Team S+M

Event Category Name
28 USGP of Cyclocross Category B Nicholas Leritz
9 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Andy Leritz
17 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Joseph Marek
50 USGP of Cyclocross Singlespeed Dieter Hoffmann
DNS USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Adam Troxel
13 USGP of Cyclocross Masters Men 55+ Ron Strasser
22 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Joseph Marek
5 USGP of Cyclocross Masters Women Margi Bradway
69 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Adam Troxel
DNS USGP of Cyclocross Masters Men 55+ Ron Strasser
7 Psycho Cross Masters 50+ Vincent Plaza
6 Psycho Cross Masters 50+ Ron Strasser
2 Psycho Cross Clydesdale Jim Hendrickson
5 Psycho Cross Men C 35+ Ron Strasser
59 Kruger's Crossing Cyclocross Beginner Men Adam Troxel
32 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Jonathan Modie
13 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Chris Brannen
7 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Torsten Kjellstrand
22 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Vincent Plaza
13 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Dieter Hoffmann
8 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Peter Spir
1 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 60+ Ron Strasser
5 OBRA CCX Championship Masters 35+ A Scott Bradway
2 OBRA CCX Championship Masters 60+ Ron Strasser
31 OBRA CCX Championship Masters 35+ C Andy Leritz
22 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Michael Lilienthal
31 Cross Crusade: Barton Park Category B Sean Burles
21 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Renee Pype
7 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Evelyn West
1 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
38 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Jim Hendrickson
74 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Vincent Plaza
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
112 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Shane Sipe
105 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Geoff Sanderson
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Chris Brannen
39 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
26 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andy Leritz
20 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joseph Marek
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Smith
41 Cross Crusade: Barton Park Category A Chad Swanson
26 Cross Crusade: Barton Park Category A Neal Bibler
16 Cross Crusade: Barton Park Category A Scott Bradway
13 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dan Burton
55 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Gil Ormerod
25 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dieter Hoffmann
18 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Christy Love
DNF Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Nick Makanna
42 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Crossett Freilinger
5 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Jonathan Smith
7 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Jeremiah Swanson
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Nick Makanna
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andy Leritz
24 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Aaron Leritz
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Alice Pennington
88 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Vincent Plaza
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Scott Bradway
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Patrick Means
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Sean Burles
50 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenneth Pace
85 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Dieter Hoffmann
62 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Kenneth Pace
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Chad Swanson
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Jeremiah Swanson
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Michael Lilienthal
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Jonathan Smith
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Ron Strasser
63 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Gil Ormerod
52 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Dieter Hoffmann
123 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Adam Troxel
178 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Shane Sipe
116 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Lee Stocker
89 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jonathan Modie
75 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Geoff Sanderson
64 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Judd Eustice
47 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
43 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Chris Brannen
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Myers
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Joseph Marek
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Nicholas Leritz
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Renee Pype
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Evelyn West
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Christy Love
41 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Peter Spir
1 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 60+ Ron Strasser
12 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 35+ C Shane Sipe
13 Apple Core Cross at EZ Orchards Beginner Men Adam Troxel
2 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 35+ A Mathew Braun
32 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Judd Eustice
69 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Shane Sipe
3 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35+ A Christy Love
12 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Sean Burles
16 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Crossett Freilinger
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 60+ Ron Strasser
20 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Jim Hendrickson
