Team Planet X USA

Event Category Name
26 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Michael Hopkins
29 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Souk Soulinthone
43 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Mark Jensen
27 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Bill Holmes
20 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C Souk Soulinthone
13 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C Nic Kytlica
27 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Michael Hopkins
14 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Scott Kocher
49 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Ken Elser
58 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Zachary Goude
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Sage Freeman
50 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Vincent Rodarte
36 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Brandon Rothauge
7 Fazio Farms CX Part Deux Category C Stewart Campbell
9 Fazio Farms CX Part Deux Beginner Men Bill Holmes
1 Psycho Cross Junior Men 15-16 Erik Hammenquist
5 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ C Ken Elser
18 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Aneel Nath
38 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Zachary Goude
10 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Sage Freeman
17 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Bill Holmes
33 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Dean Maclean
26 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Sage Freeman
7 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Aneel Nath
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Stewart Campbell
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Scott Kocher
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Bill Holmes
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Sage Freeman
67 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Dean Maclean
113 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Stewart Campbell
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Sage Freeman
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Aneel Nath
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Bill Holmes
19 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Zachary Goude
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Ken Elser
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Sage Freeman
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Aneel Nath
19 Blind Date at the Dairy: September Standings Singlespeed Brandon Rothauge
82 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Zachary Goude
10 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Sage Freeman
DNF Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Dean Maclean
113 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Ken Elser
9 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Bill Holmes
168 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Michael Hopkins
154 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Mark Jensen
20 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Mark Jensen
44 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Ken Elser
61 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Michael Hopkins
24 Blind Date at the Dairy Singlespeed Brandon Rothauge
10 Blind Date at the Dairy Beginner Men Bill Holmes
80 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Mark Jensen
7 Oregon Coast Gravel Epic: Abomination by Gender Men Nic Kytlica
15 Cross Crusade: Rainier Beginner Men Dean Maclean
6 Blind Date at the Dairy Beginner Men Bill Holmes
29 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Ken Elser
43 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Michael Hopkins
71 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Sage Freeman
89 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Michael Hopkins
21 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Bill Holmes
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Vince Rodarte
18 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Dean Maclean
37 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Mark Jensen
20 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B Sage Freeman
15 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men Bill Holmes
24 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men Rob Burton
10 Blind Date at the Dairy Beginner Men Bill Holmes
48 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Michael Hopkins
71 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Mark Jensen
37 Battle At Barlow Masters 35+ B Sage Freeman
47 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Mark Jensen
21 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ B Sage Freeman
24 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Singlespeed Vincent Rodarte
9 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Singlespeed Brandon Rothauge
12 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Dean Maclean
4 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Nic Kytlica
13 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Bill Holmes
14 Blind Date at the Dairy Singlespeed Brandon Rothauge
50 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Michael Hopkins
9 Blind Date at the Dairy Beginner Men Bill Holmes
12 Fazio Farms Beginner Men Zachary Goude
7 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Nic Kytlica
10 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Bill Holmes
14 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Singlespeed Brandon Rothauge
21 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ B Sage Freeman
41 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ C Vincent Rodarte
17 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Stewart Campbell
