Soraz Racing p/b CAPA

Event Category Name
2 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men A Andrew Coe
7 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Andrew Coe
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Brad Sigurdson
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Antonio Castaneda JR
14 Cross Crusade: Barton Park Category A Andrew Coe
16 Cross Crusade: PIR Infield Category A Andrew Coe
3 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Brad Sigurdson
10 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Clydesdale Sam Radakovich
10 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Andrew Coe
23 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category B Josh Anderson
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Antonio Castaneda JR
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Brad Sigurdson
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Andrew Coe
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Andrew Coe
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Eric Nelson
12 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Singlespeed Davis Hand
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category B Antonio Castaneda JR
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Josh Anderson
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Bob Moore
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Andrew Coe
6 Blind Date at the Dairy: October Standings Men C Jerome Leedy
10 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Andrew Coe
46 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Brad Sigurdson
48 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Josh Anderson
9 Blind Date at the Dairy Men C Jerome Leedy
8 Cross Crusade: Rainier Category A Andrew Coe
17 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Brad Sigurdson
DNF Cross Crusade: Rainier Category C Jerome Leedy
10 Blind Date at the Dairy Men C Jerome Leedy
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Antonio Castaneda JR
16 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Andrew Coe
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Brad Sigurdson
43 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Josh Anderson
90 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Bob Moore
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category A Andrew Coe
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category B Antonio Castaneda JR
3 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C Jerome Leedy
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C Eric Nelson
8 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B Brad Sigurdson
3 Blind Date at the Dairy Men C Jerome Leedy
10 Battle At Barlow Category A Andrew Coe
4 Battle At Barlow Category B Antonio Castaneda JR
4 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C Eric Nelson
3 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C Jerome Leedy
17 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category B Antonio Castaneda JR
4 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Andrew Coe
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Clydesdale Rex Buchanan
48 Blind Date at the Dairy Men C Rex Buchanan
5 Fazio Farms Clydesdale Rex Buchanan
1 Fazio Farms Category C Jerome Leedy
2 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Eric Nelson
8 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Andrew Coe
10 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Jerome Leedy
23 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Bob Moore
5 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Jerome Leedy
9 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Eric Nelson
5 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Jerome Leedy
21 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Michael Zaccaro
4 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category A Andrew Coe
30 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Bob Moore
33 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Singlespeed Davis Hand
2 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
1 OBRA Senior Track Championships: Rain day makeup Category 3 Sprints Josh Anderson
20 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Bob Moore
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Eric Nelson
10 The Athletic Sprint Omnium Senior Men Josh Anderson
8 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Jerome Leedy
27 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Brian Stalnaker
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category B John Hartnett
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Michael Zaccaro
8 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Andrew Coe
24 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
7 Tuesday PIR: August Team Standings Category 1/2/3
8 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Josh Anderson
14 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Eric Nelson
16 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
20 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 jared etzel
22 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Jerome Leedy
27 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Eddie DeLisle
5 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda JR
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brad Sigurdson
16 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Nelson
9 Tuesday PIR Category 3/4 Eddie DeLisle
7 Tuesday PIR Category 3/4 Jerome Leedy
6 Tuesday PIR Category 3/4 jared etzel
3 Tuesday PIR Category 3/4 Josh Anderson
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
12 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 3 Eddie DeLisle
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 1/2 Kyle Medlin
45 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Antonio Castaneda JR
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Kyle Medlin
36 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Eddie DeLisle
15 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 1/2 Antonio Castaneda JR
27 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit MASTER MEN C 35+ Bob Moore
16 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 3 Eddie DeLisle
