Veloshop

Event Category Name
2 Psycho Cross Series - Winter Cross Men B Jesse Graden
37 USGP of Cyclocross Race 6 Singlespeed Brian Garretson
36 USGP of Cyclocross Race 6 Singlespeed Michelle Savoie
16 USGP of Cyclocross Race 6 Singlespeed David Bisers
10 USGP of Cyclocross Race 6 Singlespeed Brad Urban
9 USGP of Cyclocross Race 6 Singlespeed joel madrone
3 USGP of Cyclocross Race 6 Singlespeed Brian Ellin
60 USGP of Cyclocross Race 6 B Men Brian Ecken
34 USGP of Cyclocross Race 6 B Men Matt Fox
63 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men Steven Hunter
40 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Michelle Savoie
39 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed David Bisers
35 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Brian Garretson
17 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Brad Urban
12 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed joel madrone
10 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Anderson Folts
9 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Mike Bene
2 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Brian Ellin
79 USGP of Cyclocross Race 5 B Men Brian Ecken
67 USGP of Cyclocross Race 5 B Men Sasha Lacey
27 USGP of Cyclocross Race 5 B Men Jesse Graden
DNS USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men Steven Hunter
13 Kruger's Crossing CX Classic Senior Men A Matthew Wills
34 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Andrew Wilson
16 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed John Dorfer
15 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Tommy Tuite
6 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Brian Garretson
5 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Thadeous Bamford
4 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Brad Urban
3 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Mike Bene
10 Kruger's Crossing CX Classic Men C Ashley Williams
4 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Men B Matt Fox
3 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Men B Jesse Graden
25 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Senior Men A Brad Urban
23 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Senior Men A Matthew Wills
17 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Senior Men A joel madrone
14 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Elizabeth Cardinal
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women B Heather Wills
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women B Devin Moeller
32 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Beginner Women Tiah Keever
69 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Andrew Smith
56 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Brian Ecken
40 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Sasha Lacey
33 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Matt Fox
20 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Jesse Graden
18 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Jonathan Vinson
4 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Jimmy Udall
DNF Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Brad Urban
DNF Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Quin Thompson
58 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Andrew Wilson
49 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Tony Pereira
40 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Ryan Forrest Thiele
23 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed John Dorfer
22 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Thadeous Bamford
20 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Isaac Harris
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Mike Bene
13 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Brian Ellin
11 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Brian Garretson
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Singlespeed Tommy Tuite
87 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men C Jason Skelton
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men C Brian Driscoll
44 Cross Crusade - Estacada Senior Men A Jed Floding
29 Cross Crusade - Estacada Senior Men A joel madrone
26 Cross Crusade - Estacada Senior Men A Anderson Folts
20 Cross Crusade - Estacada Senior Men A Matthew Wills
19 Cross Crusade - Estacada Senior Men A Steven Hunter
14 Cross Crusade - Estacada Women A Elizabeth Cardinal
20 Cross Crusade - Estacada Women B Elicia Cardenas
14 Cross Crusade - Estacada Women B Devin Moeller
40 Cross Crusade - Estacada Beginner Women Tiah Keever
DNF Cross Crusade - Estacada Men B Matt Fox
72 Cross Crusade - Estacada Men B Todd Foreman-Kinder
45 Cross Crusade - Estacada Men B Andrew Smith
9 Cross Crusade - Estacada Men B Jesse Graden
6 Cross Crusade - Estacada Men B Jonathan Vinson
5 Cross Crusade - Estacada Men B Jimmy Udall
61 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Andrew Wilson
24 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Ryan Forrest Thiele
18 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Isaac Harris
15 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Thadeous Bamford
12 Cross Crusade - Estacada Singlespeed David Bisers
10 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Brad Urban
9 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Brian Garretson
6 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Mike Bene
5 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Brian Ellin
2 Cross Crusade - Estacada Singlespeed Tommy Tuite
20 Cross Crusade - Estacada Men C Quin Thompson
3 Cross Crusade - Estacada Men C Brian Driscoll
74 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Thadeous Bamford
64 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Andrew Wilson
59 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Brian Garretson
46 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Isaac Harris
44 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Jesse Graden
43 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men David Bisers
41 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men John Dorfer
26 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Brad Urban
7 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Tommy Tuite
21 World Single Speed CX Championship Singlespeed Women Elicia Cardenas
23 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Wild Card Andrew Wilson
19 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Wild Card Tommy Tuite
4 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Wild Card Isaac Harris
22 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Women Devin Moeller
20 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Women Elicia Cardenas
104 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Andrew Wilson
74 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Isaac Harris
48 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men John Dorfer
41 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Thadeous Bamford
40 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Jesse Graden
33 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men David Bisers
31 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Tommy Tuite
28 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Brian Garretson
