Sunnyside Sports

Event Name
7 USGP of Cyclocross Mitchell Stevens
7 USGP of Cyclocross Don Leet
19 USGP of Cyclocross Michael Nyberg
11 USGP of Cyclocross Karen Kenlan
8 USGP of Cyclocross Michelle Bazemore
12 USGP of Cyclocross Mitchell Stevens
5 USGP of Cyclocross Don Leet
18 USGP of Cyclocross Michael Nyberg
33 USGP of Cyclocross chuck meyer
8 USGP of Cyclocross Michelle Bazemore
2 USGP of Cyclocross Allison Halpin
12 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Renee Scott
9 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Karen Kenlan
18 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Karen Kenlan
24 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Joanne Stevens
29 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings chuck meyer
13 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Allison Halpin
72 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Mike Martin
17 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Mitchell Stevens
10 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Don Leet
22 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Michael Nyberg
4 GPMC: Winter Cross Mitchell Stevens
13 Psycho Cross: Series Standings Jill Ballantyne
3 Psycho Cross: Series Standings Karen Kenlan
1 Psycho Cross: Series Standings Joanne Stevens
3 Psycho Cross: Series Standings Allison Halpin
16 Psycho Cross: Series Standings Michael Nyberg
7 Psycho Cross: Series Standings Mitchell Stevens
3 Psycho Cross: Series Standings Don Leet
21 Psycho Cross: Series Standings chuck meyer
18 Kruger's Crossing CX Classic chuck meyer
8 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Michael Nyberg
17 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Karen Kenlan
20 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Joanne Stevens
11 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Renee Scott
10 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Allison Halpin
66 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Mike Martin
42 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Mitchell Stevens
10 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Don Leet
21 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Michael Nyberg
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Allison Halpin
2 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Karen Kenlan
7 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Joanne Stevens
8 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho chuck meyer
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Don Leet
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Mitchell Stevens
5 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Mitchell Stevens
27 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings chuck meyer
10 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Massimo Larsen
7 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Karen Kenlan
2 Cross Crusade Allison Halpin
5 Cross Crusade Karen Kenlan
32 Cross Crusade Rich Wolf
7 Cross Crusade Mitchell Stevens
13 Cross Crusade chuck meyer
2 Cross Crusade Don Leet
29 Cross Crusade James Williams
35 Cross Crusade Mike Schindler
DNF Cross Crusade David Baker
3 CrossAflixion Cup Michelle Bazemore
4 CrossAflixion Cup Joanne Stevens
5 CrossAflixion Cup Karen Kenlan
2 CrossAflixion Cup Mitchell Stevens
5 CrossAflixion Cup Rich Wolf
4 CrossAflixion Cup Thane Jennings
1 CrossAflixion Cup Michael Nyberg
5 CrossAflixion Cup Nicole Strong
1 CrossAflixion Cup Allison Halpin
6 CrossAflixion Cup Wade Miller
8 CrossAflixion Cup Mike Martin
9 CrossAflixion Cup Chad Sage
10 Cross Crusade: JCS after Barton Park Massimo Larsen
27 Cross Crusade Rich Wolf
3 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Massimo Larsen
6 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Mitchell Stevens
17 Cross Crusade Don Leet
6 Cross Crusade: JCS after Barton Park Mitchell Stevens
12 Cross Crusade Massimo Larsen
13 Cross Crusade Michelle Bazemore
3 Cross Crusade Karen Kenlan
14 Cross Crusade Jill Ballantyne
18 Cross Crusade chuck meyer
3 Cross Crusade Allison Halpin