13 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 1/2 Kyle Medlin
16 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 1/2 Antonio Castaneda JR
DNF Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 1/2 Antonio Castaneda JR
13 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 3 Eddie DeLisle
6 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 1/2 Kyle Medlin
15 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 3 Eddie DeLisle
19 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 3 Eddie DeLisle
16 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 1/2 Kyle Medlin
21 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 1/2 Antonio Castaneda JR
8 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 1/2 Kyle Medlin
24 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 1/2 Antonio Castaneda JR
43 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Eddie DeLisle
75 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Antonio Castaneda JR
6 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Kyle Medlin
13 Eugene Celebration Stage Race Men 3 Eddie DeLisle
9 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 3 Eddie DeLisle
28 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 1/2 Antonio Castaneda JR
6 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 1/2 Kyle Medlin
2 OBRA Senior Track Championships: Friday Men Cat 4 Nathan Etzel
6 Eugene Celebration Stage Race Men 1/2 Kyle Medlin
1 Salem STXC Cat 2 Men Brad Sigurdson
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
15 Gresham Criterium Senior Men Nathan Etzel
23 Gresham Criterium Senior Men Antonio Castaneda JR
2 Gresham Criterium Men 5 Caden Sigurdson
2 Gresham Criterium Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
4 Gresham Criterium Men Cat 3 Brad Sigurdson
23 Gresham Criterium Men Cat 3 Bob Stephens
DNF Gresham Criterium Men Cat 3 Joel McCarthy
1 Gresham Criterium Men Cat 4 Josh Anderson
11 Gresham Criterium Senior Men Brad Sigurdson
1 Fast Twitch Fridays Sprint C Josh Anderson
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Etzel
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda JR
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brad Sigurdson
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
16 Tuesday PIR Category 3/4 jared etzel
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dwayne Farr
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
4 Salem STXC Cat 2 Men Brad Sigurdson
5 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Kyle Medlin
5 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men 1/2 Kyle Medlin
1 Cirque du Cycling Men 3 Brad Sigurdson
22 Cirque du Cycling Men 3 Nathan Etzel
15 Cirque du Cycling Men 3 Eddie DeLisle
26 Cirque du Cycling Men 1/2 John Hartnett
2 Alpenrose Thursday Series Category C Nathan Etzel
1 Tuesday PIR Category 5 Caden Sigurdson
2 Tuesday PIR Category 5 jared etzel
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brad Sigurdson
5 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Nelson
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda JR
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dwayne Farr
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Eddie DeLisle
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davis Hand
5 OBRA Time Trial Men 4/5 Don Bailey
80 OBRA Time Trial: Combined Combined Don Bailey
29 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 3 Brad Sigurdson
13 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men John Hartnett
7 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 5 jared etzel
18 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 4 Michael Zaccaro
11 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Brad Sigurdson
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 4 Jerome Leedy
21 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Dwayne Farr
8 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Antonio Castaneda JR
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dwayne Farr
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davis Hand
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Eddie DeLisle
9 Tuesday PIR Category 3/4 Jerome Leedy
3 Tuesday PIR Category 4/5 jared etzel
13 Portland Short Track Series Clydesdale Rex Buchanan
8 Portland Short Track Series Elite Men John Hartnett
11 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Michael Zaccaro
4 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jerome Leedy
12 Monday PIR Master Men 1/2/3 Brad Sigurdson
8 Monday PIR Master Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
22 Monday PIR Master Men 1/2/3 Eddie DeLisle
17 Vancouver Criterium Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
10 Vancouver Criterium Cat 3 Men Eddie DeLisle
15 Vancouver Criterium Senior Men John Hartnett
8 Vancouver Criterium Senior Men Dwayne Farr
21 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Antonio Castaneda JR
31 Vancouver Criterium Senior Men Davis Hand
2 Vancouver Criterium Cat 4 Men Josh Anderson
3 Vancouver Criterium Cat 4 Men Michael Zaccaro
19 Vancouver Criterium Cat 3 Men Nathan Etzel
4 Vancouver Criterium Cat 4/5 Women Katie Nelson
4 Vancouver Criterium Cat 3 Men Brad Sigurdson
5 Vancouver Criterium Cat 4 Men Jerome Leedy
3 Alpenrose Thursday Series Category B Josh Anderson
8 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
7 Tuesday PIR Category 3/4 Jerome Leedy
15 Tuesday PIR Category 3/4 Josh Anderson
29 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Eddie DeLisle
11 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
37 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Antonio Castaneda JR
2 Monday PIR Master Men Cat 4/5 Jerome Leedy
11 Rolf Prima Downtown Criterium Men 1/2/3 Brad Sigurdson
12 Rolf Prima Downtown Criterium Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
2 Fast Twitch Fridays NOVICE Nathan Etzel
3 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Michael Zaccaro
3 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
38 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Antonio Castaneda JR
15 Montinore Road Race Men Cat 1/2/3 John Hartnett
4 Montinore Road Race Master Men 35+ Cat 1/2/3 Antonio Castaneda JR
17 Montinore Road Race Men Cat 1/2/3 Kyle Medlin
7 Alpenrose Challenge Men 3-4 Omnium Josh Anderson
