CMG Racing/Alpine Mortgage

Event Category Name
24 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Senior Men A Donald Reeb
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Singlespeed Mikkel Bossen
18 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Singlespeed Mikkel Bossen
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Singlespeed Mikkel Bossen
DQ Cross Crusade Senior Men A Donald Reeb
8 Cross Crusade Singlespeed Mikkel Bossen
25 Cross Crusade Singlespeed Mikkel Bossen
56 Cross Crusade Men B Aaron Coker
27 Cross Crusade Senior Men A Donald Reeb
58 Cross Crusade Men B Aaron Coker
32 Cross Crusade Senior Men A Mikkel Bossen
11 Cross Crusade Senior Men A Donald Reeb
29 Veloce's Battle at Barlow CCX Senior Men A Donald Reeb
25 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men A Donald Reeb
14 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Donald Reeb
69 Cross Crusade Men B Aaron Coker
2 OBRA Championship Points Races Senior Men Mikkel Bossen
1 OBRA Championship Points Races Senior Women Andrea Fisk
14 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Andrea Fisk
17 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Andrea Fisk
17 Fast Twitch Fridays - Aug/Sept Series Sprinter Andrea Fisk
18 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Seth Hosmer
4 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Mikkel Bossen
7 Alpenrose Thursday Series - August Series Category 3 Men Andrea Fisk
10 Alpenrose Thursday Series - August Series Women Andrea Fisk
3 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Men Mikkel Bossen
8 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Andrea Fisk
1 Monday PIR - August Series Masters 30+ 1/2/3 MARK STEGER
3 High Desert Omnium - Final Omnium Category 1/2 Seth Hosmer
DNF High Desert Omnium - Road Race Category 1/2 Richard Anderson
DNF High Desert Omnium - Road Race Category 1/2 Aaron Coker
9 High Desert Omnium - Road Race Category 1/2 Seth Hosmer
8 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
19 High Desert Omnium - Criterium Category 1/2 Richard Anderson
18 High Desert Omnium - Criterium Category 1/2 Aaron Coker
6 High Desert Omnium - Criterium Category 1/2 Seth Hosmer
3 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Women Omnium Andrea Fisk
3 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium Mikkel Bossen
1 High Desert Omnium - Time Trial Category 1/2 Seth Hosmer
2 Alpenrose Velodrome Championships Men Team Sprint Mikkel Bossen
4 Alpenrose Velodrome Championships Women Scratch Andrea Fisk
3 Alpenrose Velodrome Championships Men Scratch Mikkel Bossen
3 Alpenrose Velodrome Championships Women Points Race Andrea Fisk
1 Alpenrose Velodrome Championships Men Points Race Mikkel Bossen
2 Alpenrose Velodrome Championships Women 3K Pursuit Andrea Fisk
1 Alpenrose Velodrome Championships Women 500m Andrea Fisk
3 Alpenrose Velodrome Championships Men Kilometer Mikkel Bossen
1 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ 1/2/3 MARK STEGER
23 Woodland Road Race Pro/1/2 Aaron Coker
21 Woodland Road Race Pro/1/2 Richard Anderson
3 Woodland Road Race Pro/1/2 Mikkel Bossen
2 Woodland Road Race Pro/1/2 Seth Hosmer
7 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Anderson
7 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
6 Mary's Peak HC TT Senior Men 1/2 Richard Anderson
5 Fast Twitch Fridays B Sprinters Andrea Fisk
3 Alpenrose Thursday Series Women Andrea Fisk
5 Alpenrose Thursday Series Category 3 Andrea Fisk
2 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Mikkel Bossen
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Seth Hosmer
1 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ 1/2/3 MARK STEGER
1 Monday PIR Masters 1/2/3 MARK STEGER
28 OBRA Criterium Championships Senior Men Aaron Coker
3 OBRA Criterium Championships Senior Men Seth Hosmer
1 OBRA Criterium Championships Senior Men Mikkel Bossen
1 OBRA Criterium Championships Senior Women Andrea Fisk
11 OBRA Criterium Championships Masters 40+ MARK STEGER
24 Crawfish Criterium Senior Men Aaron Coker
4 Crawfish Criterium Women Andrea Fisk
1 Crawfish Criterium Masters MARK STEGER
9 Health Net Criterium Pro/1/2 Seth Hosmer
7 Health Net Criterium Pro/1/2 Mikkel Bossen
DNF Health Net Criterium Masters MARK STEGER
20 PIR Category 1/2/3 Aaron Coker
1 Monday PIR Masters 1/2/3 MARK STEGER
1 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Seth Hosmer
57 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Tom Woodcock
78 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Andrea Fisk
1 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Seth Hosmer
57 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Tom Woodcock
78 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Andrea Fisk
1 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
57 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
78 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Andrea Fisk
1 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 1/2 Seth Hosmer
9 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 3 Tom Woodcock
1 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Women Andrea Fisk
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Madison Mikkel Bossen
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Team Sprints Mikkel Bossen
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Mikkel Bossen
1 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Women Andrea Fisk
24 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Men Richard Anderson
2 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Men MARK STEGER
21 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Aaron Coker