21 Cross Crusade James Williams
10 Cross Crusade Mitchell Stevens
34 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Michael Nyberg
11 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Renee Scott
16 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Karen Kenlan
12 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Karen Kenlan
51 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings chuck meyer
60 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Mike Martin
67 Cross Crusade Austin Line
6 Cross Crusade Mitchell Stevens
11 JCS after Cross Crusade Massimo Larsen
7 JCS after Cross Crusade Mitchell Stevens
1 Cross Crusade Don Leet
27 Cross Crusade Michael Dennis
28 Cross Crusade Mike Schindler
38 Cross Crusade Chad Sage
41 Cross Crusade Mike Martin
42 Cross Crusade David Baker
5 Cross Crusade Michelle Bazemore
23 Cross Crusade Renee Scott
16 Cross Crusade Nicole Strong
5 Cross Crusade Karen Kenlan
14 Cross Crusade Jill Ballantyne
20 Cross Crusade Veronica Vega
46 Cross Crusade chuck meyer
9 Cross Crusade Michael Nyberg
93 Cross Crusade Mark Miskowiec
7 Cross Crusade Michael Nyberg
1 Cross Crusade Don Leet
45 Cross Crusade Rich Wolf
1 Cross Crusade Renee Scott
45 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings chuck meyer
11 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Karen Kenlan
16 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Karen Kenlan
10 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Renee Scott
7 Cross Crusade Michelle Bazemore
33 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Michael Nyberg
DNF Cross Crusade Joanne Stevens
24 Cross Crusade chuck meyer
22 Cross Crusade James Williams
22 Cross Crusade Michael Dennis
28 Cross Crusade Mike Schindler
46 Cross Crusade Wade Miller
52 Cross Crusade Mike Martin
62 Cross Crusade Chad Sage
64 Cross Crusade David Baker
4 Cross Crusade Mossimo Larson
4 Cross Crusade Mitchell Stevens
11 Cross Crusade Nicole Strong
3 Cross Crusade Karen Kenlan
10 Cross Crusade Jill Ballantyne
56 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Mike Martin
2 Day of the Dead Cyclocross Super D Mike Schindler
2 Day of the Dead Cyclocross Super D Massimo Larsen
10 Cross Crusade Michelle Bazemore
20 Cross Crusade Rich Wolf
1 Cross Crusade Don Leet
DNF Cross Crusade Chad Sage
23 Cross Crusade Renee Scott
DNF Cross Crusade Gina Miller
4 Cross Crusade Karen Kenlan
41 Cross Crusade Wade Miller
34 Cross Crusade chuck meyer
40 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings chuck meyer
47 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Mike Martin
4 Psycho Cross Mitchell Stevens
9 Psycho Cross Massimo Larsen
3 Psycho Cross Joanne Stevens
2 Psycho Cross Jill Ballantyne
8 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Renee Scott
11 JCS after Psycho Cross Mitchell Stevens
28 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Michael Nyberg
11 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Karen Kenlan
14 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Karen Kenlan
19 JCS after Psycho Cross Massimo Larsen
7 Cross at the College Mike Martin
9 Cross Crusade Michael Nyberg
1 Cross Crusade Don Leet
69 Cross Crusade chuck meyer
17 Cross Crusade Joanne Stevens
12 Cross Crusade Michelle Bazemore
5 Cross Crusade Renee Scott
12 Cross Crusade Mitchell Stevens
62 Cross Crusade Chad Sage
10 Cross Crusade Jill Ballantyne
5 Cross Crusade Karen Kenlan
48 Cross Crusade Allison Halpin
26 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Michael Nyberg
7 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Renee Scott
10 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Karen Kenlan
11 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Karen Kenlan
32 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings chuck meyer
43 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Mike Martin
3 CrossAflixion Cup Wade Miller
51 Cross Crusade Chad Sage
1 Cross Crusade Renee Scott
5 CrossAflixion Cup Mike Martin
1 Cross Crusade Don Leet
2 CrossAflixion Cup Mike Schindler
4 CrossAflixion Cup Thane Jennings
6 CrossAflixion Cup chuck meyer
