Guinness Cycling Team

Event Category Name
55 Cross Crusade (USGP Finale) Mst 35+ Todd Sexton
56 Cross Crusade (USGP Finale) Mst 35+ David Klipper
70 Cross Crusade (USGP Finale) Mst 35+ David Luoma
57 Cross Crusade (USGP Finale) Men C Jason Weinstein
8 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Men C Jason Weinstein
36 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Mst B 35+ David Luoma
28 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Men B barret fishner
10 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Men C Jason Weinstein
5 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Sr Men A Zach Winter
11 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Sr Men A Zach Winter
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Sr Men A Zach Winter
17 Cross Crusade Mst Men A David Klipper
5 Cross Crusade Sr Men A Zach Winter
41 Cross Crusade Men B anthony graupera
30 Cross Crusade Men B barret fishner
23 Cross Crusade Mst B 35+ David Luoma
7 Cross Crusade Men C Jason Weinstein
29 Cross Crusade Men C Brian Schiller
25 Cross Crusade Mst Men A Todd Sexton
29 Cross Crusade Mst B 35+ David Luoma
47 Cross Crusade Men B anthony graupera
17 Cross Crusade Men B barret fishner
DNF Cross Crusade Sr Men A Zach Winter
39 Cross Crusade Men B barret fishner
12 Cross Crusade Men C Brian Schiller
69 Cross Crusade Men B anthony graupera
27 Cross Crusade Mst Men A Todd Sexton
51 Cross Crusade Mst B 35+ Dave Palmer
25 Cross Crusade Mst B 35+ David Luoma
5 Cross Crusade Sr Men A Zach Winter
49 Veloce's Battle at Barlow CCX Mst B 35+ Dave Palmer
23 Veloce's Battle at Barlow CCX Mst B 35+ David Luoma
15 Veloce's Battle at Barlow CCX Men C Jason Weinstein
20 Veloce's Battle at Barlow CCX Mst Men A Todd Sexton
2 Veloce's Battle at Barlow CCX Sr Men A Zach Winter
14 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ David Luoma
23 Cross Crusade Mst Men A Todd Sexton
66 Cross Crusade Men B anthony graupera
18 Cross Crusade Mst B 35+ David Luoma
DNF Cross Crusade Sr Men A Zach Winter
14 Cross Crusade Men C Jason Weinstein
2 Hood River Cyclocross Classic Men C Brian Schiller
13 Hood River Cyclocross Classic Masters Men A Todd Sexton
13 Hood River Cyclocross Classic Masters B 35+ David Luoma
3 Hood River Cyclocross Classic Men A Zach Winter
15 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ David Luoma
3 Scotty Graham MTB XC #4 Elite Men barret fishner
6 Scotty Graham MTB XC #4 Sport Men 40+ David Luoma
12 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Elite Men barret fishner
9 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Sport Men 40+ David Luoma
3 OBRA Championship Points Races Cat 4/5 Men joe field
2 PIR Cat 1/2/3 Todd Duncan
14 High Desert Omnium - Road Race Cat 3 anthony graupera
5 High Desert Omnium - Road Race Cat 4/5 Brian Schiller
9 High Desert Omnium - Final Omnium Category 1/2 Todd Duncan
2 High Desert Omnium - Road Race Cat 1/2 Omer Kem
6 High Desert Omnium - Road Race Cat 1/2 Todd Duncan
12 High Desert Omnium - Final Omnium Category 4/5 Brian Schiller
22 High Desert Omnium - Criterium Category 4/5 Brian Schiller
21 High Desert Omnium - Criterium Category 1/2 Todd Duncan
62 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined anthony graupera
14 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Todd Duncan
2 Alpenrose Velodrome Championships Men Kilometer David Klipper
2 Alpenrose Velodrome Championships Men 4km Pursuit David Klipper
4 Alpenrose Velodrome Championships Men Points Race David Klipper
1 Alpenrose Velodrome Championships Men Scratch David Klipper
17 High Desert Omnium - Criterium Category 1/2 Omer Kem
5 High Desert Omnium - Time Trial Category 1/2 Todd Duncan
21 High Desert Omnium - Time Trial Category 3 anthony graupera
2 Alpenrose Velodrome Championships - Omnium Scoring for BAR Senior Men Omnium David Klipper
14 High Desert Omnium - Criterium Category 3 Men anthony graupera
4 PIR Cat 1/2/3 Todd Duncan
42 PIR Cat 1/2/3 alan pruder
1 PIR Cat 1/2/3 Omer Kem
18 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
28 PIR Cat 1/2/3 Dickie Mallison
18 Woodland Road Race Pro 1/2 Todd Duncan
7 Woodland Road Race Pro 1/2 Mathew Braun
6 Falls City Firecracker MTB Sport 40-49 David Luoma
1 OBRA Masters Track Champs Masters men 30-49 - Points Race David Klipper
3 OBRA Masters Track Champs Masters Men - 3 K David Klipper
11 Woodland Road Race Men 4/5 Brian Schiller
23 Woodland Road Race Cat 3 anthony graupera
1 OBRA Masters Track Champs Masters 40-44 - Sprints David Klipper
1 OBRA Masters Track Champs Masters 40-49 - Kilometer David Klipper
8 PIR Cat 1/2/3 Todd Duncan
11 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
10 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall SPORT MEN UNDER 45 Todd Sexton
13 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Expert Men Todd Sexton
13 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Expert Men Todd Sexton
DNF Portland MTB Short Track Series Grand Finale Pro/Elite Men Zach Winter
19 OBRA Criterium Championships Sr Men Bradley Ganz
DNF OBRA Criterium Championships Masters 30 Tim Hittner
21 OBRA Criterium Championships Cat 3 anthony graupera
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Tim Hittner
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Mathew Braun
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Todd Duncan
19 OBRA Criterium Championships Cat 4/5 Brian Schiller
