Grixsen Brewing p/b West End Bikes

Event Category Name
2 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
39 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Eric Sheagley
36 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Michael Benno
1 GPMC: Winter Cross Masters Women 35+ A Beth Burns
17 Psycho Cross: Series Standings Masters 35+ Women Beth Burns
14 Kruger's Crossing CX Classic Category A Daniel Quirk
5 Kruger's Crossing CX Classic Category A Eric Sheagley
3 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
34 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Eric Sheagley
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters Women 35+ A Beth Burns
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Men 13-14 Izaak King
16 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
15 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
10 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
49 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Eisiminger
16 Cross Crusade Women B Colleen Flaherty
3 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
29 Cross Crusade: JCS after Barton Park Boys 13-14 Izaak King
126 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Eisiminger
24 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
10 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
2 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
29 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Eric Sheagley
24 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
1 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Category A Eric Sheagley
3 GPMC: Apple Core Cross Masters Women 35+ A Beth Burns
26 JCS after Cross Crusade Boys 13-14 Izaak King
22 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
18 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
24 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
DNF Cross Crusade Category A Michael Benno
14 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
12 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
2 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
27 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category A Eric Sheagley
24 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
20 Cross Crusade Category A Hillsboro Eric Sheagley
19 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
94 Cross Crusade Masters 35+ B Derek Oliver
18 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
2 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
18 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
24 JCS after Psycho Cross Boys 13-14 Izaak King
2 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
22 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category A Eric Sheagley
19 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
2 GPMC: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Beth Burns
7 GPMC: Het Meer CX Race Category A Eric Sheagley
11 Cross Crusade Women B Colleen Flaherty
16 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
24 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
74 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Eisiminger
2 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
109 Cross Crusade Masters 35+ B Derek Oliver
72 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Davee
3 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
16 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
2 GPMC: Ninkrossi Masters Women 35+ A Beth Burns
13 Blind Date Women B Colleen Flaherty
15 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
12 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
7 Cross Crusade Category A Michael Benno
16 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
30 Cross Crusade Women B Colleen Flaherty
6 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
82 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Eisiminger
22 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Boys 13-14 Izaak King
4 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
12 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
24 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
14 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
110 Cross Crusade Masters 35+ B Matt Eisiminger
51 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Davee
34 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
DNF Cross Crusade Category A Michael Benno
9 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
80 Cross Crusade Category B Alex Reightley
32 Blind Date Men B Jesse Homan
13 Battle at Barlow Junior Men Izaak King
63 Battle at Barlow Masters 35+ B Steve Schwaeber
24 Battle at Barlow Clydesdale Matt Eisiminger
12 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
3 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Beth Burns
19 Battle at Barlow Category A Eric Sheagley
15 Battle at Barlow Category A Michael Benno
8 Battle at Barlow Masters 35+ A Shane Fletcher
DNF Battle at Barlow Category B Jesse Homan
17 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Boys 13-14 Izaak King
3 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Beth Burns
33 Hood River Double Cross Junior Men Izaak King
3 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Beth Burns
11 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category A Michael Benno
5 GPMC: Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Beth Burns
5 GPMC: Hood River Double Cross Category A Michael Benno
12 Hutch's Cyclocross Men B Alex Reightley
2 Pain and Suffer'n CX Masters Women 35+ A Beth Burns
29 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Steve Schwaeber
3 GPMC: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ A Beth Burns
12 Tuesday PIR-August Series Category 1/2/3 Steve Wright
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
9 Monday PIR-August Series Women Tamara Metz
8 Kruger's Kermesse Masters Women B 35+ Bernadette Estrada
DNF OBRA Masters Track Championships Masters 30-49 Points Race Charles Warner
2 OBRA Masters Track Championships Masters 35-39 Kilometer Eric Sheagley
4 Alpenrose Thursday Series Masters Charles Warner
9 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Charles Warner
4 Masters Junior Track Races-Series Standings Masters Men 30-39 Eric Sheagley
1 Giro di Portland Masters 1/2/3 Steve Wright
3 Tigard Criterium Senior Men Steve Wright
10 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Steve Wright
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
2 Embrocation Track Omnium Category 1/2 Eric Sheagley
45 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 Men Michael Palmer
