EWEB Windpower

Event Category Name
7 Kruger's Crossing Masters Men A 35+ Todd Embree
1 Kruger's Crossing Masters Men B 35+ Todd Embree
DNF Kruger's Crossing Men B Ryan Miller
8 Kruger's Crossing Men C Matt Blakeley-Smith
17 Cross Crusade (USGP Finale) Men C Matt Blakeley-Smith
20 Cross Crusade (USGP Finale) Masters C Eric Ahlvin
10 Cross Crusade (USGP Finale) Senior Men A Josh Cooper
42 Cross Crusade (USGP Finale) Masters 35+ John Wilson
15 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Men A John Wilson
20 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Junior Men Tyler Wilson
16 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Junior Men Kyle Thackary
10 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Junior Men Spencer Kadas
3 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Junior Men Ryan Miller
8 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters B 35+ Todd Embree
24 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Men C Nate Sweet
DNF Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Junior Men Spencer Kadas
19 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Junior Men Tyler Wilson
14 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Junior Men Kyle Thackary
5 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Junior Men Ryan Miller
41 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters C Eric Ahlvin
26 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Men C Nate Sweet
44 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Senior Men A Josh Cooper
14 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Men A John Wilson
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Junior Men Kyle Thackary
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Junior Men Ryan Miller
25 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Men C Nate Sweet
3 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Men C Matt Blakeley-Smith
5 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Masters 35+ John Wilson
13 Cross Crusade Masters Men A John Wilson
46 Cross Crusade Senior Men A Josh Cooper
1 Cross Crusade Masters B 35+ Todd Embree
13 Cross Crusade Junior Men Tyler Wilson
12 Cross Crusade Junior Men Kyle Thackary
6 Cross Crusade Junior Men Spencer Kadas
2 Cross Crusade Junior Men Ryan Miller
28 Cross Crusade Masters C Eric Ahlvin
21 Cross Crusade Men C Nate Sweet
51 Cross Crusade Masters C Eric Ahlvin
14 Cross Crusade Men C Nate Sweet
11 Cross Crusade Masters B 35+ Todd Embree
10 Cross Crusade Junior Men Spencer Kadas
3 Cross Crusade Junior Men Ryan Miller
16 Cross Crusade Masters Men A John Wilson
42 Cross Crusade Masters C Eric Ahlvin
44 Cross Crusade Singlespeed Brian List
45 Cross Crusade Men B Ben Langsdorf
6 Cross Crusade Masters B 35+ Todd Embree
15 Cross Crusade Junior Men Kyle Thackary
9 Cross Crusade Junior Men Spencer Kadas
6 Cross Crusade Junior Men Ryan Miller
43 Cross Crusade Senior Men A Josh Cooper
17 Cross Crusade Masters Men A John Wilson
22 Veloce's Battle at Barlow CCX Singlespeed Brian List
7 Veloce's Battle at Barlow CCX Masters B 35+ Todd Embree
DNF Veloce's Battle at Barlow CCX Junior Men Spencer Kadas
3 Veloce's Battle at Barlow CCX Junior Men Ryan Miller
16 Veloce's Battle at Barlow CCX Men C Nate Sweet
14 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Men C Paul Qualtere-Burcher
5 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ Todd Embree
4 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ John Wilson
43 Cross Crusade Masters C Eric Ahlvin
1 Cross Crusade Masters C Todd Embree
20 Cross Crusade Men C Nate Sweet
53 Cross Crusade Singlespeed Brian List
32 Cross Crusade Men B Ben Langsdorf
17 Cross Crusade Junior Men Kyle Thackary
6 Cross Crusade Junior Men Ryan Miller
45 Cross Crusade Senior Men A Josh Cooper
5 Hood River Cyclocross Classic Junior Men Kyle Thackary
2 Hood River Cyclocross Classic Junior Men Ryan Miller
1 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Masters Men 55+ Norman Babcock
1 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Masters Men 35+ John Wilson
1 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 55+ Norman Babcock
1 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 35+ John Wilson
10 Eugene Short Cyclocross Series Men C Spencer Kadas
14 Eugene Short Cyclocross Series Men B Kyle Mackery
12 Eugene Short Cyclocross Series Men B Ryan Miller
1 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 55+ Norman Babcock
2 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 35+ John Wilson
8 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters 45+ John Wilson
4 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters 35+ Paul Duncan
27 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 3 Men Cameron Bittle
19 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 3 Men Scott Goldstein
8 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 3 Men Jim Fischer
5 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Masters 35+ Men Paul Duncan
8 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Masters 45+ Men John Wilson
27 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 3 Men Cameron Bittle
19 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 3 Men Scott Goldstein
10 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 3 Men Jim Fischer
53 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined John Wilson
32 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
83 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Cameron Bittle
50 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Scott Goldstein
14 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
4 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Masters Men 45+ John Wilson
6 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Masters Men 35+ Paul Duncan
27 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 3 Men Cameron Bittle
23 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 3 Men Scott Goldstein
6 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 3 Men Jim Fischer
6 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Masters Men 45+ John Wilson
3 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Masters Men 35+ Paul Duncan
24 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 3 Men Cameron Bittle
16 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 3 Men Scott Goldstein
4 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 3 Men Jim Fischer
6 Eugene Celebration Stage Race - Maxon RR (Category 4/Masters Women divided) Category 4 Women Heather Paris
6 Eugene Celebration Stage Race - Maxon RR (Category 4/Masters Women divided) Masters Women Flo Leibowitz
12 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/Masters Women Heather Paris
11 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/Masters Women Flo Leibowitz
5 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Masters 45+ John Wilson
5 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Masters 35+ Paul Duncan
30 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Cameron Bittle
11 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Jim Fischer
2 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Scott Goldstein
30 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Kevin Ko
12 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
28 High Desert Omnium - Road Race Masters Cameron Bittle
18 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Scott Goldstein
1 Falls City Firecracker MTB Sport 19-39 Eric Adams
10 Woodland Road Race Category 3 Ben Langsdorf
42 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Julie Forrest
8 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Ben Langsdorf
41 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
29 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Wes Stein
28 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Ryan Miller
42 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Julie Forrest
8 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Ben Langsdorf
41 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined alec bentley
29 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Wes Stein
28 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
4 OBRA Masters Track Champs Masters 50-54 - Sprints Kevin Ko
5 OBRA Masters Track Champs Masters 30-39 - Kilometer Brian List
