bicycleattorney.com

Event Category Name
10 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Rich Cramer
62 USGP of Cyclocross Category B Men Ian Kennedy
4 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Rich Cramer
56 USGP of Cyclocross Category B Men Ian Kennedy
64 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Andy Meeks
26 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Brian Austin
41 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Martin Baker
38 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
34 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ B Amanda Durkee
19 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ A Ann Kennedy
10 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
15 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women B Kristen Minarik
63 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Steve Dale
56 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
47 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
14 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Rich Cramer
30 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
6 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
62 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
61 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
57 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Ted Byram
19 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
1 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
57 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale Paul Toufar
12 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Clydesdale Michael Szwaya
10 GPMC: Winter Cross Singlespeed Martin Baker
5 GPMC: Winter Cross Masters Women 35+ A Ann Kennedy
1 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Rich Cramer
9 GPMC: Winter Cross Masters 50+ Clint Ebert
19 GPMC: Winter Cross Masters 35+ B Ian Kennedy
1 GPMC: Winter Cross Masters 35+ B Ken Benderly
1 Psycho Cross: Series Standings Clydesdale Michael Szwaya
18 Psycho Cross: Series Standings Masters 50+ Men Clint Ebert
14 Kruger's Crossing CX Classic Women B Kate Ayres
9 Kruger's Crossing CX Classic Women A Ann Kennedy
1 Kruger's Crossing CX Classic Women A Brooke McDermid
26 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Steve Dale
19 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Rich Cramer
30 Kruger's Crossing CX Classic Category B Kate Ayres
20 Kruger's Crossing CX Classic Category B Ted Byram
116 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ C Robyn Pfeifer
90 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ C Jason Pfeiffer
41 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Trig Rogers
24 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Ian Kennedy
18 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Tom Strodtbeck
18 Kruger's Crossing CX Classic Clydesdale Paul Toufar
58 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
23 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Brian Austin
35 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Amanda Durkee
8 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
13 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
59 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Steve Dale
52 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
43 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
30 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
5 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
55 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
54 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
49 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ted Byram
17 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
51 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale Paul Toufar
12 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Clydesdale Michael Szwaya
20 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 50+ Clint Ebert
5 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Junior Women 10-12 Isabella Jacobs
6 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Junior Men 10-12 Owen Szwaya
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Clydesdale Michael Szwaya
3 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Women 10-12 Isabella Jacobs
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Men 10-12 Owen Szwaya
22 Cross Crusade Masters Women 35+ B Amanda Durkee
11 Cross Crusade Women A Kristen Minarik
6 Cross Crusade Women A Brooke McDermid
20 Cross Crusade Masters 50+ Clint Ebert
15 Cross Crusade Masters 50+ Hugh Givens
101 Cross Crusade Masters 35+ B Thomas Morgan
78 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
47 Cross Crusade Masters 35+ B Trig Rogers
29 Cross Crusade Masters 35+ B Tom Strodtbeck
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
6 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
1 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
56 Cross Crusade Category A Chris Johnston
21 Cross Crusade Category A Chris Snyder
71 Cross Crusade Category B Brian Austin
44 Cross Crusade Category B Ted Byram
181 Cross Crusade Masters 35+ C Robyn Pfeifer
116 Cross Crusade Masters 35+ C Tony de Cordoba
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
10 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
6 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Girls 10-12 Isabella Jacobs
7 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Boys 10-12 Owen Szwaya
2 Cross Crusade: JCS after Barton Park Girls 10-12 Isabella Jacobs
4 Cross Crusade: JCS after Barton Park Boys 10-12 Owen Szwaya
43 Cross Crusade Masters 35+ A Bob Jacobs
34 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
31 Cross Crusade Masters 35+ A Michael Szwaya
10 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
5 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
DNF Cross Crusade Category B Andy Meeks
14 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
7 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
20 Cross Crusade Women A Kristen Minarik
6 Cross Crusade Women A Brooke McDermid
25 Cross Crusade Junior Women Isabella Jacobs
49 Cross Crusade Junior Men Owen Szwaya
18 Cross Crusade Masters 50+ Hugh Givens
15 Cross Crusade Masters 50+ Jim Miller
69 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
54 Cross Crusade Masters 35+ B Ted Byram
52 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
18 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category B Brian Austin
35 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
29 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Amanda Durkee
7 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
9 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
52 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Steve Dale