5 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Seth Hosmer
4 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Mikkel Bossen
19 The Mid-Summer Criterium Series Masters Richard Anderson
5 The Mid-Summer Criterium Series Masters MARK STEGER
3 The Mid-Summer Criterium Series Women Andrea Fisk
24 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Richard Anderson
5 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Mikkel Bossen
13 Monday PIR - July Series Masters 30+ 1/2/3 Aaron Coker
2 Monday PIR - July Series Masters 30+ 1/2/3 MARK STEGER
DNF Vancouver Courthouse Criterium Masters 40+ MARK STEGER
4 Vancouver Courthouse Criterium Women 1/2 Andrea Fisk
12 Vancouver Courthouse Criterium Pro/1/2 Aaron Coker
6 Vancouver Courthouse Criterium Pro/1/2 Seth Hosmer
3 Vancouver Courthouse Criterium Pro/1/2 Mikkel Bossen
12 Fast Twitch Fridays - July Series Sprinters Andrea Fisk
13 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 3 Andrea Fisk
6 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 3 Aaron Coker
12 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 1/2/3 Mikkel Bossen
10 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 1/2/3 Seth Hosmer
8 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 1/2/3 Aaron Coker
17 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Richard Anderson
11 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Aaron Coker
3 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Mikkel Bossen
13 The Mid-Summer Criterium Series Masters Richard Anderson
5 The Mid-Summer Criterium Series Masters MARK STEGER
1 The Mid-Summer Criterium Series Women Andrea Fisk
10 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Aaron Coker
1 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ 1/2/3 MARK STEGER
4 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ MARK STEGER
7 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Mikkel Bossen
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Women - Keirin Andrea Fisk
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Sprints Mikkel Bossen
2 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Women - Sprints Andrea Fisk
6 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Senior Men Mikkel Bossen
1 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Senior Men Seth Hosmer
1 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Senior Women Andrea Fisk
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - 1K TT Mikkel Bossen
2 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Women - 500m TT Andrea Fisk
2 Alpenrose Thursday Series Category 3 Aaron Coker
20 The Mid-Summer Criterium Series Pro/1/2/3 Mikkel Bossen
13 The Mid-Summer Criterium Series Pro/1/2/3 Aaron Coker
1 The Mid-Summer Criterium Series Pro/1/2/3 Seth Hosmer
1 The Mid-Summer Criterium Series Masters Men MARK STEGER
1 The Mid-Summer Criterium Series Women Andrea Fisk
12 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Tom Woodcock
1 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Seth Hosmer
12 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
1 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
33 Cascade Classic - Final General Classification Masters 35+ Richard Anderson
40 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Richard Anderson
5 Larch Mtn Hillclimb #2 Men 3 Tom Woodcock
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Men 1/2 Seth Hosmer
91 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
48 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 35+ Richard Anderson
13 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Richard Anderson
18 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Richard Anderson
1 Fast Twitch Fridays Sprinters C Andrea Fisk
2 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Mikkel Bossen
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Seth Hosmer
1 Mt Tabor Series - July Results Senior Women Andrea Fisk
6 Mt Tabor Series - July Results Masters Men 40+ MARK STEGER
19 Mt Tabor Series - July Results Senior Men Aaron Coker
1 Mt Tabor Series Women Andrea Fisk
4 Mt Tabor Series Masters MARK STEGER
6 Monday PIR Category 1/2/3 Aaron Coker
5 Alpenrose Challenge Senior Men Points Race Mikkel Bossen
5 Alpenrose Challenge Women 5-Mile Andrea Fisk
6 Alpenrose Challenge Senior Men 10-Mile Mikkel Bossen
DNS Alpenrose Challenge Women Points Race Andrea Fisk
10 Alpenrose Challenge Women Miss and Out Andrea Fisk
8 Alpenrose Challenge Senior Men - Kilometer Mikkel Bossen
4 Alpenrose Challenge Women - 500m Andrea Fisk
4 Alpenrose Challenge Senior Men - Qualifier Points Race Mikkel Bossen
1 Alpenrose Challenge Senior Men - 4K Seth Hosmer
1 Alpenrose Challenge Women - 3K Andrea Fisk
3 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Aaron Coker
14 Mt Tabor Series Masters MARK STEGER
11 Mt Tabor Series Senior Men Aaron Coker
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Coker
1 Monday PIR Masters 1/2/3 MARK STEGER
18 Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Mikkel Bossen
4 Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Seth Hosmer
5 Mt Tabor Circuit Race Women 1/2 Andrea Fisk
1 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ MARK STEGER
DNF OBRA Road Race Senior Men Richard Anderson
DNF OBRA Road Race Senior Men Aaron Coker
DNF OBRA Road Race Senior Men Mikkel Bossen
DNF OBRA Road Race Senior Men Richard Anderson
3 OBRA Road Race Senior Men Seth Hosmer
9 OBRA Road Race Masters 40+ MARK STEGER
26 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Andrea Fisk
6 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 4/5 Seth Hosmer
28 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 3 Andrea Fisk
