Smith&Nephew p/b West End Bikes

Event Category Name
36 USGP of Cyclocross Race 6 Masters 45-54 JON WASSERMAN
39 USGP of Cyclocross Race 6 B Men Richard Cowan
69 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Steve Davee
27 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Daniel Quirk
19 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Michael Benno
1 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Douglas Reid
88 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Daniel Quirk
20 USGP of Cyclocross Race 5 Women B Emily Moon
3 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Douglas Reid
14 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Michael Benno
30 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Shane Fletcher
DQ USGP of Cyclocross Race 5 Masters 45-54 JON WASSERMAN
19 Kruger's Crossing CX Classic Beginner Women Bernadette Estrada
5 Kruger's Crossing CX Classic Women Junior Beth Burns
11 Kruger's Crossing CX Classic Men B Richard Cowan
8 Kruger's Crossing CX Classic Masters Men 50+ JON WASSERMAN
37 Kruger's Crossing CX Classic Masters B 35+ JON WASSERMAN
DNF Kruger's Crossing CX Classic Masters B 35+ Eric Nachtrab
7 Kruger's Crossing CX Classic Masters Men A Daniel Quirk
1 Kruger's Crossing CX Classic Masters Men A Michael Benno
38 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed JON WASSERMAN
26 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Richard Cowan
31 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters B 35+ Eric Nachtrab
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Men A Michael Benno
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Beginner Women Emily Moon
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Women 35-44 Beth Burns
11 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Men A Daniel Quirk
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Men 50-59 JON WASSERMAN
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men A Daniel Quirk
21 Cross Crusade - Estacada Masters 50+ JON WASSERMAN
6 Cross Crusade - Estacada Masters Women 35-44 Beth Burns
16 Cross Crusade - Estacada Beginner Women Emily Moon
19 Cross Crusade - Estacada Beginner Women Bernadette Estrada
12 Cross Crusade - Estacada Masters Men A Shane Fletcher
17 Cross Crusade - Estacada Masters B 35+ Eric Nachtrab
60 Cross Crusade - Estacada Men B Steve Davee
26 Cross Crusade - Estacada Men B Richard Cowan
8 Cross Crusade - Estacada Men B Jason Lewis
45 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Bernadette Estrada
15 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Bernadette Estrada
9 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Emily Moon
6 Cross Crusade - Barton Park Masters Women 35-44 Beth Burns
27 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Eric Nachtrab
25 Cross Crusade - Barton Park Men B Richard Cowan
15 Cross Crusade - Barton Park Masters Men 50+ JON WASSERMAN
21 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Men A Shane Fletcher
11 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Men A Michael Benno
31 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Jason Lewis
28 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Men 50+ JON WASSERMAN
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Richard Cowan
10 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Men A Michael Benno
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Men A Shane Fletcher
29 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men B Jason Lewis
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Men A Michael Benno
27 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Eric Nachtrab
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Bernadette Estrada
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Jason Lewis
64 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed JON WASSERMAN
16 Cross Crusade - Rainier HS Masters Men A Shane Fletcher
2 Cross Crusade - Rainier HS Masters Men A Michael Benno
51 Cross Crusade - Rainier HS Men B Alex Reightley
37 Cross Crusade - Rainier HS Men B Richard Cowan
21 Cross Crusade - Rainier HS Masters 50+ JON WASSERMAN
28 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Jason Lewis
33 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Richard Cowan
51 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Alex Reightley
15 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters Men A Shane Fletcher
28 Cross Crusade - Horning's Hideout Beginner Women Bernadette Estrada
27 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters Men 50+ JON WASSERMAN
39 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Steve Davee
9 Cross Crusade - Alpenrose Masters B 35+ Eric Nachtrab
13 Cross Crusade - Alpenrose Masters Men A Michael Benno
57 Cross Crusade - Alpenrose Men B Alex Reightley
39 Cross Crusade - Alpenrose Men B Steve Davee
30 Cross Crusade Masters B 35+ Eric Nachtrab
29 Cross Crusade Men B Jason Lewis
30 Cross Crusade Masters Men 50+ JON WASSERMAN
57 Cross Crusade Beginner Women Bernadette Estrada
8 Cross Crusade Masters Men A Michael Benno
22 Cross Crusade Masters Men A Shane Fletcher
77 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed JON WASSERMAN
22 Cross Crusade - Alpenrose Beginner Women Bernadette Estrada
18 Cross Crusade - Alpenrose Masters Men A Shane Fletcher
29 Cross Crusade - Alpenrose Masters Men 50 JON WASSERMAN
9 Thrilla Cross Series Men B Alex Reightley
3 Battle at Barlow CCX Masters Men A Michael Benno
6 Battle at Barlow CCX Masters Men A Shane Fletcher
25 Battle at Barlow CCX Men B Alex Reightley
28 Battle at Barlow CCX Men B Eric Nachtrab
33 Battle at Barlow CCX Men B Steve Davee
DNF Battle at Barlow CCX Masters B 35+ Rob Williams
17 Battle at Barlow CCX Masters Men 50 JON WASSERMAN
11 Battle at Barlow CCX Beginner Women Bernadette Estrada
10 Hood River Cyclocross Classic Men B Eric Nachtrab
2 Hood River Cyclocross Classic Men B Jason Lewis