20 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Brad Urban
28 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Men A Mike Bene
28 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Senior Men A Anderson Folts
22 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Senior Men A Steven Hunter
31 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Elicia Cardenas
29 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Nicole Nestlen
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Heather Wills
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Devin Moeller
16 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Elizabeth Cardinal
23 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men C Erik Haunold
13 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men C Brian Driscoll
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men C Sasha Lacey
40 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Isaac Harris
37 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed David Bisers
27 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Thadeous Bamford
16 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Brian Garretson
12 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Brian Ellin
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Mike Bene
5 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Brad Urban
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Tommy Tuite
37 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Jesse Graden
21 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Matt Fox
12 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Jimmy Udall
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Jonathan Vinson
DNF Cross Crusade - Barton Park Men C Erik Haunold
6 Cross Crusade - Barton Park Men C Brian Driscoll
33 Cross Crusade - Barton Park Senior Men A Jed Floding
30 Cross Crusade - Barton Park Senior Men A Steven Hunter
24 Cross Crusade - Barton Park Senior Men A joel madrone
16 Cross Crusade - Barton Park Senior Men A Anderson Folts
15 Cross Crusade - Barton Park Masters Men A Mike Bene
13 Cross Crusade - Barton Park Women A Elizabeth Cardinal
9 Cross Crusade - Barton Park Women B Devin Moeller
7 Cross Crusade - Barton Park Women B Heather Wills
24 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Tiah Keever
42 Cross Crusade - Barton Park Men B Brian Ecken
17 Cross Crusade - Barton Park Men B Jesse Graden
13 Cross Crusade - Barton Park Men B Matt Fox
5 Cross Crusade - Barton Park Men B Jonathan Vinson
3 Cross Crusade - Barton Park Men B Jimmy Udall
82 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Mike Bene
67 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Andrew Wilson
47 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Brian Keeffe
46 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Tommy Tuite
44 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Quin Thompson
35 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Tony Pereira
32 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Ryan Forrest Thiele
30 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed John Dorfer
24 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Thadeous Bamford
18 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Isaac Harris
17 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed David Bisers
13 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Brad Urban
12 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Brian Garretson
5 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Brian Ellin
2 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Men B Jesse Graden
8 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Men A Joel Kossler
1 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Men A Steven Hunter
31 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Senior Men A Anderson Folts
22 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Senior Men A Steven Hunter
31 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Elicia Cardenas
29 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Nicole Nestlen
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Heather Wills
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Devin Moeller
18 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Elizabeth Cardinal
31 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men C Brian Driscoll
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men C Erik Haunold
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men C Sasha Lacey
25 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Thadeous Bamford
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Brian Ellin
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Brian Garretson
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Mike Bene
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Brad Urban
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Singlespeed Tommy Tuite
39 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men B Jesse Graden
28 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men B Matt Fox
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men B Jimmy Udall
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men B Jonathan Vinson
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men C Brian Driscoll
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men C Sasha Lacey
61 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Andrew Smith
59 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Todd Foreman-Kinder
48 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Matt Fox
22 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Jesse Graden
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Jimmy Udall
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Jonathan Vinson
51 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Andrew Wilson
50 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Brian Keeffe
47 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Tony Pereira
42 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Isaac Harris
22 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed David Bisers
21 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Brian Garretson
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed John Dorfer
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Thadeous Bamford
10 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Brian Ellin
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Mike Bene
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Brad Urban
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Tommy Tuite
17 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women A Elizabeth Cardinal
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Elicia Cardenas
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Heather Wills
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Devin Moeller
42 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Tiah Keever
25 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Men A Mike Bene
38 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Senior Men A Jed Floding
32 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Senior Men A joel madrone
27 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Senior Men A Tommy Tuite
