WebCyclery.com

Event Name
6 Psycho Cross Pseries Dan Davis
DNS USGP of Cyclocross John Rollert
82 USGP of Cyclocross Chip (Otto) SCHUG
57 USGP of Cyclocross Dan Davis
9 USGP of Cyclocross Chip (Otto) SCHUG
8 USGP of Cyclocross John Rollert
68 USGP of Cyclocross Dan Davis
10 USGP of Cyclocross Chip (Otto) SCHUG
11 Psycho Cross Pseries: Series Standings Jim Rantala
2 Psycho Cross Pseries: Series Standings Cynthia Engel
2 Psycho Cross Pseries Cynthia Engel
10 Psycho Cross Pseries: Series Standings Angela Mart
19 Fresh Air Crossaflixion Cup Drew Holmes
18 Fresh Air Crossaflixion Cup David Thomason
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Robert Uetrecht
2 Fresh Air Crossaflixion Cup John Rollert
DNF Fresh Air Crossaflixion Cup Marcus Biancucci
10 Fresh Air Crossaflixion Cup mike olson
8 Fresh Air Crossaflixion Cup Tim Jones
6 Fresh Air Crossaflixion Cup Brian Smith
5 Fresh Air Crossaflixion Cup Jim Rantala
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Dan Davis
8 Fresh Air Crossaflixion Cup Kevin English
6 Fresh Air Crossaflixion Cup Amy Mitchell
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Angela Mart
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Cynthia Engel
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Stephanie Uetrecht
1 Fresh Air Crossaflixion Cup John Rollert
DNF Fresh Air Crossaflixion Cup Henry Abel
9 Kruger's Crossing CCX Patrick Jackson
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Cynthia Engel
9 Psycho Cross Pseries: Series Standings Angela Mart
10 Psycho Cross Pseries: Series Standings Jim Rantala
20 Cross Crusade rebecca bozarth
DNF Cross Crusade Patrick Jackson
4 Fresh Air Crossaflixion Cup Dan Davis
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Brian Smith
DNF Fresh Air Crossaflixion Cup Tim Jones
7 Fresh Air Crossaflixion Cup Aaron Tarnow
DNF Fresh Air Crossaflixion Cup Marcus Biancucci
4 Fresh Air Crossaflixion Cup Kevin English
15 Fresh Air Crossaflixion Cup David Thomason
16 Fresh Air Crossaflixion Cup Drew Holmes
DNS Fresh Air Crossaflixion Cup Robert Uetrecht
4 Fresh Air Crossaflixion Cup Stephanie Uetrecht
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Cynthia Engel
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Jim Rantala
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Angela Mart
18 Cross Crusade Stephanie Uetrecht
18 Cross Crusade Jenny Vannoy
12 Cross Crusade Tim Jones
198 SSCXWC John Rollert
77 Cross Crusade Drew Holmes
38 Cross Crusade Robert Uetrecht
33 Cross Crusade Dan Davis
47 Cross Crusade Brian Smith
63 Cross Crusade Jim Rantala
39 Cross Crusade mike olson
36 Cross Crusade Patrick Jackson
16 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Tim Jones
11 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series mike olson
18 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Patrick Jackson
4 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Jenny Vannoy
13 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Dan Davis
38 Cross Crusade Patrick Jackson
50 Cross Crusade Aaron Tarnow
2 Cross Crusade John Rollert
10 Cross Crusade Angela Mart
10 Cross Crusade Jenny Vannoy
4 Cross Crusade Tim Jones
30 Cross Crusade Patrick Jackson
29 Cross Crusade Amy Lundstrom
11 Cross Crusade Jenny Vannoy
7 Cross Crusade Angela Mart
5 Cross Crusade John Rollert
66 Cross Crusade Aaron Tarnow
60 Cross Crusade Wally Hockman
11 Cross Crusade Tim Jones
21 Cross Crusade Jenny Vannoy
DNF Cross Crusade Patrick Jackson
10 Cross Crusade mike olson
5 Cross Crusade Cynthia Engel
2 Cross Crusade Tim Jones
5 Cross Crusade Cynthia Engel
6 Willamette Valley Cross Series Jim Rantala
12 Willamette Valley Cross Series Angela Mart
