Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Category Name
56 USGP of Cyclocross Category B Men Ian Penner
23 USGP of Cyclocross Category B Men Wade Goff
10 USGP of Cyclocross Category B Men Wade Goff
49 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Brian Spears
43 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B David Saltzberg
42 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Ken James
80 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed David Hart
76 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Steven Basden
61 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
55 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Dan Silvernail
50 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Craig Austin
35 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Paul Anderson
71 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Aric Rist
69 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men David Hart
62 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Brian Spears
55 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Caan Zarosinski
39 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Wade Goff
35 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Paul Anderson
32 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Robert Huff
29 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
13 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
74 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Scott Ballard
70 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
55 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
49 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
47 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Ian Penner
30 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Ken James
26 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Saul Lopez
32 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
29 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ C Shawn McCloud
9 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale Mike Hall
6 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale David Rosen
4 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
37 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category C John Baldwin
26 GPMC: Winter Cross Singlespeed David Hart
24 GPMC: Winter Cross Singlespeed Steven Basden
10 GPMC: Winter Cross Category B Brian Spears
DNF GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Brian Spears
DNF GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Paul Anderson
23 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Craig Austin
21 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Saul Lopez
20 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A David Saltzberg
14 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Robert Huff
6 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Wade Goff
DNF GPMC: Winter Cross Masters 50+ Steve Truesdale
24 GPMC: Winter Cross Masters 35+ B Saul Lopez
12 GPMC: Winter Cross Masters 35+ B Ian Penner
9 GPMC: Winter Cross Masters 35+ C Shawn McCloud
6 GPMC: Winter Cross Clydesdale David Rosen
2 GPMC: Winter Cross Clydesdale Kevin Thompson
16 Psycho Cross: Series Standings Masters A 35+ Men Mike Stockton
16 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Donovan Grabowski
15 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Craig Austin
11 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Steven Basden
3 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Paul Anderson
20 Psycho Cross: Series Standings Category B Men Brian Spears
13 Psycho Cross: Series Standings Category B Men David Saltzberg
10 Psycho Cross: Series Standings Clydesdale David Rosen
6 Psycho Cross: Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
3 Psycho Cross Men B Brian Spears
7 Psycho Cross Singlespeed Steven Basden
6 Psycho Cross Singlespeed Craig Austin
5 Psycho Cross Singlespeed Paul Anderson
8 Psycho Cross Singlespeed Steven Basden
4 Psycho Cross Singlespeed Paul Anderson
DNF Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Steven Basden
36 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Ian Penner
15 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ A Scott Ballard
10 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ A Brian Spears
8 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ A Robert Huff
DNF Kruger's Crossing CX Classic Category B John Baldwin
21 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ C Shawn McCloud
33 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Cameron Vander Stoep
3 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Marcelo silva
2 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Saul Lopez
71 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Brian Spears
41 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B David Saltzberg
40 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Ken James
72 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed David Hart
69 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Steven Basden
57 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
51 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Dan Silvernail
47 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Craig Austin
34 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Paul Anderson
65 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Aric Rist
63 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Hart
58 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Brian Spears
51 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Caan Zarosinski
49 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Robert Huff
32 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Paul Anderson
26 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
12 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
63 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Scott Ballard
61 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
50 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
44 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
27 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken James
24 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Saul Lopez
68 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ C Shawn McCloud
