bicycleattorney.com

Event Category Name
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant WOM B Ellene Smith
61 Deschutes Brewery Cup Men Cat B Matt Cline
15 Deschutes Brewery Cup Master Men 45-99 Mike Henry
26 Deschutes Brewery Cup Master Men 45-99 Mike Henry
5 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Martin Baker
8 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Shannon Boroff
6 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B Tom Strodtbeck
2 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Mike Henry
7 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Matt Cline
2 GPTB: Winter Cross Women B Ellene Smith
12 Psycho Cross Series (OBRA Championships) MEN MAS 35+, B Trig Rogers
4 Psycho Cross Series (OBRA Championships) MEN MAS 35+, B Tom Strodtbeck
4 Psycho Cross Series (OBRA Championships) MEN JUNIOR 10-12 Owen Szwaya
11 Psycho Cross Series (OBRA Championships) MEN JUNIOR 10-12 Owen Rodgers
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Singlespeed Chris Snyder
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) MEN MAS 35+, A Chris Snyder
7 Psycho Cross Series MEN MAS 35+, B Trig Rogers
2 Psycho Cross Series MEN JUNIOR 10-12 Max Ritzow
6 Psycho Cross Series MEN JUNIOR 10-12 Owen L. Rogers
16 Psycho Cross Series: Series Standings MEN MAS 35+, B Trig Rogers
8 Psycho Cross Series: Series Standings MEN JUNIOR 10-12 Owen L. Rogers
3 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Brooke McDermid
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Chris Johnston
52 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Robert Thayer
55 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jeremy Russell
15 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Chris Snyder
6 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A rich cramer
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Mike Henry
63 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jason Pfeifer
8 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Tom Strodtbeck
20 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Michael Szwaya
29 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Shannon Boroff
60 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Bob Jacobs
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Matt Cline
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Martin Baker
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
11 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Andy Meeks
18 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women C Whitney Mount
13 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women B Ellene Smith
11 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Sarah Eustis
9 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Ann Kennedy
27 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Men Owen Szwaya
84 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Ann Kennedy
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Chris Snyder
41 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Clint Ebert
27 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Hugh Givens
26 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Tom James
92 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Danny Knudsen
40 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Dave Cockburn
33 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Ted Byram
30 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Peter Blenkiron
28 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Christian Ettinger
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Ted Byram
15 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Trig Rogers
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Tom Strodtbeck
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Matt Cline
9 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women B Ellene Smith
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ A Brandie Ettinger
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Mike Henry
15 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Andy Meeks
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jason Pfeifer
54 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Peter Blenkiron
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Hugh Givens
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Tom James
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Chris Snyder
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A rich cramer
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Mike Henry
13 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Martin Baker
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Steve Dale
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Brooke Snyder
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Ann Kennedy
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Sarah Eustis
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women B Ellene Smith
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Chris Snyder
4 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
17 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Trig Rogers
17 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ Clint Ebert
25 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men Owen Szwaya
3 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Matt Cline
8 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Shannon Boroff
12 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Michael Szwaya
20 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Rick Metz
3 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Sarah Eustis
2 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women B Ellene Smith
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Tom Strodtbeck
74 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Dave Cockburn
13 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Kurt Robinson
30 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Hugh Givens
21 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Owen Szwaya
2 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Chris Snyder
28 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Peter Blenkiron
34 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Tom Strodtbeck
47 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Meeks
48 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Ted Byram
31 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Dave Cockburn
79 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Danny Knudsen
12 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Tom James
14 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Ann Kennedy
11 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Sarah Eustis
7 Cross Crusade: Barton Park Women A Brooke Snyder
29 Cross Crusade: Barton Park Category A Chris Johnston
32 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Shannon Boroff
26 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Szwaya
20 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Matt Cline
14 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Martin Baker
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Mike Henry
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A rich cramer
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Chris Snyder
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Jeremy Russell
57 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bob Jacobs
1 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Tom Strodtbeck
9 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Bob Jacobs
7 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Rick Metz
6 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 50+ Clint Ebert
3 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Casey Davidson
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Chris Johnston
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jeremy Russell
