Team S+M

Event Category Name
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Men 60+ Ron Strasser
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Women A 35+ Mielle Blomberg
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Women A Rhonda Mazza
3 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Men A Patrick Means
12 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Men C 35+ Chris Valencia
52 Deschutes Brewery Cup Men Category A Patrick Means
22 Deschutes Brewery Cup Women Category A Beth Ann Orton
1 Deschutes Brewery Cup Women Category B Kim Matheson
40 Deschutes Brewery Cup Men Category A Patrick Means
5 Deschutes Brewery Cup Women Category B Kim Matheson
25 Deschutes Brewery Cup Women Category A Beth Ann Orton
1 GPTB: Winter Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
9 GPTB: Winter Cross Category B Jonathan Kuipers
8 GPTB: Winter Cross Women A Remy Maguire
6 GPTB: Winter Cross Women A Kim Matheson
14 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Dan Werle
10 GPTB: Winter Cross Category A Jonathan Myers
2 GPTB: Winter Cross Masters 60+ Ron Strasser
22 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B ILe Powell
17 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B chris brannen
8 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B Michael Kosmala
24 GPTB: Winter Cross Masters 35+ C Peter Koonce
12 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Eric Lanners
2 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Masters Men 60+ Ron Strasser
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Masters Women 35+ Mielle Blomberg
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men A Patrick Means
15 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 50+ Peter Spir
31 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale David Miller
16 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Scott Bradway
19 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Patrick Means
32 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jonathan Smith
54 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jonathan Myers
14 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Aaron Leritz
21 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Eric Lanners
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A brad winn
65 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Robert Christensen
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Nicholas Leritz
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Nicholas Leritz
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Alice Pennington
11 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Kim Matheson
26 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Audrey Brown
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Matt Wilkin
2 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C Sean Burles
33 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Jill Hardiman
9 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Van Chrisman
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women B Beth Flanagan
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ B Julie Kramer
3 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Margi Bradway
60 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jeff Spencer
46 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Men Van Chrisman
42 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Nick Makanna
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Jonathan Kuipers
7 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Patrick Croasdaile
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 60+ Ron Strasser
18 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Dieter Hoffmann
63 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B ILe Powell
27 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Michael Kosmala
26 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Andy Leritz
14 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Kenneth Pace
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jonathan Modie
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Judd Eustice
77 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Joseph Marek
2 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 60+ Ron Strasser
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Jonathan Kuipers
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Dieter Hoffmann
19 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B chris brannen
14 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Dustin Schneider
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Dan Werle
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Jonathan Kuipers
48 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Matt Wilkin
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Sean Burles
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Matt Wilkin
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale David Miller
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale David Keeney
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Judd Eustice
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jeff Spencer
107 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jonathan Modie
125 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andy Casebeer
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Van Chrisman
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Daniel Gonzalez
27 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Andy Leritz
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Evelyn West
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Ron Strasser
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Scott Bradway
14 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Aaron Leritz
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Nicholas Leritz
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Eric Lanners
53 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Jeffrey Struck
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Alice Pennington
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Michael Kosmala
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Beth Ann Orton
8 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Kim Matheson
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenneth Pace
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Patrick Croasdaile