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
8 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale Mike Hall
6 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale David Rosen
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
DNF GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed Wade Goff
15 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed David Hart
14 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed Steven Basden
11 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed Craig Austin
8 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed Paul Anderson
17 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Category B Brian Spears
6 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Category B David Saltzberg
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Clydesdale David Rosen
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Clydesdale Kevin Thompson
95 Cross Crusade Masters 35+ B Dylan Cernitz
73 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Penner
32 Cross Crusade Masters 35+ B Saul Lopez
9 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
8 Cross Crusade Clydesdale Mike Hall
4 Cross Crusade Clydesdale Kevin Thompson
11 Cross Crusade Category C John Baldwin
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Mike Stockton
57 Cross Crusade Masters 35+ A Craig Austin
55 Cross Crusade Masters 35+ A Brian Spears
54 Cross Crusade Masters 35+ A Caan Zarosinski
52 Cross Crusade Masters 35+ A Scott Ballard
47 Cross Crusade Masters 35+ A David Saltzberg
46 Cross Crusade Masters 35+ A Paul Anderson
36 Cross Crusade Masters 35+ A Robert Huff
33 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
83 Cross Crusade Singlespeed Steven Basden
74 Cross Crusade Singlespeed Mike Rosenfeld
44 Cross Crusade Masters 35+ A Brian Spears
25 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
DNF Cross Crusade Singlespeed Steven Basden
78 Cross Crusade Masters 35+ B Dylan Cernitz
38 Cross Crusade Masters 35+ B Marcelo silva
11 Cross Crusade Clydesdale Mike Hall
9 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
12 Cross Crusade Category C John Baldwin
34 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category B Ken James
50 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
43 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Dan Silvernail
59 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Aric Rist
56 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Hart
51 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Brian Spears
46 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Caan Zarosinski
44 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Robert Huff
29 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Paul Anderson
23 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
11 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
54 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Scott Ballard
52 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
43 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
37 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
23 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken James
19 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Saul Lopez
61 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Shawn McCloud
27 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
8 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Clydesdale David Rosen
6 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Clydesdale Mike Hall
4 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
30 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
14 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Singlespeed Steven Basden
9 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ A Brian Spears
8 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ A Paul Anderson
5 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ A Robert Huff
10 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ C Shawn McCloud
3 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Clydesdale David Rosen
16 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ A David Hart
14 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ A David Saltzberg
11 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ A Caan Zarosinski
9 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ A Mike Stockton
DNF GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ B Ian Penner
5 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ B Saul Lopez
5 Cross Crusade Category C John Baldwin
11 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
5 Cross Crusade Clydesdale Mike Hall
36 Cross Crusade Masters 35+ A Robert Huff
22 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
48 Cross Crusade Masters 50+ Steve Truesdale
92 Cross Crusade Masters 35+ B Craig Austin
82 Cross Crusade Masters 35+ B Steven Basden
45 Cross Crusade Masters 35+ C Shawn McCloud
55 Cross Crusade Singlespeed Steven Basden
50 Cross Crusade Singlespeed Craig Austin
28 Cross Crusade Women A Hilary Billington
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Craig Austin
58 Cross Crusade Masters 35+ A Robert Huff
38 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
46 Cross Crusade Masters 50+ Steve Truesdale
52 Cross Crusade Masters 35+ C Shawn McCloud
6 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
4 Cross Crusade Clydesdale Mike Hall
10 Cross Crusade Category C John Baldwin
30 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category B Ken James
48 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
41 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Singlespeed Dan Silvernail
54 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Aric Rist
48 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
46 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Brian Spears
38 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Robert Huff
25 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Paul Anderson
9 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
49 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Scott Ballard
47 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
39 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
34 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