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Jonathan Hall
18 Blind Date at the Dairy Singlespeed Brandon Rothauge
78 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Michael Hopkins
10 Blind Date at the Dairy Beginner Men Bill Holmes
11 Hood River Double Cross Singlespeed Brandon Rothauge
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Brandon Rothauge
31 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Michael Giolinski
1 Masters and Juniors Track Races: August Series Standings Women 40-49 Bre Rue
4 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men Stewart Campbell
33 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B Brandon Rothauge
31 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B Sage Freeman
26 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men Zachary Goude
32 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Singlespeed Brandon Rothauge
34 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men Jonathan Hall
42 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Brandon Rothauge
26 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men Zachary Goude
18 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men Bill Holmes
27 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Sage Freeman
17 Tuesday PIR: August Series Standings Category 4/5 Mark Jensen
16 Tuesday PIR: August Series Standings Category 4/5 Bill Holmes
21 Tuesday PIR Category 4/5 Nic Kytlica
8 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
13 Monday PIR Masters 4/5 Geoff Rinella
15 Monday PIR Masters 4/5 Mark Jensen
17 Monday PIR Masters 4/5 Bill Holmes
34 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men C 35+ Bill Holmes
19 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men C 35+ Mark Jensen
22 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Beginner Men Zachary Goude
4 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Beginner Men Nic Kytlica
29 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Stewart Campbell
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 30+ Stewart Campbell
3 Alpenrose Thursday Series Category C Mark Jensen
1 Masters and Juniors Track Races Women 40-49 Bre Rue
5 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
16 Monday PIR Masters 4/5 Mark Jensen
18 Monday PIR Masters 4/5 Geoff Rinella
7 Gresham Criterium Masters 40+ Category 4/5 Mark Jensen
13 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
22 Monday PIR Masters 4/5 Bill Holmes
9 Monday PIR Masters 4/5 Mark Jensen
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men Category 4/5 Scott Kocher
104 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Michael Hopkins
21 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Scott Kocher
8 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 35-39 Stewart Campbell
7 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 35-39 Michael Hopkins
136 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Stewart Campbell
20 Tour of Aufderheide Men Nic Kytlica
21 Tour of Aufderheide Men Souk Soulinthone
3 Alpenrose Thursday Series Category C Mark Jensen
8 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
19 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
15 Monday PIR Masters 4/5 Mark Jensen
6 Monday PIR Novice Men Dean Maclean
8 Salem STXC Category 2 Men anthony colistro
129 OBRA Time Trial: Combined Combined Geoff Rinella
16 OBRA Time Trial Masters Men 60-64 Tom Kelly
5 OBRA Time Trial Masters Men 35-39 Geoff Rinella
131 OBRA Time Trial: Combined Combined Tom Kelly
4 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 60+ Tom Kelly
8 Tuesday PIR Category 4/5 Nic Kytlica
3 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
6 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
6 Monday PIR Novice Tom Kelly
1 Monday PIR Senior Women Bre Rue
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Jensen
24 Portland Short Track Series Singlespeed Brandon Rothauge
19 Monday PIR Masters Men 4/5 Geoff Rinella
55 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Tom Kelly
7 Revenge of the Disc: July 27 Masters 60+ Men Tom Kelly
16 Tuesday PIR Category 4/5 Tom Kelly
22 Tuesday PIR Category 4/5 Rob Burton
13 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
26 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
12 Tuesday PIR Category 4/5 Geoff Rinella
23 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Geoff Rinella
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Jensen
4 Monday PIR Novice Tom Kelly
6 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Brian Hays
9 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Bill Holmes
43 Revenge of the Disc: July 20: Combined Combined Tom Kelly
4 Revenge of the Disc: July 20 Masters 60+ Men Tom Kelly
7 Alpenrose Thursday Series Category B John M. Schmidt
16 Tuesday PIR Category 4/5 Brandon Rothauge
17 Tuesday PIR Category 4/5 Tom Kelly
20 Tuesday PIR Category 4/5 Geoff Rinella
14 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
7 Tuesday PIR Category 4/5 Nic Kytlica
21 Tuesday PIR Category 4/5 Joseph Cooney
22 Tuesday PIR Category 4/5 Zachary Goude
9 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
11 Tuesday PIR Category 4/5 Brian Hays
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Jensen
7 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Brian Hays
28 Portland Short Track Series Singlespeed Brandon Rothauge
6 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Bill Holmes
27 Montinore Road Race Men Category 4/5 Nic Kytlica
21 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 4/5 Tom Kelly
20 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 4/5 John M. Schmidt
6 Revenge of the Disc Masters 60+ Men Tom Kelly
8 Revenge of the Disc: July 13 Masters 60+ Men Tom Kelly
