Olympia Cycling Team

Event Category Name
10 OBRA CCX Championship Women B Lana Pressey
4 OBRA CCX Championship Singlespeed Women Marylynn King
1 OBRA CCX Championship Singlespeed Women Anna Christiansen
9 OBRA CCX Championship Singlespeed Trevor Spahr
DNF OBRA CCX Championship Women A Anona Whitley
4 Cross Crusade: Barton Park Women B Marylynn King
27 Cross Crusade: Barton Park Category A Trevor Spahr
14 Cross Crusade: Barton Park Women A Anona Whitley
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women B Marylynn King
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Trevor Spahr
14 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Anona Whitley
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Andrew Willis
71 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Brody Boeger
17 Apple Core Cross at EZ Orchards Singlespeed Dave Aldersebaes
13 Apple Core Cross at EZ Orchards Singlespeed Anna Christiansen
17 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 35+ B Dave Dezellem
38 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Brian Barker
62 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Brody Boeger
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Dave Aldersebaes
33 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Andrew Willis
3 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women B Brianna Walle
6 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women B Marylynn King
13 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Trevor Spahr
34 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women B Alana Armstrong
38 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women B Lana Pressey
51 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Shaun Conley
25 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Daniel Penner
50 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Joel Crouch
44 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Greg Sanders
45 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Brian Barker
10 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Trevor Spahr
37 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Daniel Penner
39 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Joel Crouch
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women B Brianna Walle
32 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women B Lana Pressey
11 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Anna Christiansen
16 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Anona Whitley
4 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Singlespeed Trevor Spahr
33 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men A Andrew Willis
10 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Marylynn King
14 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Brianna Walle
19 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Anna Christiansen
24 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Lana Pressey
34 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Stephanie Croy
17 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women A Anona Whitley
78 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Brian Barker
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Anona Whitley
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Anna Christiansen
83 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Dave Aldersebaes
11 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Trevor Spahr
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Daniel Penner
44 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Andrew Willis
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Stephanie Croy
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Brianna Walle
18 Blind Date at the Dairy Women B Stephanie Croy
43 Blind Date at the Dairy Category B Mark Crawford
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Trevor Spahr
18 Blind Date at the Dairy Category A Andrew Willis
6 Blind Date at the Dairy Women B Lana Pressey
3 Blind Date at the Dairy Women B Brianna Walle
27 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Brian Barker
31 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men A Andrew Willis
18 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women A Anona Whitley
4 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Singlespeed Trevor Spahr
7 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Marylynn King
11 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Brianna Walle
17 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Anna Christiansen
20 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Lana Pressey
31 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Stephanie Croy
13 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Trevor Spahr
72 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Mark Crawford
11 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women B Marylynn King
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women A Anona Whitley
49 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Andrew Willis
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Daniel Penner
62 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Joel Crouch
17 Ninkrossi CX Women B Kristin Culpepper
9 Ninkrossi CX Category B Ryan Smith
9 Ninkrossi CX Singlespeed Anna Christiansen
12 Ninkrossi CX Women B Erin Willig
23 Ninkrossi CX Singlespeed Dave Aldersebaes
1 Ninkrossi CX Women B Brianna Walle
5 Ninkrossi CX Women B Marylynn King
24 Ninkrossi CX Masters 35+ C Brian Barker
10 Ninkrossi CX Women B Stephanie Croy
36 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Atlin Sestrich
22 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Brianna Walle
32 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Stephanie Croy
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Trevor Spahr
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Anna Christiansen
14 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Anona Whitley
31 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Andrew Willis
11 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Brianna Walle
16 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Stephanie Croy
DNF Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Lana Pressey
6 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Anona Whitley
50 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Dave Dezellem
53 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Mark Crawford
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Trevor Spahr
16 Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Andrew Willis
3 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Marylynn King
16 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Trevor Spahr
50 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Anna Christiansen
2 Cross Crusade: Rainier High School Category B Robert Carver
23 Cross Crusade: Rainier High School Category B Daniel Penner
