Smith&Nephew p/b West End Bikes

Event Category Name
2 USGP of Cyclocross Master Women Beth Burns
2 USGP of Cyclocross Master Women Beth Burns
14 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Izaak King
18 Kruger's Crossing CCX Junior Men Izaak King
DNF Kruger's Crossing CCX Masters 35+ A joe martin
4 Kruger's Crossing CCX Category A Eric Sheagley
DNF Kruger's Crossing CCX Women Masters 35+ A Beth Burns
23 Kruger's Crossing CCX Category B Jesse Sampson
6 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
9 Cross Crusade Category A Michael Benno
7 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
3 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
35 Cross Crusade Singlespeed Daniel Quirk
24 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
13 Cross Crusade Singlespeed joe martin
9 Cross Crusade Singlespeed joe martin
82 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff King
50 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Schwaeber
25 Cross Crusade Junior Men Izaak King
24 Cross Crusade Category B Jesse Homan
30 Cross Crusade Category B Steve Davee
42 SSCXWC Men SSCXWC joe martin
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
4 Cross Crusade Masters Women 35+ B Tamara Metz
12 Cross Crusade Women B Kelly McKean
13 Cross Crusade Category A Michael Benno
15 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
17 SSCXWC Men SSCXWC Douglas Reid
23 SSCXWC Men SSCXWC Shane Fletcher
1 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Beth Burns
3 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Masters A Douglas Reid
3 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
65 Cross Crusade Category B Charles Warner
24 Cross Crusade Category B Steve Davee
23 Cross Crusade Category B Jesse Homan
42 Cross Crusade Category A Michael Benno
11 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
9 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
29 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Davee
21 Cross Crusade Category B Jesse Homan
9 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
14 Cross Crusade Category A Michael Benno
62 Cross Crusade Category B Charles Warner
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
82 Cross Crusade Category B Alex Reightley
7 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
2 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
14 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
7 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
80 Cross Crusade Category B Charles Warner
27 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Schwaeber
13 Cross Crusade Category A Michael Benno
38 Cross Crusade Category B Steve Davee
9 Cross Crusade Category A Michael Benno
23 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
DNF Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
DNF Cross Crusade Category A Eric Sheagley
52 Cross Crusade Category B Steve Davee
3 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
48 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Schwaeber
22 Cross Crusade Category B Jesse Homan
11 Psycho Cross Pseries Men's Cat B Alex Reightley
8 Blind Date at the Dairy Men A joe martin
21 Blind Date at the Dairy Men A Eric Sheagley
19 Blind Date at the Dairy Women B Bernadette Estrada
8 Blind Date at the Dairy Men B Jesse Homan
14 Cross Crusade Category A Michael Benno
13 Cross Crusade Category B Jesse Homan
44 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Schwaeber
3 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
7 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
46 Cross Crusade Category B Steve Davee
21 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
3 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
14 Blind Date at the Dairy Men A Shane Fletcher
DNF Blind Date at the Dairy Men B Jesse Homan
11 Blind Date at the Dairy Men A joe martin
6 Blind Date at the Dairy Men A Eric Sheagley
70 Cross Crusade Masters 35+ B Steve Schwaeber
25 Cross Crusade Masters Women 35+ B Bernadette Estrada
59 Cross Crusade Category B Steve Davee
92 Cross Crusade Category B Jesse Homan
11 Cross Crusade Masters 35+ A Shane Fletcher
13 Cross Crusade Category A Eric Sheagley
25 Cross Crusade Category A Michael Benno
8 Cross Crusade Masters 35+ A joe martin
2 Cross Crusade Masters Women 35+ A Beth Burns
8 Willamette Valley Cross Series Men Masters A Douglas Reid
5 Willamette Valley Cross Series MASTER WOMEN 35+ Beth Burns
13 Blind Date at the Dairy Men A Mike Beno
14 Blind Date at the Dairy Men A joe martin
49 Battle at Barlow Master C Jeff King
6 Battle at Barlow Master Men A Shane Fletcher
11 Battle at Barlow Sr Men A Michael Benno
4 Battle at Barlow Master Men A joe martin
9 Battle at Barlow Juniors Izaak King
7 Battle at Barlow Sr Men A Eric Sheagley
45 Battle at Barlow Master B Kurt Gritman
DNF Battle at Barlow Men B Jesse Sampson
14 Battle at Barlow Women Masters A Beth Burns
