Veloforma

Event Category Name
6 Psycho Cross #4: Series Standings Women A Rebecka Hartkop
14 Kruger's Crossing Cyclocross Women B Susan Peithman
6 Psycho Cross #3: Series Standings Women A Rebecka Hartkop
40 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Carolyn Goodbrake
19 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Susan Peithman
23 SSCXWC Qualifier TT Single Speed Women Carolyn Goodbrake
20 SSCXWC Single Speed Women Carolyn Goodbrake
18 Cross Crusade #7 Women B Carolyn Goodbrake
1 Battlecreek Cross Women A Rebecka Hartkop
36 Cross Crusade #6 Women B Carolyn Goodbrake
35 Cross Crusade #5 Women B Carolyn Goodbrake
17 Cross Crusade #5 Women A Rebecka Hartkop
44 Cross Crusade #5 Women B Susan Peithman
26 Cross Crusade #3 Women B Carolyn Goodbrake
3 Psycho Cross #2 Women A Rebecka Hartkop
13 Cross Crusade #2 Women A Rebecka Hartkop
29 Cross Crusade #2 Women B Carolyn Goodbrake
32 Cross Crusade #2 Women B Laura McGraw
36 Cross Crusade #1 Women B Susan Peithman
6 Psycho Cross Women A Rebecka Hartkop
13 Battle at Barlow Women B Susan Peithman
11 Hood River Double Cross #2 Women B Susan Peithman
12 Hood River Double Cross #1 Women B Susan Peithman
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Wmn B Susan Peithman
DNF Pain on the Peak Women B Susan Peithman
1 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 1/2/3 Women Rebecka Hartkop
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 1/2/3 Women Rebecka Hartkop
1 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 1/2/3 Women Rebecka Hartkop
62 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Rebecka Hartkop
2 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
1 Eugene Celebration Stage Race Category 1/2/3 Women Rebecka Hartkop
30 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Hilary Billington
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Duff
1 OBRA Hillclimb Championships Category 4 Women Carolyn Goodbrake
75 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Carolyn Goodbrake
75 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Carolyn Goodbrake
13 OBRA Criterium Championships Senior Women Jennifer Withers
1 OBRA Criterium Championships Senior Women Tina Brubaker
4 OBRA Criterium Championships Cat 4 Women Carolyn Goodbrake
11 OBRA Criterium Championships Senior Women Susan Peithman
2 Swan Island Criterium Women 1/2/3 Tina Brubaker
4 Swan Island Criterium Women 1/2/3 Susan Peithman
4 Swan Island Criterium Women 4 Carolyn Goodbrake
3 Sunset Criterium Category 4 Women Carolyn Goodbrake
34 Monday PIR Masters Men Hilary Billington
5 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Laura McGraw
1 High Desert Omnium: Road Race Women P/1/2 Alice Pennington
5 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Carolyn Goodbrake
13 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Jennifer Withers
2 High Desert Omnium: Road Race Women P/1/2 Tina Brubaker
4 High Desert Omnium: Road Race Women P/1/2 Rebecka Hartkop
10 High Desert Omnium: Road Race Women P/1/2 Susan Peithman
11 High Desert Omnium: Road Race Women P/1/2 Miranda Moon
7 High Desert Omnium Women 3 Laura McGraw
106 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Susan Peithman
79 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Tina Brubaker
11 High Desert Omnium Women P/1/2 Miranda Moon
8 High Desert Omnium Women P/1/2 Rebecka Hartkop
6 High Desert Omnium Women P/1/2 Alice Pennington
3 High Desert Omnium Women P/1/2 Susan Peithman
1 High Desert Omnium: Time Trial Women P/1/2 Tina Brubaker
5 High Desert Omnium: Time Trial Women P/1/2 Susan Peithman
5 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Laura McGraw
1 High Desert Omnium Women P/1/2 Tina Brubaker
11 High Desert Omnium Women 4 Carolyn Goodbrake
12 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Jennifer Withers
2 High Desert Omnium: Criterium Womens P/1/2 Susan Peithman
1 High Desert Omnium: Criterium Womens P/1/2 Tina Brubaker
6 High Desert Omnium: Criterium Womens P/1/2 Miranda Moon
36 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Hilary Billington
10 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Mark Duff
4 Vancouver Courthouse Criterium Senior Women Susan Peithman
6 Vancouver Courthouse Criterium Women Cat 3/4 Jennifer Withers
2 Vancouver Courthouse Criterium Women Cat 3/4 Laura McGraw
13 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Tim Hittner
12 High Desert Criterium Series Cat 1/2/3 Tim Hittner
1 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Mark Duff
6 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Mark Duff
DNF Alpenrose Challenge: Points Races Senior Women Miranda Moon
4 Alpenrose Challenge: Miss n Out Masters Mark Duff
5 Alpenrose Challenge: Miss n Out Senior Women Miranda Moon
9 Alpenrose Challenge: Scratch Races Masters Mark Duff
8 Alpenrose Challenge: Points Races Masters Men Mark Duff
13 Alpenrose Challenge: Scratch Races Senior Women Miranda Moon
12 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1/2 Women Hilary Billington
39 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Tim Hittner
20 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1/2 Women Alice Pennington
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1/2 Women Miranda Moon
34 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1/2 Women Robin Secrist
23 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
37 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1/2 Women Sabrina Savage
30 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Alice Pennington
22 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Robin Secrist
15 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
31 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Tim Hittner
9 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Hilary Billington