3 Alpenrose Thursday Series Category C Nathan Etzel
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davis Hand
2 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Eric Nelson
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Eddie DeLisle
9 Portland Short Track Series Elite Men John Hartnett
37 Monday PIR Master Men 1/2/3 Eddie DeLisle
8 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Michael Zaccaro
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jerome Leedy
14 Portland Short Track Series Clydesdale Rex Buchanan
10 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Antonio Castaneda JR
2 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Davis Hand
4 St. Honore Criterium Men 4/5 Jerome Leedy
DNF St. Honore Criterium Men 1/2 John Hartnett
7 High Desert Omnium Men 3 Davis Hand
20 High Desert Omnium Men 3 Antonio Castaneda JR
16 St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Don Bailey
7 St. Honore Criterium Women 4/5 Katie Nelson
2 St. Honore Criterium Men 4/5 Michael Zaccaro
27 St. Honore Criterium Men 3 Eddie DeLisle
15 St. Honore Criterium Men 3 Antonio Castaneda JR
8 St. Honore Criterium Men 3 Brad Sigurdson
28 St. Honore Criterium Men 4/5 Josh Anderson
25 St. Honore Criterium Men 4/5 Don Bailey
6 Blue Ribbon Track Omnium Men Team Sprints Josh Anderson
8 Blue Ribbon Track Omnium Category 3 Josh Anderson
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Davis Hand
6 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Davis Hand
17 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Eddie DeLisle
1 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Josh Anderson
20 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Brad Sigurdson
9 Mt. Tabor Series Women Cat 4/5 Katie Nelson
8 Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Medlin
23 Mt. Tabor Series Senior Men John Hartnett
5 Mt. Tabor Series Senior Men Dwayne Farr
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
4 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
9 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 3 Men Davis Hand
33 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
26 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
14 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
DNF Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
34 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 3 Men Eddie DeLisle
14 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
23 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men John Hartnett
16 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
37 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
34 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
16 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
8 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
43 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 3 Men Eddie DeLisle
20 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 3 Men Davis Hand
14 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
1 Pringle Creek Criterium Men 3 Brad Sigurdson
37 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men John Hartnett
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Kyle Medlin
7 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 3 Men Davis Hand
27 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 3 Men Eddie DeLisle
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 3 Men Eric Nelson
22 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
24 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
13 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men John Hartnett
13 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 3 Men Davis Hand
35 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
16 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
38 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 3 Men Eddie DeLisle
27 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
51 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men John Hartnett
36 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Kyle Medlin
35 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men John Hartnett
4 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
14 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Dwayne Farr
27 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men John Hartnett
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Kyle Medlin
7 Baker City Cycling Classic Cat 3 Men Davis Hand
33 Baker City Cycling Classic Cat 3 Men Eddie DeLisle
DNF Baker City Cycling Classic Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 3 Men Davis Hand
26 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
30 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 3 Men Eddie DeLisle
29 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
DNS Baker City Cycling Classic Cat 3 Men Eric Nelson
22 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 3 Men Eric Nelson
32 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
24 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Jerome Leedy
14 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Nathan Etzel
23 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
2 Mt. Tabor Series Men Cat 3 Davis Hand
8 Mt. Tabor Series Senior Men Dwayne Farr
15 Mt. Tabor Series Men Cat 4 Josh Anderson
24 Mt. Tabor Series Men Cat 3 Eddie DeLisle
33 Tuesday PIR Cat 3/4 Jerome Leedy
3 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Kyle Medlin
10 Tuesday PIR Cat 3/4 Nathan Etzel
6 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jerome Leedy
8 Portland Short Track Series Elite Men John Hartnett
13 Monday PIR Master Men 1/2/3 Brad Sigurdson
17 Monday PIR Master Men Cat 4/5 jared etzel
10 Portland Short Track Series Clydesdale Rex Buchanan
3 Mt. Tabor Series Senior Men Dwayne Farr
DNF Mt. Tabor Series Cat 3 Men Brad Sigurdson
7 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Nathan Etzel
6 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Josh Anderson
6 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Eric Nelson
15 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
DNF Mt. Tabor Series Cat 3 Men Eddie DeLisle
25 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Davis Hand
25 Tuesday PIR Cat 3/4 Jerome Leedy
6 Tuesday PIR Cat 3/4 Nathan Etzel