5 Blind Date at the Dairy Men A Eric Sheagley
11 Blind Date at the Dairy Men A Shane Fletcher
23 Blind Date at the Dairy Men B Jesse Homan
29 Blind Date at the Dairy Men A Mike Beno
21 Blind Date at the Dairy Men A Shane Fletcher
11 Blind Date at the Dairy Men A joe martin
8 Blind Date at the Dairy Men A Eric Sheagley
12 Blind Date at the Dairy Men A Michael Benno
6 Blind Date at the Dairy Men A Michael Benno
8 Hood River Double Cross Masters Men A Shane Fletcher
35 Hood River Double Cross Master Men C Jeff King
12 Hood River Double Cross Junior Men Izaak King
2 Hood River Double Cross Masters Men A joe martin
20 Hood River Double Cross Men B Steve Davee
7 Hood River Double Cross Master Men A Shane Fletcher
6 Hood River Double Cross Senior Men A Eric Sheagley
4 Hood River Double Cross Master Men A joe martin
13 Psycho Cross Pseries Men's Cat B Alex Reightley
1 Pain on the Peak Master A joe martin
DNF Pain on the Peak Women Master A Beth Burns
1 Cross Over Stage Race Men's A Masters joe martin
1 Cross Over Stage Race Men's A Masters joe martin
1 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Men's Masters Cat A joe martin
1 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Men's Masters Cat A joe martin
1 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Men's Masters Cat A joe martin
18 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 Daniel Quirk
14 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 Charles Warner
52 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 Shane Fletcher
7 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Shane Fletcher
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
8 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 joe martin
116 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Alex Reightley
9 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters 40+ Daniel Quirk
2 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 40+ Daniel Quirk
22 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Daniel Quirk
9 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Cat 4/5 Alex Reightley
2 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Masters 40+ Daniel Quirk
30 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Cat 4/5 Alex Reightley
2 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters 40+ Daniel Quirk
40 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Cat 4/5 Alex Reightley
30 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Cat 4/5 Alex Reightley
1 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Master 40+ Daniel Quirk
26 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Cat 4/5 Alex Reightley
16 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Cat 4/5 Alex Reightley
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 40+ Daniel Quirk
15 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Cat 4/5 Alex Reightley
2 Fast Twitch Fridays: August Series Novice Women Tara Carlson
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters 40+ Daniel Quirk
79 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Alex Reightley
15 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Daniel Quirk
3 Mst/Jr Track Race Series: August Series Master Women Tara Carlson
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Shane Fletcher
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
6 Co-Motion Criterium Cat 4/5 Alex Reightley
20 Tuesday PIR Cat 3/4 Beth Burns
16 Twilight Crit Series Men 4/5 Alex Reightley
6 Monday PIR Masters 1/2/3 joe martin
41 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined joe martin
2 OBRA Hillclimb Championship Women Category 3 Catherine Humblet
134 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Catherine Humblet
9 OBRA Hillclimb Championship Category 3 Men joe martin
18 OBRA Criterium Championships Sr Men Steve Schwaeber
27 OBRA Criterium Championships Men mst 40-49 Michael Benno
7 OBRA Criterium Championships Men mst 40-49 Steve Schwaeber
29 OBRA Criterium Championships Men 3 Jesse Homan
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Michael Benno
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Jesse Homan
33 OBRA Criterium Championships Men 3 Shane Fletcher
2 Fast Twitch Fridays Novice Women Tara Carlson
3 Mid-Summer Criterium Series Master Men 1/2/3 Daniel Quirk
1 Mid-Summer Criterium Series Master Men 1/2/3 Michael Benno
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
32 Monday PIR: Series Standings Men 1/2/3 Shane Fletcher
6 Monday PIR: Series Standings Men 1/2/3 Charles Warner
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Shane Fletcher
9 Monday PIR: Series Standings Men 1/2/3 joe martin
12 Monday PIR: Series Standings Men 1/2/3 Daniel Quirk
9 Gresham Criterium Senior Men Steve Schwaeber
3 Gresham Criterium Masters 35+ 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Track National Qualifier: Team Pursuit (OBRA Championship) Women Tara Carlson