9 Heiser Farm Cyclocross Category B Greg Sanders
3 Heiser Farm Cyclocross Women B Stephanie Croy
3 Heiser Farm Cyclocross Category C Mark Koller
22 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Brianna Walle
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Trevor Spahr
32 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Stephanie Croy
12 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Anona Whitley
2 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Marylynn King
43 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Dave Aldersebaes
31 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Andrew Willis
37 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Atlin Sestrich
48 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Dave Dezellem
60 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Mark Crawford
61 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Ryan Smith
28 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Anna Christiansen
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Trevor Spahr
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Anna Christiansen
3 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Marylynn King
14 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Anona Whitley
22 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Dan Penenr
48 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Alana Armstrong
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Women Brianna Walle
116 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Dave Aldersebaes
107 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Shaun Conley
75 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Dave Dezellem
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Trevor Spahr
108 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Ryan Smith
82 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Mark Koller
69 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Joel Crouch
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Daniel Penner
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Robert Carver
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Anona Whitley
54 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Andrew Willis
17 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Mark Koller
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Anna Christiansen
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Marylynn King
41 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Lana Pressey
43 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Erin Willig
3 David Douglas CX Women B Anna Clark
2 David Douglas CX Women A Anona Whitley
8 David Douglas CX Category C Men Mark Koller
13 David Douglas CX Masters 35+ B Mark Crawford
15 David Douglas CX Masters 35+ B Dave Aldersebaes
2 David Douglas CX Category B Greg Sanders
1 David Douglas CX Women B Anna Christiansen
DNF David Douglas CX Category A Daniel Penner
65 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Mark Crawford
1 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Trevor Spahr
52 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Ryan Smith
21 Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Andrew Willis
29 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Lana Pressey
6 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Marylynn King
2 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Anna Christiansen
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed (Monogomists) Trevor Spahr
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women Category B (Women Power Daters) Anna Christiansen
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women Category B (Women Power Daters) Marylynn King
22 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Atlin Sestrich
31 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Brian Barker
29 Battle at Barlow Masters 35+ A Brian Gerow
9 Battle at Barlow Category A Women Anona Whitley
DNF Battle at Barlow Category A Men Andrew Willis
32 Battle at Barlow Category A Men Daniel Penner
4 Battle at Barlow Women B Marylynn King
65 Battle at Barlow Masters 35+ C Brian Barker
35 Battle at Barlow Category B Joel Crouch
24 Battle at Barlow Category B Ryan Smith
18 Battle at Barlow Category C Mark Koller
37 Battle at Barlow Category B Mark Crawford
8 Psycho Cross Men C Mark Koller
41 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Dave Aldersebaes
25 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Jeff Harwood
42 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Shaun Conley
2 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Mark Crawford
14 Hood River Double Cross Singlespeed Jeff Harwood
13 Hood River Double Cross Category A Andrew Willis
12 Hood River Double Cross Masters 35+ B Jeff Harwood
31 Hood River Double Cross Masters 35+ B Ryan Smith
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ B Dave Dezellem
25 Hood River Double Cross Masters 35+ C Brian Barker
13 Hood River Double Cross Singlespeed Jeff Harwood
3 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Mark Crawford
41 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Dave Aldersebaes
27 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Brian Barker
3 Hutch's Twilight CCX Series Women B Lana Pressey
7 Hutch's Twilight CCX Series Women A Anona Whitley
1 Hutch's Twilight CCX Series Women B Lana Pressey
12 September "Cat & Mouse" Handicap Series Handicap Dave Aldersebaes
1 Hutch's Twilight CCX Series Women A Anona Whitley
11 September "Cat & Mouse" Handicap Series Handicap Mark Crawford
2 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Daniel Penner
1 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Robert Carver
20 Tuesday PIR: August Series Category 1/2/3 Jeff Harwood
5 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Mark Crawford
8 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Dave Dezellem
15 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Dave Aldersebaes
23 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Johannes F.B. Weber
26 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
25 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
24 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Gerow
23 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
16 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
8 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
7 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
6 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
5 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
4 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Carver
1 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
34 Monday PIR: August Series Men 1/2/3 Dave Aldersebaes
3 Monday PIR Masters 4/5 Men Shaun Conley
13 Monday PIR: August Series Men 4/5 Shaun Conley
13 Monday PIR: August Series Men 1/2/3 Jeff Harwood