21 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken James
51 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ C Shawn McCloud
25 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
8 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Clydesdale David Rosen
5 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Clydesdale Mike Hall
4 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
27 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
13 GPMC: David Douglas CX #2 Singlespeed Dan Silvernail
DNF GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Caan Zarosinski
15 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Brian Spears
12 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ A David Saltzberg
10 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Paul Anderson
24 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Saul Lopez
18 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Scott Ballard
14 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Marcelo silva
20 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Dan Silvernail
2 GPMC: David Douglas CX #2 Clydesdale Kevin Thompson
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Ken James
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Marcelo silva
95 Cross Crusade Masters 35+ B Dylan Cernitz
83 Cross Crusade Masters 35+ B Derek McCammon
73 Cross Crusade Masters 35+ B Nathan Hobson
55 Cross Crusade Masters 50+ Steve Truesdale
111 Cross Crusade Masters 35+ C Shawn McCloud
7 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
6 Cross Crusade Clydesdale Kevin Thompson
4 Cross Crusade Clydesdale Mike Hall
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Brian Spears
61 Cross Crusade Masters 35+ A Craig Austin
30 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
23 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category B Ken James
40 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
48 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Brian Spears
45 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Aric Rist
38 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
36 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Paul Anderson
31 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Robert Huff
15 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
43 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
41 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
34 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
20 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken James
43 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ C Shawn McCloud
23 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
6 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Clydesdale David Rosen
5 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
4 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Clydesdale Mike Hall
22 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
19 GPMC: Het Meer CX Race Singlespeed Steven Basden
DNF GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Caan Zarosinski
19 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Mike Rosenfeld
18 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Brian Spears
17 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Aric Rist
14 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Paul Anderson
12 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Robert Huff
11 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A David Saltzberg
31 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Saul Lopez
28 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Ian Penner
23 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Scott Ballard
6 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Ken James
15 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ C Shawn McCloud
4 GPMC: Het Meer CX Race Clydesdale Kevin Thompson
3 GPMC: Het Meer CX Race Clydesdale David Rosen
2 GPMC: Het Meer CX Race Clydesdale Mike Hall
18 Blind Date Singlespeed Wade Goff
31 Blind Date Men B Mike Hall
98 Cross Crusade Singlespeed Craig Austin
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Brian Spears
71 Cross Crusade Masters 35+ A Craig Austin
61 Cross Crusade Masters 35+ A Robert Huff
60 Cross Crusade Masters 35+ A Aric Rist
53 Cross Crusade Masters 35+ A Paul Anderson
45 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
125 Cross Crusade Masters 35+ C Shawn McCloud
7 Cross Crusade Clydesdale Mike Hall
5 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
19 Cross Crusade Category C John Baldwin
114 Cross Crusade Masters 35+ B David Rosen
103 Cross Crusade Masters 35+ B Saul Lopez
80 Cross Crusade Masters 35+ B Caan Zarosinski
14 Cross Crusade Masters 35+ B Marcelo silva
13 Cross Crusade Masters 35+ B Ken James
20 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category B Ken James
37 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
41 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Robert Huff
36 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
27 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
38 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
37 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
31 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
15 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
8 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Clydesdale David Rosen
6 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Clydesdale Mike Hall
5 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
22 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
24 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A Craig Austin
22 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A Paul Anderson
17 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A Robert Huff
16 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A David Saltzberg
DNF GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Steven Basden
DNF GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Marcelo silva
40 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Cameron Vander Stoep
26 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Brian Spears
25 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Mike Rosenfeld
24 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Ian Penner