3 OBRA Masters Track Champs Masters 50-54/500m TT Kevin Ko
3 Mary's Peak HC TT Senior Women Julie Forrest
2 Mary's Peak HC TT Senior Men 3 Ben Langsdorf
5 Mary's Peak HC TT Masters Men 50+ alec bentley
2 Mary's Peak HC TT Junior Men Wes Stein
1 Mary's Peak HC TT Junior Men Ryan Miller
17 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
17 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
17 Bend Crit/TT Series Open alec bentley
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Scott Goldstein
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Scott Goldstein
31 OBRA Criterium Championships Senior Men Ben Langsdorf
19 OBRA Criterium Championships Masters 50+ Kevin Ko
11 OBRA Criterium Championships Masters 50+ Mark Q. Armstrong
2 OBRA Criterium Championships Masters Women 50 Flo Leibowitz
35 OBRA Criterium Championships Category 3 Ben Langsdorf
DNF Crawfish Criterium Category 3 Ben Langsdorf
3 Crawfish Criterium Masters Women Flo Leibowitz
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Scott Goldstein
67 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Ben Langsdorf
64 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
99 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
109 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Julie Forrest
151 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Grace McCabe
3 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
23 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Combined Flo Leibowitz
67 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Ben Langsdorf
64 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Doug Turnbull
99 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Mark Q. Armstrong
109 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Julie Forrest
151 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Grace McCabe
3 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Combined alec bentley
23 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Combined Flo Leibowitz
67 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Ben Langsdorf
64 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
99 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
109 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Julie Forrest
151 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Grace McCabe
3 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Combined alec bentley
23 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
11 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 3 Ben Langsdorf
6 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 4/5 Doug Turnbull
9 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 50-54 Mark Q. Armstrong
2 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Women 30-39 Julie Forrest
5 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Women 45-49 Grace McCabe
1 OBRA Time Trial Championships - 20K Masters Men 65+ alec bentley
3 OBRA Time Trial Championships - 20K Masters Women 55+ Flo Leibowitz
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
13 Fast Twitch Fridays - July Series Sprinters Kevin Ko
8 Fast Twitch Fridays Sprinters Kevin Ko
33 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 4/5 Kevin Ko
20 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Flo Leibowitz
7 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
9 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
11 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
8 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
66 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
57 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Paul Qualtere-Burcher
56 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
55 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Eric Selker
54 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Kent/Jenny Peterson/Peterson
53 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
52 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
51 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Jim/Heather Fischer/Paris
50 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Eric Selker
49 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
48 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined alec bentley
47 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
43 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined alec bentley
35 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Eric Selker
31 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Paul Qualtere-Burcher
16 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
14 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
1 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
20 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
7 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
9 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
11 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
8 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Women 40+ Flo Leibowitz
3 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Paul Qualtere-Burcher
3 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Doug Turnbull
3 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Eric Selker
2 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Kent/Jenny Peterson/Peterson
2 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Michael/Grace McCabe/McCabe
2 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Scott/Angela McCanna/McCanna
2 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Jim/Heather Fischer/Paris
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Eric Selker
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Team Mark Q. Armstrong
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Team alec bentley
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Tandem Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
3 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 60+ alec bentley
2 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 50+ Eric Selker
5 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 40+ Paul Qualtere-Burcher
6 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 4/5 Eric Ahlvin
4 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 4/5 Doug Turnbull
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Junior Daniel Ahlvin
2 Long Days Night TT Series Women 40+ Flo Leibowitz
1 Long Days Night TT Series Men 60+ alec bentley
1 Long Days Night TT Series Men 50+ Eric Selker
4 Long Days Night TT Series Men 4/5 Eric Ahlvin
2 Long Days Night TT Series Men 4/5 Doug Turnbull
23 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Kevin Ko
13 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
11 CoMotion Tandem Stage Race - Final General Classification Category B Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
9 CoMotion Tandem Stage Race - Final General Classification Category A Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
13 CoMotion Tandem Stage Race - Wolf Creek Road Race Category B Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
9 CoMotion Tandem Stage Race - Wolf Creek Road Race Category A Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
23 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
6 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim/Heather Fischer/Paris
11 CoMotion Tandem Stage Race - Creswell Criterium Category B Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
3 CoMotion Tandem Stage Race - Creswell Criterium Category A Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
12 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial Category B Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
6 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial Category A Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
9 CoMotion Tandem Stage Race - Cottage Grove Road Race Category B Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
4 CoMotion Tandem Stage Race - Cottage Grove Road Race Category A Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
22 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
9 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Jim/Heather Fischer/Paris
22 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
