Grixsen Brewing p/b West End Bikes

Event Category Name
5 Psycho Cross: Series Standings Women C Serina Towner
10 Psycho Cross: Series Standings Men A Paul Bourcier
5 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men A Eric Sheagley
16 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Beginner Men Steve Powell
2 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters Women 35+ A Beth Burns
4 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Eric Sheagley
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ A Beth Burns
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Paul Bourcier
6 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category A Eric Sheagley
21 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Shane Fletcher
3 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Beth Burns
3 Psycho Cross Men A Paul Bourcier
24 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Shane Fletcher
14 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Paul Bourcier
21 Cross Crusade: PIR Infield Category A Eric Sheagley
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A Beth Burns
7 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Eric Sheagley
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Beth Burns
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Eric Sheagley
4 Sandy/Boring Corn Cross Category A Eric Sheagley
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Paul Bourcier
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Beth Burns
2 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category A Eric Sheagley
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Paul Bourcier
19 Blind Date at the Dairy: October Standings Women B Bernadette Estrada
7 Blind Date at the Dairy: October Standings Men A Michael Palmer
12 Blind Date at the Dairy: September Standings Men A Peter Hagerty
11 Blind Date at the Dairy: September Standings Men A Michael Palmer
9 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Michael Benno
DNF Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Paul Bourcier
8 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ A Beth Burns
1 Cross-Word CX Challenge Beginner Men Scott Powell
5 Blind Date at the Dairy Men A Michael Palmer
13 Blind Date at the Dairy Women B Bernadette Estrada
2 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Beth Burns
9 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Paul Bourcier
3 Psycho Cross Women C Serina Towner
2 Psycho Cross Men A Paul Bourcier
8 Blind Date at the Dairy Men A Michael Palmer
17 Blind Date at the Dairy Women B Bernadette Estrada
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 35+ A Beth Burns
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category A Eric Sheagley
DNF Blind Date at the Dairy Men A Peter Hagerty
13 Blind Date at the Dairy Men A Michael Palmer
11 Blind Date at the Dairy Women B Bernadette Estrada
9 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Men B Paul Bourcier
6 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Men A Paul Bourcier
2 Twilight Cyclocross Series Men A Paul Bourcier
9 Battle At Barlow Masters Women 35+ A Beth Burns
30 Battle At Barlow Category A Peter Hagerty
4 Battle At Barlow Beginner Men Scott Powell
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters Women 35+ A Beth Burns
5 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Eric Sheagley
14 Blind Date at the Dairy Men A Michael Palmer
3 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Michael Benno
3 Twilight Cyclocross Series Men A Paul Bourcier
7 Fazio Farms Category A Peter Hagerty
4 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters Women 35+ A Beth Burns
14 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Eric Sheagley
9 Blind Date at the Dairy Men A Peter Hagerty
8 Blind Date at the Dairy Men A Michael Palmer
1 Twilight Cyclocross Series Men B Paul Bourcier
26 Hood River Double Cross Category A Peter Hagerty
9 Hood River Double Cross Masters 35+ A Thomas Cody
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category B Michael Wise
6 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category A Eric Sheagley
22 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Steve Wright
12 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Steve Wright
6 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
12 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Eric Sheagley
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Michael Benno
8 Tuesday PIR: August Team Standings Category 1/2/3
14 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
3 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Paul Bourcier
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 1/2 Paul Bourcier
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
7 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men A Thomas Cody
1 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men A 35+ Michael Benno
3 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 1/2 Paul Bourcier
2 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR: GC after Stage 1 Men 1/2 Paul Bourcier
2 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 1/2 Paul Bourcier
13 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Paul Bourcier
12 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 1/2 Paul Bourcier
1 Eugene Celebration Stage Race Men 1/2 Paul Bourcier
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
DNF Gresham Criterium Men Category 3 David Burke
10 Gresham Criterium Men 5 Robert Lay
19 Gresham Criterium Senior Men Thomas Cody
14 Gresham Criterium Senior Men Steve Schwaeber
5 Gresham Criterium Senior Men Michael Benno
4 Gresham Criterium Senior Men Paul Bourcier
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Wise
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Wright
50 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Michael Wise
147 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Bernadette Estrada
7 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men Category 3 Michael Wise
1 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Women 40-44 Bernadette Estrada
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
65 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Thomas Cody
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Wright
26 OBRA Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
1 OBRA Time Trial Masters Men 45-49 Paul Bourcier
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Peter Hagerty