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Margi Bradway
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Remy Maguire
16 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B chris brannen
35 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Jeff Spencer
10 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Dustin Schneider
27 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B ILe Powell
DNF GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ Dieter Hoffmann
1 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 60+ Ron Strasser
15 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Eric Lanners
17 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Dan Werle
12 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Remy Maguire
4 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
10 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category B Beth Ann Orton
2 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Daniel Gonzalez
55 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Judd Eustice
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dieter Hoffmann
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Paul Montgomery
30 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Van Chrisman
32 Cross Crusade: Barton Park Category B Lukas Johnston
48 Cross Crusade: Barton Park Category B Jonathan Kuipers
29 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Nick Makanna
9 Cross Crusade: Barton Park Category A brad winn
15 Cross Crusade: Barton Park Category A Scott Bradway
4 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Matt Wilkin
62 Cross Crusade: Barton Park Category C Richard Anderson
60 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
65 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jeff Spencer
88 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joseph Marek
140 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andy Casebeer
1 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Nicholas Leritz
7 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Daniel Gonzalez
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Leritz
25 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Matt Wilkin
43 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B chris brannen
44 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Michael Kosmala
16 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
11 Cross Crusade: Barton Park Women B Beth Flanagan
7 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Margi Bradway
4 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
2 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
17 Cross Crusade: Barton Park Women A Audrey Brown
10 Cross Crusade: Barton Park Women A Kim Matheson
3 Cross Crusade: Barton Park Women A Beth Ann Orton
2 Cross Crusade: Barton Park Women A Alice Pennington
42 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Eric Lanners
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz
36 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
26 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Smith
54 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B ILe Powell
17 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Robert Christensen
8 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Eric Lanners
6 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Michael Kosmala
4 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Daniel Gonzalez
12 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 50+ Gil Ormerod
4 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Patrick Croasdaile
1 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 60+ Ron Strasser
25 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Mark Jenkins
10 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Ken Finch
12 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Dieter Hoffmann
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B ILe Powell
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Michael Kosmala
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Nicholas Leritz
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Jill Hardiman
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Audrey Brown
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Ron Strasser
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Kim Matheson
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Chad Swanson
27 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A brad winn
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Patrick Croasdaile
78 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Troy Konigwilcox
57 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Judd Eustice
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Beth Flanagan
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Margi Bradway
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Lisa Belair-Sullivan
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Renee Pype
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Lukas Johnston
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Renee Pype
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
12 GPTB: David Douglas CX #2 Category B Jonathan Kuipers
14 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Jeffrey Struck
9 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Dan Werle
1 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 60+ Ron Strasser
3 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Daniel Gonzalez
DNF GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Mark Jenkins
27 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Ken Finch
20 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Joseph Marek
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Beth Flanagan
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Lukas Johnston
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale David Miller
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Judd Eustice
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
105 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andy Casebeer
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A brad winn
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Chad Swanson
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
59 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Kim Matheson
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Audrey Brown
