Cyclesoles/Sagebrush Cycles

Event Category Name
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Jerry Inscoe
100 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Jerry Inscoe
15 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Jerry Inscoe
39 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men A Andrew Boone
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Jerry Inscoe
35 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men A Andrew Boone
2 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Jerry Inscoe
34 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Andrew Boone
DNF Cross Crusade: Rainier High School Category B Cort Buchholz
4 Crossaflixion Cup Women - Beginner Sue Monaco
34 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Andrew Boone
19 Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Andrew Boone
7 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Jerry Inscoe
79 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Cort Buchholz
DNF WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Scott Peterson
21 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Andrew Boone
14 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Luke Mason
45 Battle at Barlow Masters 35+ B Jerry Inscoe
9 Crossaflixion Cup Men Category A Andrew Boone
1 Bend Super D Category 1 Men 19-39 Luke Mason
14 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Carl Hoefer
27 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Scott Peterson
24 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Kendal Johnson
14 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Erik Long
12 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Jeff Dengel
3 Eugene Celebration: Celebration Crit Pro/1/2 Carl Hoefer
13 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Carl Hoefer
7 Eugene Celebration: Coburg TT Pro/1/2 Carl Hoefer
15 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Carl Hoefer
6 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men (19-39) Luke Mason
6 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Category 1 Men (19-39) Luke Mason
47 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Carl Hoefer
14 Eugene Celebration Pro/1/2 Carl Hoefer
23 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Carl Hoefer
26 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Scott Peterson
22 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Erik Long
15 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Luke Mason
13 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Kendal Johnson
21 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Cort Buchholz
4 OBRA Masters Track Championships Masters Men 30-39 Points Race Carl Hoefer
3 OBRA Masters Track Championships Masters Men 30-39 3K Pursuit Carl Hoefer
4 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Category 1 Men (19-39) Luke Mason
22 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 1/2 Carl Hoefer
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Carl Hoefer
19 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Cort Buchholz
11 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
7 Tuesday PIR Category 3/4 Cort Buchholz
22 OBRA Criterium Championships Senior Men Carl Hoefer
13 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Carl Hoefer
14 Franz Bakery Criterium Category 1/2 Carl Hoefer
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Carl Hoefer
1 OBRA XC Championship Junior 17-18 Men Kendal Johnson
5 Alpenrose Heartbreaker: Madison Senior Men Carl Hoefer
9 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Men 1/2 Carl Hoefer
9 Alpenrose Heartbreaker Senior Men Carl Hoefer
1 National Track Qualifier Men Team Pursuit Carl Hoefer
5 National Track Qualifier Men 4K Pursuit Carl Hoefer
15 Portland Twilight Crit Category 3 Jerry Inscoe
11 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Carl Hoefer
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
38 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Getsiv
5 OBRA Championship RR 2 Masters Men 30-39 Cort Buchholz
4 OBRA Championship RR 2 Masters Men 30-39 Carl Hoefer
1 OBRA Championship RR 2 Masters Men 30-39 Scott Gray
5 High Cascades 100 Category 1 19-34 Jeff Dengal
DNF OBRA Championship RR 1 Category 3 Cort Buchholz
DNF OBRA Championship RR 1 Senior Men Scott Gray
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe
DNF Vancouver Courthouse Criterium Senior Men Carl Hoefer
4 Camas Twilight Criterium Senior Men Carl Hoefer
21 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Carl Hoefer
26 Tuesday PIR: July Series Category 1/2/3 Brant Buchholz
17 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Category 4 Men Kendal Johnson
18 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Category 3 Men Cort Buchholz
32 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Kendal Johnson
40 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Cort Buchholz
73 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race Pro/1 Men Scott Gray
3 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Masters 3/4/5 Jerry Inscoe
7 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 1/2 Carl Hoefer
127 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Kendal Johnson
189 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Cort Buchholz
80 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Pro/1 Men Scott Gray
37 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 4 Men Kendal Johnson
64 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 3 Men Cort Buchholz
4 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 4 Men Kendal Johnson
