Rubicon

Event Category Name
DNF Kruger's Crossing Men A Steven Beardsley
39 Cross Crusade (USGP Finale) Men B andrew novikoff
6 Cross Crusade (USGP Finale) Women Beg Melisa Moffett
60 Cross Crusade Mst B 35+ Darien Curl
52 Cross Crusade Mst B 35+ Chauncey Curl
41 Cross Crusade Sgl Speed David Godfrey
DNF Cross Crusade Sr Men A Steven Beardsley
11 Cross Crusade Women B Darien Curl
46 Cross Crusade Sr Men A Steven Beardsley
10 Cross Crusade Women B Darien Curl
48 Cross Crusade Single Speed Chauncey Curl
32 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Senior Men Norrene Godfrey
31 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Senior Men Casey Deck
10 Veloce PIR Handicap Series Senior Men Norrene Godfrey
10 Hood River Cyclocross Classic Women B Darien Curl
22 Hood River Cyclocross Classic Single Speed Chauncey Curl
12 Veloce PIR Handicap Series Senior Men Casey Deck
28 Veloce PIR Handicap Series Senior Men Logan Hunn
18 OBRA Championship Points Races Senior Men Steven Beardsley
19 OBRA Championship Points Races Senior Men Carl Hoefer
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Steven Beardsley
7 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Steven Beardsley
2 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Dean Tracy
2 Fast Twitch Fridays Sprinters A Dean Tracy
11 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Heather VanValkenburg
16 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Eugene Chacherine
25 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Casey Deck
43 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Brian Abers
1 Fast Twitch Fridays - Season Totals Senior Women Heather VanValkenburg
4 Fast Twitch Fridays Sprinters A Steven Beardsley
5 Fast Twitch Fridays Sprinters B Heather VanValkenburg
3 Fast Twitch Fridays - Aug/Sept Series Sprinter Dean Tracy
6 Fast Twitch Fridays - Aug/Sept Series Sprinter Steven Beardsley
16 Fast Twitch Fridays - Aug/Sept Series Sprinter Heather VanValkenburg
14 Alpenrose Thursday Series - August Series Category 3 Men Norrene Godfrey
12 Alpenrose Thursday Series - August Series Category 3 Men Chauncey Curl
13 Alpenrose Thursday Series - August Series Women Norrene Godfrey
8 Alpenrose Thursday Series - August Series Women Darien Curl
2 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Men Steven Beardsley
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Men Dean Tracy
15 Alpenrose Thursday Series - August Series Category 3 Men Darien Curl
16 Alpenrose Thursday Series - August Series Category 3 Men Jamie Mikami
2 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Steven Beardsley
19 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Dean Tracy
30 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Chauncey Curl
38 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Casey Deck
21 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Norrene Godfrey
11 PIR Cat 1/2/3 Steven Beardsley
12 Mst/Jr Track Races - August Series Masters Casey Deck
1 PIR Cat 1/2/3 Logan Hunn
12 High Desert Omnium - Final Omnium Category 1/2 Logan Hunn
DNF High Desert Omnium - Road Race Cat 1/2 Logan Hunn
4 Alpenrose Velodrome Championships Men 4km Pursuit Casey Deck
3 Alpenrose Velodrome Championships Women Scratch Norrene Godfrey
7 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Women Omnium Heather VanValkenburg
7 High Desert Omnium - Time Trial Category 1/2 Logan Hunn
1 Alpenrose Velodrome Championships Men Team Sprint Brian Abers
2 Alpenrose Velodrome Championships Men Team Sprint Dean Tracy
2 Alpenrose Velodrome Championships Men Team Sprint Steven Beardsley
20 High Desert Omnium - Criterium Category 1/2 Logan Hunn
4 Alpenrose Velodrome Championships Men Scratch Casey Deck
2 Alpenrose Velodrome Championships Women Points Race Norrene Godfrey
5 Alpenrose Velodrome Championships Men Points Race Steven Beardsley
5 Alpenrose Velodrome Championships Women Scratch Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Velodrome Championships Men 4km Pursuit Carl Hoefer
5 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Women Omnium Norrene Godfrey
3 Alpenrose Velodrome Championships Men Sprint Casey Deck
2 Alpenrose Velodrome Championships Men Sprint Dean Tracy
3 Alpenrose Velodrome Championships Men Flying 200m Casey Deck
1 Alpenrose Velodrome Championships Men Flying 200m Dean Tracy
16 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Logan Hunn
1 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium Dean Tracy
7 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium Casey Deck
8 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium Steven Beardsley
2 Alpenrose Velodrome Championships Women Team Sprint Norrene Godfrey
9 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium Brian Abers
11 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium Carl Hoefer
1 Alpenrose Velodrome Championships Men Kilometer Dean Tracy
1 Fast Twitch Fridays Sprinters A Dean Tracy
DNF Alpenrose Thursday Series Senior Men Norrene Godfrey
2 Alpenrose Thursday Series Women Norrene Godfrey
DNF Alpenrose Thursday Series Senior Men Casey Deck
24 PIR Cat 1/2/3 Steven Beardsley
