Bend Memorial Clinic Total Care Racing Team

Event Category Name
DNS USGP of Cyclocross Master Men 45+ Allen Lucas
DNS USGP of Cyclocross Master Women Ina McLean
4 USGP of Cyclocross Master Women Brenna Lopez-Otero
DNS USGP of Cyclocross Master Women Ina McLean
DNS USGP of Cyclocross Master Men 45+ Allen Lucas
5 USGP of Cyclocross Master Women Brenna Lopez-Otero
1 Psycho Cross Pseries Men's Cat B Kyle Wuepper
9 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Women Ina McLean
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's Cat B Kyle Wuepper
8 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's Cat B Sean Haidet
6 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Karen Oppenheimer
9 Fresh Air Crossaflixion Cup Men Master B Matthew Lasala
5 Fresh Air Crossaflixion Cup Men B Sean Rogers
13 Fresh Air Crossaflixion Cup Men A Heather Clark
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Karen Kenlan
DNS Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master B Ina McLean
DNF Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master B Susanna Julber
DNS Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Brenna Lopez-Otero
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's Cat B Sean Haidet
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Women Ina McLean
7 Cross Crusade Masters Women 35+ B Susanna Julber
3 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
7 Cross Crusade Clydesdale Sean Kiger
65 Cross Crusade Masters 35+ C Todd Sprague
5 Cross Crusade Masters 35+ B doug laplaca
8 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
46 Cross Crusade Masters 35+ B Sean Rogers
6 Cross Crusade Masters 50+ Doug Smith
3 Cross Crusade Category B Sean Haidet
39 Cross Crusade Category B Doug Smith
18 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Oppenheimer
20 Cross Crusade Masters Women 35+ A Brenna Lopez-Otero
3 Cross Crusade Women B Becky Bjork
11 Cross Crusade Women A Heather Clark
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Men B Kyle Wuepper
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Men B Sean Haidet
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Men Junior Cole Sprague
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Men Junior Lance Haidet
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Men Master B Doug Smith
13 Fresh Air Crossaflixion Cup Men Master B Todd Sprague
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Beginner Women Amanda Atwill
6 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master B Cary Steinman
4 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master B Susanna Julber
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Women B Sarah Max
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Women A Heather Clark
7 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Brenna Lopez-Otero
6 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Karen Oppenheimer
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Karen Kenlan
DNS Fresh Air Crossaflixion Cup Women Master A Ina McLean
10 Cross Crusade Women B Sarah Max
9 Cross Crusade Category B Sean Haidet
13 Cross Crusade Women B Taylor Leach
9 Cross Crusade Women A Heather Clark
13 Cross Crusade Clydesdale Sean Kiger
17 Cross Crusade Masters Women 35+ B Susanna Julber
16 Cross Crusade Masters 50+ Doug Smith
19 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Oppenheimer
23 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
75 Cross Crusade Masters 35+ C Todd Sprague
3 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
16 Cross Crusade Masters 35+ B doug laplaca
51 Cross Crusade Category B Doug Smith
10 Cross Crusade Masters Women 35+ A Brenna Lopez-Otero
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
9 Cross Crusade Women B Becky Bjork
19 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Steinman
51 Cross Crusade Masters 35+ B Sean Rogers
9 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Susanna Julber
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Clydesdales Matthew Lasala
5 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Master B Matt Engel
8 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Master B doug laplaca
1 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Women Mst 45+ Karen Kenlan
5 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Karen Oppenheimer
13 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Master B Sean Rogers
7 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
5 Cross Crusade Category B Sean Haidet
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
20 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Kenlan
2 Cross Crusade Masters Women 35+ B Karen Oppenheimer
30 Cross Crusade Masters 35+ B Sean Rogers
56 Cross Crusade Masters 35+ B Sean Rogers
17 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Kenlan
9 Cross Crusade Masters Women 35+ B Karen Oppenheimer
11 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
9 Cross Crusade Women A Heather Clark
9 Cross Crusade Category B Sean Haidet
4 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
8 Cross Crusade Masters 35+ B doug laplaca
2 Cross Crusade Women B Heather Clark
20 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Steinman
18 Cross Crusade Masters Women 35+ B Susanna Julber
4 Cross Crusade Masters Women 35+ B Karen Oppenheimer
20 Cross Crusade Masters Women 34+ B Cary Steinman
18 Cross Crusade Masters Women 34+ B Susanna Julber
4 Cross Crusade Masters Women 34+ B Karen Oppenheimer
6 Cross Crusade Masters Women 35+ A Brenna Lopez-Otero
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
88 Cross Crusade Category B Doug Smith
6 Cross Crusade Category B Sean Haidet
18 Cross Crusade Masters 50+ Doug Smith
82 Cross Crusade Masters 35+ B Sean Rogers
100 Cross Crusade Masters 35+ C Todd Sprague
1 Willamette Valley Cross Series Women Mst 45+ Karen Kenlan
4 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Women Mst 45+ Ina McLean
4 Willamette Valley Cross Series: Series Standings MASTER WOMEN 35+ Karen Oppenheimer
13 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Men Master B Sean Rogers
8 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Women A Heather Clark
6 Willamette Valley Cross Series Women A Heather Clark
2 Willamette Valley Cross Series Women Mst 45+ Ina McLean
2 Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Karen Oppenheimer
8 Willamette Valley Cross Series Men Master B Sean Rogers
3 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Women Mst 45+ Karen Kenlan
DNF Cross Crusade Masters Women 35+ A Brenna Lopez-Otero
2 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Kenlan
9 Cross Crusade Category B Sean Haidet
11 Cross Crusade Junior Men Lance Haidet
29 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
1 Cross Crusade Masters Women 35+ B Karen Oppenheimer
8 Cross Crusade Masters 50+ Doug Smith
8 Cross Crusade Clydesdale Sean Kiger
18 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Steinman
38 Cross Crusade Women B Heather Clark
33 Cross Crusade Masters 35+ B Sean Rogers
4 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
9 Cross Crusade Masters Women 35+ B Susanna Julber
4 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's Cat B Sean Haidet
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Women Ina McLean
3 Cross Crusade Masters Women 35+ B Karen Oppenheimer
19 Cross Crusade Beginner Women Susanna Julber
4 Cross Crusade Women B Heather Clark
14 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Kenlan
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
67 Cross Crusade Category B Doug Smith
9 Cross Crusade Category B Sean Haidet
11 Cross Crusade Masters 50+ Doug Smith
