Bend Memorial Clinic Total Care Racing Team

Event Category Name
1 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Lance Haidet
34 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Matthew Lasala
33 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Mark Reinecke
51 USGP of Cyclocross Category B Men Ryan Altman
10 USGP of Cyclocross Singlespeed Cole Sprague
41 USGP of Cyclocross Category B Men Anthony Broadman
1 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Lance Haidet
44 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Mark Reinecke
43 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Matthew Lasala
52 USGP of Cyclocross Category B Men Ryan Altman
52 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
18 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Cole Sprague
17 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
14 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
17 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
23 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women A Brenna Lopez-Otero
7 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women A Heather Clark
47 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Anthony Broadman
33 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Doug Laplaca
28 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
60 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Cole Sprague
75 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
16 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale Taylor David
36 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Ryan Altman
19 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
59 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Mark Reinecke
8 Psycho Cross: Series Standings Masters 35+ Women Ina McLean
17 Psycho Cross: Series Standings Women Category B Cary Schwartz
4 Psycho Cross: Series Standings Women Category A Brenna Lopez-Otero
1 Psycho Cross: Series Standings Women Category A Heather Clark
8 Psycho Cross: Series Standings Category B Men Sean Haidet
5 Psycho Cross: Series Standings Junior Lance Haidet
2 Psycho Cross: Series Standings Clydesdale Taylor David
17 Psycho Cross: Series Standings Masters B 35+ Men Ryan Altman
1 Psycho Cross Women A Heather Clark
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ B Ryan Altman
16 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
13 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
14 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
22 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women A Brenna Lopez-Otero
6 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
46 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Doug Laplaca
25 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
54 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
64 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
52 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mark Reinecke
34 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ryan Altman
18 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
15 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale Taylor David
44 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
DNF GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ A Sean Haidet
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Women A Brenna Lopez-Otero
2 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Women A Heather Clark
2 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Junior Men 13-14 Lance Haidet
17 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Men 13-14 Alex Yount
17 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
15 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Clydesdale Matthew Lasala
2 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Clydesdale Taylor David
14 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ B Mark Reinecke
20 Cross Crusade Singlespeed Cole Sprague
8 Cross Crusade Category A Matt Russell
DNF Cross Crusade Category A Cole Sprague
23 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Haidet
43 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
12 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Schwarz
2 Cross Crusade Women A Heather Clark
22 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
2 Cross Crusade Junior Men Lance Haidet
33 Cross Crusade Masters 35+ B Todd Sprague
DNF CrossAflixion Cup Women A Heather Clark
1 CrossAflixion Cup Women A Brenna Lopez-Otero
5 CrossAflixion Cup Junior Men Alex Yount
DNF CrossAflixion Cup Masters 35+ B Matthew Lasala
18 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Ryan Altman
5 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Darren Smith
39 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
29 Cross Crusade Category A Cole Sprague
4 Cross Crusade Women A Heather Clark
3 Cross Crusade Clydesdale David Taylor
8 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
10 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Boys 13-14 Alex Yount
15 Cross Crusade: JCS after Barton Park Boys 13-14 Alex Yount
9 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ina McLean
12 Cross Crusade Masters Women 35+ A Laura Hagen
3 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Schwarz
17 Cross Crusade Category B Anthony Broadman
11 Cross Crusade Category A Matt Russell
38 Cross Crusade Junior Men Alex Yount
24 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Haidet
37 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Laplaca
27 Cross Crusade Masters 35+ B Todd Sprague
DNF Cross Crusade Junior Men Lance Haidet
55 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
19 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
49 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
27 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Doug Laplaca
43 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
11 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
13 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
9 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
13 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
15 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
40 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
5 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ A Doug Laplaca
22 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
32 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Schwarz
25 Cross Crusade Masters Women 35+ A Mary Ramos
49 Cross Crusade Category A Colin Dunlap
