Team Rose City

Event Name
13 Kruger's Crossing James Thiele
8 Kruger's Crossing Barbara Thiele
DNF Kruger's Crossing Guus Sophie
11 Kruger's Crossing Paul Mautner
48 Cross Crusade (USGP Finale) Paul Mautner
12 Cross Crusade (USGP Finale) Guus Sophie
25 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Barbara Thiele
33 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade David Miller
23 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Darell Provencher
57 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Darell Provencher
34 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Paul Mautner
46 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Mark Ontiveros
29 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade James Thiele
23 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Darell Provencher
64 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Darell Procencher
48 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Guus Sophie
30 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Guus Sophie
40 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade James Thiele
51 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Paul Mautner
11 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 James Thiele
13 Cross Crusade Darell Provencher
41 Cross Crusade James Thiele
37 Cross Crusade Paul Mautner
35 Cross Crusade Guus Sophie
52 Cross Crusade Paul Mautner
54 Cross Crusade David Miller
20 Cross Crusade Renata Hahn
DNF Cross Crusade Barbara Thiele
36 Cross Crusade Guus Sophie
46 Cross Crusade James Thiele
57 Cross Crusade Evan Cumpston
53 Cross Crusade Mark Ontiveros
18 Cross Crusade Barbara Thiele
19 Cross Crusade Darell Provencher
20 Cross Crusade Pam Reid
47 Cross Crusade David Miller
39 Cross Crusade Guus Sophie
48 Cross Crusade James Thiele
36 Veloce's Battle at Barlow CCX James Thiele
14 Veloce's Battle at Barlow CCX Barbara Thiele
18 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 James Thiele
17 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall David Miller
62 Cross Crusade Mark Ontiveros
23 Cross Crusade Darell Provencher
50 Cross Crusade Paul Mautner
48 Cross Crusade James Thiele
23 Cross Crusade Guus Sophie
19 Cross Crusade David Miller
DNF Cross Crusade Barbara Thiele
18 Hood River Cyclocross Classic Guus Sophie
25 Hood River Cyclocross Classic James Thiele
22 Hood River Cyclocross Classic Paul Mautner
13 Hood River Cyclocross Classic Barbara Thiele
11 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Paul Mautner
7 Eugene Short Cyclocross Series Paul Mautner
8 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla David Miller
13 OBRA Championship Points Races Paul Mautner
17 OBRA Championship Points Races Darell Provencher
16 OBRA Championship Points Races Eric Christenson
10 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
15 Fast Twitch Fridays - Season Totals Darell Provencher
4 Fast Twitch Fridays - Season Totals Darell Provencher
9 Alpenrose Thursday Series - August Series Eric Christenson
34 Alpenrose Thursday Series - August Series Ted Forgeron
24 Alpenrose Thursday Series - August Series Paul Mautner
9 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
2 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
9 Mst/Jr Track Races - August Series Paul Mautner
6 Mst/Jr Track Races - August Series Eric Christenson
14 Mst/Jr Track Races - August Series Darell Provencher
5 Mst/Jr Track Races - August Series James Thiele
8 Mst/Jr Track Races - August Series Pam Reid
2 Mst/Jr Track Races - August Series Barbara Thiele
17 Monday PIR James Thiele
9 Monday PIR - August Series Renata Hahn
39 High Desert Omnium - Criterium Eric Christenson
3 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
7 Mst/Jr Track Races James Thiele
2 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
7 Monday PIR - Series Standings Renata Hahn
8 OBRA Masters Track Champs Paul Mautner
1 OBRA Masters Track Champs Darell Provencher
7 OBRA Masters Track Champs Paul Mautner
8 Falls City Firecracker MTB James Thiele
5 OBRA Masters Track Champs Eric Christenson
2 OBRA Masters Track Champs Eric Christenson
2 Falls City Firecracker MTB Barbara Thiele
1 OBRA Masters Track Champs Darell Provencher
6 OBRA Masters Track Champs Paul Mautner
1 OBRA Masters Track Champs Eric Christenson
1 OBRA Masters Track Champs Darell Provencher
4 OBRA Masters Track Champs Paul Mautner
8 OBRA Masters Track Champs James Thiele
4 OBRA Masters Track Champs Darell Provencher
4 OBRA Masters Track Champs Eric Christenson
3 OBRA Masters Track Champs Barbara Thiele
6 OBRA Masters Track Champs Paul Mautner
1 OBRA Masters Track Champs Eric Christenson
3 OBRA Masters Track Champs Paul Mautner
1 OBRA Masters Track Champs Darell Provencher
8 OBRA Masters Track Champs Barbara Thiele
9 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
4 Mst/Jr Track Races - TT Times Barbara Thiele
8 Mst/Jr Track Races - TT Times James Thiele
1 Mst/Jr Track Races - TT Times Eric Christenson
9 Mst/Jr Track Races - TT Times James Thiele
2 Mst/Jr Track Races - TT Times Eric Christenson
5 Mst/Jr Track Races - TT Times Eric Christenson
10 Mst/Jr Track Races - TT Times James Thiele
4 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall James Thiele
9 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Pam Reid
3 Portland MTB Short Track Series Grand Finale James Thiele
5 Monday PIR - Series Standings Renata Hahn
28 OBRA Criterium Championships Paul Mautner
6 OBRA Criterium Championships Eric Christenson
DNF OBRA Criterium Championships James Thiele
1 OBRA Criterium Championships Barbara Thiele
21 Crawfish Criterium Paul Mautner
4 Mst/Jr Track Races Pam Reid
5 Mst/Jr Track Races James Thiele
6 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
3 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