5 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Jim Rantala
11 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Stephanie Uetrecht
10 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Jenny Vannoy
8 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Patrick Jackson
5 Willamette Valley Cross Series Stephanie Uetrecht
18 Willamette Valley Cross Series Aaron Tarnow
11 Willamette Valley Cross Series Robert Uetrecht
5 Willamette Valley Cross Series Jenny Vannoy
10 Willamette Valley Cross Series Patrick Jackson
2 Cross Crusade John Rollert
28 Cross Crusade Patrick Jackson
15 Cross Crusade John Rollert
14 Cross Crusade Tim Jones
31 Cross Crusade Amy Lundstrom
27 Cross Crusade rebecca bozarth
74 Cross Crusade Aaron Tarnow
71 Cross Crusade Wally Hockman
5 Cross Crusade mike olson
8 Psycho Cross Pseries Jim Rantala
3 Psycho Cross Pseries Angela Mart
2 Psycho Cross Pseries Cynthia Engel
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Angela Mart
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Jim Rantala
4 Psycho Cross Pseries: Series Standings Cynthia Engel
21 Cross Crusade Patrick Jackson
3 Cross Crusade John Rollert
14 Cross Crusade Cynthia Engel
11 Cross Crusade Tim Jones
38 Cross Crusade Dan Davis
14 Cross Crusade John Rollert
1 Cross Crusade Tim Jones
DNF Cross Crusade Patrick Jackson
135 Cross Crusade David Thomason
78 Cross Crusade Henry Abel
54 Cross Crusade Jeff Dengel
114 Cross Crusade Henry Abel
34 Cross Crusade Jim Rantala
78 Cross Crusade Jim Miller
1 Cross Crusade Amy Lundstrom
60 Cross Crusade Amy Mitchell
10 Cross Crusade Cynthia Engel
6 Cross Crusade mike olson
73 Cross Crusade Wally Hockman
76 Cross Crusade Aaron Tarnow
29 Cross Crusade John Rollert
7 Willamette Valley Cross Series Jim Rantala
6 Willamette Valley Cross Series Jim Rantala
10 Willamette Valley Cross Series Patrick Jackson
5 Willamette Valley Cross Series Patrick Jackson
15 Willamette Valley Cross Series Stephanie Uetrecht
5 Willamette Valley Cross Series Jenny Vannoy
20 Thrilla Cross Series Brian Smith
DNF Thrilla Cross Series Amy Lundstrom
3 Thrilla Cross Series Amy Mitchell
3 Thrilla Cross Series Stephanie Uetrecht
21 Thrilla Cross Series Dan Davis
DNF Thrilla Cross Series Jim Rantala
16 Thrilla Cross Series Kevin English
16 Thrilla Cross Series Brian Seguin
11 Thrilla Cross Series Angela Mart
5 Thrilla Cross Series Tim Jones
DNF Thrilla Cross Series Drew Holmes
20 Thrilla Cross Series Aaron Tarnow
14 Thrilla Cross Series Henry Abel
9 Thrilla Cross Series Robert Uetrecht
11 Thrilla Cross Series mike olson
8 Battle at Barlow mike olson
1 Battle at Barlow John Rollert
1 Hood River Double Cross Cynthia Engel
20 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Dan Packman
15 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Dan Packman
3 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Dan Packman
15 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Dan Packman
1 Hood River Double Cross Tim Jones
5 Hood River Double Cross John Rollert
1 Hood River Double Cross John Rollert
25 Hood River Double Cross Aaron Tarnow
3 Hood River Double Cross mike olson
17 Hood River Double Cross Dan Davis
38 Hood River Double Cross Drew Holmes
13 Hood River Double Cross Robert Uetrecht
13 Hood River Double Cross Jim Rantala
4 Hood River Double Cross Stephanie Uetrecht
17 Hood River Double Cross Dan Wolnick
13 Hood River Double Cross Robert Uetrecht
1 Hood River Double Cross Tim Jones
21 Hood River Double Cross Aaron Tarnow
6 Hood River Double Cross Stephanie Uetrecht
22 Hood River Double Cross Drew Holmes
3 Thrilla Cross Series Cynthia Engel
9 Thrilla Cross Series Tim Jones
33 Thrilla Cross Series Drew Holmes
15 Thrilla Cross Series mike olson