10 Sunset Criterium Pro/1/2 Charles Warner
7 Sunset Criterium Pro/1/2 Steve Schwaeber
4 Alpenrose Thursday Series: September Overall Category 3 Daniel Quirk
20 Kruger's Kermesse Masters 50+ JON WASSERMAN
16 Kruger's Kermesse Men B Jesse Sampson
5 Kruger's Kermesse Men B Jason Lewis
9 Thrilla Cross Series Men B Alex Reightley
10 Thrilla Cross Series Category B Men Alex Reightley
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Daniel Quirk
15 Eugene Celebration: Final General Classification Pro/1/2 Steve Schwaeber
15 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Alex Reightley
13 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Daniel Quirk
14 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Charles Warner
15 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Steve Schwaeber
DNF Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Michael Benno
14 Eugene Celebration: Final General Classification Pro/1/2 Charles Warner
14 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Alex Reightley
13 Eugene Celebration: Final General Classification Pro/1/2 Daniel Quirk
93 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Steve Schwaeber
13 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Michael Benno
18 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Daniel Quirk
20 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 4/5 Alex Reightley
11 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Daniel Quirk
14 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Charles Warner
5 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Steve Schwaeber
16 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Michael Benno
27 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Daniel Quirk
2 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Charles Warner
22 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Alex Reightley
38 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Charles Warner
17 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Steve Schwaeber
71 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Benno
94 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Alex Reightley
7 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Daniel Quirk
5 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 4/5 Alex Reightley
18 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Steve Schwaeber
16 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Michael Benno
13 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Charles Warner
2 Fast Twitch Fridays: August Series Novice Men Jason Lewis
15 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Daniel Quirk
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 Jason Lewis
8 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Charles Warner
2 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jason Lewis
3 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 Daniel Quirk
16 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Jesse Sampson
10 PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
14 PIR: August Series Category 1/2/3 Steve Schwaeber
18 PIR: August Series Category 1/2/3 Daniel Quirk
18 PIR Category 1/2/3 Charles Warner
13 Monday PIR: August Series Masters 30+ 1/2/3 Jason Lewis
12 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Alex Reightley
9 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Rob Williams
53 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Alex Reightley
6 Track Nationals Qualifier Men Scratch Charles Warner
6 Track Nationals Qualifier Men Points Race Charles Warner
4 Track Nationals Qualifier Men Keirin Charles Warner
10 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Alex Reightley
4 Track Nationals Qualifier Men Sprints Charles Warner
9 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Alex Reightley
16 High Desert Omnium Category 3 Men Rob Williams
20 High Desert Omnium Category 4/5 Men Alex Reightley
25 Health Net Criterium Pro/1/2 Steve Schwaeber
8 Alpenrose Thursday Series Category 3 Daniel Quirk
41 PIR Category 3/4 Rich Cowen
16 PIR Category 3/4 Rob Williams
16 Woodland Road Race Pro/1/2 Steve Schwaeber
10 Woodland Road Race Pro/1/2 Michael Benno
23 Woodland Road Race Pro/1/2 Charles Warner
7 Woodland Road Race Pro/1/2 Daniel Quirk
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Jason Lewis
1 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Daniel Quirk
6 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jason Lewis
5 Alpenrose Thursday Series Madison Charles Warner
8 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jesse Sampson
3 Alpenrose Thursday Series Category 3 Charles Warner
7 PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Jason Lewis
5 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Daniel Quirk
17 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Michael Benno
18 OBRA Criterium Championships Senior Men Steve Schwaeber
7 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Jason Lewis
36 OBRA Criterium Championships Senior Men Daniel Quirk
1 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Charles Warner
38 OBRA Criterium Championships Senior Men Michael Benno
45 OBRA Criterium Championships Senior Men Charles Warner
DNF Crawfish Criterium Pro/1/2 Jesse Sampson
19 Crawfish Criterium Pro/1/2 Steve Schwaeber
DNF Crawfish Criterium Pro/1/2 Charles Warner
2 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jason Lewis
17 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 Michael Benno
19 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 Daniel Quirk
23 CMG Events/Alpine Mortgage Series Masters Men Daniel Quirk
24 CMG Events/Alpine Mortgage Series Masters Men Michael Benno
14 PIR Category 1/2/3 Jason Lewis
23 PIR Category 3/4 Rob Williams
8 PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
8 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Daniel Quirk
12 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Charles Warner