16 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Brannen
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Jonathan Modie
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Kenneth Pace
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Nick Makanna
17 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Scott Bradway
29 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Neal Bibler
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Patrick Means
10 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Scott Bradway
58 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Shane Sipe
31 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Brannen
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Andy Leritz
26 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Jonathan Modie
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Nicholas Leritz
15 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Patrick Means
31 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Jonathan Myers
35 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Neal Bibler
21 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Dieter Hoffmann
40 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Kenneth Pace
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 60+ Ron Strasser
33 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Nick Makanna
7 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35+ A Christy Love
10 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women A Christy Love
44 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Judd Eustice
39 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Chris Brannen
22 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Nicholas Leritz
28 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
44 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Jim Hendrickson
23 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
43 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men B Kenneth Pace
13 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men B Jeff Edes
25 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women A Margi Bradway
30 Blind Date at the Dairy Category B Kenneth Pace
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Peter Spir
53 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Kenneth Pace
135 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Shane Sipe
77 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Tighe Vroman
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Nicholas Leritz
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Joseph Marek
47 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Matt Carlson
57 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Judd Eustice
67 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Geoff Sanderson
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Alice Pennington
42 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Mathew Braun
41 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Jeff Edes
27 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Aaron Leritz
91 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Joseph Marek
81 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Dieter Hoffmann
76 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Zach Roeder
52 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Kenneth Pace
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Nick Makanna
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Michael Lilienthal
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Jonathan Smith
178 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Rich Rintoul
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Jonathan Smith
28 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Cary Miller
20 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Jonathan Myers
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Patrick Means
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Scott Bradway
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Erik Tonkin
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Spencer Paxson
72 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Jonathan Modie
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Ron Strasser
65 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Gil Ormerod
63 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Paul Montgomery
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Jimmy Thornton
93 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C John Huntsman
30 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Dieter Hoffmann
23 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Renee Pype
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Evelyn West
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ A Christy Love
31 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Sean Burles
3 Psycho Cross Masters 50+ Ron Strasser
36 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Chris Brannen
4 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Nicholas Leritz
21 Blind Date at the Dairy Category A Aaron Leritz
4 Blind Date at the Dairy Women A Christy Love
26 Blind Date at the Dairy Category B Jeff Edes
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Kenneth Pace
32 Blind Date at the Dairy Singlespeed Crossett Freilinger
29 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
37 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
24 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Andy Leritz
38 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Judd Eustice
60 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Jim Hendrickson
20 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Nicholas Leritz
10 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men B Jeff Edes
25 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women A Margi Bradway
11 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women A Christy Love
DNF Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Gil Ormerod
36 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Peter Spir
61 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Joseph Marek
11 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Jonathan Smith