14 Cross Crusade Category A Matt Russell
1 Cross Crusade Junior Men Lance Haidet
26 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Haidet
2 Cross Crusade Women A Heather Clark
7 Cross Crusade Women A Brenna Lopez-Otero
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A Laura Hagen
17 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
1 Cross Crusade Clydesdale David Taylor
19 JCS after Cross Crusade Boys 13-14 Alex Yount
7 Cross Crusade Category B Anthony Broadman
27 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susanna Julber
25 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
2 Cross Crusade Women A Heather Clark
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Doug Laplaca
34 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
27 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Haidet
17 Cross Crusade Masters 35+ A Kyle Wuepper
12 Cross Crusade Category A Matt Russell
31 Cross Crusade Category B Darren Smith
17 Cross Crusade Category B Anthony Broadman
29 Cross Crusade Masters Women 35+ A Laura Hagen
25 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susanna Julber
21 Cross Crusade Masters Women 35+ A Mary Ramos
6 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ina McLean
15 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
7 Cross Crusade Women A Brenna Lopez-Otero
37 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
13 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
12 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
9 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
12 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
10 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
1 Cross Crusade Junior Men 13-14 Lance Haidet
19 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
47 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
51 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
18 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
8 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Schwarz
1 Cross Crusade Clydesdale David Taylor
37 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
DNS Day of the Dead Cyclocross Super D Category 2 Men (19-39) Doug Laplaca
14 Cross Crusade Masters 35+ B Darren Smith
52 Cross Crusade Category A Cole Sprague
14 Cross Crusade Category A Hillsboro Matt Russell
53 Cross Crusade Category A Hillsboro Cole Sprague
38 Cross Crusade Masters 35+ B Todd Sprague
13 Cross Crusade Category A Matt Russell
1 Cross Crusade Masters 35+ B David Taylor
12 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Schwarz
15 Cross Crusade Singlespeed Cole Sprague
DNF Cross Crusade Clydesdale David Taylor
41 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
3 Cross Crusade Women A Heather Clark
15 Cross Crusade Masters 35+ A Kyle Wuepper
2 Psycho Cross Masters Women 35+ Ina McLean
12 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
17 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
12 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
45 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
46 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
18 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
30 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
9 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
3 Psycho Cross Men Junior 13-14 Lance Haidet
1 Psycho Cross Men B Sean Haidet
11 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
18 JCS after Psycho Cross Boys 13-14 Alex Yount
31 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
10 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
5 Cross at the College B Race Laura Hagen
13 Cross Crusade Category A Matt Russell
41 Cross Crusade Singlespeed Cole Sprague
21 Cross Crusade Masters Women 35+ A Mary Ramos
30 Cross Crusade Category B Anthony Broadman
4 Cross Crusade Women A Heather Clark
30 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
38 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Haidet
57 Cross Crusade Category A Cole Sprague
7 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ina McLean
7 Cross Crusade Junior Men Lance Haidet
47 Cross Crusade Masters 35+ B Todd Sprague
1 Cross Crusade Clydesdale David Taylor
4 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
16 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
9 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
11 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
12 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
41 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
38 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
25 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
28 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
9 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
9 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
12 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
2 Cross at the College B Race Laura Hagen
7 Blind Date Men A Cole Sprague
16 Cross Crusade Singlespeed Cole Sprague
2 CrossAflixion Cup Category A Men Matt Russell
5 CrossAflixion Cup Masters 35+ A Laura Hagen
3 CrossAflixion Cup Masters 35+ A Ina McLean
19 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Matthew Lasala
7 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Darren Smith
77 Cross Crusade Masters 35+ B David Taylor
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susanna Julber
25 Cross Crusade Masters 35+ B Todd Sprague
1 Cross Crusade Clydesdale David Taylor
42 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Rogers
1 Cross Crusade Masters Women 35+ B Mary Ramos
43 Cross Crusade Category A Cole Sprague
34 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
3 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Kyle Wuepper
11 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
36 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
31 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
9 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kyle Wuepper
22 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
6 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
6 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Ina McLean
10 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
2 GPMC: Heiser CX Masters Women 35+ A Ina McLean
4 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
17 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Boys 13-14 Alex Yount
20 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
10 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