35 PIR Cat 1/2/3 Carl Hoefer
2 OBRA Masters Track Champs Masters Women - Points Race Darien Curl
16 Woodland Road Race Pro 1/2 Carl Hoefer
25 Woodland Road Race Pro 1/2 Logan Hunn
5 OBRA Masters Track Champs Masters men 30-49 - Points Race Chauncey Curl
1 OBRA Masters Track Champs Masters Team Sprints Brian Abers
6 OBRA Masters Track Champs Masters Team Sprints Heather VanValkenburg
6 OBRA Masters Track Champs Masters Team Sprints Brian Abers
1 OBRA Masters Track Champs Masters Women Team Sprint Heather VanValkenburg
1 OBRA Masters Track Champs Masters Women - 500 meter TT Heather VanValkenburg
11 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Darien Curl
9 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Chauncey Curl
5 Alpenrose Thursday Series Women Darien Curl
12 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Jamie Mikami
10 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Norrene Godfrey
9 PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
7 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Expert Men Steven Beardsley
4 Portland MTB Short Track Series Grand Finale SPORT MEN 45+ Chauncey Curl
2 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Expert Men Steven Beardsley
DNF Portland MTB Short Track Series Grand Finale Pro/Elite Men Aaron Tuckerman
7 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall SPORT MEN 45+ Chauncey Curl
7 OBRA Criterium Championships Sr Men Dean Tracy
7 OBRA Criterium Championships Sr Women Heather VanValkenburg
10 OBRA Criterium Championships Sr Women Norrene Godfrey
2 OBRA Criterium Championships Women 30-39 Darien Curl
8 OBRA Criterium Championships Sr Men Steven Beardsley
13 OBRA Criterium Championships Sr Men Aaron Tuckerman
37 OBRA Criterium Championships Sr Men Richard Speer
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Kirk Carlsen
15 OBRA Criterium Championships Masters 40 Chauncey Curl
32 OBRA Criterium Championships Cat 3 John Stambaugh
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Logan Hunn
9 Crawfish Criterium Senior Men Richard Speer
DNF Crawfish Criterium Senior Men Carl Hoefer
12 Crawfish Criterium Senior Men Steven Beardsley
5 Crawfish Criterium Women Norrene Godfrey
19 Crawfish Criterium Senior Men Kirk Carlsen
18 Crawfish Criterium Senior Men Logan Hunn
10 Health Net Criterium Pro/1/2 Aaron Tuckerman
DNF Health Net Criterium Masters Norrene Godfrey
15 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Chauncey Curl
1 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Steven Beardsley
8 PIR Cat 1/2/3 Richard Speer
DNF Portland MTB Short Track Series Expert Men Steven Beardsley
83 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Steven Beardsley
83 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Steven Beardsley
10 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 1/2 Steven Beardsley
83 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Beardsley
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Team Sprints Steven Beardsley
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Madison Steven Beardsley
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Madison Dean Tracy
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Madison Logan Hunn
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Women Team Sprint Heather VanValkenburg
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Team Pursuits Steven Beardsley
7 Alpenrose Thursday Series Women Darien Curl
9 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Norrene Godfrey
4 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Steven Beardsley
28 The Mid-Summer Criterium Series Cat 1/2/3 Steven Beardsley
3 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Cat 1/23 Kirk Carlsen
2 The Mid-Summer Criterium Series Cat 1/2/3 Kirk Carlsen
33 The Mid-Summer Criterium Series Cat 1/2/3 Richard Speer
6 The Mid-Summer Criterium Series Women Norrene Godfrey
5 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Women Norrene Godfrey
4 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Men Casey Deck
9 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Cat 1/23 Steven Beardsley
10 PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
12 PIR Cat 1/2/3 Logan Hunn
16 PIR Cat 1/2/3 Richard Speer
7 PIR Cat 1/2/3 Dean Tracy
1 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Casey Deck
12 Monday PIR - July Series Masters 30+ - 1/2/3 Casey Deck
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Elite Men Aaron Tuckerman
7 Portland MTB Short Track Series SPORT MEN 45+ Chauncey Curl
3 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Aaron Tuckerman
DNF Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Logan Hunn
DNF Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Steven Beardsley
42 Vancouver Courthouse Criterium Cat 3 Eugene Chacherine
DNF Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Dean Tracy
2 Vancouver Courthouse Criterium Women 1/2 Norrene Godfrey
7 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Aaron Tuckerman
2 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Kirk Carlsen
31 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Richard Speer