18 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 3 Seth Hosmer
1 Alpenrose Thursday Series - June Series Women Andrea Fisk
5 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 1/2 Mikkel Bossen
19 Alpenrose Thursday Series Category 3 Andrea Fisk
1 Alpenrose Thursday Series Women Andrea Fisk
5 Mt Tabor Series - June Results Senior Women Andrea Fisk
2 Mt Tabor Series - June Results Masters Men 40+ MARK STEGER
29 Mt Tabor Series - June Results Senior Men Richard Anderson
3 Mt Tabor Series Masters 40+ MARK STEGER
6 Mt Tabor Series Senior Women Andrea Fisk
3 Monday PIR - June Series Masters 1/2/3 MARK STEGER
2 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Men MARK STEGER
2 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Women Andrea Fisk
7 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Category 3 Andrea Fisk
2 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Category 3 Aaron Coker
24 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Tom Woodcock
59 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
53 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men Richard Anderson
13 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men Seth Hosmer
25 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 Tom Woodcock
60 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro/1/2 Mikkel Bossen
56 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro/1/2 Richard Anderson
5 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro/1/2 Seth Hosmer
176 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
322 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mikkel Bossen
72 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
5 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
68 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Tom Woodcock
81 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
42 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro/1/2 Men Richard Anderson
4 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro/1/2 Men Seth Hosmer
82 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Tom Woodcock
80 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men Richard Anderson
55 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men Seth Hosmer
17 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
35 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Tom Woodcock
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Aaron Coker
63 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
49 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Richard Anderson
2 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Seth Hosmer
1 Alpenrose Thursday Series Women Andrea Fisk
6 Mt Tabor Series Senior Women Andrea Fisk
3 Mt Tabor Series Masters MARK STEGER
3 Monday PIR Category 1/2/3 MARK STEGER
28 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Tom Woodcock
10 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Anderson
28 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
10 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
9 Larch Mtn Hillclimb #1 Men 3 Tom Woodcock
7 Larch Mtn Hillclimb #1 Men 1/2 Richard Anderson
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six-day A Mikkel Bossen
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six-day A Seth Hosmer
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Mikkel Bossen
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Seth Hosmer
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Mikkel Bossen
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Seth Hosmer
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Standings Six-day A Bossen, Mikkel Hosmer, Seth
3 Mt Tabor Series Senior Women Andrea Fisk
3 Mt Tabor Series Masters MARK STEGER
22 Mt Tabor Series Category 1/2 Aaron Coker
13 Mt Tabor Series Category 1/2 Richard Anderson
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Mikkel Bossen
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Seth Hosmer
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Mikkel Bossen
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Seth Hosmer
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Mikkel Bossen
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Seth Hosmer
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Mikkel Bossen
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Seth Hosmer
21 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Tom Woodcock
6 OBRA Rehearsal Race Senior Women Andrea Fisk
24 OBRA Rehearsal Race Category 1/2 Men Aaron Coker
6 OBRA Rehearsal Race Category 1/2 Men Richard Anderson
2 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Seth Hosmer
5 Alpenrose Thursday Series Category 3 Seth Hosmer
2 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Mikkel Bossen
2 Mt Tabor Series Masters 40+ MARK STEGER
1 Mt Tabor Series Fixed Gear Mikkel Bossen
4 Mt Tabor Series Senior Women Andrea Fisk
13 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 3 Men Tom Woodcock
8 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 3 Men Richard Anderson
15 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 3 Men Tom Woodcock
9 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 3 Men Richard Anderson
161 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
94 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
26 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Tom Woodcock
7 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Richard Anderson
63 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Richard Anderson
61 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Tom Woodcock
4 Fast Twitch Fridays Sprinters D Andrea Fisk