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Robert Thayer
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Mike Henry
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A rich cramer
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Martin Baker
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Brooke Snyder
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Meeks
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Dave Cockburn
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Ted Byram
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Peter Blenkiron
73 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Ian Kennedy
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Kurt Robinson
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Owen Szwaya
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Ann Kennedy
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Sarah Eustis
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Chris Snyder
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Ellene Smith
12 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Steve Dale
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Ellene Smith
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Sarah Eustis
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Ann Kennedy
16 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Rick Metz
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A rich cramer
11 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Bob Jacobs
7 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Shannon Boroff
10 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 50+ Hugh Givens
9 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 50+ Clint Ebert
DNF GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Trig Rogers
5 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Casey Davidson
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Robert Thayer
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Chris Johnston
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Owen Szwaya
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Tom James
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Kurt Robinson
83 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Ted Byram
78 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Ian Kennedy
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Peter Blenkiron
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Tom Strodtbeck
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Meeks
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dave Cockburn
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Chris Snyder
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Brooke Snyder
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Szwaya
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Mike Henry
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Martin Baker
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
44 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jeremy Russell
8 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Junior Men 10-13 Owen Szwaya
7 Blind Date at the Dairy Women A Sarah Eustis
6 Blind Date at the Dairy Men A Robert Thayer
2 Blind Date at the Dairy Men A Chris Snyder
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Andy Meeks
6 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Shannon Boroff
22 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Ann Kennedy
13 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Sarah Eustis
28 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men A Jeremy Russell
16 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men A Robert Thayer
5 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men A Chris Snyder
8 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Andy Meeks
10 Blind Date at the Dairy: October Series Standings MASTER MEN A 35+ Bob Jacobs
7 Blind Date at the Dairy: October Series Standings MASTER MEN A 35+ Shannon Boroff
39 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Dave Cockburn
35 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Steve Dale
12 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Ann Kennedy
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Chris Snyder
68 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Brooke Snyder
15 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Junior Men Owen Szwaya
28 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Dave Cockburn
40 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Trig Rogers
50 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Christian Ettinger
26 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Sean Denney
52 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Casey Davidson
53 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Ted Byram
63 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Andy Meeks
15 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Tom James
23 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Kurt Robinson
29 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Clint Ebert
34 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Hugh Givens
26 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Chris Snyder
9 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Brooke Snyder
96 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Matt Cline
86 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Michael Szwaya
59 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A doug evans
41 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Bob Jacobs
45 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jeremy Russell
19 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Mike Henry
13 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Martin Baker
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A rich cramer
56 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Chris Johnston
24 Canby Cross-Word CX Challenge Junior Men Owen Szwaya
3 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Dave Cockburn
10 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Bob Jacobs
8 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Rick Metz
6 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Michael Szwaya
15 Canby Cross-Word CX Challenge Junior Women Isabella Jacobs
16 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Trig Rogers
6 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Tom Strodtbeck
1 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Dave Cockburn
4 Canby Cross-Word CX Challenge: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
5 Canby Cross-Word CX Challenge: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Isabella Jacobs
5 Blind Date at the Dairy Men A Chris Snyder
12 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Andy Meeks
16 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Tom James
12 Blind Date at the Dairy Men A Jeremy Russell
6 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Shannon Boroff
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Owen Szwaya
17 Blind Date at the Dairy Men A Robert Thayer
37 Cross Crusade: Rainier Category A Robert Thayer
21 Cross Crusade: Rainier Category A Chris Snyder
53 Cross Crusade: Rainier Category A Chris Johnston
30 Cross Crusade: Rainier Category A Jeremy Russell
28 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Hugh Givens
16 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Tom James
4 Cross Crusade: Rainier Women A Brooke Snyder
7 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Sarah Eustis
13 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Ann Kennedy
7 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A rich cramer
11 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Martin Baker
12 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Mike Henry
17 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Matt Cline