2 Revenge of the Disc: July 13 Masters 30+ Men Stewart Campbell
93 Revenge of the Disc: Combined Combined Tom Kelly
54 Revenge of the Disc: Combined Combined Tom Kelly
4 Alpenrose Thursday Series Category C John M. Schmidt
16 Tuesday PIR Category 4/5 Nic Kytlica
6 Tuesday PIR Category 4/5 Brian Hays
17 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
4 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
19 Tuesday PIR Category 4/5 Bre Rue
10 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
21 Tuesday PIR Category 4/5 Geoff Rinella
5 Monday PIR Novice Tom Kelly
31 Monday PIR Masters Men 4/5 Geoff Rinella
24 Monday PIR Masters Men 4/5 Brian Hays
16 Monday PIR Masters Men 4/5 Bill Holmes
12 Monday PIR Masters Men 4/5 John M. Schmidt
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Jensen
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Stewart Campbell
6 Monday PIR Novice Rob Burton
5 St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 John M. Schmidt
22 St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Tom Kelly
5 Blue Ribbon Track Omnium Category 4/5 John M. Schmidt
24 Tuesday PIR Category 4/5 Rob Burton
23 Tuesday PIR Category 4/5 Zachary Goude
21 Tuesday PIR Category 4/5 Tom Kelly
14 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Jensen
9 Tuesday PIR Category 4/5 Geoff Rinella
7 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
19 Monday PIR Masters 4/5 Mark Jensen
18 Monday PIR Masters 4/5 Brian Hays
15 Monday PIR Masters 4/5 Geoff Rinella
5 Monday PIR Novice Joseph Cooney
2 Monday PIR Novice Tom Kelly
3 Pringle Creek Criterium Men 60+ Tom Kelly
23 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Brian Hays
22 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Bill Holmes
24 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Geoff Rinella
10 Tuesday PIR Category 4/5 Brian Hays
7 Tuesday PIR Category 4/5 Geoff Rinella
6 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
5 Tuesday PIR Category 5 Joseph Cooney
1 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
15 Tuesday PIR Category 4/5 Joseph Cooney
3 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
4 Monday PIR Novice Men Brian Hays
18 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Geoff Rinella
1 Monday PIR Novice Men Bill Holmes
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Jensen
5 Monday PIR Novice Men Rob Burton
10 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
9 Tuesday PIR Category 5 Rob Burton
7 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
4 Tuesday PIR Category 5 Bill Holmes
8 Tuesday PIR Category 4/5 Brandon Rothauge
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Jensen
3 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
6 Monday PIR Novice Men Brian Hays
4 Monday PIR Novice Men Geoff Rinella
17 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Tom Kelly
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Pro/Category 1 Women Bre Rue
4 Tuesday PIR Category 5 Bill Holmes
2 Tuesday PIR Category 5 Souk Soulinthone
9 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
10 Tuesday PIR Category 5 Nic Kytlica
7 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
2 Monday PIR Novice Men Geoff Rinella
5 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Bre Rue
5 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
37 Monday PIR Masters Men 4/5 Mark Jensen
127 OBRA TTT: Combined Combined Rob Burton
82 OBRA TTT: Combined Combined Stewart Campbell
5 OBRA TTT Men 4/5 Souk Soulinthone
5 OBRA TTT Men 4/5 Mark Jensen
80 OBRA TTT: Combined Combined Scott Kocher
128 OBRA TTT: Combined Combined Geoff Rinella
2 OBRA TTT Men 4/5 Stewart Campbell
2 OBRA TTT Men 4/5 Scott Kocher
2 OBRA TTT Men 4/5 Michael Hopkins
5 OBRA TTT Men 4/5 Rob Burton
129 OBRA TTT: Combined Combined Mark Jensen
79 OBRA TTT: Combined Combined Michael Hopkins
126 OBRA TTT: Combined Combined Souk Soulinthone
5 OBRA TTT Men 4/5 Geoff Rinella
17 Mary's Peak Hillclimb Men 60+ Tom Kelly
107 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Tom Kelly
92 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Stewart Campbell
3 Mary's Peak Hillclimb Men 30+ Stewart Campbell
3 Alpenrose Thursday Series Category C John M. Schmidt
9 Alpenrose Thursday Series Category B Brandon Rothauge
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite/Category 1 Women Bre Rue
19 Mt. Tabor Series Category 5 Men Michael Hopkins
8 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
9 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
4 Tuesday PIR Category 5 Bill Holmes
38 Monday PIR Masters Men 4/5 Geoff Rinella
8 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Bre Rue
3 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
33 Monday PIR Masters Men 4/5 Mark Jensen
6 Monday PIR Novice Men Rob Burton
10 Monday PIR Novice Men Zachary Goude
12 Hammer Velo Criterium Men Category 5 Tom Kelly
5 Hammer Velo Criterium Men Category 5 Michael Hopkins
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite/Category 1 Women Bre Rue
2 Tuesday PIR Category 5 Souk Soulinthone
5 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
3 Tuesday PIR Category 5 Mark Jensen
57 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Stewart Campbell
40 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Michael Hopkins
46 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Stewart Campbell
48 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Tom Kelly
5 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
4 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Tom Kelly
5 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Stewart Campbell
2 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 30+ Michael Hopkins
4 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 30+ Stewart Campbell
5 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 60+ Tom Kelly