19 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Scott Ballard
21 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ C Dylan Cernitz
12 GPMC: Ninkrossi Clydesdale Mike Hall
5 GPMC: Ninkrossi Clydesdale David Rosen
2 GPMC: Ninkrossi Clydesdale Kevin Thompson
4 Blind Date Masters C 35+ Scott Ballard
10 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
58 Cross Crusade Singlespeed David Hart
18 Cross Crusade Category C John Baldwin
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Craig Austin
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Brian Spears
53 Cross Crusade Masters 35+ A Aric Rist
46 Cross Crusade Masters 35+ A Robert Huff
27 Cross Crusade Masters 35+ A Wade Goff
51 Cross Crusade Masters 50+ Steve Truesdale
14 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category B Ken James
30 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
31 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
26 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
33 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Marcelo silva
31 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
27 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
15 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
12 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Clydesdale David Rosen
8 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Clydesdale Kevin Thompson
5 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Clydesdale Mike Hall
15 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
23 GPMC: Heiser CX Singlespeed Steven Basden
5 GPMC: Heiser CX Category B Ken James
24 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A David Hart
23 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Craig Austin
21 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Brian Spears
18 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Mike Stockton
14 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A David Saltzberg
24 GPMC: Heiser CX Masters 35+ B Mike Rosenfeld
22 GPMC: Heiser CX Masters 35+ B Scott Ballard
17 GPMC: Heiser CX Masters 35+ B Marcelo silva
5 GPMC: Heiser CX Clydesdale David Rosen
3 GPMC: Heiser CX Clydesdale Kevin Thompson
35 Blind Date Masters C 35+ Devin Flynn
63 Cross Crusade Masters 50+ Steve Truesdale
57 Cross Crusade Masters 35+ A David Saltzberg
51 Cross Crusade Masters 35+ A Mike Stockton
24 Cross Crusade Category C John Baldwin
DNF Cross Crusade Masters 35+ B David Rosen
85 Cross Crusade Masters 35+ B Cameron Vander Stoep
28 Cross Crusade Masters 35+ B Ken James
14 Cross Crusade Masters 35+ B Marcelo silva
7 Cross Crusade Clydesdale David Rosen
99 Cross Crusade Singlespeed David Hart
98 Cross Crusade Singlespeed Mike Rosenfeld
7 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ A Brian Spears
16 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ B Caan Zarosinski
5 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ B Ken James
16 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Geoff Raynak
38 Blind Date Men B David Rosen
DNF Battle at Barlow Masters 35+ B Scott Ballard
68 Battle at Barlow Masters 35+ B Caan Zarosinski
24 Battle at Barlow Masters 35+ B Mike Rosenfeld
17 Battle at Barlow Masters 35+ B Marcelo silva
6 Battle at Barlow Masters 35+ B Ken James
7 Battle at Barlow Clydesdale David Rosen
4 Battle at Barlow Clydesdale Kevin Thompson
1 Battle at Barlow Clydesdale Mike Hall
DNF Battle at Barlow Masters 35+ A Brian Spears
34 Battle at Barlow Masters 35+ A Aric Rist
30 Battle at Barlow Masters 35+ A Robert Huff
29 Battle at Barlow Masters 35+ A Paul Anderson
25 Battle at Barlow Masters 35+ A David Saltzberg
DNF Battle at Barlow Singlespeed Ian Penner
44 Battle at Barlow Singlespeed Steven Basden
10 Hood River Double Cross Masters 35+ A Wade Goff
33 Hood River Double Cross Masters 35+ B Dylan Cernitz
23 Hood River Double Cross Masters 35+ B Derek McCammon
11 Hood River Double Cross Masters 35+ B Marcelo silva
5 Hood River Double Cross Clydesdale David Rosen
2 Hood River Double Cross Clydesdale Mike Hall
23 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Caan Zarosinski
27 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men David Saltzberg
25 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Mike Stockton
24 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Derek McCammon
21 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Mike Rosenfeld
10 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Kevin Thompson
11 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category C John Baldwin
DNF GPMC: Hood River Double Cross Singlespeed Devin Flynn
23 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ A David Hart
18 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ A David Saltzberg
45 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Saul Lopez
31 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Scott Ballard
6 GPMC: Hood River Double Cross Category C John Baldwin
5 Psycho Cross Masters Men A Mike Stockton
9 Psycho Cross Singlespeed Steven Basden
7 Psycho Cross Singlespeed Paul Anderson
6 Psycho Cross Singlespeed Donovan Grabowski
DNF Psycho Cross Men B Brian Spears
23 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Geoff Raynak
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B Geoff Raynak
14 GPMC: David Douglas CX #1 Singlespeed Caan Zarosinski
20 GPMC: David Douglas CX #1 Category B Steven Basden
DNF GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Paul Anderson
DNF GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Brian Spears
22 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Aric Rist
19 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Robert Huff
17 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A David Saltzberg
15 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Mike Stockton
41 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Dylan Cernitz
38 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B David Rosen
16 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Derek McCammon
13 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Mike Rosenfeld
46 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Dan Larson
5 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Kevin Thompson
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