24 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Carl Hoefer
13 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Casey Deck
2 Fast Twitch Fridays - July Series Sprinters Steven Beardsley
16 Fast Twitch Fridays - July Series Sprinters Heather VanValkenburg
1 Fast Twitch Fridays - July Series Sprinters Dean Tracy
18 Alpenrose Thursday Series - July Series Cat 3 Darien Curl
19 Alpenrose Thursday Series - July Series Cat 3 Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Thursday Series - July Series Cat 1/2/3 Steven Beardsley
29 Alpenrose Thursday Series - July Series Cat 1/2/3 Carl Hoefer
9 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Chauncey Curl
11 Alpenrose Thursday Series - July Series Cat 1/2/3 David Godfrey
21 Alpenrose Thursday Series - July Series Cat 3 Chauncey Curl
4 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Kirk Carlsen
19 The Mid-Summer Criterium Series Masters Brian Abers
6 The Mid-Summer Criterium Series Masters Casey Deck
22 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Richard Speer
24 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Heather VanValkenburg
6 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Women Heather VanValkenburg
9 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Heather VanValkenburg
1 PIR Pro 1/2 Aaron Tuckerman
34 Portland MTB Short Track Series SPORT MEN UNDER 45 Brian Abers
8 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ - 1/2/3 Casey Deck
3 Portland MTB Short Track Series SPORT MEN 45+ Chauncey Curl
2 Portland MTB Short Track Series Expert Men Steven Beardsley
3 Monday PIR Category 1/2/3 Casey Deck
6 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Sprints Steven Beardsley
5 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Eugene Chacherine
10 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Brian Abers
1 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Women - Sprints Heather VanValkenburg
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Sprints Dean Tracy
4 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Sprints Eugene Chacherine
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Casey Deck
9 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Sprints Casey Deck
1 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Women - Keirin Heather VanValkenburg
1 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Dean Tracy
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Senior Women Heather VanValkenburg
4 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Senior Men Steven Beardsley
4 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - 1 K TT Eugene Chacherine
1 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Women - 500 m TT Heather VanValkenburg
10 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Darien Curl
6 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Steven Beardsley
3 The Mid-Summer Criterium Series Pro 1/2/3 Steven Beardsley
3 The Mid-Summer Criterium Series Masters Men Casey Deck
18 The Mid-Summer Criterium Series Pro 1/2/3 Casey Deck
1 Mst/Jr Track Races Women - 2000 meter pursuit Heather VanValkenburg
9 Portland MTB Short Track Series Expert Men Steven Beardsley
8 Portland MTB Short Track Series SPORT MEN UNDER 45 Chauncey Curl
27 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
31 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Aaron Tuckerman
72 Cascade Classic - Downtown Criterium Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
3 Fast Twitch Fridays Sprinters B Heather VanValkenburg
2 Fast Twitch Fridays Sprinters A Steven Beardsley
1 Fast Twitch Fridays Sprinters A Dean Tracy
88 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
3 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Steven Beardsley
119 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Pro 1/2 Men Richard Speer
10 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Carl Hoefer
48 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
107 Cascade Classic - Prineville RR Pro 1/2 Men Richard Speer
134 Cascade Classic - Prineville RR Pro 1/2 Men Logan Hunn
66 Cascade Classic - Prineville RR Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
2 PIR Category 3/4 Eugene Chacherine
21 PIR Category 1/2/3 Casey Deck
1 Alpenrose Challenge Women flying Lap Heather VanValkenburg
13 Alpenrose Challenge Sr Men Points Race Carl Hoefer
16 Alpenrose Challenge Sr Men Points Race David Godfrey
9 Alpenrose Challenge Masters points race Chauncey Curl
10 Alpenrose Challenge Sr Men Points Race Steven Beardsley
8 Alpenrose Challenge Men Flying Lap Dean Tracy
15 Alpenrose Challenge Men Flying Lap Eugene Chacherine
3 Alpenrose Challenge Women 5 mile Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Challenge Women 5 mile Norrene Godfrey
9 Alpenrose Challenge Men Keirin Dean Tracy
13 Alpenrose Challenge Senior Men 200 m Eugene Chacherine
7 Alpenrose Challenge Women Miss & Out Norrene Godfrey
9 Alpenrose Challenge Women Miss & Out Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Challenge Senior Men 200 m Dean Tracy
4 Alpenrose Challenge Women Miss & Out Darien Curl
20 Alpenrose Challenge Senior Men 200 m Casey Deck