47 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
39 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
26 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
4 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
46 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
45 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
41 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ted Byram
15 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
1 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
45 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Clydesdale Paul Toufar
4 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters Women 35+ B Amanda Durkee
1 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters Women 35+ A Sarah Eustis
6 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ A Bob Jacobs
14 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ B Thomas Morgan
8 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ B Trig Rogers
6 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ B Tom Strodtbeck
41 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ C Robyn Pfeifer
36 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ C Jason Pfeiffer
6 GPMC: Apple Core Cross Masters 50+ Clint Ebert
1 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ B Ken Benderly
2 JCS after Cross Crusade Girls 10-12 Isabella Jacobs
4 JCS after Cross Crusade Boys 10-12 Owen Szwaya
44 Cross Crusade Singlespeed Kate Ayres
22 Cross Crusade Category B Andy Meeks
41 Cross Crusade Women B Kate Ayres
27 Cross Crusade Masters Women 35+ B Amanda Durkee
19 Cross Crusade Masters Women 35+ A Brandie Ettinger
15 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
14 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
15 Cross Crusade Women A Kristen Minarik
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
52 Cross Crusade Masters 35+ A Dave Cockburn
40 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
29 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
41 Cross Crusade Category A Chris Johnston
10 Cross Crusade Category A Chris Snyder
15 Cross Crusade Masters 50+ Jim Miller
90 Cross Crusade Masters 35+ B Ted Byram
81 Cross Crusade Masters 35+ B Danny Knudsen
69 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
64 Cross Crusade Masters 35+ B Joe Durkee
85 Cross Crusade Masters 35+ C Robyn Pfeifer
29 Cross Crusade Women B Kate Ayres
49 Cross Crusade Singlespeed Kate Ayres
31 Cross Crusade Masters Women 35+ B Amanda Durkee
95 Cross Crusade Masters 35+ B Danny Knudsen
78 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
76 Cross Crusade Masters 35+ B Joe Durkee
58 Cross Crusade Masters 35+ B Tom Strodtbeck
5 Cross Crusade Junior Men 10-12 Owen Szwaya
17 Cross Crusade Women A Kristen Minarik
55 Cross Crusade Masters 35+ A Bob Jacobs
49 Cross Crusade Masters 35+ A Michael Szwaya
48 Cross Crusade Masters 35+ A Dave Cockburn
41 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
33 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Evans
25 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
12 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
41 Cross Crusade Category A Chris Johnston
15 Cross Crusade Category A Chris Snyder
76 Cross Crusade Category B Brian Engelhard
37 Cross Crusade Category B Andy Meeks
16 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
15 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
13 Cross Crusade Masters 50+ Kurt Robinson
5 Cross Crusade Junior Women 10-12 Isabella Jacobs
103 Cross Crusade Masters 35+ C Robyn Pfeifer
46 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
17 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category B Brian Austin
35 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
29 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Amanda Durkee
7 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
8 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
47 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Steve Dale
41 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
34 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
25 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
5 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
42 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
41 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
37 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ted Byram
14 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
4 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
42 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Clydesdale Paul Toufar
5 GPMC: David Douglas CX #2 Category B Brian Austin
29 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Sean Denney
23 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Trig Rogers
2 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Ken Benderly
7 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 50+ Clint Ebert
14 GPMC: David Douglas CX #2 Clydesdale Paul Toufar
8 Blind Date: Final Series Standings Women A Brooke McDermid
5 Blind Date: Final Series Standings Women A Sarah Eustis
1 Blind Date: Final Series Standings Women A Ann Kennedy
10 Blind Date: Final Series Standings Men B Chris Johnston
1 Blind Date: Final Series Standings Men A Chris Snyder
15 Blind Date: Final Series Standings Masters 40+ Bob Jacobs
9 Blind Date: Final Series Standings Masters 40+ Paul Zagacki
26 Blind Date Men B Andy Meeks
22 Blind Date Men B Kate Ayres
34 Blind Date Masters C 35+ Sean Denney
DNF Blind Date Women A Brooke McDermid
5 Blind Date Women A Ann Kennedy
1 Blind Date Men A Chris Snyder
6 Blind Date Masters Men 40+ Paul Zagacki
19 Cross Crusade Category A Hillsboro Chris Snyder
18 Cross Crusade Category A Chris Snyder
98 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
DNF Cross Crusade Women B Bianca Pyko
19 Cross Crusade Women B Kate Ayres
36 Cross Crusade Singlespeed Dave Cockburn
54 Cross Crusade Category B Kate Ayres
39 Cross Crusade Category B Andy Meeks
3 Cross Crusade Category B Chris Johnston
20 Cross Crusade Masters Women 35+ A Brandie Ettinger
14 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
35 Cross Crusade Masters 50+ Hugh Givens
10 Cross Crusade Masters 50+ Kurt Robinson
70 Cross Crusade Masters 35+ C Sean Denney
18 Cross Crusade Women A Kristen Minarik
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Paul Zagacki
56 Cross Crusade Masters 35+ A Dave Cockburn
27 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Evans
14 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
10 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
3 JCS after Psycho Cross Girls 11-12 Isabella Jacobs
4 JCS after Psycho Cross Boys 10-12 Owen Szwaya
45 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category B Brian Austin
42 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