6 Track National Qualifier: Team Sprints (OBRA Championship) Women Tara Carlson
6 Track National Qualifier: Team Sprints (OBRA Championship) Women Tania Mayer
21 Portland Twilight Criterium Pro Men 1/2 Steve Schwaeber
39 Portland Twilight Criterium Men Cat 3 Jesse Homan
41 Portland Twilight Criterium Men Cat 3 joe martin
1 Mid-Summer Criterium Series Master Men Michael Benno
56 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Michael Benno
17 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Steve Schwaeber
2 Mst/Jr Track Race Series Women Tara Carlson
39 Tuesday PIR Cat 3/4 Beth Burns
12 Twilight Crit Series Men 4/5 Alex Reightley
28 Monday PIR Men 1/2/3 Shane Fletcher
3 Monday PIR Men 1/2/3 Charles Warner
5 Monday PIR Men 1/2/3 joe martin
10 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 10-14 Izaak King
7 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Beth Burns
34 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Charles Warner
18 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Eric Sheagley
1 Mst/Jr Track Race Series: July Series Master Women Tara Carlson
2 Mst/Jr Track Race Series: July Series Master Women Tania Mayer
5 Monday PIR: July Series Women Tamara Metz
14 Monday PIR: July Series Masters 123 joe martin
31 Monday PIR: July Series Masters 123 Steve Schwaeber
4 Monday PIR: July Series Masters 123 Daniel Quirk
3 Monday PIR: July Series Masters 123 Charles Warner
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
14 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 10-14 Izaak King
7 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Eric Sheagley
5 OUCH Men Cat 3 joe martin
12 OUCH: Combined Combined joe martin
45 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Steve Schwaeber
22 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Daniel Quirk
24 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 4 Men Alex Reightley
15 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 2 Men Ryan Liverman
57 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 3 Men Jesse Homan
345 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Alex Reightley
59 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Steve Schwaeber
335 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Steve Schwaeber
97 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Daniel Quirk
77 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
15 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Steve Schwaeber
154 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Jesse Homan
54 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Ryan Liverman
1 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Eric Sheagley
27 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 4 Men Alex Reightley
27 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Daniel Quirk
24 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Eric Sheagley
18 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 3 Men Jesse Homan
47 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Alex Reightley
26 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Jesse Homan
11 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 2 Men Ryan Liverman
26 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 2 Men Ryan Liverman
25 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Daniel Quirk
48 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Ryan Liverman
55 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Alex Reightley
10 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Eric Sheagley
36 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Jesse Homan
17 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Daniel Quirk
49 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Steve Schwaeber
14 Alpenrose Thursday Series Senior Men Charles Warner
45 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Steve Schwaeber
15 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Eric Sheagley
47 Cascade Cycling Classic Category 4 Men Alex Reightley
16 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Daniel Quirk
31 Cascade Cycling Classic Category 2 Men Ryan Liverman
50 Cascade Cycling Classic Category 3 Men Jesse Homan
3 Mst/Jr Track Race Series Team Sprints Tania Mayer
3 Mst/Jr Track Race Series Team 8 lap Tara Carlson
3 Mst/Jr Track Race Series Team 8 lap Tania Mayer
27 Tuesday PIR Cat 3/4 Beth Burns
4 Mst/Jr Track Race Series Team Sprints Tara Carlson
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Beth Burns
8 Monday PIR Masters 1/2/3 joe martin
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
DNF Vancouver Courthouse Criterium Women 3 Tamara Metz
2 Vancouver Courthouse Criterium Men 3 Ryan Liverman
2 Vancouver Courthouse Criterium Master 40+ Michael Benno
8 Vancouver Courthouse Criterium Women 1/2/3 Beth Burns
15 Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Steve Schwaeber
19 Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Daniel Quirk
