Athletes Lounge Cycling Team

Event Name
6 Hood River Double Cross Julie Kowal
3 Hood River Double Cross Sara Schmitt
DNF Hood River Double Cross jennifer phillips
3 Hood River Double Cross Zach Wiens
9 Hood River Double Cross Peter Casey
DNF Hood River Double Cross Amy VanTassel
6 Hood River Double Cross Christopher Bagg
21 Hood River Double Cross David Adkins
15 Hood River Double Cross Chris Ramsey
5 GPRT: Hood River Double Cross Scott Decker
14 GPRT: Hood River Double Cross Zach Wiens
11 GPRT: Hood River Double Cross Nikolas Heagy
22 GPRT: Hood River Double Cross Chris Ramsey
5 GPRT: Hood River Double Cross Ryan Houck
24 GPRT: Hood River Double Cross Peter Casey
45 GPRT: Hood River Double Cross Robert Jackson
22 GPRT: Hood River Double Cross Robert Jackson
2 GPRT: Hood River Double Cross Nicole Holt
4 GPRT: Hood River Double Cross Susan Moote
11 GPRT: Hood River Double Cross Julie Kowal
2 GPRT: Hood River Double Cross Lindsay Jackson
4 GPRT: Hood River Double Cross jennifer phillips
10 GPRT: Hood River Double Cross Christopher Bagg
6 GPRT: Hood River Double Cross Amy VanTassel
27 GPRT: Hood River Double Cross Erik Young
46 GPRT: Hood River Double Cross David Adkins
41 Blind Date at the Dairy Andrew Marchington
35 Blind Date at the Dairy Stephan Morris
18 Blind Date at the Dairy Greg Dufour
17 Blind Date at the Dairy Nikolas Heagy
15 Blind Date at the Dairy Zach Wiens
9 Blind Date at the Dairy jennifer phillips
4 Blind Date at the Dairy Julie Kowal
3 Blind Date at the Dairy Lindsay Jackson
1 Blind Date at the Dairy Annick Chalier
12 Blind Date at the Dairy Laura Davies
6 Blind Date at the Dairy Holly Henderson
4 Blind Date at the Dairy Sara Schmitt
5 Blind Date at the Dairy Kristen Ash
1 Blind Date at the Dairy Alyssa Hagen
41 Blind Date at the Dairy Jason Fleming
34 Blind Date at the Dairy Scott Graves
19 Blind Date at the Dairy Scott Decker
17 Blind Date at the Dairy Erik Young
8 Blind Date at the Dairy Erik Young
5 Blind Date at the Dairy Kiel Fletcher
4 Blind Date at the Dairy Zach Wiens
8 Blind Date at the Dairy Amy VanTassel
15 Blind Date at the Dairy Robert Jackson
2 Blind Date at the Dairy Daniel Recordon
18 Blind Date at the Dairy Christopher Bagg
19 Blind Date at the Dairy Peter Casey
DNF Blind Date at the Dairy Kiel Fletcher
42 Blind Date at the Dairy Ryan Houck
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Daniel Recordon
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Alyssa Hagen
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Greg Dufour
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Mike Emerson
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Alyssa Hagen
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Holly Henderson
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Peter Casey
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Christine Meyer
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Holly Henderson
DNF Fazio Farms Steve Chapin
14 Fazio Farms David Adkins
5 Fazio Farms Kiel Fletcher
7 Fazio Farms Samuel Bradshaw
DNF Fazio Farms Tom Kretz
2 Fazio Farms Ryan Houck
7 GPRT: Het Meer Amy VanTassel
10 GPRT: Het Meer Scott Decker
9 GPRT: Het Meer Nikolas Heagy
4 GPRT: Het Meer Laura Davies
10 GPRT: Het Meer Patrick Flanagan
46 GPRT: Het Meer David Adkins
43 GPRT: Het Meer Robert Jackson
1 GPRT: Het Meer Lindsay Jackson
4 GPRT: Het Meer Sara Schmitt
5 GPRT: Het Meer Susan Moote
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Mike Emerson
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Zach Wiens
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Peter Casey
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Holly Henderson
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Christine Meyer
25 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks David Adkins
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Greg Dufour
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Daniel Recordon
1 GPRT: DDCX 1 Lindsay Jackson
21 GPRT: DDCX 1 Scott Graves
DNF Tuesday PIR Daniel Recordon
14 Tuesday PIR Kiel Fletcher
5 Tuesday PIR: August Series Standings Daniel Recordon
5 Monday PIR Holly Henderson
20 Monday PIR: August Series Standings Don Moote
7 Monday PIR: August Series Standings Susan Moote
5 Monday PIR: August Series Standings Holly Henderson
19 Monday PIR: August Series Standings Erik Young
10 Monday PIR Erik Young
42 Monday PIR Andrew Marchington
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Matt Barney
37 Kruger's Kermesse Farm Crit David Adkins
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Tom Kretz
19 Kruger's Kermesse Farm Crit Peter Casey
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Scott Decker
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Laura Davies
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Lindsay Jackson
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Zach Wiens
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Robert Jackson
2 Tuesday PIR Daniel Recordon
20 Monday PIR: Series Standings Don Moote
17 Monday PIR: Series Standings Erik Young
5 Monday PIR: Series Standings Susan Moote
8 Monday PIR Erik Young
6 Eugene Celebration: Stage 3 Daniel Hough
1 Eugene Celebration: Stage 2 Daniel Hough
1 Eugene Celebration: GC after stage 2 Daniel Hough
3 Eugene Celebration Daniel Hough