18 Tuesday PIR Cat 3/4 Josh Anderson
10 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Kyle Medlin
15 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Eric Nelson
50 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Eddie DeLisle
6 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
DNF Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Antonio Castaneda JR
12 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jerome Leedy
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
13 Portland Short Track Series Clydesdale Rex Buchanan
21 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Davis Hand
19 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 John Hartnett
3 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Nathan Etzel
15 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Jerome Leedy
6 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Dwayne Farr
14 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Josh Anderson
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Dwayne Farr
1 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Davis Hand
14 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Josh Anderson
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Davis Hand
9 Mt. Tabor Series Senior Men John Hartnett
12 Tuesday PIR Men 4/5 jared etzel
42 Tuesday PIR Men 1/2/3 Davis Hand
7 Tuesday PIR Men 3/4 Jerome Leedy
4 Tuesday PIR Men 3/4 Nathan Etzel
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
5 Monday PIR Master Men 4/5 Jerome Leedy
37 Monday PIR Master Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
7 Alpenrose Heartbreaker Cat 4 Men's Points Race Josh Anderson
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Cat 2 Men U-34 Jerome Leedy
31 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Jerome Leedy
14 Mt. Tabor Series Senior Men John Hartnett
3 Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Medlin
1 Mt. Tabor Series Senior Men Dwayne Farr
22 Mt. Tabor Series Cat 5 Men Michael Zaccaro
33 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Brian Stalnaker
22 Mt. Tabor Series Senior Men Davis Hand
3 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Josh Anderson
2 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Davis Hand
8 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Brad Sigurdson
17 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
3 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
42 Tuesday PIR Category 3/4 Jerome Leedy
14 Tuesday PIR Category 4/5 Andy Poorman
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davis Hand
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
12 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Michael Zaccaro
18 Hammer Velo Criterium Men Cat 3 Brad Sigurdson
28 Hammer Velo Criterium Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
29 Hammer Velo Criterium Senior Men John Hartnett
14 Hammer Velo Criterium Men Cat 3 Davis Hand
31 Hammer Velo Criterium Men Cat 4/5 Michael Zaccaro
18 Hammer Velo Criterium Men Cat 4/5 Nathan Etzel
16 Mt. Tabor Series Category 3 Davis Hand
11 Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Medlin
6 Mt. Tabor Series Senior Men Dwayne Farr
13 Mt. Tabor Series Category 4 Nathan Etzel
29 Mt. Tabor Series Senior Men John Hartnett
44 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Men 19-39 Michael Zaccaro
31 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Men 19-39 Jerome Leedy
12 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 men 19-39 John Hartnett
26 Bend Don't Brake Men Pro 1/2 John Hartnett
6 Bend Don't Brake Cat 4/5 Men Jerome Leedy
52 Monday PIR Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
6 Monday PIR Masters 4/5 Jerome Leedy
20 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Cat 1/2 Kyle Medlin
15 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Cat 1/2 John Hartnett
5 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Cat 1/2 Dwayne Farr
9 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men C Michael Zaccaro
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Cat 3 Davis Hand
9 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
31 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Cat 3 Brad Sigurdson
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Cat 2 Men U-34 Michael Zaccaro
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davis Hand
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 1/2 Kyle Medlin
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 3 Brad Sigurdson
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 4 Jerome Leedy
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 4 Nathan Etzel
26 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 1/2 Dwayne Farr
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Cat 3 Davis Hand
10 Cascade Chainbreaker XC Clydesdale 200+ Rex Buchanan
10 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 men 19-39 John Hartnett
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davis Hand
26 Tuesday PIR Category 3/4 Jerome Leedy
3 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Hartnett
19 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 1/2 John Hartnett
12 Banana Belt Series Men Cat 3 Davis Hand
6 Coast Hills Classic XC Men's Cat 3 19-34 Rex Buchanan
2 Coast Hills Classic XC Men's Cat 3 19-34 Jerome Leedy
28 Banana Belt Series Men Cat 5 jared etzel
10 Banana Belt Series Men Cat 3 Brad Sigurdson
9 Banana Belt Series Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
32 Banana Belt Series Men Cat 1/2 Kyle Medlin
15 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 5 jared etzel
12 Banana Belt Series Men Cat 4 Nathan Etzel
14 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 1/2 Kyle Medlin
37 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 3 Davis Hand
13 Banana Belt Series Men Cat 1/2 Dwayne Farr
11 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 3 Brad Sigurdson
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 3 Austin Aske
11 Banana Belt Series Men Cat 3 Austin Aske
35 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
11 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
68 Tuesday PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda JR
7 Monday PIR Masters 1/2/3 John Hartnett
15 Monday PIR Masters 4/5 Michael Zaccaro