69 Cross Crusade Masters 35+ B Mark Reinecke
18 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
3 Cross Crusade Masters 35+ B doug laplaca
1 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
1 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
14 Cross Crusade Masters Women 35+ B Karen Oppenheimer
19 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Engel
84 Cross Crusade Masters 35+ B Mark Reinecke
119 Cross Crusade Masters 35+ B Allen Lucas
6 Cross Crusade Women B Heather Clark
10 Cross Crusade Category B Sean Haidet
82 Cross Crusade Category B Sean Rogers
23 Cross Crusade Women A Brenna Lopez-Otero
22 Cross Crusade Beginner Women Susanna Julber
41 Cross Crusade Category A Paul Clark
15 Cross Crusade Masters Women 35+ A Karen Kenlan
33 Cross Crusade Beginner Women Cary Steinman
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Ina McLean
3 Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Karen Oppenheimer
4 Willamette Valley Cross Series Women Mst 45+ Ina McLean
20 Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Susanna Julber
4 Willamette Valley Cross Series Clydesdales Matthew Lasala
14 Willamette Valley Cross Series Men Master B Matt Engel
12 Willamette Valley Cross Series Women A Heather Clark
18 Willamette Valley Cross Series Men Master B doug laplaca
20 Willamette Valley Cross Series Men Master B Sean Rogers
1 Willamette Valley Cross Series Women Mst 45+ Karen Kenlan
5 Thrilla Cross Series Women Heather Clark
1 Thrilla Cross Series Men B doug laplaca
4 Thrilla Cross Series Men B Kyle Wuepper
8 Thrilla Cross Series Men 40+ Sean Rogers
22 Thrilla Cross Series Men B Sean Kiger
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
4 Thrilla Cross Series Men 40+ Doug Smith
1 Thrilla Cross Series Beginner Women Karen Oppenheimer
5 Thrilla Cross Series Men B Sean Haidet
1 Battle at Barlow Women Masters 45+ Ina McLean
6 Battle at Barlow Women A Brenna Lopez-Otero
1 Battle at Barlow Clydesdale Matthew Lasala
1 Battle at Barlow Women Beginner Karen Oppenheimer
DNF Battle at Barlow Men B Sean Rogers
8 Battle at Barlow Women Masters A Karen Kenlan
4 Battle at Barlow Men B Sean Haidet
2 Hood River Double Cross Women Masters 45+ Ina McLean
12 Hood River Double Cross Women Beginner Susanna Julber
1 Hood River Double Cross Men B Sean Haidet
20 Hood River Double Cross Women Beginner Dara Gaskin
1 Hood River Double Cross Men B Sean Haidet
8 Hood River Double Cross Master Men B Matt Engel
2 Hood River Double Cross Women Master 45 Ina McLean
8 Thrilla Cross Series Men A Paul Clark
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
3 Thrilla Cross Series Juniors Griffin Reinecke
31 Thrilla Cross Series Men B Sean Kiger
19 Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
2 Thrilla Cross Series Beginner Women Karen Oppenheimer
4 Thrilla Cross Series Men B doug laplaca
6 Thrilla Cross Series Beginner Women Dara Gaskin
8 Thrilla Cross Series Men B Sean Haidet
3 Psycho Cross Pseries Masters Women Ina McLean
10 Psycho Cross Pseries Men's Cat B Sean Haidet
1 Psycho Cross Pseries Men's Cat B Sean Haidet
10 Psycho Cross Pseries Masters Women Ina McLean
9 Psycho Cross Pseries Men's Cat B Kyle Wuepper
5 Thrilla Cross Series Beginner Women Dara Gaskin
DNF Thrilla Cross Series Men B Kyle Wuepper
DNF Thrilla Cross Series Men B Sean Haidet
19 Thrilla Cross Series Men B Sean Kiger
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
22 Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
DNF Thrilla Cross Series Juniors Griffin Reinecke
14 Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
2 Thrilla Cross Series Men B doug laplaca
9 Thrilla Cross Series Women Ina McLean
5 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
1 Cross Over Stage Race Women's B Masters Ina McLean
1 Cross Over Stage Race Women's B Masters Ina McLean
1 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Masters Women's Cat B Ina McLean
1 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Masters Womens Cat B Ina McLean
1 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Masters Women's Cat B Ina McLean
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Matt Engel
DNF Thrilla Cross Series Juniors Griffin Reinecke
22 Thrilla Cross Series Men 40+ Allen Lucas
14 Thrilla Cross Series Men 40+ Mark Reinecke
9 Thrilla Cross Series Men 40+ Matthew Lasala
8 Thrilla Cross Series Beginner Women Dara Gaskin
9 Thrilla Cross Series Men A Paul Clark
28 Thrilla Cross Series Men B Robert Knoth
27 Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
26 Thrilla Cross Series Men B Sean Kiger
20 Thrilla Cross Series Men B Brook Gardner
6 Thrilla Cross Series Men B Sean Haidet
3 Thrilla Cross Series Men B doug laplaca
7 Thrilla Cross Series Women Ina McLean
3 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
2 Master's Track Championships: Points Races Masters Women Michelle Bazemore
152 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Cary Steinman
119 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Amanda Atwill
155 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Susanna Julber
125 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Mary Ramos
117 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Murphy McFarland
13 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 4 Susanna Julber
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 4 Amanda Atwill
13 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Cary Steinman
4 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Mary Ramos
DNS Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Cat 4/5 Murphy McFarland
7 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Women 4 Susanna Julber
2 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Women 4 Amanda Atwill
13 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Women 1/2/3 Cary Steinman
12 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Women 1/2/3 Mary Ramos
62 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Cat 4/5 Murphy McFarland
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 4 Susanna Julber
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 4 Amanda Atwill
14 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Cary Steinman
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Mary Ramos
41 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Cat 4/5 Murphy McFarland
11 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Women 1/2/3 Mary Ramos
1 Master's Track Championships: Pursuits Masters Women 40-44 Michelle Bazemore
7 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Women 4 Susanna Julber
12 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Women 1/2/3 Cary Steinman
2 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Women 4 Amanda Atwill
2 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Cat 3 Women Mary Ramos
14 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Women 1/2/3 Mary Ramos
63 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Cat 4/5 Murphy McFarland
10 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Women 1/2/3 Cary Steinman
13 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Women 1/2/3 Mary Ramos
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Women Cat 4 Amanda Atwill
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Women Cat 4 Susanna Julber
1 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Women Cat 4 Amanda Atwill
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Women Cat 4 Susanna Julber
1 Master's Track Championships: Keirin Masters Women Michelle Bazemore
13 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Women 1/2/3 Cary Steinman
1 Master's Track Championships: 500 meter TT Women 40-49 Michelle Bazemore
