Rubicon

Event Name
70 Cross Crusade #8/OBRA Championships Chauncey Curl
84 SSCXWC Chauncey Curl
114 SSCXWC Dirty DAVE
87 SSCXWC Qualifier TT Dirty DAVE
11 Cross Crusade #7 Darien Curl
150 SSCXWC Qualifier TT Chauncey Curl
10 Cross Crusade #6 Carson Miller
62 Cross Crusade #6 Chauncey Curl
16 Cross Crusade #6 Darien Curl
DNF Cross Crusade #5 Carson Miller
52 Cross Crusade #5 Chauncey Curl
48 Cross Crusade #4 Chauncey Curl
11 Cross Crusade #4 Carson Miller
11 Cross Crusade #4 Darien Curl
69 Cross Crusade #3 Chauncey Curl
18 Cross Crusade #3 Carson Miller
59 Cross Crusade #3 David Godfrey
9 Cross Crusade #3 Darien Curl
16 Cross Crusade #2 Darien Curl
93 Cross Crusade #2 David Godfrey
12 Cross Crusade #2 Carson Miller
70 Cross Crusade #2 Chauncey Curl
59 Cross Crusade #1 Chauncey Curl
27 Cross Crusade #1 John Stambaugh
68 Cross Crusade #1 David Godfrey
7 Cross Crusade #1 Darien Curl
3 Veloshop Rickreall Rampage Darien Curl
19 Hood River Double Cross #2 Carson Miller
2 Hood River Double Cross #1 Carson Miller
4 Thrilla Cross Series Carson Miller
3 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Carson Miller
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Darien Curl
7 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Carson Miller
6 Kruger's Kermesse Farm Crit David Godfrey
4 Masters Track Championship (Men's Points Races) Chauncey Curl
7 Kruger's Kermesse Farm Crit David Godfrey
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Darien Curl
31 Kruger's Kermesse Farm Crit Chauncey Curl
14 Thrilla Cross Series Carson Miller
1 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Carson Miller
3 OBRA Masters Track Championships: Points Race Darien Curl
2 OBRA Masters Track Championships: Points Race Heather VanValkenburg
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Darien Curl
2 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Heather VanValkenburg
9 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Carson Miller
10 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Carson Miller
17 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Carson Miller
5 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Chauncey Curl
6 OBRA Masters Track Championships: Keirin Chauncey Curl
10 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Carson Miller
3 OBRA Masters Track Championships: Keirin Heather VanValkenburg
2 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT Heather VanValkenburg
3 OBRA Masters Track Championships: Sprints Chauncey Curl
2 Eugene Celebration Stage Race Carson Miller
2 OBRA Masters Track Championships: Sprints Heather VanValkenburg
30 Fast Twitch Fridays: August Series Heather VanValkenburg
14 Fast Twitch Fridays: August Series David Godfrey
15 Alpenrose Thursday Series: August Series Norrene Godfrey
18 Alpenrose Thursday Series: August Series Darien Curl
7 Alpenrose Thursday Series: August Series Carolyn Cartwright
7 Alpenrose Thursday Series: August Series Chauncey Curl
8 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
18 Tuesday PIR: August Series Shaun Morris
23 Tuesday PIR Norrene Godfrey
23 Monday PIR: August Series David Godfrey
1 Track Nationals Qualifier: Team Time Trial Norrene Godfrey
1 Track Nationals Qualifier: Team Time Trial Heather VanValkenburg
5 Track Nationals Qualifier: Pursuits Norrene Godfrey
3 Track Nationals Qualifier: 500 meter TT Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
5 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
8 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
19 Monday PIR: Series Standings David Godfrey
15 OBRA Criterium Championships Heather VanValkenburg
16 Monday PIR: Series Standings David Godfrey
5 Sunset Criterium Heather VanValkenburg
24 Portland Twilight Criterium Roman van Uden
11 Portland Twilight Criterium David Vukets
10 Portland Twilight Criterium Shaun Morris
53 Portland Twilight Criterium David Godfrey
46 Portland Twilight Criterium Logan Hunn
DNF Portland Twilight Criterium Norrene Godfrey
4 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
8 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
10 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
6 Tuesday PIR Shaun Morris
12 Monday PIR David Godfrey
13 High Desert Omnium: Road Race Joshua Bartlett
38 High Desert Omnium: Road Race Logan Hunn
37 High Desert Omnium: Road Race Roman van Uden
21 High Desert Omnium Logan Hunn
10 High Desert Omnium: Time Trial Logan Hunn
8 High Desert Omnium Shaun Morris
7 High Desert Omnium Carson Miller
17 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Logan Hunn
8 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Carson Miller
34 High Desert Omnium: Criterium Joshua Bartlett
33 High Desert Omnium: Criterium Logan Hunn
1 High Desert Omnium: Time Trial Carson Miller
26 High Desert Omnium: Criterium Roman van Uden
2 High Desert Omnium: Criterium Shaun Morris
27 High Desert Omnium: Time Trial Roman van Uden
13 High Desert Omnium: Time Trial Joshua Bartlett
20 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Joshua Bartlett
28 High Desert Omnium: Criterium Carson Miller