34 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
27 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Amanda Durkee
6 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
9 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
37 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Steve Dale
33 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
28 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
21 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
6 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
36 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
35 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
32 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ted Byram
14 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
6 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
4 Psycho Cross Women Junior 10-12 Isabella Jacobs
3 Psycho Cross Men Junior 10-12 Owen Szwaya
1 Psycho Cross Clydesdale Michael Szwaya
16 GPMC: Het Meer CX Race Category B Andy Meeks
13 GPMC: Het Meer CX Race Category B Brian Austin
9 GPMC: Het Meer CX Race Masters Women 35+ B Amanda Durkee
4 GPMC: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Sarah Eustis
32 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Michael Lehman
19 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Tom Strodtbeck
17 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Casey Davidson
13 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Ted Byram
5 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Ken Benderly
7 GPMC: Het Meer CX Race Masters 50+ Clint Ebert
38 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ C Robyn Pfeifer
43 Blind Date Men B Andy Meeks
36 Blind Date Men B Kate Ayres
8 Blind Date Women A Sarah Eustis
7 Blind Date Women A Ann Kennedy
DNF Blind Date Men A Chris Snyder
8 Blind Date Men A Dave Cockburn
7 Blind Date Masters Men 40+ Paul Zagacki
25 Cross Crusade Masters 50+ Hugh Givens
8 Cross Crusade Masters 50+ Kurt Robinson
14 Cross Crusade Category A Chris Snyder
DNF Cross Crusade Women B Bianca Pyko
33 Cross Crusade Women B Kate Ayres
51 Cross Crusade Masters 35+ A Paul Zagacki
47 Cross Crusade Masters 35+ A Michael Szwaya
40 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
28 Cross Crusade Masters 35+ A Dave Cockburn
21 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Evans
13 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
2 Cross Crusade Women A Brooke McDermid
31 Cross Crusade Masters 35+ C Sean Denney
81 Cross Crusade Category B Andy Meeks
64 Cross Crusade Category B Kate Ayres
43 Cross Crusade Category B Ted Byram
1 Cross Crusade Category B Chris Johnston
22 Cross Crusade Masters Women 35+ A Brandie Ettinger
15 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
50 Cross Crusade Clydesdale Paul Toufar
2 Cross Crusade Clydesdale Michael Szwaya
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Ken Benderly
100 Cross Crusade Masters 35+ B Danny Knudsen
41 Cross Crusade Masters 35+ B Trig Rogers
42 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
27 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
11 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
8 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
35 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Steve Dale
31 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
26 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
18 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
9 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
35 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
32 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
14 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
11 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
15 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A Bob Jacobs
14 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A Steve Dale
11 GPMC: Ninkrossi Masters 50+ Clint Ebert
28 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Thomas Morgan
6 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Tom Strodtbeck
5 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Ken Benderly
43 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ C Robyn Pfeifer
28 Blind Date Men B Ken Benderly
12 Blind Date Masters C 35+ Trig Rogers
DNF Blind Date Masters Men 40+ Casey Davidson
10 Blind Date Masters Men 40+ Paul Zagacki
1 Blind Date Men A Chris Snyder
4 Blind Date Women A Sarah Eustis
3 Blind Date Women A Ann Kennedy
49 Cross Crusade Beginner Women Margaret Dale
46 Cross Crusade Clydesdale Paul Toufar
52 Cross Crusade Category B Kate Ayres
39 Cross Crusade Category B Ted Byram
3 Cross Crusade Category B Chris Johnston
36 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
31 Cross Crusade Masters 35+ A Dave Cockburn
19 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Evans
12 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
8 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
15 Cross Crusade Category A Chris Snyder
13 Cross Crusade Masters Women 35+ B Amanda Durkee
27 Cross Crusade Women B Kate Ayres
11 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
5 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sarah Eustis
13 Cross Crusade Women A Kristen Minarik
3 Cross Crusade Women A Brooke McDermid
25 Cross Crusade Masters 50+ Hugh Givens
3 Cross Crusade Masters 50+ Kurt Robinson
75 Cross Crusade Masters 35+ B Danny Knudsen
72 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
55 Cross Crusade Masters 35+ B Trig Rogers
49 GPMC: Heiser CX Junior Men Owen Szwaya
25 GPMC: Heiser CX Junior Women Isabella Jacobs
3 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Girls 11-12 Isabella Jacobs
7 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Boys 10-12 Owen Szwaya
35 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
23 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
9 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
6 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
27 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
25 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Michael Szwaya
16 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
14 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
30 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Casey Davidson
28 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
25 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Tom Strodtbeck
19 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
13 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Bob Jacobs
11 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Michael Szwaya
10 GPMC: Heiser CX Masters 50+ Clint Ebert
16 GPMC: Heiser CX Masters 35+ B Casey Davidson
12 GPMC: Heiser CX Masters 35+ B Tom Strodtbeck
9 GPMC: Heiser CX Masters 35+ B Ken Benderly