20 Thrilla Cross Series Brian Seguin
9 Thrilla Cross Series Jeff Clausen
5 Thrilla Cross Series Stephanie Uetrecht
18 Thrilla Cross Series Robert Uetrecht
11 Thrilla Cross Series Marc Fortier
3 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
27 Thrilla Cross Series Aaron Tarnow
18 Thrilla Cross Series Brian Smith
DNF Thrilla Cross Series Dan Davis
26 Thrilla Cross Series Kyle Gorman
19 Thrilla Cross Series Jim Rantala
1 Thrilla Cross Series Amy Lundstrom
5 Psycho Cross Pseries Jim Rantala
17 Psycho Cross Pseries Dan Davis
11 Psycho Cross Pseries Jim Rantala
10 Psycho Cross Pseries Angela Mart
3 Psycho Cross Pseries Cynthia Engel
7 Ring of Fire 6/12/24 TT Vincent Sikorski
17 Thrilla Cross Series Gary Klingler
3 Thrilla Cross Series Dan Wolnick
DNF Thrilla Cross Series Robert DeClerk
DNF Thrilla Cross Series Tim Jones
8 Thrilla Cross Series Marcus Biancucci
5 Thrilla Cross Series Henry Abel
13 Thrilla Cross Series Jenny Vannoy
DNF Thrilla Cross Series Aaron Tarnow
6 Thrilla Cross Series Stephanie Uetrecht
9 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
11 Thrilla Cross Series Marc Fortier
16 Thrilla Cross Series Jeff Clausen
16 Thrilla Cross Series Patrick Jackson
DNF Thrilla Cross Series Jeff Dengel
1 Thrilla Cross Series Amy Lundstrom
29 Thrilla Cross Series Brian Smith
26 Thrilla Cross Series Jim Rantala
18 Thrilla Cross Series Dan Davis
3 Diamond Lake NW Challenge XC MTB Dan Wolnick
13 Thrilla Cross Series Angela Mart
4 Thrilla Cross Series Dan Wolnick
11 Thrilla Cross Series Dan Davis
9 Thrilla Cross Series Henry Abel
33 Thrilla Cross Series Jason Stollenwerk
6 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
11 Thrilla Cross Series Jeff Dengel
23 Thrilla Cross Series Brian Seguin
24 Thrilla Cross Series Aaron Tarnow
17 Thrilla Cross Series Blair Deaver
20 Thrilla Cross Series Brian Smith
10 Thrilla Cross Series Marcus Biancucci
16 Thrilla Cross Series Jim Rantala
4 Thrilla Cross Series Stephanie Uetrecht
7 Thrilla Cross Series Amy Mitchell
3 Thrilla Cross Series Amy Lundstrom
2 Thrilla Cross Series Cynthia Engel
DNF Thrilla Cross Series Gary Klingler
12 Thrilla Cross Series Marc Fortier
2 Salem STXC Race Series Jenny Vannoy
DNF Salem STXC Race Series Patrick Jackson
1 Salem STXC Race Series: Series Standings Jenny Vannoy
5 Salem STXC Race Series Patrick Jackson
1 Salem STXC Race Series Jenny Vannoy
11 Salem STXC Race Series: Series Standings Patrick Jackson
1 Salem STXC Race Series: Series Standings Patrick Jackson
1 Salem STXC Race Series Patrick Jackson
21 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Henry/Amy Abel/Mitchell
10 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Jim/Brenda Rantala/Rantala
4 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Patrick/Jenny Jackson/Vannoy
11 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Henry/Amy Abel/Mitchell
19 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
13 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Henry/Amy Abel/Mitchell
11 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Jim/Brenda Rantala/Rantala
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Patrick/Jenny Jackson/Vannoy
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Patrick/Jenny Jackson/Vannoy
3 High Cascades 100 Jeff Dengel
14 High Cascades 100 Marcus Biancucci
11 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Jim/Brenda Rantala/Rantala
7 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Patrick/Jenny Jackson/Vannoy
13 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Henry/Amy Abel/Mitchell
10 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Jim/Brenda Rantala/Rantala
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Patrick/Jenny Jackson/Vannoy