5 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Kurt Robinson
41 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A doug evans
2 Cross Crusade: Rainier Singlespeed Chris Snyder
55 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Sean Denney
13 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Dave Cockburn
32 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Ted Byram
70 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Danny Knudsen
25 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Shannon Boroff
4 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Matt Cline
20 GPTB: Ninkrossi Master 35+ B Trig Rogers
18 GPTB: Ninkrossi Master 35+ B Casey Davidson
17 GPTB: Ninkrossi Master 35+ B Tom Strodtbeck
8 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Bob Jacobs
16 Blind Date at the Dairy Men Master C Sean Denney
5 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Bob Jacobs
10 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Shannon Boroff
13 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Tom James
8 Blind Date at the Dairy Men A Chris Snyder
14 Blind Date at the Dairy Men A Robert Thayer
DNF Blind Date at the Dairy Men A Jeremy Russell
14 Blind Date at the Dairy Women A Sarah Eustis
11 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A rich cramer
40 Cross Crusade: Alpenrose Category B Andy Meeks
75 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Sean Denney
20 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Owen Szwaya
37 Cross Crusade: Alpenrose Category A Chris Snyder
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Jeremy Russell
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Chris Johnston
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Martin Baker
7 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Chris Snyder
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Mike Henry
32 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Rick Metz
36 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Szwaya
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Ann Kennedy
41 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Steve Dale
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Shannon Boroff
44 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A doug evans
7 Cross Crusade: Alpenrose Women A Brooke Snyder
25 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Jeremy Russell
42 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Brooke Snyder
18 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Jim Miller
33 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Hugh Givens
69 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Ted Byram
46 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Christian Ettinger
113 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Danny Knudsen
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Sarah Eustis
7 GPTB: Heiser Farm CX Master 50+ Clint Ebert
7 GPTB: Heiser Farm CX: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Isabella Jacobs
5 GPTB: Heiser Farm CX: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
14 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A Bob Jacobs
32 GPTB: Heiser Farm CX Junior Men Owen Szwaya
1 GPTB: Heiser Farm CX Master 35+ B Rick Metz
16 GPTB: Heiser Farm CX Master 35+ B Tom Strodtbeck
19 GPTB: Heiser Farm CX Master 35+ B Casey Davidson
13 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A Matt Cline
5 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A Michael Szwaya
4 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A Mike Henry
24 GPTB: Heiser Farm CX Junior Women Isabella Jacobs
11 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Andy Meeks
5 Blind Date at the Dairy Men C John Ayres
13 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Shannon Boroff
11 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Bob Jacobs
15 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ted Byram
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Danny Knudsen
8 Blind Date at the Dairy Women A Ann Kennedy
17 Blind Date at the Dairy Men A Robert Thayer
15 Blind Date at the Dairy Men A Jeremy Russell
15 Battle at Barlow Masters 35+ A Martin Baker
11 Battle at Barlow Masters 35+ A Mike Henry
9 Battle at Barlow Women A Brooke Snyder
29 Battle at Barlow Junior Men Owen Szwaya
12 Battle at Barlow Master 50+ Tom James
3 Battle at Barlow: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
28 Battle at Barlow Category B Andy Meeks
4 Battle at Barlow Category B Robert Thayer
4 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Sarah Eustis
21 Battle at Barlow Category C John Ayres
29 Battle at Barlow Category A Jeremy Russell
3 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Ann Kennedy
27 Battle at Barlow Masters 35+ A Michael Szwaya
18 Battle at Barlow Clydesdale Michael Szwaya
6 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category B Andy Meeks
3 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters Women 35+ A Sarah Eustis
14 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ A Bob Jacobs
5 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ A Shannon Boroff
1 Fazio Farms CX p/b Ironclad Master 35+ B Rick Metz
12 Fazio Farms CX p/b Ironclad Master 35+ B Trig Rogers
1 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category B Robert Thayer
8 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Bob Jacobs
11 Blind Date at the Dairy Women A Ann Kennedy
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Owen Szwaya
25 Blind Date at the Dairy Men C John Ayres
18 Blind Date at the Dairy Men Master C Jason Pfeifer
26 Blind Date at the Dairy Men Master C Sean Denney
20 Blind Date at the Dairy MASTER MEN A 35+ Tom James
19 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Andy Meeks
10 Blind Date at the Dairy Women A Sarah Eustis
32 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Danny Knudsen
4 Blind Date at the Dairy Men B Robert Thayer
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeremy Russell
36 Blind Date at the Dairy Singlespeed Bianca Pyko
21 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ted Byram
3 Future Cross Women Cat A Brooke Snyder
7 Future Cross Men Cat A Chris Snyder
18 Psycho Cross Series MEN MAS 35+, B Trig Rogers
6 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A rich cramer
11 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Mike Henry
18 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Shannon Boroff
11 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Master 50+ Clint Ebert
22 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Tom Strodtbeck
12 Psycho Cross Series MEN JUNIOR 10-12 Owen L. Rogers
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Junior Men 10-13 Owen Szwaya
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Sarah Eustis
18 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Ann Kennedy
5 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Junior Men 10-13 Owen Szwaya
7 Blind Date at the Dairy: September Series Standings MASTER MEN A 35+ Bob Jacobs
17 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men A Chris Johnston
1 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men B Robert Thayer
9 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Singlespeed Jeremy Russell
8 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women A Sarah Eustis
15 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women A Ann Kennedy
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Sarah Eustis
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Robert Thayer
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Jeremy Russell
4 Blind Date at the Dairy Men C John Ayres
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Robert Thayer
19 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Chris Johnston
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men's Master A Bob Jacobs