63 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Cat 4/5 Murphy McFarland
14 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Mary Ramos
13 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Cary Steinman
63 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Cat 4/5 Murphy McFarland
5 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 4 Amanda Atwill
163 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Susanna Julber
8 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 4 Susanna Julber
154 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Amanda Atwill
159 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Cary Steinman
172 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Mary Ramos
187 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Murphy McFarland
5 Alpenrose Thursday Series: August Series Women Michelle Bazemore
1 Alpenrose Thursday Series Women Michelle Bazemore
34 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Doug Smith
30 OBRA Criterium Championships Sr Men Doug Smith
38 OBRA Criterium Championships Men 4 Darren Smith
15 OBRA Criterium Championships Men 4 Steve Wursta
13 OBRA Criterium Championships Men 4 Matthew Lasala
25 OBRA Criterium Championships Men 3 Doug Smith
19 OBRA Criterium Championships Men mst 30-39 Darren Smith
8 OBRA Criterium Championships Sr Wmn Mary Ramos
15 OBRA Criterium Championships Men mst 40-49 Doug Smith
22 OBRA Criterium Championships Men mst 40-49 Matthew Lasala
10 OBRA Criterium Championships Sr Wmn Amanda Atwill
2 OBRA Criterium Championships Wmn Cat 4 Amanda Atwill
31 OBRA Criterium Championships Men mst 40-49 Steve Wursta
9 Gresham Criterium Masters 35+ 4/5 Matthew Lasala
8 Gresham Criterium Category 4 Matthew Lasala
3 Track National Qualifier: 500 meter TT Women Michelle Bazemore
1 Track National Qualifier: Sprints Women Michelle Bazemore
11 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Amanda Atwill
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Women Amanda Atwill
136 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Darren Smith
9 OBRA TT Championships: 40K Mas Men 55-59 Murphy McFarland
104 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Murphy McFarland
10 OBRA TT Championships: 40K Mas Men 40-44 Darren Smith
36 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Richard Albrow
29 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Darren Smith
15 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Stephen Szufnarowski
8 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Peter Christoff
50 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 3 Men doug laplaca
50 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Matthew Lasala
52 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Steve Wursta
58 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Michael Harris
61 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Murphy McFarland
32 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Matt Engel
18 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ Doug Smith
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 2 Men Kyle Wuepper
17 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Women 1/2 Teri Sheasby
49 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Steve Wursta
60 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 3 Men doug laplaca
62 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 2 Men Kyle Wuepper
70 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Women Pro/1/2 Teri Sheasby
37 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ Doug Smith
46 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Richard Albrow
64 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Murphy McFarland
61 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Michael Harris
60 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Matthew Lasala
45 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Matt Engel
37 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Darren Smith
277 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Kyle Wuepper
166 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined doug laplaca
84 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Peter Christoff
268 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Stephen Szufnarowski
322 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Darren Smith
333 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Matt Engel
350 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Steve Wursta
6 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ Smith
7 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Peter Christoff
66 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Murphy McFarland
64 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Michael Harris
370 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Matthew Lasala
371 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Michael Harris
377 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Murphy McFarland
215 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Richard Albrow
309 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Doug Smith
17 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Stephen Szufnarowski
1 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Peter Christoff
33 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men doug laplaca
101 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 2 Men Kyle Wuepper
56 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Steve Wursta
24 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Matthew Lasala
22 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Darren Smith
21 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Stephen Szufnarowski
8 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Matt Engel
59 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Albrow
49 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Steve Wursta
57 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Michael Harris
69 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Murphy McFarland
40 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Richard Albrow
28 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Doug Smith
110 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Kyle Wuepper
15 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Teri Sheasby
46 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Matthew Lasala
30 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men doug laplaca
22 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Matt Engel
18 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Stephen Szufnarowski
5 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Peter Christoff
DNF Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Ryan McKean
34 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Darren Smith
156 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Ryan McKean
34 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Teri Sheasby
151 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Ryan McKean
199 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Teri Sheasby
24 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Matt Engel
33 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Darren Smith
13 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Stephen Szufnarowski
2 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Peter Christoff
46 Cascade Cycling Classic Category 3 Men doug laplaca
20 Cascade Cycling Classic Women Pro/1/2 Teri Sheasby
46 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Matthew Lasala
48 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Steve Wursta