5 Portland MTB Short Track Series James Thiele
7 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
4 Monday PIR Renata Hahn
DNF Monday PIR Jeff Buck
32 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
20 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Ted Forgeron
32 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Jeff Buck
11 OBRA Time Trial Championships - 41K James Thiele
4 OBRA Time Trial Championships - 41K Jeff Buck
1 OBRA Time Trial Championships - 41K Ted Forgeron
2 OBRA Time Trial Championships - 41K Eric Christenson
100 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time James Thiele
138 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
147 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Renata Hahn
69 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Eric Christenson
20 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Ted Forgeron
69 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Eric Christenson
100 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined James Thiele
138 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Barbara Thiele
147 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Renata Hahn
69 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Eric Christenson
20 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Ted Forgeron
32 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Jeff Buck
100 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined James Thiele
2 OBRA Time Trial Championships - 41K Barbara Thiele
DNF OBRA Time Trial Championships - 20K Dean Parsley
2 OBRA Time Trial Championships - 20K Roger Johnson
147 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Renata Hahn
138 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Barbara Thiele
5 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
5 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Roger Johnson
5 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Roger Johnson
4 OBRA Time Trial Championships - 41K Renata Hahn
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Barbara Thiele
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships James Thiele
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Paul Mautner
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Paul Mautner
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Paul Mautner
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Barbara Thiele
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Paul Mautner
10 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
8 Alpenrose Thursday Series Ted Forgeron
1 The Mid-Summer Criterium Series Barbara Thiele
17 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Eric Christenson
27 The Mid-Summer Criterium Series Eric Christenson
1 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Barbara Thiele
2 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
3 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
1 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
9 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
6 Monday PIR - July Series Renata Hahn
6 Portland MTB Short Track Series James Thiele
3 Monday PIR Renata Hahn
15 Vancouver Courthouse Criterium Dave Faust
4 Fast Twitch Fridays - July Series Darell Provencher
26 Alpenrose Thursday Series - July Series Paul Mautner
12 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
37 Alpenrose Thursday Series - July Series Darell Provencher
8 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
3 The Mid-Summer Criterium Series Barbara Thiele
3 Mst/Jr Track Races - July Series James Thiele
3 Mst/Jr Track Races Ted Forgeron
5 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
4 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
6 Mst/Jr Track Races - July Series Ted Forgeron
2 Mst/Jr Track Races - July Series Barbara Thiele
5 Mst/Jr Track Races - July Series Pam Reid
9 Mst/Jr Track Races - July Series Eric Christenson
7 Mst/Jr Track Races - July Series Paul Mautner
2 Mst/Jr Track Races - July Series Darell Provencher
5 Portland MTB Short Track Series James Thiele
11 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Darell Provencher
8 Oakridge Fat Tire MTB James Thiele
11 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Paul Mautner
7 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Darell Provencher
1 Oakridge Fat Tire MTB Barbara Thiele
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Paul Mautner
6 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Darell Provencher
9 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Paul Mautner
2 The Mid-Summer Criterium Series Barbara Thiele
9 The Mid-Summer Criterium Series Eric Christenson
4 Mst/Jr Track Races Pam Reid
5 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
7 Mst/Jr Track Races James Thiele
4 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
1 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
4 Mst/Jr Track Races Ted Forgeron
9 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
6 Portland MTB Short Track Series James Thiele
22 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Alan Sherman
3 Larch Mtn Hillclimb #2 Dave Faust
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Eric Christenson
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
44 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Dave Faust
58 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Eric Christenson
22 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Alan Sherman
76 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
44 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Dave Faust
58 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Eric Christenson
8 Larch Mtn Hillclimb #2 Alan Sherman
76 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
