Rubicon

Event Category Name
DNS USGP of Cyclocross Cat B Men Nathan Solomon
9 USGP of Cyclocross Cat B Women Heather VanValkenburg
44 USGP of Cyclocross Cat B Men Nathan Solomon
4 Kruger's Crossing CCX Women B Heather VanValkenburg
24 Kruger's Crossing CCX Clydesdale Darren Smith
13 Cross Crusade Category A Carson Miller
DNF Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
23 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Men A Carson Miller
14 Cross Crusade Masters Women 35+ B Darien Curl
44 Cross Crusade Category B Nathan Solomon
16 Cross Crusade Category A Carson Miller
DNF Cross Crusade Clydesdale Darren Smith
178 SSCXWC Men SSCXWC Jim Wood
76 SSCXWC Men SSCXWC Nathan Soloman
33 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
11 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Women B Heather VanValkenburg
29 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
DQ Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
27 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
28 Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
34 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
14 Cross Crusade Masters Women 34+ B Darien Curl
43 Cross Crusade Category A Carson Miller
12 Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
14 Cross Crusade Masters Women 35+ B Darien Curl
44 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
DNF Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
18 Blind Date at the Dairy Women B Heather VanValkenburg
45 Cross Crusade Women B Heather VanValkenburg
44 Cross Crusade Clydesdale Darren Smith
10 Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
13 Blind Date at the Dairy Women B Darien Curl
19 Cross Crusade Category A Aaron Tuckerman
159 Cross Crusade Masters 35+ C Darien Curl
44 Cross Crusade Clydesdale Darren Smith
DNF Blind Date at the Dairy Men A Evan Elken
40 Blind Date at the Dairy Women B Heather VanValkenburg
30 Blind Date at the Dairy Women B Darien Curl
DNF Pain on the Peak Men A Aaron Tuckerman
5 Cross Over Stage Race Single Speed Eric Tsai
4 Cross Over Stage Race Single Speed Eric Tsai
5 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Single Speeds Eric Tsai
5 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Single Speeds Eric Tsai
5 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Single Speeds Eric Tsai
3 Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
DNF Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 David Godfrey
DNF Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Norrene Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series Women Heather VanValkenburg
11 Monday PIR: August Series Women Heather VanValkenburg
7 Master's Track Championships: Points Races Masters 30-39 Norrene Godfrey
1 Master's Track Championships: Pursuits Masters Women 30-34 Heather VanValkenburg
4 Master's Track Championships: Points Races Masters Women Heather VanValkenburg
2 Master's Track Championships: Team Sprints Master Women Heather VanValkenburg
2 Master's Track Championships: Sprints Women 30-39 Heather VanValkenburg
2 Master's Track Championships: 500 meter TT Women 30-39 Heather VanValkenburg
14 Alpenrose Thursday Series: August Series Women Norrene Godfrey
13 Alpenrose Thursday Series: August Series Women Heather VanValkenburg
13 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Norrene Godfrey
13 Alpenrose Thursday Series: August Series Cat 3 Norrene Godfrey
14 Tuesday PIR Cat 1/2/3/ Roman van Uden
42 Tuesday PIR Cat 1/2/3/ Norrene Godfrey
3 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
2 Track National Qualifier: Points Race Women Norrene Godfrey
2 Track National Qualifier: Team Pursuit (OBRA Championship) Women Norrene Godfrey
3 Track National Qualifier: Team Sprints (OBRA Championship) Women Heather VanValkenburg
1 Track National Qualifier: 500 meter TT Women Heather VanValkenburg
4 Portland Twilight Criterium Pro Men 1/2 Aaron Tuckerman
34 Portland Twilight Criterium Pro Men 1/2 Roman van Uden
11 Portland Twilight Criterium Pro Men 1/2 Mike Northey
2 Portland Twilight Criterium Pro Men 1/2 Evan Elken
8 Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
7 Alpenrose Thursday Series Women Heather VanValkenburg
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
3 Alpenrose Thursday Series: July Series Women Norrene Godfrey
8 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Norrene Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Norrene Godfrey
4 Mst/Jr Track Race Series: July Series Master Women Heather VanValkenburg
12 Tuesday PIR: July Series Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
6 Tuesday PIR: July Series Cat 1/2/3 Mike Northey
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Carson Miller
95 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Roman van Uden
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Aaron Tuckerman
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Evan Elken
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 James Camut
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Joshua Bartlett
49 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Mike Northey
9 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Roman van Uden
97 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Evan Elken
114 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Aaron Tuckerman
31 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Mike Northey
75 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 James Camut
113 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Joshua Bartlett
109 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Carson Miller
73 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Mike Northey
120 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Aaron Tuckerman