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Men Dave Aldersebaes
22 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Atlin Sestrich
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Dave Dezellem
37 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B Ryan Smith
29 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Dave Aldersebaes
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Trevor Spahr
10 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Jeff Harwood
16 Tuesday PIR-series points Category 1/2/3 Jeff Harwood
2 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
42 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
49 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
4 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
1 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Robert Carver
3 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Daniel Penner
6 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Mark Crawford
9 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Dave Dezellem
54 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
25 Tuesday PIR Category 3/4 Brianna Walle
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
9 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
50 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
10 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
18 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
21 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Carver
56 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Koller
26 Monday PIR Masters 4/5 Mark Koller
22 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
6 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Mark Crawford
23 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Dave Aldersebaes
9 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Jeff Harwood
24 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Jeff Harwood
7 OBRA Criterium Championships Men Category 4 Shaun Conley
6 Franz Bakery Criterium Women Anona Whitley
1 Franz Bakery Criterium Women Anna Christiansen
15 Franz Bakery Criterium Category 3 Dave Aldersebaes
5 Franz Bakery Criterium Category 3 Daniel Penner
11 Franz Bakery Criterium Category 1/2 Trevor Spahr
3 Franz Bakery Criterium Women Brianna Walle
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jeff Harwood
1 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Carver
42 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Clark
40 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
3 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
15 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
37 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Gerow
29 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
32 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Sanders
24 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
13 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
23 Monday PIR Masters 4/5 Brian Barker
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
35 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Trevor Spahr
5 OBRA Hillclimb TT Senior 1/2 Men Trevor Spahr
11 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Robert Carver
37 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Anna Christiansen
DNS OBRA Hillclimb TT Category 4/5 Men Mark Koller
2 OBRA Hillclimb TT Category 4 Women Vanessa Cass
1 OBRA Hillclimb TT Category 3 Women Anna Christiansen
2 OBRA Hillclimb TT Category 3 Men Robert Carver
87 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Vanessa Cass
19 Longview Grand Prix Criterium Masters 35+ 1/2/3 Jeff Harwood
2 Longview Grand Prix Criterium Men 4/5 Shaun Conley
4 Longview Grand Prix Criterium Men Category 3 Mark Crawford
1 Portland Twilight Crit Category 3 Jeff Harwood
26 Portland Twilight Crit Category 3 Joel Crouch
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
39 Tuesday PIR Category 3/4 Anona Whitley
34 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
23 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
20 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
19 Tuesday PIR Category 3/4 Brianna Walle
14 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
4 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Carver
1 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
1 Team Beer Track Race Category 3 Men Trevor Spahr
4 Team Beer Track Race Category 3 Men Jeff Harwood
13 OBRA Championship RR 1 Category 4/5 Mark Koller
20 OBRA Championship RR 1 Women Stephanie Croy
8 OBRA Championship RR 1 Women Anona Whitley
DNF OBRA Championship RR 1 Category 3 Daniel Penner
5 OBRA Championship RR 1 Women Category 4 Anna Clark
3 OBRA Championship RR 1 Women Category 4 Vanessa Cass
11 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
3 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
32 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
41 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
47 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
45 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
1 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Carver
2 Monday PIR Men 1/2/3 Jeff Harwood
37 Monday PIR Men 1/2/3 Dave Aldersebaes
26 Monday PIR Men 4/5 Joe Leineweber
52 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Barker
48 Monday PIR Men 1/2/3 Dave Dezellem
6 Vancouver Courthouse Criterium Category 4 Men Shaun Conley
9 Camas Twilight Criterium Category 4/5 Men Shaun Conley
10 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Jeff Harwood
4 Tuesday PIR: July Series Category 1/2/3 Jeff Harwood
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
14 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
23 Tuesday PIR: July Series Category 1/2/3 Andrew Willis
28 Tuesday PIR: July Series Category 1/2/3 Mark Crawford
21 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 Dave Dezellem
22 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 Anna Christiansen
DNF Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Anona Whitley
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
35 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Joe Leineweber
26 Monday PIR: July Series Masters 1/2/3 Dave Dezellem
3 Portland MTB Short Track Series Category 3 Women 19+ Anna Clark
25 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Greg Sanders
3 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Women Anna Clark
2 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Masters 3/4/5 Mark Crawford
13 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Women 1/2/3 Stephanie Croy
6 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 1/2 Trevor Spahr
4 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Women Category 4 Anna Clark
6 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 3 Mark Crawford
11 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 3 Jeff Harwood
11 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 4/5 Ryan Van Dusen