33 GPMC: Heiser CX Masters 35+ C Robyn Pfeifer
25 Blind Date Masters C 35+ Sean Denney
19 Blind Date Men B Andy Meeks
5 Blind Date Men B Chris Johnston
6 Blind Date Women A Ann Kennedy
5 Blind Date Women A Sarah Eustis
1 Blind Date Women A Brooke McDermid
1 Blind Date Men A Chris Snyder
7 Cross Crusade Masters Women 35+ A Ann Kennedy
45 Cross Crusade Masters 50+ Hugh Givens
6 Cross Crusade Masters 50+ Kurt Robinson
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Paul Zagacki
54 Cross Crusade Masters 35+ A Michael Szwaya
48 Cross Crusade Masters 35+ A Dave Cockburn
46 Cross Crusade Masters 35+ A Steve Dale
16 Cross Crusade Masters 35+ A Doug Evans
9 Cross Crusade Masters 35+ A Martin Baker
6 Cross Crusade Masters 35+ A Rich Cramer
42 Cross Crusade Junior Men Owen Szwaya
116 Cross Crusade Masters 35+ B Tony de Cordoba
103 Cross Crusade Masters 35+ B Ian Kennedy
101 Cross Crusade Masters 35+ B Casey Davidson
79 Cross Crusade Masters 35+ B Joe Durkee
35 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Benderly
45 Cross Crusade Women B Bianca Pyko
1 Cross Crusade Women B Kristen Minarik
23 Cross Crusade Masters Women 35+ B Amanda Durkee
58 Cross Crusade Beginner Women Margaret Dale
8 Cross Crusade Women A Brooke McDermid
14 Cross Crusade Category A Chris Snyder
158 Cross Crusade Masters 35+ C Michael Lehman
48 Cross Crusade Clydesdale Paul Toufar
4 Cross Crusade Clydesdale Michael Szwaya
7 Cross Crusade Category B Chris Johnston
4 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ A Bob Jacobs
13 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ B Trig Rogers
5 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 50+ Clint Ebert
18 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ C Robyn Pfeifer
3 Blind Date Women A Ann Kennedy
18 Blind Date Men A Dave Cockburn
3 Blind Date Men A Chris Snyder
3 Blind Date Masters Men 40+ Bob Jacobs
47 Blind Date Singlespeed Bianca Pyko
55 Blind Date Men B Steve Dale
21 Blind Date Men B Kate Ayres
8 Blind Date Men B Chris Johnston
6 Blind Date Men B Paul Zagacki
2 Blind Date Women B Kristen Minarik
27 Blind Date Beginner Women Margaret Dale
5 Blind Date Junior U14 Owen Szwaya
2 Hutch's Cyclocross Masters Men 50+ Rick Gregory
11 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Brian Engelhard
10 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open tom ghilarducci
61 Battle at Barlow Masters 35+ B Joe Durkee
42 Battle at Barlow Masters 35+ B Trig Rogers
40 Battle at Barlow Masters 35+ B Casey Davidson
36 Battle at Barlow Masters 35+ B Tom Strodtbeck
12 Battle at Barlow Masters 35+ B Ken Benderly
2 Battle at Barlow Masters 35+ B Steve Dale
DNF Battle at Barlow Clydesdale Michael Szwaya
22 Battle at Barlow Women B Kate Ayres
12 Battle at Barlow Women B Kristen Minarik
10 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Amanda Durkee
DNF Battle at Barlow Masters Women 35+ A Ann Kennedy
6 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Sarah Eustis
7 Battle at Barlow Category A Chris Snyder
11 Battle at Barlow Masters 35+ A Doug Evans
9 Battle at Barlow Masters 35+ A Martin Baker
4 Battle at Barlow Women A Brooke McDermid
22 Battle at Barlow Category B Kate Ayres
13 Battle at Barlow Category B Chris Johnston
3 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Girls 11-12 Isabella Jacobs
8 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Boys 10-12 Owen Szwaya
3 CrossAflixion Cup Girls 10-12 Isabella Jacobs
4 CrossAflixion Cup Masters 35+ A Bob Jacobs
34 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Rick Metz
24 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Brooke McDermid
23 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Karole J. Durkee Jr
22 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Chris Snyder
10 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Brian Engelhard
9 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Dave Cockburn
3 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open tom ghilarducci
21 Hood River Double Cross Singlespeed Steve Dale
14 Hood River Double Cross Singlespeed Dave Cockburn
21 Hood River Double Cross Category B Andy Meeks
17 Hood River Double Cross Category B Kate Ayres
2 Hood River Double Cross Women B Kristen Minarik
10 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Sarah Eustis
23 Hood River Double Cross Masters 35+ A Bob Jacobs
22 Hood River Double Cross Masters 35+ A Dave Cockburn
16 Hood River Double Cross Junior Women Isabella Jacobs
25 Hood River Double Cross Junior Men Owen Szwaya
7 Hood River Double Cross Masters 50+ Kurt Robinson
39 Hood River Double Cross Masters 35+ B Tony de Cordoba
35 Hood River Double Cross Masters 35+ B Danny Knudsen
13 Hood River Double Cross Masters 35+ B Paul Zagacki
5 Hood River Double Cross Masters 35+ B Steve Dale
10 Hood River Double Cross Clydesdale Michael Szwaya
25 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category B Andy Meeks
16 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Robyn Heifer
7 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sarah Eustis
6 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Women B Kristen Minarik
30 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Bob Jacobs
15 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Clint Ebert
10 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Kurt Robinson
27 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Ken Benderly
22 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ B Men Steve Dale
13 GPMC: Hood River Double Cross Masters Women 35+ B Robyn Pfeifer
28 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Tom Strodtbeck
27 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Casey Davidson
21 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Ken Benderly
14 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Steve Dale
19 GPMC: Hood River Double Cross Masters 50+ Clint Ebert
4 GPMC: Hood River Double Cross Masters 50+ Kurt Robinson
44 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Danny Knudsen
42 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open James Randall
32 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Michael Lehman
26 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Karole J. Durkee Jr
19 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Dave Cockburn
13 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Chris Snyder
12 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Brian Engelhard
9 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open tom ghilarducci
2 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Paul Zagacki
3 Pain and Suffer'n CX Masters 35+ A Martin Baker
5 Pain and Suffer'n CX Masters Women 35+ A Sarah Eustis
4 Pain and Suffer'n CX Masters Women 35+ A Ann Kennedy
7 Pain and Suffer'n CX Women B Kate Ayres
