Gentle Lovers

Event Category Name
2 Psycho Cross Series - Winter Cross Men A Molly Cameron
1 Psycho Cross Series - Winter Cross Women A Tina Brubaker
39 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men Mark Blackwelder
14 USGP of Cyclocross Race 6 Jr 10-14 Camden Morey
30 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men Solomon Woras
20 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men Shannon Skerritt
54 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men Mark Blackwelder
11 USGP of Cyclocross Race 5 Jr 10-14 Camden Morey
22 USGP of Cyclocross Race 5 B Men Scott Willson
53 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men Solomon Woras
35 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men Shannon Skerritt
8 USGP of Cyclocross Race 5 Women B Joanna Mensher
17 Kruger's Crossing CX Classic Sr Men A Tony Kic
1 Kruger's Crossing CX Classic Women A Alalia Berry
15 Kruger's Crossing CX Classic Men C Marc Riera
2 Kruger's Crossing CX Classic Sr Men A Shannon Skerritt
DNF Kruger's Crossing CX Classic Sgl Spd Pancho Varney
1 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Men A Molly Cameron
3 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Men A Tony Kic
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sr Men A Tony Kic
15 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sgl Spd Molly Cameron
65 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men C Marc Riera
18 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sgl Spd Scott Ramsey
DNF Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sgl Spd Kevin Stroede
21 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sr Men A David Pilz
46 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Kevin Condron
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sr Men A Mark Blackwelder
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sr Men A Shannon Skerritt
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Erin Playman
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Tina Brubaker
4 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Alalia Berry
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women B Joanna Mensher
2 Cross Crusade - Estacada Sr Men A Shannon Skerritt
7 Cross Crusade - Estacada Sr Men A Kevin Hulick
8 Cross Crusade - Estacada Women A Alalia Berry
6 Cross Crusade - Estacada Sr Men A Mark Blackwelder
10 Cross Crusade - Estacada Women A Laurel Gitlen
6 Cross Crusade - Estacada Women A Erin Playman
4 Cross Crusade - Estacada Women A Tina Brubaker
2 Cross Crusade - Estacada Women B Joanna Mensher
41 Cross Crusade - Estacada Men B Kevin Condron
16 Cross Crusade - Estacada Sr Men A David Pilz
22 Cross Crusade - Estacada Sr Men A Tony Kic
46 Cross Crusade - Estacada Sr Men A Sam Richardson
4 World Single Speed CX Championship Women SS Laurel Gitlen
33 Cross Crusade - Estacada Men B Mark Matson
59 Cross Crusade - Estacada Sgl Spd Pancho Varney
61 Cross Crusade - Estacada Men C Marc Riera
65 World Single Speed CX Championship Men SS Sacha White
18 World Single Speed CX Championship Men SS Kevin Stroede
17 World Single Speed CX Championship Men SS Scott Ramsey
9 World Single Speed CX Championship Women SS Tina Brubaker
18 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Single Speed Women Tina Brubaker
91 World Single Speed XC Championships Qualifying Events SINGLE SPEED MEN Sacha White
13 World Single Speed XC Championships Qualifying Events SINGLE SPEED MEN Scott Ramsey
3 World Single Speed XC Championships Qualifying Events SINGLE SPEED MEN Shannon Skerritt
13 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Wild Card Sacha White
21 World Single Speed XC Championships Qualifying Events SINGLE SPEED MEN Kevin Stroede
5 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Single Speed Women Laurel Gitlen
38 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Single Speed Kevin Stroede
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Shannon Skerritt
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Joanna Mensher
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Mark Blackwelder
34 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Tony Kic
18 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Laurel Gitlen
9 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Erin Playman
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Alalia Berry
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Tina Brubaker
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Kevin Hulick
33 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Single Speed Scott Ramsey
70 Cross Crusade - Barton Park Men C Marc Riera
32 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A David Pilz
17 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A Tony Kic
7 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A Mark Blackwelder
2 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A Shannon Skerritt
8 Cross Crusade - Barton Park Women A Erin Playman
