Hammer Velo

Event Category Name
20 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Chris Roberts
1 Kruger's Crossing CX Unicycle Joseph Boquiren
17 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category C Brendan Marnell
53 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Richard Rosko
47 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Erik Goodfriend
26 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ David German
30 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Chris Roberts
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Albert Passadore
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Unicycle Joseph Boquiren
44 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Richard Rosko
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Erik Goodfriend
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Chris Roberts
30 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Albert Passadore
14 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Phil Webster
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Unicycle Joseph Boquiren
20 Cross Crusade: Barton Park Category B Kristopher Celtnieks
42 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Richard Rosko
27 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Erik Goodfriend
14 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Chris Roberts
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Albert Passadore
1 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Joseph Boquiren
1 Pedalers at the Poor Farm Unicycle Joseph Boquiren
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Richard Rosko
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Chris Roberts
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Albert Passadore
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Richard Rosko
99 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Chris Roberts
12 Washougal CX Masters 35+ A Richard Rosko
3 Washougal CX Masters 35+ B Chris Roberts
1 Washougal CX Category C Kristopher Celtnieks
24 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Erik Goodfriend
15 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Chris Roberts
8 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Richard Rosko
8 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ B Chris Roberts
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category C Kristopher Celtnieks
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Joseph Boquiren
13 Blind Date at the Dairy Stampede Joseph Boquiren
50 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Hagai Tavori
32 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Erik Goodfriend
26 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ David German
11 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Richard Rosko
24 Cross Crusade: Alpenrose Category C Kristopher Celtnieks
48 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Chris Roberts
42 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Hagai Tavori
47 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Chris Roberts
7 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Richard Rosko
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Albert Passadore
3 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Joseph Boquiren
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category C Brendan Marnell
11 Blind Date at the Dairy Stampede Joseph Boquiren
16 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men C Phil Webster
3 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters B Chris Roberts
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters B 35+ Chris Roberts
10 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ B Chris Roberts
2 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ B Richard Rosko
1 Cooper Spur Cyclocross Unicycle Joseph Boquiren
7 GPRM 2015: Heiser Farm Masters Women 35+ B Julie Carter
22 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ Erik Goodfriend
1 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ B Hagai Tavori
17 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ C Albert Passadore
4 Rapha Portland Trophy Cup Masters B 35+ Chris Roberts
26 Battle at Barlow Masters 35+ C Albert Passadore
18 Battle at Barlow Masters 50+ Erik Goodfriend
7 Battle at Barlow Masters 35+ B Chris Roberts
3 Battle at Barlow Masters 35+ B Richard Rosko
18 Battle at Barlow Category C Brendan Marnell
1 Battle at Barlow Unicycle Joseph Boquiren
31 Battle at Barlow Masters 35+ A Greg Stokes
11 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ B Chris Roberts
2 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ B Hagai Tavori
28 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ C Albert Passadore
11 Blind Date at the Dairy Stampede Joseph Boquiren
3 Rapha Portland Trophy Cup Men C Phil Webster
6 Rapha Portland Trophy Cup Masters B 35+ Chris Roberts
9 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Phil Webster
5 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters B Chris Roberts
14 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Richard Rosko
12 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Chris Roberts
8 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Hagai Tavori
31 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ C Albert Passadore
12 Blind Date at the Dairy Stampede Joseph Boquiren
6 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters B Chris Roberts
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters B 35+ Chris Roberts
3 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ B Chris Roberts
DNF GPRM 2015: Het Meer CX Masters 50+ Erik Goodfriend
9 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ B Chris Roberts
2 GPRM 2015: Het Meer CX Category C Kristopher Celtnieks
7 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters B Chris Roberts
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men B 35+ Chris Roberts
4 GPRM 2015: DDCX Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
26 GPRM 2015: DDCX Singlespeed Albert Passadore
18 GPRM 2015: DDCX Masters 50+ Erik Goodfriend
20 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ B Richard Rosko
5 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ B Hagai Tavori
DNF GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Albert Passadore
26 GPRM 2015: DDCX Category C Brendan Marnell
13 Rapha Portland Trophy Cup Men C Phil Webster
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters B Chris Roberts