3 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C John Ayres
27 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Jeremy Russell
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Ann Kennedy
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Sarah Eustis
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Junior Men 10-13 Owen Szwaya
14 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Jeremy Russell
3 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Robert Thayer
20 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Chris Johnston
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men's Master A Bob Jacobs
22 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Chris Johnston
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men's Master A Bob Jacobs
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C John Ayres
3 Blind Date at the Dairy: Series Standings Junior Men 10-13 Owen Szwaya
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Ann Kennedy
9 Blind Date at the Dairy Master Men 40+ A Bob Jacobs
DNF Blind Date at the Dairy Master Men 40+ A Paul Zagacki
17 Blind Date at the Dairy Masters Men B Rick Metz
19 Blind Date at the Dairy Masters Men B Ted Byram
22 Blind Date at the Dairy Masters Men B Andy Meeks
30 Blind Date at the Dairy Masters Men B Sean Denney
34 Blind Date at the Dairy Masters Men B Danny Knudsen
11 Blind Date at the Dairy Men A Chris Johnston
1 Blind Date at the Dairy Men B Robert Thayer
17 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeremy Russell
29 Blind Date at the Dairy Singlespeed Bianca Pyko
7 Blind Date at the Dairy Women A Sarah Eustis
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C John Ayres
32 Blind Date at the Dairy Master C Jason Pfeifer
4 Double Cross: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Owen Szwaya
5 Double Cross: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Isabella Jacobs
19 Double Cross Category B Robert Thayer
20 Double Cross Category B Jacques Lafortune
11 Double Cross Masters 35+ A Mike Henry
14 Double Cross Masters 35+ A Steve Dale
16 Double Cross Masters 35+ A Michael Szwaya
17 Double Cross Masters 35+ A Shannon Boroff
20 Double Cross Masters 35+ A Bob Jacobs
15 Double Cross Category A Jeremy Russell
1 Double Cross Clydesdale Michael Szwaya
21 Double Cross Master 35+ C Sean Denney
DNF Double Cross Master 50+ Tom James
30 Double Cross Junior Men Owen Szwaya
17 Double Cross Junior Women Isabella Jacobs
11 GPTB: Double Cross Master 50+ Clint Ebert
7 GPTB: Double Cross Junior Women Isabella Jacobs
17 GPTB: Double Cross Master 50+ Tom James
12 GPTB: Double Cross Category A Jeremy Russell
8 GPTB: Double Cross Master 35+ B Rick Metz
9 GPTB: Double Cross Category B Robert Thayer
12 GPTB: Double Cross Masters 35+ A Bob Jacobs
11 GPTB: Double Cross Masters 35+ A Mike Henry
20 GPTB: Het Meer CX Race Men B John Ayres
15 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Bob Jacobs
8 GPTB: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Sarah Eustis
13 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Michael Szwaya
DNF GPTB: Het Meer CX Race Men B Robert Thayer
9 GPTB: Het Meer CX Race Singlespeed Jeremy Russell
14 GPTB: Het Meer CX Race Masters 50+ Hugh Givens
7 GPTB: Het Meer CX Race Masters 50+ Clint Ebert
61 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Sean Denney
10 GPTB: Het Meer CX Race Junior Men Owen Szwaya
42 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Trig Rogers
36 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Tom Strodtbeck
1 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdales Michael Szwaya
33 GPTB: Het Meer CX Race Beginner Men Owen Szwaya
6 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Mike Henry
1 GPTB: David Douglas CX #1 Category B Jeremy Russell
19 GPTB: David Douglas CX #1 Master 35+ B Rick Metz
27 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Bob Jacobs
10 GPTB: David Douglas CX #1 Master 50+ Tom James
16 GPTB: David Douglas CX #1 Master 50+ Clint Ebert
11 GPTB: David Douglas CX #1 Junior Women Isabella Jacobs
38 GPTB: David Douglas CX #1 Master 35+ B Trig Rogers
4 Tuesday PIR: August Series Standings Cat 3/4 Robert Thayer
17 Tuesday PIR: August Series Standings Cat 4 Matt Cline
7 Tuesday PIR Cat 4 Men Matt Cline
9 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
13 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Jeremy Russell
15 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Tom James
17 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Paul Zagacki
21 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Brian Austin
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
25 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Hugh Givens
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brian Austin
1 Longview Gran Prix Criterium Cat 4/5 Robert Thayer
17 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
26 Tuesday PIR Cat 3/4 Matt Cline
46 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
14 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tom James
22 Monday PIR Masters Men 4/5 Trig Rogers
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
22 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Hugh Givens
14 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Paul Zagacki
12 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Tom James
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
50 OBRA Hillclimb: Combined Combined Thomas Morgan
4 OBRA Hillclimb Mstr Men 40-44 Thomas Morgan
1 Giro di Portland Masters 1/2/3 50+ Tom James
DNF Giro di Portland Masters 1/2/3 40+ Rick Metz
15 Giro di Portland Masters 1/2/3 40+ Paul Zagacki
16 Giro di Portland Masters 1/2/3 40+ Tom James
3 Giro di Portland Masters 1/2/3 50+ Clint Ebert
1 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
18 Tuesday PIR Cat 3/4 Matt Cline
48 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
6 Monday PIR Maters Men 1/2/3 Paul Zagacki
7 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Tom James
10 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Paul Zagacki
9 Monday PIR Maters Men 1/2/3 Tom James
6 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
50 OBRA TT: Combined Combined Thomas Morgan
4 OBRA TT Master Men 40-44 Thomas Morgan
3 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Singlespeed Men Michael Szwaya
1 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
15 Portland Twilight Criterium Cat 3 Men James Randall
29 Portland Twilight Criterium Cat 3 Men Casey Davidson
55 Portland Twilight Criterium Cat 3 Men Paul Zagacki
24 Portland Twilight Criterium Cat 3 Men Paul Zagacki
34 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Mike Henry
12 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
20 Monday PIR Masters 1-3 James Randall
22 Monday PIR Masters 1-3 Casey Davidson
27 Monday PIR Masters 3-4 Matt Cline
12 Monday PIR Masters 1-3 Tom James
35 Monday PIR Masters 1-3 Hugh Givens
16 Monday PIR Masters 1-3 Paul Zagacki
3 Alsea Falls Switchback 6 Hr Solo 40-49 Men doug evans
6 Franz Criterium Master 40+ Rick Metz
2 Franz Criterium Men 3 Jeremy Russell
24 Franz Criterium Senior Men Casey Davidson
DNF Franz Criterium Men 3 Casey Davidson
3 Franz Criterium Master 50+ Tom James
33 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Casey Davidson
14 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
35 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Thomas Morgan
18 Tuesday PIR: July Series Standings Cat 3/4 Robert Thayer
19 Tuesday PIR: July Series Standings Cat 3/4 Thomas Morgan
31 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 35-44 Karole J Durkee Jr
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 45+ Bob Jacbos
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
8 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
22 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 35-44 Tony de Cordoba
