Southtown Velo

Event Category Name
4 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Chris Rycewicz
DNS Portland Cup (USGP) Masters 45+ Terry Keele
DNS Portland Cup (USGP) Beginner/Category C David Strader
4 Portland Cup (USGP) Beginner/Category C John Miller
DNS Portland Cup (USGP) Masters 45+ Terry Keele
11 Portland Cup (USGP) Beginner/C John Miller
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ A Terry Keele
5 Kruger's Crossing Cyclocross Masters Men 50+ Chris Rycewicz
20 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Chris Rycewicz
32 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Terry Keele
20 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Chris Rycewicz
108 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C David Strader
104 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Jim Hinkley
37 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Terry Keele
57 Cross Crusade #7 Masters 35+ C David Strader
42 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Jim Hinkley
33 Battlecreek Cross Category C David Strader
28 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Terry Keele
DNF Cross Crusade #6 Masters 50+ Chris Rycewicz
61 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Jim Hinkley
41 Cross Crusade #5 Masters 35+ C David Strader
40 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Jim Hinkley
24 Cross Crusade #4 Masters 35+ C Jim Hinkley
12 Cross Crusade #3 Masters 50+ Chris Rycewicz
84 Cross Crusade #3 Masters 35+ C David Strader
30 Cross Crusade #3 Singlespeed Terry Keele
39 Cross Crusade #2 Singlespeed Terry Keele
6 Cross Crusade #2 Masters 50+ Chris Rycewicz
53 Cross Crusade #2 Masters 35+ C David Strader
28 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Jim Hinkley
54 Cross Crusade #1 Category C John Miller
DNF Cross Crusade #1 Masters 35+ C Jim Hinkley
56 Cross Crusade #1 Masters 35+ C David Strader
32 Cross Crusade #1 Singlespeed Terry Keele
16 Cross Crusade #1 Masters 50+ Chris Rycewicz
DNF Battle at Barlow Masters 35+ C David Strader
25 Battle at Barlow Masters 35+ C Jim Hinkley
23 Hood River Double Cross #2 Masters C David Strader
5 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Masters 40+ James Randall
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Jim Hinkley
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C John Miller
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C James Randall
6 Pain on the Peak Singlespeed Terry Keele
13 Pain on the Peak Masters C David Strader
6 Pain on the Peak Masters Men 50+ Stephen Hemminger
5 Pain on the Peak Masters Men 50+ Chris Rycewicz
4 Masters Track Championship (Men's Points Races) Masters 50-59 Stephen Hemminger
19 PIR September Handicap Series Senior Men Stephen Hemminger
7 Vanport Kermesse Series 2 Masters 40+ James Randall
2 Vanport Kermesse Series 2 Masters 40+ James Randall
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters A 35 Terry Keele
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50 Chris Rycewicz
38 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 David Strader
35 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters B 35 David Rosen
21 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C John Miller
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Jim Hinkley
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C James Randall
13 Alpenrose Thursday Series Senior Men Stephen Hemminger
2 OBRA Masters Track Championships: Sprints Masters Men 50+ Stephen Hemminger
5 OBRA Masters Track Championships: Keirin Masters Men 40+ Stephen Hemminger
4 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT Masters Men 50-54 Stephen Hemminger
8 Alpenrose Thursday Series: August Series Senior Men Stephen Hemminger
16 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Stephen Hemminger
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 Stephen Hemminger
27 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Hinkley
12 Monday PIR: August Series Masters Category 1/2/3 James Randall
20 Monday PIR: August Series Masters Category 4/5 Jim Hinkley
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters A 35 Terry Keele
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Jim Hinkley
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 David Strader
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Jim Hinkley
12 Monday PIR: Series Standings Masters Category 1/2/3 James Randall
13 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Jim Hinkley
11 Monday PIR Masters Men 4/5 Jim Hinkley
10 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Mark Ginsberg
37 OBRA Criterium Championships Category 3 David Rosen
21 Swan Island Criterium Men 3 David Rosen
13 Swan Island Criterium Masters Men 1/2/3 35+ Karl Choltus
20 Swan Island Criterium Masters Men 4/5 30+ 50+ Jim Hinkley
2 Swan Island Criterium Men 5 Jim Hinkley
7 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Hemminger
45 Tuesday PIR Category 3/4 Men Philippe Andre
27 Tuesday PIR Category 3/4 Men Jim Hinkley
25 Tuesday PIR Category 3/4 Men David Rosen
23 Tuesday PIR Category 3/4 Men Bart Brush
9 Monday PIR: Series Standings Masters Category 1/2/3 James Randall
13 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Jim Hinkley
13 Monday PIR Masters Men Karl Choltus
14 Monday PIR Men 4/5 Jim Hinkley
34 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Rajotte
92 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Hinkley
34 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Mark Rajotte
92 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Jim Hinkley