95 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Joshua Bartlett
17 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men James Camut
56 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Carson Miller
124 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Roman van Uden
136 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Evan Elken
140 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Joshua Bartlett
137 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Aaron Tuckerman
125 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Evan Elken
116 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Mike Northey
110 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Carson Miller
140 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Joshua Bartlett
69 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Roman van Uden
52 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined James Camut
52 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men James Camut
69 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Roman van Uden
110 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Carson Miller
116 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Mike Northey
125 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Evan Elken
137 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Aaron Tuckerman
93 Cascade Cycling Classic Men Pro/1 Roman van Uden
146 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Aaron Tuckerman
76 Cascade Cycling Classic Men Pro/1 Mike Northey
158 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Carson Miller
151 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Evan Elken
150 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Joshua Bartlett
43 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men James Camut
148 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Mike Northey
147 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Roman van Uden
107 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Roman van Uden
183 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Logan Hunn
160 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Aaron Tuckerman
111 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Joshua Bartlett
103 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men James Camut
76 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Carson Miller
75 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Evan Elken
1 Mst/Jr Track Race Series Team 8 lap Heather VanValkenburg
108 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Mike Northey
3 Alpenrose Velodrome Challenge: 200 meter TT Senior Men Dean Tracy
12 Alpenrose Velodrome Challenge: Miss & Out Senior Men Dean Tracy
13 Alpenrose Velodrome Challenge: Miss & Out Senior Women Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Velodrome Challenge: Sprints Senior Men Dean Tracy
8 Alpenrose Velodrome Challenge: Miss & Out Senior Women Norrene Godfrey
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Team Sprints Men Dean Tracy
8 Alpenrose Velodrome Challenge: Keirin Men Dean Tracy
8 Alpenrose Velodrome Challenge: Team Sprints Women Heather VanValkenburg
4 Alpenrose Velodrome Challenge: 200 meter TT Women Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Velodrome Challenge: Sprints Women Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Scratch Race Senior Women Norrene Godfrey
9 Alpenrose Velodrome Challenge: 500 meter TT Women Heather VanValkenburg
2 Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
29 Mt. Tabor Series Senior Men James Camut
30 Mt. Tabor Series Senior Men Joshua Bartlett
8 Tuesday PIR Men 1/2/3 Joshua Bartlett
2 Tuesday PIR Men 1/2/3 Mike Northey
7 Tuesday PIR Men 1/2/3 Logan Hunn
6 Mst/Jr Track Race Series Men 30+ Heather VanValkenburg
2 OBRA Track Championships: Points Races Women Norrene Godfrey
13 OBRA Track Championships: 1 kilometer TT Category 5 Men Darren Smith
23 Mt. Tabor Series Senior Men Joshua Bartlett
8 Mt. Tabor Series Senior Men Carson Miller
54 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Tsai
13 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Evan Elken
9 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mike Northey
3 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
13 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday B David Godfrey
8 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday Women Heather VanValkenburg
15 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday B Norrene Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday A Evan Elken
3 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday A Mike Northey
5 Alpenrose Sixday: Madison Sixday Women Heather VanValkenburg
1 Alpenrose Sixday: Madison Sixday A Mike Northey
1 Alpenrose Sixday: Madison Sixday A Evan Elken
6 Alpenrose Sixday: Madison Sixday B David Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Madison Sixday B Norrene Godfrey
13 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday B Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday Six Day B Norrene Godfrey
9 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday Women Heather VanValkenburg
10 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday B David Godfrey
3 Alpenrose Sixday Six Day A Evan Elken
3 Alpenrose Sixday Six Day A Mike Northey
5 Alpenrose Sixday Six Day Women Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Sixday: Standings Six Day A Evan Elken
6 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day A Evan Elken
6 Alpenrose Sixday Six Day B David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day A Mike Northey
5 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Mike Northey
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Evan Elken