6 Pain and Suffer'n CX Masters 50+ Kurt Robinson
DNF Pain and Suffer'n CX Singlespeed Kate Ayres
6 Psycho Cross Masters Men 50+ Clint Ebert
8 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Men Paul Zagacki
2 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Men tom ghilarducci
9 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Women Karole J. Durkee Jr
DNF "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Danny Knudsen
20 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Karole J. Durkee Jr
13 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Brian Engelhard
2 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open tom ghilarducci
15 GPMC: David Douglas CX #1 Category B Andy Meeks
1 GPMC: David Douglas CX #1 Women B Kristen Minarik
5 GPMC: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ A Sarah Eustis
18 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Bob Jacobs
9 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 50+ Clint Ebert
47 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Danny Knudsen
43 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Karole J. Durkee Jr
33 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Casey Davidson
29 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Trig Rogers
18 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Ken Benderly
11 Tuesday PIR-August Series Category 1/2/3 tom ghilarducci
31 Monday PIR-August Series Masters 1/2/3 Hugh Givens
12 Monday PIR-August Series Masters 1/2/3 tom ghilarducci
5 Monday PIR-August Series Masters 1/2/3 Brian Engelhard
7 Kruger's Kermesse Masters Women B 35+ Amanda Durkee
26 Kruger's Kermesse Masters Men C 35+ Danny Knudsen
27 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Karole J. Durkee Jr
19 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Trig Rogers
1 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Paul Zagacki
15 Kruger's Kermesse Masters Men 50+ Hugh Givens
14 Kruger's Kermesse Masters Men 50+ Clint Ebert
27 Kruger's Kermesse Men B Kate Ayres
4 Kruger's Kermesse Women B Kate Ayres
4 OBRA Masters Track Championships Masters 30-49 Points Race Brian Engelhard
5 OBRA Masters Track Championships Masters Men Team Sprints Brian Engelhard
3 OBRA Masters Track Championships Masters 35-39 Kilometer Brian Engelhard
4 OBRA Masters Track Championships Men 35-39 Sprints Brian Engelhard
11 Fast Twitch Fridays: July/August Novice Men Brian Engelhard
20 Alpenrose Thursday Series: August Series Senior Men Brian Engelhard
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4 Brian Engelhard
7 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Brian Engelhard
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
38 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
33 Monday PIR Masters 1/2/3 Clint Ebert
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Casey Davidson
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
2 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
30 Giro di Portland Pro/1/2 Brian Engelhard
25 Giro di Portland Category 3 Men James Rantall
6 Giro di Portland Masters 1/2/3 tom ghilarducci
2 Tigard Criterium Masters Men 35+ Category 3/4 Rick Metz
14 Tigard Criterium Men Category 3 Casey Davidson
1 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Brian Engelhard
9 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 tom ghilarducci
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
49 Monday PIR Masters 1/2/3 Clint Ebert
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Casey Davidson
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Paul Zagacki
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
11 OBRA Criterium Masters Men 30-39 Brian Engelhard
34 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 Men tom ghilarducci
10 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Rick Metz
5 Portland Twilight Criterium Category 3 Men James Randall
1 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Brian Engelhard
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
9 Salem STXC Pro/Category 1 Men Cody Edeline
50 Monday PIR Masters 1/2/3 Rick Metz
37 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
21 Monday PIR Masters 1/2/3
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
DNF Albany Criterium Men Category 1/2 Brian Engelhard
6 Albany Criterium Men Category 3 James Randall
12 Albany Criterium Masters Men 50+ Clint Ebert
6 Albany Criterium Masters Men 50+ Hugh Givens
15 Albany Criterium Masters Men 40-49 James Randall
4 Albany Criterium Masters Men 40-49 tom ghilarducci
7 Longview Criterium Men Category 2/3 Brian Engelhard
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Brian Engelhard
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
6 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
13 Portland Short Track Series - July/Aug Series Singlespeed Men Michael Szwaya
3 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
28 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men 45+ Ian Kennedy
20 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
12 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
18 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men U35 Kate Ayres
14 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 1 Men 35+ Bob Jacobs
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
19 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 1 Men 19-34 Cody Edeline
2 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
1 Portland Short Track Series - July/Aug Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
17 Portland Short Track Series - July/Aug Series Pro Men Doug Evans
9 Portland Short Track Series - July/Aug Series Pro Men Martin Baker
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Pro Men Chris Snyder
19 Salem STXC Pro/Category 1 Men Cody Edeline
43 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
41 Monday PIR Masters 1/2/3 Clint Ebert
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Rick Metz
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
13 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Ian Kennedy
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Bob Jacobs
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
12 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
6 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
2 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
4 Vancouver Criterium Masters 50+ Hugh Givens
6 Vancouver Criterium Masters 40+ tom ghilarducci
6 Vancouver Criterium Category 3 Men James Randall
14 Vancouver Criterium Category 4 Men Karole J. Durkee Jr
10 Westview OBRA Championship STXC Category 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
17 Gresham Criterium Masters Men 35+ Brian Engelhard
12 Gresham Criterium Masters Men 35+ Rick Metz
2 Gresham Criterium Masters Men 35+ tom ghilarducci