11 Monday PIR Masters 4/5 jared etzel
1 Bear Springs Trap XC Cat 3 Men 19-39 Men Jerome Leedy
11 Eugene Roubaix Men 1/2 John Hartnett
10 Eugene Roubaix Men 5 Michael Zaccaro
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Kyle Medlin
1 Eugene Roubaix Men 3 Brad Sigurdson
6 Eugene Roubaix Men 3 Antonio Castaneda JR
3 Eugene Roubaix Men 1/2 Dwayne Farr
11 Tuesday PIR Men Cat 4/5 jared etzel
21 Tuesday PIR Cat 3/4 Spencer Follen
28 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Austin Aske
19 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Kyle Medlin
12 Tuesday PIR Men Cat 5 jared etzel
12 Monday PIR Masters 1/2/3 John Hartnett
11 Monday PIR Masters 4/5 Michael Zaccaro
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Eddie DeLisle
19 Tuesday PIR Cat 3/4 Spencer Follen
19 Tuesday PIR Category 3/4 Jerome Leedy
10 Tuesday PIR Cat 3/4 Jerome Leedy
1 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Kyle Medlin
3 Tuesday PIR Category 3/4 Nathan Etzel
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
12 Monday PIR Mst 4/5 Michael Zaccaro
8 Monday PIR Masters 4/5 Jerome Leedy
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
4 Kings Valley Road Race Pro 1/2/3 Dwayne Farr
13 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Nathan Etzel
25 Kings Valley Road Race Cat 3 Eric Nelson
1 Kings Valley Road Race Pro 1/2/3 Kyle Medlin
43 Kings Valley Road Race Pro 1/2/3 John Hartnett
23 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Spencer Follen
3 Mudslinger XC Cat 3 Men 19-39 Michael Zaccaro
15 Mudslinger XC Cat 1 men 19-39 John Hartnett
17 Mudslinger XC Beginner Men Rex Buchanan
4 Crank Bicycles TT @ PIR Senior Men (P/1/2) Kyle Medlin
10 Crank Bicycles TT @ PIR Men Cat 4/5 Jerome Leedy
6 Crank Bicycles TT @ PIR Men Cat 4/5 Nathan Etzel
4 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Kyle Medlin
5 Crank Bicycles TT @ PIR Men Cat 4/5 Spencer Follen
55 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Nathan Etzel
45 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Spencer Follen
72 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Jerome Leedy
21 As the Raven Flies TT: Combined Combined Don Bailey
3 As the Raven Flies TT Senior Men 4/5 Don Bailey
16 Gorge Roubaix Men Cat 1/2 John Hartnett
27 Gorge Roubaix Men Cat 3 Brad Sigurdson
2 Gorge Roubaix Men Cat 1/2 Dwayne Farr
11 Gorge Roubaix Men Cat 1/2 Kyle Medlin
DNF Gorge Roubaix Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
9 As the Raven Flies TT Cat 4/5 Men Jeff Maurer
74 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Maurer
6 Dirty Circles Men 1/2/3 Eric Nelson
15 Dirty Circles Men 4/5 Jerome Leedy
9 Dirty Circles Men 4/5 Michael Zaccaro
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 4/5 Nathan Etzel
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 4/5 Michael Zaccaro
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 1/2/3 Eric Nelson
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 1/2/3 John Hartnett
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 1/2/3 Dwayne Farr
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 1/2/3 Kyle Medlin
31 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 1/2/3 Antonio Castaneda JR
4 Dirty Circles Men 4/5 Michael Zaccaro
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Eric Nelson
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Nathan Etzel
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 John Hartnett
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Michael Zaccaro
26 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Don Bailey
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Austin Aske
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Kyle Medlin
23 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
27 Dirty Circles Men 4/5 Jerome Leedy
16 Dirty Circles Men 1/2/3 Nelson Eric
33 Dirty Circles Master Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
42 Dirty Circles Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
17 Dirty Circles Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
32 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Antonio Castaneda JR
2 Dirty Circles Men 4/5 Michael Zaccaro
23 Dirty Circles Men 4/5 Nathan Etzel
3 Dirty Circles Men 4/5 Michael Zaccaro
8 Dirty Circles Men 4/5 Nathan Etzel
4 Jack Frost TT Men 1/2 Kyle Medlin
7 Jack Frost TT: Combined Combined Kyle Medlin
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Dwayne Farr
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 John Hartnett
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Kyle Medlin
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Austin Aske
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Nathan Etzel
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Michael Zaccaro
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Spencer Follen
42 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Don Bailey
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Dwayne Farr
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 John Hartnett
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Kyle Medlin
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Eric Nelson
24 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Nathan Etzel
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Michael Zaccaro
18 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 1/2/3 Eric Nelson
5 Tuesday PIR: April Series Standings Cat 1/2/3 Kyle Medlin
3 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
11 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
5 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
15 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 John Hartnett
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Cat 2 Men U-34 Michael Zaccaro
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Cat 2 Men U-34 Michael Zaccaro
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
20 Monday PIR: Series Standings for April Masters 4/5 jared etzel
19 Monday PIR: Series Standings for April Masters 4/5 Michael Zaccaro
16 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 John Hartnett
9 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Jerome Leedy
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Jerome Leedy