9 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time Combined Jim/Heather Fischer/Paris
12 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue Category B Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
9 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue Category A Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Scott Goldstein
230 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Ben Langsdorf
56 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Category 3 Men Ben Langsdorf
67 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Ben Langsdorf
2 Fast Twitch Fridays Sprinters D Kevin Ko
10 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Qualtere-Burcher
8 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
7 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
6 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alec/Mark/Eric Bentley/Armstrong/Selker
11 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Paul Qualtere-Burcher
9 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
8 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
7 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Alec/Mark/Eric Bentley/Armstrong/Selker
10 Long Days Night TT Series Combined Paul Qualtere-Burcher
8 Long Days Night TT Series Combined Eric Ahlvin
7 Long Days Night TT Series Combined Doug Turnbull
6 Long Days Night TT Series Combined Alec/Mark/Eric Bentley/Armstrong/Selker
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Scott Goldstein
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Scott Goldstein
8 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Kevin Ko
4 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Finish Order Scott Goldstein
4 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Overall Scott Goldstein
DNF OBRA Road Race Senior Men Jim Fischer
6 OBRA Road Race Junior Men 17-18 Daniel Ahlvin
4 OBRA Road Race Junior Men 17-18 Jack Zhang
4 OBRA Road Race Junior Men 15-16 Ryan Miller
1 OBRA Road Race Masters Women 50+ Flo Leibowitz
DNF OBRA Road Race Masters Women 40+ Grace McCabe
DNF OBRA Road Race Masters 50-59 Al Depenbrock
22 OBRA Road Race Masters 50-59 Michael McCabe
21 OBRA Road Race Masters 50-59 Kevin Ko
15 OBRA Road Race Masters 50-59 Eric Selker
3 OBRA Road Race Masters 60+ alec bentley
DNF OBRA Road Race Masters 40+ Paul Duncan
27 OBRA Road Race Masters 40+ Scott Goldstein
29 OBRA Road Race Masters 40+ Cameron Bittle
24 OBRA Road Race Masters 40+ Eric Ahlvin
28 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Flo Leibowitz
19 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
13 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
3 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric/Doug/Paul Selker/Turnbull/Qualtere-Burcher
2 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim-Heather/Scott-Angela/Mike-Grace/Kent-Jenny Fischer-Paris/McCanna-McCanna/McCabe-McCabe/Peterson-Peterson
40 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
6 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
8 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
27 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Eric/Doug/Paul Selker/Turnbull/Qualtere-Burcher
23 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Jim-Heather/Scott-Angela/Mike-Grace/Kent-Jenny Fischer-Paris/McCanna-McCanna/McCabe-McCabe/Peterson-Peterson
19 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
28 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
19 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
13 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
3 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Eric/Doug/Paul Selker/Turnbull/Qualtere-Burcher
2 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Jim-Heather/Scott-Angela/Mike-Grace/Kent-Jenny Fischer-Paris/McCanna-McCanna/McCabe-McCabe/Peterson-Peterson
40 Long Days Night TT Series - June Series Combined Eric Selker
27 Long Days Night TT Series - June Series Combined Daniel Ahlvin
23 Long Days Night TT Series - June Series Combined Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
15 Long Days Night TT Series - June Series Combined Eric/Doug/Paul Selker/Turnbull/Qualtere-Burcher
13 Long Days Night TT Series - June Series Combined Jim-Heather/Scott-Angela/Mike-Grace/Kent-Jenny Fischer-Paris/McCanna-McCanna/McCabe-McCabe/Peterson-Peterson
11 Long Days Night TT Series - June Series Combined Flo Leibowitz
28 Long Days Night TT Series Combined Flo Leibowitz
19 Long Days Night TT Series Combined Daniel Ahlvin
13 Long Days Night TT Series Combined Eric/Ben Ahlvin/Ahlvin
3 Long Days Night TT Series Combined Eric/Doug/Paul Selker/Turnbull/Qualtere-Burcher
2 Long Days Night TT Series Combined Jim-Heather/Scott-Angela/Mike-Grace/Kent-Jenny Fischer-Paris/McCanna-McCanna/McCabe-McCabe/Peterson-Peterson
12 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 1/2/3 Scott Goldstein
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
56 Monday PIR - June Series Masters 1/2/3 Dave Boxberger
9 True Amateur Criterium Series - June Series Overall Women 4 Flo Leibowitz
3 True Amateur Criterium Series - June Series Overall Women 4 Heather Paris
4 True Amateur Criterium Series - June Series Overall Men 5 Kyle Thackray
3 True Amateur Criterium Series - June Series Overall Men 5 Scott McCanna
2 True Amateur Criterium Series - June Series Overall Men 5 Ryan Miller
7 True Amateur Criterium Series Men 5 Kyle Thackray
4 True Amateur Criterium Series Men 5 Scott McCanna
2 True Amateur Criterium Series Men 5 Ryan Miller
23 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Paul Duncan
24 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Paul Duncan
162 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
28 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Paul Duncan
34 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Paul Duncan
23 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Paul Duncan
10 Twilight Criterium Series - Series Standings Men 1/2/3 Scott Goldstein
8 True Amateur Criterium Series - Series Standings Women 4 Flo Leibowitz
3 True Amateur Criterium Series - Series Standings Women 4 Heather Paris
4 True Amateur Criterium Series - Series Standings Men 4/5 Kyle Thackray
3 True Amateur Criterium Series - Series Standings Men 4/5 Scott McCanna
2 True Amateur Criterium Series - Series Standings Men 4/5 Ryan Miller
4 True Amateur Criterium Series Women 4 Flo Leibowitz
1 True Amateur Criterium Series Women 4 Heather Paris
8 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Kyle Thackray
4 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Scott McCanna
2 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Ryan Miller
112 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
112 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
2 Larch Mtn Hillclimb #1 Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six-day A Dave Boxberger
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Dave Boxberger
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Dave Boxberger
21 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Flo Leibowitz
9 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
21 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
9 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
21 Long Days Night TT Series Combined Flo Leibowitz
9 Long Days Night TT Series Combined Eric Selker
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Dave Boxberger
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Dave Boxberger
7 Twilight Criterium Series - Series Standings Category 1/2/3 Men Scott Goldstein
6 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Men Scott Goldstein
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Dave Boxberger
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Dave Boxberger
4 True Amateur Criterium Series - Standings Category 4/5 Men Kyle Thackray
3 True Amateur Criterium Series - Standings Category 4/5 Men Scott McCanna
2 True Amateur Criterium Series - Standings Category 4/5 Men Ryan Miller
8 True Amateur Criterium Series Category 4/5 Men Kyle Thackray
3 True Amateur Criterium Series Category 4/5 Men Scott McCanna
2 True Amateur Criterium Series Category 4/5 Men Ryan Miller
8 OBRA Rehearsal Race Tandem Mixed Michael/Grace McCabe/McCabe
1 OBRA Rehearsal Race Tandem Mixed Jim/Heather Fischer/Paris