5 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Steve Schwaeber
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Jason Lewis
3 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Daniel Quirk
9 PIR Pro/1/2 Steve Schwaeber
15 PIR: July Series Category 1/2/3 Steve Schwaeber
15 PIR Pro/1/2 Daniel Quirk
7 PIR Pro/1/2 Charles Warner
9 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Daniel Quirk
12 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Charles Warner
16 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Eric Nachtrab
24 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro Men Jason Lewis
21 Portland MTB Short Track Series Expert Men Rich Cowan
24 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Jason Lewis
37 Monday PIR: July Series Masters 30+ 1/2/3 Charles Warner
19 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Davee
19 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steve Davee
24 Monday PIR: July Series Masters 30+ 1/2/3 Rob Williams
18 Vancouver Courthouse Criterium Pro/1/2 Charles Warner
14 Vancouver Courthouse Criterium Pro/1/2 Steve Schwaeber
4 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Charles Warner
3 PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
34 PIR Category 1/2/3 Eric Nachtrab
24 PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
19 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Jason Lewis
19 Portland MTB Short Track Series Expert Men Rich Cowan
19 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Jason Lewis
16 OUCH: Combined Results by Time Combined Eric Nachtrab
16 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Nachtrab
5 OUCH Men Category 3 Eric Nachtrab
19 PIR Category 1/2/3 Eric Nachtrab
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
22 Cascade Classic: Final General Classification Category 4 Alex Reightley
20 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Rob Williams
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Rob Williams
5 State Games XC Expert Men 19-39 Rich Cowan
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Alex Reightley
48 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Rob Williams
7 Green Mountain Hilllclimb Category 3 Steve Davee
22 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 4 Alex Reightley
50 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Rob Williams
49 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 4 Alex Reightley
32 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Alex Reightley
8 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Rob Williams
103 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Rob Williams
283 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Alex Reightley
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Charles Warner
24 Mt Tabor Series Category 3 Steve Davee
26 Mt Tabor Series Overall Senior Men Daniel Quirk
11 Mt Tabor Series Pro/1/2 Daniel Quirk
22 Mt Tabor Series Category 3 Rob Williams
22 Mt Tabor Series Overall Senior Men Jesse Sampson
19 Mt Tabor Series Overall Men Category 3 Shane Fletcher
18 Portland MTB Short Track Series Expert Men Rich Cowan
5 Cascade Creampuff Ultra Endurance Pro/Semi-pro Men Shane Fletcher
5 Cascade Creampuff Ultra Endurance Pro, Semi-Pro Men Shane Fletcher
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Williams
24 Portland MTB Short Track Series Expert Men Rich Cowan
20 OBRA Road Race Men Category 4/5 Alex Reightley
1 OBRA Track Championships: Points Race Category 3 Charles Warner
24 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 Jesse Sampson
25 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 Charles Warner
9 Mt Tabor Series Category 3 Shane Fletcher
27 Monday PIR: June Series Masters 30+ 1/2/3 Daniel Quirk
6 Monday PIR: June Series Masters 30+ 1/2/3 Jesse Sampson
21 Monday PIR: June Series Masters 30+ 1/2/3 Jason Lewis
4 Monday PIR: June Series Masters 30+ 1/2/3 Charles Warner
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Jesse Sampson
55 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro/1/2 Daniel Quirk
85 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro/1/2 Jason Lewis
46 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Shane Fletcher
26 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Rob Williams
87 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Jason Lewis
63 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Daniel Quirk
53 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Shane Fletcher
37 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Rob Williams
7 Oakridge Fat Tire MTB Expert 19-39 Men Rich Cowan
96 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Daniel Quirk
22 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Rob Williams
269 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Shane Fletcher
94 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Rob Williams
60 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Daniel Quirk
81 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Jason Lewis
79 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Shane Fletcher
20 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Senior Men Jason Lewis
170 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Jason Lewis
73 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Rob Williams
38 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Shane Fletcher
72 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Senior Men Daniel Quirk
49 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Shane Fletcher
58 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Daniel Quirk
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Rob Williams
85 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Jason Lewis
8 Mt Tabor Series Senior Men Yann Blindert
11 Mt Tabor Series Senior Men Jesse Sampson
9 Mt Tabor Series Masters Martin Baker
18 Mt Tabor Series Category 3 Rob Williams