2 OBRA Track Championships: Sprints Women Category 4 Laura McGraw
75 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Miranda Moon
44 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1/2 Women Sabrina Savage
29 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Tim Hittner
437 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Alice Pennington
293 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
15 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1/2 Women Sabrina Savage
36 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1/2 Women Hilary Billington
535 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Miranda Moon
2 OBRA Track Championships: 500 meter TT Women Cat 4 Laura McGraw
11 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Robin Secrist
32 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Sabrina Savage
38 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
40 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Alice Pennington
58 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Hilary Billington
84 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1/2 Women Miranda Moon
472 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Hilary Billington
40 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1/2 Women Alice Pennington
433 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Rebecka Hartkop
413 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Sabrina Savage
311 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Robin Secrist
59 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1/2 Women Miranda Moon
69 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1/2 Women Robin Secrist
76 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
43 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Tim Hittner
9 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Hilary Billington
27 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Alice Pennington
11 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Robin Secrist
61 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Sabrina Savage
DNF Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Susan Peithman
76 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Miranda Moon
34 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
DNF Cascade Classic Pro 1/2 Women Miranda Moon
20 Cascade Classic Pro 1/2 Women Alice Pennington
23 Cascade Classic Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
34 Cascade Classic Pro 1/2 Women Robin Secrist
37 Cascade Classic Pro 1/2 Women Sabrina Savage
86 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Miranda Moon
37 Cascade Classic Masters 35+ Tim Hittner
12 Cascade Classic Pro 1/2 Women Hilary Billington
44 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Sabrina Savage
14 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Alice Pennington
19 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Robin Secrist
23 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Hilary Billington
40 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
78 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1/2 Women Susan Peithman
10 Firecracker Criterium Masters 35+ Mark Duff
4 Firecracker Criterium Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Hittner
25 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rebecka Hartkop
10 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Mark Duff
30 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tina Brubaker
3 Salem Fairview Circuit Race Women 1/2/3 Tina Brubaker
1 Salem Fairview Circuit Race Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
14 Salem Fairview Circuit Race Cat 3 Tim Hittner
15 Salem Fairview Circuit Race Master Men 40+ Tim Hittner
2 Salem Fairview Circuit Race Women 1/2/3 Laura McGraw
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Men B Mark Duff
7 Alpenrose Sixday: Final Overall Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Jennifer Triplett
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Men B Mark Duff
4 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Miranda Moon
3 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Men B Mark Duff
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Miranda Moon
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Final Overall Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Final Overall Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Miranda Moon
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Overall Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Overall Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Men B Mark Duff
4 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday: Overall Six Day Men B Mark Duff
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Jennifer Triplett
2 NWX Criterium Women Tina Brubaker
7 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Miranda Moon
7 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Miranda Moon
11 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Men B Mark Duff
5 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Miranda Moon
7 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Jennifer Triplett
6 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Men B Mark Duff
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Men B Mark Duff
2 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Jennifer Triplett
2 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day Women Miranda Moon
7 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Jennifer Triplett
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Women Jennifer Triplett
17 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Hittner
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Miranda Moon