6 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Erik Tonkin
10 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Scott Bradway
14 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Chad Swanson
30 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Cary Miller
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Neal Bibler
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Patrick Means
47 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Kenneth Pace
1 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 60+ Ron Strasser
68 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Gil Ormerod
40 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Torsten Kjellstrand
39 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Dieter Hoffmann
19 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Aaron Leritz
24 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Junior Men Jack Sanderson
155 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Shane Sipe
116 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C John Huntsman
97 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Jonathan Modie
79 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Geoff Sanderson
62 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Judd Eustice
20 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Mathew Braun
23 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Andy Leritz
6 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Nicholas Leritz
63 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Tighe Vroman
9 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters Women 45+ Evelyn West
8 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters Women 35+ A Christy Love
1 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women A Alice Pennington
32 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Jeff Edes
7 Ninkrossi CX Masters 50+ Brent Lawson
8 Ninkrossi CX Masters 50+ Ron Strasser
9 Ninkrossi CX Masters 50+ Jimmy Thornton
15 Ninkrossi CX Masters 50+ Gil Ormerod
18 Ninkrossi CX Singlespeed Brent Lawson
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Christy Love
31 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ron Strasser
8 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Margi Bradway
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Jeff Edes
64 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still On The Market) Gil Ormerod
51 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still On The Market) Jim Hendrickson
28 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still On The Market) Judd Eustice
34 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Judd Eustice
31 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Chris Brannen
54 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Brian Baumann
107 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Geoff Sanderson
70 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Lee Stocker
53 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Kenneth Pace
23 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Torsten Kjellstrand
66 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Andy Leritz
58 Cross Crusade: Rainier High School Category C Jason Beagley
77 Cross Crusade: Rainier High School Category C Tighe Vroman
DNF Cross Crusade: Rainier High School Category C Zach Roeder
7 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Nicholas Leritz
25 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Dieter Hoffmann
56 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Gil Ormerod
1 Cross Crusade: Rainier High School Masters 60+ Ron Strasser
27 Cross Crusade: Rainier High School Category B Sean Burles
4 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Jonathan Smith
49 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Crossett Freilinger
56 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Nick Makanna
2 Cross Crusade: Rainier High School Women A Alice Pennington
20 Cross Crusade: Rainier High School Women A Christy Love
22 Cross Crusade: Rainier High School Masters Women 45+ Renee Pype
12 Cross Crusade: Rainier High School Category A Scott Bradway
15 Cross Crusade: Rainier High School Category A Patrick Means
51 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Mathew Braun
31 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Jeff Edes
20 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Aaron Leritz
44 Cross Crusade: Rainier High School Category A Jonathan Smith
27 Cross Crusade: Rainier High School Category A Cary Miller
21 Cross Crusade: Rainier High School Category A Jonathan Myers
124 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Shane Sipe
18 Heiser Farm Cyclocross Masters 35+ C Jonathan Modie
1 Heiser Farm Cyclocross Masters 60+ Ron Strasser
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Christy Love
65 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Gil Ormerod
10 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes
41 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ron Strasser
59 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Jim Hendrickson
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Margi Bradway
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Jeff Edes
31 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Chris Brannen
34 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Judd Eustice
19 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Judd Eustice
15 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Margi Bradway
9 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Christy Love
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Steven Case
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Anna Saltonstall
82 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Tighe Vroman
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Erik Tonkin
23 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Neal Bibler
24 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Chad Swanson
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Scott Bradway
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Cary Miller
41 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Patrick Means