12 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Henry/Amy Abel/Mitchell
1 Salem STXC Race Series Jenny Vannoy
1 Salem STXC Race Series Patrick Jackson
37 OBRA Hillclimb Championship: Combined Dan Packman
122 OBRA Hillclimb Championship: Combined Vincent Sikorski
2 OBRA Hillclimb Championship Eric MARTIN
4 OBRA Hillclimb Championship Dan Packman
7 OBRA Hillclimb Championship Vincent Sikorski
12 OBRA Hillclimb Championship: Combined Eric MARTIN
12 OBRA Criterium Championships Edward Micek
1 OBRA Criterium Championships Eric MARTIN
2 Salem STXC Race Series Jenny Vannoy
13 Salem STXC Race Series Patrick Jackson
1 Salem STXC Race Series Jenny Vannoy
1 Salem STXC Race Series Patrick Jackson
1 Salem STXC Race Series Patrick Jackson
DNF Willamette Epic TT Monica Freeman
12 Portland Twilight Criterium Edward Micek
13 Portland Twilight Criterium mike olson
9 Fresh Air Sports TT/Duathlon Dan Davis
4 Fresh Air Sports TT/Duathlon Monica Freeman
10 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Dan Davis
13 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Monica Freeman
3 OBRA TT Championships: 40K Eric MARTIN
DNF OBRA TT Championships: 40K Dan Davis
12 OBRA TT Championships: 40K: Combined Eric MARTIN
31 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Brian Seguin
40 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Edward Micek
3 OUCH Dan Packman
39 OUCH: Combined Dan Packman
4 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Eric MARTIN
27 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Marcus Biancucci
30 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Seguin
23 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Brian Seguin
3 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Eric MARTIN
17 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Micek
40 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Edward Micek
28 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Marcus Biancucci
15 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Eric MARTIN
3 Junior/Tandem Track Championships: Pursuit Jim/Brenda Rantala/Rantala
376 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Marcus Biancucci
38 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Eric MARTIN
63 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Marcus Biancucci
181 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Edward Micek
75 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Brian Seguin
46 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Edward Micek
19 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Brian Seguin
14 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Eric MARTIN
17 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Marcus Biancucci
22 Cascade Cycling Classic Brian Seguin
13 Cascade Cycling Classic Eric MARTIN
30 Cascade Cycling Classic Marcus Biancucci
38 Cascade Cycling Classic Edward Micek
1 Crook County Crush XC Jenny Vannoy
2 Crook County Crush XC Dan Packman
1 Crook County Crush XC Carson Westberg
1 Crook County Crush XC David Caplan
3 Crook County Crush XC Patrick Jackson
9 Fresh Air Sports TT/Duathlon Dan Davis
11 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Dan Davis
9 Central Oregon Crit Series John Rollert
11 Central Oregon Crit Series Aaron Tarnow
14 Central Oregon Crit Series Henry Abel
12 Central Oregon Crit Series Amy Mitchell
3 Central Oregon Crit Series Marcus Biancucci
48 High Desert Omnium: Road Race Henry Abel
9 High Desert Omnium: Road Race Marcus Biancucci
9 High Desert Omnium: Road Race mike olson
52 High Desert Omnium: Road Race Kyle Gorman
30 High Desert Omnium: Road Race Edward Micek
23 High Desert Omnium: Road Race Amy Nortrom
