 Men Matt Engel
7 NWX Criterium Category 4/5 Men Matthew Lasala
4 NWX Criterium Women Teri Sheasby
3 NWX Criterium Women Heather Clark
7 NWX Criterium Category 3 Men Doug Smith
21 FreshAirSports TT Series Open Renee Mansour
6 FreshAirSports TT Series Open Doug Smith
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Shaun Albin
76 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Scott Steinman
1 Picketts Charge MTB Sport Men 40-49 Matt Engel
63 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Josh Gobershock
4 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 4 Cary Steinman
53 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 4/5 Chuck Kenlan
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 4 Cary Steinman
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 3 Heather Clark
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 3 Cate Hass
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 3 Heather Clark
50 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 4/5 Chuck Kenlan
68 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Scott Steinman
50 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Josh Gobershock
3 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 3 Cate Hass
6 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Women 4 Cary Steinman
335 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Cary Steinman
314 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Cate Hass
7 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Women 3 Cate Hass
331 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Chuck Kenlan
343 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Turner Waskom
154 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Steinman
116 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Josh Gobershock
1 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Women 3 Heather Clark
57 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 4/5 Chuck Kenlan
85 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Turner Waskom
30 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Scott Steinman
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Josh Gobershock
44 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Chuck Kenlan
250 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Heather Clark
44 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Chuck Kenlan
79 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Turner Waskom
52 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Scott Steinman
44 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Josh Gobershock
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 4 Cary Steinman
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 3 Heather Clark
2 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 3 Cate Hass
7 FreshAirSports TT Series Open Mark Reinecke
25 FreshAirSports TT Series Open Renee Mansour
5 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Hans Bielat
13 Mount Tabor Circuit Race Category 3 Kyle Wuepper
52 Cirque du Cycling Criterium Category 1/2/3 Shaun Albin
13 OBRA Road Race Masters 40-49 Sean Rogers
28 OBRA Road Race Masters 40-49 Doug Smith
4 OBRA Road Race Masters 30-39 Kyle Wuepper
31 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Matthew Lasala
17 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Heather Clark
3 FreshAirSports TT Series Open Hans Bielat
13 FreshAirSports TT Series Open Mark Reinecke
16 FreshAirSports TT Series Open Heather Clark
25 FreshAirSports TT Series Open Chuck Kenlan
30 FreshAirSports TT Series Open Matthew Lasala
3 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Hans Bielat
13 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Mark Reinecke
26 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Chuck Kenlan
3 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Hans Bielat
13 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Reinecke
17 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Heather Clark
26 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Chuck Kenlan
31 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Matthew Lasala
10 Silverton Road Race Women 1/2/3 Cate Hass
DNF Silverton Road Race Women 1/2/3 Jill Waskom
DNF Silverton Road Race Women 1/2/3 Teri Sheasby
5 Silverton Road Race Women Category 4 Cary Steinman
11 Silverton Road Race Women Category 4 Renee Mansour
11 Silverton Road Race Category 4/5 Marshall Greene
3 Silverton Road Race Masters Category 5 Chuck Kenlan
7 Silverton Road Race Women 1/2/3 Heather Clark
4 Falls City Firecracker MTB Sport 19-39 Tim Plummer
17 Silverton Road Race Masters 3/4 35+ Mark Reinecke
27 Silverton Road Race Category 3 Doug Smith
22 Silverton Road Race Category 3 Josh Gobershock
12 Silverton Road Race Category 3 Kyle Wuepper
DNF Silverton Road Race Category 3 Josh Gobershock
6 Rehearsal Road Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Senior Women Heather Clark
32 Rehearsal Road Race Category 3 Doug Smith
13 Rehearsal Road Race Women Category 4 Cary Steinman
2 Rehearsal Road Race Women 3 Heather Clark
20 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Masters Men 45+ Doug Smith
28 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Josh Gobershock
28 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Josh Gobershock
28 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Josh Gobershock
13 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Masters Men 45+ Doug Smith
20 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Masters Men 45+ Doug Smith
DNF Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men Hans Bielat
41 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men Josh Gobershock
64 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Hans Bielat
32 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Josh Gobershock
21 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Masters 45+ Doug Smith
19 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Hans Bielat
24 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Masters Men 45+ Doug Smith
37 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Josh Gobershock
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 40-49 Matt Engel
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 19-39 Matt Plummer
13 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 40-49 Matthew Lasala
7 Table Rock Road Race Women Pro/1/2/3 Jill Waskom
13 Table Rock Road Race Men 3 Josh Gobershock