5 Alpenrose Challenge Senior Men Sprint Final Results Dean Tracy
DNS Alpenrose Challenge Women's Points Race Norrene Godfrey
DNS Alpenrose Challenge Women's Points Race Darien Curl
3 Alpenrose Challenge Women's Keirin Heather VanValkenburg
4 Alpenrose Challenge Senior Men Miss & Out Steven Beardsley
11 Alpenrose Challenge Senior Men Miss & Out Dean Tracy
17 Alpenrose Challenge Senior Men Miss & Out Casey Deck
21 Alpenrose Challenge Senior Men Miss & Out Carl Hoefer
11 Alpenrose Challenge Senior Men 10 Mile Steven Beardsley
14 Alpenrose Challenge Senior Men 10 Mile Carl Hoefer
DNF Alpenrose Challenge Senior Men 10 Mile Casey Deck
DNF Alpenrose Challenge Senior Men 10 Mile David Godfrey
9 Alpenrose Challenge Senior Men - Qualifier Points Race Steven Beardsley
10 Alpenrose Challenge Senior Men - Kilometer Eugene Chacherine
1 Alpenrose Challenge Senior Men - Kilometer Steven Beardsley
3 Alpenrose Challenge Women - 500 Meter Heather VanValkenburg
DNS Alpenrose Challenge Senior Men - Kilometer Dean Tracy
6 Alpenrose Challenge Senior Men - Qualifier Points Race Casey Deck
6 Alpenrose Challenge Senior Men - 4K Steven Beardsley
2 Alpenrose Challenge Women - 3K Heather VanValkenburg
12 Alpenrose Challenge Senior Men - Qualifier Points Race Carl Hoefer
4 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 David Godfrey
3 PIR Cat 1/2/3 Aaron Tuckerman
10 PIR Cat 1/2/3 Richard Speer
19 Mt Tabor Circuit Race Pro 1/2 Richard Speer
8 Mt Tabor Circuit Race Women 1-2 Norrene Godfrey
6 Mt Tabor Circuit Race Pro 1/2 Aaron Tuckerman
DNF OBRA Road Race Senior Men Aaron Tuckerman
DNF OBRA Road Race Senior Men Richard Speer
DNF OBRA Road Race Senior Men Logan Hunn
DNF OBRA Road Race Senior Men Carl Hoefer
12 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Steven Beardsley
13 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Casey Deck
29 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Brian Abers
1 Fast Twitch Fridays - June Overall Sr Women Heather VanValkenburg
4 Fast Twitch Fridays Sprinters A Eugene Chacherine
11 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Heather VanValkenburg
6 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Eugene Chacherine
3 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Dean Tracy
2 Fast Twitch Fridays Sprinters A Dean Tracy
22 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 1/2 Logan Hunn
21 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 1/2 Casey Deck
1 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 1/2 Steven Beardsley
8 Alpenrose Thursday Series - June Series Women Heather VanValkenburg
17 Alpenrose Thursday Series - June Series Women Darien Curl
6 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 3 Chauncey Curl
14 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 3 Eugene Chacherine
25 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 3 Heather VanValkenburg
1 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Steven Beardsley
26 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 1/2 Norrene Godfrey
25 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 1/2 Carl Hoefer
18 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Heather VanValkenburg
12 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Norrene Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series Women Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Thursday Series Cat 3 Chauncey Curl
20 Mt Tabor Series Sr Men Richard Speer
7 Mt Tabor Series - June Results Senior Men Aaron Tuckerman
15 Mt Tabor Series - June Results Senior Women Heather VanValkenburg
5 Mt Tabor Series - June Results Senior Men Kirk Carlsen
13 Mt Tabor Series Sr Men Aaron Tuckerman
2 Mst/Jr Track Races Men A Brian Abers
9 PIR - June Series Cat 1/2/3 Dean Tracy
11 PIR - June Series Cat 1/2/3 Kirk Carlsen
15 PIR - June Series Cat 1/2/3 Carl Hoefer
18 PIR - June Series Cat 1/2/3 Casey Deck
25 PIR - June Series Cat 1/2/3 David Godfrey
8 Mst/Jr Track Races - June Series Men 40+ Brian Abers
3 Mst/Jr Track Races Men B Heather VanValkenburg
4 PIR Pro 1/2 Men Dean Tracy
1 Mst/Jr Track Races - June Series Women 30+ Heather VanValkenburg
59 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro 1/2 Ian Stuart
3 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Cat 1/2 Casey Deck
67 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro 1/2 Richard Speer
6 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
15 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Kirk Carlsen
24 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro 1/2 Kirk Carlsen
20 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro 1/2 Aaron Tuckerman
54 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Ian Stuart
63 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Richard Speer
1 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Cat 1/2 Steven Beardsley
3 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Women Heather VanValkenburg
1 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Women Norrene Godfrey
9 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Cat 3 Norrene Godfrey
7 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Cat 1/2 Carl Hoefer