4 OBRA Time Trial Championships Senior Men 3 Mark Rajotte
9 OBRA Time Trial Championships Masters Men 45-49 Jim Hinkley
42 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 Mark Ginsberg
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 David Rosen
15 Portland Twilight Criterium Category 3 Karl Choltus
13 Portland Twilight Criterium Category 3 James Randall
6 Alpenrose Thursday Series Senior Men Stephen Hemminger
60 Tuesday PIR Category 3/4 David Rosen
18 Tuesday PIR Category 3/4 Stephen Hemminger
32 Monday PIR Masters Men Stephen Hemminger
6 Monday PIR Masters Men James Randall
10 Monday PIR Masters Men 4/5 Jim Hinkley
5 High Desert Omnium: Criterium Masters James Randall
18 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Karl Choltus
11 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Stephen Hemminger
14 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Karl Choltus
3 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Stephen Hemminger
3 Alpenrose Thursday Series: Omnium Category 3 Stephen Hemminger
29 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 Jim Hinkley
9 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 Mark Rajotte
5 Tuesday PIR: July Series Category 1/2/3 Mark Ginsberg
15 Mst/Jr Track Race Series: July Series Masters Men Stephen Hemminger
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 James Randall
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Karl Choltus
29 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ David Strader
6 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
22 Monday PIR: July Series Masters Men 1/2/3 James Randall
7 Monday PIR Masters Men James Randall
10 Vancouver Courthouse Criterium Senior Men Mark Ginsberg
21 Vancouver Courthouse Criterium Masters Men Karl Choltus
6 Vancouver Courthouse Criterium Masters Men James Randall
10 Alpenrose Thursday Series Senior Men Stephen Hemminger
6 Alpenrose Thursday Series Senior Men Karl Choltus
44 Tuesday PIR Category 3/4 Bart Brush
39 Tuesday PIR Category 3/4 Stephen Hemminger
35 Tuesday PIR Category 3/4 Bart Brush
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 James Randall
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
40 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ David Strader
3 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Karl Choltus
8 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
15 Alpenrose Challenge: Scratch Races Masters Stephen Hemminger
8 Alpenrose Challenge: Scratch Races Masters Karl Choltus
15 Alpenrose Challenge: Points Races Masters Men Karl Choltus
8 Alpenrose Challenge: Points Race Qualifier Senior Men Mark Ginsberg
7 Alpenrose Thursday Series Senior Men Stephen Hemminger
50 Tuesday PIR Category 3/4 Philippe Andre
19 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Hinkley
1 Mst/Jr Track Race Series Masters Men 45+ Stephen Hemminger
DNF Portland MTB Short Track Series Beginner Men David Strader
5 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Mark Rajotte
2 OBRA Track Championships: Points Races Men Category 3 Karl Choltus
45 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Mark Rajotte
329 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Rajotte
47 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Mark Rajotte
37 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Mark Rajotte
4 Alpenrose Thursday Series Men Category 3 Stephen Hemminger
16 Mt Tabor Series Masters Men 40+ Karl Choltus
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Ginsberg
24 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
19 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Jim Hinkley
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Mark Rajotte
14 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
2 State Games Track Masters Men Mark Ginsberg
5 State Games Track Category 3 Men Stephen Hemminger
9 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Stephen Hemminger
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Karl Choltus
22 Mt Tabor Series Category 5 Men Jim Hinkley
40 Mt Tabor Series Category 3 Men David Rosen
28 Tuesday PIR Category 3/4 Bart Brush
14 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
9 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Hinkley
1 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Rajotte
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
8 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
14 Monday PIR Senior Men James Randall
8 Salem Fairview Circuit Race Masters Men 40+ James Randall
7 Salem Fairview Circuit Race Masters Men 40+ Karl Choltus
11 Salem Fairview Circuit Race Category 3 David Rosen
2 Alpenrose Sixday: Final Overall Six-day Men B Stephen Hemminger
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Six-day Men B Stephen Hemminger
2 Alpenrose Sixday: Omnium Category 1/2/3 Mark Ginsberg
8 Alpenrose Sixday: Omnium Six-day Men B Stephen Hemminger
1 Alpenrose Sixday: Madison Six-day Men B Stephen Hemminger
3 Alpenrose Sixday: Overall Six-day Men B Stephen Hemminger
3 Alpenrose Sixday: Daily Total Six-day Men B Stephen Hemminger
10 Alpenrose Sixday: Omnium Six-day Men B Stephen Hemminger
3 Alpenrose Sixday: Madison Six-day Men B Stephen Hemminger
4 Alpenrose Sixday: Standings Six-day Men B Stephen Hemminger
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Six-day Men B Stephen Hemminger
3 Alpenrose Sixday: Omnium Category 1/2/3 Men Mark Ginsberg
9 Alpenrose Sixday: Omnium Six-day Men B Stephen Hemminger
5 Alpenrose Sixday: Madison Six-day Men B Stephen Hemminger
32 Mt Tabor Series Category 3 Men David Rosen