3 Eugene Celebration: GC after stage 1 Daniel Hough
3 Eugene Celebration Daniel Hough
1 Eugene Celebration Daniel Hough
2 Tuesday PIR Daniel Recordon
11 Monday PIR Erik Young
17 Monday PIR: Series Standings Don Moote
2 Monday PIR Susan Moote
10 Monday PIR Don Moote
4 Monday PIR: Series Standings Susan Moote
DNF Tuesday PIR Daniel Recordon
6 Monday PIR: July Series Standings Susan Moote
9 Monday PIR: July Series Standings Holly Henderson
22 Monday PIR: July Series Standings Erik Young
7 Monday PIR Holly Henderson
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Laura Davies
81 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
2 OUCH Dan Litwora
15 OUCH: Combined Dan Litwora
18 Monday PIR: Series Standings Erik Young
11 Monday PIR: Series Standings Holly Henderson
8 Portland Short Track Series MTB STXC Laura Davies
4 Monday PIR: Series Standings Susan Moote
DNF High Cascades 100 Bill Thompson
5 Portland Short Track Series MTB STXC Laura Davies
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Peter Casey
Monday PIR: July Series Standings Erik Young
Monday PIR: July Series Standings Holly Henderson
Monday PIR: July Series Standings Susan Moote
13 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Dan Litwora
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge Dan Litwora
1 Monday PIR Susan Moote
8 Monday PIR Erik Young
6 Monday PIR Holly Henderson
19 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Daniel Hough
68 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Mike Emerson
1 High Desert Omnium: Time Trial Daniel Hough
16 High Desert Omnium: Time Trial Mike Emerson
3 High Desert Omnium: Criterium Daniel Hough
4 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Daniel Hough
2 High Desert Omnium Daniel Hough
28 Monday PIR: June Series Standings Samuel Bradshaw
13 Monday PIR: June Series Standings Holly Henderson
20 Monday PIR: June Series Standings Annick Chalier
24 Monday PIR: June Series Standings Don Moote
4 Monday PIR: June Series Standings Holly Henderson
2 Monday PIR: June Series Standings Susan Moote
9 Monday PIR Samuel Bradshaw
2 Mt. Tabor Series Daniel Recordon
76 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings
13 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Susan Moote
26 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Jake Linford
20 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Peter Casey
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Laura Davies
21 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Holly Henderson
68 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings
4 Portland Short Track Series MTB STXC Laura Davies
16 Portland Short Track Series MTB STXC Peter Casey
1 Monday PIR Susan Moote
5 Monday PIR Holly Henderson
3 Monday PIR: June Series Standings Holly Henderson
21 Monday PIR: June Series Standings Don Moote
1 Monday PIR: June Series Standings Susan Moote
18 Monday PIR: June Series Standings Annick Chalier
10 Monday PIR: June Series Standings Holly Henderson
2 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Susan Moote
6 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Holly Henderson
10 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Daniel Recordon
9 Mt. Tabor Series Holly Henderson
1 Monday PIR: Series Standings Holly Henderson
18 Monday PIR: Series Standings Don Moote
6 Portland Short Track Series MTB STXC Holly Henderson
4 Monday PIR: Series Standings Susan Moote
8 Monday PIR: Series Standings Annick Chalier
22 Portland Short Track Series MTB STXC Peter Casey
5 Portland Short Track Series MTB STXC Susan Moote
29 Mary's Peak Hillclimb: Combined Dan Litwora
4 Mary's Peak Hillclimb Dan Litwora
1 Mt. Tabor Series Daniel Recordon
16 Monday PIR: Series Standings Don Moote
14 Monday PIR: Series Standings Annick Chalier
17 Portland Short Track Series MTB STXC Peter Casey
41 Portland Short Track Series MTB STXC Laura Davies
1 Monday PIR: Series Standings Holly Henderson
8 Monday PIR: Series Standings Susan Moote
1 Mt. Tabor Series Daniel Recordon
10 Monday PIR Don Moote
8 Monday PIR Annick Chalier
4 Monday PIR Susan Moote
1 Monday PIR Holly Henderson
9 Portland Short Track Series MTB STXC Jake Linford
6 Portland Short Track Series MTB STXC Laura Davies
1 Monday PIR Holly Henderson
2 Monday PIR: May Series Standings Holly Henderson
8 Sister's Stampede MTB XC Daniel Recordon
5 Sister's Stampede MTB XC Jake Linford
76 Sister's Stampede MTB XC David Adkins
1 Bend Don't Brake Holly Henderson
1 Bend Don't Brake Holly Henderson
2 Monday PIR: Series Standings Holly Henderson
2 Monday PIR Holly Henderson
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Susan Moote
14 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Peter Casey
16 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Don Moote
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Susan Moote
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Zach Wiens
10 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Peter Casey
12 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Patrick Flanagan
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Kristen Ash
10 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Zach Wiens
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Don Moote
7 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Scott Decker