27 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 35-44 Joe Durkee
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 45+ Martin Baker
37 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 35-44 Christian Ettinger
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
14 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
13 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 45-54 Trig Rogers
10 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men U35 John Ayres
30 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men U35 Jacques Lafortune
7 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Women 35-44 Sarah Eustis
9 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
11 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Cat 1 Women Brooke Snyder
13 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro Men Jeremy Russell
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro Men Chris Snyder
14 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Men Michael Szwaya
21 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jacques Lafortune
106 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
20 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
19 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 35-44 Shannon Boroff
33 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
24 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 James Randall
23 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
21 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
11 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Tom James
3 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
17 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 35-44 Steve Dale
6 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 35-44 doug evans
19 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 19-34 Brian Austin
18 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
19 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Joe Durkee
8 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 John Ayres
11 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
DNF Monday PIR Master Men 1/2/3 James Randall
10 Monday PIR Master Men 1/2/3 Tom James
10 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
2 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Brooke Snyder
13 Portland Short Track Series Pro Men Jeremy Russell
7 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
4 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
2 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
21 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Shannon Boroff
15 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Steve Dale
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 doug evans
17 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
14 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Brian Austin
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
4 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Trig Rogers
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
7 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
2 Vancouver Criterium Masters 40+ James Randall
10 Vancouver Criterium Masters 40+ Casey Davidson
2 Vancouver Criterium Masters 50+ Tom James
10 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ Rick Metz
DNF Swan Island Criterium Masters 35+ Cat 4/5 Greg Nyhus
18 Swan Island Criterium Cat 4/5 Men Greg Nyhus
DNS Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ Clint Ebert
5 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ James Randall
22 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 James Randall
13 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Shannon Boroff
21 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
17 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
14 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tom James
50 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Brian Austin
54 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Clint Ebert
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
31 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
38 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ron Magnus
2 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
6 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
4 Portland Short Track Series Cat 2 Women 35-44 Sarah Eustis
2 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
3 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
2 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
DNF Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 doug evans
14 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
10 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Steve Dale
11 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Brian Austin
18 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jacques Lafortune
10 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 John Ayres
14 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Joe Durkee
11 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
5 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Tony de Cordoba
2 Tigard Crit Masters Men 40+ Cat 3/4 James Randall
19 Tigard Crit Masters Men 40+ Cat 3/4 Clint Ebert
8 Tigard Crit Masters Men 40+ Cat 3/4 Hugh Givens
5 Tigard Crit Masters Men 40+ Cat 3/4 Rick Metz
21 Tigard Crit Masters Men 40+ Cat 3/4 Thomas Morgan
11 Tigard Crit Masters Men 40+ Cat 3/4 Casey Davidson
37 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Thomas James
40 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Masters 45+ Thomas James
32 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Thomas James
53 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Trig Rogers
39 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Thomas James
3 Fast Twitch Fridays Sprint A John Ayers
7 Alpenrose Thursdays Open 4-5 John Ahres
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
9 Tuesday PIR: Series Standings Cat 3/4 Robert Thayer
10 Tuesday PIR: Series Standings Cat 3/4 Thomas Morgan
36 Cascade Classic Masters 45+ Thomas James
17 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Jeremy Russell
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
25 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
51 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Clint Ebert
46 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Brian Austin
32 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 James Randall
26 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
17 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
14 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tom James
7 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
47 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Clint Ebert
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
10 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
12 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Trig Rogers
4 Portland Short Track Series Cat 2 Women 35-44 Sarah Eustis
11 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
10 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
20 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Karole J. Durkee Jr
9 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 John Ayres
11 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Shannon Boroff
3 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
9 Portland Short Track Series Pro Men Jeremy Russell
4 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
3 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
DNF Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 doug evans
DNF Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
5 Gresham Crit Masters 40+ 3-4 Rick Metz
33 Gresham Crit Senior Men tom ghilarducci
15 Gresham Crit Cat 3 Men Jeremy Russell
3 Gresham Crit Jr 10-13 Owen Szwaya