57 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Michael Harris
62 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Murphy McFarland
21 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Teri Sheasby
21 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ Doug Smith
131 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Ryan McKean
35 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Richard Albrow
28 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Ryan McKean
67 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Women Teri Sheasby
1 Crook County Crush XC Women Cat 2 10-34 Taylor Leach
10 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Matthew Lasala
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Women Renee Mansour
12 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Matthew Lasala
15 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Renee Mansour
2 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Michelle Bazemore
7 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Mary Ramos
5 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Matthew Lasala
6 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Michelle Bazemore
13 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Cliff Cayer
5 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Paul Clark
7 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Doug Smith
19 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Peter Christoff
5 High Desert Omnium: Road Race Masters Men Sean Rogers
14 High Desert Omnium: Road Race Masters Men Richard Albrow
5 High Desert Omnium: Road Race Pro 1/2 Men Ryan McKean
21 High Desert Omnium: Road Race Pro 1/2 Men Kyle Wuepper
14 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men doug laplaca
17 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Doug Smith
14 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Stephen Szufnarowski
2 High Desert Omnium: Road Race Masters Men Robert Sheasby
25 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Matt Engel
27 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Darren Smith
31 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men George Hegarty
37 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Steve Wursta
40 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Matthew Lasala
46 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Gene Nelson
54 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Murphy McFarland
1 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Women Teri Sheasby
5 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Karen Oppenheimer
6 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Sarah Max
17 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Mary Ramos
DNS High Desert Omnium: Road Race Women 3 Michelle Bazemore
11 High Desert Omnium: Road Race Category 4 Women Susanna Julber
14 High Desert Omnium: Road Race Category 4 Women Amanda Atwill
4 High Desert Omnium Women 3 Karen Oppenheimer
11 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Peter Christoff
123 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Steve Wursta
139 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Murphy McFarland
141 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Gene Nelson
58 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Teri Sheasby
94 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Karen Oppenheimer
109 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Mary Ramos
110 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Michelle Bazemore
135 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Amanda Atwill
1 High Desert Omnium: Criterium Masters Robert Sheasby
14 High Desert Omnium: Criterium Pro 1/2 Men Kyle Wuepper
32 High Desert Omnium: Criterium Pro 1/2 Men Ryan McKean
11 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 doug laplaca
17 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 Doug Smith
3 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Matt Engel
47 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Peter Christoff
83 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Doug Smith
32 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined doug laplaca
16 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Ryan McKean
36 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Robert Sheasby
31 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Richard Albrow
DNS High Desert Omnium: Time Trial Category 4 Women Susanna Julber
2 High Desert Omnium: Time Trial Category 4 Women Amanda Atwill
4 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Women Michelle Bazemore
3 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Women Mary Ramos
1 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Women Karen Oppenheimer
2 High Desert Omnium: Time Trial Pro 1/2 Women Teri Sheasby
37 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Gene Nelson
36 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Murphy McFarland
30 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Steve Wursta
27 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Darren Smith
5 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Stephen Szufnarowski
3 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men George Hegarty
2 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Peter Christoff
20 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Doug Smith
6 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men doug laplaca
8 High Desert Omnium: Time Trial Pro 1/2 Men Ryan McKean
6 High Desert Omnium: Time Trial Masters Robert Sheasby
17 High Desert Omnium Category 4 Women Susanna Julber
2 High Desert Omnium Category 4 Women Amanda Atwill
14 High Desert Omnium Women 3 Sarah Max
50 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined George Hegarty
3 High Desert Omnium Women 3 Mary Ramos
2 High Desert Omnium Women 3 Michelle Bazemore
1 High Desert Omnium Pro 1/2 Women Teri Sheasby
10 High Desert Omnium Category 4/5 Men George Hegarty
9 High Desert Omnium Category 4/5 Men Matt Engel
6 High Desert Omnium Category 4/5 Men Peter Christoff
5 High Desert Omnium Category 4/5 Men Stephen Szufnarowski
12 High Desert Omnium Category 3 Men doug laplaca
12 High Desert Omnium Pro 1/2 Men Ryan McKean
11 High Desert Omnium Masters Men Sean Rogers
10 High Desert Omnium Masters Men Richard Albrow
2 High Desert Omnium Masters Men Robert Sheasby
5 High Desert Omnium: Time Trial Masters Richard Albrow
43 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Murphy McFarland
34 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Steve Wursta
33 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Darren Smith
23 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Matthew Lasala
55 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Stephen Szufnarowski
4 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Stephen Szufnarowski
1 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Michelle Bazemore
2 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Mary Ramos
1 High Desert Omnium: Criterium Women 4 Amanda Atwill
10 High Desert Omnium: Criterium Women 4 Susanna Julber
113 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Darren Smith
9 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Doug Smith
7 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Sean Haidet
4 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men doug laplaca
1 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Robert Sheasby
11 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Ina McLean
8 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Susanna Julber