19 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Sean Rogers
DNF Blind Date Men A Cole Sprague
12 Cross Crusade Masters 35+ B Todd Sprague
39 Cross Crusade Masters 35+ A Sean Haidet
2 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ina McLean
30 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Laplaca
28 Cross Crusade Masters 35+ A Matt Engel
2 Cross Crusade Junior Men Lance Haidet
16 Cross Crusade Masters Women 45+ Cary Schwartz
25 Cross Crusade Singlespeed Cole Sprague
2 Cross Crusade Clydesdale David Taylor
10 Cross Crusade Clydesdale Matthew Lasala
60 Cross Crusade Category A Colin Dunlap
8 Cross Crusade Masters 35+ B Darren Smith
29 Cross Crusade Masters Women 35+ B Cary Schwarz
4 Cross Crusade Women A Heather Clark
5 Cross Crusade Women A Brenna Lopez-Otero
3 Cross Crusade Masters Women 35+ B Mary Ramos
61 Cross Crusade Category A Cole Sprague
1 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters Women 45+ Ina McLean
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Lance Haidet
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ David Taylor
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Todd Sprague
5 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Mary Ramos
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Laura Hagen
14 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Kyle Wuepper
13 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Matthew Lasala
24 Blind Date Men A Cole Sprague
5 Hutch's Cyclocross: Series Standings Masters Women Cary Schwarz
2 Hutch's Cyclocross Masters Women Ina McLean
1 Hutch's Cyclocross: Series Standings Masters Women Ina McLean
2 Battle at Barlow Masters Women 45+ Ina McLean
28 Battle at Barlow Category A Cole Sprague
4 Battle at Barlow Masters Women 45+ Cary Schwartz
3 Battle at Barlow Clydesdale Matthew Lasala
16 Battle at Barlow Masters 35+ A Doug Laplaca
7 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Laura Hagen
2 Battle at Barlow Women A Heather Clark
2 CrossAflixion Cup Women A Brenna Lopez-Otero
DNF CrossAflixion Cup Women A Heather Clark
7 CrossAflixion Cup Masters 35+ A Matt Engel
3 CrossAflixion Cup Masters Women 35+ B Mary Ramos
1 CrossAflixion Cup Category B Anthony Broadman
13 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Boys 13-14 Alex Yount
20 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Matthew Lasala
8 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Darren Smith
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Kyle Wuepper
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Matt Engel
5 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Todd Sprague
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Laura Hagen
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Karen Oppenheimer
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Brenna Lopez-Otero
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Sean Rogers
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ David Taylor
3 Hutch's Cyclocross Masters Women Cary Schwarz
1 Hutch's Cyclocross Masters Women Ina McLean
16 Hood River Double Cross Masters 35+ A Matt Engel
13 Hood River Double Cross Masters 35+ A Sean Haidet
5 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Cary Schwartz
7 Hood River Double Cross Singlespeed Cole Sprague
1 Hood River Double Cross Women A Heather Clark
13 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Laura Hagen
17 Hood River Double Cross Category A Cole Sprague
23 Hood River Double Cross Junior Men Alex Yount
5 Hood River Double Cross Junior Men Javier Colton
3 Hood River Double Cross Junior Men Lance Haidet
12 Hood River Double Cross Masters 35+ B Todd Sprague
3 Hood River Double Cross Clydesdale Matthew Lasala
1 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Ina McLean
1 GPMC: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Ina McLean
2 GPMC: Hood River Double Cross Singlespeed Cole Sprague
7 GPMC: Hood River Double Cross Category B Anthony Broadman
18 GPMC: Hood River Double Cross Category A Cole Sprague
9 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ A Sean Haidet
3 GPMC: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Cary Schwartz
1 GPMC: Hood River Double Cross Women A Heather Clark
18 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Todd Sprague
13 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category B Anthony Broadman
6 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Cole Sprague
8 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Cary Schwartz
3 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters Women 45+ Ida McLean
2 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Women A Heather Clark
17 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Sean Haidet
28 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category A Cole Sprague
26 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Todd Sprague
4 GPMC: Hood River Double Cross Clydesdale Matthew Lasala
8 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Clydesdale Matthew Lasala
15 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Doug Laplaca
4 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Sean Haidet
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Matt Engel
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ David Taylor
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Laura Hagen
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Kyle Wuepper
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Lance Haidet
1 Hutch's Cyclocross Masters Women Ina McLean
9 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Category 4/5 Cliff Cayer
58 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Cliff Cayer
17 Pain and Suffer'n CX Category A Cole Sprague
3 Psycho Cross Women B Cary Schwarz
DNF Psycho Cross Masters Women 45+ Ina McLean
21 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Doug Laplaca
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Sean Haidet
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
18 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Kyle Wuepper
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Sean Haidet
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Heather Clark
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Lance Haidet
14 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Cary Schwarz
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Mary Ramos
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Laura Hagen
21 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Matthew Lasala