6 Cross Crusade - Barton Park Women A Alalia Berry
5 Cross Crusade - Barton Park Women A Tina Brubaker
4 Cross Crusade - Barton Park Women B Joanna Mensher
18 Cross Crusade - Barton Park Men B Scott Willson
33 Cross Crusade - Barton Park Sgl Spd sean garvin
26 Cross Crusade - Barton Park Sgl Spd Scott Ramsey
25 Cross Crusade - Barton Park Sgl Spd Kevin Stroede
8 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A Kevin Hulick
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Mark Blackwelder
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Joanna Mensher
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women A Erin Playman
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women A Alalia Berry
12 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women A Tina Brubaker
17 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sgl Spd Kevin Stroede
44 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sgl Spd Scott Ramsey
41 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Kevin Condron
30 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Single Speed Scott Ramsey
35 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Single Speed Kevin Stroede
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Alalia Berry
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Tina Brubaker
10 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Erin Playman
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Laurel Gitlen
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Joanna Mensher
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Shannon Skerritt
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Kevin Hulick
37 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Matt Mahoney
32 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Tony Kic
29 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A David Pilz
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Tony Kic
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Mark Blackwelder
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Kevin Hulick
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Shannon Skerritt
30 Cross Crusade - Rainier HS Men A Tony Kic
11 Cross Crusade - Rainier HS Men A Mark Blackwelder
32 Cross Crusade - Rainier HS Men A Matt Mahoney
37 Cross Crusade - Rainier HS Men A David Pilz
8 Cross Crusade - Rainier HS Men A Kevin Hulick
5 Cross Crusade - Rainier HS Men A Shannon Skerritt
14 Cross Crusade - Rainier HS Women A Laurel Gitlen
10 Cross Crusade - Rainier HS Women A Erin Playman
4 Cross Crusade - Rainier HS Women B Joanna Mensher
34 Cross Crusade - Rainier HS Men B Mark Matson
66 Cross Crusade - Rainier HS Sgl Spd Pancho Varney
24 Cross Crusade - Rainier HS Sgl Spd sean garvin
14 Cross Crusade - Rainier HS Sgl Spd Scott Ramsey
9 Cross Crusade - Rainier HS Women A Tina Brubaker
DNF Cross Crusade - Rainier HS Men C Marc Riera
9 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Erin Playman
7 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Laurel Gitlen
4 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Alalia Berry
13 Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Joanna Mensher
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Shannon Skerritt
27 Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Matt Mahoney
17 Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Tony Kic
5 Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Kevin Hulick
3 Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Mark Blackwelder
76 Cross Crusade - Horning's Hideout Men C Marc Riera
12 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Tina Brubaker
24 Cross Crusade - Horning's Hideout Sgl Spd sean garvin
7 Cross Crusade - Alpenrose Women A Tina Brubaker
9 Cross Crusade - Alpenrose Women A Alalia Berry
26 Cross Crusade Single Speed Scott Ramsey
27 Cross Crusade Single Speed Molly Cameron
43 Cross Crusade Single Speed Kevin Stroede
5 Cross Crusade Women A Alalia Berry
8 Cross Crusade Women A Tina Brubaker
10 Cross Crusade Women A Erin Playman
17 Cross Crusade Women A Laurel Gitlen
2 Cross Crusade Women B Joanna Mensher
1 Cross Crusade Sr Men A Shannon Skerritt
4 Cross Crusade Sr Men A Mark Blackwelder
1 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A Shannon Skerritt
12 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A Kevin Hulick
16 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A Mark Blackwelder
21 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A Tony Kic
24 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A Matt Mahoney
27 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A David Pilz
42 Cross Crusade Sr Men A Tony Kic
32 Cross Crusade Sr Men A David Pilz
7 Cross Crusade Sr Men A Kevin Hulick
84 Cross Crusade - Alpenrose Men C Marc Riera
49 Cross Crusade - Alpenrose Sgl Spd Kevin Stroede
37 Cross Crusade - Alpenrose Sgl Spd sean garvin
26 Cross Crusade - Alpenrose Women A Erin Playman
16 Cross Crusade - Alpenrose Women A Laurel Gitlen
9 Cross Crusade - Alpenrose Women B Joanna Mensher