11 Tuesday PIR Jason Pfeifer
15 Monday PIR Kristen Ash
17 Monday PIR Rob Schultz
1 Monday PIR: Series Standings Holly Henderson
2 Monday PIR Holly Henderson
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Daniel Recordon
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Dan Litwora
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Samuel Bradshaw
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Dan Litwora
9 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy David Adkins
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Annick Chalier
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Annick Chalier
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Samuel Bradshaw
9 Tuesday PIR Tom Kretz
62 Tuesday PIR Jason Pfeifer
1 Monday PIR Holly Henderson
11 Banana Belt Series Annick Chalier
6 Banana Belt Series Daniel Recordon
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Annick Chalier
10 Banana Belt Series Samuel Bradshaw
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Daniel Recordon
15 Banana Belt Series Dan Litwora
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Samuel Bradshaw
7 Tuesday PIR Tom Kretz
20 Tuesday PIR Kiel Fletcher
6 Tuesday PIR: April Series Standings Jason Pfeifer
8 Tuesday PIR Jason Pfeifer
15 Monday PIR Kristen Ash
11 Monday PIR Annick Chalier
4 Monday PIR: April Series Standings Holly Henderson
13 Monday PIR: April Series Standings Annick Chalier
35 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Erica Heagy
41 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Sara Schmitt
46 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Laura Davies
40 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Stacy Lambert
43 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Angela Lawton-Wallesen
44 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Kristin Flanagan
50 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Karon Rakoz
8 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Steve Campbell
16 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Greg Dufour
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Nikolas Heagy
27 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Zach Wiens
12 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Rob Schultz
19 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Mark Fuji
24 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Amy VanTassel
28 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Julie Kowal
34 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Joann Symonette
37 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Erica Heagy
42 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Laura Davies
37 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Stacy Lambert
40 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Kristin Flanagan
45 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Angela Lawton-Wallesen
48 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Karon Rakoz
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Karon Rakoz
6 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Angela Lawton-Wallesen
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Kristin Flanagan
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Steve Campbell
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Stacy Lambert
8 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Laura Davies
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Erica Heagy
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Joann Symonette
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Julie Kowal
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Amy VanTassel
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Mark Fuji
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Rob Schultz
6 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Zach Wiens
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Nikolas Heagy
32 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Joann Symonette
28 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Julie Kowal
25 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Amy VanTassel
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Mark Fuji
12 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Rob Schulz
26 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Zach Wiens
20 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Nikolas Heagy
15 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Greg Dufour
10 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Steve Campbell
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Greg Dufour
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Steve Campbell
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Karon Rakoz
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Kristin Flanagan
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Angela Lawton-Wallesen
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Stacy Lambert
9 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Laura Davies
7 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Sara Schmitt
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Erica Heagy
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Joann Symonette
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Julie Kowal