3 OBRA Rehearsal Race Tandem Men Mark/Eric Armstrong/Selker
39 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Ben Langsdorf
37 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Scott Goldstein
51 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Kevin Ko
15 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Eric Ahlvin
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Scott Goldstein
7 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Scott McCanna
5 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Ryan Miller
3 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Kyle Thackray
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Boxberger
24 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Women 3/4 Heather Paris
55 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 4 Men Ryan Miller
32 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 4 Men Eric Ahlvin
26 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 4 Men Jack Zhang
33 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 3 Men Jim Fischer
28 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Women 3/4 Heather Paris
53 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 4 Men Ryan Miller
33 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 4 Men Eric Ahlvin
26 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 4 Men Jack Zhang
41 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 3 Men Jim Fischer
373 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Heather Paris
376 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
289 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Jack Zhang
237 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
80 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
14 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Heather Paris
DNS Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Nate Sweet
61 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Ryan Miller
39 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Jack Zhang
24 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Eric Ahlvin
5 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Jim Fischer
17 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Jim Fischer
24 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Women Category 3/4 Heather Paris
62 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 4 Men Ryan Miller
48 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 4 Men Nate Sweet
42 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 4 Men Eric Ahlvin
23 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 4 Men Jack Zhang
21 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Jim Fischer
85 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
65 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Ko
57 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
74 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
10 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Goldstein
51 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
85 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined alec bentley
65 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Kevin Ko
57 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Paul Duncan
74 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Steve Anderson
10 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Scott Goldstein
51 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Paul Duncan
19 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
21 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
28 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Ko
99 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
79 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Kevin Ko
71 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
2 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
88 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
5 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
24 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Scott Goldstein
65 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
19 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
21 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
28 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Kevin Ko
1 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 60+ alec bentley
6 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 50+ Kevin Ko
4 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 40+ Paul Duncan
5 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 30+ Paul Duncan
2 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 30+ Steve Anderson
1 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 5 Men Steve Anderson
13 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 3 Men Scott Goldstein
5 Eugene Hillclimb Series - May Series Tandem Paul Duncan
2 Eugene Hillclimb Series Masters Men 30+ Steve Anderson
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ alec bentley
3 Eugene Hillclimb Series Masters Men 50+ Kevin Ko
30 Monday PIR - May Series Open Women Flo Leibowitz
11 Monday PIR Women Flo Leibowitz
DNF Silverton Road Race Category 3 Jim Fischer
12 Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 John Wilson
5 Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 Paul Duncan
27 Silverton Road Race Category 4/5 Eric Adams
13 Silverton Road Race Category 4/5 Eric Ahlvin
9 Silverton Road Race Women Category 4 Angela McCanna
2 Silverton Road Race Women Category 4 Heather Paris
7 Silverton Road Race Masters Women Grace McCabe
2 Silverton Road Race Masters Women Kathleen Kolman
DNF Silverton Road Race Junior U15 Ryan Miller
79 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
36 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Ko
57 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
63 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
12 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Goldstein
50 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
79 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined alec bentley
36 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Kevin Ko
57 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Paul Duncan
63 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Steve Anderson
12 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Scott Goldstein
50 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Paul Duncan
10 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
82 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined alec bentley
39 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Kevin Ko
60 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
66 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
2 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
15 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Scott Goldstein
53 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
10 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
2 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 60+ alec bentley
7 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 50+ Kevin Ko
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 40+ Paul Duncan
2 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 30+ Steve Anderson
2 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 5 Men Steve Anderson
12 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 3 Men Scott Goldstein
6 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Tandem Paul Duncan
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ alec bentley
30 Swan Island Criterium Category 4 Nate Sweet
9 Swan Island Criterium Masters Men 40+ 4/5 Kevin Ko
139 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Flo Leibowitz
136 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Angela McCanna
137 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Julie Forrest
138 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Grace McCabe
110 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Scott McCanna
108 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Al Depenbrock
111 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
109 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Michael McCabe
38 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined John Wilson