22 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Senior Men A Steven Hunter
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Senior Men A Anderson Folts
46 Cross Crusade - Rainier HS Men A Mike Bene
45 Cross Crusade - Rainier HS Men A joel madrone
43 Cross Crusade - Rainier HS Men A Tommy Tuite
40 Cross Crusade - Rainier HS Men A Jed Floding
19 Cross Crusade - Rainier HS Men A Anderson Folts
15 Cross Crusade - Rainier HS Men A Steven Hunter
12 Cross Crusade - Rainier HS Women A Elizabeth Cardinal
6 Cross Crusade - Rainier HS Women B Devin Moeller
2 Cross Crusade - Rainier HS Women B Heather Wills
26 Cross Crusade - Rainier HS Beginner Women Tiah Keever
26 Cross Crusade - Rainier HS Men B Andrew Smith
18 Cross Crusade - Rainier HS Men B Jesse Graden
11 Cross Crusade - Rainier HS Men B Matt Fox
10 Cross Crusade - Rainier HS Men B Jonathan Vinson
58 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Andrew Wilson
42 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed John Dorfer
35 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Tony Pereira
21 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Isaac Harris
16 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Brian Garretson
15 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Thadeous Bamford
11 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Brad Urban
7 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Mike Bene
4 Cross Crusade - Rainier HS Singlespeed Tommy Tuite
2 Cross Crusade - Rainier HS Men C Sasha Lacey
13 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Elizabeth Cardinal
17 Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Nicole Nestlen
11 Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Elicia Cardenas
3 Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Devin Moeller
31 Cross Crusade - Horning's Hideout Beginner Women Tiah Keever
31 Cross Crusade - Horning's Hideout Senior Men A joel madrone
30 Cross Crusade - Horning's Hideout Senior Men A Jed Floding
15 Cross Crusade - Horning's Hideout Senior Men A Anderson Folts
12 Cross Crusade - Horning's Hideout Senior Men A Steven Hunter
9 Cross Crusade - Horning's Hideout Men C Sasha Lacey
40 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Todd Foreman-Kinder
26 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Matt Fox
24 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Jesse Graden
19 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Jonathan Vinson
9 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Jimmy Udall
67 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Brian Garretson
59 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Andrew Wilson
50 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Isaac Harris
36 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed John Dorfer
26 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed David Bisers
8 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Mike Bene
7 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Brad Urban
2 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Tommy Tuite
35 Cross Crusade Masters Men A Mike Bene
41 Cross Crusade Senior Men A joel madrone
36 Cross Crusade Senior Men A Anderson Folts
29 Cross Crusade Senior Men A Steven Hunter
37 Cross Crusade Women B Elicia Cardenas
33 Cross Crusade Women B Nicole Nestlen
5 Cross Crusade Women B Heather Wills
3 Cross Crusade Women B Devin Moeller
16 Cross Crusade Women A Elizabeth Cardinal
33 Cross Crusade Men C Erik Haunold
11 Cross Crusade Men C Brian Driscoll
8 Cross Crusade Men C Sasha Lacey
41 Cross Crusade Singlespeed Isaac Harris
32 Cross Crusade Singlespeed David Bisers
25 Cross Crusade Singlespeed Thadeous Bamford
11 Cross Crusade Singlespeed Mike Bene
10 Cross Crusade Singlespeed Brian Garretson
9 Cross Crusade Singlespeed Brad Urban
8 Cross Crusade Singlespeed Brian Ellin
2 Cross Crusade Singlespeed Tommy Tuite
31 Cross Crusade Men B Jesse Graden
30 Cross Crusade Men B Matt Fox
8 Cross Crusade Men B Jonathan Vinson
5 Cross Crusade Men B Jimmy Udall
88 Cross Crusade - Alpenrose Men C Jason Skelton
10 Cross Crusade - Alpenrose Men C Sasha Lacey
4 Cross Crusade - Alpenrose Men C Erik Haunold
76 Cross Crusade - Alpenrose Men B Todd Foreman-Kinder
33 Cross Crusade - Alpenrose Men B Andrew Smith
27 Cross Crusade - Alpenrose Men B Richard Cowan
24 Cross Crusade - Alpenrose Men B Matt Fox
19 Cross Crusade - Alpenrose Men B Jesse Graden
3 Cross Crusade - Alpenrose Men B Jonathan Vinson
76 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Andrew Wilson
70 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed David Bisers
47 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Quin Thompson
27 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Isaac Harris
26 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Tony Pereira
18 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Thadeous Bamford
7 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Brad Urban
6 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Brian Garretson
2 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Tommy Tuite
18 Cross Crusade - Alpenrose Women A Elizabeth Cardinal
11 Cross Crusade - Alpenrose Women B Nicole Nestlen
4 Cross Crusade - Alpenrose Women B Devin Moeller
32 Cross Crusade - Alpenrose Beginner Women Tiah Keever
DNF Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Tommy Tuite
55 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Mike Bene
46 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Brian Ellin
44 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Jed Floding
39 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Steven Hunter
38 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A joel madrone
20 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Anderson Folts
30 Battle at Barlow CCX Men B Brian Ecken
22 Battle at Barlow CCX Men B Jonathan Vinson
21 Battle at Barlow CCX Men B Jesse Graden
13 Battle at Barlow CCX Men B Jimmy Udall
24 Battle at Barlow CCX Singlespeed unknown
13 Battle at Barlow CCX Singlespeed David Bisers
12 Battle at Barlow CCX Singlespeed Brian Garretson
6 Battle at Barlow CCX Singlespeed Mike Bene
3 Battle at Barlow CCX Singlespeed Brad Urban
43 Battle at Barlow CCX Senior Men A joel madrone
39 Battle at Barlow CCX Senior Men A Brian Ellin
28 Battle at Barlow CCX Senior Men A Jed Floding
20 Battle at Barlow CCX Senior Men A Anderson Folts
16 Battle at Barlow CCX Senior Men A Steven Hunter
5 Battle at Barlow CCX Senior Men A Molly Cameron
15 Battle at Barlow CCX Women B Elicia Cardenas
12 Battle at Barlow CCX Women B Devin Moeller
7 Battle at Barlow CCX Women B Nicole Nestlen
3 Battle at Barlow CCX Women B Elizabeth Cardinal
12 Battle at Barlow CCX Men C Brian Driscoll
10 Battle at Barlow CCX Men C Sasha Lacey
7 Hood River Cyclocross Classic Women A Michelle Savoie
12 Hood River Cyclocross Classic Women B Elicia Cardenas
8 Hood River Cyclocross Classic Women B Elizabeth Cardinal
8 Hood River Cyclocross Classic Men C Sasha Lacey
6 Hood River Cyclocross Classic Men C Brian Driscoll
1 Hood River Cyclocross Classic Men C Andrew Smith
18 Hood River Cyclocross Classic Masters C Andrew Wilson
8 Hood River Cyclocross Classic Men B Matt Fox
23 Hood River Cyclocross Classic Singlespeed Andrew Wilson