9 Battle at Barlow CCX Women A Erin Playman
2 Battle at Barlow CCX Sr Men A Shannon Skerritt
24 Battle at Barlow CCX Sr Men A Tony Kic
33 Battle at Barlow CCX Sr Men A Matt Mahoney
35 Battle at Barlow CCX Sr Men A David Pilz
7 Battle at Barlow CCX Sr Men A Mark Blackwelder
4 Battle at Barlow CCX Sgl Spd Pancho Varney
8 Battle at Barlow CCX Women A Alalia Berry
5 Battle at Barlow CCX Women A Tina Brubaker
13 Battle at Barlow CCX Women B Joanna Mensher
10 Battle at Barlow CCX Sr Men A Kevin Hulick
4 Hood River Cyclocross Classic Sr Men A Tony Kic
6 Hood River Cyclocross Classic Single Speed Pancho Varney
11 Hood River Cyclocross Classic Women B Joanna Mensher
8 Sunset Criterium Pro/1/2 Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series: September Overall Cat 1/2 Tony Kic
6 Kruger's Kermesse Single Speed Pancho Varney
11 Kruger's Kermesse Men A Kevin Hulick
19 Kruger's Kermesse Single Speed Kevin Stroede
3 Kruger's Kermesse Men A Shannon Skerritt
7 Kruger's Kermesse Men A Tony Kic
19 Thrilla Cross Series Men B sean garvin
21 Thrilla Cross Series Men B sean garvin
11 Thrilla Cross Series Category B Men sean garvin
2 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Tony Kic
12 Fast Twitch Fridays: August Series Sprinter Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Cat 1/2 Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Tony Kic
16 Monday PIR: August Series Open Women Joanna Mensher
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Erin Root
9 Monday PIR: August Series Open Women Erin Playman
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Joanna Whitlatch
6 Monday PIR Sr Women Joanna Mensher
3 Monday PIR Sr Women Erin Playman
10 Health Net Criterium Cat 3 Kevin Hulick
14 Health Net Criterium Cat 3 Scott Willson
2 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series Madison Tony Kic
28 PIR Cat 1/2/3 David Pilz
47 OBRA Criterium Championships Sr Men Sam Richardson
46 OBRA Criterium Championships Sr Men Scott Willson
10 OBRA Criterium Championships Sr Women Laurel Gitlen
DNF Crawfish Criterium Pro 1/2 Tony Kic
6 Crawfish Criterium Women 1/2/3 Laurel Gitlen
1 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Tony Kic
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Senior Men Tony Kic
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro 1/2 Tony Kic
24 PIR Cat 1/2/3 Kevin Hulick
124 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Laurel Gitlen
124 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Laurel Gitlen
3 OBRA Time Trial Championships: 40K Sr Women Laurel Gitlen
124 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Laurel Gitlen
3 Fast Twitch Fridays Keirin Tony Kic
1 Fast Twitch Fridays B Sprint Tony Kic
6 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro 1/2 Tony Kic
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Kevin Hulick
5 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro men Kevin Hulick
12 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Expert Men Tony Kic
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Tony Kic
9 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Laurel Gitlen
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Tony Kic
9 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Expert Women Laurel Gitlen
8 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro men Tony Kic
8 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Tony Kic
12 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Tony Kic
3 Alpenrose Thursday Series: July Series Sr Men Tony Kic
1 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Tony Kic
7 CMG Events/Alpine Mortgage Series Cat 1/2 Tony Kic
11 CMG Events/Alpine Mortgage Series Cat 1/2 Mark Blackwelder
16 PIR Cat 1/2/3 David Pilz
23 PIR Cat 3/4 Ryan Thomson
7 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Tony Kic
7 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Sixday A -Final Overall Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Sixday A -Madison Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Sixday A -Madison Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Sixday A -Daily Total Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Sixday A -Daily Total Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Sixday A -Final Overall Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Sixday A -Tempo Tony Kic
1 Alpenrose Sixday Sixday A -Tempo Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday Sixday A - Miss & Out Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Sixday A - Standings Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Sixday A - Standings Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Sixday A - Miss & Out Mark Blackwelder
1 Alpenrose Sixday Sixday A - Daily Total Tony Kic
1 Alpenrose Sixday Sixday A - Daily Total Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Overall Standings Tony Kic
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Overall Standings Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Daily Total Tony Kic