3 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Amanda Atwill
23 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Gene Nelson
1 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Mary Ramos
17 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Stephen Szufnarowski
4 Central Oregon Crit Series Cat 1/2 Men Kyle Wuepper
26 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Peter Christoff
25 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Men Cliff Cayer
2 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Michelle Bazemore
5 Firecracker Crit Men 4/5 Darren Smith
19 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men
7 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Matthew Lasala
4 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Mary Ramos
18 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Gene Nelson
8 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Sean Haidet
21 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men George Hegarty
2 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Michelle Bazemore
9 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Kyle Wuepper
12 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 doug laplaca
26 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Murphy McFarland
4 Salem Fairview Circuit Race Women 1/2/3 Overall Michelle Bazemore
1 Salem Fairview Circuit Race Women 3 Michelle Bazemore
14 Salem Fairview Circuit Race Cat 4 Women Amanda Atwill
2 NWX Criterium Women Brenna Lopez-Otero
4 NWX Criterium Women Michelle Bazemore
8 NWX Criterium Women Teri Sheasby
10 NWX Criterium Women Mary Ramos
11 NWX Criterium Women Amanda Atwill
4 NWX Criterium Cat 4/5 Darren Smith
5 NWX Criterium Cat 4/5 Matt Engel
15 NWX Criterium Cat 4/5 Matthew Lasala
19 NWX Criterium Cat 4/5 Stephen Szufnarowski
23 NWX Criterium Cat 4/5 Chuck Kenlan
25 NWX Criterium Cat 4/5 Gene Nelson
27 NWX Criterium Cat 4/5 Cliff Cayer
6 NWX Criterium Cat 3 doug laplaca
7 NWX Criterium Cat 3 Doug Smith
14 NWX Criterium Cat 3 Mark Reinecke
10 NWX Criterium Pro 1/2 Kyle Wuepper
14 NWX Criterium Pro 1/2 Ryan McKean
12 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Peter Christoff
24 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Amanda Atwill
6 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined George Hegarty
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Women Amanda Atwill
10 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Peter Christoff
6 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men George Hegarty
5 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Taylor Leach
4 Central Oregon Crit Series Cat 1/2 Ryan McKean
32 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Benjamin Morgan
30 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Gene Nelson
26 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Steve Wursta
24 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Mark Reinecke
14 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 doug laplaca
9 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Matthew Lasala
5 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Sean Haidet
4 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Matt Engel
3 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Doug Smith
8 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Michelle Bazemore
7 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Renee Mansour
48 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Steve Wursta
18 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 4/5 Darren Smith
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Ryan McKean
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Women Teri Sheasby
26 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Doug Smith
26 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Doug Smith
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Richard Albrow
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 4/5 Steve Wursta
33 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Darren Smith
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Ryan McKean
25 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 4/5 Chuck Kenlan
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 1/2 Teri Sheasby
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 4 Sarah Max
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 4 Amanda Atwill
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 4 Women Sarah Max
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 40-44 Richard Albrow
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 Doug Smith
7 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 4 Women Amanda Atwill
25 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Ryan McKean
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men Cat 4/5 Darren Smith
41 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men Cat 4/5 Steve Wursta
19 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Richard Albrow
22 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 4/5 Murphy McFarland
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Women Teri Sheasby
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 4 Sarah Max
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 4 Amanda Atwill
21 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 Murphy McFarland
46 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Steve Wursta
30 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Richard Albrow
43 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Ryan McKean
40 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 4/5 Darren Smith
45 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 4/5 Steve Wursta
55 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 4/5 Chuck Kenlan
24 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Doug Smith
34 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Richard Albrow
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 4/5 Murphy McFarland
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women Pro 1/2 Teri Sheasby
13 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women 3 Mary Ramos
2 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women 4 Sarah Max
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women 4 Amanda Atwill
57 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Ryan McKean
299 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Darren Smith
318 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Steve Wursta
345 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Chuck Kenlan
164 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Doug Smith
204 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Richard Albrow
9 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Women 4 Sarah Max
8 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Women 4 Amanda Atwill
14 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Women 3 Mary Ramos
16 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Women Teri Sheasby
25 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Men 4/5 Murphy McFarland
276 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Murphy McFarland
6 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Doug Smith
47 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Chuck Kenlan
217 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Teri Sheasby
9 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Darren Smith
31 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Ryan McKean
292 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Mary Ramos
287 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Sarah Max
338 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Amanda Atwill