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Patrick Croasdaile
62 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dieter Hoffmann
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Nicholas Leritz
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Michael Kosmala
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
69 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B ILe Powell
74 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Peter Spir
3 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Kim Matheson
54 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
10 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
3 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
21 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men A 35+ Eric Lanners
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Robert Christensen
21 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
23 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men B Jonathan Kuipers
20 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men C Jonathan Kuipers
14 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Mielle Blomberg
9 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Beth Ann Orton
25 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Margi Bradway
23 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Laurie Hotovy
178 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Andy Casebeer
139 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Troy Konigwilcox
3 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Matt Wilkin
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women B Beth Flanagan
40 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale David Miller
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Michael Kosmala
10 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Judd Eustice
75 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Jeff Spencer
108 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Jonathan Modie
12 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ B Julie Kramer
6 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Margi Bradway
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
1 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Men Lukas Johnston
128 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Geoff Sanderson
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Sean Burles
36 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Nick Makanna
22 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Patrick Croasdaile
57 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Junior Men Van Chrisman
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Nicholas Leritz
11 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Daniel Gonzalez
46 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Matt Wilkin
48 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Kenneth Pace
39 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Laurie Hotovy
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Remy Maguire
21 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Audrey Brown
18 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Kim Matheson
3 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Alice Pennington
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Beth Ann Orton
79 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Robert Christensen
46 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Jeffrey Struck
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Eric Lanners
17 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Aaron Leritz
48 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jonathan Myers
37 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jonathan Smith
18 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Scott Bradway
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A brad winn
13 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ John Eric Lutz
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ Ron Strasser
63 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Gil Ormerod
59 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Evelyn West
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Dieter Hoffmann
84 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B ILe Powell
54 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Andy Leritz
49 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B chris brannen
3 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Patrick Croasdaile
19 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 50+ Gil Ormerod
2 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 60+ Ron Strasser
2 Canby Cross-Word CX Challenge Masters Women 35+ A Lisa Belair-Sullivan
7 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
29 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Mark Jenkins
9 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Daniel Gonzalez
18 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Ken Finch
2 Blind Date at the Dairy Women A Kim Matheson
11 Blind Date at the Dairy Men B Jonathan Kuipers
6 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
8 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
13 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Robert Christensen
10 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Eric Lanners
78 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
72 Blind Date at the Dairy Masters Men C Chris Valencia
53 Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
17 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
11 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
9 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Daniel Gonzalez
8 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Michael Kosmala
6 Cross Crusade: Rainier Category C Sean Burles
38 Cross Crusade: Rainier Category B Jonathan Kuipers
15 Cross Crusade: Rainier Category B Patrick Croasdaile
37 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Eric Lanners
19 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Judd Eustice
15 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Aaron Leritz
5 Cross Crusade: Rainier Women C Deanna Lloyd
19 Cross Crusade: Rainier Women B Beth Flanagan
16 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Renee Pype
7 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ B Julie Kramer