7 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 4/5 Greg Sanders
9 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Women 1/2/3 Lana Pressey
8 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Women 1/2/3 Anona Whitley
6 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Women 1/2/3 Anna Christiansen
5 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Women 1/2/3 Brianna Walle
16 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 3 Robert Carver
5 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 4/5 Shaun Conley
19 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 1/2 Andrew Willis
1 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Street Sprints Men Open Jeff Harwood
3 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Street Sprints Men Open Trevor Spahr
1 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Street Sprints Women Fixed Gear Anna Christiansen
2 Fast Twitch Fridays Sprint A Jeff Harwood
2 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jeff Harwood
34 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
31 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
13 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
11 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
41 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
45 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Sanders
40 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Van Dusen
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
14 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
DNF Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
32 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Barker
28 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Jeff Harwood
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Anona Whitley
17 Gresham Crit Category 3 Men Jeff Harwood
3 Gresham Crit Masters Men 4/5 Shaun Conley
1 Gresham Crit Women Category 4 Brianna Walle
3 Gresham Crit Category 4 Men Shaun Conley
14 Gresham Crit Senior Men Trevor Spahr
11 Gresham Crit Senior Men Andrew Willis
12 Gresham Crit Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
11 Gresham Crit Category 3 Men Mark Crawford
17 Gresham Crit Category 4 Men Joe Leineweber
DNF Gresham Crit Category 3 Men Dave Dezellem
3 Gresham Crit Women 1/2/3 Brianna Walle
11 Gresham Crit Masters Men 1/2/3 Jeff Harwood
2 Mt. Tabor Series Category 4 Women Vanessa Cass
11 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Willis
7 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
35 Mt. Tabor Series Catgegory 5 Men Atlin Sestrich
8 Mt. Tabor Series Fixed Gear Anna Christiansen
12 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
27 Mt. Tabor Series Category 3 Men Johannes F.B. Weber
13 Mt. Tabor Series Senior Women Stephanie Croy
9 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
17 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
12 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
37 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
36 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
33 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
27 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
8 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
27 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Brian Barker
29 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Greg Sanders
4 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Women Anna Clark
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Anona Whitley
17 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Greg Sanders
1 High Desert Omnium: Road Race Women Category 4 Brianna Walle
26 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Atlin Sestrich
6 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Mark Crawford
45 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Brian Barker
52 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Joe Leineweber
88 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Brianna Walle
32 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Brian Barker
1 High Desert Omnium: Time Trial Women Category 4 Brianna Walle
42 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Atlin Sestrich
77 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Mark Crawford
112 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Brian Barker
115 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Joe Leineweber
6 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Mark Crawford
140 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Atlin Sestrich
3 OBRA Track Championships Category 3 Men Jeff Harwood
3 OBRA Track Championships-Keirins Category 3 Jeff Harwood
6 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Mark Crawford
23 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Atlin Sestrich
35 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Joe Leineweber
44 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Brian Barker
47 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Shaun Conley
4 High Desert Omnium: Criterium Women Category 4 Brianna Walle
33 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Joe Leineweber
10 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 Mark Crawford
1 High Desert Omnium Women Category 4 Brianna Walle
19 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
22 Mt. Tabor Series Category 3 Men Brian Gerow
21 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Johannes F.B. Weber
14 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
2 Mt. Tabor Series Category 4 Women Vanessa Cass
1 Mt. Tabor Series Category 4 Women Brianna Walle
7 Mt. Tabor Series Senior Women Stephanie Croy
6 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
5 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
16 Mt. Tabor Series Category 5 Men Atlin Sestrich
9 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Willis
8 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
33 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Aldersebaes
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
13 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
29 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
31 Tuesday PIR Category 3/4 Anona Whitley
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Deann Krill
35 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
37 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Joe Leineweber
34 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Marylynn King
30 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Brian Barker
40 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Dave Aldersebaes
70 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Joe Leineweber
11 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
6 Mt. Tabor Series Category 4 Women Vanessa Cass
32 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
10 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