36 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Goldstein
37 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
39 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
103 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
102 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
100 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jack Zhang
27 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Ben Langsdorf
25 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
26 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Kenneth Philbrick
28 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Fischer
139 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Flo Leibowitz
136 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Angela McCanna
137 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Julie Forrest
138 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Grace McCabe
110 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Scott McCanna
108 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Al Depenbrock
111 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
109 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Michael McCabe
38 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined John Wilson
36 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Scott Goldstein
37 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
39 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined alec bentley
103 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
102 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
100 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Jack Zhang
27 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Ben Langsdorf
25 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
26 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Kenneth Philbrick
28 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Flo Leibowitz
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Angela McCanna
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Julie Forrest
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Women 160-199 Grace McCabe
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Scott McCanna
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Al Depenbrock
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Mark Q. Armstrong
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Michael McCabe
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 John Wilson
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Scott Goldstein
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Eric Ahlvin
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 alec bentley
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Junior Men Daniel Ahlvin
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Junior Men Harry Hamlin
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Junior Men Jack Zhang
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 3 Men Ben Langsdorf
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 3 Men Doug Turnbull
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 3 Men Kenneth Philbrick
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 3 Men Jim Fischer
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
45 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
26 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
36 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Ko
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
45 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
26 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
36 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Kevin Ko
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 40+ Paul Duncan
3 Eugene Hillclimb Series Tandem Paul Duncan
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ alec bentley
3 Eugene Hillclimb Series Masters Women 50+ Kevin Ko
19 PIR Category 3/4 Nate Sweet
19 Monday PIR - Series Standings Masters 1/2/3 Dave Boxberger
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Boxberger
11 Tandem TT Championships: Combined Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
10 Tandem TT Championships: Combined Combined Mark/Eric Armstrong/Selker
9 Tandem TT Championships: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
7 Tandem TT Championships: Combined Combined Eric/Danny Ahlvin/Ahlvin
4 Tandem TT Championships: Combined Combined Jim/Heather Fischer/Paris
11 Tandem TT Championships: Combined Combined Michael/Grace McCabe/McCabe
10 Tandem TT Championships: Combined Combined Mark/Eric Armstrong/Selker
7 Tandem TT Championships: Combined Combined Eric/Danny Ahlvin/Ahlvin
9 Tandem TT Championships: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
4 Tandem TT Championships: Combined Combined Jim/Heather Fischer/Paris
11 Tandem TT Championships Tandem Open Michael/Grace McCabe/McCabe
10 Tandem TT Championships Tandem Open Mark/Eric Armstrong/Selker
9 Tandem TT Championships Tandem Open Scott/Angela McCanna/McCanna
7 Tandem TT Championships Tandem Open Eric/Danny Ahlvin/Ahlvin
4 Tandem TT Championships Tandem Open Jim/Heather Fischer/Paris
1 Tandem TT Championships Masters Mixed Tandem Michael/Grace McCabe/McCabe
2 Tandem TT Championships Masters Male/Male Tandem Mark/Eric Armstrong/Selker
4 Tandem TT Championships Male/Male Tandem Eric/Danny Ahlvin/Ahlvin
4 Tandem TT Championships Mixed Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
1 Tandem TT Championships Mixed Tandem Jim/Heather Fischer/Paris
24 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
12 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Goldstein
24 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
12 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Scott Goldstein
39 PIR Category 3/4 Nate Sweet
2 Eugene Hillclimb Series Masters Men 30+ Steve Anderson
1 Eugene Hillclimb Series Place Paul Duncan
7 Eugene Hillclimb Series Men 3 Scott Goldstein
3 Table Rock Road Race Category 4 Women Heather Paris
3 Table Rock Road Race Masters 40+ Scott Goldstein
15 Table Rock Road Race Category 3 Men Jim Fischer
1 Spring Thaw XC MTB Beginner Women Heather Paris
5 Spring Thaw XC MTB Sport Men 19-39 Eric Adams
4 Spring Thaw XC MTB Expert Men 19-39 Jim Fischer
15 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
24 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
15 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
24 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
2 Eugene Hillclimb Series Category 5 Men Steve Anderson
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ alec bentley
16 PIR Category 3/4 Nate Sweet
14 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined alec bentley
14 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
14 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined alec bentley
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 60+ alec bentley
90 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Julie Forrest
136 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
44 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Ko
27 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Michael McCabe
106 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Kent Peterson
144 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
141 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
9 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined John Wilson
132 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
23 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Jack Zhang
155 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Kyle Thackray
147 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Ryan Miller
148 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
143 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
12 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
102 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
69 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Fischer
133 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
135 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
90 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Julie Forrest
136 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined alec bentley
44 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Kevin Ko