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Daily Total Mark Blackwelder
1 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Madison Tony Kic
1 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Madison Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Points Race Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Win & Out Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Win & Out Tony Kic
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Sixday A Points Race Tony Kic
4 Alpenrose Sixday Six Day A Unknown Distance Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday Six Day A Progressive Points Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Six Day A Standings Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Six Day A Daily Total Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Six Day A Daily Total Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Six Day A Madison Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Six Day A Madison Tony Kic
6 Alpenrose Sixday Six Day A Unknown Distance Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Six Day A Progressive Points Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Six Day A Standings Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Six Day A Daily Total Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Six Day Overall Standings Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Six Day A Daily Total Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Six Day A Madison Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Six Day A Madison Tony Kic
5 Alpenrose Sixday Six Day A Tempo Tony Kic
4 Alpenrose Sixday Six Day A Tempo Mark Blackwelder
5 Alpenrose Sixday Six Day A Progressive Points Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Six Day A Progressive Points Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Six Day Overall Standings Tony Kic
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Laurel Gitlen
18 Portland MTB Short Track Series Expert Men Kevin Condron
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Laurel Gitlen
20 Mt Tabor Series Pro 1/2 Lera Darren
31 Mt Tabor Series Overall Senior Men Kevin Condron
4 Mt Tabor Series Senior Women Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear Mark Blackwelder
2 Mt Tabor Series Overall Men Cat 3 Tony Kic
31 Mt Tabor Series Overall Men Cat 3 Kevin Hulick
41 Mt Tabor Series Overall Men Cat 3 Kevin Condron
1 Mt Tabor Series Fixed Gear Mark Blackwelder
1 Mt Tabor Series Pro 1/2 Mark Blackwelder
3 Mt Tabor Series Overall Senior Women Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Overall Senior Men Mark Blackwelder
19 Mt Tabor Series Pro 1/2 Daniel Mensher
15 Mt Tabor Series Pro 1/2 Kevin Condron
18 Mt Tabor Series Overall Senior Men Tony Kic
29 Mt Tabor Series Overall Senior Men Sam Richardson
34 Mt Tabor Series Overall Senior Men Matt Mahoney
7 Mt Tabor Series Pro 1/2 Tony Kic
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Kevin Hulick
3 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Kevin Hulick
17 Portland MTB Short Track Series Expert Men Kevin Condron
7 Alpenrose Challenge Madison Tony/Mark Kic/Blackwelder
9 Alpenrose Challenge Men Points Mark Blackwelder
22 Salem Fairview Circuit Race Cat 3 Kevin Hulick
17 Alpenrose Challenge Men Points Tony Kic
3 Salem Fairview Circuit Race Cat 3 Daniel Mensher
3 Cascade Creampuff Ultra Endurance Expert 19-39 Men Lee Armstrong
6 Salem Fairview Circuit Race Cat 3 David Pilz
13 Alpenrose Challenge Men Miss & Out Tony Kic
8 Alpenrose Challenge Men Qualifier Points Race Tony Kic
7 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Tony Kic
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Laurel Gitlen
21 Portland MTB Short Track Series Expert Men Kevin Condron
18 Portland MTB Short Track Series Expert Men Lee Armstrong
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Tony Kic
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Tony Kic
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Laurel Gitlen
35 OBRA Road Race Senior Men Daniel Mensher
16 OBRA Road Race Senior Men Mark Blackwelder
19 OBRA Road Race Senior Men Tony Kic
1 OBRA Road Race Women Masters 30-39 Laurel Gitlen
3 OBRA Track Championships: Points Race Senior Men Mark Blackwelder
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Cat 1/2 Mark Blackwelder
5 Alpenrose Thursday Series: June Series Cat 1/2 Tony Kic
21 Mt Tabor Series Cat 3 Kevin Condron
1 Mt Tabor Series Cat 3 Tony Kic
9 Mt Tabor Series Senior Men Mark Blackwelder
33 Mt Tabor Series Cat 3 Laurel Gitlen
4 Mt Tabor Series Senior Women Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Fixed Gear Mark Blackwelder
1 Portland MTB Short Track Series Expert Men Tony Kic
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 1/2/3 Laurel Gitlen
61 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Sam Richardson
6 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 1/2/3 Laurel Gitlen