5 Crawfish Criterium Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
DNF Crawfish Criterium Senior Men Bradley Ganz
DNF Crawfish Criterium Category 3 anthony graupera
5 PIR Cat 1/2/3 Todd Duncan
21 PIR Cat 3/4 barret fishner
8 Portland MTB Short Track Series Expert Men Todd Sexton
2 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Sport Men 24-2 Chad Lowe
9 The Mid-Summer Criterium Series Masters Mark Duff
29 The Mid-Summer Criterium Series Cat 1/2/3 anthony graupera
13 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Men Dickie Mallison
15 The Mid-Summer Criterium Series Cat 1/2/3 Mathew Braun
11 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Cat 1/23 Bradley Ganz
31 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Cat 1/23 Mathew Braun
16 The Mid-Summer Criterium Series Cat 1/2/3 Bradley Ganz
18 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Men Mark Duff
13 The Mid-Summer Criterium Series Masters Dickie Mallison
10 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
8 Portland MTB Short Track Series Expert Men Todd Sexton
41 Monday PIR - July Series Masters 30+ - 1/2/3 Dickie Mallison
DNF Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 David Klipper
13 Vancouver Courthouse Criterium Masters 40+ Dickie Mallison
19 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Bradley Ganz
16 Vancouver Courthouse Criterium Pro 1/2 Mathew Braun
8 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Tim Hittner
19 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Mathew Braun
10 The Mid-Summer Criterium Series Category 1/2/3 Bradley Ganz
6 Portland MTB Short Track Series Expert Men Todd Sexton
35 Monday PIR - Series Standings Masters 30+ - 1/2/3 Dickie Mallison
8 CoMotion Tandem Stage Race - Final General Classification Category B Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
7 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Dickie Mallison
1 Salem Fairview Circuit Race Cat 1/2 Men Nick Skenzick
8 CoMotion Tandem Stage Race - Wolf Creek Road Race Category B Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
13 CoMotion Tandem Stage Race - Creswell Criterium Category B Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
8 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial Category B Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
19 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial: Combined Results by Time Combined Mathew/Liatt Braun/Avigdor
4 CoMotion Tandem Stage Race - Cottage Grove Road Race Category B Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
7 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue Category B Tandem Mathew/Liatt Braun/Avigdor
18 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time Combined Mathew/Liatt Braun/Avigdor
7 The Mid-Summer Criterium Series Pro 1/2/3 Bradley Ganz
11 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Chad Lowe
6 The Mid-Summer Criterium Series Masters Men Dickie Mallison
11 Portland MTB Short Track Series Expert Men Todd Sexton
17 Cascade Classic - Final General Classification Masters 35+ Tim Hittner
22 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Tim Hittner
18 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Tim Hittner
117 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
13 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 35+ Tim Hittner
15 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Tim Hittner
23 Mt Tabor Series - July Results Senior Men Mathew Braun
6 PIR Category 3/4 Brian Schiller
20 PIR Category 1/2/3 Dickie Mallison
16 PIR Category 1/2/3 Bradley Ganz
4 PIR Category 1/2/3 Todd Duncan
1 Portland MTB Short Track Series Sport Men Todd Sexton
17 Alpenrose Challenge Sr Men Points Race David Klipper
7 Alpenrose Challenge Senior Men 10 Mile David Klipper
14 Alpenrose Challenge Senior Men Miss & Out David Klipper
15 Mt Tabor Series Senoir Men Mathew Braun
8 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Chad Lowe
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Dickie Mallison
19 Mt Tabor Circuit Race Cat 3 Men anthony graupera
7 State Games Short Track MTB Sport David Luoma
7 State Games XC MTB Sport Men 40+ David Luoma
20 OBRA Road Race Masters 40+ anthony graupera
1 OBRA Road Race Senior Men Omer Kem
5 OBRA Road Race Senior Men Todd Duncan
10 OBRA Road Race Masters 40+ Mark King
16 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 3 Todd Duncan
6 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 1/2 David Klipper
8 Alpenrose Thursday Series - June Series Cat 4/5 Todd Duncan
26 Mt Tabor Series - June Results Senior Men Mathew Braun
11 Mt Tabor Series Sr Men Mathew Braun
27 PIR - June Series Cat 3/4 Todd Sexton
11 PIR Category 3/4 Men Todd Sexton
13 PIR Category 3/4 Men Brian Schiller
16 PIR - June Series Cat 1/2/3 David Klipper
6 PIR - June Series Cat 3/4 Brian Schiller
6 PIR - June Series Cat 1/2/3 Todd Duncan
22 PIR Pro 1/2 Men Dickie Mallison
7 PIR Pro 1/2 Men David Klipper
3 PIR Pro 1/2 Men Todd Duncan
40 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Men Mathew Braun
34 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro 1/2 Mathew Braun
60 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mathew Braun
48 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men Mathew Braun
37 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro 1/2 Men Mathew Braun