16 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Tom Woodcock
8 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Richard Anderson
41 PIR - May Series Category 1/2/3 Aaron Coker
29 PIR - May Series Category 1/2/3 MARK STEGER
25 Silverton Road Race Pro/1/2 Mikkel Bossen
21 Silverton Road Race Pro/1/2 Seth Hosmer
4 Silverton Road Race Category 3 Richard Anderson
2 Silverton Road Race Category 3 Tom Woodcock
11 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Men Mikkel Bossen
3 Alpenrose Thursday Series - May Series Category 4/5 Men MARK STEGER
5 Alpenrose Thursday Series - May Series Category 3 Men Aaron Coker
3 Alpenrose Thursday Series - May Series Category 3 Men Richard Anderson
34 Swan Island Criterium Category 1/2/3 Seth Hosmer
24 Swan Island Criterium Category 1/2/3 Mikkel Bossen
11 Swan Island Criterium Category 1/2/3 Aaron Coker
2 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/2/3 MARK STEGER
5 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mikkel Bossen
8 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Anderson
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Aaron Coker
7 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Seth Hosmer
5 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Mikkel Bossen
8 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Aaron Coker
7 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Senior Men Mikkel Bossen
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Senior Men Richard Anderson
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Senior Men Aaron Coker
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Senior Men Seth Hosmer
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 3 Aaron Coker
3 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Senior Men Mikkel Bossen
1 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Category 4 Men MARK STEGER
2 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Category 3 Men Richard Anderson
2 Alpenrose Thursday Series - Kilo Category 4/5 Men MARK STEGER
8 Alpenrose Thursday Series - Kilo Category 3 Men Richard Anderson
2 Alpenrose Thursday Series - Kilo Category 3 Men Aaron Coker
10 PIR Category 1/2/3 Aaron Coker
6 PIR Category 1/2/3 MARK STEGER
1 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Seth Hosmer
4 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Richard Anderson
1 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Seth Hosmer
4 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Anderson
1 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
4 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Senior Men Seth Hosmer
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Category 3 Men Richard Anderson
23 PIR - April Overall Category 1/2/3 Aaron Coker
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Tom Woodcock
3 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Richard Anderson
86 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro/1/2 Men Nathan Coffey
55 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
48 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro/1/2 Men Aaron Coker
32 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro/1/2 Men Donald Reeb
12 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro/1/2 Men Seth Hosmer
24 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Tom Woodcock
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Richard Anderson
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Men Nathan Coffey
58 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Men Aaron Coker
52 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
51 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Men Donald Reeb
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Men Seth Hosmer
145 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
84 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
34 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Nathan Coffey
212 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Mikkel Bossen
135 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Aaron Coker
71 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Donald Reeb
49 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Tom Woodcock
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Richard Anderson
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro/1/2 Men Nathan Coffey
76 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
60 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro/1/2 Men Aaron Coker
30 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro/1/2 Men Donald Reeb
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro/1/2 Men Seth Hosmer
37 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Richard Anderson
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Tom Woodcock
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro/1/2 Men Nathan Coffey
84 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
43 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro/1/2 Men Seth Hosmer
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro/1/2 Men Aaron Coker
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro/1/2 Men Donald Reeb
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Points Pro/1/2 Men Donald Reeb
41 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Tom Woodcock
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Richard Anderson
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro/1/2 Men Nathan Coffey
73 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
39 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro/1/2 Men Seth Hosmer
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro/1/2 Men Aaron Coker