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Jack Sanderson
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Renee Pype
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Mathew Braun
32 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Jeff Edes
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ Ron Strasser
80 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dan Burton
78 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Gil Ormerod
52 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dieter Hoffmann
48 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Peter Spir
121 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Kenneth Pace
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Matt Carlson
170 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Shane Sipe
107 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Geoff Sanderson
86 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Lee Stocker
65 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Jason Kraus
64 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Joseph Marek
62 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Brian Baumann
51 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Jeff Struck
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Mick Dessauct
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Andy Leritz
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Nicholas Leritz
97 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Joseph Marek
66 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Crossett Freilinger
60 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Kenneth Pace
57 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Nick Makanna
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Jonathan Smith
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Aaron Leritz
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Sean Burles
23 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Audrey Brown
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Alice Pennington
45 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Judd Eustice
14 David Douglas CX Masters 35+ C Jonathan Modie
2 David Douglas CX Masters 50+ Ron Strasser
9 David Douglas CX Masters 35+ C Chris Brannen
10 David Douglas CX Masters 35+ A Gil Ormerod
72 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Jim Hendrickson
73 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Gil rmerod
18 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Chris Brannen
13 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes
78 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Kenneth Pace
30 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ron Strasser
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes
18 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men 35+ C (Still On The Market) Chris Brannen
DNF Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Margi Bradway
75 Battle at Barlow Masters 35+ C Jonathan Modie
25 Battle at Barlow Category A Men Jonathan Smith
34 Battle at Barlow Masters 35+ C Chris Brannen
39 Battle at Barlow Masters 35+ C Brian Baumann
52 Battle at Barlow Masters 35+ C Andy Leritz
53 Battle at Barlow Masters 35+ C Judd Eustice
63 Battle at Barlow Masters 35+ C Jason Kraus
74 Battle at Barlow Masters 35+ C Lee Stocker
104 Battle at Barlow Masters 35+ C Rich Rintoul
18 Battle at Barlow Masters 50+ Torsten Kjellstrand
20 Battle at Barlow Masters 50+ Peter Spir
DNF Battle at Barlow Masters 35+ A Mathew Braun
13 Battle at Barlow Masters 35+ A Aaron Leritz
8 Battle at Barlow Category A Women Margi Bradway
2 Battle at Barlow Category A Women Alice Pennington
30 Battle at Barlow Category A Men Chad Swanson
27 Battle at Barlow Category A Men Cary Miller
1 Battle at Barlow Masters 60+ Ron Strasser
20 Battle at Barlow Category A Men Neal Bibler
12 Battle at Barlow Category A Men Jonathan Myers
3 Battle at Barlow Singlespeed Jonathan Smith
3 Battle at Barlow Category A Men Erik Tonkin
8 Battle at Barlow Masters Women 45+ B Renee Pype
50 Battle at Barlow Singlespeed Crossett Freilinger
32 Battle at Barlow Singlespeed Nick Makanna
11 Battle at Barlow Category A Men Scott Bradway
23 Psycho Cross Men C 35+ Ron Strasser
3 Psycho Cross Masters 50+ Men Ron Strasser
5 Psycho Cross Masters 50+ Ron Strasser
2 Psycho Cross Clydesdale Jim Hendrickson
19 Psycho Cross Masters 50+ Vincent Plaza
1 Hutch's Twilight CCX Series Masters 50+ Ron Strasser
10 Hood River Double Cross Category A Jonathan Myers
12 Hood River Double Cross Category A Chad Swanson
30 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jonathan Modie
27 Hood River Double Cross Masters 35+ C Chris Brannen
26 Hood River Double Cross Masters 35+ C Judd Eustice
6 Hood River Double Cross Category B Steven Case
7 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Renee Pype
15 Hood River Double Cross Masters 35+ B Kenneth Pace
13 Hood River Double Cross Masters 50+ Ron Strasser
32 Hood River Double Cross Masters 50+ Paul Montgomery
23 Hood River Double Cross Masters 50+ Peter Spir
31 Hood River Double Cross Masters 50+ Andrew Wilson
18 Hood River Double Cross Masters 50+ Jimmy Thornton
14 Hood River Double Cross Masters 50+ Ron Strasser
DNF Hood River Double Cross Masters 50+ Dan Burton
25 Hood River Double Cross Category C Richard Anderson
8 Hood River Double Cross Masters 35+ C Nicholas Leritz
20 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jason Kraus
29 Hood River Double Cross Masters 35+ C Ed Chrisman
10 Hood River Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
7 Hood River Double Cross Category A Jonathan Myers
9 Hood River Double Cross Category A Chad Swanson
8 Hood River Double Cross Category A Cary Miller
8 Hood River Double Cross Masters 35+ A Mathew Braun
1 Hutch's Twilight CCX Series Masters 50+ Ron Strasser
33 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Jonathan Modie
32 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Jason Kraus
21 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Judd Eustice
17 Pain+Suffer'n CX Masters 35+ B Kenneth Pace
13 Pain+Suffer'n CX Singlespeed Nick Makanna
2 Pain+Suffer'n CX Category A Sean Babcock
1 Pain+Suffer'n XC MTB Pro Men Jonathan Myers
