Trusty Switchblade

Event Name
2 Battle at Barlow Leah Pfeiffer
DNF Battle at Barlow Erik Borghoff
DNF Battle at Barlow Danny Lopez
3 Battle at Barlow Marek Litinsky
5 Battle at Barlow Aunika Miranda
4 Battle at Barlow Holly Pfeiffer
2 Battle at Barlow Hazel Gross
13 Battle at Barlow Erika Miranda
11 Battle at Barlow Cara VanGorder Lasof
11 Battle at Barlow David Krause
28 Battle at Barlow Cullen Guinn
19 Battle at Barlow Nathan Gibson
15 Battle at Barlow Gabriel Linn
7 Battle at Barlow Darin Swan
8 Battle at Barlow Brady Pfeiffer
DNF Battle at Barlow Danny Lopez
27 Battle at Barlow Billy Holcomb
20 Battle at Barlow Bradley Pfeiffer
18 GPRT: Ninkrossi Nathan Gibson
DNF GPRT: Ninkrossi Ben Guernsey
21 GPRT: Ninkrossi Kevin Phomma
1 GPRT: Ninkrossi Marek Litinsky
11 GPRT: Ninkrossi Jordan Slone
9 Blind Date at the Dairy Marek Litinsky
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Gabriel Linn
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 David Krause
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Elijah Krause
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Ryan Morgan
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Aunika Miranda
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Aunika Miranda
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Hazel Gross
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Ryan Morgan
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Marek Litinsky
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Erika Miranda
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Sharon Anderson
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Ben Guernsey
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jeremiah Williams
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Brent Wallace
5 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Elijah Krause
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Elijah Krause
13 GPRT: Zaaldercross David Krause
4 GPRT: Zaaldercross Holly Pfeiffer
6 GPRT: Zaaldercross Aunika Miranda
1 GPRT: Zaaldercross Marek Litinsky
11 GPRT: Zaaldercross Brady Pfeiffer
3 GPRT: Zaaldercross Leah Pfeiffer
4 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Amy Seymour
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Gabriel Linn
DNF GPRT: Zaaldercross Sharon Anderson
8 GPRT: Zaaldercross Erika Miranda
4 GPRT: Zaaldercross Cara VanGorder Lasof
22 GPRT: Zaaldercross Bradley Pfeiffer
37 GPRT: Zaaldercross Danny Lopez
11 GPRT: Zaaldercross Darin Swan
DNF Blind Date at the Dairy Erik Borghoff
29 Blind Date at the Dairy Billy Holcomb
6 Blind Date at the Dairy Ryan Morgan
2 Blind Date at the Dairy Aunika Miranda
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Elijah Krause
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Leah Pfeiffer
43 Blind Date at the Dairy Jordan Slone
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Hazel Gross
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Ryan Morgan
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Aunika Miranda
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Brent Wallace
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Marek Litinsky
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Erika Miranda
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Sharon Anderson
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Ryan Morgan
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erika Miranda
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Brent Wallace
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erik Borghoff
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Nathan Gibson
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jeremiah Williams
4 Hood River Double Cross Leah Pfeiffer
4 Hood River Double Cross Hazel Gross
19 Hood River Double Cross Bradley Pfeiffer
11 Hood River Double Cross Darin Swan
9 Hood River Double Cross Ben Guernsey
2 Hood River Double Cross Marek Litinsky
7 Hood River Double Cross Gabriel Linn
10 Hood River Double Cross Brady Pfeiffer
5 GPRT: Hood River Double Cross Holly Pfeiffer
26 GPRT: Hood River Double Cross Bradley Pfeiffer
18 GPRT: Hood River Double Cross Brady Pfeiffer
8 GPRT: Hood River Double Cross Brady Pfeiffer
5 GPRT: Hood River Double Cross Gabriel Linn
DNF GPRT: Hood River Double Cross Darin Swan
4 GPRT: Hood River Double Cross Hazel Gross
10 GPRT: Hood River Double Cross Brent Wallace
12 GPRT: Hood River Double Cross Cara VanGorder Lasof
4 GPRT: Hood River Double Cross Marek Litinsky