31 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Doug Smith
35 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Ryan McKean
34 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Darren Smith
36 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Steve Wursta
46 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Chuck Kenlan
15 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Richard Albrow
26 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters Men 4/5 Murphy McFarland
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Women Teri Sheasby
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 3 Mary Ramos
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 4 Sarah Max
4 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 4 Amanda Atwill
6 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined George Hegarty
15 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Michelle Bazemore
13 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Matthew Lasala
6 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open George Hegarty
12 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Karen Oppenheimer
13 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Matthew Lasala
15 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Michelle Bazemore
12 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Karen Oppenheimer
9 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Men Ryan McKean
22 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Cliff Cayer
13 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Men Doug Smith
13 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Steve Wursta
12 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men George Hegarty
10 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Stephen Szufnarowski
7 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Matt Engel
4 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Matthew Lasala
1 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Michelle Bazemore
4 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Heather Clark
2 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Mary Ramos
2 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Men Sean Haidet
4 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Richard Albrow
7 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Darren Smith
10 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Mary Ramos
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Overall Women Amanda Atwill
11 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Amanda Atwill
15 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Stephen Szufnarowski
3 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Doug Smith
1 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Michelle Bazemore
2 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Brenna Lopez-Otero
3 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Mary Ramos
5 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Amanda Atwill
7 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Heather Clark
8 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Renee Mansour
9 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Ina McLean
11 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Matthew Lasala
17 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Mark Reinecke
DNF Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro 1/2/3 Women Cary Steinman
15 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro 1/2/3 Women Teri Sheasby
16 Pickett's Charge XC Men Cat 2 35-44 Sean Rogers
7 Pickett's Charge XC Men Cat 2 35-44 Matt Engel
10 Pickett's Charge XC Men Cat 2 45-54 Chuck Kenlan
3 Pickett's Charge XC Men 3 10-14 Lance Haidet
2 Pickett's Charge XC Women Cat 1 Heather Clark
3 Pickett's Charge XC Women Cat 2 35+ Ina McLean
34 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men doug laplaca
4 Pickett's Charge XC Women Cat 2 35+ Karen Oppenheimer
14 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Paul Clark
35 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Steve Wursta
26 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Doug Smith
33 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Richard Albrow
19 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Sarah Max
26 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Susanna Julber
16 Pickett's Charge XC Women Cat 2 35+ Lynn Albrow
DNF Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Renee Mansour
3 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Sarah Max
34 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Doug Smith
22 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Richard Albrow
36 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Steve Wursta
46 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 3 doug laplaca
17 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 3 Paul Clark
31 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Cary Steinman
17 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Susanna Julber
5 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Teri Sheasby
228 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Doug Smith
222 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Richard Albrow
211 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Paul Clark
311 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Steve Wursta
290 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Sarah Max
315 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Susanna Julber
328 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Renee Mansour
5 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Cary Steinman
213 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Teri Sheasby
37 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Renee Mansour
28 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Susanna Julber
10 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Sarah Max
38 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Steve Wursta
171 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined doug laplaca
27 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men doug laplaca
39 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Doug Smith
37 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Richard Albrow
32 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro 1/2/3 Cary Steinman
15 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro 1/2/3 Teri Sheasby
45 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Paul Clark
29 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Richard Albrow
36 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Steve Wursta
35 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 3 Men doug laplaca
17 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 3 Men Paul Clark
31 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro 1/2/3 Women Cary Steinman
46 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Doug Smith
11 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro 1/2/3 Women Teri Sheasby
3 Central Oregon TT Series Open George Hegarty
33 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Steve Wursta
37 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men doug laplaca
20 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Paul Clark
31 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Doug Smith
25 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Richard Albrow
11 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro 1/2/3 Women Teri Sheasby
12 Central Oregon TT Series Open Ina McLean
15 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro 1/2/3 Women Teri Sheasby