20 High Desert Omnium: Road Race Brian Seguin
34 Cascade Creampuff Jeff Clausen
40 Cascade Creampuff Jason Meyer
18 High Desert Omnium: Time Trial Amy Nortrom
66 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Edward Micek
40 High Desert Omnium: Time Trial Kyle Gorman
14 High Desert Omnium: Time Trial Marcus Biancucci
24 High Desert Omnium: Time Trial Edward Micek
84 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Marcus Biancucci
15 High Desert Omnium: Criterium Amy Nortrom
155 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Kyle Gorman
166 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Amy Nortrom
19 High Desert Omnium: Criterium Jim Rantala
11 High Desert Omnium: Criterium Edward Micek
6 High Desert Omnium: Criterium mike olson
22 High Desert Omnium Marcus Biancucci
10 High Desert Omnium mike olson
20 High Desert Omnium: Criterium Marcus Biancucci
45 High Desert Omnium: Criterium Kyle Gorman
13 High Desert Omnium: Time Trial Brian Seguin
21 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Brian Seguin
1 Central Oregon Crit Series Eric MARTIN
5 Central Oregon Crit Series Brian Seguin
6 Central Oregon Crit Series mike olson
10 Central Oregon Crit Series John Rollert
11 Central Oregon Crit Series Marcus Biancucci
8 Firecracker Tandem Crit Champs Jim/Brenda Rantala/Rantala
3 Firecracker Tandem TT Champs Jim/Brenda Rantala/Rantala
15 Firecracker Tandem TT Champs: Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
7 Central Oregon Crit Series Amy Nortrom
9 Central Oregon Crit Series Marcus Biancucci
2 Central Oregon Crit Series John Rollert
17 Central Oregon Crit Series Kyle Gorman
3 Central Oregon Crit Series Eric MARTIN
2 Central Oregon Crit Series Brian Seguin
16 Salem Fairview Circuit Race Henry/Amy Abel/Mitchell
15 Salem Fairview Circuit Race Jim/Brenda Rantala/Rantala
17 Salem Fairview Circuit Race Patrick Jackson
57 Salem Fairview Circuit Race Henry Abel
9 Return on the Jedi XC Carson Westberg
13 Return on the Jedi XC Steven Westberg
8 Salem Fairview Circuit Race Monica/Mike Freeman/Olson
5 Salem Fairview Circuit Race Patrick/Jenny Jackson/Vannoy
11 The Hood River Super D Tim Jones
6 NWX Criterium Henry/Amy Abel/Mitchell
10 NWX Criterium Marcus Biancucci
4 NWX Criterium Monica/Mike Freeman/Olson
5 NWX Criterium Jim/Brenda Rantala/Rantala
12 NWX Criterium Monica Freeman
1 NWX Criterium John Rollert
18 NWX Criterium Aaron Tarnow
26 NWX Criterium Kyle Gorman
16 NWX Criterium mike olson
1 NWX Criterium Brian Seguin
5 NWX Criterium Eric MARTIN
8 NWX Criterium Edward Micek
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon Jim/Brenda Rantala/Rantala
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Brian Seguin
4 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Eric MARTIN
17 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Dan Davis
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Brian Seguin
4 Fresh Air Sports TT/Duathlon Eric MARTIN
19 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Henry/Amy Abel/Mitchell
20 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Henry/Amy Abel/Mitchell
15 Fresh Air Sports TT/Duathlon Dan Davis
1 Central Oregon Crit Series Eric MARTIN
7 Central Oregon Crit Series Edward Micek
10 Central Oregon Crit Series John Rollert
23 Central Oregon Crit Series mike olson
19 Central Oregon Crit Series Marcus Biancucci
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Brian Seguin
5 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Brian Seguin
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Brian Seguin
1 Test of Endurance 50 David Caplan
5 Test of Endurance 50 Patrick Jackson
1 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Brian Seguin