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Gabriel Linn
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Bradley Pfeiffer
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 David Krause
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Holly Pfeiffer
6 Blind Date at the Dairy Erik Borghoff
DNF Blind Date at the Dairy Nathan Gibson
13 Blind Date at the Dairy Ryan Morgan
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Brent Wallace
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Hazel Gross
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Aunika Miranda
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Amy Seymour
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Marek Litinsky
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Erika Miranda
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Sharon Anderson
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Ryan Morgan
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Sharon Anderson
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jeremiah Williams
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Brent Wallace
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
1 Fazio Farms Aunika Miranda
12 Fazio Farms Craig DeAmbrose
3 Fazio Farms Marek Litinsky
1 Fazio Farms Sharon Anderson
15 GPRT: Het Meer Brent Wallace
4 GPRT: Het Meer Cara VanGorder Lasof
5 GPRT: Het Meer Darin Swan
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Gabriel Linn
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Leah Pfeiffer
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Elijah Krause
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Bradley Pfeiffer
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 David Krause
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Sharon Anderson
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erika Miranda
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Will Hawkins
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erik Borghoff
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
23 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Danny Lopez
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Brent Wallace
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Ryan Morgan
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Amy Seymour
15 GPRT: DDCX 1 Cullen Guinn
31 GPRT: DDCX 1 Brent Wallace
17 GPRT: DDCX 1 Ryan Morgan
11 Tuesday PIR: August Series Standings Marek Litinsky
56 Tuesday PIR Nathan Gibson
DNF Keizer Rapids Cross Marek Litinsky
4 Monday PIR: August Series Standings Marek Litinsky
11 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Marek Litinsky
9 Keizer Rapids Cross Jeremiah Williams
6 Keizer Rapids Cross Marek Litinsky
11 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Jeremiah Williams
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Jordan Slone
7 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Ben Guernsey
24 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Nathan Gibson
2 Oregon Coast Gravel Epic Marek Litinsky
5 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Marek Litinsky
3 Oregon Coast Gravel Epic Ben Guernsey
2 Oregon Coast Gravel Epic Nathan Gibson
3 Monday PIR: Series Standings Marek Litinsky
16 Keizer Rapids Cross: Series Standings Jeremiah Williams
2 Monday PIR Marek Litinsky
11 Keizer Rapids Cross Jeremiah Williams
28 Eugene Celebration: GC after stage 2 Marek Litinsky
26 Eugene Celebration: Stage 2 Marek Litinsky
6 Eugene Celebration: Stage 3 Marek Litinsky
28 Eugene Celebration Marek Litinsky
28 Eugene Celebration: GC after stage 1 Marek Litinsky
DNF Eugene Celebration Nathan Gibson
23 Eugene Celebration Marek Litinsky
12 Eugene Celebration Nathan Gibson
27 Eugene Celebration Marek Litinsky
5 Tuesday PIR Marek Litinsky
2 Monday PIR Marek Litinsky
DNF Keizer Rapids Cross Jeremiah Williams
5 Monday PIR: Series Standings Marek Litinsky
15 Tuesday PIR Nathan Gibson
16 Tuesday PIR Ryan Morgan
11 OBRA Criterium Championships Nathan Gibson
15 Tuesday PIR: July Series Standings Marek Litinsky
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Dave Condon
5 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
7 Portland Short Track Series MTB STXC Erin Corcoran
18 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
2 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Amy Seymour
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Erin Corcoran
9 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