14 Hutch's Twilight CCX Series Masters Men 40+ Ron Strasser
1 Hutch's Twilight CCX Series Masters Men 50+ Ron Strasser
10 Hutch's Twilight CCX Series Masters 40+ Ron Strasser
2 Hutch's Twilight CCX Series Masters 50+ Ron Strasser
14 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men (19-39) Michael Lilienthal
1 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Pro Women Alice Pennington
2 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Pro Women Alice Pennington
16 Monday PIR Novice Men Jonathan Modie
22 Monday PIR: August Series Novice Men Jonathan Modie
7 Monday PIR Novice Men Jason Kraus
20 Monday PIR: August Series Novice Men Jason Kraus
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Shane Sipe
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Andy Leritz
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Nicholas Leritz
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Jonathan Modie
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Clydesdale Jim Hendrickson
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B Jeff Edes
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B Kenneth Pace
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ C Joseph Marek
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Sean Babcock
19 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Ron Strasser
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Dieter Hoffmann
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Dan Burton
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Cary Miller
2 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Pro Women (Open) Alice Pennington
25 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Ron Strasser
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ C Jason Kraus
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Babcock
17 Salem STXC: Final Series Totals Category 1 Men Ron Strasser
7 Salem STXC: Final Series Totals Category 2 Men Ron Strasser
6 Salem STXC Category 2 Men Ron Strasser
18 Monday PIR Novice Men Jonathan Modie
45 Tuesday PIR Category 3/4 Kenneth Pace
11 Salem STXC Category 2 Men Ron Strasser
1 OBRA XC Championship Masters 60+ Men Ron Strasser
2 OBRA XC Championship Pro Women Alice Pennington
8 OBRA Hillclimb TT Masters Men 60+ John Eric Lutz
105 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined John Eric Lutz
5 OBRA XC Championship Pro Men Jonathan Myers
DNS OBRA STXC Singlespeed Men Jeff Edes
DNF OBRA STXC Category 2 Men 45+ Ron Strasser
2 OBRA STXC Pro Men Jonathan Myers
10 Monday PIR Novice Masters Jonathan Modie
11 Salem STXC Category 1 Men Ron Strasser
9 Salem STXC Category 2 Men Ron Strasser
DNF High Cascades 100 Category 2 45+ Peter Spir
19 OBRA Championship RR 1 Senior Men Chad Swanson
11 High Cascades 100 Category 1 45+ Joseph Marek
6 High Cascades 100 Category 2 45+ Dieter Hoffmann
10 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
60 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
7 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Category 2 55+ Ron Strasser
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Pro/Category 1 Men 19-34 Sean Babcock
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Pro/Category 1 Men 35+ Jonathan Myers
8 Westview Wildcats STXC MTB Race Category 2/35-44 Brian Baumann
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Women Category 2/3 45-54 Renee Pype
3 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
48 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
2 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
146 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined John Eric Lutz
3 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
11 Larch Mtn Hillclimb Masters Men 60+ John Eric Lutz
1 Larch Mtn Hillclimb Men Category 1/2 Jonathan Myers
14 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 3 Steven Case
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
45 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
19 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love
7 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
4 Gresham Crit Fat Tire Ron Strasser
18 Mt. Tabor Series Senior Men Mathew Braun
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case
19 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock
45 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
3 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
22 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Tighe Vroman
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
10 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love
7 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
5 Portland MTB Short Track Series Pro Men luke pennington
6 Mt. Tabor Series Masters Men Jonathan Myers
1 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case
5 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Babcock
20 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
23 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock
62 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
4 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
16 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
7 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
24 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dieter Hoggmsn
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Scott Bradway
31 Mt. Tabor Series Category 5 Men Shane Sipe
3 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case
18 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock
5 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz
2 Tuesday PIR: June Series Category 3/4 Aaron Leritz
29 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Judd Eustice
3 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
21 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love
57 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
1 Portland MTB Short Track Series Pro Men Sean Babcock
11 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
DNF Pickett's Charge Men Pro Chad Swanson
3 Pickett's Charge Category 2 Women 19-33 Anna Saltonstall
DNF Pickett's Charge Men Pro Jonathan Myers
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case