8 Rapha Portland Trophy Cup Masters B Chris Roberts
16 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Jeff McMahon
10 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
4 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Greg Stokes
33 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
13 Monday PIR Masters Men 4/5 Jeff McMahon
6 Monday PIR Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men Open Phil Webster
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men Open Kristopher Celtnieks
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Chris Roberts
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Angela Horton Gapay
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Kristopher Celtnieks
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Phil Webster
27 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Albert Passadore
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Chris Roberts
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Richard Rosko
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Hagai Tavori
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Erik Goodfriend
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Jeff Tedder
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women 45+ Frances Gehring
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
24 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 3/4 Men Kristopher Celtnieks
18 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 3/4 Men Phil Webster
2 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 3/4 Men Greg Stokes
26 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Jeff McMahon
21 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Chris Roberts
10 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Kristopher Celtnieks
8 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Phil Webster
5 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Greg Stokes
14 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jeff McMahon
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
3 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
12 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
6 Monday PIR Masters Men 4/5 Jeff McMahon
2 Monday PIR Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
26 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
7 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
6 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
21 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
5 Monday PIR Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
8 Thursday Track Category 4/5 Kristopher Celtnieks
43 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
40 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Phil Webster
37 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
32 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
8 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
5 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
10 Monday PIR: Team Series Standings Team
6 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
7 Thursday Track Category 3/4 Kristopher Celtnieks
28 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
15 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Phil Webster
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Greg Estes
28 Monday PIR Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
5 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
11 Franz Bakery Crit Category 4/5 Phil Webster
24 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 3/4 Men Kristopher Celtnieks
13 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 3/4 Men Greg Stokes
20 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Rosko
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Tom Perilloux
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Hugh Gapay
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Hagai Tavori
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
11 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jill Schlegel
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Angela Horton Gapay
7 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Kristopher Celtnieks
2 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Jeff McMahon
29 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
23 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Rosko
9 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Tom Perilloux
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kristopher Celtnieks
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Hugh Gapay
27 Portland Short Track Series Singlespeed Angela Horton Gapay
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Hagai Tavori
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
29 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Kristopher Celtnieks
17 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Greg Stokes
3 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 40-49 Greg Stokes
5 OBRA Uphill TT Championship Category 4/5 Men Kristopher Celtnieks
1 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 45-49 Greg Stokes
28 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Greg Estes
17 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Phil Webster
16 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Chris Roberts
12 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Kristopher Celtnieks
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Hagai Tavori
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kristopher Celtnieks
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Hugh Gapay
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Rosko
14 OUCH: Combined Combined Greg Stokes
1 OUCH Masters Men 45-49 Greg Stokes
17 Mt. Tabor Series Men 3 Greg Stokes
18 Mt. Tabor Series Men 4 Brendan Marnell
16 Mt. Tabor Series Men 4 Chris Roberts
8 Mt. Tabor Series Men 4 Phil Webster
3 Mt. Tabor Series Men 4 Jeff McMahon
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
DNF Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Rosko
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Hugh Gapay
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
10 Mt. Tabor Series Men Category 4 Chris Roberts
9 Mt. Tabor Series Men Category 4 Phil Webster
7 Mt. Tabor Series Men Category 4 Jeff McMahon
8 Mt. Tabor Series Senior Women Daphne Moore
16 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Jeff McMahon