4 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Margi Bradway
63 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jeff Spencer
74 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jonathan Modie
137 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Troy Konigwilcox
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
31 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Andy Leritz
37 Cross Crusade: Rainier Women A Laurie Hotovy
32 Cross Crusade: Rainier Women A Remy Maguire
30 Cross Crusade: Rainier Women A Jill Hardiman
25 Cross Crusade: Rainier Women A Kim Matheson
20 Cross Crusade: Rainier Women A Audrey Brown
33 Cross Crusade: Rainier Category A Chad Swanson
20 Cross Crusade: Rainier Category A Scott Bradway
13 Cross Crusade: Rainier Category A Patrick Means
9 Cross Crusade: Rainier Category A brad winn
2 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Ron Strasser
46 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Evelyn West
26 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Peter Spir
51 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B ILe Powell
39 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Kenneth Pace
25 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Nicholas Leritz
10 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Robert Christensen
9 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Dan Werle
2 GPTB: Ninkrossi Masters 60+ Ron Strasser
16 GPTB: Ninkrossi Masters 50+ Gil Ormerod
21 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B chris brannen
13 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Daniel Gonzalez
DNF GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Eric Lanners
13 Blind Date at the Dairy Women A Kim Matheson
17 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Robert Christensen
67 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
52 Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
41 Blind Date at the Dairy Masters Men C Troy Konig Wilcox
37 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Miller
30 Blind Date at the Dairy Men C Margi Bradway
16 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
2 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
44 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale David Keeney
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
37 Cross Crusade: Alpenrose Women A Laurie Hotovy
19 Cross Crusade: Alpenrose Women A Audrey Brown
16 Cross Crusade: Alpenrose Women A Kim Matheson
4 Cross Crusade: Alpenrose Women A Beth Ann Orton
3 Cross Crusade: Alpenrose Women A Alice Pennington
54 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Eric Lanners
22 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Aaron Leritz
61 Cross Crusade: Alpenrose Category A Patrick Means
41 Cross Crusade: Alpenrose Category A Chad Swanson
39 Cross Crusade: Alpenrose Category A Scott Bradway
29 Cross Crusade: Alpenrose Category A brad winn
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andy Casebeer
136 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jonathan Modie
98 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jeff Spencer
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Judd Eustice
3 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Michael Kosmala
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Margi Bradway
91 Cross Crusade: Alpenrose Category C Jonathan Kuipers
12 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Matt Wilkin
26 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale David Miller
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ John Eric Lutz
1 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Ron Strasser
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Renee Pype
93 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B ILe Powell
54 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Daniel Gonzalez
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Robert Christensen
21 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kenneth Pace
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Andy Leritz
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Nicholas Leritz
68 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Evelyn West
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Judd Eustice
61 Cross Crusade: Alpenrose Category B Patrick Croasdaile
41 Cross Crusade: Alpenrose Category B Jonathan Kuipers
101 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Daniel Rockwell
14 GPTB: Heiser Farm CX Category B Patrick Croasdaile
18 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A Dan Werle
2 GPTB: Heiser Farm CX Masters 60+ Ron Strasser
8 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Daniel Gonzalez
26 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Mark Jenkins
19 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Ken Finch
70 Blind Date at the Dairy Masters Men C Chris Valencia
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
80 Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
DNF Blind Date at the Dairy Women A Margi Bradway
66 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Miller
65 Blind Date at the Dairy Masters Men C Troy Konig Wilcox
5 Blind Date at the Dairy Masters Men C Michael Kosmala
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Robert Christensen
9 Blind Date at the Dairy Men C Jonathan Kuipers
29 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
1 Blind Date at the Dairy Women A Beth Ann Orton
4 Blind Date at the Dairy Women A Kim Matheson
24 Battle at Barlow Masters 50+ Judd Eustice
15 Battle at Barlow Category A Scott Bradway
18 Battle at Barlow Masters 35+ A Eric Lanners
13 Battle at Barlow Masters 35+ A Aaron Leritz
16 Battle at Barlow Women A Remy Maguire
15 Battle at Barlow Women A Audrey Brown
12 Battle at Barlow Women A Kim Matheson
3 Battle at Barlow Women A Alice Pennington
5 Battle at Barlow Masters 60+ Paul Montgomery
2 Battle at Barlow Masters 60+ Ron Strasser
54 Battle at Barlow Masters 35+ B Kenneth Pace
52 Battle at Barlow Masters 35+ B ILe Powell
36 Battle at Barlow Masters 35+ B chris brannen
24 Battle at Barlow Masters 35+ B Daniel Gonzalez
7 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Julie Kramer
17 Battle at Barlow Category A brad winn
22 Battle at Barlow Masters 50+ Peter Spir
52 Battle at Barlow Masters 35+ C Jeff Spencer
16 Battle at Barlow Masters 35+ C Judd Eustice