11 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Todd Sprague
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ David Taylor
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Darren Smith
24 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Sean Kiger
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Karen Oppenheimer
4 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Heather Clark
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Brenna Lopez-Otero
16 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Sean Rogers
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Brenna Lopez-Otero
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A 40+ Matt Engel
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Lance Haidet
4 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Cary Schwarz
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Mary Ramos
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women B Laura Hagen
11 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Matthew Lasala
20 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Kyle Wuepper
28 Monday PIR-August Series Masters 4/5 Cliff Cayer
10 Eugene Celebration-Celebration Criterium Category 3 Men Doug Laplaca
4 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 3 Men Doug Laplaca
DNS Eugene Celebration-Coburg Time Trial Women 1/2/3 Mary Ramos
2 Kruger's Kermesse Masters Women 45+ Cary Schwarz
5 Kruger's Kermesse Clydesdale Matthew Lasala
13 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Doug Laplaca
8 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Women 1/2/3 Mary Ramos
5 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Category 3 Men Doug Laplaca
8 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Women 1/2/3 Mary Ramos
14 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Category 3 Men Doug Laplaca
7 Eugene Celebration-McBeth Prologue Women 1/2/3 Mary Ramos
7 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Women 1/2/3 Mary Ramos
4 Eugene Celebration Category 3 Men Doug Laplaca
4 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Category 3 Men Doug Laplaca
5 Eugene Celebration-McBeth Prologue Category 3 Men Doug Laplaca
4 Giro di Portland Women 1/2/3 Brenna Lopez-Otero
16 Giro di Portland Masters 1/2/3 Brad Gebhard
5 Central Oregon TT Finale Open Kyle Wuepper
7 Central Oregon TT Finale Open Doug Laplaca
23 Central Oregon TT Finale Open Ina McClean
20 Central Oregon TT Finale Open Laura Hagen
2 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Women 40-49 Laura Hagen
1 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Junior Men 13-14 Lance Haidet
16 OBRA Criterium Men Category 3 Darren Smith
18 OBRA Criterium Men Category 3 Sean Haidet
22 OBRA Criterium Men Category 3 John Craft
9 OBRA Criterium Men Category 3 Anthony Broadman
5 OBRA Criterium Men Category 3 Todd Berger
15 OBRA Criterium Men Category 4 Steve Wursta
12 OBRA Criterium Men Category 4 Matthew Lasala
8 OBRA Criterium Masters Men 30-39 Doug Laplaca
2 OBRA Criterium Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
25 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Matthew Lasala
24 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Sean Haidet
23 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Steve Wursta
3 OBRA Criterium Masters Women 50+ Ina McLean
2 OBRA Criterium Masters Women 50+ Helen Grogan
4 OBRA Criterium Masters Women 40-49 Mary Ramos
1 OBRA Criterium Masters Women 40-49 Brenna Lopez-Otero
6 OBRA Criterium Junior Men 13-14 Alex Yount
4 OBRA Criterium Masters Men 30-39 Kyle Wuepper
7 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Cliff Cayer
11 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Steve Wursta
9 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Mary Ramos
6 Central Oregon Crit Finale Women/Juniors Ina McLean
1 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Todd Berger
3 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Darren Smith
13 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Matthew Lasala
11 Central Oregon Crit Finale Category 3 Sean Haidet
3 Central Oregon Crit Finale Category 3 Matt Engel
15 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Helen Grogan
1 Central Oregon Crit Finale Category 1/2 Kyle Wuepper
5 Albany Criterium Women 1/2/3 Mary Ramos
16 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Cliff Cayer
11 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Anthony Broadman
8 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Steve Wursta
2 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Todd Berger
19 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Mary Ramos
2 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Kyle Wuepper
23 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Helen Grogan
13 Monday PIR Masters 4/5 Cliff Cayer
13 Monday PIR Masters Novice Cliff Cayer
15 Vancouver Criterium Masters 40+ Brenna Lopez-Otero
3 Vancouver Criterium Senior Women Brenna Lopez-Otero
7 Vancouver Criterium Senior Women Mary Ramos
25 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 3 Men Doug Laplaca
70 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 3 Men Eric O Schusterman
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 3 Men Sean Haidet
25 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 2 Men Matt L Russell
42 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Sue Butler
24 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 4 Men Darren Smith
36 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 4 Men Todd Berger
40 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 4 Men Steve Wursta
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 4 Men Matthew Lasala
4 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Kyle Wuepper
44 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 2 Men Matt L Russell
48 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 3 Men Doug Laplaca
70 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 3 Men Eric O Schusterman
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 3 Men Sean Haidet
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
63 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Anona Whitley
57 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Lindsay Fox
52 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
32 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 4 Men Todd Berger
31 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
15 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Women Ashley Koch