DNF Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Ryan Liverman
DNF Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Ryan Liverman
27 Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Eric Sheagley
29 Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Jesse Homan
DNF Vancouver Courthouse Criterium Men 1/2/3 Michael Benno
DNF Vancouver Courthouse Criterium Men 3 Jesse Homan
DNF Alpenrose Velodrome Challenge: Points Race Qualifiers Senior Men Charles Warner
3 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Eric Sheagley
41 Mt. Tabor Series Senior Men Jesse Homan
38 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Liverman
3 Mt. Tabor Series Category 3 Men Ryan Liverman
39 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Quirk
40 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Benno
10 Mt. Tabor Series Category 3 Men joe martin
8 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Benno
12 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Burns
21 Mt. Tabor Series Category 3 Men Jesse Homan
1 Mst/Jr Track Race Series Women Tara Carlson
2 Mst/Jr Track Race Series Women Tania Mayer
28 Twilight Crit Series: Series Standings Cat 4/5 Men Alex Reightley
11 Twilight Crit Series Men 4/5 Alex Reightley
8 Monday PIR Masters 1/2/3 joe martin
5 Monday PIR: Series Standings Women Tamara Metz
2 Monday PIR Senior Women Tamara Metz
1 Monday PIR: Series Standings Masters 123 Daniel Quirk
11 Monday PIR: Series Standings Masters 123 Charles Warner
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Shane Fletcher
14 Monday PIR: Series Standings Masters 123 joe martin
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Beth Burns
2 OBRA Track Championships: Pursuit Category 3 Eric Sheagley
15 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Women Beth Burns
17 High Desert Omnium: Road Race Pro 1/2 Men Daniel Quirk
9 OBRA Track Championships: Points Races Senior Men Charles Warner
1 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Ryan Liverman
5 OBRA Track Championships: Points Races Senior Men Eric Sheagley
4 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 Ryan Liverman
20 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Daniel Quirk
15 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Ryan Liverman
15 High Desert Omnium: Time Trial Pro 1/2 Women Beth Burns
17 High Desert Omnium: Criterium Pro 1/2 Men Daniel Quirk
1 High Desert Omnium Category 3 Men Ryan Liverman
15 High Desert Omnium Pro 1/2 Women Beth Burns
129 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Beth Burns
2 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Ryan Liverman
11 High Desert Omnium: Time Trial Pro 1/2 Men Daniel Quirk
10 High Desert Omnium: Criterium Womens P/1/2 Beth Burns
4 OBRA Track Championships: 1 kilometer TT Category 3 Men Eric Sheagley
15 Mt. Tabor Series Cat 3 Men joe martin
26 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Quirk
32 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Benno
16 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Benno
3 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
1 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Ryan Liverman
4 Mt. Tabor Series Masters Men Daniel Quirk
16 Mt. Tabor Series Senior Men Steve Schwaeber
2 Mst/Jr Track Race Series: 1 kilometer TT Master Women 30-39 Tania Mayer
1 Mst/Jr Track Race Series: 1 kilometer TT Master Women 30-39 Tara Carlson
14 Tuesday PIR Cat 3/4 Jesse Homan
4 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Master Women 30-39 Tara Carlson
6 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Master Women 30-39 Tania Mayer
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Beth Burns
4 Alpenrose Sixday: Madison Sixday B Charles Warner
4 8 Hours of Independence Cat 3 (Beginner) Female Beth Burns
9 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday B Charles Warner
3 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Charles Warner
1 Alpenrose Sixday: Omnium Sixday B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B Charles Warner
3 Alpenrose Sixday Six Day B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B Charles Warner
1 Mt. Tabor Series Cat 3 Ryan Liverman
15 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Quirk
18 Mt. Tabor Series Senior Men Steve Schwaeber
1 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day B Charles Warner
4 Alpenrose Sixday: Standings Six Day B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Charles Warner
1 Alpenrose Sixday Six Day B Charles Warner
34 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
18 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
4 Mt. Tabor Series Cat 3 joe martin
20 Mt. Tabor Series Cat 3 Jesse Homan
8 Mt. Tabor Series Masters Men Daniel Quirk
1 Alpenrose Sixday: Standings Sixday B Charles Warner
1 Alpenrose Sixday Sixday B Charles Warner
33 Tuesday PIR CAT 1-2-3 Jesse Homan
40 Tuesday PIR CAT 1-2-3 Steve Schwaeber