21 Portland Short Track Series MTB STXC Jeremiah Williams
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Cara VanGorder Lasof
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Cara VanGorder Lasof
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Marek Litinsky
44 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Jeremiah Williams
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Aunika Miranda
22 Vancouver Criterium Nathan Gibson
DNS OUCH Cullen Guinn
7 Tuesday PIR Marek Litinsky
2 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
2 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
7 Pringle Creek Criterium Nathan Gibson
11 Pringle Creek Criterium Marek Litinsky
26 Tuesday PIR Nathan Gibson
7 Tuesday PIR Marek Litinsky
9 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
5 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
2 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
6 Portland Short Track Series MTB STXC Erin Corcoran
1 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
4 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
22 Mt. Tabor Series Bennett Shane
26 Mt. Tabor Series Ryan Morgan
7 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
17 Mt. Tabor Series Nathan Gibson
8 Portland Short Track Series MTB STXC Erin Corcoran
1 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
1 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
12 St. Honoré Criterium Nathan Gibson
6 St. Honoré Criterium Marek Litinsky
8 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
11 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
DNF Tuesday PIR Ryan Morgan
26 Tuesday PIR Nathan Gibson
24 Monday PIR: June Series Standings Marek Litinsky
8 Monday PIR Marek Litinsky
17 Monday PIR: June Series Standings Billy Holcomb
8 Pickett's Charge MTB XC Bradley Pfeiffer
13 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Matt Savage
1 Pickett's Charge MTB XC Gabriel Linn
8 Pickett's Charge MTB XC Marek Litinsky
6 NWX Criterium Marek Litinsky
1 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
27 Tuesday PIR Billy Holcomb
17 Tuesday PIR Ryan Morgan
DNF Tuesday PIR Nathan Gibson
11 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
3 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
14 Monday PIR: June Series Standings Billy Holcomb
18 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings
38 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Matt Savage
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Dave Condon
22 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Amy Seymour
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Aunika Miranda
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Marek Litinsky
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Sean Corey
32 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Matt Savage
11 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Cara VanGorder Lasof
11 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Cullen Guinn
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Marek Litinsky
21 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Nathan Gibson
5 Mt. Tabor Circuit Race Cullen Guinn
5 Mt. Tabor Circuit Race Ryan Morgan
6 Mt. Tabor Circuit Race Bennett Shane
16 Mt. Tabor Series Ben Guernsey
27 Mt. Tabor Series Nathan Gibson
27 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
29 Mt. Tabor Series Ryan Morgan
5 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
14 Tuesday PIR Marek Litinsky
8 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
11 Monday PIR: Series Standings Billy Holcomb
3 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
1 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
36 Mary's Peak Hillclimb: Combined Cullen Guinn
5 Mary's Peak Hillclimb Cullen Guinn
5 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
14 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
58 Tuesday PIR Nathan Gibson
9 Monday PIR: Series Standings Billy Holcomb
5 Monday PIR Billy Holcomb
32 Portland Short Track Series MTB STXC Ryan Morgan
10 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Matt Savage
8 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
2 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
14 Portland Short Track Series MTB STXC Matt Savage
5 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
4 Portland Short Track Series MTB STXC Sean Corey
12 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
30 Montinore Road Race Nathan Gibson
13 Montinore Road Race Cullen Guinn