14 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Kyle Wuepper
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 4 Men Matthew Lasala
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 4 Men Chuck Kenlan
38 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 4 Men Steve Wursta
33 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 4 Men Darren Smith
30 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 4 Men Todd Berger
74 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Anona Whitley
70 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
33 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Sue Butler
32 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Ashley Koch
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
83 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Anona Whitley
76 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Lindsay Fox
74 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
DNF High Cascades 100 Category 1 Women Ina McLean
48 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Sue Butler
45 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Ashley Koch
44 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
13 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Kyle Wuepper
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 4 Men Chuck Kenlan
56 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 4 Men Matthew Lasala
38 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 4 Men Darren Smith
32 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 4 Men Steve Wursta
30 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 4 Men Todd Berger
73 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 3 Men Sean Haidet
68 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 3 Men Eric O Schusterman
24 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 3 Men Doug Laplaca
53 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 2 Men Matt L Russell
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Kyle Wuepper
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 4 Men Chuck Kenlan
57 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 4 Men Matthew Lasala
38 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 4 Men Darren Smith
32 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 4 Men Steve Wursta
77 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Lindsay Fox
72 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 3 Men Sean Haidet
68 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 3 Men Eric O Schusterman
23 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 3 Men Doug Laplaca
54 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 2 Men Matt L Russell
19 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Kyle Wuepper
55 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 4 Men Matthew Lasala
42 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 4 Men Darren Smith
34 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 4 Men Steve Wursta
26 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 4 Men Todd Berger
61 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 3 Men Eric O Schusterman
51 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 3 Men Sean Haidet
24 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 3 Men Doug Laplaca
71 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 2 Men Matt L Russell
8 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Kyle Wuepper
35 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 4 Men Matthew Lasala
24 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 4 Men Darren Smith
16 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 4 Men Steve Wursta
7 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 4 Men Todd Berger
76 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 3 Men Sean Haidet
52 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 3 Men Eric O Schusterman
37 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 3 Men Doug Laplaca
23 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 2 Men Matt L Russell
78 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: GC after Stage 4 Pro/1/2 Women Amy Campbell
77 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
40 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 4 Men Darren Smith
31 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 4 Men Steve Wursta
30 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 4 Men Todd Berger
75 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 3 Men Sean Haidet
71 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 3 Men Eric O Schusterman
28 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 3 Men Doug Laplaca
49 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 2 Men Matt L Russell
21 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Kyle Wuepper
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 4 Men Chuck Kenlan
58 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 4 Men Matthew Lasala
40 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 4 Men Darren Smith
31 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 4 Men Steve Wursta
30 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 4 Men Todd Berger
75 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 3 Men Sean Haidet
71 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 3 Men Eric O Schusterman
28 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 3 Men Doug Laplaca
72 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 4 Men Chuck Kenlan
21 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Kyle Wuepper
58 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 4 Men Matthew Lasala
71 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Lindsay Fox
64 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Anona Whitley
36 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Sue Butler
33 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Ashley Koch
22 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
81 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
68 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Lindsay Fox
61 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
57 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Anona Whitley
42 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
33 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
25 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race Pro/1/2 Women Ashley Koch
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Amy Campbell