1 Mt. Tabor Series Category 4 Women Brianna Walle
3 Mt. Tabor Series Category 4 Women Stephanie Croy
2 Mt. Tabor Series Category 5 Men Atlin Sestrich
6 Mt. Tabor Series Category 3 Men Johannes F.B. Weber
7 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Gerow
35 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Clark
36 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Sanders
1 Tuesday PIR: June Series Category 1/2/3 Jeff Harwood
7 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
16 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
24 Tuesday PIR Category 3/4 Brianna Walle
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Trevor Spahr
7 Monday PIR Open Women Alana Armstrong
11 Monday PIR Open Women Lana Pressey
6 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
20 Monday PIR-June Series Senior Women Anona Whitley
13 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Shaun Conley
32 Monday PIR-June Series Masters 1/2/3 Jeff Harwood
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Anona Whitley
12 Monday PIR-June Series Senior Women Stephanie Croy
16 Monday PIR-June Series Senior Women Alana Armstrong
18 Monday PIR-June Series Senior Women Lana Pressey
17 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Shaun Conley
30 Salem Fairview Men 3 Dave Dezellem
5 Salem Fairview Men 3 Jeff Harwood
13 Salem Fairview Men 3 Mark Crawford
24 Swan Island Criterium Category 4 Women Vanessa Cass
2 Swan Island Criterium Category 4 Women Alana Armstrong
17 Swan Island Criterium Category 4 Women Stephanie Croy
37 Swan Island Criterium Category 4/5 Mark Koller
38 Swan Island Criterium Masters Category 1/2/3 Men 35+ Dave Aldersebaes
15 Swan Island Criterium Pro/1/2/3 Women Anona Whitley
30 Swan Island Criterium Category 3 Men Dave Aldersebaes
31 Swan Island Criterium Category 4/5 Greg Sanders
6 Swan Island Criterium Category 4/5 Shaun Conley
8 Swan Island Criterium Category 3 Men Mark Crawford
1 Swan Island Criterium Category 3 Men Jeff Harwood
12 Swan Island Criterium Pro/1/2 Men Andrew Willis
31 Swan Island Criterium Category 3 Men Dave Dezellem
1 Alpenrose Thursday Series Category 3 Trevor Spahr
2 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 Trevor Spahr
7 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Trevor Spahr
9 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Jeff Harwood
3 Mt. Tabor Series Category 5 Men Atlin Sestrich
4 Mt. Tabor Series Category 4 Women Stephanie Croy
16 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
24 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
10 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Willis
7 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
6 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
32 Tuesday PIR Category 3/4 Alana Armstrong
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
29 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
22 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Trevor Spahr
19 Portland MTB Short Track Series Category 3 Women 19+ Anna Clark
10 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Anona Whitley
20 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Marylynn King
10 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Women Anna Clark
20 Monday PIR Masters 4/5 Brian Barker
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
39 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Joe Leineweber
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Anona Whitley
4 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Women Category 4 Alana Armstrong
3 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Andrew Willis
9 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Robert Carver
DNS Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Women Category 4 Eva Van Deusen
7 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Women Category 4 Vanessa Cass
25 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Johannes F.B. Weber
1 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Women Category 4 Stephanie Croy
14 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Women Category 3 Lana Pressey
1 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Women Category 3 Anna Christiansen
DNS Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Mark Koller
DNF Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Shaun Conley
40 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Joe Leineweber
44 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Dave Aldersebaes
56 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 3 Dave Aldersebaes
3 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Women Category 3 Anna Christiansen
17 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Women Category 3 Lana Pressey
4 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Women Category 4 Stephanie Croy
10 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Women Category 4 Alana Armstrong
12 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Women Category 4 Vanessa Cass
15 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Women Category 4 Eva Van Deusen
51 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Shaun Conley
50 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Mark Koller
43 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Joe Leineweber
61 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 3 Robert Carver
312 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Robert Carver
44 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 3 Johannes F.B. Weber
20 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 3 Andrew Willis
97 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Andrew Willis
194 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Johannes F.B. Weber
252 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Dave Aldersebaes
315 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Eva Van Deusen
310 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Vanessa Cass
307 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Alana Armstrong
287 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Stephanie Croy
13 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Women Category 4 Eva Van Deusen
9 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Women Category 4 Vanessa Cass
6 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Women Category 4 Stephanie Croy
3 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Women Category 4 Alana Armstrong
13 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Women Category 3 Lana Pressey
5 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Women Category 3 Anna Christiansen
44 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Joe Leineweber
43 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Mark Koller
16 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Shaun Conley
290 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Lana Pressey