24 Monday PIR-August Series Masters 4/5 Derek McCammon
21 Monday PIR-August Series Masters Novice John Baldwin
DNF Kruger's Kermesse Singlespeed Paul Anderson
19 Kruger's Kermesse Men A Brian Spears
9 Kruger's Kermesse Masters Men A 35+ Craig Austin
4 Kruger's Kermesse Masters Men A 35+ David Saltzberg
15 Kruger's Kermesse Masters Men C 35+ Dylan Cernitz
9 Kruger's Kermesse Masters Men C 35+ Kevin Thompson
DNF Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Caan Zarosinski
40 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Saul Lopez
35 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Paul Anderson
33 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Nathan Hobson
31 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Jason Hobson
25 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Scott Ballard
14 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Mike Rosenfeld
2 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ David Rosen
16 Tuesday PIR Category 4/5 Dylan Cernitz
27 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Hilbrandt
63 OBRA Uphill TT: Combined Combined Craig Austin
59 OBRA Uphill TT: Combined Combined David Saltzberg
22 OBRA Uphill TT: Combined Combined David Hart
11 OBRA Uphill TT Masters Men 45-49 Craig Austin
10 OBRA Uphill TT Masters Men 45-49 David Saltzberg
2 OBRA Uphill TT Masters Men 40-44 David Hart
DNF Tigard Criterium Men Category 3 David Rosen
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
43 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
9 Monday PIR Masters 4/5 Derek McCammon
6 Monday PIR Masters Novice John Baldwin
9 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Men 40-49 Craig Austin
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Saltzberg
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Hart
10 Longview Criterium Men Category 3/4 Kevin Thompson
25 Longview Criterium Masters Men 35+ Category 1/2/3 Saul Lopez
24 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 3 Men 19+ Dylan Cernitz
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
14 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
24 Portland Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
29 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Mike Rosenfeld
15 Westview OBRA Championship STXC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard
DNF Gresham Criterium Masters Men 35+ Saul Lopez
DNF Gresham Criterium Masters Men 35+ Robert Huff
6 Tuesday PIR-July Series Category 4/5 Derek McCammon
2 Tuesday PIR Category 4/5 Derek McCammon
31 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Mike Rosenfeld
20 Portland Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Scott Ballard
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Paul Anderson
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
22 Monday PIR Masters 4/5 James Medeiros
20 Monday PIR Masters 4/5 Dylan Cernitz
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Ian Penner
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Ian Penner
71 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Ian Penner
71 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Ian Penner
59 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Ian Penner
69 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Ian Penner
71 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Ian Penner
71 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Ian Penner
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Saltzberg
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
16 Portland Short Track Series Singlespeed Men Wade Goff
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Dylan Cernitz
40 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Tom Powers
24 Ironclad Criterium Masters Men David Rosen
19 Ironclad Criterium Masters Men David Saltzberg
23 Portland Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Scott Ballard
29 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Mike Rosenfeld
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
10 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Mark Magilner
3 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Wade Goff
20 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Mark Magilner
6 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Wade Goff
9 Ironclad Street Sprints Senior Men B David Rosen
11 Ironclad Street Sprints Senior Men A David Saltzberg
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
12 The PIR 100 Open 1/2/3/4 Men and Women David Rosen
8 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Brian Spears
8 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Kevin Thompson
28 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 19+ Dylan Cernitz
19 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 19+ Derek McCammon
4 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
6 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
48 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Hilbrandt
35 Monday PIR Masters 1/2/3 Tom Powers
37 Monday PIR Masters 4/5 Mike Rosenfeld
20 Monday PIR-June Series Totals Masters Novice Dylan Cernitz
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Dylan Cernitz
18 Pringle Creek Circuit Race Category 3 Men Ian Penner
8 Pickett's Charge Singlespeed Geoff Raynak
2 Pickett's Charge Singlespeed Wade Goff
26 Mt. Tabor Series Senior Men Wade Goff
18 Mt. Tabor Series Masters Men Shawn McCloud
13 Mt. Tabor Series Masters Men Wade Goff
34 Mt. Tabor Series Category 4 Men Scott Ballard
20 Monday PIR Masters 4/5 James Medeiros
30 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Mike Rosenfeld
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
26 Portland Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Scott Ballard
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
26 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Dylan Cernitz
11 Test of Endurance 50 MTB XC Singlespeed Geoff Raynak
2 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 4/5 Men Ken James
DNS Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Doug Palmer
DNF Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Nathan Hobson
DNF Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Craig Austin
16 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Mark Magilner