49 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 2 Men Matt L Russell
78 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Lindsay Fox
21 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
41 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Ashley Koch
45 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Sue Butler
64 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
82 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Lindsay Fox
85 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
88 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Anona Whitley
DNS Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial Pro/1/2 Women Amy Campbell
22 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
35 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Sue Butler
36 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Ashley Koch
68 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Anona Whitley
DNS Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Amy Campbell
82 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
72 Cascade Cycling Classic-Hutch's Bicycles Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
71 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
78 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Lindsay Fox
63 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Anona Whitley
37 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Ashley Koch
34 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Sue Butler
24 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
84 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
82 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Amy Campbell
78 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Lindsay Fox
63 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Anona Whitley
37 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Ashley Koch
34 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
24 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
84 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
82 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Amy Campbell
71 Cascade Cycling Classic-Les Schwab McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
64 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Amy Campbell
30 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Sue Butler
40 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
43 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Ashley Koch
DNF Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
DNS Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Amy Campbell
64 Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Anona Whitley
58 Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Lindsay Fox
62 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
55 Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
38 Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Sue Butler
23 Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Ashley Koch
22 Cascade Cycling Classic Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
103 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Anona Whitley
99 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Lindsay Fox
84 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
64 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Amy Campbell
62 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Elizabeth Newell
43 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Ashley Koch
40 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Brenna Lopez-Otero
30 Cascade Cycling Classic: GC After Prologue Pro/1/2 Women Sue Butler
103 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Anona Whitley
99 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Lindsay Fox
84 Cascade Cycling Classic-Wells Fargo Prologue Pro/1/2 Women Anne Davis Usher
5 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Matthew Lasala
7 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Mary Rramos
2 Central Oregon Crit Women/Juniors Mary Ramos
3 Central Oregon Crit Women/Juniors Cary Schwarz
3 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Cliff Cayer
24 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Todd Berger
20 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Darren Smith
11 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Steve Wursta
9 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Chuck Kenlan
8 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Greg Miller
9 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Kyle Wuepper
13 High Desert Omnium: Road Race Men Category 3 Matt Engel
22 High Desert Omnium: Road Race Men Category 3 Doug Laplaca
26 High Desert Omnium: Road Race Men Category 3 Sean Haidet
10 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Cary Schwarz
8 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Susanna Julber
3 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Helen Grogan
2 High Desert Omnium: Road Race Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
34 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Michael Harris
32 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Matthew Lasala
30 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Matthew Lasala
20 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 David Taylor
17 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Steve Wursta
8 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Cameron Carrick
7 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Todd Berger
6 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Darren Smith
83 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Steve Wursta
27 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Doug Laplaca
106 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Susanna Julber
72 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Brenna Lopez-Otero
78 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined David Taylor
14 High Desert Omnium Women 3 Cary Schwarz
11 High Desert Omnium Women 3 Susanna Julber
9 High Desert Omnium Women 3 Helen Grogan
2 High Desert Omnium Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
16 High Desert Omnium Men Category 4/5 Cameron Carrick
14 High Desert Omnium Men Category 4/5 Todd Berger
13 High Desert Omnium Men Category 4/5 Matthew Lasala
9 High Desert Omnium Men Category 4/5 Darren Smith
16 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Greg Miller
12 High Desert Omnium Men Category 3 Matt Engel
7 High Desert Omnium Men Category 3 Doug Laplaca