1 Fast Twitch Fridays Darell Provencher
14 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
13 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
2 Mt Tabor Series David Auker
5 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
27 Portland MTB Short Track Series James Thiele
11 Alpenrose Challenge Eric Christenson
12 Alpenrose Challenge Paul Mautner
DNF Alpenrose Challenge Darell Provencher
DNF Alpenrose Challenge Ted Forgeron
DNF Alpenrose Challenge Darell Provencher
10 Alpenrose Challenge Paul Mautner
9 Alpenrose Challenge Darell Provencher
11 Alpenrose Challenge Eric Christenson
6 Alpenrose Challenge Darell Provencher
6 Alpenrose Challenge Paul Mautner
10 Alpenrose Challenge Paul Mautner
8 Alpenrose Challenge James Thiele
5 Alpenrose Challenge Eric Christenson
3 Alpenrose Challenge Eric Christenson
4 Alpenrose Challenge Eric Christenson
8 Alpenrose Challenge Paul Mautner
9 Alpenrose Challenge James Thiele
2 Alpenrose Challenge Darell Provencher
16 Alpenrose Challenge Barbara Thiele
9 Alpenrose Challenge Eric Christenson
18 Mt Tabor Series Dave Faust
7 Mt Tabor Series Roger Joys
1 Mt Tabor Series David Auker
7 Mst/Jr Track Races James Thiele
4 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
3 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
11 Mt Tabor Circuit Race Alan Sherman
4 OBRA Road Race Roger Johnson
10 OBRA Road Race Eric Christenson
14 OBRA Road Race Ted Forgeron
DNF OBRA Road Race Dave Faust
8 OBRA Road Race Jeff Buck
3 OBRA Road Race Barbara Thiele
28 OBRA Road Race James Thiele
DNF OBRA Road Race Renata Hahn
3 Fast Twitch Fridays Darell Provencher
23 Fast Twitch Fridays - June Overall Darell Provencher
4 Fast Twitch Fridays - June Overall Darell Provencher
8 Alpenrose Thursday Series - June Series Darell Provencher
11 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
13 Alpenrose Thursday Series - June Series Paul Mautner
24 Alpenrose Thursday Series - June Series Ted Forgeron
7 Mt Tabor Series Roger Joys
5 Mt Tabor Series - June Results Barbara Thiele
7 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
6 Mst/Jr Track Races - June Series Paul Mautner
4 Mst/Jr Track Races - June Series James Thiele
1 Mst/Jr Track Races - June Series Eric Christenson
2 Mst/Jr Track Races - June Series Ted Forgeron
4 Mst/Jr Track Races Ted Forgeron
1 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
4 Mst/Jr Track Races - June Series Pam Reid
3 Mst/Jr Track Races - June Series Barbara Thiele
5 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
3 Mst/Jr Track Races - June Series Darell Provencher
2 Monday PIR Renata Hahn
18 Monday PIR - June Series Jeff Buck
56 Monday PIR - June Series James Thiele
2 Monday PIR - June Series Renata Hahn
8 Monday PIR Jeff Buck
6 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Eric Christenson
1 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Ted Forgeron
4 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Eric Christenson
1 Fast Twitch Fridays - 500m Darell Provencher
4 Fast Twitch Fridays - Overall Darell Provencher
1 Mt Tabor Series David Auker
7 Mt Tabor Series Barbara Thiele
5 Mst/Jr Track Races James Thiele
2 Mst/Jr Track Races Pam Reid
3 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
1 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
2 Mst/Jr Track Races Ted Forgeron
2 Monday PIR Renata Hahn
74 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Roger Johnson
78 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time David Miller
6 Larch Mtn Hillclimb #1 David Miller
2 Larch Mtn Hillclimb #1 Roger Johnson
10 Larch Mtn Hillclimb #1 Alan Sherman
2 Shiloh Cyclery Super Sunday Short Track Pam Reid
33 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Alan Sherman
74 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
33 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Alan Sherman
78 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined David Miller
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Darell Provencher
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Paul Mautner
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Paul Mautner
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Darell Provencher
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Paul Mautner
4 Mt Tabor Series Barbara Thiele
23 Mt Tabor Series James Thiele
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Paul Mautner
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Paul Mautner
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Paul Mautner
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Paul Mautner
47 OBRA Rehearsal Race Eric Christenson
48 OBRA Rehearsal Race James Thiele
14 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
12 Alpenrose Thursday Series Ted Forgeron
6 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
5 Mt Tabor Series Barbara Thiele
25 Mt Tabor Series Dave Faust
34 Monday PIR Jeff Buck
6 Monday PIR Renata Hahn
48 Monday PIR James Thiele
12 Picketts Charge (State Championships) MTB James Thiele
4 Picketts Charge (State Championships) MTB Barbara Thiele
6 Picketts Charge (State Championships) MTB Pam Reid
100 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Roger Johnson
9 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Roger Johnson
3 Eugene Hillclimb Series - May Series Roger Johnson
11 Eugene Hillclimb Series - May Series Roger Johnson
2 Eugene Hillclimb Series Roger Johnson
25 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
50 Monday PIR - May Series Jeff Buck
27 Monday PIR - May Series Renata Hahn
10 Monday PIR Barbara Thiele
6 Monday PIR James Thiele
20 Monday PIR - May Series James Thiele
12 Monday PIR - May Series Barbara Thiele
19 Silverton Road Race Dave Faust
4 Silverton Road Race Barbara Thiele
DNF Silverton Road Race Jeff Buck