20 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 Men Michael Benno
4 Masters Junior Track Races Masters Men 30-49 Eric Sheagley
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
7 Monday PIR Senior Women Tamara Metz
16 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 3 Men 10-14 Izaak King
6 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
14 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Women U35 Kelly McKean
4 Monday PIR Women Tamara Metz
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
DNF Vancouver Criterium Senior Men Michael Benno
25 Vancouver Criterium Senior Men Eric Sheagley
12 Tuesday PIR-July Series Category 1/2/3 Steve Wright
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
11 Monday PIR - July Series Women Tamara Metz
DNF Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Douglas Reid
46 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Scott POWELL
45 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Daniel Quirk
40 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Eric Sheagley
37 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Michael Benno
5 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Paul Bourcier
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 2 Men Michael Palmer
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Douglas Reid
44 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Daniel Quirk
36 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Scott POWELL
19 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Eric Sheagley
8 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Michael Benno
2 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Paul Bourcier
65 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Scott POWELL
64 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Douglas Reid
63 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Daniel Quirk
59 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Eric Sheagley
53 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Michael Benno
6 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Paul Bourcier
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 2 Men Michael Palmer
65 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Scott POWELL
64 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Douglas Reid
63 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Daniel Quirk
61 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Eric Sheagley
53 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Michael Benno
6 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Paul Bourcier
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 2 Men Michael Palmer
71 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Scott POWELL
70 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Michael Benno
66 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Daniel Quirk
64 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Douglas Reid
57 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Eric Sheagley
6 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Paul Bourcier
68 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Douglas Reid
59 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Eric Sheagley
56 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Scott POWELL
50 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Daniel Quirk
43 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Michael Benno
11 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Paul Bourcier
65 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Douglas Reid
63 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Daniel Quirk
62 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Eric Sheagley
61 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Scott POWELL
45 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Michael Benno
3 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Paul Bourcier
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 2 Men Michael Palmer
64 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Douglas Reid
63 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Daniel Quirk
62 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Eric Sheagley
61 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Scott POWELL
45 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Michael Benno
4 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Paul Bourcier
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 2 Men Michael Palmer
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Kelly McKean
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
15 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Daniel Quirk
10 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Steve Schwaeber
DNF Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Qualifier Points Race Charles Warner
8 Mt. Tabor Series Senior Women Kelly McKean
3 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Palmer
14 Mt. Tabor Series Masters Men Daniel Quirk
5 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
2 Mt. Tabor Series Masters Men Scott POWELL
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Izaak King
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Kelly McKean
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
5 Monday PIR Women Tamara Metz
28 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Daniel Quirk
30 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Daniel Quirk
17 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Daniel Quirk
14 Alpenrose Thursday Series Senior Men Charles Warner
20 Mt. Tabor Series Senior Men Steve Schwaeber
4 Mt. Tabor Series Masters Women Tamara Metz
26 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Benno
10 Mt. Tabor Series Masters Men Scott POWELL
7 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
4 Mile Night Scratch Race Group D Charles Warner
5 Mile Night Scratch Race Group A Charles Warner
4 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Shane Fletcher
4 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Michael Benno
4 Swan Island Rose Festival Criterium Senior Men Eric Sheagley
12 Swan Island Rose Festival Criterium Women 1/2/3 Tamara Metz
17 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Senior Men Michael Palmer
8 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Michael Palmer
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Charles Warner
7 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Michael Palmer
8 Mt. Tabor Series Senior Women Kelly McKean
22 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Quirk