1 CrossAflixion Cup Allison Halpin
4 CrossAflixion Cup Nicole Strong
7 CrossAflixion Cup Karen Kenlan
7 CrossAflixion Cup Rich Wolf
4 CrossAflixion Cup Joanne Stevens
2 CrossAflixion Cup Michelle Bazemore
14 CrossAflixion Cup Whit Bazemore
14 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Mitchell Stevens
37 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Mike Martin
22 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Michael Nyberg
26 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings chuck meyer
8 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Karen Kenlan
10 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Karen Kenlan
5 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Renee Scott
40 Cross Crusade Wade Miller
4 Cross Crusade Renee Scott
11 Cross Crusade Michelle Bazemore
17 Cross Crusade Gina Miller
DNF Cross Crusade Chad Sage
11 Cross Crusade Michael Nyberg
10 Cross Crusade Mitchell Stevens
23 Cross Crusade chuck meyer
DNF Cross Crusade Allison Halpin
2 Cross Crusade Don Leet
20 Cross Crusade Mike Schindler
36 Cross Crusade Rich Wolf
5 Cross Crusade Karen Kenlan
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Mitchell Stevens
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Michael Dennis
6 Webcyclery Thrilla Cross Series David Baker
11 Webcyclery Thrilla Cross Series James Williams
13 Hutch's Cyclocross: Series Standings Rich Wolf
4 Hutch's Cyclocross Nicole Strong
5 Hutch's Cyclocross: Series Standings Nicole Strong
8 CrossAflixion Cup Austin Line
7 CrossAflixion Cup James Williams
DNF CrossAflixion Cup Chad Sage
8 CrossAflixion Cup Rich Wolf
4 CrossAflixion Cup Thane Jennings
3 Oakridge Fat 55 Andrew Messesan
DNS Oakridge Fat 55 Seth Fox
2 Oakridge Fat 55 Mark Miskowiec
2 CrossAflixion Cup Renee Scott
3 CrossAflixion Cup Michelle Bazemore
4 CrossAflixion Cup Karen Kenlan
6 CrossAflixion Cup Joanne Stevens
5 CrossAflixion Cup Jodi Line-Bailey
1 CrossAflixion Cup Allison Halpin
8 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Mitchell Stevens
DNF CrossAflixion Cup chuck meyer
9 Webcyclery Thrilla Cross Series David Baker
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Austin Line
13 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Schindler
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Martin
14 Webcyclery Thrilla Cross Series chuck meyer
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Mitchell Stevens
10 Webcyclery Thrilla Cross Series James Williams
1 Hood River Double Cross Renee Scott
4 Hood River Double Cross Michael Nyberg
8 Hood River Double Cross Mitchell Stevens
9 Hood River Double Cross Mike Schindler
12 Hood River Double Cross Wade Miller
26 Hood River Double Cross Mike Martin
30 Hood River Double Cross Chad Sage
8 Hood River Double Cross Michelle Bazemore
14 Hood River Double Cross Gina Miller
DNF Hood River Double Cross Joanne Stevens
2 Hood River Double Cross Karen Kenlan
6 Hood River Double Cross Jill Ballantyne
5 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Karen Kenlan
10 GPMC: Hood River Double Cross Michael Nyberg
17 GPMC: Hood River Double Cross Mike Martin
17 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings chuck meyer
6 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Karen Kenlan
11 GPMC: Hood River Double Cross chuck meyer
21 GPMC: Hood River Double Cross Chad Sage
29 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Mike Martin
16 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Michael Nyberg
4 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Renee Scott
1 GPMC: Hood River Double Cross Renee Scott
2 GPMC: Hood River Double Cross Karen Kenlan
9 Webcyclery Thrilla Cross Series David Baker
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Martin
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Michelle Bazemore
18 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Schindler
13 Webcyclery Thrilla Cross Series Austin Line
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Jill Ballantyne
5 Webcyclery Thrilla Cross Series Massimo Larsen