10 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Brian Seguin
82 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Brian Seguin
17 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Brian Seguin
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Brian Seguin
10 Fresh Air Sports TT/Duathlon Dan Davis
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon Brian Seguin
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Eric MARTIN
10 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Dan Davis
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Eric MARTIN
8 Central Oregon Crit Series Brian Seguin
15 Central Oregon Crit Series Marcus Biancucci
9 Central Oregon Crit Series Aaron Tarnow
3 Central Oregon Crit Series John Rollert
18 Central Oregon Crit Series Edward Micek
3 Central Oregon Crit Series Eric MARTIN
2 Central Oregon STXC Aaron Tarnow
4 Central Oregon STXC Heidi Faller
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Eric MARTIN
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Carson Westberg
9 Fresh Air Sports TT/Duathlon Dan Davis
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Eric MARTIN
24 Mt. Tabor Series Shannon Kurtas
9 Central Oregon Crit Series John Rollert
10 Central Oregon Crit Series Amy Nortrom
27 Tuesday PIR Patrick Jackson
7 Pickett's Charge XC Dan Packman
1 Pickett's Charge XC Henry/Amy Abel/Mitchell
DNF Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium David Caplan
2 Pickett's Charge XC Dan/Terri Wolnick/Wolnick
3 Pickett's Charge XC Jim/Brenda Rantala/Rantala
1 Pickett's Charge XC Tim Jones
2 Pickett's Charge XC Patrick Jackson
5 Pickett's Charge XC mike olson
10 Pickett's Charge XC Carson Westberg
2 Pickett's Charge XC Marcus Biancucci
13 Pickett's Charge XC Marc Fortier
10 Pickett's Charge XC Angela Mart
2 Pickett's Charge XC Jenny Vannoy
25 Pickett's Charge XC Steven Westberg
34 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race David Caplan
42 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial David Caplan
323 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined David Caplan
32 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race David Caplan
1 Central Oregon TT Series Eric MARTIN
1 Central Oregon STXC Henry Abel
14 Twilight Crit Series Patrick Jackson
4 Central Oregon STXC John Rollert
7 Central Oregon STXC Aaron Tarnow
5 Central Oregon STXC Heidi Faller
3 Central Oregon STXC Dan Wolnick
10 Central Oregon TT Series Jim/Brenda Rantala/Rantala
11 Tuesday PIR: May Series Patrick Jackson
4 Tuesday PIR Patrick Jackson
8 Rehearsal Road Race Henry/Amy Abel/Mitchell
9 Rehearsal Road Race Jim/Brenda Rantala/Rantala
6 Central Oregon STXC Henry Abel
4 Central Oregon STXC Dan Wolnick
7 Central Oregon STXC Aaron Tarnow
10 Central Oregon STXC Heidi Faller
1 Central Oregon STXC John Rollert
4 Central Oregon STXC mike olson
62 Silverton RR David Caplan
10 Silverton RR Jim/Brenda Rantala/Rantala
33 Silverton RR Marcus Biancucci
9 Silverton RR Henry/Amy Abel/Mitchell
50 Silverton RR Edward Micek
2 Spring Thaw DH Patrick Jackson
2 Spring Thaw XC Jenny Vannoy
4 Spring Thaw XC Patrick Jackson
4 Central Oregon TT Series Brian Seguin
17 Central Oregon TT Series Henry/Amy Abel/Mitchell
16 Central Oregon TT Series Vincent Sikorski
2 Central Oregon TT Series Eric MARTIN
14 Central Oregon TT Series Dan Davis
13 Central Oregon TT Series Jim/Brenda Rantala/Rantala
1 WebCyclery Cascade Chainbreaker Henry/Amy Abel/Mitchell
2 WebCyclery Cascade Chainbreaker Vincent Sikorski
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker David Caplan
31 WebCyclery Cascade Chainbreaker Kyle Gorman
1 WebCyclery Cascade Chainbreaker Patrick Jackson
7 WebCyclery Cascade Chainbreaker Eric MARTIN