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B David Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Standings Six Day A Mike Northey
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Standings Six Day A Evan Elken
5 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Mike Northey
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Evan Elken
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B David Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Standings Six Day A Mike Northey
7 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B Norrene Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Mike Northey
3 Alpenrose Sixday: Standings Six Day A Mike Northey
7 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B Norrene Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Sixday Six Day B Norrene Godfrey
7 Alpenrose Sixday Six Day B David Godfrey
5 Alpenrose Sixday Six Day Women Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Sixday Six Day A Evan Elken
8 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Carson Miller
3 Alpenrose Sixday Six Day A Mike Northey
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Evan Elken
5 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B David Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day A Evan Elken
3 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day A Mike Northey
15 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day B David Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Standings Six Day A Evan Elken
9 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Heather VanValkenburg
14 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Standings Sixday A Mike Northey
3 Alpenrose Sixday: Standings Sixday A Evan Elken
5 Alpenrose Sixday: Standings Sixday Women Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Sixday: Standings Sixday B David Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Standings Sixday B Norrene Godfrey
2 Alpenrose Sixday Sixday A Mike Northey
2 Alpenrose Sixday Sixday A Evan Elken
15 Tuesday PIR: June Series Cat 1/2/3 Bobby Sweeting
14 Tuesday PIR: June Series Cat 1/2/3 Dean Tracy
9 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Heather VanValkenburg
14 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day B Norrene Godfrey
15 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day B David Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday A Evan Elken
5 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday A Mike Northey
5 Alpenrose Sixday: Madison Women Heather VanValkenburg
5 Tuesday PIR: June Series Cat 1/2/3 Mike Northey
7 Alpenrose Sixday Sixday B David Godfrey
7 Alpenrose Sixday Sixday B Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday Sixday Women Heather VanValkenburg
2 Alpenrose Sixday: Madison Sixday A Mike Northey
2 Alpenrose Sixday: Madison Sixday A Evan Elken
6 Alpenrose Sixday: Madison Sixday B David Godfrey
5 Tuesday PIR CAT 1-2-3 Bobby Sweeting
11 Tuesday PIR CAT 1-2-3 Logan Hunn
6 Alpenrose Sixday: Madison Sixday B Norrene Godfrey
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Jamie Mikami
4 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Mike Northey
4 Alpenrose Sixday: Madison Six Day A Evan Elken
8 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B David Godfrey
4 Alpenrose Sixday Six Day A Mike Northey
8 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Heather VanValkenburg
4 Alpenrose Sixday: Pursuit Six Day Women Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Sixday: Pursuit Six Day B David Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Pursuit Six Day B Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Pursuit Six Day A Mike Northey
14 Monday PIR: June Series Masters 1/2/3 Jamie Mikami
4 Alpenrose Sixday Six Day A Evan Elken
3 Alpenrose Sixday Sixday A Evan Elken
8 Alpenrose Sixday Six Day B David Godfrey
8 Alpenrose Sixday Six Day B Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday Six Day Women Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday Sixday Women Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday Sixday B David Godfrey
6 Alpenrose Sixday Sixday B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday Sixday A Mike Northey
5 Monday PIR: June Series Women Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Pursuit Six Day A Evan Elken
DNF Salem Fairview Circuit Race Men Pro 1/2 Eric Tsai
43 Swan Island Criterium Men 1/2 Eric Tsai
14 Swan Island Criterium Men 1/2 Mike Northey
2 Swan Island Criterium Men 1/2 Evan Elken
12 Swan Island Criterium Women 1/2/3 Norrene Godfrey
16 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Norrene Godfrey
22 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 Norrene Godfrey
14 Alpenrose Thursday Series: June Series Masters Norrene Godfrey
15 Alpenrose Thursday Series: June Series Senior Men Dean Tracy
24 Alpenrose Thursday Series: June Series Senior Men David Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series Madison Norrene Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series Madison David Godfrey
12 Alpenrose Thursday Series: June Series Women Norrene Godfrey
10 Alpenrose Thursday Series Sr Men David Godfrey
57 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Evan Elken
54 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Logan Hunn
52 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Tsai
20 Tuesday PIR Cat 3/4 Jamie Mikami
30 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Norrene Godfrey
1 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mike Northey
4 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
4 Monday PIR: Series Standings Women Heather VanValkenburg
10 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Jamie Mikami