54 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Tom Kelly
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite/Category 1 Women Bre Rue
3 Twilight TT Series: Combined Combined Zach Winter
4 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
3 Twilight TT Series Men 1/2 Zach Winter
6 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
2 Monday PIR Novice Men Geoff Rinella
36 Monday PIR Masters 4/5 Mark Jensen
12 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
8 Monday PIR Novice Men Rob Burton
4 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men C 35+ Souk Soulinthone
15 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 5 Tom Kelly
23 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men C 35+ Mark Jensen
2 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Women A 35+ Bre Rue
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Zach Winter
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite/Category 1 Women Bre Rue
13 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
10 Tuesday PIR Category 5 Rob Burton
6 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dennis Hahn
5 Monday PIR Novice Men Geoff Rinella
8 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
3 Monday PIR Novice Men Mark Jensen
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 5 Tom Kelly
35 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Dennis Hahn
36 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Sage Freeman
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Zach Winter
9 Fast Twitch Fridays Novice Men Group 1 Mark Jensen
5 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dennis Hahn
7 Tuesday PIR Category 5 Geoff Rinella
12 Monday PIR Novice Men Rob Burton
13 Monday PIR Novice Men Zachary Goude
14 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
11 Monday PIR Novice Men Geoff Rinella
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 5 anthony colistro
27 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Sage Freeman
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Zach Winter
24 Banana Belt Series Men Category 5 Tom Kelly
3 Banana Belt Series Men Category 1/2 Zach Winter
30 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 5 Tom Kelly
20 Hijinks Get Your Kinks Out Track Race Masters Men Mark Jensen
4 Hijinks Get Your Kinks Out Track Race Category 4 Men John M. Schmidt
7 Fast Twitch Fridays Men Category 5 Mark Jensen
5 Tuesday PIR Category 5 Bill Holmes
10 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
12 Tuesday PIR Category 5 Rob Burton
3 Monday PIR Novice Men Mark Jensen
7 Monday PIR Novice Men Geoff Rinella
5 Monday PIR Novice Men Tom Kelly
1 Willamette Gran Fondo Medio > Men > 40-49 anthony colistro
9 Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Sage Freeman
13 Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Dennis Hahn
4 Eugene Roubaix Masters 60+ Men 4/5 Tom Kelly
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 1/2/3 40+ Bre Rue
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 60+ Tom Kelly
17 Tuesday PIR Men Category 5 Tom Kelly
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dennis Hahn
10 Monday PIR Novice Tom Kelly
12 Monday PIR Novice Rob Burton
8 Monday PIR Novice Geoff Rinella
4 Monday PIR Novice Bill Holmes
15 Monday PIR Novice Zachary Goude
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 60+ 4/5 Tom Kelly
1 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Scott Kocher
16 Tuesday PIR Category 4/5 Brian Hays
14 Tuesday PIR Category 4/5 Bill Holmes
17 Tuesday PIR Category 5 Tom Kelly
9 Tuesday PIR Category 4/5 Scott Kocher
19 Tuesday PIR Category 4/5 Nic Kytlica
24 Tuesday PIR Category 4/5 Geoff Rinella
13 Monday PIR Novice Geoff Rinella
22 Monday PIR Novice Rob Burton
5 Monday PIR Novice Bill Holmes
11 Monday PIR Masters 4/5 Brian Hays
6 Monday PIR Senior Women Bre Rue
19 Monday PIR Novice Brian Hays
18 Monday PIR Novice Tom Kelly
14 Monday PIR Masters 4/5 Bill Holmes
30 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Dennis Hahn
58 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Sage Freeman
1 Rose Garden Circuit Race Series Category 4 60+ Tom Kelly
11 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Dennis Hahn
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 4/5 60+ Tom Kelly
21 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Geoff Rinella
115 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Bill Holmes
13 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 60+ Tom Kelly
125 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Tom Kelly
124 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Rob Burton
100 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Stewart Campbell
16 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 40+ Rob Burton
15 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Bill Holmes
4 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 30+ Stewart Campbell
134 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Geoff Rinella
8 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Dennis Hahn
10 As the Raven Flies TT Masters 60+ Men Tom Kelly
12 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Rob Burton
62 As the Raven Flies TT: Combined Combined Tom Kelly
60 As the Raven Flies TT: Combined Combined Rob Burton
18 As the Raven Flies TT: Combined Combined Dennis Hahn
DNF Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Mike Stockton
4 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Sage Freeman
12 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Bre Rue
100 As the Raven Flies TT: Combined Combined Tom Kelly
11 As the Raven Flies TT Masters 60+ Men Tom Kelly
27 Dirty Circles Men 1/2/3 Sage Freeman
18 Dirty Circles Masters Men 4/5 Stewart Campbell