218 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Anna Christiansen
294 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Shaun Conley
291 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Mark Koller
257 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Joe Leineweber
4 Elkhorn Classic Stage Race Category 3 Men Andrew Willis
45 Elkhorn Classic Stage Race Category 3 Men Dave Aldersebaes
23 Elkhorn Classic Stage Race Category 3 Men Johannes F.B. Weber
21 Elkhorn Classic Stage Race Category 3 Men Robert Carver
41 Elkhorn Classic Stage Race Category 4/5 Men Joe Leineweber
1 Elkhorn Classic Stage Race Women Category 4 Stephanie Croy
5 Elkhorn Classic Stage Race Women Category 4 Alana Armstrong
9 Elkhorn Classic Stage Race Women Category 4 Vanessa Cass
1 Elkhorn Classic Stage Race Women Category 3 Anna Christiansen
13 Elkhorn Classic Stage Race Women Category 3 Lana Pressey
16 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Women Category 4 Eva Van Deusen
13 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Women Category 4 Vanessa Cass
7 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Women Category 4 Alana Armstrong
4 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Women Category 4 Stephanie Croy
17 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Women Category 3 Lana Pressey
5 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Women Category 3 Anna Christiansen
62 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 3 Dave Aldersebaes
19 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 3 Robert Carver
16 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 3 Johannes F.B. Weber
4 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 3 Andrew Willis
48 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Joe Leineweber
46 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Shaun Conley
28 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Mark Koller
3 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jeff Harwood
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Trevor Spahr
3 Mt. Tabor Series Category 4 Women Marylynn King
4 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
3 Mt. Tabor Series Category 5 Men Atlin Sestrich
31 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brian Barker
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
11 Monday PIR Open Women Anona Whitley
10 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
1 OBRA TT Masters Men 35-39 Jeff Harwood
49 OBRA TT: Combined Combined Jeff Harwood
33 Cirque du Cycling Category 3 Johannes F.B. Weber
43 Cirque du Cycling Category 3 Brian Gerow
39 Cirque du Cycling Category 3 Robert Carver
48 Cirque du Cycling Category 3 Dave Aldersebaes
3 Cirque du Cycling Category 3 Andrew Willis
2 Cirque du Cycling Category 3 Jeff Harwood
3 Vernonia Short Track Mt. Bike Race Category 3 Men 35-44 Brian Barker
2 Vernonia Short Track Mt. Bike Race Women 2/3 19-34 Mary Ann King
15 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
16 Mt. Tabor Series Category 3 Men Brian Gerow
6 Mt. Tabor Series Category 4 Women Alana Armstrong
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Mark Koller
3 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
7 Mt. Tabor Series Category 5 Men Atlin Sestrich
22 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brian Barker
5 Mt. Tabor Series Category 3 Men Johannes F.B. Weber
4 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
5 Mt. Tabor Series Category 4 Women Stephanie Croy
58 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
77 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
57 Tuesday PIR Category 3/4 Alana Armstrong
50 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
49 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
45 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
32 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Sanders
10 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
5 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
59 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
22 Monday PIR Senior Women Vanessa Cass
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
64 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
7 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
10 Monday PIR Senior Women Lana Pressey
4 Monday PIR Senior Women Stephanie Croy
57 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
56 Monday PIR Masters 4/5 Mark Koller
32 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Women Pro/1/2/3 Anona Whitley
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women Pro/1/2/3 Anona Whitley
22 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Women Pro/1/2/3 Anona Whitley
44 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro/1/2/3 Anona Whitley
43 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Women Pro/1/2/3 Anona Whitley
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
24 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
37 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
16 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Van Dusen
30 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Gerow
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
8 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
24 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 Joe Leineweber
9 Monday PIR: May Series Totals Masters 1/2/3 Jeff Harwood
25 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 Shaun Conley
8 Umpqua Criterium Men 3 Mark Crawford
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
30 Tuesday PIR: May Series Totals Category 1/2/3 Jeff Harwood
23 Tuesday PIR: May Series Totals Category 1/2/3 Andrew Willis
27 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 Shaun Conley
8 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
19 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
23 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Johannes F.B. Weber
23 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 Dave Dezellem
19 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Johannes F.B. Weber
56 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
34 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Andrew Willis
35 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Brian Gerow
9 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Johannes F.B. Weber
27 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Shaun Conley
6 Mt. Tabor Circuit Race Women 4 Alana Armstrong
7 Mt. Tabor Circuit Race Women 1/2/3 Anona Whitley
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
60 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Johannes F.B. Weber
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Gerow
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
31 Silverton RR Men 1/2 Trevor Spahr
8 Silverton RR Senior Women Anona Whitley
3 Silverton RR Men 3 Andrew Willis
9 Silverton RR Senior Women Anna Christiansen