7 Webcyclery Thrilla Cross Series chuck meyer
12 Webcyclery Thrilla Cross Series Michael Dennis
2 Psycho Cross Joanne Stevens
2 Psycho Cross Mitchell Stevens
18 Webcyclery Thrilla Cross Series Michael Dennis
17 Webcyclery Thrilla Cross Series James Williams
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Michael Dennis
19 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Schindler
7 Webcyclery Thrilla Cross Series Massimo Larsen
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Mitchell Stevens
21 Webcyclery Thrilla Cross Series Gina Miller
11 Webcyclery Thrilla Cross Series Allison Halpin
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Michelle Bazemore
11 Webcyclery Thrilla Cross Series chuck meyer
5 Webcyclery Thrilla Cross Series Renee Scott
13 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Martin
12 Webcyclery Thrilla Cross Series Wade Miller
5 Webcyclery Thrilla Cross Series David Baker
22 Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Schindler
4 Webcyclery Thrilla Cross Series Massimo Larsen
21 Webcyclery Thrilla Cross Series James Williams
12 Webcyclery Thrilla Cross Series Gina Miller
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Allison Halpin
7 Webcyclery Thrilla Cross Series chuck meyer
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Renee Scott
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Mike Martin
8 Webcyclery Thrilla Cross Series David Baker
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Wade Miller
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Mitchell Stevens
7 Hutch's Cyclocross Rich Wolf
3 Oregon Super D Sandy Ridge Andrew Deenik
32 Oregon Super D Sandy Ridge Mike Schindler
10 Central Oregon TT Finale Rich Wolf
1 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Don Leet
12 OBRA Criterium Michael Dennis
6 OBRA Criterium Austin Line
20 OBRA Criterium Michael Dennis
1 Central Oregon Crit Finale Austin Line
10 Central Oregon Crit Finale Michelle Bazemore
12 Central Oregon Crit Finale Michael Dennis
4 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Dane Buck
4 Oregon Super D Oakridge Andrew Deenik
27 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Mike Schindler
1 Central Oregon Crit Austin Line
5 Central Oregon Crit Wade Miller
15 Central Oregon Crit chuck meyer
17 Central Oregon Crit Michelle Bazemore
2 Stagecoach MTB XC JODI LINE
61 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Greg M Miller
71 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Rand Shoaf
56 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Austin C Line
74 OUCH: Combined Thane Jennings
12 OUCH Thane Jennings
50 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Chuck C Meyer
1 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Michael Dennis
55 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Greg M Miller
36 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Austin C Line
67 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Rand Shoaf
53 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Chuck C Meyer
14 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Michael Dennis
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Austin C Line
1 High Cascades 100 Don Leet
15 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Rand Shoaf
54 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Chuck C Meyer
1 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Michael Dennis
55 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Greg M Miller
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Austin C Line
64 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Rand Shoaf
55 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Chuck C Meyer
1 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Michael Dennis
56 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Greg M Miller
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Austin C Line
66 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Rand Shoaf
45 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Chuck C Meyer
2 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Michael Dennis