4 Alpenrose Sixday Six-day Men B Stephen Hemminger
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Six-day Men B Stephen Hemminger
3 Alpenrose Sixday: Omnium Six-day Men B Stephen Hemminger
3 Alpenrose Sixday: Madison Six-day Men B Stephen Hemminger
9 Tuesday PIR: June Series Category 1/2/3 Mark Ginsberg
14 Tuesday PIR: June Series Category 3/4 Jim Hinkley
4 Tuesday PIR: June Series Category 3/4 Mark Rajotte
2 Tuesday PIR: June Series Category 4/5 Mark Rajotte
3 Alpenrose Sixday: Standings Six-day Men B Stephen Hemminger
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Six-day Men B Stephen Hemminger
2 Alpenrose Sixday: Omnium Six-day Men B Stephen Hemminger
6 Alpenrose Sixday: Madison Six-day Men B Stephen Hemminger
29 Portland MTB Short Track Series Beginner Men David Strader
18 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Karl Choltus
6 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
3 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 David Rosen
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Six-day Men B Stephen Hemminger
2 Alpenrose Sixday: Madison Six-day Men B Stephen Hemminger
2 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Six-day Men B Stephen Hemminger
21 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 4/5 Jim Hinkley
12 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 4/5 Philippe Andre
38 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 4/5 Mark Rajotte
81 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Terry Keele
21 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 4/5 Jim Hinkley
15 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 4/5 Philippe Andre
34 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 4/5 Mark Rajotte
82 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Terry Keele
8 Picketts Charge MTB Sport Men 50+ Chris Rycewicz
11 Picketts Charge MTB Sport Men 19-39 David Rosen
340 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Philippe Andre
290 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Hinkley
127 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Rajotte
246 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Terry Keele
9 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 4/5 Philippe Andre
1 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 4/5 Jim Hinkley
51 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Mark Rajotte
21 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 4/5 Philippe Andre
16 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 4/5 Jim Hinkley
11 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 4/5 Mark Rajotte
68 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Terry Keele
15 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Mark Rajotte
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 4/5 Jim Hinkley
12 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 4/5 Philippe Andre
49 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Mark Rajotte
84 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Terry Keele
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 3 Stephen Hemminger
2 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 3 Karl Choltus
7 Alpenrose Thursday Series: June Series Senior Men Mark Ginsberg
7 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Rajotte
34 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
13 Tuesday PIR Category 3/4 Stephen Hemminger
8 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Hinkley
2 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Rajotte
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Otis Rubottom
52 Monday PIR Men 1/2/3 Philippe Andre
25 Monday PIR Men 1/2/3 James Randall
25 Test of Endurance 50 Sport 19-39 Men David Rosen
7 Mount Tabor Circuit Race Masters Men 40+ 1/2/3 Karl Choltus
13 Mount Tabor Circuit Race Masters Men 40 Category 4/5 Jim Hinkley
5 Mount Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Chris Rycewicz
30 OBRA Road Race Masters 40-49 Terry Keele
24 OBRA Road Race Masters 40-49 Mark Rajotte
9 OBRA Road Race Masters 40-49 Karl Choltus
12 Cirque du Cycling Criterium Category 1/2/3 Mark Ginsberg
5 Alpenrose Thursday Series Madison Stephen Hemminger
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 Stephen Hemminger
2 Alpenrose Thursday Series Category 3 Karl Choltus
34 Mt Tabor Series Masters Men 40+ Terry Keele
5 Mt Tabor Series Masters Men 40+ Karl Choltus
37 Mt Tabor Series Category 3 Men David Rosen
39 Mt Tabor Series Category 4 Men Jim Hinkley
5 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Rajotte
4 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Rajotte
25 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Karl Choltus
14 Monday PIR Masters 3/4 Jim Hinkley
7 Monday PIR Masters 3/4 Philippe Andre
10 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Masters 50+ Stephen Hemminger
8 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Masters 50+ Chris Rycewicz
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Mark Rajotte
20 Mt Tabor Series Masters Men 40+ Terry Keele
2 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Rajotte
9 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Rajotte
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Karl Choltus
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
11 Silverton Road Race Category 3 Karl Choltus
DNF Silverton Road Race Masters 3/4 35+ David Rosen
DNF Silverton Road Race Masters Category 5 Jim Hinkley
DNF Silverton Road Race Category 4/5 Mark Rajotte
86 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined James Randall