17 Hood River Cyclocross Classic Singlespeed Jackson Wild
12 Hood River Cyclocross Classic Singlespeed John Dorfer
11 Hood River Cyclocross Classic Singlespeed Thadeous Bamford
8 Hood River Cyclocross Classic Singlespeed David Bisers
5 Hood River Cyclocross Classic Singlespeed Brad Urban
18 Hood River Cyclocross Classic Senior Men A Brian Ellin
6 Hood River Cyclocross Classic Senior Men A Tommy Tuite
4 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men David Bisers
2 Eugene Short Cross Series Men A Steven Hunter
25 Kruger's Kermesse Masters C Andrew Wilson
25 Kruger's Kermesse Singlespeed Quin Thompson
23 Kruger's Kermesse Singlespeed Isaac Harris
20 Kruger's Kermesse Singlespeed Tony Pereira
12 Kruger's Kermesse Singlespeed David Bisers
9 Kruger's Kermesse Singlespeed John Dorfer
8 Kruger's Kermesse Singlespeed Thadeous Bamford
5 Kruger's Kermesse Singlespeed Tommy Tuite
44 Kruger's Kermesse Men C Csaba Kormendy
35 Kruger's Kermesse Men C Erik Haunold
24 Kruger's Kermesse Men C Brian Driscoll
1 Kruger's Kermesse Men C Andrew Smith
DNF Kruger's Kermesse Men A Brian Ellin
18 Kruger's Kermesse Men A joel madrone
10 Kruger's Kermesse Men A Steven Hunter
1 Kruger's Kermesse Men A Molly Cameron
10 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men John Dorfer
7 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men Mike Bene
1 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men David Bisers
15 Eugene Short Cross Series Men A Steven Hunter
3 Eugene Short Cross Series Men A Steven Hunter
5 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men John Dorfer
3 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men David Bisers
2 Eugene Short Cross Series Singlespeed Men Mike Bene
DNF Eugene Short Cross Series Men A joel madrone
4 Eugene Short Cross Series Men A Steven Hunter
3 Scotty Graham Memorial XC Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
3 Scotty Graham Memorial XC Expert Women Elizabeth Cardinal
13 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Erik Haunold
16 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Erik Haunold
73 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Haunold
10 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 4/5 Erik Haunold
14 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Erik Haunold
10 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 4/5 Erik Haunold
3 Fast Twitch Fridays: August Series Novice Women Uma Kleppinger
23 Fast Twitch Fridays: August Series Sprinter Jonathan Vinson
1 Fast Twitch Fridays Sprint C Jonathan Vinson
29 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 Ian Hendry
11 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 Sasha Lacey
17 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Sasha Lacey
7 Mst/Jr Track Races: August Series Men 35+ Sasha Lacey
19 Monday PIR: August Series Open Women Uma Kleppinger
18 Monday PIR: August Series Open Women Devin Moeller
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Uma Spiess
8 Monday PIR Senior Women Uma Kleppinger
3 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Erik Haunold
54 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Erik Haunold
11 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Erik Haunold
6 High Desert Omnium Category 4/5 Men Erik Haunold
11 Health Net Criterium Category 3 Jonathan Vinson
10 Alpenrose Thursday Series Category 3 Sasha Lacey
59 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Devin Moeller
43 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Gabriel Ledger
59 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Devin Moeller
43 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Gabriel Ledger
4 Mary's Peak HC TT Women 4 Devin Moeller
7 Mary's Peak HC TT Men 5 Gabriel Ledger
2 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Sasha Lacey
6 OBRA Criterium Championships Women 4 Uma Kleppinger
9 OBRA Criterium Championships Category 3 Jonathan Vinson
3 OBRA Criterium Championships Junior Men 10-12 Clyde Bailey
13 OBRA Criterium Championships Category 4/5 Erik Haunold
10 OBRA Criterium Championships Senior Men Molly Cameron
12 Crawfish Criterium Category 4/5 Erik Haunold
2 Fast Twitch Fridays Novice Women Uma Kleppinger
12 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Men 4/5 Sasha Lacey
9 CMG Events/Alpine Mortgage Series Category 4/5 Sasha Lacey
3 Mst/Jr Track Races Men 35+ Sasha Lacey
8 Monday PIR Women Devin Moeller
163 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Uma Kleppinger
163 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
163 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
7 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Women 4 Uma Kleppinger
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Junior Men 10-12 Clyde Bailey
13 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Ian Hendry
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series Men 4/5 Sasha Lacey
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
18 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Jed Floding
13 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Brian Ellin
8 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
27 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Brian Ellin
15 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
14 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Molly Cameron
19 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Beginner Women Devin Moeller
18 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Beginner Women Elicia Cardenas
7 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Sport Women 19-39 Elicia Cardenas
4 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Sport Women 19-39 Beth Chase
22 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Singlespeed Mike Bene
21 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Singlespeed David Bisers
18 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Singlespeed John Dorfer
17 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Singlespeed Jonathan Vinson
15 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Singlespeed Tony Pereira
14 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Singlespeed Tommy Tuite
34 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Expert Men Mike Bene
15 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Expert Men Jonathan Vinson
5 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
27 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro Men Brian Ellin
15 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro Men Steven Hunter
14 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro Men Molly Cameron
23 Monday PIR: July Series Novice Women Shoshanna Cohen
22 Monday PIR: July Series Novice Women Uma Kleppinger
2 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Devin Moeller
9 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Beth Chase
5 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Elicia Cardenas
40 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Brian Garretson
21 Portland MTB Short Track Series Singlespeed David Bisers
17 Portland MTB Short Track Series Singlespeed John Dorfer
14 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Jonathan Vinson
13 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Mike Bene