1 Gresham Crit Masters 40+ 3-4 Paul Zagacki
8 Gresham Crit Senior Men Mike Henry
8 Gresham Crit Masters 40+ 3-4 Thomas Morgan
17 Gresham Crit Masters 40+ 3-4 Casey Davidson
8 Gresham Crit Masters 35+ 4-5 Michael Szwaya
17 Gresham Crit Masters 35+ 4-5 Bob Jacobs
14 Mt. Tabor Series Men 4 Matt Cline
19 Mt. Tabor Series Men 4 Robert Thayer
7 Mt. Tabor Series Fixed Gear James Webb
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Thomas Morgan
38 Monday PIR Masters 1/2/3 Ron Magnus
8 Monday PIR Masters 1/2/3 tom ghilarducci
45 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Clint Ebert
39 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Brian Austin
25 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 James Randall
19 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
14 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
11 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tom James
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Clint Ebert
22 Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
33 Monday PIR Masters 1/2/3 Hugh Givens
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Casey Davidson
6 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
4 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Paul Zagacki
16 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Steve Dale
7 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
3 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 doug evans
9 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
13 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 John Ayres
19 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Karole J. Durkee Jr
16 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Christian Ettinger
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
8 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
8 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Tom James
3 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
2 OBRA Track Championships Cat 5 Men Putsuit John Ayers
5 High Desert Omnium Road Race Men 4/5 Robert Thayer
9 High Desert Omnium Road Race Men Masters 3/4/5 40+ Hugh Givens
9 High Desert Omnium Road Race Men 3 Jeremy Russell
4 OBRA Track Championships Cat 5 Men Points Race John Ayres
30 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Jeremy Russell
10 St. Honore Criterium Master 40+ Cat 1/2/3 tom ghilarducci
15 St. Honore Criterium Master 40+ Cat 1/2/3 Paul Zagacki
25 St. Honore Criterium Master 40+ Cat 1/2/3 James Randall
4 St. Honore Criterium Master 50+ Cat 1/2/3 Tom James
6 St. Honore Criterium Master 50+ Cat 1/2/3 Clint Ebert
3 OBRA Track Championships Cat 4/5 Men Sprints John Ayres
35 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Robert Thayer
4 St. Honore Criterium Master 40+ Cat 1/2/3 Mike Henry
3 High Desert Omnium Time Trial Men 4/5 Robert Thayer
8 High Desert Omnium Time Trial Men 3 Jeremy Russell
2 High Desert Omnium Men 4/5 Robert Thayer
1 High Desert Omnium Criterium Men 4/5 Robert Thayer
13 High Desert Omnium Men 3 Jeremy Russell
18 High Desert Omnium Criterium Men 3 Jeremy Russell
16 High Desert Omnium Men Masters 3/4/5 40+ Hugh Givens
1 OBRA Track Championships Cat 5 Men John Ayres
17 Tuesday PIR Cat 3/4 Robert Thayer
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brian Austin
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
40 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Clint Ebert
47 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Sean Denney
24 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Michael Szwaya
19 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Trig Rogers
13 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN doug evans
12 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Robert Thayer
8 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Jeremy Russell
2 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Matt Cline
2 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Martin Baker
13 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Bianca Pyko
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Sarah Eustis
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Andy Meeks
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Ian Kennedy
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Ann Kennedy
18 Mt. Tabor Series Cat 4 Matt Cline
7 Mt. Tabor Series Cat 5 Robert Thayer
9 Tuesday PIR: June Series Standings Cat 3/4 Jeremy Russell
1 Tuesday PIR: June Series Standings Men 5 Robert Thayer
20 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
1 Tuesday PIR Cat 5 Men Robert Thayer
7 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
29 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
29 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
25 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Tony de Cordoba
24 Monday PIR: June Series Standings Open Women Sarah Eustis
40 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
6 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
2 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Brooke Snyder
9 Portland Short Track Series Pro Men Jeremy Russell
6 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
6 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
2 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
8 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
9 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
18 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jacques Lafortune
24 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Karole J. Durkee Jr
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
2 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
13 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
5 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
4 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Trig Rogers
1 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): Overall for Stages 3 & 4 Cat 2 19-39 Men Tony de Cordoba
14 Pickett's Charge XC Cat 1 Men 19-34 Jeremy Russell
10 Pickett's Charge XC Pro Men Chris Snyder
16 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
3 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 35+ Ann Kennedy
3 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): East Side Cat 2 19-39 Men Tony de Cordoba
1 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge) Cat 2 19-39 Men Tony de Cordoba
7 Mt. Tabor Series Cat 5 Men Robert Thayer
9 Tuesday PIR: Series Standings Cat 3/4 Jeremy Russell
3 Tuesday PIR Cat 5 Robert Thayer
1 Tuesday PIR: Series Standings Cat 5 Robert Thayer
45 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
6 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
6 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
24 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Tony de Cordoba
23 Monday PIR - Series Standings Open Women Sarah Eustis
3 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Trig Rogers
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
12 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
21 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jacques Lafortune
16 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Karole J. Durkee Jr
8 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
13 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
4 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
4 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
15 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Steve Dale
4 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
5 OBRA RR Championships Day 2 Masters 30-39 Jeremy Russell
19 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 50-59 Clint Ebert
11 Test of Endurance 50/100 Cat 2 45-54 Men Ian Kennedy
2 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35+ W Ann Kennedy
1 Fast Twitch Fridays Beginner Men John Ayres
11 Mt. Tabor Series Men 5 Robert Thayer
36 Mt. Tabor Series Men 4 Bob Jacobs