37 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 3 Men Cort Buchholz
52 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Scott Gray
8 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 4 Men Kendal Johnson
24 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 3 Men Cort Buchholz
144 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Scott Gray
56 Cascade Cycling Classic: McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Scott Gray
53 Cascade Cycling Classic Pro/1 Men Scott Gray
127 Cascade Cycling Classic: Prologue-Old Mill Pro/1 Men Scott Gray
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
29 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jerry Inscoe
6 Alpenrose Challenge Men Madison Deck, Casey Hoefer, Carl
DNF Alpenrose Challenge Men 10-Mile Carl Hoefer
24 Gresham Crit Senior Men Brant Buchholz
DNF Alpenrose Challenge Men Points Race Carl Hoefer
14 Alpenrose Challenge Men Miss and Out Carl Hoefer
13 Alpenrose Challenge Men Qualifier Carl Hoefer
10 Mt. Tabor Series Category 3 Men Cort Buchholz
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
37 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jerry Inscoe
3 Cascade Cream Puff Category 1 19-34 Men Jeff Dengal
11 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Kendal Johnson
18 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Cort Buchholz
28 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Brandon Dyer
14 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Scott Gray
2 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Andrew Boone
8 OBRA Track Championships-Points Race Senior Men Carl Hoefer
20 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Kendal Johnson
46 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Cort Buchholz
26 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Brandon Dyer
9 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Scott Gray
5 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Andrew Boone
2 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Kendal Johnson
13 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Cort Buchholz
15 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Brandon Dyer
9 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Scott Gray
5 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Andrew Boone
7 High Desert Omnium Category 4/5 Kendal Johnson
19 High Desert Omnium Category 3 Cort Buchholz
14 High Desert Omnium Pro/1/2 Scott Gray
3 High Desert Omnium Pro/1/2 Andrew Boone
32 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Kendal Johnson
9 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Cort Buchholz
30 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Scott Gray
28 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Brandon Dyer
3 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Andrew Boone
2 Alpenrose Thursday Series Madison Carl Hoefer
8 Alpenrose Thursday Series Senior Men Carl Hoefer
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
45 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jerry Inscoe
6 Alpenrose Six Day: Alpenrose Sixday-Category Points Race Category 1/2/3 Carl Hoefer
39 Mt. Tabor Series Category 3 Men Jerry Inscoe
9 Mt. Tabor Series Category 3 Men Cort Buchholz
8 Central Oregon Crit Series Category 1/2/3 Andrew Boone
18 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Kendal Johnson
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Getsiv
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
9 Monday PIR-June Series Masters 1/2/3 Brant Buchholz
22 Salem Fairview Men 3 Jerry Inscoe
3 Salem Fairview Men 3 Cort Buchholz
9 Pickett's Charge Category 2 Women 35+ Lorin Page
7 Pickett's Charge Category 1 Men 35-44 Luke Mason
1 Pickett's Charge Category 1 Men 19-34 Erik Long
1 Pickett's Charge Category 1 Men 10-18 Kendal Johnson
24 Swan Island Criterium Category 3 Men Cort Buchholz
13 Swan Island Criterium Pro/1/2 Men Brant Buchholz
7 NWX Crit Pro/1/2 Men Andrew Boone
1 NWX Crit Pro/1/2 Men Scott Gray
15 NWX Crit Category 4/5 Men Kendal Johnson
15 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 1/2 Carl Hoefer
12 Mt. Tabor Series Category 3 Men Cort Buchholz
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
17 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Cort Buchholz
57 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Brandon Dyer
32 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Scott Gray
10 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Andrew Boone
DNF Test of Endurance 50 Category 1 19-34 Men Erik Long
4 Test of Endurance 50 Category 1 19-34 Men Jeff Dengal
74 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Cort Buchholz
66 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Brandon Dyer
53 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Scott Gray
18 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Andrew Boone
40 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Scott Gray
37 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Brandon Dyer
34 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Andrew Boone
11 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 3 Cort Buchholz
48 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Brandon Dyer
42 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Scott Gray
18 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Andrew Boone
12 Elkhorn Classic Stage Race Category 3 Men Cort Buchholz
60 Elkhorn Classic Stage Race Pro/1/2 Men Brandon Dyer
28 Elkhorn Classic Stage Race Pro/1/2 Men Scott Gray
10 Elkhorn Classic Stage Race Pro/1/2 Men Andrew Boone