2 Fast Twitch Fridays Heather VanValkenburg
15 Alpenrose Thursday Series: July Series Shaun Morris
14 Alpenrose Thursday Series: July Series Roman van Uden
9 Alpenrose Thursday Series: July Series Norrene Godfrey
1 Alpenrose Thursday Series: July Series Chauncey Curl
13 Alpenrose Thursday Series: Omnium Darien Curl
25 Alpenrose Thursday Series: July Series Darien Curl
26 Alpenrose Thursday Series: July Series Jamie Mikami
12 Alpenrose Thursday Series: Omnium Norrene Godfrey
9 Alpenrose Thursday Series: July Series David Godfrey
1 Alpenrose Thursday Series: Omnium David Godfrey
28 Alpenrose Thursday Series: July Series Darien Curl
3 High Desert Criterium Series Carson Miller
2 Mst/Jr Track Race Series: July Series Darien Curl
5 Tuesday PIR Roman van Uden
11 Mst/Jr Track Race Series: July Series Jamie Mikami
4 Tuesday PIR Joshua Bartlett
3 Tuesday PIR: July Series Roman van Uden
16 Tuesday PIR: July Series Joshua Bartlett
32 Tuesday PIR: July Series Shaun Morris
16 Tuesday PIR: July Series Chauncey Curl
2 Tuesday PIR: July Team Competition
15 Monday PIR: July Series David Godfrey
9 Vancouver Courthouse Criterium Joshua Bartlett
5 Vancouver Courthouse Criterium Roman van Uden
31 Vancouver Courthouse Criterium Carson Miller
3 Vancouver Courthouse Criterium Norrene Godfrey
6 Co-Motion Criterium Joshua Bartlett
30 Fast Twitch Fridays: July Series Heather VanValkenburg
4 Fast Twitch Fridays: July Series Heather VanValkenburg
18 Fast Twitch Fridays: July Series David Godfrey
10 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
11 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
3 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
11 Alpenrose Thursday Series David Godfrey
3 Alpenrose Thursday Series Shaun Morris
2 Alpenrose Thursday Series Roman van Uden
15 Tuesday PIR Joshua Bartlett
13 Tuesday PIR David Godfrey
10 Tuesday PIR Shaun Morris
6 Mst/Jr Track Race Series Jamie Mikami
1 Tuesday PIR Roman van Uden
12 Monday PIR: Series Standings David Godfrey
16 Alpenrose Challenge: Miss n Out Darien Curl
1 Alpenrose Challenge: Sprints Dean Tracy
19 Alpenrose Challenge: Scratch Races Chauncey Curl
2 Alpenrose Challenge: Flying Lap Dean Tracy
16 Alpenrose Challenge: Miss n Out Dean Tracy
9 Alpenrose Challenge: Keirin Chauncey Curl
1 Alpenrose Challenge: Team Sprints Dean Tracy
2 Alpenrose Challenge: Keirin Dean Tracy
DNF Alpenrose Challenge: Points Races David Godfrey
7 Alpenrose Challenge: Sprints Chauncey Curl
7 Alpenrose Challenge: Team Sprints Heather VanValkenburg
19 Alpenrose Challenge: Points Races Chauncey Curl
14 Alpenrose Challenge: Scratch Races Darien Curl
8 Alpenrose Challenge: Sprints Heather VanValkenburg
10 Alpenrose Challenge: 500 meter TT Heather VanValkenburg
13 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
43 Tuesday PIR David Godfrey
7 Mst/Jr Track Race Series Darien Curl
5 Mst/Jr Track Race Series Jamie Mikami
28 Monday PIR Norrene Godfrey
3 Monday PIR David Godfrey
4 OBRA Track Championships: Points Races Norrene Godfrey
61 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Joshua Bartlett
69 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Logan Hunn
76 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Carson Miller
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Roman van Uden
DNS Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Christopher Teufel
6 OBRA Track Championships: Keirin Heather VanValkenburg
104 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Roman van Uden
6 OBRA Track Championships: Sprints Heather VanValkenburg
6 OBRA Track Championships: Sprints Chauncey Curl
57 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Joshua Bartlett
60 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Carson Miller
61 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Logan Hunn
108 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Christopher Teufel
292 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Shaun Morris
92 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Joshua Bartlett
3 OBRA Track Championships: 500 meter TT Heather VanValkenburg
31 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Logan Hunn
72 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Christopher Teufel
126 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Carson Miller
133 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Roman van Uden
135 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Shaun Morris
10 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Roman van Uden
60 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Logan Hunn
80 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Christopher Teufel
85 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Carson Miller
31 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Logan Hunn
79 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Christopher Teufel
111 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Joshua Bartlett
224 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Carson Miller
271 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Roman van Uden