9 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Greg Estes
16 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Daphne Moore
25 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Greg Estes
9 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
26 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Greg Stokes
13 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 80+ David German
13 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 80+ Curtis Loeb
5 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 80+ Chris Roberts
7 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed Richard Rosko
152 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Greg Stokes
17 Baker City Cycling Classic: Criterium Category 3 Men Greg Stokes
25 Baker City Cycling Classic: Time Trial Category 3 Men Greg Stokes
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Albert Passadore
26 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Greg Stokes
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Albert Passadore
28 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Greg Stokes
3 Thursday Track Category 5 Richard Rosko
1 Thursday Track Category 5 Kristopher Celtnieks
16 Mt. Tabor Series Men Category 4 Brendan Marnell
15 Mt. Tabor Series Men Category 4 Kristopher Celtnieks
12 Mt. Tabor Series Men Category 4 Phil Webster
8 Mt. Tabor Series Men Category 4 Chris Roberts
3 Mt. Tabor Series Men Category 4 Jeff McMahon
9 Mt. Tabor Series Senior Women Daphne Moore
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Greg Estes
24 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Chris Roberts
13 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Jeff McMahon
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Rosko
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Albert Passadore
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kristopher Celtnieks
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Hagai Tavori
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
13 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Daphne Moore
3 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Masters Women 40+ Daphne Moore
16 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 4/5 Kristopher Celtnieks
7 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 4/5 Jeff McMahon
14 Mt. Tabor Series Men 3 Greg Stokes
22 Mt. Tabor Series Men 4 Chris Roberts
18 Mt. Tabor Series Men 4 Phil Webster
16 Mt. Tabor Series Men 4 Kristopher Celtnieks
14 Mt. Tabor Series Men 4 Brendan Marnell
11 Mt. Tabor Series Men 4 Isaac Potoczny-Jones
8 Mt. Tabor Series Men 4 Jeff McMahon
15 Mt. Tabor Series Senior Women Daphne Moore
40 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
9 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Daphne Moore
5 Monday PIR Women Daphne Moore
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kristopher Celtnieks
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
34 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Richard Rosko
4 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 40-49 Chris Roberts
17 Mt. Tabor Series Category 3 Men Greg Stokes
23 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kristopher Celtnieks
22 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brendan Marnell
20 Mt. Tabor Series Category 4 Men Phil Webster
8 Mt. Tabor Series Category 4 Men Chris Roberts
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jeff McMahon
3 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
13 Mt. Tabor Series Senior Women Daphne Moore
27 Mt. Tabor Series Category 5 Men Albert Passadore
11 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Tedder
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
22 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kristopher Celtnieks
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Hagai Tavori
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Richard Rosko
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Hugh Gapay
4 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Greg Stokes
21 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Greg Estes
14 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Darren Ferris
18 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Chris Roberts
5 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Greg Stokes
42 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
27 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Jeff McMahon
26 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Phil Webster
25 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Brendan Marnell
20 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Chris Roberts
9 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Kristopher Celtnieks
13 Hammer Velo Criterium Men Category 5 Albert Passadore
16 Mt. Tabor Series Men Category 4 Chris Roberts
10 Mt. Tabor Series Men Category 4 Kristopher Celtnieks
8 Mt. Tabor Series Men Category 4 Brendan Marnell
6 Mt. Tabor Series Men Category 4 Isaac Potoczny-Jones
3 Mt. Tabor Series Men Category 4 Jeff McMahon
8 Mt. Tabor Series Men Category 3 Greg Stokes
23 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Chris Roberts
15 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Greg Stokes
6 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Jeff McMahon
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kristopher Celtnieks
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Erik Goodfriend
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jeff Tedder
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Hugh Gapay
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Richard Rosko
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Roberts
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
4 PDW Omnium Men Category 5 Richard Rosko
27 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men Jeff McMahon
22 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men Isaac Potoczny-Jones
6 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men Andrew Marges
4 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men Greg Stokes
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
32 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
20 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Darren Ferris
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
17 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
16 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 4/5 Jeff McMahon