17 Twilight Crit Series Men 4/5 Alex Reightley
2 Alpenrose Sixday: Omnium Six Day B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Madison Sixday B Charles Warner
26 Twilight Crit Series: June Series Cat 4/5 Men Alex Reightley
4 Alpenrose Sixday Six Day B Charles Warner
32 Monday PIR: June Series Masters 1/2/3 Daniel Quirk
4 Alpenrose Sixday: Madison Six Day B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Pursuit Six Day B Charles Warner
2 Alpenrose Sixday Sixday B Charles Warner
25 Monday PIR: June Series Masters 1/2/3 Charles Warner
5 Swan Island Criterium Masters Men 40+ Daniel Quirk
13 Swan Island Criterium Masters Men 40+ Steve Schwaeber
22 Swan Island Criterium Men 1/2 Steve Schwaeber
25 Swan Island Criterium Men 1/2 Daniel Quirk
22 Swan Island Criterium Men 3 Jesse Homan
16 Alpenrose Thursday Series: June Series Senior Men Charles Warner
20 Mt. Tabor Series Senior Men Steve Schwaeber
3 Mt. Tabor Series Masters Men Daniel Quirk
7 Mt. Tabor Series Cat 3 joe martin
2 Mt. Tabor Series Cat 3 Ryan Liverman
33 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Quirk
8 Mt. Tabor Series Masters Men Steve Schwaeber
4 Mst/Jr Track Race Series: June Series Women Masters Tania Mayer
48 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Charles Warner
24 Twilight Crit Series: Series Standings Cat 4/5 Men Alex Reightley
5 Mst/Jr Track Race Series: June Series Women Masters Tara Carlson
34 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Women 19+ Kelly McKean
6 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Beth Burns
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
22 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Charles Warner
30 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Daniel Quirk
7 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Beth Burns
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Ryan Liverman
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 3 joe martin
26 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 3 Shane Fletcher
29 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 3 Jesse Homan
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 3 Kelly McKean
22 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Michael Benno
39 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Daniel Quirk
62 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Douglas Reid
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Cat 3 Ryan Liverman
34 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men joe martin
42 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Shane Fletcher
60 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Jesse Homan
5 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Women Kelly McKean
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Douglas Reid
18 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Eric Sheagley
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Daniel Quirk
55 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Douglas Reid
61 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Men Michael Benno
12 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Ryan Liverman
37 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men joe martin
13 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Daniel Quirk
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Michael Benno
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 1/2 Eric Sheagley
21 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Eric Sheagley
55 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Shane Fletcher
58 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Jesse Homan
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Women Kelly McKean
71 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Daniel Quirk
12 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Ryan Liverman
66 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Douglas Reid
64 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Eric Sheagley
56 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Daniel Quirk
46 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Michael Benno
43 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 joe martin
60 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Jesse Homan
19 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Women 3 Kelly McKean
20 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Eric Sheagley
48 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Daniel Quirk
59 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Douglas Reid
73 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men Michael Benno
29 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Ryan Liverman
67 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 joe martin
70 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Shane Fletcher
73 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Jesse Homan