7 Alpenrose Sixday: Standings Six Day Men B Mark Duff
10 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Mark Duff
13 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Mark Duff
32 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tina Brubaker
1 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Six Day Women Miranda Moon
1 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Six Day Men B Mark Duff
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Men B Mark Duff
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Jennifer Triplett
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six Day Women Miranda Moon
6 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Men B Mark Duff
2 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Jennifer Triplett
2 Alpenrose Sixday: Madison Six Day Women Miranda Moon
5 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Six Day Men B Mark Duff
8 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W 4 Carolyn Goodbrake
7 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W 4 Laura McGraw
24 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W P/1/2 Susan Peithman
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W P/1/2 Alice Pennington
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W P/1/2 Rebecka Hartkop
14 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W P/1/2 Tina Brubaker
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W P/1/2 Tina Brubaker
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W P/1/2 Susan Peithman
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W 4 Laura McGraw
17 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W 4 Carolyn Goodbrake
7 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W P/1/2 Alice Pennington
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W P/1/2 Rebecka Hartkop
39 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M40 1/2/3 Mark Duff
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W P/1/2 Alice Pennington
13 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W P/1/2 Tina Brubaker
6 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W P/1/2 Rebecka Hartkop
373 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Laura McGraw
278 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Miranda Moon
274 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Susan Peithman
254 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Tina Brubaker
204 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Alice Pennington
194 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Rebecka Hartkop
266 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Duff
16 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W P/1/2 Susan Peithman
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W P/1/2 Miranda Moon
16 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W 4 Laura McGraw
19 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W 4 Carolyn Goodbrake
7 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M40 1/2/3 Mark Duff
380 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Carolyn Goodbrake
5 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W P/1/2 Tina Brubaker
18 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W 4 Carolyn Goodbrake
5 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W 4 Laura McGraw
27 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W P/1/2 Miranda Moon
21 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W P/1/2 Susan Peithman
2 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W P/1/2 Alice Pennington
14 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W P/1/2 Rebecka Hartkop
30 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M40 1/2/3 Mark Duff
21 Alpenrose Thursday Series: June Series Senior Men Mark Duff
9 Mt Tabor Series Category 4 Women Laura McGraw
7 Mt Tabor Series Senior Women Susan Peithman
9 Mt Tabor Series Senior Women Jennifer Withers
43 Monday PIR Men 1/2/3 Mark Duff
5 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Hilary Billington
2 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Rebecka Hartkop
21 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Jennifer Withers
22 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Susan Peithman
2 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Rebecka Hartkop
3 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Alice Pennington
1 Mount Tabor Circuit Race Women Masters Shari White
4 Mount Tabor Circuit Race Category 4 Women Laura McGraw
6 Mount Tabor Circuit Race Category 4 Women Carolyn Goodbrake
17 Mount Tabor Circuit Race Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Duff
5 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Hilary Billington
3 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Alice Pennington
4 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Tina Brubaker
4 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Tina Brubaker
11 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Miranda Moon
11 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Shari White
24 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Jennifer Withers
12 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Miranda Moon
25 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Susan Peithman
DNF OBRA Road Race Sr Men Tim Hittner
9 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2 Mark Duff
6 Mt Tabor Series Category 4 Women Laura McGraw
13 Mt Tabor Series Senior Women Tina Brubaker
14 Mt Tabor Series Senior Women Hilary Billington
12 Mt Tabor Series Senior Women Miranda Moon
9 Mt Tabor Series Senior Women Rebecka Hartkop
28 Mt Tabor Series Men Masters 40+ Mark Duff
10 Mt Tabor Series Senior Women Susan Peithman
27 Mt Tabor Series Men Masters 40+ Tim Hittner
18 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Hittner