29 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Stockton
10 Dirty Circles Women 1/2/3 Bre Rue
20 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sage Freeman
8 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mike Stockton
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Zach Winter
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Sage Freeman
25 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Dennis Hahn
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Bre Rue
9 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Stockton
29 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mike Stockton
20 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Sage Freeman
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Zach Winter
43 Dirty Circles Men 1/2/3 Sage Freeman
9 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Stockton
14 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mike Stockton
9 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sage Freeman
23 Dirty Circles Men 1/2/3 Sage Freeman
20 Dirty Circles Women 1/2/3 Bre Rue
18 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mike Stockton
3 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sage Freeman
9 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Stockton
10 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Stewart Campbell
172 Jack Frost TT: Combined Combined Stewart Campbell
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Zach Winter
30 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Sage Freeman
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Zach Winter
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Zach Winter
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Bre Rue
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 5 Tom Kelly
1 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 60+ Tom Kelly
3 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Women 40+ Bre Rue
5 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 4/5 Scott Kocher
13 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Bre Rue
11 Monday PIR: Series Standings for April Place Bre Rue
1 Willamette Gran Fondo by Distance Medio (55-Miles) anthony colistro
8 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Dennis Hahn
19 Tuesday PIR: April Series Standings Category 4/5 Scott Kocher
12 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 4/5 Scott Kocher
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Zach Winter
11 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Bre Rue
10 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Zach Winter
19 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
12 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 1/2 Zach Winter
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite/Category 1 Women Bre Rue
4 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 45+ Mark Jensen
8 Tuesday PIR: Team Series Standings Team
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Scott Kocher
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Dennis Hahn
19 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Mark Jensen
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Bill Holmes
1 Masters and Juniors Track Races: 3 Lap Women 40-49 Bre Rue
13 Salem STXC: Final Series Standings Category 2 Men anthony colistro
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Mark Jensen
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite/Category 1 Women Bre Rue
2 Tour of Aufderheide: Individual Results Men 30-39 Souk Soulinthone
1 Tour of Aufderheide: Individual Results Men 30-39 Nic Kytlica
11 Salem STXC: Series Standings Category 2 Men anthony colistro
8 Salem STXC: Series Standings Category 2 Men anthony colistro
26 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Geoff Rinella
19 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Brian Hays
17 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Bill Holmes
16 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Mark Jensen
11 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Nic Kytlica
15 Monday PIR: July Series Standings Masters 4/5 Bill Holmes
12 Monday PIR: July Series Standings Masters 4/5 Brian Hays
14 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bill Holmes
11 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Brian Hays
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Women Category 1/2/3 Bre Rue
16 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Category 1/2/3 Zach Winter
15 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Brian Hays
12 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bill Holmes
18 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Geoff Rinella
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Nic Kytlica
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Zach Winter
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Zach Winter
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Brian Hays
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Bill Holmes
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Category 1/2/3 Zach Winter
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Geoff Rinella
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Bill Holmes
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Brian Hays
19 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Brandon Rothauge
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Geoff Rinella
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Elite/Category 1 Women Bre Rue
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Bill Holmes
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 1/2/3 Zach Winter
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 60+ Tom Kelly
14 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 45+ Mark Jensen