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Brian Engelhard
7 Monday PIR - July Series Masters 1/2/3 tom ghilarducci
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
10 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
3 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
21 Monday PIR Masters 4/5 Karole J. Durkee Jr
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
8 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
5 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Ian Kennedy
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
38 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
35 Monday PIR Masters 1/2/3 Thomas Morgan
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
22 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
18 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Kate Ayres
16 Mt. Tabor Series Masters Men tom ghilarducci
4 Mt. Tabor Series Category 4 Women Sarah Eustis
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rick Metz
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
14 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Ian Kennedy
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
19 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Eric Provost
8 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Kate Ayres
2 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
11 Portland Short Track Series Pro Men Doug Evans
9 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
4 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Bob Jacobs
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Cody Edeline
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
11 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
28 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Hugh Givens
7 Ironclad Street Sprints Senior Men A tom ghilarducci
32 Mt. Tabor Series Masters Men Bob Jacobs
31 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Szwaya
4 Mt. Tabor Series Masters Men Martin Baker
30 Mt. Tabor Series Category 4 Men James Webb
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Emerson Webb
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rick Metz
DNF The PIR 100 Open 1/2/3/4 Men and Women Karole J. Durkee Jr
13 The PIR 100 Open 1/2/3/4 Men and Women Danny Knudsen
7 The PIR 100 Open 1/2/3/4 Men and Women Thomas Morgan
5 The PIR 100 Open 1/2/3/4 Men and Women tom ghilarducci
12 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person Co-ed Ann Kennedy
12 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person Co-ed Ian Kennedy
7 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Trig Rogers
7 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Tom Strodtbeck
2 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Dave Cockburn
2 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person 80+ Martin Baker
11 6 Hours of Mt. Hood XC Solo Men Doug Evans
7 6 Hours of Mt. Hood XC Solo Men Rich Cramer
5 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Brian Engelhard
DNF Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Brian Engelhard
29 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Danny Knudsen
15 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 tom ghilarducci
17 Swan Island Rose Festival Criterium Masters Category 4/5 Michael Lehman
21 Swan Island Rose Festival Criterium Men Category 4/5 Michael Lehman
6 Fast Twitch Fridays Novice Men Brian Engelhard
17 Mt. Tabor Series Masters Men Rick Metz
6 Mt. Tabor Series Masters Men Martin Baker
9 Mt. Tabor Series Category 4 Women Sarah Eustis
17 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Lehman
14 Tuesday PIR Category 3/4 Karole J. Durkee Jr
2 Portland Short Track Series-June Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
27 Portland Short Track Series-June Series Pro Men Doug Evans
25 Portland Short Track Series-June Series Pro Men Michael Szwaya
15 Portland Short Track Series-June Series Pro Men Martin Baker
3 Portland Short Track Series-June Series Pro Men Chris Snyder
18 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 19+ Ian Kennedy
7 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
18 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women U35 Kristen Minarik
8 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women 45+ rebecca bozarth
9 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
7 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
39 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men U35 Eric Provost
8 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men U35 Kate Ayres
18 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
3 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
11 Portland Short Track Series-June Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
9 Portland Short Track Series-June Series Category 1 Men 35+ Bob Jacobs
6 Portland Short Track Series-June Series Category 1 Men 19-34 Cody Edeline
1 Portland Short Track Series-June Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
46 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
44 Monday PIR Masters 1/2/3 Rick Metz
43 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
19 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
34 Monday PIR Masters 4/5 Joe Durker
4 Monday PIR-June Series Totals Masters 1/2/3 Brian Engelhard
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
16 Portland Short Track Series Pro Men Doug Evans
13 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
5 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Bob Jacobs
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Eric Provost
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Kate Ayres
20 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ rebecca bozarth
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Ian Kennedy
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
23 Pringle Creek Circuit Race Category 4/5 Bob Jacobs
22 Pringle Creek Circuit Race Category 4/5 Trig Rogers
7 Pickett's Charge Category 2 Women 35+ Ann Kennedy
2 Pickett's Charge Category 1 Women 19+ Brooke McDermid
3 Pickett's Charge Category 3 Men 45+ Ian Kennedy
7 Pickett's Charge Category 1 Men 35-44 Dave Cockburn
11 Pickett's Charge Category 1 19-34 Men Chris Johnston
7 Pickett's Charge Pro Men Chris Snyder
31 Franz Criterium Category 4/5 James Ramey
29 Franz Criterium Category 3 Brian Engelhard
DNF Franz Criterium Masters 40+ Danny Knudsen
9 Franz Criterium Masters 40+ Rick Metz
2 Franz Criterium Masters 40+ tom ghilarducci
5 Franz Criterium Masters 50+ Hugh Givens
29 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kevin Driscoll
16 Mt. Tabor Series Category 4 Men Tom Strodtbeck
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men James Ramey
48 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