8 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Cat 3 Heather VanValkenburg
12 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
3 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Kirk Carlsen
259 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Speer
253 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Ian Stuart
62 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Kirk Carlsen
23 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Aaron Tuckerman
18 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
19 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Richard Speer
81 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Ian Stuart
74 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro 1/2 Men Richard Speer
71 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro 1/2 Men Ian Stuart
38 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro 1/2 Men Kirk Carlsen
48 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
75 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Men Ian Stuart
80 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Men Richard Speer
43 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Men Kirk Carlsen
1 Fast Twitch Fridays - 500m Senior Women Heather VanValkenburg
7 Fast Twitch Fridays - 500m Senior Men Brian Abers
5 Fast Twitch Fridays - 500m Senior Men Dean Tracy
3 Fast Twitch Fridays - 500m Senior Men Steven Beardsley
1 Fast Twitch Fridays - 250m Senior Women Heather VanValkenburg
5 Fast Twitch Fridays - 250m Senior Men Brian Abers
4 Fast Twitch Fridays - 250m Senior Men Steven Beardsley
2 Fast Twitch Fridays - 250m Senior Men Dean Tracy
7 Fast Twitch Fridays - 200m Senior Men Brian Abers
2 Fast Twitch Fridays - 200m Senior Men Dean Tracy
1 Fast Twitch Fridays - Overall Senior Women Heather VanValkenburg
3 Fast Twitch Fridays - Overall Senior Men Dean Tracy
7 Fast Twitch Fridays - Overall Senior Men Brian Abers
1 Fast Twitch Fridays - 200m Senior Women Heather VanValkenburg
4 Fast Twitch Fridays - Overall Senior Men Steven Beardsley
5 Fast Twitch Fridays - 200m Senior Men Steven Beardsley
14 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Chauncey Curl
3 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Steven Beardsley
23 Mt Tabor Series Category 1/2 Richard Speer
11 Mt Tabor Series Category 1/2 Kirk Carlsen
2 Mt Tabor Series Category 1/2 Aaron Tuckerman
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Steven Beardsley
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B David Godfrey
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B Casey Deck
DNS Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B Eugene Chacherine
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Brian Abers
DNF Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B Darien Curl
DNS Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Darien Curl
DNS Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Chauncey Curl
DNF Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Eugene Chacherine
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B David Godfrey
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Casey Deck
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Carl Hoefer
DNS Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B Chauncey Curl
13 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Cat 1/2/3 Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day A Brian Abers
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Cat 1/2/3 Dean Tracy
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day A Steven Beardsley
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day B Carl Hoefer
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B David Godfrey
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Casey Deck
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Carl Hoefer
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Standings Six Day B Deck, Casey Hoefer, Carl
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Standings Six Day B Norrene/David Godfrey/Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Standings Six Day B Chauncey/Eugene Curl/Charcherine
13 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Category 1/2/3 Heather VanValkenburg
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Brian Abers
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Steven Beardsley
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Darien Curl
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Eugene Chacherine
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Norrene Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Chauncey Curl
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Carl Hoefer
2 Mt Tabor Series Cat 1/2 Kirk Carlsen
8 Mt Tabor Series Sr Women Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Chauncey Curl
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Eugene Chacherine
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Darien Curl
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B David Godfrey
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Casey Deck
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Steven Beardsley