58 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cat 3 Kevin Condron
14 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cat 3 Daniel Mensher
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cat 3 David Pilz
37 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cat 3 Tony Kic
60 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cat 3 Kevin Condron
29 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Mark Blackwelder
64 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Sam Richardson
41 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cat 3 Tony Kic
27 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cat 3 David Pilz
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cat 3 Daniel Mensher
42 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Mark Blackwelder
60 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 3 Kevin Condron
54 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 3 Tony Kic
51 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 3 David Pilz
10 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Sr Wmn Laurel Gitlen
86 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Sam Richardson
51 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Men Mark Blackwelder
174 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined David Pilz
113 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Daniel Mensher
197 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Sam Richardson
72 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Blackwelder
93 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Men Sam Richardson
15 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cat 3 Tony Kic
21 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cat 3 Daniel Mensher
36 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cat 3 David Pilz
60 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cat 3 Kevin Condron
11 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Wmn Laurel Gitlen
180 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Tony Kic
198 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Kevin Condron
256 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Laurel Gitlen
52 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Mark Blackwelder
31 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 3 Daniel Mensher
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Daniel Mensher
13 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men David Pilz
43 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Tony Kic
71 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Kevin Condron
11 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Mark Blackwelder
72 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Sam Richardson
6 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Women 1/2 Laurel Gitlen
27 Mt Tabor Series Cat 3 Kevin Condron
4 Mt Tabor Series Cat 3 Tony Kic
22 Mt Tabor Series Cat 4/5 Montgomery Hill
4 Mt Tabor Series Senior Men Mark Blackwelder
1 Mt Tabor Series Fixed Mark Blackwelder
37 Mt Tabor Series Cat 3 Scott Willson
5 Mt Tabor Circuit Race Sr Women Laurel Gitlen
10 Mt Tabor Circuit Race Pro 1/2 Mark Blackwelder
2 Mt Tabor Circuit Race Cat 3 Daniel Mensher
28 Mt Tabor Circuit Race Cat 3 Kevin Condron
31 Mt Tabor Circuit Race Cat 3 David Pilz
2 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Tony Kic
10 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Mark Blackwelder
2 Mt Tabor Series Senior Women Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Cat 3 Tony Kic
1 Mt Tabor Series Fixed Gear Mark Blackwelder
13 Mt Tabor Series Sr Men Matt Mahoney
3 Mt Tabor Series Sr Men Mark Blackwelder
3 OBRA Rehearsal Race Men Cat 3 Tony Kic
5 OBRA Rehearsal Race Men Cat 3 David Pilz
12 OBRA Rehearsal Race Men Pro 1/2 Mark Blackwelder
5 OBRA Rehearsal Race Senior Women Laurel Gitlen
DNF OBRA Rehearsal Race Men Pro 1/2 Sam Richardson
9 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Cat 1/2 Tony Kic
3 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Cat 1/2 Mark Blackwelder
1 Mt Tabor Series Men 3 Tony Kic
8 Mt Tabor Series Pro 1/2 Sam Richardson
9 Mt Tabor Series Pro 1/2 Mark Blackwelder
3 Mt Tabor Series Women 1/2/3 Laurel Gitlen
17 Mt Tabor Series Women Cat 4 Joanna Mensher
9 Mt Tabor Series Men 3 Kevin Hulick
22 Mt Tabor Series Men 3 Ryan Thomson
1 Mt Tabor Series Fixed Gear Mark Blackwelder
4 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Tony Kic
8 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Mark Blackwelder
6 Alpenrose Thursday Series: May Series Cat 1/2 Tony Kic
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Cat 1/2 Mark Blackwelder
4 Mt Tabor Series Senior Men Mark Blackwelder
3 Mt Tabor Series Men Cat 3 Tony Kic
2 Mt Tabor Series Senior Women Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Fixed Gear Mark Blackwelder
13 Mt Tabor Series Men Cat 3 Kevin Condron
5 Monday PIR Cat 1/2/3 Masters Sam Richardson
13 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3s Sam Richardson