9 High Desert Omnium Men Pro/1/2 Kyle Wuepper
4 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Kyle Wuepper
7 High Desert Omnium: Time Trial Women 3 Susanna Julber
15 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Sean Haidet
6 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Matt Engel
3 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Doug Laplaca
9 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Susanna Julber
3 High Desert Omnium: Criterium Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
15 High Desert Omnium: Criterium Masters 40+ 3/4/5 David Taylor
DNF High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Chuck Kenlan
30 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Cliff Cayer
14 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Todd Berger
12 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Steve Wursta
7 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Darren Smith
6 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Matthew Lasala
7 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Doug Laplaca
12 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Steve Wursta
16 High Desert Omnium: Time Trial Masters 40+ 3/4/5 Men David Taylor
3 High Desert Omnium: Time Trial Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
DNF High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Anthony Broadman
8 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person Co-ed Eric Schusterman
8 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person Co-ed Cary Schwarz
8 6 Hours of Mt. Hood XC Solo Men Todd Sprague
8 6 Hours of Mt. Hood XC Solo Women Ina McLean
4 Central Oregon Crit B Race Brenna Lopez-Otero
4 Pickett's Charge Category 2 Women 35+ Laura Hagen
3 Pickett's Charge Pro Men Matt Russell
3 Pickett's Charge Clydesdale 200+ Sean Kiger
2 Pickett's Charge Clydesdale 200+ Matthew Lasala
2 Pickett's Charge Category 2 Men 35-44 Matt Engel
DNF Pickett's Charge Category 1 Men 45+ Mark Reinecke
7 Pickett's Charge Category 1 Men 45+ Todd Sprague
8 Pickett's Charge Category 1 19-34 Men Cole Sprague
12 NWX Crit Category 4/5 Steve Wursta
DNF NWX Crit Category 3 Mark Reinecke
15 NWX Crit Category 3 Doug Laplaca
8 NWX Crit Category 3 John Craft
5 NWX Crit Category 3 Matt Engel
15 NWX Crit Category 4/5 Darren Smith
13 NWX Crit Category 4/5 Cliff Cayer
1 NWX Crit Category 4/5 Todd Berger
8 NWX Crit Category 4/5 Chuck Kenlan
7 NWX Crit Category 4/5 Matthew Lasala
14 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Darren Smith
14 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Matt Russell
16 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Steve Wursta
15 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Chuck Kenlan
1 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Todd Berger
13 Central Oregon Crit Category 3/4/5 John Craft
5 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Sean Haidet
1 Test of Endurance 50 MTB XC Category 3 19-34 Women Taylor Leach
24 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Cole Sprague
33 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Doug Laplaca
14 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 4/5 Men Chuck Kenlan
3 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Women Susanna Julber
26 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Men Cole Sprague
31 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Category 3 Men Doug Laplaca
23 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Category 3 Men Cole Sprague
12 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Men Doug Laplaca
17 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 4/5 Men Chuck Kenlan
3 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Women Susanna Julber
3 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Women Susanna Julber
24 Elkhorn Classic Category 3 Men Cole Sprague
14 Elkhorn Classic Masters Category 4/5 Men Chuck Kenlan
3 Elkhorn Classic Category 3 Women Susanna Julber
4 Fast Twitch Fridays Novice Women Alex Yount
24 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Men Doug Laplaca
31 Elkhorn Classic Category 3 Men Doug Laplaca
15 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 4/5 Men Chuck Kenlan
22 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Men Cole Sprague
14 Central Oregon TT Open Laura Hagen
14 Central Oregon TT: Combined Combined Laura Hagen
10 Central Oregon TT: Combined Combined Steve Wursta
4 Central Oregon TT: Combined Combined John Craft
4 Central Oregon TT Open John Craft
10 Central Oregon TT Open Steve Wursta
1 OBRA TT 20K: Combined Combined Cole Sprague
1 OBRA TT 20K Junior Men 17-18 Cole Sprague
2 Sublime Sublimity Men 3 Cole Sprague
9 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Steve Wursta
12 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Mark Reinecke
1 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Todd Berger
15 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Darren Smith
18 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Matt Engel
10 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Cole Sprague
3 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Kyle Wuepper
1 Return on the Jedi XC Category 2 Men 35-44 Sebastian Lopez-Otero
3 Return on the Jedi XC Category 3 Women 19-34 Taylor Leach
2 Return on the Jedi XC Category 2 Men 45-54 Todd Sprague
1 Return on the Jedi XC Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
42 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Masters Kyle Wuepper
48 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Masters Men Kyle Wuepper
162 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Combined Kyle Wuepper
22 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Kyle Wuepper
49 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters 35-45 Kyle Wuepper
40 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Masters 35-45 Kyle Wuepper
52 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Masters 35+/45+ Kyle Wuepper
53 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Kyle Wuepper
45 Mt. Hood Cycling Classic Masters Kyle Wuepper
8 Central Oregon TT Open Laura Hagen
10 Central Oregon TT Open Ina McLean
8 Central Oregon TT: Combined Combined Laura Hagen
1 Central Oregon TT Open Cole Sprague
1 Central Oregon TT: Combined Combined Cole Sprague
10 Central Oregon TT: Combined Combined Ina McLean
8 Sisters Stampede MTB XC Men Pro Matt Russell
9 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
3 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 35-44 Matt Engel