3 Montinore Road Race Ben Guernsey
6 Alsea Falls MTB XC Marek Litinsky
10 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
10 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
8 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
2 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
1 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
5 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
23 Portland Short Track Series MTB STXC Matt Savage
2 Return on the Jedi: XC Elijah Krause
7 Return on the Jedi: XC David Krause
26 Hammer Velo Criterium Erik Borghoff
6 Tuesday PIR: May Series Standings Marek Litinsky
49 Tuesday PIR Nathan Gibson
23 Tuesday PIR Marek Litinsky
16 Tuesday PIR: May Series Standings Ryan Morgan
12 Monday PIR: May Series Standings Ryan Morgan
23 Sister's Stampede MTB XC Erik Borghoff
13 Sister's Stampede MTB XC David Krause
15 Sister's Stampede MTB XC Sean Corey
13 Sister's Stampede MTB XC Brady Pfeiffer
1 Sister's Stampede MTB XC Gabriel Linn
6 Sister's Stampede MTB XC Elijah Krause
18 Bend Don't Brake Bradley Pfeiffer
8 Bend Don't Brake Bradley Pfeiffer
10 Tuesday PIR Marek Litinsky
57 Tuesday PIR Nathan Gibson
21 Tuesday PIR Ryan Morgan
9 Monday PIR: Series Standings Ryan Morgan
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Ryan Morgan
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Nathan Gibson
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Cullen Guinn
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Ben Guernsey
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Jordan Slone
3 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Marek Litinsky
9 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC David Krause
11 Tuesday PIR Nathan Gibson
5 Tuesday PIR Marek Litinsky
47 Tuesday PIR Danny Lopez
8 Tuesday PIR Ryan Morgan
8 Monday PIR Ryan Morgan
7 Monday PIR: Series Standings Ryan Morgan
13 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy David Krause
18 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Gabriel Linn
21 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Will Hawkins
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Shane Bennett
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Cullen Guinn
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 2 Nathan Gibson
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Cullen Guinn
8 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Bradley Pfeiffer
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Elijah Krause
12 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sean Corey
76 Tuesday PIR Nathan Gibson
6 Tuesday PIR Marek Litinsky
5 Monday PIR Ryan Morgan
1 Banana Belt Series Cullen Guinn
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Cullen Guinn
13 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Shane Bennett
26 Banana Belt Series Shane Bennett
1 Willamette Gran Fondo - Overall Marek Litinsky
1 Willamette Gran Fondo Marek Litinsky
46 Tuesday PIR Ryan Morgan
5 Tuesday PIR: April Series Standings Marek Litinsky
28 Tuesday PIR Jordan Slone
32 Tuesday PIR Marek Litinsky
64 Tuesday PIR Nathan Gibson
52 Monday PIR Marek Litinsky
DNS Bear Springs: MTB XC David Krause
DNS Bear Springs: MTB XC Elijah Krause
14 Bear Springs: MTB XC Sean Corey
9 Bear Springs: MTB XC Will Hawkins
6 Eugene Roubaix Bradley Pfeiffer
13 Eugene Roubaix Bennet Shane
DNF Eugene Roubaix Nathan Gibson
3 Eugene Roubaix Marek Litinsky
2 Tuesday PIR Marek Litinsky
2 Rose Garden Circuit Race Ryan Morgan
16 Tuesday PIR Will Hawkins
3 Tuesday PIR Billy Holcomb
17 Monday PIR Marek Litinsky
1 Kings Valley Road Race Marek Litinsky
12 Kings Valley Road Race Cullen Guinn
4 Kings Valley Road Race Bennett Shane
10 Rose Garden Circuit Race Will Hawkins
4 Rose Garden Circuit Race Ryan Morgan
7 Rose Garden Circuit Race Marek Litinsky
20 Mudslinger: MTB XC David Krause
10 Mudslinger: MTB XC Sean Corey
2 Mudslinger: MTB XC Elijah Krause
3 Rose Garden Circuit Race Marek Litinsky
2 Rose Garden Circuit Race Ryan Morgan
12 Gorge Roubaix Cullen Guinn
20 Gorge Roubaix Will Hawkins
18 Gorge Roubaix Bennett Shane
1 Gorge Roubaix Marek Litinsky
18 Gorge Roubaix Cullen Guinn
18 Gorge Roubaix Will Hawkins
15 Gorge Roubaix Marek Litinsky
4 Gorge Roubaix Shane Bennett
2 Cherry Pie Marek Litinsky
17 Cherry Pie Bennett Shane
7 Echo Red to Red MTB XC Tyler Fought
18 Echo Red to Red MTB XC Matt Savage
9 Echo Red to Red MTB XC Will Hawkins
8 Echo Red to Red MTB XC Nathan Gibson
195 Jack Frost TT: Combined Brandon whalen
18 Jack Frost TT Brandon whalen