61 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Logan Hunn
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Bobby Sweeting
22 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Logan Hunn
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Carson Miller
58 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Logan Hunn
21 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Carson Miller
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Bobby Sweeting
9 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Bobby Sweeting
11 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Carson Miller
49 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Carson Miller
33 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Logan Hunn
3 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Bobby Sweeting
37 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Carson Miller
1 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Bobby Sweeting
43 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Carson Miller
25 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Logan Hunn
3 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Bobby Sweeting
44 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Logan Hunn
46 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Carson Miller
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Bobby Sweeting
75 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Logan Hunn
9 Alpenrose Thursday Series Masters 35+ Norrene Godfrey
DNF Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
5 Tuesday PIR Category 3/4 Jamie Mikami
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Eric Tsai
4 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Heartbreaker Women 1/2/3 Norrene Godfrey
DNF Alpenrose Heartbreaker Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Heartbreaker Men Keirin Dean Tracy
6 Alpenrose Heartbreaker Women Keirin Heather VanValkenburg
37 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Dean Tracy
24 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Logan Hunn
1 Blue Ribbon Track Omnium Senior Men, Omnium Dean Tracy
2 Blue Ribbon Track Omnium Olympic Sprint, Open Dean Tracy
5 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Dean Tracy
8 Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
13 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Norrene Godfrey
31 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Tsai
4 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Dean Tracy
56 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Tsai
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Jamie Mikami
5 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Jamie Mikami
82 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joshua Bartlett
46 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Evan Elken
67 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Logan Hunn
30 Tuesday PIR Cat 1/2/3 James Camut
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mike Northey
12 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Roman van Uden
13 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bobby Sweeting
12 Monday PIR Novice Masters Men Darren Smith
6 OBRA TTT Championships Senior Men Bobby Sweeting
5 OBRA TTT Championships: Combined Combined Logan Hunn
6 OBRA TTT Championships: Combined Combined Mike Northey
8 OBRA TTT Championships: Combined Combined Aaron Tuckerman
7 OBRA TTT Championships: Combined Combined Roman van Uden
30 OBRA TTT Championships: Combined Combined Joshua Bartlett
6 OBRA TTT Championships Senior Men Carson Miller
6 OBRA TTT Championships Senior Men James Camut
6 OBRA TTT Championships Senior Men Joshua Bartlett
2 OBRA TTT Championships Senior Men Roman van Uden
2 OBRA TTT Championships Senior Men Logan Hunn
2 OBRA TTT Championships Senior Men Mike Northey
32 OBRA TTT Championships: Combined Combined Bobby Sweeting
31 OBRA TTT Championships: Combined Combined James Camut
29 OBRA TTT Championships: Combined Combined Carson Miller
2 OBRA TTT Championships Senior Men Aaron Tuckerman
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Logan Hunn
25 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Carson Miller
1 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Bobby Sweeting
2 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men James Camut
3 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Joshua Bartlett
23 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Roman van Uden
22 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Aaron Tuckerman
6 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Evan Elken
7 OBRA Road Race/OBRA Championship Sr Men Mike Northey
39 Fast Twitch Fridays: May Series Beginner Men Darren Smith
5 Alpenrose Thursday Series: May Series Sr Wmn Heather VanValkenburg
12 Alpenrose Thursday Series Category 3 (B Field) Jamie Mikami
13 Alpenrose Thursday Series: May Series Sr Wmn Norrene Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series Women Heather VanValkenburg
28 Alpenrose Thursday Series: May Series Cat 3 Jamie Mikami
23 Alpenrose Thursday Series: May Series Cat 3 Norrene Godfrey
10 Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
10 Alpenrose Thursday Series Category 3 (A field) Norrene Godfrey
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Evan Elken
43 Tuesday PIR Cat 1/2/3 James Camut
65 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bobby Sweeting
64 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
36 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Carson Miller
15 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Roman van Uden
7 Tuesday PIR: May Series CAT 1-2-3 Ryan Taylor
6 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mike Northey
8 Tuesday PIR: May Series CAT 1-2-3 Evan Elken