10 Battle at Barlow Masters 35+ C Michael Kosmala
3 Battle at Barlow Category C Jonathan Kuipers
24 Battle at Barlow Clydesdale David Keeney
17 Battle at Barlow Clydesdale Matt Wilkin
25 Battle at Barlow Category A Chad Swanson
4 Battle at Barlow Singlespeed brad winn
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
22 Battle at Barlow Masters 35+ B Andy Leritz
7 Fazio Farms CX p/b Ironclad Women A Margi Bradway
15 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category B Daniel Gonzalez
2 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 60+ Ron Strasser
28 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Mark Jenkins
19 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Ken Finch
23 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Andy Leritz
29 Blind Date at the Dairy Singlespeed Zach Roeder
3 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
18 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Robert Christensen
102 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
23 Blind Date at the Dairy Masters Men C Judd Eustice
4 Blind Date at the Dairy Masters Men C Michael Kosmala
16 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
28 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
10 Blind Date at the Dairy Men C Jonathan Kuipers
1 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 60+ Ron Strasser
DNF GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Nicholas Leritz
37 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Matt Wilkin
23 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B chris brannen
13 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Clydesdale Matt Wilkin
16 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Peter Spir
5 Psycho Cross Series Men A Patrick Means
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Jonathan Kuipers
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Margi Bradway
2 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Beth Ann Orton
20 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Dan Werle
16 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Aaron Leritz
15 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Eric Lanners
10 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A Scott Bradway
7 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Peter Spir
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category B Patrick Croasdaile
2 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women A Mielle Blomberg
8 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
16 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men C Jonathan Kuipers
8 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
7 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Robert Christensen
13 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Mielle Blomberg
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Daniel Gonzalez
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Robert Christensen
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Jonathan Kuipers
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Mielle Blomberg
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Daniel Gonzalez
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Robert Christensen
28 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
16 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Jonathan Kuipers
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Mielle Blomberg
12 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Robert Christensen
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Daniel Gonzalez
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
14 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Jonathan Kuipers
18 Blind Date at the Dairy Men C Jonathan Kuipers
19 Blind Date at the Dairy Masters C Michael Kosmala
66 Blind Date at the Dairy Masters C David Keeney
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B Daniel Gonzalez
14 Blind Date at the Dairy Masters Men B Robert Christensen
24 Blind Date at the Dairy Masters Men B chris brannen
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B Ron Strasser
4 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
3 Double Cross Clydesdale Matt Wilkin
27 Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
6 Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
11 Double Cross Women A Margi Bradway
1 Double Cross Women A Beth Ann Orton
1 Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
18 Double Cross Category B Patrick Croasdaile
7 Double Cross Singlespeed brad winn
9 Double Cross Category A brad winn
5 Double Cross Category C Jonathan Kuipers
12 Double Cross Masters 35+ C Judd Eustice
27 Double Cross Masters 35+ B Matt Wilkin
12 Double Cross Masters 50+ Judd Eustice
3 Double Cross Masters 35+ B Nicholas Leritz
4 Double Cross Masters 35+ B Andy Leritz
2 Double Cross Masters 60+ Ron Strasser
20 GPTB: Double Cross Masters 35+ A Dan Werle
6 GPTB: Double Cross Category C Jonathan Kuipers
2 GPTB: Double Cross Masters 60+ Ron Strasser
DNF GPTB: Double Cross Masters 35+ B Daniel Gonzalez
2 GPTB: Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
22 GPTB: Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
22 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Kenneth Pace
1 GPTB: Het Meer CX Race Masters 60+ Ron Strasser
56 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Matt Wilkin
22 GPTB: Het Meer CX Race Category C Jonathan Kuipers
23 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdale David Keeney
40 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Michael Kosmala
8 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Daniel Gonzalez
8 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Eric Lanners
19 GPTB: Het Meer CX Race Men B Patrick Croasdaile
51 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B ILe Powell
55 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Judd Eustice
11 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Dan Werle
2 GPTB: Het Meer CX Race Women A Beth Ann Orton
10 GPTB: Het Meer CX Race Women A Margi Bradway
35 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B chris brannen
DNS Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Coburg TT Men 40+/50+/60+ Jim Pennington
46 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Jeff Spencer
39 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B ILe Powell
1 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 60+ Ron Strasser