DNF Table Rock Road Race Men 4/5 Chuck Kenlan
12 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Doug Smith
3 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 4/5 Mark Reinecke
4 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 4/5 Matt Engel
14 Table Rock Road Race Men 4/5 doug laplaca
4 Table Rock Road Race Women Pro/1/2/3 Heather Clark
3 Table Rock Road Race Women 4 Cary Steinman
DNS Table Rock Road Race Women 40+ 1/2/3 Teri Sheasby
8 Table Rock Road Race Women Pro/1/2/3 Cate Hass
10 Table Rock Road Race Men 3 Kyle Wuepper
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 3 Hans Bielat
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Hans Bielat
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Hans Bielat
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Hans Bielat
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Hans Bielat
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Hans Bielat
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Hans Bielat
2 Deschutes River Valley TT Festival Men 3 Hans Bielat
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 3 Hans Bielat
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 3 Hans Bielat
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Hans Bielat
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Hans Bielat
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Miller
4 Icebreaker Criterium Category 3 Turner Waskom
39 Kings Valley Road Race Category 3 Doug Smith
3 Kings Valley Road Race Women Category 4 Cary Steinman
16 Kings Valley Road Race Senior Women Cate Hass
12 Kings Valley Road Race Senior Women Jill Waskom
7 Kings Valley Road Race Senior Women Teri Sheasby
32 Kings Valley Road Race Category 3 Brook Gardner
40 Kings Valley Road Race Masters 40+ Mark Reinecke
36 Kings Valley Road Race Masters 40+ Matthew Lasala
20 Kings Valley Road Race Masters 40+ Matt Engel
16 Kings Valley Road Race Masters 50+ Michael Harris
55 Kings Valley Road Race Category 3 Turner Waskom
7 Kings Valley Road Race Category 3 Josh Gobershock
36 Kings Valley Road Race Category 3 Scott Steinman
6 Kings Valley Road Race Senior Women Heather Clark
2 Willamette: Wolf Creek Stage Category 4 Women Renee Mansour
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Doug Smith
5 Willamette: Wolf Creek Stage Women 1/2/3 Teri Sheasby
7 Horning's Hustle Sport Men 40+ Matt Engel
DNF Horning's Hustle Sport Men 19-39 Matt Plummer
2 Willamette: Final General Classification Category 4 Women Renee Mansour
5 Willamette: Final General Classification Women 1/2/3 Heather Clark
4 Willamette: Final General Classification Women 1/2/3 Teri Sheasby
6 Willamette: Wolf Creek Stage Women 1/2/3 Heather Clark
2 Willamette: General Classification Category 4 Women Renee Mansour
12 Willamette: Planning Mill Criterium Women 1/2/3 Teri Sheasby
8 Willamette: Planning Mill Criterium Women 1/2/3 Heather Clark
4 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4 Women Renee Mansour
26 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Doug Smith
5 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Heather Clark
7 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Teri Sheasby
52 Willamette: General Classification Category 3 Men Doug Smith
5 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Heather Clark
9 Willamette: Alpine Road Race Women 1/2/3 Teri Sheasby
7 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Teri Sheasby
52 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Doug Smith
2 Willamette: Alpine Road Race Category 4 Women Renee Mansour
6 Willamette: Alpine Road Race Women 1/2/3 Heather Clark
80 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Heather Clark
9 Willamette: Coburg Prologue Women 1/2/3 Teri Sheasby
6 Willamette: Coburg Prologue Women 1/2/3 Heather Clark
83 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Teri Sheasby
32 Banana Belt Road Race Series Category 3 Doug Smith
16 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Cate Hass
22 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Heather Clark
16 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Reinecke
30 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Chuck Kenlan
23 Banana Belt Road Race Series Category 3 Josh Gobershock
33 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Chuck Kenlan
27 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Matt Engel
22 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Matthew Lasala
20 Banana Belt Road Race Series Masters 1/2/3 40+ Shaun Albin
46 Banana Belt Road Race Series Category 4 Matt Plummer
11 Banana Belt Road Race Series Category 3 Doug Smith
14 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Renee Mansour
48 Banana Belt Road Race Series Category 3 Doug Smith
7 Banana Belt Road Race Series Senior Women 1/2 and 3 Teri Sheasby
18 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Cary Steinman
23 Banana Belt Road Race Series Category 3 Doug Smith
17 Banana Belt Road Race Series Category 1/2/3 Women Teri Sheasby
28 Banana Belt Road Race Series Category 1/2/3 Women Cate Hass
47 Banana Belt Road Race Series Category 5 Men Bruce Rogers
27 Banana Belt Road Race Series Category 4 Women Renee Mansour
36 Banana Belt Road Race Series Category 3 Turner Waskom
59 Banana Belt Road Race Series Category 3 Scott Steinman
30 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Chuck Kenlan
46 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Steinman
46 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Steinman
249 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Cary Steinman
7 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Cary Steinman
249 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Cary Steinman
8 Jack Frost Time Trial Men Category 3 Scott Steinman
DNF Cherry Pie RR Men 3 Scott Steinman
7 Cherry Pie RR Women 3 Heather Clark
2 Cherry Pie RR Women 3 Jill Waskom
2 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Mark Reinecke
34 Cherry Pie RR Men 3 Turner Waskom
27 Cherry Pie RR Men 3 Doug Smith
11 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Matt Engel
10 Cherry Pie RR Women 4 Cary Steinman
33 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Matthew Lasala
22 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Michael Harris
19 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Chuck Kenlan
18 Cherry Pie RR Women 4 Renee Mansour
19 Cat 4 Womens Series Category 4 Women Sarah Max