31 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kenneth Pace
25 Mt. Tabor Series Category 5 Men Judd Eustice
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love
13 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ben Edwards
1 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
3 Portland MTB Short Track Series Category 3 Women 10-14 Ruby Edwards
51 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe
36 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ben Edwards
21 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love
20 Portland MTB Short Track Series Pro Men luke pennington
24 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Connor Wiles
6 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
2 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser
3 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women 45+ Renee Pype
5 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women 45+ Evelyn West
11 Portland MTB Short Track Series Category 3 Women 10-14 Ruby Edwards
12 Portland MTB Short Track Series Pro Men Sean Babcock
4 Test of Endurance 50 Pro Men Erik Tonkin
DNS Test of Endurance 50 Category 2 45-54 Men Judd Eustice
DNF Test of Endurance 50 Category 1 19-34 Men Michael Lilienthal
9 Test of Endurance 50 Category 2 19-34 Men Richard Anderson
2 Test of Endurance 50 Category 2/35+ Women Margi Bradway
17 Test of Endurance 50 Category 2/35-44 Men Kenneth Pace
8 Test of Endurance 50 Category 2 45-54 Men Joseph Marek
1 Test of Endurance 50 Pro Women Alice Pennington
DNF Test of Endurance 50 Pro Men Jeremiah Swanson
DNF Test of Endurance 50 Pro Men Brandon Fisher
20 Test of Endurance 50 Pro Men Jon Smith
18 Test of Endurance 50 Pro Men Jonathan Myers
16 Test of Endurance 50 Pro Men Scott Bradway
15 Test of Endurance 50 Pro Men Patrick Means
12 Test of Endurance 50 Pro Men Cary Miller
7 Test of Endurance 50 Pro Men luke pennington
DNS Test of Endurance 50 Category 2 55+ Men Ron Strasser
10 Test of Endurance 50 Category 2 45-54 Men Jim Thorton
5 Test of Endurance 50 Pro Men Sean Babcock
10 Mt. Tabor Series Category 4 Women Mielle Blomberg
14 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case
14 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock
9 Mt. Tabor Series Category 4 Men Scott Bradway
1 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz
2 Six Hours of Mount Hood Solo Men Chad Swanson
1 Six Hours of Mount Hood Solo Men Erik Tonkin
5 Six Hours of Mount Hood Solo Men Jonathan Myers
9 Six Hours of Mount Hood Solo Men Scott Bradway
1 Six Hours of Mount Hood Two-Person Co-ed Jeremiah Swanson
1 Six Hours of Mount Hood Two-Person Co-ed Alice Pennington
8 Six Hours of Mount Hood Multiperson Men Lee Stocker
8 Six Hours of Mount Hood Multiperson Men jim scott
24 Cirque du Cycling Category 3 Aaron Leritz
1 Vernonia Short Track Mt. Bike Race Category 2 Men 55+ Ron Strasser
3 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case
13 Mt. Tabor Series Category 4 Women Mielle Blomberg
20 Mt. Tabor Series Category 3 Men Aaron Leritz
18 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock
16 Monday PIR Senior Women Mielle Blomberg
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Sean Babcock
12 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 3 Men Sean Babcock
93 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Spencer Paxson
16 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Spencer Paxson
5 Return on the Jedi XC Pro Men Jonathan Myers
4 Return on the Jedi XC Category 2 Women 35+ Renee Pype
76 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Spencer Paxson
7 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Category 3 Men Sean Babcock
83 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Spencer Paxson
29 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Sean Babcock
75 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Spencer Paxson
110 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Spencer Paxson
21 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 3 Men Sean Babcock
42 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Spencer Paxson
4 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz
61 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Spencer Paxson
1 Monday PIR: May Series Totals Novice Women Mielle Blomberg
4 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg
6 Sisters Stampede XC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men (19-39) Michael Lilienthal
15 Tuesday PIR Category 4/5 Brian Baumann
11 Tuesday PIR: May Series Totals Category 4/5 Steven Case
5 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg
3 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Sean Babcock
14 Mt. Tabor Circuit Race Women 4 Mielle Blomberg
11 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 luke pennington
2 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Steven Case
32 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Aaron Leritz
DNF Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Erik Tonkin
37 Tuesday PIR Category 3/4 Kenneth Pace
12 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz
2 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg
5 Silverton RR Women 4 Anna Saltonstall
12 Silverton RR Men 3 Sean Babcock
28 Silverton RR Men 1/2 Chad Swanson
18 Spring Thaw Category 1 Men 35-44 Jeff Edes
14 Spring Thaw Pro Men (Open) Brandon Fisher
6 Spring Thaw Pro Men (Open) Jonathan Myers
11 Spring Thaw Category 2 Women 35+ Renee Pype
7 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg
6 Cascade Chainbreaker Clydesdale 210+ Jim Hendrickson
11 Cascade Chainbreaker Pro Men Jonathan Myers
14 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 19-34 Anna Saltonstall
12 Cascade Chainbreaker Pro Men Scott Bradway
22 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 35+ Evelyn West
24 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 35+ Renee Pype
5 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 55+ Ron Strasser
4 Bend Don't Brake Women Category 4 Anna Saltonstall
4 Tuesday PIR Category 4/5 Steven Case
DNS Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Masters Men 60+ John Eric Lutz
7 Peak Sports Mudslinger Pro Men Scott Bradway
2 Peak Sports Mudslinger Pro Men Sean Babcock