12 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Palmer
7 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
9 Mt. Tabor Series Masters Men Daniel Quirk
4 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
7 Mt. Tabor Series Category 3 Men Shane Fletcher
8 Tuesday PIR-June Series Category 1/2/3 Steve Wright
26 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women U35 Kelly McKean
13 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
9 Monday PIR Women Tamara Met
12 Monday PIR-June Series Totals Women Tamara Metz
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Kelly McKean
23 Franz Criterium Category 3 Shane Fletcher
11 Franz Criterium Masters 40+ Scott POWELL
6 Franz Criterium Masters 40+ Steve Schwaeber
21 Franz Criterium Men Category 1/2/3 Michael Benno
18 Franz Criterium Men Category 1/2/3 Daniel Quirk
13 Franz Criterium Men Category 1/2/3 Eric Sheagley
5 Alpenrose Six Day-Daily Totals Category 1/2/3 Michael Palmer
11 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Benno
4 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Palmer
1 Mt. Tabor Series Masters Men Scott POWELL
7 Mt. Tabor Series Category 3 Men Shane Fletcher
4 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Steve Wright
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
6 Monday PIR Women Tamara Metz
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Beth Burns
5 Test of Endurance 50 MTB XC Category 2 19-34 Women Kelly McKean
5 Blue Ribbon Track Race Men 3 Michael Palmer
1 Blue Ribbon Track Race Men 3 Eric Sheagley
1 Blue Ribbon Track Race Masters Men Eric Sheagley
4 Mt. Tabor Series Masters Men Scott POWELL
15 Mt. Tabor Series Category 4 Women Kelly mckea
3 Tuesday PIR-June Series Category 1/2/3 Steve Wright
11 Cirque Criterium Men 1/2 Steve Schwaeber
9 Cirque Criterium Men 1/2 Michael Benno
8 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Men Category 5 Scott POWELL
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Michael Palmer
9 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Palmer
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Wright
54 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Masters Scott POWELL
26 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Masters Eric Sheagley
17 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Masters Michael Benno
12 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Masters Doug Reid
25 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 3 Men Shane Fletcher
355 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Scott POWELL
233 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Doug Reid
184 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Michael Benno
104 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
324 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Shane Fletcher
80 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Masters 35-45 Scott POWELL
56 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Masters 35-45 Doug Reid
45 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Masters 35-45 Michael Benno
23 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Masters 35-45 Eric Sheagley
53 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 3 Men Shane Fletcher
61 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Masters Men Scott POWELL
36 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Masters Men Doug Reid
35 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Masters Men Michael Benno
23 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Masters Men Eric Sheagley
38 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Category 3 Men Shane Fletcher
40 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Scott POWELL
24 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Michael Benno
13 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Doug Reid
4 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Eric Sheagley
13 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Shane Fletcher
65 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters 35-45 Scott POWELL
38 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters 35-45 Doug Reid
36 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters 35-45 Michael Benno
24 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters 35-45 Eric Sheagley
40 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Shane Fletcher
38 Hammer Velo Criterium Senior Men Steve Schwaeber
28 Hammer Velo Criterium Senior Men Jesse Homan
23 Hammer Velo Criterium Senior Men Steve Wright
57 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Masters 35+/45+ Scott POWELL
37 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Masters 35+/45+ Doug Reid
35 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Masters 35+/45+ Eric Sheagley
22 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Masters 35+/45+ Michael Benno
26 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 3 Men Shane Fletcher
58 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Scott POWELL
37 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Doug Reid
35 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Eric Sheagley
22 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Michael Benno
26 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Shane Fletcher
DNF Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Michael Palmer
134 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: Combined Combined Michael Palmer
56 Mt. Hood Cycling Classic Masters Scott POWELL
24 Mt. Hood Cycling Classic Masters Eric Sheagley
17 Mt. Hood Cycling Classic Masters Doug Reid
16 Mt. Hood Cycling Classic Masters Michael Benno
26 Mt. Hood Cycling Classic Category 3 Men Shane Fletcher
125 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: GC After Prologue Pro/1/2 Men Michael Palmer
125 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue Pro/1/2 Men Michael Palmer
21 Tuesday PIR-May Series Category 1/2/3 Michael Benno
15 Bike Tires Direct TT at PIR: Combined Combined Daniel Quirk
5 Bike Tires Direct TT at PIR: Combined Combined Eric Sheagley
23 Monday PIR-Series Men 1/2/3 Steve Schwaeber
22 Monday PIR-Series Men 1/2/3 Michael Benno
6 Bike Tires Direct TT at PIR Men 1/2 Daniel Quirk
4 Bike Tires Direct TT at PIR Men 1/2 Eric Sheagley
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Michael Benno
6 Alpenrose Thursday Series-May Series Category 4 Michael Palmer
16 Tuesday PIR-Series Category 1/2/3 Michael Benno
76 Tuesday PIR Category 1/2/3 Charles Warner
75 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Quirk