78 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Brandon Dyer
30 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Andrew Boone
8 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Scott Gray
3 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 3 Cort Buchholz
6 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Carl Hoefer
7 Central Oregon Crit Series Category 1/2/3 Andrew Boone
12 Central Oregon Crit Series Category 3/4/5 Kendal Johnson
1 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Kendal Johnson
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
44 OBRA TT: Combined Combined Cort Buchholz
35 OBRA TT: Combined Combined Carl Hoefer
46 Six Hours of Mount Hood Solo Men Jeff Dengel
4 OBRA TT Senior Men 3 Cort Buchholz
1 OBRA TT Masters Men 30-34 Carl Hoefer
24 Cirque du Cycling Pro/1/2 Carl Hoefer
5 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Kendal Johnson
4 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Kendal Johnson
75 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
74 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
55 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Getsiv
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
1 Return on the Jedi XC Category 1 Junior U18 Kendal Johnson
14 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Brandon Dyer
1 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Scott Gray
89 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Trevor Connor
86 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Brandon Dyer
31 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Scott Gray
29 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Andrew Boone
107 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Trevor Connor
96 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Brandon Dyer
51 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Andrew Boone
33 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Scott Gray
2 Return on the Jedi STXC & Super D: Return on the Jedi STXC Category 1 Junior U18 Kendal Johnson
103 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Trevor Connor
95 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Brandon Dyer
34 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Andrew Boone
27 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Scott Gray
78 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Brandon Dyer
77 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Trevor Connor
72 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Scott Gray
41 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Andrew Boone
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Open Kendal Johnson
99 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Brandon Dyer
47 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Andrew Boone
43 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Trevor Connor
34 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Scott Gray
98 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Brandon Dyer
77 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Trevor Connor
73 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Scott Gray
62 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Andrew Boone
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
98 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Trevor Connor
93 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Scott Gray
76 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Brandon Dyer
55 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Andrew Boone
29 Monday PIR: May Series Totals Masters 1/2/3 Brant Buchholz
16 Sisters Stampede XC Singlespeed Paul Trout
1 Sisters Stampede XC Category 1 Men 19-34 Erik Long
1 Hutch's Twilight TT Series: Combined Combined Andrew Boone
1 Hutch's Twilight TT Series Men 1/2 Andrew Boone
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Getsiv
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
50 OBRA TTT: Combined Combined Carl Hoefer
51 OBRA TTT: Combined Combined Cort Buchholz
12 OBRA TTT: Combined Combined Scott Gray
9 OBRA TTT: Combined Combined Andrew Boone
11 OBRA TTT: Combined Combined Brandon Dyer
10 OBRA TTT: Combined Combined Brant Buchholz
6 OBRA TTT Senior Men Carl Hoefer
6 OBRA TTT Senior Men Cort Buchholz
3 OBRA TTT Senior Men Scott Gray
3 OBRA TTT Senior Men Andrew Boone
3 OBRA TTT Senior Men Brandon Dyer
3 OBRA TTT Senior Men Brant Buchholz
DNF Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Brandon Dyer
2 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Andrew Boone
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
6 Silverton RR Men 3 Cort Buchholz
21 Silverton RR Men 1/2 Andrew Boone
18 Silverton RR Men 1/2 Brandon Dyer
3 Silverton RR Men 1/2 Scott Gray
3 Spring Thaw Category 2 Women 35+ Lorin Page
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
6 Cascade Chainbreaker Category 3 Women 35-44 Sue Monaco
6 Cascade Chainbreaker Category 3 Women 19-34 Megan Boone
5 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 35-44 Brant Buchholz
10 Cascade Chainbreaker Singlespeed Paul Trout
DNF Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-34 Erik Long
DNF Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-34 Jeff Dengel
DNF Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-34 Andrew Boone
4 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-34 Brandon Dyer
1 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-34 Kendal Johnson
35 Bend Don't Brake Category 4/5 Brandon Dyer
DNF Bend Don't Brake Category 1/2 Brant Buchholz
23 Bend Don't Brake Category 1/2 Erik Long