34 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro 1/2/3 Women Cary Steinman
143 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Cary Steinman
118 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Teri Sheasby
10 Central Oregon TT Series Open Michelle Bazemore
5 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Sarah Max
19 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Susanna Julber
11 Central Oregon TT Series Open Amanda Atwill
27 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 30-39 Scott Steinman
4 OBRA Road Race/OBRA Championship Women Masters 30-39 Renee Mansour
18 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Doug Smith
8 Central Oregon TT Series Open George Hegarty
23 Rehearsal Road Race Men Cat 4 Darren Smith
35 Rehearsal Road Race Men Cat 3 Doug Smith
49 Rehearsal Road Race Men Cat 3 doug laplaca
16 Central Oregon STXC B Race Ina McLean
37 Silverton RR Masters Men Sean Rogers
35 Silverton RR Masters Men Matthew Lasala
24 Silverton RR Masters 40+ Matthew Lasala
54 Silverton RR Masters Men Fred Christensen
8 Silverton RR Masters 40+ Doug Smith
2 Silverton RR Women 1/2 Teri Sheasby
26 Silverton RR Masters 40+ Sean Rogers
7 Silverton RR Masters 40+ Richard Albrow
7 Silverton RR Masters Men Richard Albrow
9 Silverton RR Masters Men Doug Smith
1 Silverton RR Masters Women 50+ Ina McLean
44 Silverton RR Cat 4/5 Men Sean Haidet
53 Silverton RR Cat 4/5 Men Steve Wursta
74 Silverton RR Cat 4/5 Men Murphy McFarland
22 Silverton RR Masters 50+ Fred Christensen
20 Central Oregon TT Series Open Amanda Atwill
14 WebCyclery Cascade Chainbreaker Cat 2 35-44 Men Sean Rogers
6 WebCyclery Cascade Chainbreaker CAT 1 45+ MEN Mark Reinecke
10 WebCyclery Cascade Chainbreaker Cat 3 Female Cary Steinman
4 WebCyclery Cascade Chainbreaker CAT 2 35+ FEMALE Ina McLean
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker CAT 2 35+ FEMALE Karen Oppenheimer
6 Icebreaker Criterium Men 3 Scott Steinman
8 WebCyclery Cascade Chainbreaker CAT 1 45+ MEN Doug Smith
6 WebCyclery Cascade Chainbreaker Single Speed Sean Haidet
8 WebCyclery Cascade Chainbreaker Cat 2 35-44 Men Matthew Lasala
6 Central Oregon TT Series Open George Hegarty
2 Central Oregon STXC C Race Benjamin Morgan
1 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Masters Women 45+ Helen Grogan
20 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Paul Clark
22 Central Oregon TT Series Men doug laplaca
5 Central Oregon TT Series Men George Hegarty
7 Central Oregon TT Series Women Michelle Bazemore
38 Central Oregon TT Series Men Chuck Kenlan
32 Central Oregon TT Series Men Murphy McFarland
3 Central Oregon TT Series Women Karen Oppenheimer
4 Central Oregon TT Series Women Ina McLean
2 Central Oregon TT Series Women Amanda Atwill
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Scott Steinman
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 3 Men Scott Steinman
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3 Men Scott Steinman
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Scott Steinman
24 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Combined Scott Steinman
20 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Scott Steinman
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3 Men Scott Steinman
3 Deschutes River Valley TT Festival Category 3 Men Scott Steinman
12 Table Rock RR Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
12 Table Rock RR Cat 4 Women Renee Mansour
19 Table Rock RR Cat 4/5 Men doug laplaca
5 Table Rock RR Pro/1/2 Women Teri Sheasby
8 Table Rock RR Cat 4 Women Amanda Atwill
5 Table Rock RR Cat 4 Women Mary Ramos
12 Table Rock RR Cat 3 Women Michelle Bazemore
6 Table Rock RR Cat 3 Women Cary Steinman
11 Table Rock RR Mstr Men 2/3/4 45+ Doug Smith
5 Table Rock RR: Oregon Cup Pro 1/2/3 Women Teri Sheasby
16 Table Rock RR: Oregon Cup Pro 1/2/3 Women Cary Steinman
22 Table Rock RR: Oregon Cup Pro 1/2/3 Women Michelle Bazemore
15 Table Rock RR Mstr 2/3/4 Men 35+ Matt Engel
24 Table Rock RR: Oregon Cup Pro 1/2/3 Women Brenna Lopez-Otero
5 Table Rock RR Mstr 2/3/4 Men 35+ Richard Auborn
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Kyle Wuepper
4 Eugene Roubaix Women 4 Amanda Atwill
DNF Eugene Roubaix Men 4/5 Murphy McFarland
22 King's Valley RR Men Cat 4/5 Darren Smith
9 King's Valley RR Men Cat 4/5 doug laplaca
30 King's Valley RR Men Cat 4/5 Steve Wursta
68 King's Valley RR Men Cat 4/5 Murphy McFarland
9 King's Valley RR Masters 40+ Doug Smith
23 King's Valley RR: Oregon Cup Women Amanda Atwill
3 King's Valley RR Women 4 Amanda Atwill
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Master Men 40+/50+ Doug Smith
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Master Men 40+/50+ Richard Albrow
DNF Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Steve Wursta
64 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Gene Nelson
63 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Matthew Lasala
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Matt Engel
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 doug laplaca
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Category 3 Women Cary Steinman
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Women Pro 1/2/3 Teri Sheasby
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Women Pro 1/2/3 Lynn Albrow
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Women Cat 4 Susanna Julber
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Women Cat 4 Mary Ramos
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Women Cat 4 Renee Mansour
308 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Susanna Julber
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
305 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Renee Mansour
262 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Mary Ramos
237 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Lynn Albrow
171 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Teri Sheasby
269 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Cary Steinman
143 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Mark Reinecke
123 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Doug Smith
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 doug laplaca
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Matthew Lasala
44 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Matt Engel
45 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
58 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Steve Wursta
64 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Gene Nelson
30 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Master Men 40+/50+ Richard Albrow
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Master Men 40+/50+ Doug Smith
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Category 3 Women Cary Steinman
162 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined doug laplaca
214 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Matthew Lasala
221 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Matt Engel
226 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Stephen Szufnarowski
261 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Steve Wursta
273 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Gene Nelson
117 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Richard Albrow
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women CAT 4 and Master Women Renee Mansour
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women CAT 4 and Master Women Susanna Julber
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women CAT 4 and Master Women Mary Ramos
47 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro 1/2 Lynn Albrow