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 4 Men Michael Palmer
11 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Michael Benno
8 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Scott POWELL
4 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Steve Schwaeber
DNF Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Michael Benno
DNF Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Shane Fletcher
DNF Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Steve Schwaeber
15 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Eric Sheagley
7 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Michael Palmer
4 Spring Thaw DH Category 1 Men 40+ Joe Joerger
10 Spring Thaw DH Category 1 Men 30-39 Chris Quintero
11 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 Scott POWELL
10 Spring Thaw DH Category T1 Men 30-39 Chris Quintero
15 Silverton RR Champs Men Category 3 Shane Fletcher
16 Silverton RR Champs Pro/1/2 Michael Palmer
1 Alpenrose Thursday Series Men Category 4 Michael Palmer
66 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
52 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Benno
92 Tuesday PIR Category 1/2/3 Charles Warner
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Monday PIR Men 1/2/3 Daniel Quirk
5 Monday PIR-Series Totals Men 1/2/3 Daniel Quirk
11 Peak Sports Mudslinger MTB XC Pro Men Daniel Quirk
83 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott POWELL
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Benno
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Palmer
8 Kings Valley Road Race Category 3 Men Shane Fletcher
33 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Daniel Quirk
24 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Steve Schwaeber
15 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Michael Palmer
6 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Daniel Quirk
11 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Michael Palmer
3 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Daniel Quirk
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Charles Warner
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Michael Palmer
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Steve Schwaeber
14 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Steve Wright
13 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Scott POWELL
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Daniel Quirk
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Michael Benno
322 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Charles Warner
214 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Michael Palmer
296 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Scott POWELL
256 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Steve Schwaeber
101 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Michael Benno
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Daniel Quirk
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Steve Wright
86 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Charles Warner
39 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Michael Palmer
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Scott POWELL
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Daniel Quirk
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Steve Wright
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Michael Benno
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Steve Schwaeber
89 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Pro/1/2 Men Charles Warner
73 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Pro/1/2 Men Michael Palmer
49 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Scott POWELL
45 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Steve Schwaeber
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Michael Benno
12 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Daniel Quirk
10 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Steve Wright
27 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Michael Palmer
23 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Steve Schwaeber
21 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Scott POWELL
12 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Michael Benno
10 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Steve Wright
9 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Daniel Quirk
85 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Pro/1/2 Men Charles Warner
41 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Pro/1/2 Men Michael Palmer
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Scott POWELL
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Steve Schwaeber
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Daniel Quirk
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Michael Benno
3 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Steve Wright
26 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Michael Palmer
10 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Daniel Quirk
9 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Steve Wright
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Michael Benno
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Men Category 1/2 Steve Wright
14 Piece of Cake Road Race Men 1/2 Michael Palmer
7 Willamette Capitol Cup Criterium Men 3 Michael Palmer
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 1/2 Michael Benno
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 3 Michael Palmer
27 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Daniel Quirk
26 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Steve Schwaeber
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Michael Benno
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Michael Palmer
24 Banana Belt Series Men Category 1/2 Daniel Quirk
12 Banana Belt Series Men Category 1/2 Steve Wright
6 Banana Belt Series Men Category 1/2 Michael Benno
10 Banana Belt Series Men Category 3 Michael Palmer
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Michael Palmer
21 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Daniel Quirk
10 Jack Frost Time Trial Men 1/2 Daniel Quirk
43 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Jesse Homan
23 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Michael Palmer
41 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Daniel Quirk
34 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Charles Warner
22 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Steve Schwaeber
16 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Michael Benno