12 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tony Pereira
25 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Andrew Wilson
30 Portland MTB Short Track Series Expert Men Jonathan Vinson
24 Portland MTB Short Track Series Expert Men David Bisers
17 Portland MTB Short Track Series Expert Men John Dorfer
15 Portland MTB Short Track Series Expert Men Mike Bene
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
18 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Jed Floding
13 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Brian Ellin
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steven Hunter
7 Monday PIR Category 4 Women Uma Kleppinger
7 Vancouver Courthouse Criterium Women 3/4 Uma Kleppinger
35 Vancouver Courthouse Criterium Category 4/5 Erik Haunold
4 Vancouver Courthouse Criterium Category 3 Jonathan Vinson
4 Vancouver Courthouse Criterium Junior U14 Clyde Bailey
9 Fast Twitch Fridays: July Series Novice Men Ian Hendry
5 Fast Twitch Fridays: July Series Novice Men Mike Bene
24 Fast Twitch Fridays: July Series Sprinter Sasha Lacey
10 Fast Twitch Fridays Novice Men Ian Hendry
2 Fast Twitch Fridays Sprinters C Sasha Lacey
32 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4/5 Ian Hendry
21 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4/5 Brian Keefe
16 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4/5 Jimmy Udall
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4/5 Sasha Lacey
9 Alpenrose Thursday Series Category 4 Brian Keefe
5 Alpenrose Thursday Series Category 4 Sasha Lacey
20 CMG Events/Alpine Mortgage Series Masters Mike Bene
20 PIR Category 1/2/3 Steven Hunter
15 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
8 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Elicia Cardenas
6 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Beth Chase
17 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Brian Garretson
14 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tony Pereira
12 Portland MTB Short Track Series Singlespeed John Dorfer
11 Portland MTB Short Track Series Singlespeed David Bisers
10 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Mike Bene
5 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Jonathan Vinson
25 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Andrew Wilson
19 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Erik Haunold
23 Portland MTB Short Track Series Expert Men Brian Garretson
22 Portland MTB Short Track Series Expert Men John Dorfer
18 Portland MTB Short Track Series Expert Men David Bisers
14 Portland MTB Short Track Series Expert Men Mike Bene
11 Portland MTB Short Track Series Expert Men Jonathan Vinson
15 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steven Hunter
12 Monday PIR Novice Women Shoshanna Cohen
11 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
DNS OUCH Men Category 3 Steven Hunter
5 Alpenrose Sixday Six-day A - Final Overall Sasha Lacey
3 Alpenrose Sixday Six-day A - Daily Total Sasha Lacey
3 Alpenrose Sixday Six-day A - Madison Sasha Lacey
8 Alpenrose Sixday Six-day A - Tempo Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday Six-day A - Standings Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday Six-day A - Daily Total Sasha Lacey
10 Alpenrose Sixday Six-day A - Miss and Out Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Overall Standings Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Madison Sasha Lacey
11 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Points Race Sasha Lacey
9 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Win and Out Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday Six-day A Standings Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday Six-day A Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday Six-day A Madison Sasha Lacey
11 Alpenrose Sixday Six-day A Unknown Distance Sasha Lacey
11 Alpenrose Sixday Six-day A Progressive Points Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday Six-day Overall Standings Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday Six-day A Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday Six-day A Madison Sasha Lacey
10 Alpenrose Sixday Six-day A Tempo Sasha Lacey
9 Alpenrose Sixday Six-day A Progressive Points Sasha Lacey
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
16 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Brian Ellin
12 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
DNF Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Elicia Cardenas
5 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Beth Chase
22 Portland MTB Short Track Series Singlespeed David Bisers
17 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Brian Garretson
15 Portland MTB Short Track Series Singlespeed John Dorfer
14 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Mike Bene
13 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tony Pereira
21 Portland MTB Short Track Series Expert Men Mike Bene
19 Portland MTB Short Track Series Expert Men David Bisers
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
16 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Brian Ellin
12 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steven Hunter
8 Monday PIR Women 4 Shoshanna Cohen
1 Super D #3: Willamette Pass Super D Pro, Expert Women Kara Fitzgerald
1 Super D #3: Willamette Pass Super D Pro Women Kara Fitzgerald
2 Green Mountain Criterium Category 4 Women Uma Kleppinger
7 Fast Twitch Fridays Novice Men Ian Hendry
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Mike Bene
9 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Ian Hendry
3 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jimmy Udall
29 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Uma Kleppinger
3 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Devin Moeller
25 Mt Tabor Series Overall Senior Men James Adamson
4 Mt Tabor Series Overall Senior Men Molly Cameron
25 Mt Tabor Series Overall Men Category 4/5 Garren Watkins
24 Mt Tabor Series Overall Men Category 4/5 David Bisers
22 Mt Tabor Series Overall Men Category 4/5 Brian Garretson
11 Mt Tabor Series Overall Men Category 4/5 Matt Fox
39 Mt Tabor Series Overall Men Category 3 Jonathan Vinson
17 Mt Tabor Series Overall Men Category 3 Steven Hunter
26 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear Brian Ecken
16 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear Mike Bene
11 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear David Bisers
7 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear John Dorfer
5 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear Jonathan Vinson
3 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear Brian Garretson
2 Mt Tabor Series Pro/1/2 Molly Cameron
13 Mt Tabor Series Fixed Gear David Bisers
9 Mt Tabor Series Fixed Gear Mike Bene
8 Mt Tabor Series Fixed Gear John Dorfer
7 Mt Tabor Series Fixed Gear Jonathan Vinson
6 Mt Tabor Series Fixed Gear Brian Garretson
36 Mt Tabor Series Men 4 Sasha Lacey
29 Mt Tabor Series Category 3 Mike Bene
9 Mt Tabor Series Category 3 Steven Hunter
8 Mt Tabor Series Category 3 Jimmy Udall
7 Mt Tabor Series Women Category 4 Elizabeth Cardinal
1 Mt Tabor Series Women Category 4 Devin Moeller
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
1 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Molly Cameron