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall David Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall Norrene Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall Eugene Chacherine
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall Casey Deck
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall Carl Hoefer
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Carl Hoefer
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Brian Abers
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field David Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Eugene Chacherine
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Chauncey Curl
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Darien Curl
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall Chauncey Curl
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Overall Darien Curl
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Steven Beardsley
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Brian Abers
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day B Field Casey Deck
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Brian Abers
9 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) David Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Brian Abers
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Steven Beardsley
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Darien Curl
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Chauncey Curl
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Eugene Chacherine
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Steven Beardsley
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Casey Deck
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B David Godfrey
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Carl Hoefer
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Casey Deck
8 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Eugene Chacherine
8 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Chauncey Curl
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day B Norrene Godfrey
9 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Norrene Godfrey
11 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Darien Curl
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Carl Hoefer
2 Fast Twitch Fridays A Sprinters Dean Tracy
3 Fast Twitch Fridays B Sprinters Heather VanValkenburg
13 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Carl Hoefer
14 Alpenrose Thursday Series Category 3 Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Thursday Series Category 3 Chauncey Curl
2 Alpenrose Thursday Series Category 3 Eugene Chacherine
7 Alpenrose Thursday Series Women Darien Curl
15 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Norrene Godfrey
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Casey Deck
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Steven Beardsley
11 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Logan Hunn
33 Mt Tabor Series Category 1/2 Aaron Tuckerman
19 Mt Tabor Series Category 1/2 Kirk Carlsen
4 PIR Cat 1/2/3 Kirk Carlsen
11 PIR Cat 1/2/3 David Godfrey
6 PIR Cat 1/2/3 Carl Hoefer
8 PIR Cat 1/2/3 Casey Deck
DNF Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Men Pro 1-2 Logan Hunn
74 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Men Pro 1-2 Kirk Carlsen
DNF Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Men Pro 1-2 Aaron Tuckerman
67 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Men Pro 1-2 Kirk Carlsen
64 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Pro Men 1-2 Kirk Carlsen
17 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Pro Men 1-2 Aaron Tuckerman
17 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Aaron Tuckerman
101 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Pro Men 1-2 Logan Hunn
18 Picketts Charge (State Championships) MTB SPORT MEN 40-49 Chauncey Curl
41 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Logan Hunn
71 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Kirk Carlsen
38 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Pro Men 1-2 Logan Hunn
10 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Pro Men 1-2 Aaron Tuckerman
20 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Pro Men 1-2 Kirk Carlsen
3 Fast Twitch Fridays Sprinters A Eugene Chacherine
4 Fast Twitch Fridays Sprinters A Steven Beardsley
2 Fast Twitch Fridays Sprinters B Casey Deck
DNF Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Women Pro 1-3 Norrene Godfrey
DNF Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Pro Men 1-2 Richard Speer
99 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Pro Men 1-2 Kirk Carlsen
89 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Pro Men 1-2 Logan Hunn
3 Fast Twitch Fridays Sprinters D Heather VanValkenburg
71 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Pro Men 1-2 Aaron Tuckerman
39 Mt Hood Cycling Classic - Columbia Hills Road Race Pro Men 1 - 2 Logan Hunn
2 Mt Hood Cycling Classic - Columbia Hills Road Race Pro Men 1 - 2 Kirk Carlsen