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men anthony graupera
32 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Men Mathew Braun
12 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Mark King
13 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Tim Hittner
15 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Mike Martin
17 PIR Category 1/2/3 Bradley Ganz
5 PIR Category 1/2/3 Todd Duncan
16 PIR Category 1/2/3 Tim Hittner
DQ Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A David Klipper
DQ Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day A David Klipper
DQ Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Todd Duncan
DQ Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six Day A Todd Duncan
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Todd Duncan
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Standings Six Day A Duncan, Todd Klipper, David
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A David Klipper
11 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Tim Hittner
7 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Mark King
20 Mt Tabor Series Masters Dickie Mallison
9 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Chad Lowe
15 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Mike Martin
25 Mt Tabor Series Men 3 anthony graupera
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Todd Duncan
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Todd Duncan
12 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Todd Duncan
12 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six Day A Todd Duncan
5 OBRA Rehearsal Race Masters 30-39 Tim Hittner
2 OBRA Rehearsal Race Senior Women Rebecka Hartkop
5 OBRA Rehearsal Race Cat 1/2 Men Zach Winter
14 OBRA Rehearsal Race Cat 1/2 Men Mathew Braun
14 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Brian Schiller
1 OBRA Rehearsal Race Masters 30-39 Todd Duncan
23 OBRA Rehearsal Race Cat 1/2 Men Mark King
5 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Todd Duncan
3 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 David Klipper
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Todd Duncan
60 Mt Tabor Series Category 4/5 Men Todd Sexton
23 Mt Tabor Series Category 1/2 Dan Torrey
1 FreshAirSports TT and Duathlon Series Open Tim Hittner
6 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
17 Mt Tabor Series Category 1/2 Mathew Braun
4 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
23 PIR Cat 1/2/3 David Klipper
27 PIR Cat 1/2/3 Bradley Ganz
17 PIR Cat 1/2/3 Tim Hittner
71 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 3 Men anthony graupera
70 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 3 Men anthony graupera
17 Picketts Charge (State Championships) MTB Pro, Semi-Pro Men barret fishner
1 Picketts Charge (State Championships) MTB Expert Men 40+ Mark King
9 Picketts Charge (State Championships) MTB Pro, Semi-Pro Men Zach Winter
11 Picketts Charge (State Championships) MTB MALE SEMI-PRO barret fishner
6 Picketts Charge (State Championships) MTB MALE PRO Zach Winter
300 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined anthony graupera
78 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men anthony graupera
74 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men anthony graupera
16 Picketts Charge (State Championships) MTB SPORT MEN 40-49 David Luoma
76 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men anthony graupera
6 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
6 Bend Crit/TT Series Open Tim Hittner
38 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steve McFarland
27 PIR Cat 3/4 Todd Sexton
26 PIR Cat 1/2/3 Dickie Mallison
61 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Steve McFarland
13 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
14 PIR Cat 1/2/3 David Klipper
4 PIR - May Series Cat 1/2/3 Todd Duncan
9 PIR - May Series Cat 1/2/3 David Klipper
14 PIR - May Series Cat 1/2/3 Dan Torrey
30 PIR - May Series Cat 1/2/3 Bradley Ganz
1 Eugene Hillclimb Series Category 4 Women Steve McFarland
4 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4 Women Steve McFarland
9 PIR - May Series Cat 3/4 anthony graupera
13 PIR - May Series Cat 3/4 Brian Schiller
8 Silverton Road Race Pro 1/2 Mark King
26 Silverton Road Race Category 3 barret fishner
DNF Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 Dave Palmer
12 Silverton Road Race Pro 1/2 Mathew Braun
DNF Silverton Road Race Pro 1/2 David Klipper
DNF Silverton Road Race Pro 1/2 Dan Torrey
18 Silverton Road Race Pro 1/2 Todd Duncan
15 Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 anthony graupera
7 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Mark King
18 Swan Island Criterium Cat 1/2/3 Mark King
37 Swan Island Criterium Cat 3 barret fishner
23 Swan Island Criterium Cat 3 anthony graupera
40 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/23 Dickie Mallison
15 Swan Island Criterium Cat 1/2/3 Dan Torrey
29 Swan Island Criterium Cat 1/2/3 Bradley Ganz
13 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/23 David Klipper
10 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/23 Mark King
14 Swan Island Criterium Cat 4 Brian Schiller
12 Swan Island Criterium Cat 1/2/3 David Klipper
43 Swan Island Criterium Cat 3 Tim Hittner
52 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined barret fishner