15 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 4/5 Men Ken James
40 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Craig Austin
38 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Nathan Hobson
36 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Doug Palmer
17 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Mark Magilner
3 Elkhorn Classic Masters Category 4/5 Men Ken James
DNS Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Doug Palmer
DNF Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Nathan Hobson
DNF Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Craig Austin
16 Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Mark Magilner
3 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 4/5 Men Ken James
42 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Craig Austin
41 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Nathan Hobson
40 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Doug Palmer
23 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Mark Magilner
18 Mt. Tabor Series Masters Men Shawn McCloud
13 Monday PIR Masters 4/5 Mike Rosenfeld
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 David Rosen
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Derek McCammon
10 OBRA TT Masters Men 45-49 Craig Austin
6 OBRA TT Masters Men 45-49 Doug Palmer
5 OBRA TT Masters Men 45-49 Robert Huff
3 OBRA TT Masters Men 45-49 Mark Magilner
10 OBRA TT Masters Men 40-44 Saul Lopez
8 OBRA TT Masters Men 40-44 Ian Penner
7 Sublime Sublimity Men - Masters 40+ Mark Magilner
11 Mt. Tabor Series Masters Men Wade Goff
25 Tuesday PIR Category 4/5 jordan staples
7 Monday PIR Masters Novice Dylan Cernitz
29 Portland Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Saltzberg
33 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Mike Rosenfeld
4 Vanport Kermesse Category 3 Saul Lopez
1 Vanport Kermesse Category 3 Wade Goff
9 Vanport Kermesse Category 4/5 John Baldwin
7 Vanport Kermesse Category 4/5 Mike Rosenfeld
14 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 4 Men Ken James
316 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Ken James
5 Washougal 6 Hour MTB Race Co-ed Masters 80+ Craig Austin
5 Washougal 6 Hour MTB Race Co-ed Masters 80+ Kevin Thompson
6 Washougal 6 Hour MTB Race Solo Singlespeed Mike Hilbrandt
13 Washougal 6 Hour MTB Race Solo Men 40+ Dan Silvernail
21 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 4 Men Ken James
20 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Category 4 Men Ken James
14 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Ken James
20 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 4 Men Ken James
20 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 4 Men Ken James
20 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Ken James
15 Mt. Hood Cycling Classic Category 4 Men Ken James
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Rosen
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
41 Bike Tires Direct TT at PIR: Combined Combined Aaron Zarosinski
16 Monday PIR-Series Men 4/5 Derek McCammon
8 Monday PIR-Series Novice Men Dylan Cernitz
11 Bike Tires Direct TT at PIR Masters Men 40+ Aaron Zarosinski
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Tom Powers
11 Monday PIR Masters 4/5 Mike Rosenfeld
9 Monday PIR Masters 4/5 Derek McCammon
6 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 35+ Gretchen Raynak
11 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 35-44 Derek McCammon
11 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 35-44 David Rosen
22 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Devin Flynn
15 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Craig Austin
11 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Geoff Raynak
4 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Wade Goff
3 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Wade Goff
8 Bend Don't Brake Men Category 3 David Rosen
8 Alpenrose Thursday Series-May Series Category 3 Robert Huff
11 Hutch's TT: Combined Combined Mark Magilner
1 Hutch's TT Masters Men 40+ Mark Magilner
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
32 Tuesday PIR Category 3/4 jordan staples
17 Tuesday PIR Category 3/4 David Rosen
14 Tuesday PIR Category 3/4 Mike Hilbrandt
26 Monday PIR Masters 4/5 James Medeiros
22 Monday PIR Masters 4/5 Dylan Cernitz
DNF Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Nathan Hobson
22 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Saul Lopez
19 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Mark Magilner
DNF Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Nathan Hobson
4 Alpenrose Thursday Series Men Category 3 Robert Huff
27 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
18 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 Robert Huff
12 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 Mark Magilner
1 Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 4/5 Ken James
13 Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 3 Wade Goff
2 Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 3 Mark Magilner
36 Tuesday PIR Category 4/5 Scott Ballard
39 Monday PIR Masters 1/2/3 David Rosen
9 Monday PIR Masters 4/5 Derek McCammon
3 Monday PIR Novice Masters Dylan Cernitz
28 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 35-44 Kevin Thompson
23 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 35-44 David Rosen
9 As the Raven Flies TT: Combined Combined Mark Magilner
28 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ian Penner
1 As the Raven Flies TT Masters Men 40-49 Mark Magilner
2 As the Raven Flies TT Masters Men 30-39 Ian Penner
1 Hutch's TT Masters Men 40+ Mark Magilner
6 Hutch's TT: Combined Combined Mark Magilner
1 Hutch's TT Masters Men 40+ Mark Magilner
93 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Rosen
6 Monday PIR Novice Masters Dylan Cernitz
21 Eugene Roubaix Men 5 Dylan Cernitz
13 Eugene Roubaix Men 5 John Baldwin
DNF Eugene Roubaix Men 4 jordan staples
DNF Eugene Roubaix Masters Men 40+ Craig Austin
26 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Saul Lopez
20 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Nathan Hobson
16 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Robert Huff
7 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Mark Magilner