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro 1/2 Cary Steinman
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro 1/2 Teri Sheasby
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Master Men 40+/50+ Doug Smith
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Master Men 40+/50+ Richard Albrow
69 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Gene Nelson
64 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Matthew Lasala
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Steve Wursta
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Women Pro 1/2 Teri Sheasby
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Matt Engel
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 doug laplaca
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Women Cat 4 Susanna Julber
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Women Cat 4 Renee Mansour
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Women Cat 4 Mary Ramos
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Women Pro 1/2 Lynn Albrow
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Women Pro 1/2 Teri Sheasby
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Category 3 Women Cary Steinman
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Master Men 40+/50+ Richard Albrow
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Master Men 40+/50+ Doug Smith
74 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Gene Nelson
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Steve Wursta
44 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 doug laplaca
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Matt Engel
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Matthew Lasala
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women CAT 4 and Master Women Renee Mansour
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women CAT 4 and Master Women Susanna Julber
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women CAT 4 and Master Women Mary Ramos
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro 1/2/3 Lynn Albrow
30 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro 1/2/3 Cary Steinman
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro 1/2/3 Teri Sheasby
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Master Men 40+/50+ Doug Smith
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Master Men 40+/50+ Richard Albrow
68 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Gene Nelson
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Matthew Lasala
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Steve Wursta
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Matt Engel
18 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 doug laplaca
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Women Cat 4 Susanna Julber
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Women Cat 4 Renee Mansour
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Women Cat 4 Mary Ramos
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Women Pro 1/2 Lynn Albrow
31 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+/50+ Doug Smith
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Master Men 40+/50+ Richard Albrow
33 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
14 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Cat 4 Renee Mansour
8 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Cat 4 Mary Ramos
6 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Cat 4 Susanna Julber
17 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Cat 3 Cary Steinman
16 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Pro 1/2 Lynn Albrow
6 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Pro 1/2 Teri Sheasby
24 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 doug laplaca
35 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women CAT 4 and Master Women Renee Mansour
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women CAT 4 and Master Women Susanna Julber
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women CAT 4 and Master Women Mary Ramos
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro 1/2/3 Lynn Albrow
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro 1/2/3 Cary Steinman
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro 1/2/3 Teri Sheasby
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Master Men 40+/50+ Doug Smith
22 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+/50+ Richard Albrow
72 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Gene Nelson
71 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Matthew Lasala
55 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Steve Wursta
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Matt Engel
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 doug laplaca
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Category 4 Women Renee Mansour
6 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Category 4 Women Susanna Julber
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Category 4 Women Mary Ramos
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women Pro 1/2 Lynn Albrow
25 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+ Mark Reinecke
13 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women 3 Cary Steinman
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Master Men 40+/50+ Mark Reinecke
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Master Men 40+/50+ Doug Smith
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Master Men 40+/50+ Richard Albrow
72 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Gene Nelson
71 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Matthew Lasala
55 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Steve Wursta
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Stephen Szufnarowski
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Matt Engel
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 doug laplaca
48 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Matt Engel
60 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Matthew Lasala
62 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Gene Nelson
20 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+ Richard Albrow
23 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+ Doug Smith
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women Pro 1/2 Teri Sheasby
14 Piece of Cake RR Mst 1 2 3 Doug Smith
8 Banana Belt Series Masters 40+ 4/5 Steve Wursta
16 Banana Belt Series Women Cat 4 Renee Mansour
14 Banana Belt Series Masters Men 40+ 4/5 Steve Wursta
30 Banana Belt Series Cat 5 Murphy McFarland
16 Banana Belt Series Masters 4/5 Steve Wursta
3 Banana Belt Series Women Cat 4 Mary Ramos
17 Banana Belt Series Master 1.2.3 Doug Smith
8 Banana Belt Series Master 1.2.3 Robert Sheasby
27 Banana Belt Series Category 5A Murphy McFarland
31 Banana Belt Series Men Cat 4 Darren Smith
20 Banana Belt Series Women Cat 4 Renee Mansour
15 Banana Belt Series Women Cat 4 Amanda Atwill
116 Jack Frost TT: Combined Combined Murphy McFarland
34 Jack Frost TT Men Cat 4/5 Murphy McFarland
27 Sublime Sublimity Circuit Race Men 4/5 Steve Wursta
5 Sublime Sublimity Circuit Race Men 40+ Doug Smith
3 Cherry Pie Women 40+ Cary Steinman
45 Cherry Pie Men 4 Darren Smith
6 Cherry Pie Men 40+ Doug Smith
49 Cherry Pie Men 4 Steve Wursta
17 Cherry Pie Women 4 Renee Mansour
11 Cherry Pie Women 4 Amanda Atwill
8 Cherry Pie Women 4 Mary Ramos
19 Cherry Pie Men Master 4/5 40+ Chuck Kenlan
13 Cherry Pie Men Master 4/5 40+ Matthew Lasala
DNF Cherry Pie Men Cat 5 (A) Paul Taylor
12 Cherry Pie Men Cat 5 (A) Peter Christoff