16 Mt. Tabor Series Men 4 Matt Cline
7 Mt. Tabor Series Men 3 Jeremy Russell
11 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Jeremy Russell
6 Tuesday PIR - Series Standings Cat 3/4 Jeremy Russell
2 Tuesday PIR - Series Standings Cat 5 Robert Thayer
17 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
29 Monday PIR Masters Men 4/5 Tony de Cordoba
4 Portland Short Track Series Cat 3 Women 19+ Kate Ayres
29 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ron Magnus
18 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Tony de Cordoba
18 Monday PIR - Series Standings Open Women Sarah Eustis
25 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
10 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
14 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
12 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Steve Dale
13 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
5 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
9 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
20 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Karole J. Durkee Jr
9 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
6 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
6 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Ann Kennedy
1 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Brooke Snyder
7 Portland Short Track Series Pro Men Jeremy Russell
4 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
1 Portland Short Track Series Cat 3 Men 19+ John Ayres
14 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Masters 50+ Tom James
13 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Masters 50+ Hugh Givens
1 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Women 6-hour Brooke Snyder
14 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour Trig Rogers
17 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Masters Men 50+ Tom James
18 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters Men 50+ Hugh Givens
3 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 3-hour Bob Jacobs
6 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 3-hour Robert Thayer
17 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters Men 50+ Tom James
249 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Tom James
296 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Hugh Givens
3 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour Chris Snyder
4 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour Jeremy Russell
18 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Mastersm50+ Hugh Givens
14 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Mastersm50+ Tom James
9 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour doug evans
1 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Women 6-hour Ann Kennedy
6 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Men 6-hour Brian Austin
6 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Men 6-hour Ted Byram
2 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Men 80+ 6-hour Michael Szwaya
2 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Men 80+ 6-hour Martin Baker
DNF Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour Steve Dale
16 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour Ian Kennedy
14 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Masters Men 50+ Hugh Givens
16 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Masters 50 Tom James
16 Mt. Hood Cycling Classic Masters 50+ Tom James
17 Mt. Hood Cycling Classic Masters 50+ Hugh Givens
15 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Masters 50 Hugh Givens
11 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Matt Cline
31 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Bob Jacbos
1 Tuesday PIR Cat 5 Men Robert Thayer
2 Tuesday PIR Cat 3/4 Jeremy Russell
16 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
23 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Ted Byram
1 Portland Short Track Series Cat 2 Women 35-44 Ann Kennedy
9 Portland Short Track Series Singlespeed Men Michael Szwaya
5 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Andy Meeks
10 Monday PIR Open Women Sarah Eustis
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
5 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
3 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
7 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Robert Thayer
6 Portland Short Track Series Pro Men Chris Snyder
7 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Bob Jacobs
1 Portland Short Track Series Cat 1 Men 45+ Martin Baker
3 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
9 Portland Short Track Series Pro Men Jeremy Russell
12 Oregon Enduro Series Bend: Stage 5 Cat 2 19-39 Men Tony de Cordoba
9 Oregon Enduro Series Bend Cat 2 Men (19 - 39) Tony de Cordoba
2 Return on the Jedi XC Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
2 Return on the Jedi XC Cat 2 Women 35+ Ann Kennedy
1 Return on the Jedi ST Cat 2 Women 35+ Ann Kennedy
2 Return on the Jedi ST Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
6 Oregon Enduro Series Bend Cat 2 Men (19 - 39) Tony de Cordoba
2 Return on the Jedi SD Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
1 Return on the Jedi SD Cat 2 Women 35+ Ann Kennedy
5 Return on the Jedi Cat 2 Men Ian Kennedy
1 Return on the Jedi Cat 2 Women Ann Kennedy
6 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Cline
9 Tuesday PIR: May Series Standings Cat 3/4 Jeremy Russell
5 Tuesday PIR Men Cat 5 Robert Thayer
16 Tuesday PIR: May Series Standings Cat 5 Robert Thayer
47 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Chris Snyder
21 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
65 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Ron Magnus
41 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Danny Knudsen
48 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
53 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Tom James
59 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
6 Western Bike Works TT @ PIR Men Masters 60+ Ron Magnus
4 Sisters Stampede Cat 3 Men 45+ Jim Fox
8 Sisters Stampede Cat 2 Men 45-54 Bob Jacobs
9 Sisters Stampede Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
42 Sisters Stampede Cat 2 Men 35-44 Karole J. Durkee Jr
15 Sisters Stampede Cat 2 Men 19-34 Robert Thayer
2 Sisters Stampede Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
19 Sisters Stampede Cat 1 Men 35-44 Michael Szwaya
16 Sisters Stampede Cat 1 Men 19-34 Chris Johnston
2 Sisters Stampede Cat 3 Women 35-44 Amanda Durkee
2 Sisters Stampede Cat 2 Women 35+ Ann Kennedy
14 Sisters Stampede Cat 3 Men 10-14 Owen Szwaya
5 Bend Don't Brake Master Men 50+ Jim Fox
7 Tuesday PIR - Series Standings CAT 3//4 Jeremy Russell
17 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
43 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
42 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Chris Snyder
36 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Danny Knudsen
49 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
50 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tom James
DNF Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Snyder
56 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Tom James
3 Mt. Tabor Circuit Race Cat 4 Jeremy Russell
3 Mt. Tabor Circuit Race Cat 5 Matt Cline
9 Mt. Tabor Circuit Race Masters 50+ Jim Fox
9 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Cat 1/2/3 tom ghilarducci
6 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Cat 4 Tom Strodtbeck
14 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Cat 4 Michael Szwaya
12 Tuesday PIR Men 5 Robert Thayer
32 Tuesday PIR Cat 1/2/3 tom ghilarducci
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
46 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Chris Snyder
60 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Danny Knudsen