11 Monday PIR Cat 1/2/3 Masters Kevin Hulick
28 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3s Kevin Hulick
45 Monday PIR Cat 1/2/3 Masters Ryan Thomson
3 Silverton Road Race Women 1/2/3 Laurel Gitlen
DNF Silverton Road Race Women 1/2/3 Erin Playman
7 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Tony Kic
5 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Mark Blackwelder
71 PIR Cat 1/2/3 Laurel Gitlen
65 PIR Cat 1/2/3 Ryan Thomson
54 PIR Cat 1/2/3 Sam Richardson
7 Falls City Firecracker MTB Pro, Expert Women Erin Playman
2 Falls City Firecracker MTB Expert Women Erin Playman
37 PIR Cat 1/2/3 Kevin Condron
47 PIR Cat 1/2/3 Ryan Thomson
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Cat 1/2 Mark Blackwelder
41 PIR Cat 1/2/3 Ryan Thomson
19 PIR Cat 1/2/3 Tony Kic
64 PIR Cat 1/2/3 Ryan Thomson
12 Bear Springs MTB XC Expert Men 19-39 Tony Kic
5 Bear Springs MTB XC Expert Men SS sean garvin
22 Bear Springs MTB XC Expert Men 19-39 Kevin Condron
12 Eugene Roubaix Men 3 David Pilz
DNF Eugene Roubaix Men 3 Daniel Mensher
7 Eugene Roubaix Men 3 Tony Kic
6 Eugene Roubaix Men 3 Scott Willson
10 Eugene Roubaix Men 1,2 Sam Richardson
2 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Laurel Gitlen
4 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Erin Playman
49 PIR Cat 1/2/3 Ryan Thomson
43 PIR Cat 1/2/3 Daniel Mensher
22 PIR: April Series Cat 1/2/3 Daniel Mensher
33 PIR Cat 1/2/3 Tony Kic
69 PIR Cat 1/2/3 Kevin Condron
71 PIR Cat 1/2/3 Kevin Condron
75 PIR Cat 1/2/3
28 Three Rivers Road Race Cat 3 Tony Kic
4 Three Rivers Road Race Cat 1/2 Mark Blackwelder
DNF Three Rivers Road Race Cat 1/2 Sam Richardson
21 Three Rivers Road Race Cat 3 Kevin Condron
7 21st Peak Sports Mudslinger MTB SINGLESPEED MEN sean garvin
1 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 Matt Mahoney
6 Three Rivers Road Race Cat 3 David Pilz
10 PIR Cat 1/2/3 Daniel Mensher
DNF PIR Cat 1/2/3 David Pilz
7 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Mark Blackwelder
10 Kings Valley Road Race Cat 3 Tony Kic
25 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Sam Richardson
7 Kings Valley Road Race Cat 3 David Pilz
15 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Erin Playman
33 Kings Valley Road Race Cat 3 Daniel Mensher
62 Kings Valley Road Race Cat 3 Scott Willson
45 Kings Valley Road Race Cat 3 Kevin Condron
14 Kings Valley Road Race Women Cat 4 Joanna Mensher
16 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 19-39 Lee Armstrong
21 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cat 3 David Pilz
39 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro 1/2 Sam Richardson
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro 1/2 Mark Blackwelder
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cat 3 Tony Kic
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women Cat 4 Joanna Mensher
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women Cat 4 Erin Playman
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women 1/2/3 Laurel Gitlen
50 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cat 3 Scott Willson
48 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cat 3 Daniel Mensher
39 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cat 3 Kevin Condron
23 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Women Cat 4 Joanna Mensher
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Cat 3 Tony Kic
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Women Cat 4 Erin Playman
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro 1/2 Mark Blackwelder
42 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Cat 3 David Pilz
35 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Cat 3 Kevin Condron
11 Banana Belt Road Race Series Cat 3 Tony Kic
23 Banana Belt Road Race Series Cat 3 Daniel Mensher
16 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Mark Blackwelder
15 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Laurel Gitlen
1 Banana Belt Road Race Series Women Cat 4 Erin Playman
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Women Cat 4 Erin Playman
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro 1/2 Mark Blackwelder
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Women Cat 4 Joanna Mensher
273 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Joanna Mensher
24 Jack Frost Time Trial Men Category 3 David Pilz
20 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Joanna Mensher
175 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined David Pilz
273 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Joanna Mensher
175 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined David Pilz
3 Cherry Pie Road Race Women 4 Erin Playman
2 Cherry Pie Road Race Women 1/2 Laurel Gitlen
46 Cherry Pie Road Race Men 3 David Pilz
4 Cherry Pie Road Race Men 3 Tony Kic
36 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Mark Blackwelder
24 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Sam Richardson