10 Peak Sports Mudslinger Pro Men Brandon Fisher
13 Peak Sports Mudslinger Pro Men Jonathan Myers
11 Peak Sports Mudslinger Category 1 35-44 Men Jeff Edes
3 Peak Sports Mudslinger Pro Men Erik Tonkin
10 Peak Sports Mudslinger Category 2/35+ Women Renee Pype
7 Peak Sports Mudslinger Category 1 45+ Men Joseph Marek
11 Peak Sports Mudslinger Category 2/35-44 Men Kenneth Pace
14 Peak Sports Mudslinger Category 2 19-34 Men Rich Anderson
7 Peak Sports Mudslinger Category 2 55+ Men Ron Strasser
28 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Steven Case
10 Tuesday PIR: April Series Category 4/5 Steven Case
6 Monday PIR Senior Women Mielle Blomberg
10 Monday PIR-April Series Senior Women Mielle Blomberg
241 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Aaron Leritz
51 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Cary Miller
45 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Brandon Fisher
76 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Brandon Fisher
3 Bear Springs XC Clydesdale 210+lbs Jim Hendrickson
9 Bear Springs XC Category 2 Men 35-44 Chris Brannen
33 Bear Springs XC Category 2 Men 19-34 Nick Makanna
9 Bear Springs XC Category 1 Men 45+ Joseph Marek
19 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Jeff Edes
19 Bear Springs XC Category 1 Men 19-34 Michael Lilienthal
4 Bear Springs XC Pro Women Christy Love
1 Bear Springs XC Pro Women Alice Pennington
10 Bear Springs XC Pro Men Scott Bradway
8 Bear Springs XC Pro Men Jonathan Myers
7 Bear Springs XC Pro Men luke pennington
6 Bear Springs XC Pro Men Spencer Paxson
3 Bear Springs XC Pro Men Erik Tonkin
2 Bear Springs XC Pro Men Sean Babcock
167 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Cary Miller
61 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Aaron Leritz
56 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Brandon Fisher
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Aaron Leritz
46 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Cary Miller
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Spencer Paxson
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Brandon Fisher
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Cary Miller
57 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Aaron Leritz
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Brandon Fisher
57 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Aaron Leritz
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Cary Miller
27 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Brandon Fisher
60 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Brandon Fisher
52 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Aaron Leritz
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Spencer Paxson
26 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Cary Miller
62 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Aaron Leritz
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Cary Miller
60 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Brandon Fisher
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Spencer Paxson
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Cary Miller
62 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Aaron Leritz
10 Tuesday PIR Category 3/4 Steven Case
9 Table Rock Road Race Category 1/2 Brandon Fisher
15 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Chad Swanson
56 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz
1 Horning's Hustle Pro Women Alice Pennington
11 Horning's Hustle Category 1 19-34 Rob Welch
2 Horning's Hustle Clydesdale Jim Hendrickson
4 Horning's Hustle Category 3/45+ Judd Eustice
9 Horning's Hustle Pro Men Scott Bradway
7 Horning's Hustle Pro Men Jonathan Myers
3 Horning's Hustle Pro Men Sean Babcock
2 Horning's Hustle Pro Men Erik Tonkin
15 Horning's Hustle Category 2 19-34 Rich Anderson
3 King's Valley Men 4/5 Steven Case
22 King's Valley Men 1/2 Brandon Fisher
9 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Chad Swanson
2 Port of Hood River Criterium Women Anna Saltonstall
2 Tuesday PIR Category 4/5 Steven Case
34 Tuesday PIR Category 4/5 Jim Hendrickson
3 Port of Hood River Criterium Women Anna Saltonstall
3 Port of Hood River Criterium Women Anna Saltonstall
10 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Chad Swanson
43 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Jonathan Myers
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Sean Babcock
6 As the Raven Flies TT Men 4/5 Steven Case
10 As the Raven Flies TT Masters 50+ John Eric Lutz
22 As the Raven Flies TT Men 4/5 Rich Anderson
49 As the Raven Flies TT: Combined Combined Rich Anderson
24 As the Raven Flies TT: Combined Combined Steven Case
51 As the Raven Flies TT: Combined Combined John Eric Lutz
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 luke pennington
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 5 Group A Jeff Edes
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Steven Case
43 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Erik Tonkin
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Sean Babcock
18 As the Raven Flies TT Men 4/5 Steven Case
20 As the Raven Flies TT Masters 50+ John Eric Lutz
5 Echo Red to Red XC Pro Men Jonathan Myers
5 Echo Red to Red XC Category 2 55+ Men Ron Strasser
15 Echo Red to Red XC Pro Men Scott Bradway
10 Echo Red to Red XC Pro Men Chad Swanson
2 Echo Red to Red XC Category 2 Women Anna Saltonstall
27 Banana Belt Series Men 3 Sean Babcock
21 Banana Belt Series Men 4 Steven Case
24 Banana Belt Series Women 4 Anna Saltonstall
11 Banana Belt Series Men 5 Steven Case
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 4 Anna Saltonstall
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 B Steven Case
27 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 A Jeff Edes
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 4/5 Judd Eustice
236 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined John Eric Lutz
12 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 60+ John Eric Lutz
23 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 4/5 Scott Bradway
17 Sublime Sublimity Circuit Race Men Pro/1/2 Brandon Fisher
1 Cherry Pie Men 5 A Steven Case