17 Silverton RR Men 3 Robert Carver
DNF Silverton RR Men 3 Bryan Voytilla
5 Silverton RR Women 3 Anna Christiansen
4 Silverton RR Women 3 Anona Whitley
4 Fast Twitch Fridays Novice Women Deann Krill
71 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
73 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
43 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
11 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 19-34 Lana Pressey
7 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 19-34 Anna Christiansen
7 Cascade Chainbreaker Singlespeed Brian Gerow
13 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 19-34 Marylynn King
4 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 19-34 Trevor Spahr
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 4 A Omnium Jeff Harwood
17 Tuesday PIR Category 3/4 Deann Krill
18 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
6 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
16 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
8 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
20 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
49 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
47 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
15 Monday PIR Women Lana Pressey
11 Peak Sports Mudslinger Category 3 19-34 Men Joe Leineweber
10 Peak Sports Mudslinger Singlespeed Andrew Willis
DNS Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Category 3 Men Jeff Harwood
11 Peak Sports Mudslinger Singlespeed Brian Gerow
3 Eugene Roubaix Women 4 Vanessa Cass
22 Eugene Roubaix Senior Women Anona Whitley
11 Eugene Roubaix Women 3 Anona Whitley
15 Eugene Roubaix Men 3 Mark Crawford
29 Eugene Roubaix Men 4 Mark Koller
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Gerow
23 Tuesday PIR Category 4/5 Atlin Sestrich
30 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Shaun Conley
20 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Johannes F.B. Weber
27 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 Andrew Willis
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
10 Monday PIR-April Series Masters 1/2/3 Mark Crawford
17 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
1 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Trevor Spahr
274 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Mark Koller
233 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Anona Whitley
216 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Anna Christiansen
280 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Stephanie Croy
291 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Lana Pressey
5 Bear Springs XC Singlespeed Brian Gerow
17 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Trevor Spahr
207 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Jeff Harwood
56 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Jeff Harwood
48 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Men Joe Leineweber
32 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Andrew Willis
270 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Joe Leineweber
114 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Andrew Willis
50 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Men Mark Koller
8 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Women Anona Whitley
1 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Women Anna Christiansen
11 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Women Stephanie Croy
15 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Women Lana Pressey
1 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Trevor Spahr
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Jeff Harwood
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Andrew Willis
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Joe Leineweber
50 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Mark Koller
12 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Women Stephanie Croy
10 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Women Anna Christiansen
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Women Lana Pressey
12 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Anona Whitley
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Women Anna Christiansen
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Men Mark Koller
63 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Jeff Harwood
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Andrew Willis
16 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Trevor Spahr
18 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Women Lana Pressey
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Women Stephanie Croy
51 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Men Joe Leineweber
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Anona Whitley
53 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Joe Leineweber
41 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Mark Koller
65 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Jeff Harwood
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Trevor Spahr
38 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Andrew Willis
19 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Women Lana Pressey
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Women Stephanie Croy
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Women Anna Christiansen
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Women Anona Whitley
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Women Anona Whitley
33 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Andrew Willis
56 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Jeff Harwood
35 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Mark Koller
49 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Joe Leineweber
4 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Anona Whitley
2 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Women Anna Christiansen
7 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Women Stephanie Croy
19 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Women Lana Pressey
13 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Andrew Willis
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Trevor Spahr
59 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Jeff Harwood
25 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Men Mark Koller
50 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Men Joe Leineweber
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Women 4 Lana Pressey
9 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Trevor Spahr
50 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Joe Leineweber
25 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Mark Koller
59 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Jeff Harwood
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Trevor Spahr
13 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Andrew Willis