23 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Dan Werle
18 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Daniel Gonzalez
9 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Andy Leritz
31 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B chris brannen
12 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Jonathan Kuipers
7 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Masters 40+/50+/60+ Jim Pennington
3 GPTB: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ A Lisa Belair-Sullivan
28 GPTB: David Douglas CX #1 Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
11 GPTB: David Douglas CX #1 Women A Remy Maguire
70 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Jim Pennington
7 Eugene Celebration - McBeth Prologue Men 40+/50+/60+ Jim Pennington
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
29 OBRA Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
9 OBRA Hillclimb Senior Men Jonathan Myers
DNF OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
6 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 35-44 Eric Lanners
1 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Singlespeed Women Julie Kramer
4 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 55+ Ron Strasser
3 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
2 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women 35-44 Rhonda Mazza
2 Alsea Falls Switchback 6 Hr Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
15 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Audrey Brown
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
23 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
3 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
25 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
30 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Ron Strasser
19 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
24 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
14 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Kim Matheson
17 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
20 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Audrey Brown
22 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Margi Bradway
17 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro Men Jonathan Myers
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
3 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Women Julie Kramer
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
18 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Margi Bradway
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
13 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
11 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
6 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Kim Matheson
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
5 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
5 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Category 1 Women Deanna Lloyd
4 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Category 1 Women Jill Hardiman
3 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Pro Men Patrick Means
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
3 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
24 Tigard Crit Senior Men brad winn
8 High Cascades 100 Masters Men 50+ james pennington
3 High Cascades 100 Open Women Beth Ann Orton
69 High Cascades 100 Open Men Matt Wilkin
1 High Cascades 100 Veteran Women 40+ Lisa Belair-Sullivan
17 High Cascades 100 Open Women Laurie Hotovy
10 High Cascades 100 Open Women Margi Bradway
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
53 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Valencia
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
5 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined brad winn
8 Wildcat Mtn Uphill Challenge Category 1/2 Men Jonathan Myers
5 Wildcat Mtn Uphill Challenge Category 1/2 Men brad winn
13 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Jonathan Myers
2 Mt. Tabor Series Women 4 Beth Ann Orton
7 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
26 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Wilkin
26 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
30 Mt. Tabor Series Men 4 Patrick Croasdaile
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
40 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
9 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Kim Matheson
2 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
37 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
8 Portland Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
20 High Desert Omnium Road Race Men 4/5 Patrick Croasdaile
5 St. Honore Criterium Women Category 4/5 Kim Matheson
14 St. Honore Criterium Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
2 Six Hours of Mt Hood Solo Men Chad Swanson
27 Six Hours of Mt Hood Solo Men Daniel Gonzalez
39 Six Hours of Mt Hood Solo Men Robert Christensen
11 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Pro/1/2 Men Patrick Means
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Mielle Blomberg
1 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Jill Hardiman
1 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Beth Ann Orton
17 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Aaron Leritz
11 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Patrick Croasdaile
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Jonathan Kuipers
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Matt Wilkin
DNF Six Hours of Mt Hood Solo Men Gil Ormerod
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Remy Maguire
16 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Judd Eustice
16 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Jeff Spencer
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ chris brannen
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Dieter Hoffmann
11 Six Hours of Mt Hood Solo Women Julie Kramer
6 Six Hours of Mt Hood Solo Women Laurie Hotovy
3 Six Hours of Mt Hood Solo Women Margi Bradway
1 Six Hours of Mt Hood Solo Women Lisa Belair-Sullivan
DNF Six Hours of Mt Hood Solo Men Scott Bradway
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Kenneth Pace
36 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Patrick Means
174 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Patrick Means