22 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Thomas Cody
6 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Steve Wright
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
15 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Bernadette Estrada
42 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Chris Hamilton
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steve Wright
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
DNF Vancouver Criterium Senior Men Peter Hagerty
21 Vancouver Criterium Senior Men Chris Hamilton
1 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Chris Hamilton
14 Vancouver Criterium Category 3 Men Michael Wise
5 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Paul Bourcier
1 Revenge of the Disc: July 27 Masters 40+ Men Paul Bourcier
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Peter Hagerty
12 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Thomas Cody
2 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Chris Hamilton
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Michael Wise
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Peter Hagerty
DNF Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Bernadette Estrada
8 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Chris Hamilton
7 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Thomas Cody
4 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Paul Bourcier
1 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Eric Sheagley
3 Revenge of the Disc: Combined Combined Paul Bourcier
2 Revenge of the Disc Masters 40+ Men Paul Bourcier
3 Revenge of the Disc: July 13: Combined Combined Paul Bourcier
1 Revenge of the Disc: July 13 Masters 40+ Men Paul Bourcier
9 Redmond Downtown Criterium Masters Men 35+ Category 1/2/3 Steve Schwalber
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
36 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
DNF Monday PIR Senior Women Tamara Metz
5 Portland Short Track Series Elite Men Eric Sheagley
37 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Chris Hamilton
22 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Paul Bourcier
DNF St. Honore Criterium Men 1/2 Steve Schwaeber
DNF St. Honore Criterium Men 1/2 Michael Benno
24 St. Honore Criterium Men 1/2 Eric Sheagley
35 St. Honore Criterium Men 3 Michael Wise
2 St. Honore Criterium Men 3 Chris Thomas
15 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Michael Benno
3 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Eric Sheagley
2 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Steve Schwaeber
6 High Desert Omnium Men 1/2 Paul Bourcier
2 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
2 High Desert Omnium: Time Trial Men 1/2 Paul Bourcier
26 Mt. Tabor Series Category 3 Men Michael Wise
25 Mt. Tabor Series Category 3 Men Shane Fletcher
1 Mt. Tabor Series Category 3 Men Chris Thomas
4 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
33 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Hamilton
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Wise
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 3 Men Chris Thomas
1 Pringle Creek Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 3 Men Chris Thomas
DNS Baker City Cycling Classic Category 3 Men Chris Thomas
46 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 3 Men Chris Thomas
23 Mt. Tabor Series Senior Men Peter Hagerty
7 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Benno
21 Mt. Tabor Series Men Category 3 Michael Wise
4 Mt. Tabor Series Men Category 3 Chris Thomas
15 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
4 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Benno
5 Monday PIR Senior Women Tamara Metz
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Bernadette Estrada
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
1 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
18 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
3 Mt. Tabor Series Masters Men Eric Sheagley
1 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Benno
Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Bernadette Estrada
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
26 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Chris Hamilton
7 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Thomas Cody
14 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Michael Palmer
12 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Steve Schwaeber
6 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Eric Sheagley
4 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Scott Powell
1 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Michael Benno
48 Tuesday PIR Men 1/2/3 Chris Hamilton
4 Portland Short Track Series Elite Men Eric Sheagley
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Bernadette Estrada
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
16 Alpenrose Thursday Series Category A Charles Warner
20 Mt. Tabor Series Masters Men Shane Fletcher
7 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
40 Mt. Tabor Series Category 3 Men Shane Fletcher
31 Mt. Tabor Series Category 3 Men Chris Thomas
25 Mt. Tabor Series Category 3 Men Michael Wise
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Michael Wise
2 PDW Omnium Senior Men Omnium Eric Sheagley
4 PDW Omnium Masters 35+ Omnium Eric Sheagley
16 Hammer Velo Criterium Senior Men Thomas Cody
20 Mt. Tabor Series Category 3 Chris Thomas
5 Mt. Tabor Series Masters Steve Schwaeber
17 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 40-49 Beth Burns
11 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 Thomas Cody
13 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Chris Hamilton
59 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Wise
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
11 Spring Thaw DH Category 1 Men 40+ Jon Martin
16 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men A Peter Hagerty
12 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men A Michael Benno
2 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men A Eric Sheagley
7 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Women A 35+ Beth Burns
29 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Scott Powell
26 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Chris Hamilton
19 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Steve Wright
24 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 3 Michael Wise
9 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 3 Virginia Pedersen