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Women Lana Pressey
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Women Anona Whitley
22 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Koller
23 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Gerow
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
40 Monday PIR Masters 4/5 Joe Leineweber
61 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
23 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
79 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Johannes F.B. Weber
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
23 Icebreaker Criterium Men 3 Dave Dezellem
15 Icebreaker Criterium Men 3 Jeff Harwood
6 Icebreaker Criterium Men 3 Mark Crawford
12 Icebreaker Criterium Masters Men 35+ Jeff Harwood
1 Horning's Hustle Category 3 19-34 Women Marylynn King
17 Icebreaker Criterium Masters Men 35+/50+ Overall Jeff Harwood
10 Icebreaker Criterium Masters Men 35+/50+ Overall Dave Dezellem
8 Icebreaker Criterium Masters Men 35+ Dave Dezellem
10 King's Valley Women 4 Alana Armstrong
4 King's Valley Men 3 Trevor Spahr
6 King's Valley Men 3 Johannes F.B. Weber
47 King's Valley Men 3 Robert Carver
57 King's Valley Men 3 Andrew Willis
54 King's Valley Men 4/5 Joe Leineweber
2 King's Valley Women 3 Anona Whitley
13 King's Valley Women 4 Lana Pressey
8 King's Valley: Oregon Cup Women Senior Women Anona Whitley
9 King's Valley Women 4 Vanessa Cass
2 King's Valley Women 4 Stephanie Croy
26 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Willis
28 Tuesday PIR Category 3/4 Trevor Spahr
31 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
12 Tuesday PIR Category 3/4 Jeff Harwood
10 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
7 Tuesday PIR Category 3/4 Johannes F.B. Weber
39 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
15 Tuesday PIR Category 4/5 Mark Koller
45 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
40 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
4 Willamette University Capitol Criterium Women 3/4 Anona Whitley
4 Willamette University Capitol Criterium Men 3 Mark Crawford
1 Willamette University Capitol Criterium Men 3 Trevor Spahr
4 Willamette University Capitol Criterium Men 4/5 Shaun Conley
6 Willamette University Capitol Criterium Women 3/4 Lana Pressey
24 Piece of Cake Women 4 Alana Armstrong
32 Piece of Cake Men 3 Trevor Spahr
1 Piece of Cake Men 3 Andrew Willis
29 Piece of Cake Women 4 Anna Christiansen
28 Piece of Cake Women 4 Stephanie Croy
25 Piece of Cake Women 4 Vanessa Cass
11 Piece of Cake Men 3 Jeff Harwood
11 Piece of Cake Women 4 Iman Mefleh
5 Piece of Cake Women 1/2/3 Anona Whitley
40 Piece of Cake Men 4 Mark Koller
4 Piece of Cake Men 4 Shaun Conley
35 Piece of Cake Men 5 Atlin Sestrich
37 Piece of Cake Men 3 Brian Gerow
20 Piece of Cake Men 3 Mark Crawford
29 Piece of Cake Men 3 Dave Aldersebaes
13 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Mark Crawford
15 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Andrew Willis
8 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Jeff Harwood
20 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Johannes F.B. Weber
19 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 4 Alana Armstrong
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 4 Lana Pressey
34 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Trevor Spahr
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 4 Anna Christiansen
9 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 3 Anona Whitley
25 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Mark Koller
42 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Brian Gerow
5 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 4 Stephanie Croy
59 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Mark Crawford
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 4 Deann Krill
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Trevor Spahr
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 4 Anna Christiansen
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Johannes F.B. Weber
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Jeff Harwood
58 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Andrew Willis
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 4 Stephanie Croy
34 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Mark Koller
36 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Joe Leineweber
37 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Ryan Van Dusen
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 3 Anona Whitley
9 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Trevor Spahr
3 As the Raven Flies TT: Combined Combined Trevor Spahr
3 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Trevor Spahr
7 Echo Red to Red XC Singlespeed Brian Gerow
6 Banana Belt Series Men 3 Trevor Spahr
8 Banana Belt Series Men 3 Mark Crawford
21 Banana Belt Series Men 3 Jeff Harwood
26 Banana Belt Series Men 3 Johannes F.B. Weber
32 Banana Belt Series Men 3 Andrew Willis
6 Banana Belt Series Women 3 Anona Whitley
16 Banana Belt Series Women 3 Virginia Pedersen
6 Banana Belt Series Women 4 Stephanie Croy
5 Banana Belt Series Women 4 Anna Christiansen
26 Banana Belt Series Women 4 Deann Krill
27 Banana Belt Series Women 4 Lana Pressey
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Mark Crawford
20 Banana Belt Series: Banana Belt 1: Oregon Cup Women Senior Women Virginia Pedersen
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Shaun Conley
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Ryan Van Dusen
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Jeff Harwood
246 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Alana Armstrong
6 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Trevor Spahr
DNS Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 Jeff Harwood
2 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 Trevor Spahr
10 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Women Category 4/5 Alana Armstrong
37 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Andrew Willis
5 Sublime Sublimity Circuit Race Women Category 4 Stephanie Croy
1 Sublime Sublimity Circuit Race Women Category 4 Anna Christiansen
13 Sublime Sublimity Circuit Race Women 1/2/3 Anona Whitley
DNF Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Brian Gerow
42 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Johannes F.B. Weber
12 Sublime Sublimity Circuit Race Women Category 4 Laura Pressey
5 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Trevor Spahr
DNS Cherry Pie Men 3 Jeff Harwood
10 Cherry Pie Women 1/2/3 Anona Whitley
DNS Cherry Pie Men 3 Dave Dezellem
DNF Cherry Pie Men 3 Brian Gerow
DNF Cherry Pie Men 3 Mark Crawford
DNF Cherry Pie Men 3 Andrew Willis
DNF Cherry Pie Men 3 Trevor Spahr
14 Cherry Pie Women 4 Lana Pressey
5 Cherry Pie Women 4 Stephanie Croy
1 Cherry Pie Women 4 Anna Christiansen