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
3 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 45-54 Ian Kennedy
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Women 35+ Ann Kennedy
DNS Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 45-54 Tom Strodtbeck
5 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 19-34 Robert Thayer
7 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Men 19-34 Jeremy Russell
7 OBRA RR Championships Day 1 Cat 3 50+ Clint Ebert
DNF OBRA RR Championships Day 1 Cat 3 60+ Ron Magnus
5 OBRA RR Championships Day 1 Cat 4/5 50+ Jim Fox
DNF OBRA RR Championships Day 1 Men Cat 3 Thomas Morgan
20 OBRA RR Championships Day 1 Men Cat 3 Paul Zagacki
23 Tuesday PIR Men 5 Robert Thayer
1 Tuesday PIR Cat 3/4 Jeremy Russell
38 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
45 Monday PIR Masters Men 4/5 Michael Szwaya
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
49 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Chris Snyder
50 Monday PIR Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
52 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ron Magnus
64 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tom James
71 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bob Albano
18 Montinore Road Race Master 50+ Ron Magnus
14 Montinore Road Race Master 50+ Jim Fox
9 Montinore Road Race Master 35+ 1/2/3 Casey Davidson
1 Coast Hills Classic XC Men Category 1 35-44 Matt Cline
4 Coast Hills Classic XC Men Category 2 45-54 Ian Kennedy
1 Coast Hills Classic XC Women Category 2 35-44 Ann Kennedy
10 Montinore Road Race Master 35+ 1/2/3 Paul Zagacki
19 Montinore Road Race Master 50+ Clint Ebert
25 Montinore Road Race Master 35+ 1/2/3 tom ghilarducci
DNF Montinore Road Race Master 35+ 1/2/3 Tom James
8 Montinore Road Race Master 50+ Hugh Givens
14 As the Raven Flies TT: Combined Combined Thomas Morgan
8 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 60+ Men Ron Magnus
6 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 40+ Men Thomas Morgan
4 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Thomas Morgan
19 Monday PIR Men 1/2/3 Casey Davidson
8 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Chris Snyder
8 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Cat 2 35+ Ann Kennedy
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 45-54 Ian Kennedy
37 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Tony de Cordoba
6 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 45+ Martin Baker
10 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 35-44 doug evans
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 19-34 Jeremy Russell
DNF Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 35-44 Matt Cline
13 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 35-44 Michael Szwaya
8 Eugene Roubaix Master Men 1/2/3 Casey Davidson
14 Eugene Roubaix Master Men 1/2/3 Paul Zagacki
5 As the Raven Flies TT Masters 60+ Men Ron Magnus
36 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ron Magnus
4 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Cat 1/2/3 40+ Men Mike Henry
5 Rose Garden Circuit Race Series Cat 4/5 Men Jeremy Russell
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters 60+ Cat 1/2/3 Ron Magnus
1 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Cat 1/2/3 60+ Men Ron Magnus
6 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Cat 4/5 Men Jeremy Russell
4 Tuesday PIR: April Series Standings Cat 4 Jeremy Russell
26 Tuesday PIR Cat 3/4 Brooke McDermitt
2 Tuesday PIR Cat 5 Men Tony de Cordoba
1 Tuesday PIR Cat 4 Men Jeremy Russell
5 Tuesday PIR: April Series Standings Cat 5 Tony de Cordoba
23 Monday PIR Men 1/2/3 Casey Davidson
20 Monday PIR Men 1/2/3 tom ghilarducci
59 Monday PIR Men 1/2/3 Chris Synder
14 Monday PIR Men 1/2/3 Paul Zagacki
57 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Ron Magnus
43 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Michael Szwaya
5 Beautiful Estacada Time Trial Mstr Men 40-49 Thomas Morgan
19 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Thomas Morgan
1 Beautiful Estacada Time Trial Men Eddie Merckx Michael Szwaya
4 Beautiful Estacada Time Trial Mstr Men 60+ Ron Magnus
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Cat 4/5 Men Jeremy Russell
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 60+ 1/2/3 Ron Magnus
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 1/2/3 Mike Henry
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Cat 1/2/3 40+ Men Mike Henry
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 tom ghilarducci
12 Kings Valley RR Masters 50+ (Cat 3,4,5) Jim Fox
39 Kings Valley RR Category 4/5 Men Jeremy Russell
1 Kings Valley RR Masters 40+ (Cat 3,4,5) Thomas Morgan
5 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Cat 4/5 Men Jeremy Russell
2 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Jeremy Russell
4 Western Bike Works TT @ PIR Men Masters 40+ Thomas Morgan
12 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Thomas Morgan
68 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Ron Magnus
4 Western Bike Works TT @ PIR Men Masters 60+ Ron Magnus
2 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 1 35-44 Matt Cline
7 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 1 45+ Martin Baker
1 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 2 19-34 Jeremy Russell
12 Banana Belt Master Men 1/2/3 tom ghilarducci
12 Banana Belt: Series Points Master Men 1/2/3 tom ghilarducci
4 Banana Belt Men 5 Jeremy Russell
DNF Banana Belt Men 50+ Kevin Chudy
12 Banana Belt Men 50+ Hugh Givens
11 Banana Belt Men 50+ Clint Ebert
25 Banana Belt Master Men 1/2/3 Rick Metz
11 Banana Belt: Series Points Men 50+ Clint Ebert
4 Banana Belt: Series Points Men 5 Jeremy Russell
12 Banana Belt: Series Points Men 50+ Hugh Givens
12 Banana Belt Master Men 50+ Clint Ebert
8 Banana Belt Master Men 1/2/3 Mike Henry
5 Banana Belt Men Cat 5 Jeremy Russell
8 Banana Belt: Series Points Master Men 1/2/3 Mike Henry
12 Banana Belt: Series Points Master Men 50+ Clint Ebert
5 Banana Belt: Series Points Men Cat 5 Jeremy Russell
12 Banana Belt Series Standings Master Men 1/2/3 Mike Henry
19 Banana Belt Series Standings Master Men 1/2/3 Thomas Morgan
3 Banana Belt Series Standings Men 5 Jeremy Russell
17 Banana Belt Series Standings Men 50+ Clint Ebert
15 Banana Belt Series Standings Men 50+ Hugh Givens
21 Banana Belt Series Standings Master Men 1/2/3 tom ghilarducci
1 Banana Belt: Hot Spots Mstr Men 1/2/3 Hot Spot Thomas Morgan
16 Banana Belt Master Men 1/2/3 Mike Henry
23 Banana Belt Master Men 1/2/3 Thomas Morgan
14 Banana Belt Men 50+ Clint Ebert
15 Banana Belt Men 50+ Hugh Givens
3 Banana Belt Men 5 Jeremy Russell
15 Banana Belt Master Men 1/2/3 tom ghilarducci
13 Banana Belt Series Points Master Men 1/2/3 Thomas Morgan
11 Banana Belt Series Points Men 50+ Hugh Givens
14 Banana Belt Series Points Master Men 1/2/3 tom ghilarducci
2 Banana Belt Men 5 Jeremy Russell
2 Banana Belt Series Points Men 5 Jeremy Russell
23 Banana Belt Men 50+ Clint Ebert
11 Banana Belt Men 50+ Hugh Givens
47 Banana Belt Master Men 4/5 Kevin Driscoll
DNF Banana Belt Master Men 1/2/3 Mike Henry
26 Banana Belt Master Men 1/2/3 Thomas Morgan
20 Banana Belt Master Men 1/2/3 Rick Metz
13 Banana Belt Master Men 1/2/3 tom ghilarducci
25 Banana Belt Men 50+ Jim Fox
22 Echo Red to Red Cat 2 35-44 Men Tony De
19 Echo Red to Red Cat 2 19-34 Men Jacques Lafortune
43 Jack Frost TT: Combined Combined Clint Ebert
19 Jack Frost TT: Combined Combined Thomas Morgan
8 Jack Frost TT Men 50-59 Clint Ebert
3 Jack Frost TT Men 40-49 Thomas Morgan
34 Cherry Pie Masters 40+ James Randall
18 Cherry Pie Men 50+ Clint Ebert
31 Cherry Pie Masters 40+ tom ghilarducci
30 Cherry Pie Masters 40+ Rick Metz
15 Cherry Pie Masters 40+ Thomas Morgan
3 Cherry Pie Masters 40+ Mike Henry
1 Cherry Pie Men 5 - Group A Jeremy Russell