18 Tuesday PIR-Series Totals Category 4/5 Derek McCammon
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
29 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ian Penner
6 As the Raven Flies TT: Combined Combined Mark Magilner
8 As the Raven Flies TT Masters Men 40-49 Ian Penner
1 As the Raven Flies TT Masters Men 40-49 Mark Magilner
15 Tuesday PIR-Series Totals Category 4/5 Derek McCammon
94 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
7 Tuesday PIR Category 4/5 Derek McCammon
34 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Doug Palmer
9 Estacada Time Trial Series Masters Men 40-49 Doug Palmer
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Saltzberg
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Saul Lopez
54 Tuesday PIR Category 4/5 Derek McCammon
DNF Hornings Hustle MTB XC Singlespeed Cameron Vander Stoep
18 Hornings Hustle MTB XC Singlespeed Craig Austin
13 Hornings Hustle MTB XC Singlespeed Wade Goff
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard
11 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 45-54 David Saltzberg
17 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 35-44 Kevin Thompson
16 Kings Valley Road Race Masters Men Saul Lopez
15 Kings Valley Road Race Masters Men Robert Huff
11 Kings Valley Road Race Masters Men Wade Goff
7 Kings Valley Road Race Masters Men Nathan Hobson
1 Kings Valley Road Race Masters Men Mark Magilner
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Saltzberg
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Mark Magilner
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Nathan Hobson
88 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Nathan Hobson
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Mark Magilner
36 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Mark Magilner
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Nathan Hobson
25 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Nathan Hobson
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Mark Magilner
24 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Nathan Hobson
25 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Nathan Hobson
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Mark Magilner
19 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 40+ Category 1/2/3 Robert Huff
13 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 40+ Category 1/2/3 David Saltzberg
11 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 40+ Category 1/2/3 Saul Lopez
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 40+ Category 1/2/3 Mark Magilner
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Magilner
20 Spring Brake Super D Category 2 Men 19-39 David Rosen
24 Piece of Cake Road Race Men 5 Dylan Cernitz
13 Piece of Cake Road Race Men 5 John Baldwin
DNF Piece of Cake Road Race Men 3 Caan Zarosinski
DNF Piece of Cake Road Race Masters 40+ 4/5 Scott Ballard
DNF Piece of Cake Road Race Masters 40+ 4/5 James Medeiros
DNF Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Saul Lopez
13 Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Robert Huff
9 Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Wade Goff
4 Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Mark Magilner
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 40+ 1/2/3 Wade Goff
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 40+ 1/2/3 David Saltzberg
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ Category 1/2/3 Wade Goff
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ Category 1/2/3 David Saltzberg
DNF Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard
17 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 35-44 David Rosen
12 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 35-44 Kevin Thompson
DNS Echo Red to Red MTB XC Singlespeed Donovan Grabowski
23 Echo Red to Red MTB XC Singlespeed Steven Basden
26 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 Wade Goff
22 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 Saul Lopez
12 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 David Saltzberg
9 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Magilner
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 4/5 Shawn McCloud
23 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 1/2/3 Wade Goff
10 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 1/2/3 David Saltzberg
163 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Aaron Zarosinski
89 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Ian Penner
85 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Craig Austin
78 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Paul Anderson
76 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Saul Lopez
74 Jack Frost Time Trial: Combined Combined David Hart
40 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Nathan Hobson
34 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Mark Magilner
125 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Kevin Thompson
100 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Cameron Vander Stoep
41 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Aaron Zarosinski
21 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Ian Penner
20 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Craig Austin
18 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Paul Anderson
16 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Saul Lopez
15 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 David Hart
8 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Nathan Hobson
7 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Mark Magilner
5 Jack Frost Time Trial Masters Men 30-39 Kevin Thompson
4 Jack Frost Time Trial Masters Men 30-39 Cameron Vander Stoep
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 4 jordan staples
20 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Ken James
20 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ David Saltzberg
4 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Mark Magilner
18 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Dylan Cernitz
DNS Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Donovan Grabowski
27 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Devin Flynn
19 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ James Medeiros