9 Bend Don't Brake Men Category 4 Jeff McMahon
5 Bend Don't Brake Men Category 4 Kristopher Celtnieks
22 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Curtis Loeb
10 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Greg Stokes
7 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Andrew Marges
32 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
31 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Darren Ferris
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Marges
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 5 Albert Passadore
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 5 Erik Goodfriend
17 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jeff McMahon
15 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
16 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
14 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Chris Roberts
9 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jeff McMahon
15 Monday PIR Masters Men 4/5 Erik Goodfriend
14 Monday PIR Masters Men 4/5 Albert Passadore
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Roberts
6 Monday PIR Masters Men 4/5 Jeff McMahon
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 5 Albert Passadore
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 5 Erik Goodfriend
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
32 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
30 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
24 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 4/5 Chris Roberts
10 As the Raven Flies.... Only Longer: Combined Combined Kristopher Celtnieks
4 Montinore Road Race pb Team Oregon Women 40+ Angela Horton Gapay
13 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 4/5 40+ Chris Roberts
DNF Montinore Road Race pb Team Oregon Men 4 Jeff McMahon
23 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 4 Brendan Marnell
3 As the Raven Flies.... Only Longer Category 4/5 Men Kristopher Celtnieks
12 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Jeff McMahon
11 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Greg Stokes
5 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Kristopher Celtnieks
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
14 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
7 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 50-59 Erik Goodfriend
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
32 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
18 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Brendan Marnell
8 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Jeff McMahon
19 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Chris Roberts
13 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Andrew Marges
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kristopher Celtnieks
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Chris Roberts
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jeff McMahon
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Greg Stokes
12 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 50+ Darren Ferris
30 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Steven Potter
27 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Greg Stokes
11 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Chris Roberts
8 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Andrew Marges
15 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Men 3/4/5 Kristopher Celtnieks
9 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Men 3/4/5 Jeff McMahon
16 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jeff McMahon
32 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Darren Ferris
17 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Greg Stokes
37 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Darren Ferris
18 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Greg Stokes
14 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jeff McMahon
21 Cherry Pie Men 4 Chris Roberts
9 Cherry Pie Men 4 Kristopher Celtnieks
19 Cherry Pie Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
7 Cherry Pie Men 4/5 Brendan Marnell
1 Dirty Circles 3: Hot Spots Masters Men 50+ Darren Ferris
1 Dirty Circles 3: Hot Spots Men 4/5 Kristopher Celtnieks
2 Dirty Circles 3 Masters 50+ Darren Ferris
15 Dirty Circles 3 Men 4/5 Brendan Marnell
4 Dirty Circles 3 Men 4/5 Kristopher Celtnieks
18 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 Chris Roberts
3 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 Steven Potter
2 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
33 Dirty Circles 2 Men 4/5 Brendan Marnell
26 Dirty Circles 2 Men 4/5 Jeff McMahon
5 Dirty Circles 2 Men 4/5 Kristopher Celtnieks
23 Dirty Circles Women 1/2/3 Daphne Moore
45 Dirty Circles Men 4/5 Jeff McMahon
33 Dirty Circles Men 4/5 Brendan Marnell
4 Dirty Circles Men 4/5 Kristopher Celtnieks
31 Dirty Circles Masters Men 50+ Greg Estes
14 Dirty Circles Masters Men 50+ Jeff Tedder
2 Dirty Circles Masters Men 50+ Darren Ferris
33 Dirty Circles Masters Men 4/5 Chris Roberts
7 Dirty Circles Masters Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
25 Dirty Circles Masters Men 3/4 Isaac Potoczny-Jones
18 Dirty Circles Masters Men 3/4 Chris Roberts
21 Dirty Circles 1 Women 1/2/3 Daphne Moore
29 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ Greg Estes
11 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ Jeff Tedder
3 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ Darren Ferris
24 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 Isaac Potoczny-Jones
14 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 Chris Roberts
28 Dirty Circles 1 Men 4/5 Jeff McMahon
27 Dirty Circles 1 Men 4/5 Kristopher Celtnieks
12 Echo Red to Red XC Category 2 Men 40-49 Richard Rosko
38 Jack Frost TT: Combined Combined Kristopher Celtnieks
227 Jack Frost TT: Combined Combined Angela Horton Gapay
128 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Jackson
102 Jack Frost TT: Combined Combined Hugh Gapay
59 Jack Frost TT: Combined Combined Jeff Tedder
263 Jack Frost TT: Combined Combined Frances Gehring
8 Jack Frost TT Men 4/5 Kristopher Celtnieks
2 Jack Frost TT Masters Women 40-49 Angela Horton Gapay
23 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Chris Jackson
18 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Hugh Gapay
7 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Jeff Tedder
6 Jack Frost TT Eddy Senior Women Frances Gehring