28 Mt Tabor Series Category 3 Eric Nachtrab
23 Mt Tabor Series Senior Men Daniel Quirk
20 Twilight Criterium Series Category 4/5 Alex Reightley
11 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Jesse Sampson
22 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Daniel Quirk
2 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Charles Warner
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Jason Lewis
17 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Jason Lewis
19 Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Jesse Sampson
DNF Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Michael Benno
14 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Eric Nachtrab
16 Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Daniel Quirk
2 Shiloh Super Sunday XC, ST: Shiloh Super Sunday XC Expert Men 19-39 Rich Cowan
28 Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Steve Schwaeber
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Alex Reightley
18 Mt Tabor Series Category 3 Eric Nachtrab
8 Mt Tabor Series Category 3 Shane Fletcher
10 Mt Tabor Series Senior Men Jesse Sampson
18 PIR Category 3/4 Rob Williams
23 PIR Category 1/2/3 Jason Lewis
43 Monday PIR Masters 1/2/3 Eric Nachtrab
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Jesse Sampson
DNF 3rd Test Of Endurance 50 Expert 19-39 Men Rich Cowan
20 OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 Charles Warner
DNF OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 Steve Schwaeber
12 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 3 Jesse Sampson
29 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Alex Reightley
13 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 3 Charles Warner
37 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 4 Men Alex Reightley
10 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Douglas Reid
19 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Daniel Quirk
30 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Steve Schwaeber
39 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Michael Benno
26 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Alex Reightley
44 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Shane Fletcher
43 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Eric Nachtrab
38 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Steve Schwaeber
35 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Michael Benno
29 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Douglas Reid
21 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Daniel Quirk
48 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Shane Fletcher
42 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Eric Nachtrab
20 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Daniel Quirk
47 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Eric Nachtrab
44 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Michael Benno
42 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Shane Fletcher
25 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 4 Men Alex Reightley
51 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Douglas Reid
54 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Steve Schwaeber
40 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Michael Benno
53 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Steve Schwaeber
55 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Eric Nachtrab
64 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Shane Fletcher
52 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Alex Reightley
19 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Douglas Reid
32 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Daniel Quirk
56 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Eric Nachtrab
16 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 4 Daniel Quirk
35 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Michael Benno
29 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Steve Schwaeber
32 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Daniel Quirk
57 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Shane Fletcher
6 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Douglas Reid
13 Mt Tabor Series Senior Men Jesse Sampson
43 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Douglas Reid
31 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 Jesse Sampson
4 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 Jason Lewis
3 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Jason Lewis
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Daniel Quirk
59 PIR Category 1/2/3 Eric Nachtrab
34 PIR Category 1/2/3 Jesse Sampson
44 PIR Category 1/2/3 Rob Williams
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Jason Lewis
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Jesse Sampson
10 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Rich Cowan
14 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Daniel Quirk
28 Swan Island Criterium Category 1/2 Yann Blindert
14 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Daniel Quirk
49 PIR Category 1/2/3 Eric Nachtrab
23 PIR Category 1/2/3 Rob Williams
20 PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
34 PIR Category 1/2/3 Jesse Sampson
43 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Jesse Sampson
46 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Quirk
5 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Daniel Quirk
5 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Rob Williams
5 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Jesse Sampson
5 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Charles Warner
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Rob Williams
45 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Charles Warner
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Rob Williams
43 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Jesse Sampson