3 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Master Men 40+ Mark Duff
6 Alpenrose Heartbreaker '08: Omnium Results Senior Women Tina Brubaker
5 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Senior Women Tina Brubaker
2 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 4 Women Laura McGraw
3 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 4 Women Tina Brubaker
21 Mt Tabor Series Men Masters 40+ Mark Duff
7 Mt Tabor Series Senior Women Miranda Moon
DNF Silverton Road Race Mst 1/2 35+ Mark Duff
14 Silverton Road Race Mst 3/4 35+ Tim Hittner
5 Silverton Road Race Women 1/2/3 Tina Brubaker
15 Silverton Road Race Women 1/2/3 Miranda Moon
2 Silverton Road Race Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
1 Silverton Road Race Women 1/2/3 Alice Pennington
16 Silverton Road Race Women 1/2/3 Susan Peithman
2 OBRA TTT Championships Cat 3 Women Carolyn Goodbrake
239 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Jennifer Withers
238 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Laura McGraw
237 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Carolyn Goodbrake
133 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Rebecka Hartkop
1 OBRA TTT Championships Senior Women Susan Peithman
135 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Tina Brubaker
1 OBRA TTT Championships Senior Women Miranda Moon
1 OBRA TTT Championships Senior Women Rebecka Hartkop
1 OBRA TTT Championships Senior Women Tina Brubaker
2 OBRA TTT Championships Cat 3 Women Jennifer Withers
2 OBRA TTT Championships Cat 3 Women Laura McGraw
136 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Susan Peithman
134 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Miranda Moon
2 Fast Twitch Fridays Novice Women Laura McGraw
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Sr Women Miranda Moon
1 Albany Criterium Women 1/2/3 Tina Brubaker
5 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Senior Women Susan Peithman
1 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Masters Women 1/2/3 Tina Brubaker
4 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Category 4 Women Carolyn Goodbrake
2 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Senior Women Miranda Moon
2 Albany Criterium Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
3 Albany Criterium Women 1/2/3 Miranda Moon
8 Albany Criterium Women 1/2/3 Susan Peithman
4 Albany Criterium Women 4 Carolyn Goodbrake
1 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Senior Women Rebecka Hartkop
7 Albany Criterium Mst 40-49 Mark Duff
5 Rehearsal Road Race Women Cat 4 Carolyn Goodbrake
3 Rehearsal Road Race Women 1/2 Tina Brubaker
1 Rehearsal Road Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Senior Women Rebecka Hartkop
7 Rehearsal Road Race Women 1/2 Susan Peithman
3 Rehearsal Road Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Senior Women Tina Brubaker
13 Rehearsal Road Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Senior Women Susan Peithman
1 Rehearsal Road Race Women 1/2 Rebecka Hartkop
14 Monday PIR Sr Women Carolyn Goodbrake
21 Monday PIR Sr Women Carolyn Goodbrake
18 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Pro 1/2 Women Kathleen Billington
28 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Women Pro/1/2 Alice Pennington
51 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
50 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Pro 1/2 Women Tina Brubaker
41 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Pro 1/2 Women Alice Pennington
34 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Women Pro/1/2 Kathleen Billington
49 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Women Pro/1/2 Rebecka Hartkop
56 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Women Tina Brubaker
49 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
34 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Women Kathleen Billington
28 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Women Alice Pennington
56 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Women Pro/1/2 Tina Brubaker
44 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Women Pro/1/2 Rebecka Hartkop
61 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Women Pro/1/2 Tina Brubaker
27 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Women Pro/1/2 Kathleen Billington
16 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Women Pro/1/2 Alice Pennington
47 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Women 1/2 Kathleen Billington
64 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Women 1/2 Tina Brubaker
42 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Women 1/2 Rebecka Hartkop
1 Fast Twitch Fridays Novice Women Laura McGraw
38 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Women 1/2 Alice Pennington
55 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Women 1/2 Rebecka Hartkop
33 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Women 1/2 Alice Pennington
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Women 1/2 Miranda Moon
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Women 1/2 Hilary Billington
60 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Women 1/2 Tina Brubaker
42 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Women 1/2 Kathleen Billington
82 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro 1/2 Women Miranda Moon
71 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro 1/2 Women Tina Brubaker
57 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro 1/2 Women Rebecka Hartkop
31 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro 1/2 Women Kathleen Billington
13 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro 1/2 Women Alice Pennington