108 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Joshua Bartlett
10 Alpenrose Thursday Series Jamie Mikami
6 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
65 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Logan Hunn
67 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Joshua Bartlett
68 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Roman van Uden
82 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Carson Miller
102 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Christopher Teufel
123 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Shaun Morris
3 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
12 Alpenrose Thursday Series Jamie Mikami
13 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
124 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Christopher Teufel
72 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Carson Miller
DNS Cascade Classic Christopher Teufel
DNF Cascade Classic Roman van Uden
82 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Joshua Bartlett
90 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Shaun Morris
46 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Logan Hunn
61 Cascade Classic Joshua Bartlett
64 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Roman van Uden
76 Cascade Classic Carson Miller
69 Cascade Classic Logan Hunn
9 Tuesday PIR: Series Standings Chauncey Curl
10 Tuesday PIR: Series Standings Roman van Uden
3 Tuesday PIR Chauncey Curl
26 Tuesday PIR: Series Standings Joshua Bartlett
5 State Games Track Norrene Godfrey
4 State Games Track David Godfrey
4 State Games Track Heather VanValkenburg
4 Fast Twitch Fridays David Godfrey
6 Fast Twitch Fridays Heather VanValkenburg
4 Fast Twitch Fridays Heather VanValkenburg
5 Fast Twitch Fridays Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
10 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
10 Alpenrose Thursday Series David Godfrey
3 Mt Tabor Series Roman van Uden
5 Tuesday PIR Roman van Uden
34 Tuesday PIR Norrene Godfrey
18 Tuesday PIR Joshua Bartlett
55 Tuesday PIR Logan Hunn
8 Salem Fairview Circuit Race Roman van Uden
18 Salem Fairview Circuit Race Joshua Bartlett
6 Alpenrose Sixday: Final Overall David Godfrey
2 Alpenrose Sixday: Omnium Darien Curl
6 Alpenrose Sixday: Madison Darien Curl
4 Alpenrose Sixday: Madison David Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Madison Norrene Godfrey
14 Alpenrose Sixday: Omnium Heather VanValkenburg
12 Alpenrose Sixday: Omnium David Godfrey
13 Alpenrose Sixday: Omnium Norrene Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Darien Curl
7 Alpenrose Sixday: Daily Total David Godfrey
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Final Overall Norrene Godfrey
DNF Alpenrose Sixday: Final Overall Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Final Overall Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Daily Total David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Darien Curl
14 Alpenrose Sixday: Omnium Norrene Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Omnium David Godfrey
13 Alpenrose Sixday: Omnium Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Sixday: Omnium Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Madison Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Madison David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Madison Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Madison Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Overall Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Overall David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Overall Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Overall Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Standings Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Daily Total David Godfrey
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Darien Curl
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Heather VanValkenburg
10 Alpenrose Sixday: Omnium Norrene Godfrey
8 Alpenrose Sixday: Omnium David Godfrey
12 Alpenrose Sixday: Omnium Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Omnium Darien Curl
3 Alpenrose Sixday: Madison Norrene Godfrey
3 Alpenrose Sixday: Madison David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Madison Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Madison Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Sixday: Standings Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Standings David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Standings Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Heather VanValkenburg
7 Alpenrose Sixday: Omnium David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Madison Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Madison Darien Curl
6 Alpenrose Sixday: Madison David Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Madison Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Omnium Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Omnium Darien Curl
7 Alpenrose Sixday: Omnium Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Darien Curl