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro/1/2 Men Donald Reeb
11 PIR Category 1/2/3 Aaron Coker
51 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Andrea Fisk
2 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Seth Hosmer
6 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Anderson
51 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Andrea Fisk
2 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
6 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Anderson
1 Estacada Time Trial Senior Women Andrea Fisk
1 Estacada Time Trial Senior Men Seth Hosmer
1 Estacada Time Trial Category 3 Men Richard Anderson
2 Kings Valley Road Race Senior Women Combined Andrea Fisk
2 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Andrea Fisk
26 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Men Aaron Coker
11 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Men Nathan Coffey
7 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
5 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Men Seth Hosmer
2 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Men Donald Reeb
4 Kings Valley Road Race Category 3 Men Tom Woodcock
3 Kings Valley Road Race Category 3 Men Richard Anderson
6 Piece of Cake Women 1/2/3 Andrea Fisk
26 Piece of Cake Category 3 Men Richard Anderson
27 Piece of Cake Pro/1/2 Men Nathan Coffey
22 Piece of Cake Pro/1/2 Men Aaron Coker
19 Piece of Cake Pro/1/2 Men Donald Reeb
8 Piece of Cake Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
2 Piece of Cake Pro/1/2 Men MARK STEGER
1 Ice Breaker Criterium Senior Women Andrea Fisk
20 Ice Breaker Criterium Masters Men Tom Woodcock
5 Ice Breaker Criterium Masters Men Richard Anderson
2 Ice Breaker Criterium Masters Men MARK STEGER
15 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Tom Woodcock
4 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Richard Anderson
2 Ice Breaker Criterium Senior Men Mikkel Bossen
28 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Tom Woodcock
15 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Richard Anderson
3 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Andrea Fisk
DNF Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 MARK STEGER
DNF Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Nathan Coffey
36 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Aaron Coker
22 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Donald Reeb
18 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Mikkel Bossen
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 3 Men Tom Woodcock
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 3 Men Aaron Coker
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Women 1/2/3 Andrea Fisk
25 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Pro/1/2 Men Donald Reeb
24 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Pro/1/2 Men Nathan Coffey
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Pro/1/2 Men MARK STEGER
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Pro/1/2 Men Seth Hosmer
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Pro/1/2 Men Mikkel Bossen
18 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Category 3 Tom Woodcock
3 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Category 3 Aaron Coker
1 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Women 1/2/3 Andrea Fisk
18 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Pro/1/2 Nathan Coffey
13 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Pro/1/2 MARK STEGER
7 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Pro/1/2 Seth Hosmer
5 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Pro/1/2 Mikkel Bossen
21 Banana Belt Road Race Series Category 3 Richard Anderson
10 Banana Belt Road Race Series Category 3 Tom Woodcock
1 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Andrea Fisk
DNF Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Aaron Coker
43 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Seth Hosmer
42 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 MARK STEGER
21 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Nathan Coffey
3 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Mikkel Bossen
1 Banana Belt Road Race Series Senior Women 1/2/3 Andrea Fisk
DNF Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Tom Woodcock
25 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Richard Anderson
1 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Aaron Coker
39 Banana Belt Road Race Series Senior Men Pro/1/2 Nathan Coffey
13 Banana Belt Road Race Series Senior Men Pro/1/2 MARK STEGER
7 Banana Belt Road Race Series Senior Men Pro/1/2 Mikkel Bossen
3 Banana Belt Road Race Series Senior Men Pro/1/2 Seth Hosmer
3 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Seth Hosmer
64 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Tom Woodcock
108 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Andrea Fisk
3 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Seth Hosmer
64 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Tom Woodcock
108 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Andrea Fisk
2 Jack Frost Time Trial Category 1/2 Seth Hosmer
10 Jack Frost Time Trial Category 3 Tom Woodcock
2 Jack Frost Time Trial Women Andrea Fisk
8 Cherry Pie Road Race Senior Women 1/2/3 Andrea Fisk
20 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Richard Anderson
13 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Tom Woodcock
2 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Aaron Coker
14 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 1/2 Mikkel Bossen
3 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 1/2 Seth Hosmer