45 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
43 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
16 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
15 Monday PIR Women Ann Kennedy
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
11 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
3 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Michael Szwaya
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Cody Edeline
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Eric Provost
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Trig Rogers
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
4 Test of Endurance 50 MTB XC Pro Men Chris Snder
3 Test of Endurance 50 MTB XC Category 3/45+ Men Ian Kennedy
DNF Test of Endurance 50 MTB XC Category 2/35-44 Men Sean Denney
DNF Test of Endurance 50 MTB XC Category 2/35+ Women Ann Kennedy
2 Test of Endurance 50 MTB XC Category 1 45+ Men Rich Cramer
7 Test of Endurance 50 MTB XC Category 1 35-44 Men Doug Evans
4 Test of Endurance 50 MTB XC Category 1 35-44 Men Dave Cockburn
3 Test of Endurance 50 MTB XC Category 1 35-44 Men Martin Baker
11 Fast Twitch Fridays: May/June Series Novice Men Brian Engelhard
21 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Szwaya
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Danny Knudsen
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Kate Ayres
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
DNF Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
19 Portland Short Track Series Pro Men Michael Szwaya
2 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35+ Bob Jacobs
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
11 OBRA TT Masters Men 45-49 Tom Strodtbeck
5 OBRA TT Masters Men 40-44 Thomas Morgan
DNF Cirque Criterium Men 1/2 tom ghilarducci
27 Cirque Criterium Men Category 3 Brian Engelhard
20 Sublime Sublimity Men - Masters 40+ Hugh Givens
21 Mt. Tabor Series Masters Men Martin Baker
11 Mt. Tabor Series Category 4 Women Bianca Pyko
29 Mt. Tabor Series Category 4 Men John Ayers
25 Mt. Tabor Series Category 4 Men James Ramey
38 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
27 Monday PIR Masters 4/5 Karole J. Durkee Jr
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Kristen Minarik
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Ann Kennedy
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Tom Strodtbeck
17 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Eric Provost
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Kate Ayres
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Ian Kennedy
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Owen Szwaya
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Cody Edeline
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
15 Portland Short Track Series Pro Men Doug Evans
13 Portland Short Track Series Pro Men Michael Szwaya
10 Portland Short Track Series Pro Men Martin Baker
4 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brooke McDermid
3 Return on the Jedi XC Category 2 Women 35+ Ann Kennedy
2 Return on the Jedi XC Category 3 Men 45+ Ian Kennedy
DNF Vanport Kermesse Category 3 tom ghilarducci
2 Washougal 6 Hour MTB Race Solo Men 40+ Rich Cramer
1 Washougal 6 Hour MTB Race Solo Men 40+ John McCaffrey
7 Washougal 6 Hour MTB Race Solo Men Dave Cockburn
DNS Hammer Velo Criterium Senior Men Brian Engelhard
29 Tuesday PIR-May Series Category 3/4 James Ramey
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
17 Monday PIR-Series Men 1/2/3 James Randall
3 Monday PIR-Series Men 1/2/3 Brian Engelhard
27 Monday PIR-Series Women Sarah Eustis
22 Monday PIR-Series Women Brooke McDermid
12 Monday PIR-Series Men 4/5 Tony de Cordoba
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
12 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 35+ Ann Kennedy
4 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Women Brooke McDermid
3 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 45+ Ian Kennedy
13 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 45-54 Trig Rogers
6 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
1 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 45-54 Bob Jacobs
16 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 35-44 Sean Denney
14 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 35-44 Michael Szwaya
13 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 35-44 Doug Evans
8 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 35-44 Martin Baker
10 Sisters Stampede MTB XC Men Pro Chris Snyder
5 Bend Don't Brake Men Category 3 Brian Engelhard
25 Tuesday PIR-Series Category 3/4 James Ramey
12 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
6 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
9 Monday PIR Women Sarah Eustis
5 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 5 Tony de Cordoba
15 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4/5 Michael Szwaya
14 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4/5 Trig Rogers
9 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4/5 Tom Strodtbeck
11 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 4 James Ramey
1 Mt. Tabor Circuit Race Women 4 Sarah Eustis
19 Tuesday PIR-Series Category 3/4 James Ramey
9 Tuesday PIR Category 3/4 James Ramey
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Snyder
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
15 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
5 Monday PIR Women Brooke McDermid
14 Monday PIR Masters 4/5 Michael Lehman
6 Monday PIR Masters 4/5 Tony de Cordoba
21 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 tom ghilarducci
3 Spring Thaw MTB XC Category 1 Men 35-44 Dave Cockburn
20 Silverton RR Champs Men 4/5 Kevin Driscoll
27 Tuesday PIR Category 3/4 James Ramey
41 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
24 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
19 Monday PIR Masters 4/5 Michael Lehman
18 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Driscoll
11 Monday PIR Masters 4/5 Tony de Cordoba
1 Cascade Chainbreaker Category 3 Women 35-44 Ann Kennedy
2 Cascade Chainbreaker Category 1 Women 19+ Brooke McDermid
8 Cascade Chainbreaker Category 3 Men 45+ Ian Kennedy
5 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 45-54 Bob Jacobs
DNF Cascade Chainbreaker Category 2 Men 19-34 Justin Graybeal
9 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 35-44 Doug Evans
6 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 35-44 Dave Cockburn
8 Cascade Chainbreaker Pro Men Chris Snyder
20 As the Raven Flies TT: Combined Combined Casey Davidson
17 As the Raven Flies TT: Combined Combined Casey Davidson
5 As the Raven Flies TT Men 3 Casey Davidson
4 As the Raven Flies TT Masters Men 40-49 Casey Davidson