18 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women 3 Kelly McKean
26 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
25 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Shane Fletcher
103 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Douglas Reid
181 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Michael Benno
101 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Ryan Liverman
209 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined joe martin
308 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Kelly McKean
252 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Jesse Homan
219 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Shane Fletcher
67 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Douglas Reid
11 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 3 Kelly McKean
62 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Shane Fletcher
53 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Jesse Homan
87 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Michael Benno
28 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Eric Sheagley
42 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 Daniel Quirk
31 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 joe martin
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Ryan Liverman
8 Alpenrose Thursday Series Cat 1/2/3 Charles Warner
19 Mt. Tabor Series Cat 3 joe martin
5 Mt. Tabor Series Women Kelly McKean
4 Mt. Tabor Series Women Beth Burns
4 Mst/Jr Track Race Series Master Women Tara Carlson
2 Mst/Jr Track Race Series Master Women Tania Mayer
51 Monday PIR Masters 1/2/3 Jesse Sampson
38 Cirque du Cycling Criterium Category 3 joe martin
2 Blue Ribbon Track Omnium Category 3, Omnium Eric Sheagley
1 Blue Ribbon Track Omnium Masters, Omnium Eric Sheagley
6 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Douglas Reid
10 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Steve Schwaeber
44 Cirque du Cycling Criterium Category 3 Jesse Homan
12 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Michael Benno
11 Cirque du Cycling Criterium Category 3 Ryan Liverman
20 Mt. Tabor Series Senior Men Steve Schwaeber
1 Mt. Tabor Series Cat 3 Ryan Liverman
10 Mt. Tabor Series Cat 3 Shane Fletcher
31 Mt. Tabor Series Cat 3 Jesse Homan
33 Mt. Tabor Series Cat 3 joe martin
16 Mt. Tabor Series Senior Men Michael Benno
4 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Master Women Tania Mayer
11 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Steve Schwaeber
10 Twilight Crit Series Men 4/5 Alex Reightley
3 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Master Women Tara Carlson
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Charles Warner
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Daniel Quirk
18 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Kelly McKean
2 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Douglas Reid
1 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Kelly McKean
8 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Douglas Reid
263 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Kelly McKean
19 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Douglas Reid
4 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Kelly McKean
123 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Douglas Reid
DNF Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 3 Men Rob Williams
23 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Douglas Reid
1 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Kelly McKean
13 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Douglas Reid
65 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Charles Warner
59 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Michael Benno
21 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Steve Schwaeber
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
9 OBRA TTT Championships Senior Men Eric Sheagley
9 OBRA TTT Championships Senior Men Jesse Holman
9 OBRA TTT Championships Senior Men Daniel Quirk
9 OBRA TTT Championships Senior Men Daniel Quirk
41 OBRA TTT Championships: Combined Combined Jesse Holman
42 OBRA TTT Championships: Combined Combined Daniel Quirk
44 OBRA TTT Championships: Combined Combined Eric Sheagley
43 OBRA TTT Championships: Combined Combined Daniel Quirk
29 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 30-39 Rob Williams
4 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 30-39 Eric Sheagley
2 OBRA Road Race/OBRA Championship Women Masters 30-39 Kelly McKean
24 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Daniel Quirk
6 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Michael Benno
27 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Steve Schwaeber
8 Fast Twitch Fridays: May Series Novice Women Tania Mayer
10 Fast Twitch Fridays: May Series Beginner Men Eric Sheagley
6 Fast Twitch Fridays: May Series Novice Women Tara Carlson