45 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Charles Warner
46 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Daniel Quirk
42 PIR Category 1/2/3 Jason Lewis
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Jesse Sampson
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
38 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
5 Spring Thaw DH Expert Men 40+ Jon Martin
7 Spring Thaw XC State Championships Semi-Pro Men (Open) Daniel Quirk
15 Spring Thaw XC State Championships Pro, Semi-Pro Men Daniel Quirk
62 PIR Category 1/2/3 Charles Warner
67 PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
49 PIR Category 1/2/3 Eric Nachtrab
40 PIR Category 1/2/3 Michael Benno
25 PIR Category 1/2/3 Jesse Sampson
20 Bear Springs MTB XC Expert Men 19-39 Rich Cowan
8 Bear Springs MTB XC Elite Men Michael Benno
26 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Jason Lewis
16 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Michael Benno
15 Bear Springs MTB XC Elite Men Jason Lewis
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Jesse Sampson
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Daniel Quirk
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Jason Lewis
16 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Daniel Quirk
13 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Jason Lewis
14 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Eric Nachtrab
15 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Jesse Sampson
33 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Eric Nachtrab
42 PIR Category 1/2/3 Jesse Sampson
21 PIR: April Series Category 1/2/3 Jesse Sampson
20 PIR: April Series Category 1/2/3 Michael Benno
18 PIR: April Series Category 1/2/3 Daniel Quirk
13 PIR: April Series Category 1/2/3 Eric Nachtrab
10 PIR Category 1/2/3 Michael Benno
41 PIR Category 1/2/3 Jason Lewis
8 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 Rich Cowan
13 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Jesse Sampson
4 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Jason Lewis
18 PIR Category 1/2/3 Rob Williams
DNF PIR Category 1/2/3 Charles Warner
DNF PIR Category 1/2/3 Rich Cowen
10 PIR Category 1/2/3 Jesse Sampson
9 PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
52 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Nachtrab
52 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Nachtrab
9 Estacada Time Trial Category 3 Men Eric Nachtrab
22 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Michael Benno
19 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Charles Warner
27 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Steve Schwaeber
16 Kings Valley Road Race Category 3 Eric Nachtrab
32 Kings Valley Road Race Category 3 Rob Williams
60 Kings Valley Road Race Category 3 Shane Fletcher
19 Kings Valley Road Race Men Category 4 Alex Reightley
20 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Daniel Quirk
6 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Eric Nachtrab
4 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Daniel Quirk
14 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Eric Nachtrab
10 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Jesse Sampson
9 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Eric Nachtrab
12 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Eric Nachtrab
4 PIR Pro/1/2/3 Eric Nachtrab
30 PIR Pro/1/2/3 Jason Lewis
34 Piece of Cake Men Category 4 Alex Reightley
36 Piece of Cake Pro/1/2 Charles Warner
18 Icebreaker Criterium Pro/1/2 Charles Warner
16 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Pro/Semi-Pro/Elite Men Steve Davee
16 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Pro, Semi-Pro Men Steve Davee
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Shane Fletcher
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Alex Reightley
64 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Alex Reightley
34 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Charles Warner
47 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Rob Williams
44 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Rob Williams
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 4 Alex Reightley
14 Banana Belt Road Race Series Category 3 Rob Williams
18 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Daniel Quirk
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 3 Rob Williams
29 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Alex Reightley
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Daniel Quirk
36 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Rob Williams
8 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jesse Sampson
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Nachtrab
26 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Daniel Quirk
46 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Charles Warner
12 Jack Frost Time Trial Men Category 1/2 Daniel Quirk
14 Jack Frost Time Trial Men Category 1/2 Charles Warner
DNF Jack Frost Time Trial Men Category 1/2 Michael Benno
7 Jack Frost Time Trial Men Category 3 Rob Williams
18 Jack Frost Time Trial Men Category 3 Eric Nachtrab
5 Jack Frost Time Trial Men Category 1/2 Jesse Sampson
46 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Charles Warner
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Nachtrab
8 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jesse Sampson
26 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Quirk
36 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Rob Williams
16 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Daniel Quirk
33 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Charles Warner
14 Cherry Pie Road Race Men 3 Eric Nachtrab
15 Cherry Pie Road Race Men 3 Shane Fletcher
24 Cherry Pie Road Race Men 4 Alex Reightley
15 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Michael Benno