20 Bend Don't Brake Category 1/2 Scott Gray
9 Bend Don't Brake Category 1/2 Brandon Dyer
6 Bend Don't Brake Category 1/2 Andrew Boone
10 Eric Kautzky Memorial Track Race Men 1/2 Omnium Carl Hoefer
9 Hutch's Twilight TT Series Men 1/2 Andrew Boone
3 Peak Sports Mudslinger Category 2/35+ Women Lorin Page
2 Peak Sports Mudslinger Category 1 15-18 Junior Men Kendal Johnson
2 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Carl Hoefer
4 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Cort Buchholz
1 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Senior Men Carl Hoefer
1 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Category 3 Men Cort Buchholz
16 Eugene Roubaix Men 1/2 Brandon Dyer
7 Eugene Roubaix Men 1/2 Brant Buchholz
18 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 Brandon Dyer
68 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Cort Buchholz
67 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Scott Gray
50 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Brandon Dyer
1 Bear Springs XC Category 1 Men U18 Kendal Johnson
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Cort Buchholz
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Brandon Dyer
50 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Scott Gray
10 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Cort Buchholz
44 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Scott Gray
37 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Brandon Dyer
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Cort Buchholz
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Brandon Dyer
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Scott Gray
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Cort Buchholz
36 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Brandon Dyer
18 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Scott Gray
21 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Cort Buchholz
17 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Scott Gray
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Cort Buchholz
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Scott Gray
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Brandon Dyer
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Cort Buchholz
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Scott Gray
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Brandon Dyer
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
21 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
42 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Carl Hoefer
7 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Senior Men Carl Hoefer
DNS Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Category 3 Cort Buchholz
11 Table Rock Road Race Category 1/2 Andrew Boone
8 Table Rock Road Race Category 1/2 Brandon Dyer
2 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Brandon Dyer
84 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
78 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brandon Dyer
DNF Horning's Hustle Category 1 Junior Men Kendal Johnson
37 King's Valley Masters Men 40+ Jerry Inscoe
11 King's Valley Men 3 Cort Buchholz
41 King's Valley Men 1/2 Brant Buchholz
38 King's Valley Men 1/2 Andrew Boone
26 King's Valley Men 1/2 Scott Gray
12 King's Valley Men 1/2 Brandon Dyer
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe
8 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Men Brandon Dyer
15 Piece of Cake Men 5 Kendal Johnson
3 Piece of Cake Men 3 Cort Buchholz
DNF Piece of Cake Men 1/2 Erik Long
8 As the Raven Flies TT: Combined Combined Carl Hoefer
2 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Carl Hoefer
50 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Jerry Inscoe
49 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Cort Buchholz
41 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Brandon Dyer
36 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Carl Hoefer
15 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Brant Buchholz
9 As the Raven Flies TT: Combined Combined Carl Hoefer
5 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Carl Hoefer
48 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Jerry Inscoe
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Cort Buchholz
31 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Brandon Dyer
26 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Carl Hoefer
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Brant Buchholz
3 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Carl Hoefer
1 Echo Red to Red XC Category 1 15-18 Junior Men Kendal Johnson
22 Banana Belt Series Men 3 Cort Buchholz
17 Banana Belt Series Men 3 Jerry Inscoe
20 Banana Belt Series Men 1/2 Brant Buchholz
20 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Cort Buchholz
6 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Jerry Inscoe
26 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Carl Hoefer
9 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Brant Buchholz
23 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Carl Hoefer
143 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Jerry Inscoe
35 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Cort Buchholz
9 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 1/2 Carl Hoefer
21 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 Jerry Inscoe
9 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 Cort Buchholz
28 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Cort Buchholz
68 Cherry Pie Men 3 Jerry Inscoe