29 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Patrick Means
36 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Patrick Means
41 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Pro/1/2 Men Patrick Means
30 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Patrick Means
30 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Patrick Means
28 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Patrick Means
3 Mt. Tabor Series Women Category 4 Beth Ann Orton
7 Mt. Tabor Series Women Category 4 Kim Matheson
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
24 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
18 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Means
13 Mt. Tabor Series Category 4 Scott Broadway
8 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
7 Mt. Tabor Series Senior Women Margi Bradway
12 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
4 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
13 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
49 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Valencia
31 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
12 Pickett's Charge XC Pro Men Jonathan Myers
6 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): Overall for Stages 3 & 4 Category 1 Women Open Jill Hardiman
3 Pickett's Charge XC Clydesdale Men 210+ Matt Wilkin
10 Pickett's Charge XC Category 1 Women Mielle Blomberg
DNF Pickett's Charge XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
3 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): West Side Category 1 Women Open Jill Hardiman
5 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge) Category 1 Women Open Jill Hardiman
1 Mt. Tabor Series Women 4 Beth Ann Orton
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
6 Mt. Tabor Series Men 4 Crossett Freilinger
21 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jonathan Myers
34 Mt. Tabor Series Category 5 Men Matt Wilkin
9 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
40 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
2 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
44 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Kuipers
3 Test of Endurance 50/100 Category 2 19-34 Women Remy Maguire
3 Test of Endurance 50/100 Clydesdale Matt Wilkin
8 Test of Endurance 50/100 Pro Men Jonathan Myers
11 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 50-59 Jim Pennington
10 Test of Endurance 50/100 Category 1 Women Laurie Hotovy
9 Test of Endurance 50/100 Category 1 Women Mielle Blomberg
12 Mt. Tabor Series Women 4 Remy Maguire
30 Mt. Tabor Series Men 4 Scott Bradway
6 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
33 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Wilkin
12 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
32 Mt. Tabor Series Men 4 Patrick Croasdaile
28 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
16 Mt. Tabor Series Women 4 Laurie Hotovy
5 Portland Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
10 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
16 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Margi Bradway
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Judd Eustice
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
DNF Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Patrick Means
154 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Patrick Means
73 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Patrick Means
75 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Patrick Means
1 Humbug Hurryup Men Pro Jonathan Myers
17 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 3-Hour Daniel Gonzalez
2 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 3-Hour Mielle Blomberg
6 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-Hour Chad Swanson
3 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 6-Hour Margi Bradway
91 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Patrick Means
11 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Patrick Means
30 Mt. Tabor Series Category 4 Men Patrick Croasdaile
4 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Crossett Freilinger
24 Mt. Tabor Series Category 5 Men Matt Wilkin
3 Mt. Tabor Series Masters Women 40+ Mielle Blomberg
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Alice Pennington
29 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
21 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Patrick Means
11 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Margi Bradway
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Judd Eustice
32 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
77 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Valencia
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
8 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
10 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
5 Return on the Jedi XC Category 1 Women Lisa Belair-Sullivan
3 Return on the Jedi XC Pro Women Beth Ann Orton
2 Return on the Jedi XC Pro Men Jonathan Myers
1 Return on the Jedi XC Cyldesdale Open Matt Wilkin
2 Return on the Jedi ST Category 1 Women Lisa Belair-Sullivan
DNS Return on the Jedi SD Category 1 Women Lisa Belair-Sullivan
6 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Women Mielle Blomberg
4 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Women Ssccu Mielle Blomberg
9 Mt. Tabor Series Senior Women Margi Bradway
15 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Wilkin
8 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
16 Mt. Tabor Series Men 5 Nicholas Leritz
5 Mt. Tabor Series Women 4 Beth Ann Orton
9 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
19 Mt. Tabor Series Men 5 Andy Leritz
15 Mt. Tabor Series Women 4 Remy Maguire
2 Mt. Tabor Series Masters Women 40+ Mielle Blomberg
25 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
2 Mt. Tabor Series Senior Men brad winn
14 Mt. Tabor Series Women 4 Laurie Hotovy
42 Tuesday PIR Category 3/4 Peter Spir
14 Monday PIR - May Series Standings Open Women Mielle Blomberg
51 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Jonathan Modie
1 Sisters Stampede Clydesdale 210 Lbs Matt Wilkin
26 Sisters Stampede Category 2 Women 35+ Julie Kramer
3 Sisters Stampede Pro Women Beth Ann Orton
11 Sisters Stampede Category 1 Women Mielle Blomberg
12 Sisters Stampede Category 1 Women Kim Matheson