78 Mt Hood Cycling Classic - Columbia Hills Road Race Pro Men 1 - 2 Richard Speer
117 Mt Hood Cycling Classic - Columbia Hills Road Race Pro Men 1 - 2 Steven Beardsley
72 Mt Hood Cycling Classic - Columbia Hills Road Race Pro Women 1 - 3 Norrene Godfrey
37 Mt Hood Cycling Classic - Columbia Hills Road Race Pro Men 1 - 2 Aaron Tuckerman
79 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time Combined Steven Beardsley
79 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue Pro 1-2 Men Steven Beardsley
10 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue Pro 1-2 Men Aaron Tuckerman
70 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue Pro Women 1 - 3 Norrene Godfrey
102 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue Pro 1-2 Men Richard Speer
96 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue Pro 1-2 Men Kirk Carlsen
10 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time Combined Aaron Tuckerman
56 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time Combined Logan Hunn
56 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue Pro 1-2 Men Logan Hunn
96 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time Combined Kirk Carlsen
103 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time Combined Richard Speer
193 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Norrene Godfrey
10 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Aaron Tuckerman
56 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Logan Hunn
79 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Beardsley
96 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Kirk Carlsen
103 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Speer
193 Mt Hood Cycling Classic - Panorama Point Prologue: Combined Results by Time Combined Norrene Godfrey
17 PIR Cat 1/2/3 Carl Hoefer
31 PIR - May Series Cat 1/2/3 Casey Deck
7 PIR - May Series Cat 1/2/3 Kirk Carlsen
6 Fast Twitch Fridays - May Series Sprinter Dean Tracy
9 Fast Twitch Fridays - May Series Sprinter Heather VanValkenburg
22 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Men Heather VanValkenburg
29 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Men Chauncey Curl
1 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Women Heather VanValkenburg
13 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Men Brian Abers
1 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Men Steven Beardsley
6 Alpenrose Thursday Series - May Series Category 3 Men Chauncey Curl
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Chauncey Curl
1 Swan Island Criterium Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
23 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/23 Chauncey Curl
11 Swan Island Criterium Women 1/2/3 Darien Curl
3 Swan Island Criterium Cat 1/2/3 Dean Tracy
21 Swan Island Criterium Cat 1/2/3 Casey Deck
9 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Women Darien Curl
2 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Category 3 Chauncey Curl
1 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Women Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Senior Men Brian Abers
8 PIR Cat 1/2/3 Casey Deck
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters 40+ Brian Abers
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Men 1/2/3 Casey Deck
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Men 1/2/3 Carl Hoefer
14 Eric Kautzky Memorial Track Race Men 1/2/3 Norrene Godfrey
15 Eric Kautzky Memorial Track Race Men 1/2/3 Brian Abers
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters 40+ Chauncey Curl
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Women 1/2/3 Darien Curl
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Women 1/2/3 Norrene Godfrey
2 Fast Twitch Fridays Sprinters B Heather VanValkenburg
2 Fast Twitch Fridays Sprinters A Dean Tracy
1 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Senior Men Steven Beardsley
1 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Senior Women Heather VanValkenburg
23 PIR Cat 1/2/3 Steven Beardsley
42 PIR Cat 1/2/3 Norrene Godfrey
1 Alpenrose Thursday Series - Kilo Senior Men Steven Beardsley
1 Alpenrose Thursday Series - 500m Senior Women Heather VanValkenburg
14 PIR Cat 1/2/3 Steven Beardsley
25 PIR - April Overall Cat 1/2/3 Norrene Godfrey
10 PIR Category 1/2/3 Norrene Godfrey
28 PIR - April Overall Cat 1/2/3 Logan Hunn
19 PIR - April Overall Cat 1/2/3 Casey Deck
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Ian Stuart
98 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Men Steven Beardsley
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Logan Hunn
43 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Richard Speer
62 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Carl Hoefer
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Steven Beardsley
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Women Norrene Godfrey
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Men Logan Hunn
46 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Men Richard Speer
57 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Men Carl Hoefer
99 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Women Norrene Godfrey