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Davidson
40 Tuesday PIR Category 4/5 Tony de Cordoba
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Danny Knudsen
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Brian Engelhard
37 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Tom Strodtbeck
27 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Thomas Morgan
6 Estacada Time Trial Series Masters Men 40-49 Tom Strodtbeck
3 Estacada Time Trial Series Masters Men 40-49 Thomas Morgan
1 Bear Springs XC Category 3 Women 35-44 Ann Kennedy
1 Bear Springs XC Category 3/45+ Men Ian Kennedy
18 Bear Springs XC Category 1 35-44 Men Tony de Cordoba
10 Bear Springs XC Category 1 35-44 Men Dave Cockburn
4 Bear Springs XC Category 1 35-44 Men Doug Evans
2 Bear Springs XC Category 1 35-44 Men Martin Baker
6 Bear Springs XC Category 1 Women Brooke McDermid
10 Bear Springs XC Pro Men Chris Snyder
10 Eugene Roubaix Men 4 Kevin Driscoll
15 Eugene Roubaix Men 3 Brian Engelhard
15 Port of Hood River Criterium Category 3/4 James Ramey
7 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Thomas Morgan
3 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Thomas Morgan
11 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Driscoll
7 Monday PIR Men 1/2/3 tom ghilarducci
6 Monday PIR Men 1/2/3 Brian Engelhard
12 Monday PIR-Series Totals Men 1/2/3 tom ghilarducci
10 Monday PIR-Series Totals Men 1/2/3 Brian Engelhard
5 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
17 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 35-44 Sean Denney
4 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 1 Men 35-44 Dave Cockburn
3 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 1 Men 35-44 Martin Baker
7 Peak Sports Mudslinger MTB XC Pro Men Chris Snyder
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Engelhard
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Davidson
36 Monday PIR Men 1/2/3 Danny Knudsen
27 Monday PIR Men 1/2/3 tom ghilarducci
22 Monday PIR Men 1/2/3 Brian Engelhard
21 Monday PIR Men 1/2/3 James Randall
43 Estacada Time Trial Series: Combined Combined tom ghilarducci
40 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Tom Strodtbeck
22 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Thomas Morgan
12 Estacada Time Trial Series Masters Men 40-49 tom ghilarducci
11 Estacada Time Trial Series Masters Men 40-49 Tom Strodtbeck
5 Estacada Time Trial Series Masters Men 40-49 Thomas Morgan
7 Icebreaker Criterium Masters Men 35+ Brian Engelhard
1 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Thomas Morgan
75 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Engelhard
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
46 Tuesday PIR Category 3/4 James Ramey
7 Hornings Hustle MTB XC Pro Men Chris Snyder
2 Hornings Hustle MTB XC Category 3 Women 35-44 Ann Kennedy
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 45-54 Trig Rogers
8 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
6 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 45-54 Bob Jacobs
22 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 35-44 Sean Denney
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 1 Women Brooke McDermid
8 Hornings Hustle MTB XC Category 1 Men 35-44 Michael Szwaya
4 Hornings Hustle MTB XC Category 1 Men 35-44 Martin Baker
2 Hornings Hustle MTB XC Category 1 Men 35-44 Dave Cockburn
14 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Hugh Givens
6 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Kurt Robinson
38 Kings Valley Road Race Men 4/5 Kevin Driscoll
5 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Thomas Morgan
6 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Thomas Morgan
28 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Driscoll
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Engelhard
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 tom ghilarducci
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Casey Davidson
135 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Casey Davidson
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Casey Davidson
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Casey Davidson
29 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Casey Davidson
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Casey Davidson
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 50+ Clint Ebert
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 50+ Hugh Givens
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 40+ 1/2/3 tom ghilarducci
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 40+ 1/2/3 Casey Davidson
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 4 Steve Dale
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 4 Dave Cockburn
15 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 50+ Clint Ebert
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ Category 1/2/3 tom ghilarducci
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ Category 1/2/3 Casey Davidson
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Hot Spots Masters Men 40+ 1/2/3 tom ghilarducci
3 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Women Brooke McDermid
9 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 35-44 Dave Cockburn
12 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 19-34 Chris Johnston
10 Echo Red to Red MTB XC Pro Men Chris Snyder
23 Banana Belt Series Masters Men 50+ Clint Ebert
13 Banana Belt Series Masters Men 50+ Hugh Givens
29 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 tom ghilarducci
13 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 Casey Davidson
28 Banana Belt Series Men Category 4 Steve Dale
18 Banana Belt Series Men Category 4 Dave Cockburn
14 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 50+ Clint Ebert
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 50+ Hugh Givens
19 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 1/2/3 Danny Knudsen
14 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 1/2/3 Casey Davidson
15 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 4 Steve Dale
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 4 Dave Cockburn
42 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Thomas Morgan
180 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Greg Nyhus
42 Jack Frost Time Trial Men 4/5 Greg Nyhus
DNS Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Casey Davidson
9 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Thomas Morgan
11 Cherry Pie Road Race Men Open 50+, 60+ Clint Ebert
32 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Danny Knudsen
28 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ tom ghilarducci
21 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Casey Davidson
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 3 Brian Engelhard