71 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
64 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Wise
63 Tuesday PIR Category 1/2/3 Peter Hagerty
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Chris Hamilton
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Michael Palmer
23 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Michael Wise
4 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Women Beth Burns
9 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 40-49 Michael Benno
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Peter Hagerty
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
29 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Chris Hamilton
12 Banana Belt Series Women Category 3 Virginia Pedersen
18 Banana Belt Series Men Category 3 Chris Thomas
33 Banana Belt Series Men Category 1/2 Chris Hamilton
26 Banana Belt Series Men Category 1/2 Michael Palmer
7 Banana Belt Series Men Category 1/2 Eric Sheagley
44 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Peter Hagerty
39 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Michael Benno
29 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Steve Schwaeber
15 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Chris Hamilton
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Eric Sheagley
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Chris Thomas
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
2 Bear Springs Trap XC Category 2 Women 40-49 Beth Burns
DNF Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Shane Fletcher
5 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Michael Benno
10 Eugene Roubaix Men 1/2 Paul Bourcier
2 Bear Springs Trap STXC Category 1 Men 35+ Michael Benno
5 Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Michael Benno
2 Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Michael Palmer
78 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
75 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Thomas
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Michael Palmer
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Hamilton
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Thomas Cody
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Hamilton
23 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Paul Bourcier
17 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Michael Palmer
8 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Michael Benno
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Michael Palmer
7 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Shane Fletcher
2 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men Michael Palmer
5 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Paul Bourcier
9 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Paul Bourcier
5 Crank Bicycles TT @ PIR Senior Men (Pro/1/2) Paul Bourcier
1 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 40+ Paul Bourcier
8 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Michael Benno
4 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Michael Palmer
6 Gorge Roubaix Men Category 3 Chris Thomas
44 Dirty Circles Men 1/2/3 Thomas Cody
43 Dirty Circles Men 1/2/3 Michael Benno
13 Dirty Circles Men 1/2/3 Paul Bourcier
21 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Michael Benno
6 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
1 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Paul Bourcier
41 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Michael Benno
15 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
5 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Paul Bourcier
26 Dirty Circles Men 1/2/3 Paul Bourcier
16 Dirty Circles Men 1/2/3 Thomas Cody
6 Dirty Circles Men 1/2/3 Thomas Cody
2 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Women Beth Burns
3 Echo Red to Red MTB XC Category 1 40-49 Men Michael Benno
DNS Jack Frost TT Masters Women 40-49 Bernadette Estrada
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Thomas Cody
15 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite Men Eric Sheagley
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
19 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Steve Wright
10 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Steve Wright
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Steve Wright
7 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Steve Wright
12 Tuesday PIR: July Team Standings Category 1/2/3
20 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Steve Schwaeber
14 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Thomas Cody
9 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Chris Hamilton
6 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
22 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Thomas Cody
7 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Chris Hamilton
21 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Chris Hamilton
18 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Thomas Cody
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 3 Men Chris Thomas
46 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 3 Men Chris Thomas
14 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Tamara Metz
16 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Thomas Cody
12 Portland Short Track Series: June Series Standings Elite Men Eric Sheagley
6 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Women 35-44 Bernadette Estrada
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Women 35-44 Beth Burns
12 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Thomas Cody
5 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
22 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
17 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 3 Chris Thomas
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Chris Hamilton
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Michael Palmer
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Eric Sheagley
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
7 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
12 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
15 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Michael Benno
1 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Michael Palmer
12 Tuesday PIR: Team Series Standings Team
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Thomas Cody
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 Michael Palmer