6 Alpenrose Sixday: Daily Total David Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday David Godfrey
5 Alpenrose Sixday Darien Curl
5 Alpenrose Sixday Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Madison Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Madison David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: Madison Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Madison Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Omnium Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Omnium Darien Curl
6 Alpenrose Sixday: Omnium David Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Omnium Norrene Godfrey
12 Tuesday PIR: June Series Shaun Morris
20 Tuesday PIR: June Series Roman van Uden
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Norrene Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Standings Norrene Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Standings Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Standings Darien Curl
6 Alpenrose Sixday: Standings David Godfrey
6 Alpenrose Sixday: Daily Total David Godfrey
1 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Darien Curl
5 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Madison Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Sixday: Madison Darien Curl
7 Alpenrose Sixday: Madison David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Heather VanValkenburg
3 Alpenrose Sixday: Daily Total David Godfrey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Darien Curl
7 Alpenrose Thursday Series: June Series Darien Curl
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Heather VanValkenburg
14 Alpenrose Thursday Series: June Series Chauncey Curl
14 Alpenrose Thursday Series: June Series David Godfrey
3 Alpenrose Thursday Series David Godfrey
23 Tuesday PIR David Godfrey
DNF Mount Tabor Circuit Race David Godfrey
29 Mount Tabor Circuit Race Carson Miller
DNF Mount Tabor Circuit Race Logan Hunn
DNF Mount Tabor Circuit Race Shaun Morris
DNF Mount Tabor Circuit Race Roman van Uden
12 Mount Tabor Circuit Race Joshua Bartlett
25 OBRA Road Race Shaun Morris
DNF OBRA Road Race Roman van Uden
DNF OBRA Road Race Carson Miller
5 OBRA Road Race Logan Hunn
3 OBRA Road Race Joshua Bartlett
DNF OBRA Road Race David Godfrey
39 Cirque du Cycling Criterium Logan Hunn
38 Cirque du Cycling Criterium Shaun Morris
27 Cirque du Cycling Criterium Joshua Bartlett
7 Cirque du Cycling Criterium Carson Miller
55 Cirque du Cycling Criterium Norrene Godfrey
9 Cirque du Cycling Criterium Roman van Uden
8 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
6 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
5 Alpenrose Thursday Series Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Thursday Series Chauncey Curl
8 Alpenrose Thursday Series Heather VanValkenburg
38 Mt Tabor Series Logan Hunn
29 Mt Tabor Series Shaun Morris
11 Mt Tabor Series Joshua Bartlett
6 Mt Tabor Series Roman van Uden
6 Tuesday PIR Roman van Uden
7 Tuesday PIR Joshua Bartlett
22 Tuesday PIR David Godfrey
18 Monday PIR David Godfrey
2 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Norrene Godfrey
5 Alpenrose Heartbreaker '08: Keirin Norrene Godfrey
2 Alpenrose Heartbreaker '08: Omnium Results Norrene Godfrey
4 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
4 Alpenrose Thursday Series David Godfrey
36 Tuesday PIR Logan Hunn
30 Tuesday PIR Roman van Uden
2 Tuesday PIR Shaun Morris
41 Tuesday PIR David Godfrey
35 Tuesday PIR Joshua Bartlett
14 Fast Twitch Fridays Chauncey Curl
25 Fast Twitch Fridays Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Thursday Series Heather VanValkenburg
5 Alpenrose Thursday Series Norrene Godfrey
5 Alpenrose Thursday Series: May Series Darien Curl
10 Alpenrose Thursday Series: May Series Heather VanValkenburg
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Norrene Godfrey
10 Tuesday PIR: May Series Roman van Uden
14 Tuesday PIR Roman van Uden
8 Tuesday PIR Shaun Morris
73 Tuesday PIR Norrene Godfrey
4 Monday PIR Heather VanValkenburg
14 Monday PIR: May Series Heather VanValkenburg
2 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Norrene Godfrey
5 Albany Criterium Norrene Godfrey
26 Albany Criterium Joshua Bartlett
9 Rehearsal Road Race Norrene Godfrey
DNF Rehearsal Road Race Logan Hunn
DNF Rehearsal Road Race Shaun Morris
DQ Rehearsal Road Race Joshua Bartlett
4 Rehearsal Road Race Roman van Uden
22 Rehearsal Road Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Norrene Godfrey
15 Tuesday PIR Shaun Morris
17 Tuesday PIR Joshua Bartlett
2 Tuesday PIR Roman van Uden
26 Monday PIR Norrene Godfrey
7 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Carson Miller
8 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Carson Miller
DNF Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Roman van Uden
3 Fast Twitch Fridays Heather VanValkenburg
85 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Roman van Uden
17 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Carson Miller
2 Alpenrose Thursday Series Darien Curl
81 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Roman van Uden