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Amy VanTassel
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Mark Fuji
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Rob Schulz
6 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Zach Wiens
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Nikolas Heagy
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Greg Dufour
9 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Patrick Flanagan
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Karen Rakoz
6 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Angela Lawton-Wallesen
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Kristin Flanagan
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Stacy Lambert
6 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Steve Campbell
7 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Joann Symonette
6 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Erica Heagy
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Julie Kowal
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Amy VanTassel
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Mark Fuji
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Patrick Flanagan
7 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Zach Wiens
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Nikolas Heagy
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Greg Dufour
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Steve Campbell
18 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Greg Dufour
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Patrick Flanagan
23 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Nikolas Heagy
51 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Karen Rakoz
48 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Angela Lawton-Wallesen
37 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Kristin Flanagan
38 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Stacy Lambert
44 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Joann Symonette
41 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Erica Heagy
28 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Julie Kowal
22 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Amy VanTassel
25 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Mark Fuji
33 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Zach Wiens
2 Rose Garden Circuit Race Holly Henderson
3 Tuesday PIR Kiel Fletcher
4 Tuesday PIR Jason Pfeifer
3 Monday PIR Holly Henderson
8 Monday PIR Annick Chalier
12 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Daniel Recordon
1 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Daniel Recordon
11 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR David Adkins
2 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Annick Chalier
3 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Holly Henderson
6 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Sara Schmitt
8 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Laura Devies
12 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Zach Wiens
1 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Kevin Le
1 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Susan Moote
87 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined David Adkins
80 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Kevin Le
103 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Holly Henderson
79 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Susan Moote
96 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Zach Wiens
141 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Laura Devies
118 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Sara Schmitt
85 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Annick Chalier
2 Rose Garden Circuit Race Holly Henderson
3 Rose Garden Circuit Race Jason Pfeifer
9 Tuesday PIR Jason Pfeifer
6 Monday PIR Holly Henderson
43 Monday PIR Samuel Bradshaw
14 Monday PIR Rob Schultz
17 Kings Valley Road Race Annick Chalier
6 Rose Garden Circuit Race Jason Pfeifer
2 Rose Garden Circuit Race Holly Henderson
6 Mudslinger: MTB XC David Adkins
4 Rose Garden Circuit Race Jason Pfeifer
4 Rose Garden Circuit Race Holly Henderson
2 Rose Garden Circuit Race Elizabeth Bassett
4 Gorge Roubaix Annick Chalier
31 Gorge Roubaix Patrick Flanagan
33 Gorge Roubaix Ryan Houck
8 Dirty Circles 2 Daniel Recordon
21 Dirty Circles Daniel Recordon
251 Jack Frost TT: Combined Karon Rakoz
12 Jack Frost TT: Combined Bill Thompson
59 Jack Frost TT: Combined Nikolas Heagy
166 Jack Frost TT: Combined David Adkins
219 Jack Frost TT: Combined Elizabeth Gardiner
58 Jack Frost TT: Combined Alex Dombroski
70 Jack Frost TT: Combined Rob Schultz
167 Jack Frost TT: Combined Patrick Flanagan
60 Jack Frost TT: Combined Bob Rakoz
183 Jack Frost TT: Combined Don Moote
198 Jack Frost TT: Combined Jennifer Thompson
141 Jack Frost TT: Combined Susan Moote
6 Jack Frost TT Elizabeth Gardiner
35 Jack Frost TT David Adkins
13 Jack Frost TT Nikolas Heagy
3 Jack Frost TT Bill Thompson
6 Jack Frost TT Karon Rakoz
1 Jack Frost TT Susan Moote
5 Jack Frost TT Jennifer Thompson
30 Jack Frost TT Don Moote
7 Jack Frost TT Bob Rakoz
26 Jack Frost TT Patrick Flanagan
12 Jack Frost TT Rob Schultz
3 Jack Frost TT Alex Dombroski