41 Fast Twitch Fridays: May Series Sprinter Daniel Quirk
14 Alpenrose Thursday Series: May Series Sr Men Charles Warner
25 Monday PIR: May Series Masters 1/2/3 Daniel Quirk
35 Monday PIR Masters 1/2/3 Charles Warner
22 Monday PIR: May Series Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Monday PIR: May Series Masters 4/5 joe martin
2 Monday PIR: May Series Women Beth Burns
32 Rehearsal Road Race Men Cat 3 Shane Fletcher
2 Rehearsal Road Race Cat 3 Women Beth Burns
38 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Daniel Quirk
13 Rehearsal Road Race Men Cat 4 joe martin
4 Rehearsal Road Race: Oregon Cup Women Beth Burns
15 Rehearsal Road Race Pro Men 1/2 Michael Benno
6 Fast Twitch Fridays Beginner Women Tara Carlson
1 Fast Twitch Fridays Beginner Men Eric Sheagley
5 Fast Twitch Fridays Beginner Women Tania Mayer
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Schwaeber
42 Monday PIR Masters 1/2/3 Shane Fletcher
8 Silverton RR Cat 3 Men Jesse Homan
25 Spring Thaw DH PRO MEN (open) Chris Quintero
20 Spring Thaw DH PRO MEN (open) Jesse Chuse
22 Spring Thaw DH PRO MEN (open) Steve Joerge
4 Silverton RR Women 3 Beth Burns
12 Silverton RR Cat 4/5 Men joe martin
2 Silverton RR Cat 3 Men Ryan Liverman
2 Spring Thaw DH PRO WOMEN (open) Mariska Chuse
25 Silverton RR Cat 3 Men Shane Fletcher
5 Silverton RR Men 1/2 Eric Sheagley
17 Silverton RR Men 1/2 Michael Benno
38 Silverton RR Men 1/2 Steve Schwaeber
5 Fast Twitch Fridays Novice Women Tania Mayer
3 Fast Twitch Fridays Novice Women Tara Carlson
17 Monday PIR Masters 4/5 joe martin
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Daniel Quirk
2 Monday PIR Women Beth Burns
23 Icebreaker Criterium Men 1-2 Daniel Quirk
16 Icebreaker Criterium Men 1-2 Steve Schwaeber
1 Icebreaker Criterium Men 1-2 Eric Sheagley
13 Icebreaker Criterium Men 3 Ryan Liverman
2 Icebreaker Criterium Women 1-2-3 Beth Burns
8 Icebreaker Criterium Men 35+ Steve Schwaeber
5 Icebreaker Criterium Men 35+ Daniel Quirk
12 Icebreaker Criterium Men 4-5 Alex Reightley
12 Icebreaker Criterium Men 3 Jesse Homan
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 3 Daniel Quirk
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 5 Eric Sheagley
12 Eric Kautzky Memorial Track Race Sr Men Charles Warner
11 Fast Twitch Fridays Open Men Daniel Quirk
7 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Sr Men Charles Warner
2 Monday PIR Women Beth Burns
17 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Daniel Quirk
44 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Daniel Quirk
23 Hood River Crit Series Cat 3/4 joe martin
2 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Douglas Reid
16 Hood River Crit Series Cat 3/4 Jesse Homan
17 Hood River Crit Series Cat 3/4 Eric Nachtrab
21 Hood River Crit Series Cat 3/4 Ryan Liverman
7 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Daniel Quirk
8 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Michael Benno
11 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Ryan Liverman
18 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Jesse Homan
17 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Eric Nachtrab
92 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Charles Warner
8 Table Rock RR Cat 3 Men Jesse Homan
DNF Table Rock RR Cat 3 Women Beth Burns
DNF Table Rock RR: Oregon Cup Pro 1/2/3 Women Beth Burns
1 Table Rock RR Cat 4/5 Men Ryan Liverman
5 Eugene Roubaix Men 4/5 joe martin
3 Hood River Crit Series Women Beth Burns
11 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Michael Benno
15 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Jesse Homan
3 Hood River Crit Series Cat 3/4 Jesse Homan
15 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Michael Benno
53 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Nachtrab
14 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Steve Schwaeber
DNF King's Valley RR Men Cat 4/5 joe martin
31 King's Valley RR Men Cat 3 Eric Nachtrab
1 King's Valley RR Women 3 Beth Burns
9 King's Valley RR: Oregon Cup Women Kelly McKean
3 King's Valley RR Women 3 Kelly McKean
5 King's Valley RR: Oregon Cup Women Beth Burns
12 King's Valley RR Sr Men Michael Benno
12 King's Valley RR Men Cat 3 Jesse Homan
50 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Nachtrab
DNS Estacada TT: 10 Miles Senior Men Eric Sheagley
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Master Men 40+/50+ Michael Benno
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 joe martin
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Ryan Liverman
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 3 Jesse Homan
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Category 3 Women Beth Burns
DNS Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Category 3 Women Catherine Humblet
267 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Catherine Humblet
93 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Jesse Homan