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Shaun Morris
2 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Carson Miller
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Joshua Bartlett
136 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Logan Hunn
133 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Shaun Morris
95 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Joshua Bartlett
16 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Roman van Uden
116 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Roman van Uden
127 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Logan Hunn
124 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Shaun Morris
117 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Roman van Uden
93 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Joshua Bartlett
93 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Joshua Bartlett
124 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Shaun Morris
126 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Logan Hunn
63 Monday PIR Darien Curl
1 Fast Twitch Fridays Chauncey Curl
52 Tuesday PIR David Godfrey
50 Monday PIR Chauncey Curl
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Chauncey Curl
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Darien Curl
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Darien Curl
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Heather VanValkenburg
6 Alpenrose Thursday Series: 500 meter TT Heather VanValkenburg
1 Tuesday PIR: April Series Roman van Uden
9 Tuesday PIR: April Series Joshua Bartlett
40 Tuesday PIR Logan Hunn
30 Tuesday PIR Norrene Godfrey
11 Tuesday PIR Roman van Uden
5 Tuesday PIR Joshua Bartlett
2 Tuesday PIR Roman van Uden
16 Tuesday PIR Logan Hunn
15 Icebreaker Criterium Joshua Bartlett
11 Icebreaker Criterium Carson Miller
5 Icebreaker Criterium Norrene Godfrey
1 Icebreaker Criterium Shaun Morris
3 Icebreaker Criterium Roman van Uden
20 Icebreaker Criterium David Godfrey
16 Icebreaker Criterium Logan Hunn
38 Kings Valley Road Race Shaun Morris
28 Kings Valley Road Race Norrene Godfrey
7 Kings Valley Road Race Logan Hunn
19 Kings Valley Road Race Joshua Bartlett
36 Kings Valley Road Race Roman van Uden
20 Tuesday PIR Joshua Bartlett
17 Tuesday PIR Logan Hunn
7 Tuesday PIR Joshua Bartlett
1 Tuesday PIR Roman van Uden
12 Willamette: Final General Classification Joshua Bartlett
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Carson Miller
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Shaun Morris
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Roman van Uden
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Logan Hunn
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Brad Payne
13 Willamette: Wolf Creek Stage Joshua Bartlett
50 Willamette: Planning Mill Criterium Brad Payne
16 Willamette: Planning Mill Criterium Roman van Uden
13 Willamette: Planning Mill Criterium Joshua Bartlett
57 Willamette: Planning Mill Criterium Carson Miller
66 Willamette: Planning Mill Criterium Shaun Morris
70 Willamette: Planning Mill Criterium Logan Hunn
13 Willamette: General Classification Joshua Bartlett
35 Willamette: General Classification Carson Miller
44 Willamette: General Classification Logan Hunn
51 Willamette: General Classification Roman van Uden
58 Willamette: General Classification Brad Payne
61 Willamette: General Classification Shaun Morris
23 Willamette: Alpine Road Race Joshua Bartlett
13 Willamette: Alpine Road Race Logan Hunn
24 Willamette: Alpine Road Race Carson Miller
60 Willamette: Alpine Road Race Shaun Morris
61 Willamette: Alpine Road Race Brad Payne
62 Willamette: Alpine Road Race Roman van Uden
14 Willamette: General Classification Joshua Bartlett
24 Willamette: General Classification Logan Hunn
31 Willamette: General Classification Carson Miller
58 Willamette: General Classification Brad Payne
61 Willamette: General Classification Roman van Uden
62 Willamette: General Classification Shaun Morris
22 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Joshua Bartlett
56 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Shaun Morris
52 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Roman van Uden
46 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Brad Payne
36 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Logan Hunn
60 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Carson Miller
60 Willamette: Coburg Prologue Carson Miller
56 Willamette: Coburg Prologue Shaun Morris
52 Willamette: Coburg Prologue Roman van Uden
46 Willamette: Coburg Prologue Brad Payne
36 Willamette: Coburg Prologue Logan Hunn
22 Willamette: Coburg Prologue Joshua Bartlett
21 Piece of Cake Road Race Norrene Godfrey
DQ Piece of Cake Road Race Carson Miller
DQ Piece of Cake Road Race Roman van Uden
62 Piece of Cake Road Race Logan Hunn
54 Piece of Cake Road Race Brad Payne
2 Banana Belt Road Race Series Norrene Godfrey
28 Banana Belt Road Race Series Heather VanValkenburg
13 Banana Belt Road Race Series Norrene Godfrey
7 Banana Belt Road Race Series Norrene Godfrey
13 Banana Belt Road Race Series Norrene Godfrey