68 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Greg M Miller
DNF High Cascades 100 David Baker
69 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Rand Shoaf
56 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Chuck C Meyer
9 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Michael Dennis
54 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Greg M Miller
20 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Austin C Line
66 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Rand Shoaf
56 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Chuck C Meyer
1 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Michael Dennis
47 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Greg M Miller
27 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Austin C Line
66 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Rand Shoaf
56 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Chuck C Meyer
27 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Austin C Line
47 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Greg M Miller
1 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Michael Dennis
14 Central Oregon Crit Michelle Bazemore
3 Alpenrose Velodrome Challenge Rich Wolf
5 Alpenrose Velodrome Challenge Rich Wolf
3 Alpenrose Velodrome Challenge Rich Wolf
8 Central Oregon Crit Michelle Bazemore
10 Central Oregon Crit Stephen Szufnarowski
3 High Desert Omnium: Road Race Austin Line
1 High Desert Omnium: Road Race Rand Shoaf
9 High Desert Omnium: Road Race Michelle Bazemore
4 High Desert Omnium: Road Race Michael Dennis
1 High Desert Omnium Michael Dennis
7 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Michael Dennis
8 High Desert Omnium Michelle Bazemore
1 High Desert Omnium: Time Trial Michael Dennis
5 High Desert Omnium Rand Shoaf
4 High Desert Omnium Austin Line
DNF High Desert Omnium: Criterium Austin Line
22 High Desert Omnium: Criterium Rand Shoaf
20 High Desert Omnium: Criterium Stephen Szufnarowski
14 High Desert Omnium: Criterium kitch turner
4 High Desert Omnium: Criterium Michelle Bazemore
11 High Desert Omnium: Criterium Wade Miller
2 High Desert Omnium: Criterium Michael Dennis
5 Oregon Super D Bend-Series Points Dane Buck
15 6 Hours of Mt. Hood XC Scott Brennan
15 Oregon Super D Bend Mike Schindler
21 Oregon Super D Bend-Series Points Mike Schindler
1 Central Oregon Crit Austin Line
39 Tuesday PIR Rand Shoaf
14 Portland Short Track Series-June Series Chad Sage
9 Pickett's Charge Thane Jennings
8 Pickett's Charge David Baker
4 Pickett's Charge James Williams
19 Pickett's Charge Austin Line
16 Pickett's Charge Mark Miskowiec
DNF Pickett's Charge Allison Halpin
DNF Pickett's Charge Gina Miller
DNF Pickett's Charge Karen Kenlan
1 Pickett's Charge Don Leet
10 Pickett's Charge Rich Wolf
5 Pickett's Charge Wade Miller
2 NWX Crit Michelle Bazemore
9 NWX Crit Austin Line
9 Central Oregon Crit kitch turner
11 Central Oregon Crit Michael Dennis
21 Central Oregon Crit Stephen Szufnarowski
10 Central Oregon Crit Austin Line
7 Central Oregon Crit Wade Miller
8 Test of Endurance 50 MTB XC David Baker
2 Test of Endurance 50 MTB XC James Williams
5 Test of Endurance 50 MTB XC Mark Miskowiec
28 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Rand Shoaf
34 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Rand Shoaf
22 Ashland Mt Challenge MTB: Ashland Mt Challenge-Super D Dane Buck
32 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Rand Shoaf
33 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Rand Shoaf
29 Elkhorn Classic Rand Shoaf
5 Central Oregon TT Rich Wolf
5 Central Oregon TT: Combined Rich Wolf
11 Portland Short Track Series Chad Sage
10 OBRA TT Rich Wolf
13 OBRA TT Thane Jennings
13 Central Oregon Crit Mike Martin
16 Central Oregon Crit Austin Line
19 Central Oregon Crit Rand Shoaf
24 Central Oregon Crit chuck meyer
3 Portland Short Track Series Chad Sage
3 Return on the Jedi XC Scott Brennan
3 Return on the Jedi XC James Williams
5 Return on the Jedi Super D James Williams
5 Return on the Jedi STXC James Williams