102 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro 1/2 Men Ian Stuart
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Norrene Godfrey
76 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Men Richard Speer
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Steven Beardsley
48 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Logan Hunn
78 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Speer
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Women Norrene Godfrey
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Men Steven Beardsley
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Men Ian Stuart
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
64 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Men Carl Hoefer
35 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Men Richard Speer
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro 1/2 Men Logan Hunn
32 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Ian Stuart
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Aaron Tuckerman
153 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Carl Hoefer
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Men Logan Hunn
53 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Men Carl Hoefer
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Men Ian Stuart
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Women Norrene Godfrey
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro 1/2 Men Steven Beardsley
66 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Men Richard Speer
50 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Men Carl Hoefer
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Women Norrene Godfrey
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Men Logan Hunn
92 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Men Aaron Tuckerman
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Men Ian Stuart
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro 1/2 Men Steven Beardsley
20 PIR Cat 1/2/3 Steven Beardsley
13 PIR Cat 1/2/3 Ian Stuart
DNF Estacada Time Trial Senior Men Steven Beardsley
12 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Men Steven Beardsley
10 Piece of Cake Pro 1/2 Men Ian Stuart
1 Piece of Cake Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
15 Piece of Cake Pro 1/2 Men Dean Tracy
21 Piece of Cake Pro 1/2 Men Casey Deck
33 Piece of Cake Pro 1/2 Men Richard Speer
41 Piece of Cake Pro 1/2 Men Lonny Knabe
DNF Piece of Cake Women 1/2/3 Darien Curl
47 Piece of Cake Pro 1/2 Men Logan Hunn
21 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Chauncey Curl
3 Ice Breaker Criterium Senior Men Aaron Tuckerman
4 Ice Breaker Criterium Senior Men Logan Hunn
17 Ice Breaker Criterium Senior Men Richard Speer
2 Ice Breaker Criterium Senior Women Heather VanValkenburg
6 Ice Breaker Criterium Senior Men Steven Beardsley
18 Ice Breaker Criterium Senior Men Ian Stuart
9 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Aaron Tuckerman
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Pro/1/2 Men Aaron Tuckerman
DNF Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 David Godfrey
12 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Ian Stuart
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 3 Men Steven Beardsley
DNF Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Brian Abers
2 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Steven Beardsley
13 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Norrene Godfrey
DNF Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Carl Hoefer
20 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Carl Hoefer
3 Banana Belt Road Race Series Cat 3 Steven Beardsley
12 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
5 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Cat 3 Steven Beardsley
59 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Steven Beardsley
DNF Banana Belt Road Race Series Senior Men Pro/1/2 Jamie Mikami
8 Banana Belt Road Race Series Senior Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
14 Banana Belt Road Race Series Senior Women 1/2/3 Darien Curl
34 Banana Belt Road Race Series Senior Men Pro/1/2 Carl Hoefer
33 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Carl Hoefer
148 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Heather VanValkenburg
32 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Steven Beardsley
33 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Carl Hoefer
148 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Heather VanValkenburg
32 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Beardsley
14 Jack Frost Time Trial Category 1/2 Carl Hoefer
5 Jack Frost Time Trial Women Heather VanValkenburg
4 Jack Frost Time Trial Category 3 Steven Beardsley
15 Cherry Pie Road Race Senior Women 1/2/3 Norrene Godfrey
14 Cherry Pie Road Race Senior Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
23 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Steven Beardsley
24 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 1/2 Carl Hoefer
6 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 1/2 Ian Stuart