24 Silverton Road Race Alan Sherman
DNF Silverton Road Race James Thiele
12 Alpenrose Thursday Series - May Series Darell Provencher
6 Alpenrose Thursday Series - May Series Ted Forgeron
7 Alpenrose Thursday Series - May Series Paul Mautner
1 Alpenrose Thursday Series - May Series Darell Provencher
83 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Roger Johnson
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Roger Johnson
23 Monday PIR - Series Standings Renata Hahn
9 Monday PIR - Series Standings Barbara Thiele
44 Monday PIR - Series Standings Jeff Buck
30 Monday PIR Jeff Buck
8 Monday PIR Barbara Thiele
1 Swan Island Criterium Renata Hahn
36 Swan Island Criterium Jeff Buck
6 Swan Island Criterium Barbara Thiele
25 Swan Island Criterium James Thiele
34 Swan Island Criterium Riley Moody
35 Swan Island Criterium James Thiele
120 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
88 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Eric Christenson
89 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Ralph Medica
90 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Dave Faust
91 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time David Miller
46 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Darell Provencher
47 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Ted Forgeron
45 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Jeff Buck
44 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Scott Wonder
122 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Riley Moody
123 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time James Thiele
121 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Mike Chombeau
120 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Paul Mautner
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Eric Christenson
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Ralph Medica
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Dave Faust
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships David Miller
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Darell Provencher
121 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Mike Chombeau
123 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined James Thiele
122 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Riley Moody
44 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Scott Wonder
45 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
47 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Ted Forgeron
46 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Darell Provencher
91 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined David Miller
90 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Dave Faust
89 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Ralph Medica
88 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Eric Christenson
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Paul Mautner
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Ted Forgeron
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Jeff Buck
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Riley Moody
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships James Thiele
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Mike Chombeau
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Scott Wonder
6 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Darell Provencher
2 Eugene Hillclimb Series Roger Johnson
28 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
28 Monday PIR Jeff Buck
12 Monday PIR Renata Hahn
27 Monday PIR Riley Moody
28 Monday PIR - Series Standings Jeff Buck
12 Monday PIR - Series Standings Renata Hahn
20 Monday PIR - Series Standings Dave Faust
27 Monday PIR - Series Standings Riley Moody
20 Monday PIR Dave Faust
8 Eric Kautzky Memorial Track Race Ted Forgeron
13 Eric Kautzky Memorial Track Race Darell Provencher
10 Eric Kautzky Memorial Track Race Darell Provencher
3 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Paul Mautner
1 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Darell Provencher
32 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
2 Eugene Hillclimb Series Roger Johnson
3 Alpenrose Thursday Series - 500m Ted Forgeron
1 Alpenrose Thursday Series - 500m Darell Provencher
2 Eugene Hillclimb Series Roger Johnson
27 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
32 Monday PIR Jeff Buck
17 Monday PIR Gus Williams
9 Monday PIR Barbara Thiele
23 Monday PIR James Thiele
29 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Darell Provencher
36 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Paul Mautner
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Barbara Thiele
2 Estacada Time Trial - 20 Miles Roger Johnson
4 Estacada Time Trial - 20 Miles Darell Provencher
6 Estacada Time Trial - 20 Miles Dave Faust
42 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined James Thiele
36 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Paul Mautner
37 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Dave Faust
42 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time James Thiele
20 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Roger Johnson
63 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Barbara Thiele
42 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined James Thiele
36 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
37 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Dave Faust
6 Estacada Time Trial - 20 Miles James Thiele
20 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
63 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
37 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Dave Faust
29 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Darell Provencher