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 3 Jesse Homan
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Ryan Liverman
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 joe martin
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Master Men 40+/50+ Michael Benno
231 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Beth Burns
121 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Michael Benno
145 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined joe martin
133 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Ryan Liverman
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro 1/2 Catherine Humblet
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro 1/2 Beth Burns
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Master Men 40+/50+ Michael Benno
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 joe martin
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Ryan Liverman
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 3 Jesse Homan
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Category 3 Women Catherine Humblet
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Category 3 Women Beth Burns
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Master Men 40+/50+ Michael Benno
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 joe martin
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Ryan Liverman
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 3 Jesse Homan
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro 1/2/3 Catherine Humblet
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Category 3 Women Beth Burns
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Master Men 40+/50+ Michael Benno
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 joe martin
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Ryan Liverman
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 3 Jesse Homan
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Category 3 Women Catherine Humblet
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro 1/2/3 Beth Burns
5 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Cat 3 Beth Burns
13 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+/50+ Michael Benno
27 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 3 Jesse Homan
2 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Ryan Liverman
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro 1/2/3 Catherine Humblet
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro 1/2/3 Beth Burns
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Master Men 40+/50+ Michael Benno
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 joe martin
13 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Ryan Liverman
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 3 Jesse Homan
12 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Men 40+ Michael Benno
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women 3 Beth Burns
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Master Men 40+/50+ Michael Benno
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 joe martin
13 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Ryan Liverman
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 3 Jesse Homan
9 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 joe martin
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women 3 Catherine Humblet
16 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Michael Benno
8 Hood River Crit Series Women Beth Burns
10 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Douglas Reid
9 Hood River Crit Series Cat 3/4 Jesse Homan
13 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 Daniel Quirk
2 Piece of Cake RR Men 4 Ryan Liverman
5 Piece of Cake RR Men 4 joe martin
22 Piece of Cake RR Men 1/2 Steve Schwaeber
4 Piece of Cake RR Wmn 1 2 3 Beth Burns
5 Banana Belt Series Men Category 4 joe martin
12 Banana Belt Series Men Category 4 Alex Reightley
27 Banana Belt Series Men Category 4 Ryan Liverman
2 Banana Belt Series Women Cat 3 Beth Burns
6 Banana Belt Series Women Cat 1/2/3 Beth Burns
14 Banana Belt Series Women Cat 3 Catherine Humblet
2 Banana Belt Series Women Cat 3 Beth Burns
37 Banana Belt Series Women Cat 4 Kelly McKean
3 Banana Belt Series Category 5A Ryan Liverman
2 Banana Belt Series Category 5A joe martin
31 Banana Belt Series Pro 1.2 Daniel Quirk
53 Banana Belt Series Men Cat 4 Alex Reightley
166 Jack Frost TT: Combined Combined Beth Burns
14 Jack Frost TT: Combined Combined Daniel Quirk
48 Jack Frost TT: Combined Combined Jesse Homan
5 Jack Frost TT Men Cat 1/2 Daniel Quirk
10 Jack Frost TT Men Cat 3 Jesse Homan
1 Jack Frost TT Masters Women 30-39 Beth Burns
DNF Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Charles Warner
39 Cherry Pie Men 4 Alex Reightley
38 Cherry Pie Men 1/2 Charles Warner
14 Cherry Pie Men 1/2 Daniel Quirk
2 Cherry Pie Men Cat 5 (A) joe martin
1 Cherry Pie Men Cat 5 (A) Ryan Liverman