3 Sisters Stampede Category 2 Women 19-34 Remy Maguire
1 Sisters Stampede Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
13 Sisters Stampede Category 2 Women 35+ Erica Westcott
12 Monday PIR: Series Standings Open Women Mielle Blomberg
47 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jonathan Modie
5 Monday PIR Open Women Mielle Blomberg
12 Spring Thaw XC Pro Men (Open) Patrick Means
5 Spring Thaw XC Category 2 Men 55+ Dieter Hoffmann
9 Spring Thaw XC Pro Men (Open) Jonathan Myers
18 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Patrick Croasdaile
41 Monday PIR Masters Men 4/5 Jonathan Modie
3 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Women 35+ Margi Bradway
13 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Women 19+ Laurie Hotovy
9 Cascade Chainbreaker XC Pro Men Jonathan Myers
23 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 35-44 Brian Baumann
3 Cascade Chainbreaker XC Pro Women Beth Ann Orton
DNS Cascade Chainbreaker XC Pro Women Jill Hardiman
3 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Women 45+ Renee Pype
1 Cascade Chainbreaker XC Clydesdale 200+ Matt Wilkin
2 Cascade Chainbreaker XC Pro Women Alice Pennington
2 Cascade Chainbreaker XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
16 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Patrick Croasdaile
28 Tuesday PIR Men 5 Jonathan Kuipers
39 Montinore Road Race Men 4/5 Jonathan Kuipers
1 Coast Hills Classic XC Women Category 1 45+ Lisa Belair-Sullivan
3 Coast Hills Classic XC Women Category 1 35-44 Mielle Blomberg
3 Coast Hills Classic XC Women Pro Jill Hardiman
9 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Category 2/35+ Julie Kramer
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Cary Miller
14 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Jonathan Myers
12 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 35-44 Robert Christensen
4 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 55+ Dieter Hoffmann
20 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 chris brannen
17 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Jonathan Smith
20 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Scott Bradway
22 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Jeremiah Swanson
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 19-34 Nick Makanna
6 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 55+ Ron Strasser
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Mielle Blomberg
14 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Kim Matheson
12 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Laurie Hotovy
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Christy Love
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Beth Ann Orton
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Women Jill Hardiman
14 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 Brian Baumann
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Category 1 Women Beth Ann Orton
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 40+ Women Mielle Blomberg
5 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 40+ Men Andy Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 50+ Men Judd Eustice
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men brad winn
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
1 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men brad winn
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 50+ Category 4/5 Judd Eustice
6 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 4/5 Andy Leritz
1 Beautiful Estacada Time Trial Women Eddie Merckx Christy Love
59 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Christy Love
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Andy Leritz
3 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 50+ Category 4/5 Judd Eustice
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 40+ Mielle Blomberg
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 40+ Women Mielle Blomberg
2 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men brad winn
6 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 50+ Men Judd Eustice
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 40+ Men Andy Leritz
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Men brad winn
11 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Patrick Means
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 1/2/3 Mielle Blomberg
6 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 brad winn
5 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Andy Leritz
7 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Women Margi Bradway
5 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Margi Bradway
14 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Jonathan Myers
73 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Christy Love
1 Western Bike Works TT @ PIR Eddy Women Christy Love
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+/Category 4/5 Men Andy Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 50+ Category 4/5 Men Judd Eustice
1 Peak Sports Mudslinger XC Pro Women Alice Pennington
5 Peak Sports Mudslinger XC Women Category 3/45+ Renee Pype
8 Peak Sports Mudslinger XC Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Peak Sports Mudslinger XC Category 1 Women Beth Ann Orton
9 Peak Sports Mudslinger XC Pro Men Jonathan Myers
6 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2 45-54 Joseph Marek
20 Peak Sports Mudslinger XC Pro Men Patrick Means
1 Peak Sports Mudslinger XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
22 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2/35-44 Kenneth Pace
18 Banana Belt Men 1/2 brad winn
19 Banana Belt Men 1/2 Jonathan Myers
10 Banana Belt Series Standings Women 3 Margi Bradway
DNF Banana Belt Men Category 4 Patrick Means
12 Banana Belt Women 3 Margi Bradway
8 Banana Belt Series Points Women 3 Margi Bradway
8 Banana Belt Women 3 Margi Bradway
DNF Banana Belt Men 1/2 Luke Pennington
1 Echo Red to Red Category 1 Women Beth Ann Orton
15 Echo Red to Red Category 1 Women Laurie Hotovy
25 Echo Red to Red Pro Men Scott Bradway
19 Echo Red to Red Pro Men Jonathan Myers
3 Echo Red to Red Pro Men Patrick Means
21 Echo Red to Red Category 1 Women Mielle Blomberg
9 Echo Red to Red Category 2 55+ Men Ron Strasser
114 Jack Frost TT: Combined Combined Christy Love
1 Jack Frost TT Eddy - Women Christy Love