83 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro 1/2 Women Hilary Billington
181 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Rebecka Hartkop
58 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Women Pro/1/2 Alice Pennington
173 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Miranda Moon
184 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Tina Brubaker
30 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Women Pro/1/2 Miranda Moon
38 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Women Pro/1/2 Rebecka Hartkop
41 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Women Pro/1/2 Tina Brubaker
201 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Alice Pennington
80 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Women Pro/1/2 Hilary Billington
223 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Hilary Billington
213 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Kathleen Billington
70 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Women Pro/1/2 Kathleen Billington
4 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro, Expert Women Tina Brubaker
4 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro Women Tina Brubaker
1 Alpenrose Thursday Series Sr Women Miranda Moon
32 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Tina Brubaker
1 Hutch's TT Series Category 1/2 Women Tina Brubaker
10 Table Rock Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Miranda Moon
14 Table Rock Road Race MASTER MEN 40+ 1/2/3 Tim Hittner
18 Table Rock Road Race MASTER MEN 40+ 1/2/3 Mark Duff
1 Table Rock Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Alice Pennington
5 Table Rock Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Tina Brubaker
3 Table Rock Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Rebecka Hartkop
1 Table Rock Road Race Women 4 Carolyn Goodbrake
14 Table Rock Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Susan Peithman
2 Table Rock Road Race Women 4 Laura McGraw
4 Alpenrose Thursday Series: 500 meter TT Women Sr. Miranda Moon
1 Eugene Roubaix Womens 123 Tina Brubaker
3 Eugene Roubaix Womens 123 Miranda Moon
1 Eugene Roubaix Women Cat 4 Laura McGraw
10 Eugene Roubaix Masters Tim Hittner
2 Eugene Roubaix Women Cat 4 Carolyn Goodbrake
2 Eugene Roubaix Womens 123 Rebecka Hartkop
3 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Women Carolyn Goodbrake
4 Port of Hood River Criterium Series Women Carolyn Goodbrake
4 Peak Sports Mudslinger MTB Pro Female Tina Brubaker
4 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Expert Women Tina Brubaker
2 Port of Hood River Criterium Series Women Carolyn Goodbrake
24 Icebreaker Criterium Masters 35+ Mark Duff
1 Icebreaker Criterium Women 4 Laura McGraw
1 Icebreaker Criterium Women 1/2/3 Miranda Moon
16 Kings Valley Road Race Wmn Ct 4 Carolyn Goodbrake
7 Kings Valley Road Race Wmn Ct 4 Laura McGraw
21 Kings Valley Road Race Sr Women Miranda Moon
4 Kings Valley Road Race Sr Women Hilary Billington
3 Kings Valley Road Race Sr Women Tina Brubaker
1 Kings Valley Road Race Sr Women Rebecka Hartkop
17 Kings Valley Road Race Mst 40+ Tim Hittner
7 Willamette: Final General Classification Women 1/2/3 Tina Brubaker
1 Willamette: Final General Classification Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
1 Willamette: Wolf Creek Stage Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
7 Willamette: Wolf Creek Stage Women 1/2/3 Tina Brubaker
13 Willamette: Final General Classification Women 1/2/3 Miranda Moon
12 Willamette: Wolf Creek Stage Women 1/2/3 Miranda Moon
5 Willamette: Planning Mill Criterium Women 1/2/3 Tina Brubaker
1 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
1 Willamette: Planning Mill Criterium Women 1/2/3 Miranda Moon
2 Willamette: Planning Mill Criterium Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
3 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Tina Brubaker
13 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Miranda Moon
14 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Miranda Moon
14 Willamette: Alpine Road Race Women 1/2/3 Miranda Moon
3 Willamette: Alpine Road Race Women 1/2/3 Tina Brubaker
2 Willamette: Alpine Road Race Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
4 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
1 Willamette: General Classification Women 1/2/3 Tina Brubaker
72 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Tina Brubaker
10 Willamette: Coburg Prologue Women 1/2/3 Miranda Moon
5 Willamette: Coburg Prologue Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
2 Willamette: Coburg Prologue Women 1/2/3 Tina Brubaker
85 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Miranda Moon
78 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Rebecka Hartkop
25 Piece of Cake Road Race Master 1/2/3 Mark Duff
1 Piece of Cake Road Race Women 4 Laura McGraw
3 Piece of Cake Road Race Women 1/2/3 Tina Brubaker
5 Piece of Cake Road Race Women 1/2/3 Miranda Moon
6 Piece of Cake Road Race Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
44 Banana Belt Road Race Series Cat 3 Hilary Billington
23 Banana Belt Road Race Series Wmn 1/2/3 Miranda Moon
9 Banana Belt Road Race Series Cat 1/2/3 Women Miranda Moon
2 Banana Belt Road Race Series Sr women 1/2 & 3 Miranda Moon
83 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Miranda Moon
266 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Laura McGraw
11 Jack Frost Time Trial Masters Women 30-39 Laura McGraw
83 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Miranda Moon
1 Jack Frost Time Trial Women Category 1/2 Miranda Moon
266 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Laura McGraw
34 Cherry Pie RR Women 4 Laura McGraw
21 Cat 4 Womens Series Category 4 Women Laura McGraw
9 Cat 4 Womens Series Category 4 Women Carolyn Goodbrake