6 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Beth Chase
3 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Elicia Cardenas
DNF Portland MTB Short Track Series Singlespeed Jonathan Vinson
24 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Mike Bene
13 Portland MTB Short Track Series Singlespeed John Dorfer
12 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tony Pereira
17 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Erik Haunold
12 Portland MTB Short Track Series Expert Men Jonathan Vinson
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Molly Cameron
4 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Molly Cameron
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
7 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
3 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Beth Chase
2 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Elicia Cardenas
23 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Isaac Harris
17 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Mike Bene
12 Portland MTB Short Track Series Singlespeed John Dorfer
11 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tony Pereira
10 Portland MTB Short Track Series Singlespeed David Bisers
7 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tommy Tuite
18 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Erik Haunold
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
7 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steven Hunter
3 OBRA Road Race Junior Men 10-12 Clyde Bailey
18 OBRA Road Race Senior Men Molly Cameron
4 OBRA Track Championships: Points Race Category 4/5 Men Sasha Lacey
5 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Category 5 Ian Hendry
27 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Sasha Lacey
22 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men John Dorfer
6 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Jimmy Udall
24 Fast Twitch Fridays: June Series Sprinter Sasha Lacey
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Jimmy Udall
13 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 4/5 Brian Keeffe
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 4/5 Andrew Smith
26 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 Jonathan Vinson
13 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 Matt Fox
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 1/2 James Adamson
7 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 1/2 Molly Cameron
11 Mt Tabor Series Fixed Gear David Bisers
8 Mt Tabor Series Fixed Gear John Dorfer
4 Mt Tabor Series Fixed Gear Mike Bene
33 Mt Tabor Series Category 4/5 David Bisers
31 Mt Tabor Series Category 4/5 Sasha Lacey
7 Mt Tabor Series Category 4/5 Garren Watkins
15 PIR: June Series Category 1/2/3 Jonathan Vinson
6 PIR: June Series Category 1/2/3 Molly Cameron
4 PIR Category 4/5 Garren Watkins
13 Monday PIR: June Series Novice Women Shoshanna Cohen
3 Monday PIR: June Series Novice Women Devin Moeller
1 Monday PIR: June Series Novice Women Uma Kleppinger
15 Monday PIR: June Series Masters 30+ 1/2/3 James Adamson
6 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
2 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Elicia Cardenas
4 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Beth Chase
21 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Jackson Wild
16 Portland MTB Short Track Series Singlespeed David Bisers
11 Portland MTB Short Track Series Singlespeed John Dorfer
9 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tony Pereira
7 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Tommy Tuite
10 Portland MTB Short Track Series Expert Men Jonathan Vinson
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
7 Monday PIR Novice Women Shoshanna Cohen
2 Monday PIR Novice Women Devin Moeller
1 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
55 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Anderson Folts
50 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Mike Bene
49 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Steven Hunter
55 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Steven Hunter
54 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Mike Bene
45 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Anderson Folts
226 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Anderson Folts
190 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Steven Hunter
166 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mike Bene
70 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Anderson Folts
61 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Mike Bene
22 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Steven Hunter
71 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Anderson Folts
57 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Steven Hunter
47 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Mike Bene
1 State Games Track Juniors Junior Men 10-12 Clyde Bailey
9 Fast Twitch Fridays Novice Men John Dorfer
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Jimmy Udall
1 Fast Twitch Fridays D Sprint Sasha Lacey
72 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Anderson Folts
65 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Mike Bene
60 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Steven Hunter
7 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 James Adamson
8 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Brian Keeffe
6 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jonathan Vinson
38 Mt Tabor Series Category 3 Jonathan Vinson
21 Mt Tabor Series Category 3 Jesse Graden
7 Mt Tabor Series Masters Matthew Slater
5 Mt Tabor Series Fixed Brian Garretson
4 Mt Tabor Series Fixed John Dorfer
3 Mt Tabor Series Fixed Jonathan Vinson
20 Mt Tabor Series Category 4/5 Sasha Lacey
10 Mt Tabor Series Category 4/5 Brian Garretson
7 Mt Tabor Series Category 4/5 David Bisers
18 Mt Tabor Series Senior Men James Adamson
54 PIR Category 1/2/3 James Adamson
53 PIR Category 1/2/3 Ian Hendry
9 PIR Category 1/2/3 Jonathan Vinson
15 Monday PIR: Series Standings Novice Women Shoshanna Cohen
11 Monday PIR: Series Standings Novice Women Devin Moeller
1 Monday PIR: Series Standings Novice Women Uma Kleppinger
13 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 James Adamson
10 Monday PIR Novice Women Shoshanna Cohen
6 Monday PIR Novice Women Devin Moeller
2 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
6 Monday PIR Masters 1/2/3 James Adamson
2 Mt Tabor Circuit Race Junior 10-13 Clyde Bailey
3 Mt Tabor Circuit Race Fixed Gear John Dorfer
2 Mt Tabor Circuit Race Fixed Gear Brian Garretson
20 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Jonathan Vinson
4 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Category 5 Ian Hendry
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 James Adamson
1 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Molly Cameron
11 Alpenrose Thursday Series Category 4 Andrew Smith
15 Mt Tabor Series Senior Men Molly Cameron
7 Mt Tabor Series Category 3 Steven Hunter
7 Mt Tabor Series Category 4 Women Devin Moeller
11 Mt Tabor Series Fixed Gear Brian Ecken
8 Mt Tabor Series Fixed Gear John Dorfer
6 Mt Tabor Series Fixed Gear David Bisers