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Cat 3 Men anthony graupera
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Cat 3 Men barret fishner
55 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Renninger
54 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Palmer
53 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Cat 3 Men Paul Renninger
52 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined barret fishner
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Cat 3 Men Dave Palmer
55 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Paul Renninger
54 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Dave Palmer
53 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined anthony graupera
4 PIR Cat 1/2/3 Todd Duncan
5 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
36 PIR Cat 1/2/3 Dickie Mallison
23 PIR Cat 1/2/3 anthony graupera
18 PIR Cat 1/2/3 David Klipper
2 PIR Cat 1/2/3 Dan Torrey
41 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Chad Lowe
8 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
37 Bend Crit/TT Series Open Chad Lowe
4 Bend Crit/TT Series Open Tim Hittner
6 PIR Cat 1/2/3 Bradley Ganz
13 PIR Cat 3/4 barret fishner
4 PIR Cat 1/2/3 David Klipper
3 PIR Cat 3/4 anthony graupera
22 PIR Cat 3/4 Brian Schiller
1 Table Rock Road Race Masters 40+ Mark King
5 Table Rock Road Race Cat 3 Men Tim Hittner
3 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
3 Bend Crit/TT Series Senior Men Tim Hittner
16 PIR Cat 1/2/3 David Klipper
20 PIR Cat 1/2/3 Bradley Ganz
37 PIR Cat 3/4 Todd Sexton
3 PIR Cat 1/2/3 Todd Duncan
2 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Todd Duncan
40 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Dave Palmer
2 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Todd Duncan
40 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Palmer
2 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Todd Duncan
40 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Dave Palmer
5 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 40-49 Dave Palmer
2 Estacada Time Trial - 20 Miles Senior Men Todd Duncan
1 Bend Crit/TT Series Senior Men Tim Hittner
1 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Hittner
6 PIR - April Overall Cat 3/4 anthony graupera
17 PIR Category 1/2/3 Mark Duff
2 PIR Cat 3/4 anthony graupera
20 PIR - April Overall Cat 1/2/3 Mark Duff
80 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men barret fishner
27 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Dave Palmer
34 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Dave Palmer
75 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men barret fishner
68 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men anthony graupera
1 Estacada Time Trial Senior Men Todd Duncan
1 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Todd Duncan
74 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men anthony graupera
234 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined anthony graupera
256 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined barret fishner
250 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Palmer
87 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men barret fishner
20 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Dave Palmer
80 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men barret fishner
73 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men anthony graupera
84 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men anthony graupera
94 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men barret fishner
77 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men anthony graupera
3 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Dave Palmer
21 PIR Cat 3/4 anthony graupera
22 PIR Cat 1/2/3 Dickie Mallison
9 PIR Cat 1/2/3 Mark Duff
DNF Chasing the Rabbit Pro Men Zach Winter
83 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Palmer
20 Estacada Time Trial Masters Men 40-49 Dave Palmer
83 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Palmer
8 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Men Zach Winter
25 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Men Mathew Braun
DNF Kings Valley Road Race Category 3 Men barret fishner
15 Kings Valley Road Race Category 3 Men Tim Hittner
32 Kings Valley Road Race Category 3 Men anthony graupera
27 Kings Valley Road Race Master Men 40+ Dave Palmer
42 Piece of Cake Category 3 Men anthony graupera
23 Piece of Cake Pro 1/2 Men Bradley Ganz
17 Piece of Cake Category 3 Men Tim Hittner
21 20th Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Ian Brown
17 20th Peak Sports Mudslinger MTB Semi Pro Men Ian Brown
DNF 20th Peak Sports Mudslinger MTB Semi Pro Men barret fishner
22 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men barret fishner
28 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Mathew Braun
40 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 barret fishner
105 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined barret fishner
109 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Palmer
105 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined barret fishner
109 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Palmer
20 Jack Frost Time Trial Category 3 barret fishner
25 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Dave Palmer