27 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 35-44 Sebastian Lopez-Otero
2 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 45-54 Todd Sprague
1 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 10-14 Lance Haidet
3 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Women Brenna Lopez-Otero
8 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 35+ Laura Hagen
13 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 35+ Mary Ramos
11 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 35-44 Sean Haidet
3 Bend Don't Brake Men Category 3 Cole Sprague
5 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Todd Berger
1 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Darren Smith
18 Bend Don't Brake Men Category 3 John Craft
6 Bend Don't Brake Men Category 3 Sean Haidet
14 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Steve Wursta
1 Bend Don't Brake Men Category 1/2 Kyle Wuepper
10 Bend Don't Brake Women 3 Cary Schwarz
DNF Bend Don't Brake Men Category 4/5 Cliff Cayer
DNF Bend Don't Brake Men Category 4/5 Michael Harris
1 Bend Don't Brake Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
5 Bend Don't Brake Women 3 Susanna Julber
28 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Matthew Lasala
2 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Cole Sprague
6 Humbug Hurry-Up Category 1 Men 35-44 Sean Haidet
6 Central Oregon TT: Combined Combined Kyle Wuepper
6 Central Oregon TT Open Kyle Wuepper
25 Central Oregon TT: Combined Combined Todd Sprague
23 Central Oregon TT: Combined Combined Ina McLean
10 Central Oregon TT: Combined Combined Cole Sprague
10 Central Oregon TT Open Cole Sprague
25 Central Oregon TT Open Todd Sprague
23 Central Oregon TT Open Ina McLean
10 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 Richard Albrow
2 Silverton RR Champs Masters Men 30-39 Kyle Wuepper
2 Spring Thaw MTB XC Category 2 Women 35+ Ina McLean
DNF Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 4/5 Chuck Kenlan
DQ Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 3 Matt Engel
DNF Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 4/5 Matthew Lasala
28 Silverton RR Champs Men Category 3 Brayton Osgood
22 Silverton RR Champs Men Category 3 Cole Sprague
DNS Silverton RR Champs Women 1/2 Brenna Lopez-Otero
DNF Silverton RR Champs Men 4/5 Darren Smith
6 Spring Thaw MTB XC Pro Men (Open) Matt Russell
4 Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 3 Richard Albrow
20 Central Oregon TT: Combined Combined Ina McLean
10 Central Oregon TT: Combined Combined Cole Sprague
2 Central Oregon TT: Combined Combined Kyle Wuepper
20 Central Oregon TT Open Ina McLean
10 Central Oregon TT Open Cole Sprague
2 Central Oregon TT Open Kyle Wuepper
10 Cascade Chainbreaker Pro Men Matt Russell
DNF Cascade Chainbreaker Category 3 Women 45+ Ina McLean
DNS Cascade Chainbreaker Category 3 Women 45+ lynn albrow
8 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 35+ Laura Hagen
11 Cascade Chainbreaker Category 1 Women 19+ Helen Grogan
5 Cascade Chainbreaker Category 1 Women 19+ Heather Clark
3 Cascade Chainbreaker Clydesdale 200+ Sean Kiger
14 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 45-54 Chuck Kenlan
9 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 45-54 Todd Sprague
21 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 35-44 Doug Laplaca
3 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 35-44 Matt Engel
7 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
DNF Cascade Chainbreaker Category 3 Women 45+ Cary Schwarz
17 Central Oregon STXC Category A Cole Sprague
24 Central Oregon STXC Category A Sean Haidet
28 Central Oregon STXC Category A Heather Clark
15 Central Oregon STXC Category A Matt Engel
13 Central Oregon STXC Category B Sean Kiger
3 Central Oregon STXC Category A Matt Russell
8 Bear Springs XC Category 1 19-34 Men Cole Sprague
2 Bear Springs XC Category 2 45-54 Men Todd Sprague
6 Eugene Roubaix Women 3 Helen Grogan
7 Eugene Roubaix Women 3 Susanna Julber
5 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Brenna Lopez-Otero
27 Eugene Roubaix Men 4 Matthew Lasala
18 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Matt Engel
1 Bear Springs STXC Category 1 19-34 Cole Sprage
1 Bear Springs STXC Category 2 45-54 Todd Sprague
18 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Susanna Julber
13 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Helen Grogan
8 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Brenna Lopez-Otero
11 Central Oregon STXC Category A Matt Engel
21 Central Oregon STXC Category A Heather Clark
10 Central Oregon STXC Category A Cole Sprague
16 Central Oregon STXC Category B Sean Kiger
4 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
6 Peak Sports Mudslinger MTB XC Pro Men Matt Russell
3 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 45-54 Todd Sprague
13 Central Oregon STXC Category A Todd Sprague
 13 Central Oregon STXC Category B Sean Kiger
3 Central Oregon STXC Category A Matt Russell
9 Central Oregon STXC Category A Sean Haidet
7 Central Oregon STXC Category A Cole Sprague
42 Tuesday PIR Category 4/5 Cliff Cayer
5 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 45-54 Todd Sprague
8 Hornings Hustle MTB XC Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
18 Kings Valley Road Race Men 4/5 Todd Berger
2 Kings Valley Road Race Women 3 Helen Grogan
12 Kings Valley Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Helen Grogan
15 Kings Valley Road Race Men 4/5 Darren Smith
DNF Piece of Cake Road Race Women 3 Mary Ramos
13 Piece of Cake Road Race Women 3 Cary Schwarz
5 Piece of Cake Road Race Masters 40+ 4/5 Matthew Lasala
7 Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Mark Reinecke
21 Piece of Cake Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Cary Schwarz
3 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Mary Ramos
2 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Women 35+ Ina McLean
4 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 45-54 Todd Sprague
1 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 15-18 Cole Sprague
11 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Mary Ramos
18 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Cary Schwarz
35 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Steve Wursta
23 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Darren Smith
11 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Todd Berger
16 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Chuck Kenlan