9 WebCyclery Cascade Chainbreaker Angela Mart
8 WebCyclery Cascade Chainbreaker Stephanie Uetrecht
13 WebCyclery Cascade Chainbreaker Marc Fortier
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker Jim/Brenda Rantala/Rantala
3 Central Oregon TT Series Eric MARTIN
4 Central Oregon TT Series Brian Seguin
11 Central Oregon TT Series Jim/Brenda Rantala/Rantala
7 Central Oregon TT Series Dan Davis
21 Central Oregon TT Series Kyle Gorman
15 Central Oregon TT Series Henry/Amy Abel/Mitchell
7 Central Oregon STXC Eric MARTIN
6 Central Oregon STXC Heidi Faller
2 Central Oregon STXC Henry Abel
3 Central Oregon STXC Amy Mitchell
DNF Central Oregon STXC Tim Jones
4 Central Oregon STXC Brenda Rantala
3 Central Oregon STXC John Rollert
DNF Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Dan Wolnick
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship David Caplan
4 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Jenny Vannoy
39 Estacada TT: 20 Miles: Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
2 Estacada TT: 20 Miles Jim/Brenda Rantala/Rantala
9 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Patrick Jackson
3 Central Oregon TT Series Brian Seguin
29 Central Oregon TT Series Steven Westberg
10 Central Oregon TT Series Dan Davis
12 Central Oregon TT Series Marcus Biancucci
34 Central Oregon TT Series Vincent Sikorski
40 Central Oregon TT Series Kyle Gorman
48 Central Oregon TT Series Carson Westberg
1 Central Oregon TT Series Jim/Brenda Rantala/Rantala
1 Central Oregon TT Series Eric MARTIN
2 Central Oregon TT Series Henry/Amy Abel/Mitchell
10 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Dan Davis
10 Bear Springs Trap XC Robert Uetrecht
11 Bear Springs Trap XC Dan Wolnick
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Dan Davis
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Vincent Sikorski
2 Bear Springs Trap XC David Caplan
3 Bear Springs Trap XC Angela Mart
3 Bear Springs Trap XC Patrick Jackson
5 Bear Springs Trap XC Marc Fortier
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Vincent Sikorski
10 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Dan Davis
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Vincent Sikorski
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Dan Davis
1 Bear Springs Trap STXC David Caplan
2 Bear Springs Trap STXC Marc Fortier
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Vincent Sikorski
40 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Dan Davis
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Drew Holmes
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Vincent Sikorski
9 Deschutes River Valley TT Festival Dan Davis
7 Deschutes River Valley TT Festival Vincent Sikorski
32 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Vincent Sikorski
41 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Dan Davis
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Vincent Sikorski
56 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Drew Holmes
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Dan Davis
61 Estacada TT: 20 Miles: Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
16 Table Rock RR Marcus Biancucci
5 Estacada TT: 20 Miles Jim/Brenda Rantala/Rantala
37 King's Valley RR David Caplan
27 King's Valley RR Marcus Biancucci
3 Horning's Hustle Tim Jones
27 Piece of Cake RR Amy Norton
24 Banana Belt Series Marcus Biancucci
63 Banana Belt Series Marcus Biancucci
125 Jack Frost TT: Combined Dan Davis
1 Echo Red to Red XC David Caplan
13 Jack Frost TT Dan Davis
38 Cherry Pie Marcus Biancucci
15 Cherry Pie Kyle Gorman
6 Cherry Pie Henry/Amy Abel/Mitchell
3 Cherry Pie Patrick/Jenny Jackson/Vannoy