27 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Michael McCabe
106 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Kent Peterson
144 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Mark Q. Armstrong
141 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Eric Selker
9 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined John Wilson
132 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Paul Duncan
23 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Jack Zhang
155 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Kyle Thackray
147 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Ryan Miller
148 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Harry Hamlin
143 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Daniel Ahlvin
12 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Steve Anderson
102 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Eric Ahlvin
69 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Jim Fischer
133 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Doug Turnbull
135 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
12 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael McCabe
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
32 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kent Peterson
30 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
68 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
61 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kyle Thackray
54 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ryan Miller
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
94 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Julie Forrest
140 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined alec bentley
47 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Kevin Ko
30 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Michael McCabe
110 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Kent Peterson
148 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
145 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Eric Selker
12 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined John Wilson
136 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
27 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Jack Zhang
159 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Kyle Thackray
151 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
152 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
147 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
15 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
106 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
73 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
137 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
139 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
12 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Michael McCabe
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
32 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kent Peterson
30 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
68 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
61 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kyle Thackray
54 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
8 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4 Women Julie Forrest
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 60+ alec bentley
14 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 50+ Kevin Ko
12 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 50+ Michael McCabe
4 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 50+ Kent Peterson
3 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 50+ Mark Q. Armstrong
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 50+ Eric Selker
10 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 40+ John Wilson
2 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 40+ Paul Duncan
5 Eugene Time Trial Series Overall Standings Junior Jack Zhang
4 Eugene Time Trial Series Overall Standings Junior Kyle Thackray
3 Eugene Time Trial Series Overall Standings Junior Ryan Miller
2 Eugene Time Trial Series Overall Standings Junior Harry Hamlin
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Junior Daniel Ahlvin
14 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Steve Anderson
4 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Eric Ahlvin
7 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 3 Men Jim Fischer
3 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 3 Men Doug Turnbull
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Duncan
1 Eugene Time Trial Series Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ alec bentley
5 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Michael McCabe
4 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Mark Q. Armstrong
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Kent Peterson
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Eric Selker
4 Eugene Time Trial Series Junior Harry Hamlin
3 Eugene Time Trial Series Junior Kyle Thackray
2 Eugene Time Trial Series Junior Ryan Miller
1 Eugene Time Trial Series Junior Daniel Ahlvin
3 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Doug Turnbull
13 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
13 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined alec bentley
28 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4 Women Flo Leibowitz
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Women Julie Forrest
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Junior Kyle Thackray
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Junior Daniel Ahlvin
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Junior Ryan Miller
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Junior Harry Hamlin
25 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Scott Goldstein
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 John Wilson
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Paul Duncan
37 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4/5 Men Steve Anderson
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4/5 Men Nate Sweet
65 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Ben Langsdorf
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Points Masters Men 40+ 3/4/5 Paul Duncan
2000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4 Women Flo Leibowitz
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Women Julie Forrest
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Junior Kyle Thackray
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Junior Harry Hamlin
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Junior Ryan Miller
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Junior Daniel Ahlvin
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 John Wilson
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Scott Goldstein
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Paul Duncan
39 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Steve Anderson
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Nate Sweet
38 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Ben Langsdorf
1 Estacada Time Trial Masters Men 60+ alec bentley
303 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Goldstein
205 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined John Wilson
193 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
162 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Ben Langsdorf
38 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Scott Goldstein
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 John Wilson
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Paul Duncan
40 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Ben Langsdorf
24 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4 Women Flo Leibowitz
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Women Julie Forrest
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Junior Kyle Thackray
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Junior Daniel Ahlvin
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Junior Harry Hamlin
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Junior Ryan Miller
36 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4/5 Men Steve Anderson