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Cat 2 Men U-34 Michael Zaccaro
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
18 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Michael Zaccaro
20 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 John Hartnett
6 Tuesday PIR: Team Series Standings Team
19 Tuesday PIR: Series Standings Cat 3/4 Jerome Leedy
3 Tuesday PIR: Series Standings Cat 1/2/3 Kyle Medlin
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Jerome Leedy
10 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
12 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Jerome Leedy
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 1 Men 19-34 John Hartnett
14 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 2 Men U35 Jerome Leedy
14 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
14 Monday PIR: June Series Standings Masters 4/5 Jerome Leedy
4 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
35 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men John Hartnett
2 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 3 Men Davis Hand
26 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
30 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 3 Men Eddie DeLisle
22 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
23 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
29 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
6 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
4 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
16 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Jerome Leedy
7 Tuesday PIR: June Team Standings Category 1/2/3
4 Tuesday PIR: June Team Standings Cat 3/4
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite Men John Hartnett
5 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 John Hartnett
5 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Men Cat 1/2 Kyle Medlin
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Cat 5 jared etzel
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Cat 4 Nathan Etzel
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
14 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Dwayne Farr
37 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men John Hartnett
DNS Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Kyle Medlin
6 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 3 Men Davis Hand
27 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 3 Men Antonio Castaneda JR
30 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 3 Men Eddie DeLisle
DNS Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 3 Men Eric Nelson
22 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Jerome Leedy
23 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Nathan Etzel
29 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Michael Zaccaro
8 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men U35 Jerome Leedy
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men U35 Michael Zaccaro
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Eric Nelson
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 4/5 Michael Zaccaro
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 4/5 Nathan Etzel
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 1/2/3 Eric Nelson
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 1/2/3 Brad Sigurdson
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 1/2/3 John Hartnett
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 1/2/3 Kyle Medlin
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 1/2/3 Dwayne Farr
22 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
1 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
5 Salem STXC: Final Series Standings Cat 2 Men Brad Sigurdson
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Eric Nelson
18 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
10 Salem STXC: Series Standings Cat 2 Men Brad Sigurdson
14 Tuesday PIR: July Team Standings Category 1/2/3
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 4/5 Nathan Etzel
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 4/5 Michael Zaccaro
24 Tuesday PIR: April Series Standings Cat 3/4 Jerome Leedy
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 1/2/3 Kyle Medlin
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 1/2/3 John Hartnett
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 1/2/3 Dwayne Farr
15 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Jerome Leedy
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 4/5 Michael Zaccaro
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 1/2/3 Kyle Medlin
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 1/2/3 Eric Nelson
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 1/2/3 John Hartnett
4 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
9 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
9 Monday PIR: July Series Standings Masters 4/5 Jerome Leedy
30 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Antonio Castaneda JR
4 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
8 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Jerome Leedy
4 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
3 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
4 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brad Sigurdson
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Medlin
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Cat 4/5 Michael Zaccaro
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Cat 4/5 Nathan Etzel
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Cat 1/2/3 Kyle Medlin
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Cat 1/2/3 John Hartnett
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Cat 1/2/3 Dwayne Farr
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Cat 3 Antonio Castaneda JR
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Cat 3 Davis Hand
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Cat 3 Austin Aske
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Cat 3 Brad Sigurdson
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings MEN CAT 1/3 Kyle Medlin
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel
10 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 John Hartnett
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Nathan Etzel