67 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Logan Hunn
4 Monday PIR: May Series Women Heather VanValkenburg
2 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
9 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 James Camut
19 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Joshua Bartlett
10 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Mike Northey
24 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Carson Miller
1 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Roman van Uden
35 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Aaron Tuckerman
32 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Carson Miller
22 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Evan Elken
6 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
54 Tuesday PIR Cat 1/2/3 James Camut
32 Silverton RR Men 1/2 Mike Northey
7 Silverton RR Men 1/2 Carson Miller
1 Silverton RR Men 1/2 James Camut
4 Silverton RR Men 1/2 Aaron Tuckerman
2 Silverton RR Men 1/2 Roman van Uden
3 Silverton RR Men 1/2 Evan Elken
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Sr Women Heather VanValkenburg
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Sr Women Norrene Godfrey
17 Fast Twitch Fridays Beginner Men Darren Smith
5 Alpenrose Thursday Series: 500 meter TT Sr Women Heather VanValkenburg
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Ryan Taylor
35 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Tsai
14 Tuesday PIR: April Series Cat 1/2/3 Evan Elken
6 Tuesday PIR: April Series Cat 1/2/3 Logan Hunn
7 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Evan Elken
86 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
62 Tuesday PIR Cat 4/5 Darren Smith
74 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Tsai
1 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Logan Hunn
24 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
63 Tuesday PIR Cat 1/2/3 David Godfrey
64 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Norrene Godfrey
9 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mike Northey
54 Tuesday PIR Cat 1/2/3
10 King's Valley RR Sr Men Evan Elken
50 King's Valley RR Sr Men Logan Hunn
1 King's Valley RR Sr Men Joshua Bartlett
60 Tuesday PIR Cat 4/5 Darren Smith
69 Tuesday PIR Cat 1/2/3 David Godfrey
7 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Roman van Uden
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Evan Elken
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Carson Miller
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
DNF Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Logan Hunn
330 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Joshua Bartlett
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Carson Miller
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Evan Elken
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Aaron Tuckerman
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Logan Hunn
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
52 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Roman van Uden
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Carson Miller
13 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Logan Hunn
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Evan Elken
46 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Logan Hunn
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Carson Miller
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Evan Elken
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Roman van Uden
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
53 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Roman van Uden
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Carson Miller
13 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Logan Hunn
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Evan Elken
279 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Roman van Uden
69 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Roman van Uden
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Carson Miller
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Evan Elken
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Logan Hunn
72 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
54 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Logan Hunn
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Carson Miller
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Roman van Uden
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Evan Elken
DNF Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Ryan Taylor
54 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Logan Hunn
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Carson Miller
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Roman van Uden
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Evan Elken
5 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men Evan Elken
27 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men Joshua Bartlett
23 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men Roman van Uden
16 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men Carson Miller
9 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
DNF Piece of Cake RR Wmn 1 2 3 Norrene Godfrey
DNF Piece of Cake RR Mst 4 5 Darren Smith
25 Banana Belt Series Pro 1/2 Logan Hunn
22 Banana Belt Series Pro 1/2 Aaron Tuckerman
8 Banana Belt Series Pro 1/2 Roman van Uden
1 Banana Belt Series Pro 1/2 Evan Elken
DNF Banana Belt Series WOMEN CAT 1/2 Norrene Godfrey
DNF Banana Belt Series Women Cat 1/2/3 Norrene Godfrey
8 Banana Belt Series Pro 1.2 Aaron Tuckerman
3 Banana Belt Series Pro 1.2 Evan Elken
6 Banana Belt Series WOMEN CAT 1/2 Norrene Godfrey
37 Cherry Pie Men 1/2 Carl Hoefer