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4/5 Men Nate Sweet
83 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Ben Langsdorf
3 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Points Junior Harry Hamlin
22 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4 Women Flo Leibowitz
12 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Women Julie Forrest
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Junior Kyle Thackray
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Junior Daniel Ahlvin
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Junior Ryan Miller
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Junior Harry Hamlin
30 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Scott Goldstein
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 John Wilson
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Paul Duncan
40 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4/5 Men Steve Anderson
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4/5 Men Nate Sweet
76 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Ben Langsdorf
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
13 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
30 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
57 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Lisa Turnbull
74 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kyle Thackray
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
40 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ryan Miller
37 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jack Zhang
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Fischer
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
13 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
30 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
57 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Lisa Turnbull
74 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kyle Thackray
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
40 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
37 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jack Zhang
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Duncan
1 Eugene Time Trial Series Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ alec bentley
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Mark Q. Armstrong
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Eric Selker
1 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Lisa Turnbull
5 Eugene Time Trial Series Junior Men Kyle Thackray
4 Eugene Time Trial Series Junior Men Harry Hamlin
3 Eugene Time Trial Series Junior Men Ryan Miller
2 Eugene Time Trial Series Junior Men Jack Zhang
1 Eugene Time Trial Series Junior Men Daniel Ahlvin
4 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Eric Ahlvin
7 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Doug Turnbull
4 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Jim Fischer
25 PIR Category 3/4 Nate Sweet
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
13 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
15 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kent Peterson
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
64 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Julie Forrest
68 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kyle Thackray
60 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ryan Miller
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
37 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Anderson
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Fischer
7 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
13 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
15 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kent Peterson
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
64 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Julie Forrest
68 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kyle Thackray
60 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
37 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Steve Anderson
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
7 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Duncan
1 Eugene Time Trial Series Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ alec bentley
4 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Mark Q. Armstrong
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Kent Peterson
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Eric Selker
1 Eugene Time Trial Series Category 3 Women Julie Forrest
4 Eugene Time Trial Series Junior Men Kyle Thackray
3 Eugene Time Trial Series Junior Men Ryan Miller
2 Eugene Time Trial Series Junior Men Daniel Ahlvin
1 Eugene Time Trial Series Junior Men Harry Hamlin
5 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Steve Anderson
4 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Eric Ahlvin
5 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Jim Fischer
4 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Doug Turnbull
DNF Kings Valley Road Race Senior Women Combined Flo Leibowitz
12 Kings Valley Road Race Senior Women Combined Kathleen Kolman
9 Kings Valley Road Race Senior Women Combined Julie Forrest
DNF Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Ryan Miller
DNF Kings Valley Road Race Category 3 Men Jim Fischer
DNF Kings Valley Road Race Women 4 Flo Leibowitz
5 Kings Valley Road Race Women 4 Kathleen Kolman
2 Kings Valley Road Race Women 4 Julie Forrest
DNF Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Spencer Kadas
DNF Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Kyle Thackray
42 Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Daniel Ahlvin
40 Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Steve Anderson
28 Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Nate Sweet
3 Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Jack Zhang
DNF Kings Valley Road Race Category 3 Men Doug Turnbull
8 Kings Valley Road Race Category 3 Men Ben Langsdorf
15 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Al Depenbrock
14 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Eric Selker
9 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ John Wilson
3 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Paul Duncan
65 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Julie Forrest
19 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined alec bentley
69 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Ko
45 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Q. Armstrong
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kent Peterson
28 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Selker
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined John Wilson
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Duncan
59 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kyle Thackray
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ryan Miller
47 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Ahlvin
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
24 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
15 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Turnbull
65 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Julie Forrest
19 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined alec bentley
69 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kevin Ko
45 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Mark Q. Armstrong
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kent Peterson
28 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Selker
20 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined John Wilson
8 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Paul Duncan
59 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Kyle Thackray
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Ryan Miller
47 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Daniel Ahlvin
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
24 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
15 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Doug Turnbull
2 Eugene Time Trial Series Senior Women Category 4 Julie Forrest