88 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Karl Choltus
87 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Rajotte
85 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Terry Keele
171 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Chris Rycewicz
170 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Hinkley
169 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Stephen Hemminger
172 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Philippe Andre
86 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined James Randall
88 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Karl Choltus
87 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Mark Rajotte
85 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Terry Keele
171 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Chris Rycewicz
170 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Jim Hinkley
169 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Stephen Hemminger
172 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Philippe Andre
9 OBRA TTT Championships Category 3 Men James Randall
9 OBRA TTT Championships Category 3 Men Karl Choltus
9 OBRA TTT Championships Category 3 Men Mark Rajotte
9 OBRA TTT Championships Category 3 Men Terry Keele
5 OBRA TTT Championships Masters Men 200-239 Chris Rycewicz
5 OBRA TTT Championships Masters Men 200-239 Jim Hinkley
5 OBRA TTT Championships Masters Men 200-239 Stephen Hemminger
5 OBRA TTT Championships Masters Men 200-239 Philippe Andre
11 Tuesday PIR: May Series Category 1/2/3 Mark Ginsberg
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
28 Tuesday PIR Category 3/4 Philippe Andre
26 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Hinkley
35 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 Jim Hinkley
26 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 James Randall
14 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 Mark Ginsberg
11 Albany Criterium Category 3 David Rosen
7 Albany Criterium Pro/1/2 Mark Ginsberg
25 Rehearsal Road Race Category 4 Mark Rajotte
59 Rehearsal Road Race Category 3 James Randall
57 Rehearsal Road Race Category 3 Terry Keele
5 Rehearsal Road Race Category 3 Karl Choltus
18 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Hinkley
29 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Jim Hinkley
26 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 James Randall
14 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Mark Ginsberg
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Karl Choltus
15 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
13 Monday PIR Masters 4/5 Jim Hinkley
14 Bear Springs Trap MTB Sport Men 19-39 David Rosen
21 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Jim Hinkley
20 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 James Randall
11 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Mark Ginsberg
13 Monday PIR Masters 4/5 Jim Hinkley
61 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Gregg Magnus
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Rycewicz
26 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
19 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
8 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 19-39 David Rosen
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Hemminger
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
51 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Rycewicz
23 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Karl Choltus
11 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
15 Monday PIR Masters 4/5 Jim Hinkley
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Senior Men Mark Ginsberg
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters Men 50+ Chris Rycewicz
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters Men 50+ Stephen Hemminger
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Karl Choltus
3 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 Mark Ginsberg
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 James Randall
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Hemminger
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
43 Kings Valley Road Race Masters 40+ James Randall
25 Kings Valley Road Race Masters 40+ Terry Keele
7 Kings Valley Road Race Masters 40+ Karl Choltus
29 Kings Valley Road Race Category 4/5 Mark Rajotte
8 Kings Valley Road Race Category 4/5 Jason Temchin
10 Piece of Cake Road Race Masters 1/2/3 Karl Choltus
10 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rajotte
14 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rajotte
20 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Bart Brush
16 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rajotte
16 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50 Stephen Hemminger
13 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rajotte
12 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Bart Brush
28 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40 1/2/3 Stephen Hemminger
27 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40 1/2/3 James Randall
45 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Rajotte
41 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Anthony McCray
45 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Rajotte
41 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Anthony McCray
4 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Mark Rajotte
4 Jack Frost Time Trial Masters Men 30-39 Anthony McCray
6 Vanport Kermesse Series Standings Men C Mark Rajotte
1 Vanport Kermesse Series Men C Mark Rajotte