3 Mt Tabor Series Fixed Gear Brian Garretson
7 Mt Tabor Series Category 4 Matt Fox
42 PIR Category 1/2/3 Ian Hendry
20 PIR Category 1/2/3 Steven Hunter
19 PIR Category 1/2/3 James Adamson
2 PIR Category 1/2/3 Molly Cameron
2 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
16 3rd Test Of Endurance 50 Singlespeed David Bisers
15 3rd Test Of Endurance 50 Singlespeed John Dorfer
6 OBRA Rehearsal Race Women Category 4 Uma Kleppinger
4 OBRA Rehearsal Race Women Category 4 Devin Moeller
34 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Jimmy Udall
22 OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 James Adamson
11 OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 Molly Cameron
7 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 3 Matt Fox
10 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 4 Brian Keefe
7 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 4 Andrew Smith
15 Mt Tabor Series Women Category 4 Uma Kleppinger
11 Mt Tabor Series Women Category 4 Devin Moeller
15 Mt Tabor Series Fixed Gear David Bisers
8 Mt Tabor Series Fixed Gear John Dorfer
7 Mt Tabor Series Fixed Gear Jonathan Vinson
5 Mt Tabor Series Fixed Gear Brian Garretson
20 Mt Tabor Series Men 4 Brian Garretson
5 Mt Tabor Series Men 4 Matt Fox
21 Mt Tabor Series Men 3 Anderson Folts
16 Mt Tabor Series Men 3 Jesse Graden
12 Mt Tabor Series Men 3 Jonathan Vinson
11 Mt Tabor Series Pro/1/2 James Adamson
43 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Mike Bene
40 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Anderson Folts
34 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Steven Hunter
56 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Anderson Folts
28 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Mike Bene
16 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Steven Hunter
DNF Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Jesse Graden
48 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Mike Bene
38 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Steven Hunter
32 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Anderson Folts
57 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Anderson Folts
50 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Steven Hunter
47 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Jesse Graden
46 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Mike Bene
12 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Sasha Lacey
57 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Jesse Graden
48 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Anderson Folts
46 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Mike Bene
34 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Steven Hunter
4 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Andrew Smith
13 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 1/2 James Adamson
29 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 4 David Bisers
21 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 4 Andrew Smith
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 4 Jonathan Vinson
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 3 Matt Fox
2 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jonathan Vinson
6 Alpenrose Thursday Series Category 3 Matt Fox
12 Mt Tabor Series Senior Men James Adamson
2 Mt Tabor Series Senior Men Molly Cameron
9 Mt Tabor Series Men Category 4/5 Brian Garretson
6 Mt Tabor Series Men Category 4/5 Matt Fox
11 Mt Tabor Series Women Category 4 Devin Moeller
13 Mt Tabor Series Fixed Gear David Bisers
5 Mt Tabor Series Fixed Gear Jonathan Vinson
21 PIR: May Series Category 1/2/3 Molly Cameron
4 Monday PIR: May Series Novice Women Uma Kleppinger
24 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Jonathan Vinson
18 Monday PIR Category 4/5 Masters Erik Haunold
4 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
DNF Silverton Road Race Women 4 Uma Kleppinger
13 Silverton Road Race Women 4 Devin Moeller
8 Fast Twitch Fridays: May Series Novice Men Sasha Lacey
7 Fast Twitch Fridays Novice Men Sasha Lacey
4 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 James Adamson
4 Alpenrose Thursday Series Category 5 Andrew Smith
9 Alpenrose Thursday Series Category 3 Matt Fox
8 Alpenrose Thursday Series Category 4 David Bisers
2 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jonathan Vinson
56 PIR Category 1/2/3 Ian Hendry
21 PIR Category 1/2/3 Jonathan Vinson
33 PIR Category 3/4 Erik Haunold
17 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
7 Falls City Firecracker MTB Sport Men 19-39 Erik Haunold
17 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Steven Hunter
2 Swan Island Criterium Junior Men 10-13 Clyde Bailey
8 Swan Island Criterium Fixed Gear John Dorfer
3 Swan Island Criterium Fixed Gear Brian Garretson
2 Swan Island Criterium Fixed Gear Jonathan Vinson
6 Swan Island Criterium Category 3 Jonathan Vinson
19 Swan Island Criterium Category 1/2 James Adamson
7 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Category 4/5 Andrew Smith
24 Monday PIR Category 1/2/3 Jonathan Vinson
46 Monday PIR Category 4/5 Erik Haunold
10 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 1/2 James Adamson
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 4/5 Jonathan Vinson
30 PIR Category 1/2/3 James Adamson
7 PIR Category 1/2/3 Molly Cameron
37 Monday PIR Category 4/5 Masters Garren Watkins
5 Monday PIR Novice Women Uma Kleppinger
6 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Jed Floding
36 PIR Category 4/5 Quenton Conant
32 PIR Category 1/2/3 James Adamson
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Garren Watkins
47 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Vinson
47 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
22 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Garren Watkins
32 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Vinson
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Garren Watkins
47 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Uma Kleppinger
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Jonathan Vinson
47 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Uma Kleppinger
22 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Garren Watkins
32 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Jonathan Vinson
8 Bear Springs MTB XC Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
24 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Molly Cameron
15 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
47 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
22 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Garren Watkins
32 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Jonathan Vinson
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Garren Watkins
47 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Jonathan Vinson
5 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Category 3/4 Women Uma Kleppinger
4 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Category 4/5 Men Garren Watkins
4 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Category 3 Men Jonathan Vinson
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 4/5 Men Garren Watkins
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 3/4 Women Uma Kleppinger