2 Central Oregon TT: Combined Michael Dennis
2 Central Oregon TT Michael Dennis
10 Sisters Stampede MTB XC Scott Brennan
2 Sisters Stampede MTB XC Massimo Larsen
1 Sisters Stampede MTB XC Don Leet
28 Sisters Stampede MTB XC Mark Miskowiec
13 Sisters Stampede MTB XC Jett Ballantyne
20 Sisters Stampede MTB XC Mike Martin
17 Sisters Stampede MTB XC David Baker
16 Sisters Stampede MTB XC Austin Line
11 Sisters Stampede MTB XC Rand Shoaf
5 Sisters Stampede MTB XC James Williams
10 Sisters Stampede MTB XC Michelle Bazemore
2 Sisters Stampede MTB XC Jill Ballantyne
17 Sisters Stampede MTB XC Karen Kenlan
8 Oregon Super D Hood River Dane Buck
8 Oregon Super D Hood River: Series Points Dane Buck
3 Bend Don't Brake Michael Dennis
8 Bend Don't Brake Michael Martin
5 Bend Don't Brake Michelle Bazemore
22 Hutch's TT: Combined Thane Jennings
5 Hutch's TT Thane Jennings
17 Central Oregon TT: Combined Stephen Szufnarowski
17 Central Oregon TT Stephen Szufnarowski
15 Hutch's TT: Combined Thane Jennings
3 Hutch's TT Thane Jennings
18 Spring Thaw MTB XC Rand Shoaf
9 Spring Thaw MTB XC David Baker
8 Spring Thaw MTB XC Jodi Line-Bailey
3 Spring Thaw MTB XC Don Leet
26 Central Oregon TT: Combined Michelle Bazemore
3 Central Oregon TT Michael Dennis
11 Central Oregon TT: Combined Rich Wolf
3 Central Oregon TT: Combined Michael Dennis
26 Central Oregon TT Michelle Bazemore
11 Central Oregon TT Rich Wolf
2 Cascade Chainbreaker Don Leet
2 Cascade Chainbreaker Jill Ballantyne
10 Cascade Chainbreaker Karen Kenlan
7 Cascade Chainbreaker Michelle Bazemore
8 Cascade Chainbreaker Jodi Line-Bailey
11 Cascade Chainbreaker Jett Ballantyne
2 Cascade Chainbreaker Massimo Larsen
10 Cascade Chainbreaker David Baker
25 Cascade Chainbreaker Mark Miskowlec
10 Cascade Chainbreaker Rich Wolf
14 Central Oregon STXC Mark Miskowiec
10 Hutch's TT Thane Jennings
2 Bear Springs XC Scott Brennan
12 Bear Springs XC David Baker
1 Bear Springs XC Massimo Larsen
DNF Bear Springs XC Michelle Bazemore
11 Bear Springs XC Mark Miskowiec
30 Eugene Roubaix kitch turner
7 Eugene Roubaix Rand Shoaf
17 Central Oregon STXC David Baker
1 Peak Sports Mudslinger MTB XC Massimo Larsen
3 Peak Sports Mudslinger MTB XC Don Leet
8 Peak Sports Mudslinger MTB XC David Baker
2 Central Oregon STXC David Baker
11 Central Oregon STXC David Baker
2 Hornings Hustle MTB XC Chad Sage
DNF Hornings Hustle MTB XC Scott Brennan
DNF Hornings Hustle MTB XC Mark Miskowiec
7 Hornings Hustle MTB XC David Baker
1 Hornings Hustle MTB XC Don Leet
DNF Hornings Hustle MTB XC Massimo Larsen
DNF Hornings Hustle MTB XC Renee Scott
5 Kings Valley Road Race Rand Shoaf
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race chuck meyer
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Michael Dennis
198 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined chuck meyer
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT chuck meyer
3 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Michael Dennis
75 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Michael Dennis
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Michael Dennis
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium chuck meyer
16 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Michael Dennis
30 Cherry Blossom Cycling Classic chuck meyer
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race chuck meyer
15 Cherry Blossom Cycling Classic Michael Dennis
15 Banana Belt 3 chuck meyer
7 Banana Belt 3 Rand Shoaf
3 Banana Belt 3: Hot Spots Rand Shoaf
11 Piece of Cake Road Race Rand Shoaf
9 Echo Red to Red MTB XC Julie Jennings
3 Echo Red to Red MTB XC Don Leet
12 Echo Red to Red MTB XC Gina Miller
24 Echo Red to Red MTB XC David Baker
7 Echo Red to Red MTB XC Renee Scott
4 Echo Red to Red MTB XC Allison Halpin
9 Echo Red to Red MTB XC Jodi Line-Bailey
1 Echo Red to Red MTB XC Wade Miller
2 Echo Red to Red MTB XC Thane Jennings
26 Echo Red to Red MTB XC Chad Sage
16 Echo Red to Red MTB XC Mark Miskowiec
30 Banana Belt Series chuck meyer
12 Banana Belt Series Rand Shoaf
21 Banana Belt 1 chuck meyer
16 Cherry Pie Road Race Greg MILLER