20 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Roger Johnson
63 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Barbara Thiele
4 Estacada Time Trial - 20 Miles Paul Mautner
29 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Darell Provencher
2 Eugene Time Trial Series Overall Standings Roger Johnson
3 Eugene Time Trial Series Roger Johnson
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
138 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
138 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Roger Johnson
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Roger Johnson
141 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Roger Johnson
16 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Roger Johnson
36 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race James Thiele
37 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification James Thiele
53 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Barbara Thiele
67 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Renata Hahn
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Eric Christenson
11 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jeff Buck
27 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Darell Provencher
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Paul Mautner
7 Estacada Time Trial Paul Mautner
3 Estacada Time Trial Darell Provencher
1 Estacada Time Trial Jeff Buck
2 Estacada Time Trial Barbara Thiele
5 Estacada Time Trial Renata Hahn
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Eric Christenson
2 Estacada Time Trial Roger Johnson
261 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time James Thiele
245 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Eric Christenson
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial James Thiele
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Eric Christenson
44 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race James Thiele
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Eric Christenson
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Roger Johnson
3 Eugene Time Trial Series Roger Johnson
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Roger Johnson
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
2 Eugene Time Trial Series Roger Johnson
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Paul Mautner
97 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Barbara Thiele
42 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Roger Johnson
68 Estacada Time Trial: Combined Results by Time James Thiele
14 Estacada Time Trial Paul Mautner
17 Estacada Time Trial James Thiele
2 Estacada Time Trial Barbara Thiele
68 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined James Thiele
42 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
97 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
2 Estacada Time Trial Roger Johnson
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
20 Kings Valley Road Race Renata Hahn
28 Kings Valley Road Race James Thiele
8 Kings Valley Road Race Jeff Buck
9 Kings Valley Road Race Renata Hahn
22 Kings Valley Road Race Scott Wonder
2 Kings Valley Road Race Eric Christenson
3 Eugene Time Trial Series Roger Johnson
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Roger Johnson
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
12 Piece of Cake Jeff Buck
4 Piece of Cake Renata Hahn
19 Piece of Cake Scott Wonder
18 Piece of Cake James Thiele
18 Piece of Cake Eric Christenson
6 Piece of Cake Barbara Thiele
22 Ice Breaker Criterium Paul Mautner
1 20th Peak Sports Mudslinger MTB Barbara Thiele
7 20th Peak Sports Mudslinger MTB James Thiele
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Eric Christenson
23 Banana Belt Road Race Series James Thiele
15 Banana Belt Road Race Series Jim Kenney
5 Banana Belt Road Race Series Eric Christenson
20 Banana Belt Road Race Series Jeff Buck
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Jeff Buck
11 Banana Belt Road Race Series Dave Faust
4 Banana Belt Road Race Series Eric Christenson
17 Banana Belt Road Race Series Jim Kenney
21 Banana Belt Road Race Series Jeff Buck
22 Banana Belt Road Race Series Darell Provencher
39 Banana Belt Road Race Series James Thiele
4 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Jeff Buck
8 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Eric Christenson
15 Banana Belt Road Race Series James Thiele
2 Banana Belt Road Race Series Jeff Buck
15 Banana Belt Road Race Series Jim Kenney
13 Banana Belt Road Race Series Eric Christenson
233 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Renata Hahn
77 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jeff Buck
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Darell Provencher
163 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Eric Christenson
223 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jim Kenney
256 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Barbara Thiele
233 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Renata Hahn
77 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Darell Provencher
163 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Eric Christenson
223 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jim Kenney
256 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
8 Jack Frost Time Trial Jeff Buck
1 Jack Frost Time Trial Barbara Thiele
29 Jack Frost Time Trial Jim Kenney
16 Jack Frost Time Trial Eric Christenson
9 Jack Frost Time Trial Darell Provencher
7 Jack Frost Time Trial Renata Hahn
15 Cherry Pie Road Race Darell Provencher
2 Cherry Pie Road Race Barbara Thiele
23 Cherry Pie Road Race James Thiele
15 Cherry Pie Road Race Eric Christenson
6 Cherry Pie Road Race Dave Faust
4 Cherry Pie Road Race Jeff Buck
6 Cherry Pie Road Race Renata Hahn