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 3 Men Jonathan Vinson
5 Bear Springs MTB XC Expert Women Elizabeth Cardinal
DNF Bear Springs MTB XC Expert Singlespeed Men David Bisers
11 Bear Springs MTB XC Expert Singlespeed Men John Dorfer
14 Bear Springs MTB XC Expert Men 19-39 Jed Floding
7 Bear Springs MTB XC Elite Men Steven Hunter
11 Bear Springs MTB XC Pro Men Molly Cameron
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Garren Watkins
51 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Vinson
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Garren Watkins
54 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Vinson
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Garren Watkins
51 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Uma Kleppinger
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Jonathan Vinson
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Garren Watkins
54 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Uma Kleppinger
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Jonathan Vinson
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Garren Watkins
51 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Jonathan Vinson
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Garren Watkins
54 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Jonathan Vinson
6 Eugene Roubaix Women 4 Devin Moeller
9 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Michelle Savoie
9 Eugene Roubaix Men 4/5 Matt Fox
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 James Adamson
5 Eugene Roubaix Men 1/2 Molly Cameron
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 4/5 Men Garren Watkins
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3/4 Women Uma Kleppinger
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3 Men Jonathan Vinson
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 4/5 Men Garren Watkins
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3/4 Women Uma Kleppinger
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3 Men Jonathan Vinson
31 PIR Category 3/4 Erik Haunold
70 PIR Category 1/2/3 Molly Cameron
67 PIR Category 1/2/3 Ian Hendry
60 PIR Category 1/2/3 James Adamson
30 PIR Category 1/2/3 Steven Hunter
25 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Vinson
63 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
22 21st Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Steven Hunter
12 21st Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed Men David Bisers
11 21st Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed Men Brian Garretson
6 21st Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed Men John Dorfer
25 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Paul Formiller
19 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 Jed Floding
15 21st Peak Sports Mudslinger MTB Semi-Pro Men Steven Hunter
DNF Three Rivers Road Race Category 1/2 Devin Zoller
12 Three Rivers Road Race Category 1/2 Molly Cameron
DNF Three Rivers Road Race Category 3 Mike Bene
30 Three Rivers Road Race Category 3 Tommy Tuite
25 Three Rivers Road Race Category 3 Jesse Graden
14 Three Rivers Road Race Category 3 Anderson Folts
40 Three Rivers Road Race Category 4/5 Quenton Conant
32 Three Rivers Road Race Category 4/5 Erik Haunold
26 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jonathan Vinson
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
5 Estacada Time Trial Category 3 Men Jonathan Vinson
2 Estacada Time Trial Masters Women 40-49 Uma Kleppinger
19 PIR Category 4/5 Quenton Conant
13 PIR Category 3/4 David Bisers
20 PIR Category 1/2/3 Steven Hunter
19 PIR Category 1/2/3 Jesse Graden
67 Kings Valley Road Race Men Category 4 Sasha Lacey
61 Kings Valley Road Race Category 3 Jimmy Udall
47 Kings Valley Road Race Category 3 Jesse Graden
26 Kings Valley Road Race Category 3 Anderson Folts
9 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Molly Cameron
28 Piece of Cake Category 3 Jesse Graden
25 Piece of Cake Category 3 Jimmy Udall
8 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Pro, Expert Women Elizabeth Cardinal
15 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Singlespeed David Bisers
13 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Singlespeed Brian Garretson
6 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Singlespeed John Dorfer
3 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Singlespeed Tony Pereira
11 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Sport Men 19-39 Erik Haunold
8 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Pro/Expert Women Elizabeth Cardinal
9 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 19-39 Jed Floding
7 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 19-39 Tommy Tuite
52 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 David Stoops
23 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Matt Fox
21 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 David Bisers
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Garren Watkins
54 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Jesse Graden
36 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Jonathan Vinson
33 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 4 Matt Fox
27 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 4 Sasha Lacey
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Women Category 4 Devin Moeller
23 Banana Belt Road Race Series Category 4 Men Eric Youngson
22 Banana Belt Road Race Series Category 4 Men Garren Watkins
16 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Devin Moeller
60 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Erik Haunold
55 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 David Stoops
48 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 David Bisers
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Garren Watkins
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Women Category 4 Devin Moeller
233 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kimberly Mullen
212 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Erik Haunold
24 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Garren Watkins
85 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Vinson
49 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jesse Graden
233 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Kimberly Mullen
212 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Haunold
24 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Garren Watkins
85 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jonathan Vinson
49 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jesse Graden
10 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Kimberly Mullen
51 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Erik Haunold
1 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Garren Watkins
15 Jack Frost Time Trial Men Category 3 Jonathan Vinson
9 Jack Frost Time Trial Men Category 3 Jesse Graden
DNF Cherry Pie Road Race Men 4 Erik Haunold
54 Cherry Pie Road Race Men 4 Todd Foreman-Kinder
52 Cherry Pie Road Race Men 4 John Dorfer
40 Cherry Pie Road Race Men 4 Brian Garretson
5 Cherry Pie Road Race Men 4 Sasha Lacey
32 Cherry Pie Road Race Women 4 Devin Moeller
6 Cherry Pie Road Race Women 4 Kimberly Mullen
6 Cherry Pie Road Race Men 5 Matt Fox