2 Eugene Time Trial Series Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ alec bentley
9 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Kevin Ko
4 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Mark Q. Armstrong
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Kent Peterson
1 Eugene Time Trial Series Masters Men 50+ Eric Selker
5 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ John Wilson
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Duncan
4 Eugene Time Trial Series Junior Men Kyle Thackray
3 Eugene Time Trial Series Junior Men Ryan Miller
2 Eugene Time Trial Series Junior Men Daniel Ahlvin
1 Eugene Time Trial Series Junior Men Harry Hamlin
4 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 4/5 Eric Ahlvin
5 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 3 Doug Turnbull
8 Piece of Cake Masters 4/5 Men Eric Ahlvin
12 Piece of Cake Category 4 Men Nate Sweet
5 Piece of Cake Women Category 4 Julie Forrest
12 Piece of Cake Category 5 Men Scott McCanna
2 Piece of Cake Junior Men 13-15 Ryan Miller
17 Ice Breaker Criterium Masters Men Scott Goldstein
6 Ice Breaker Criterium Masters Men Paul Duncan
28 Ice Breaker Criterium Category 4/5 Men Kevin Ko
14 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Paul Duncan
9 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Scott Goldstein
6 20th Peak Sports Mudslinger MTB Junior Varsity Men 15-18 Kyle Thackray
17 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Nate Sweet
2 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Josh Cooper
6 20th Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 40+ John Wilson
DNF Banana Belt Road Race Series Junior Wes Stein
15 Banana Belt Road Race Series Junior J. Riley Tobin
12 Banana Belt Road Race Series Junior Spencer Kadas
10 Banana Belt Road Race Series Junior Daniel Ahlvin
8 Banana Belt Road Race Series Junior Kyle Thackray
7 Banana Belt Road Race Series Junior Ryan Miller
6 Banana Belt Road Race Series Junior Harry Hamlin
2 Banana Belt Road Race Series Junior Jack Zhang
26 Banana Belt Road Race Series Category 4 Men Nate Sweet
30 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Scott Goldstein
29 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Eric Ahlvin
5 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ John Wilson
16 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Al Depenbrock
8 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ alec bentley
25 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Jim Fischer
4 Banana Belt Road Race Series Women 4 Julie Forrest
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 4 Men John Wilson
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 3 Men Josh Cooper
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 3 Men Jim Fischer
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 40+ John Wilson
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Women Category 4 Kathleen Kolman
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Women Category 4 Julie Forrest
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 50+ Al Depenbrock
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 50+ alec bentley
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Junior Daniel Ahlvin
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Junior Ryan Miller
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Junior Ryan Miller
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Junior Kyle Thackray
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Junior Harry Hamlin
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Junior Jack Zhang
2 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Category 4 John Wilson
12 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Category 3 Josh Cooper
4 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Category 3 Jim Fischer
13 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 40+ John Wilson
7 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Women Category 4 Kathleen Kolman
4 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Women Category 4 Julie Forrest
16 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 50+ Al Depenbrock
12 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Junior Daniel Ahlvin
9 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Junior Kyle Thackray
7 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Junior Ryan Miller
6 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Junior Harry Hamlin
3 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Junior Jack Zhang
DNF Banana Belt Road Race Series Category 4 Nate Sweet
DNF Banana Belt Road Race Series Category 3 Ben Langsdorf
28 Banana Belt Road Race Series Category 3 Josh Cooper
2 Banana Belt Road Race Series Category 3 Jim Fischer
24 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Eric Ahlvin
8 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ John Wilson
11 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Julie Forrest
10 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Kathleen Kolman
16 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Al Depenbrock
11 Banana Belt Road Race Series Junior Wes Stein
10 Banana Belt Road Race Series Junior Daniel Ahlvin
8 Banana Belt Road Race Series Junior Kyle Thackray
7 Banana Belt Road Race Series Junior Harry Hamlin
3 Banana Belt Road Race Series Junior Jack Zhang
28 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 4 Nate Sweet
1 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 4 John Wilson
45 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Senior Men Category 4/5 Nate Sweet
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Senior Men Category 4/5 John Wilson
9 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Al Depenbrock
22 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Eric Ahlvin
10 Banana Belt Road Race Series Junior Daniel Ahlvin
9 Banana Belt Road Race Series Junior Kyle Thackray
6 Banana Belt Road Race Series Junior Harry Hamlin
5 Banana Belt Road Race Series Junior Ryan Miller
3 Banana Belt Road Race Series Junior Jack Zhang
4 Banana Belt Road Race Series Senior Women 4 Kathleen Kolman
2 Banana Belt Road Race Series Senior Women 4 Julie Forrest
62 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Doug Turnbull
49 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Jim Fischer
45 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Fischer
58 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Ahlvin
161 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Harry Hamlin
107 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
45 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Fischer
58 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Ahlvin
161 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Harry Hamlin
107 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott/Angela McCanna/McCanna
5 Jack Frost Time Trial Category 3 Jim Fischer
13 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Eric Ahlvin
4 Jack Frost Time Trial Junior Men 16-18 Harry Hamlin
2 Jack Frost Time Trial Tandem Scott/Angela McCanna/McCanna
58 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 4 Scott McCanna
8 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 4 John Wilson
11 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 5 Scott Shine
9 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 5 Eric Adams
12 Cherry Pie Road Race Junior 16-18 J. Riley Tobin
8 Cherry Pie Road Race Junior 16-18 Daniel Ahlvin
6 Cherry Pie Road Race Junior 16-18 Harry Hamlin
2 Cherry Pie Road Race Junior 16-18 Jack Zhang
2 Cherry Pie Road Race Junior 13-15 Ryan Miller
2 Cherry Pie Road Race Senior Women Category 4 Julie Forrest
4 Cherry Pie Road Race Masters Women 50+ Shirlee Clark
1 Cherry Pie Road Race Masters Women 50+ Flo Leibowitz
7 Cherry Pie Road Race Masters Men 40+ Scott Goldstein
4 Cherry Pie Road Race Masters Men 40+ Paul Duncan
19 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Al Depenbrock
17 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Mark Q. Armstrong
14 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ alec bentley
11 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Eric Selker
3 Cherry Pie Road Race Masters Women 40+ Grace McCabe
33 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Ben Langsdorf