Ironclad Cycling Team

Event Category Name
1 Psycho Cross #5 Women B Lana Pressey
52 Portland Cup (USGP) Category B Andrew Willis
73 Portland Cup (USGP) Category B Dave Dezellem
63 Portland Cup (USGP) Category B Brody Boeger
44 Portland Cup (USGP) Category B Bryan Voytilla
48 Portland Cup (USGP) Men B Andrew Willis
81 Portland Cup (USGP) Men B Dave Dezellem
54 Portland Cup (USGP) Men B Bryan Voytilla
66 Portland Cup (USGP) Men B Brody Boeger
7 Psycho Cross #4: Series Standings Women B Lana Pressey
35 Kruger's Crossing Cyclocross Singlespeed Brody Boeger
52 Kruger's Crossing Cyclocross Singlespeed Dave Aldersebaes
4 Kruger's Crossing Cyclocross Women B Kristin McCarthy
11 Kruger's Crossing Cyclocross Category B Bryan Voytilla
10 Kruger's Crossing Cyclocross Category B Andrew Willis
17 Kruger's Crossing Cyclocross Women B Beth Chase
5 Psycho Cross #3: Series Standings Women B Lana Pressey
76 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Brody Boeger
57 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Joshua Anderson
62 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Andrew Willis
55 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Ryan Smith
37 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Greg Sanders
32 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Bryan Voytilla
73 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Dave Aldersebaes
72 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Mark Crawford
69 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category C Brian Barker
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships Clydesdale Joe Leineweber
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Clydesdale Greg Hudson
24 Cross Crusade #8/OBRA Championships Beginner Men CCX Jamie Anthony
58 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Brian Gerow
43 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Marylynn King
31 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Virginia Pedersen
22 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Lana Pressey
15 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Erin Willig
8 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Anna Clark
12 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women Beginner Eva VanDeusen
2 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women Beginner Vanessa Cass
2 Cross Crusade #7 Women Beginner Vanessa Cass
13 Cross Crusade #7 Women B Anna Clark
65 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Mark Crawford
89 Cross Crusade #7 Category C Brian Barker
86 Cross Crusade #7 Category C Jamie Anthony
69 Cross Crusade #7 Category C Steven Houck
18 Cross Crusade #7 Clydesdale Joe Leineweber
155 SSCXWC Qualifier TT SINGLE SPEED MEN Brody Boeger
133 SSCXWC Qualifier TT SINGLE SPEED MEN Greg Hudson
28 Cross Crusade #7 Women B Marylynn King
31 Cross Crusade #7 Women B Lana Pressey
DNF Cross Crusade #7 Women B Stephanie Chase
34 Cross Crusade #7 Women B Beth Chase
80 SSCXWC SINGLE SPEED MEN Brody Boeger
43 Cross Crusade #7 Singlespeed Brian Gerow
83 Cross Crusade #7 Category B Brody Boeger
41 Cross Crusade #7 Category B Bryan Voytilla
16 Cross Crusade #7 Women B Erin Willig
23 Battlecreek Cross Category C Brian Barker
4 Battlecreek Cross Women B Stephanie Chase
5 Battlecreek Cross Women B Lana Pressey
37 Battlecreek Cross Category C Joe Leineweber
59 Cross Crusade #6 Category B Bryan Voytilla
22 Cross Crusade #6 Women B Lana Pressey
68 Cross Crusade #6 Category C Steven Houck
56 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Mark Crawford
90 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Dave Aldersebaes
33 Cross Crusade #6 Category B Greg Sanders
52 Cross Crusade #6 Category B Andrew Willis
63 Cross Crusade #6 Category B Ryan Smith
70 Cross Crusade #6 Category B Brody Boeger
54 Cross Crusade #6 Singlespeed Brian Gerow
2 Cross Crusade #6 Beginner Women Vanessa Cass
45 Cross Crusade #6 Beginner Women Eva VanDeusen
10 Cross Crusade #6 Women B Anna Clark
DNF Cross Crusade #6 Women B Kristin McCarthy
35 Cross Crusade #6 Women B Virginia Pedersen
30 Cross Crusade #6 Women B Marylynn King
14 Cross Crusade #6 Women B Erin Willig
20 Cross Crusade #6 Women B Stephanie Chase
45 Cross Crusade #5 Women B Lana Pressey
80 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Dave Aldersebaes
33 Cross Crusade #5 Category B Greg Sanders
42 Cross Crusade #5 Category B Andrew Willis
50 Cross Crusade #5 Category B Brody Boeger
51 Cross Crusade #5 Single Speed Joshua Anderson
16 Cross Crusade #5 Women Beginner Vanessa Cass
49 Cross Crusade #5 Women B Kristin McCarthy
17 Cross Crusade #5 Women Beginner Eva VanDeusen
15 Cross Crusade #5 Women B Anna Clark
25 Cross Crusade #5 Women B Stephanie Chase
27 Cross Crusade #5 Women B Beth Chase
33 Cross Crusade #5 Women B Erin Willig
11 Cross Crusade #5 Clydesdale Joe Leineweber
4 Cross Crusade #5 Clydesdale Greg Hudson
50 Cross Crusade #5 Women B Marylynn King
36 Cross Crusade #4 Category B Bryan Voytilla
42 Cross Crusade #4 Masters 35+ C Dave Aldersebaes
10 Cross Crusade #4 Clydesdale Joe Leineweber
9 Cross Crusade #4 Clydesdale Greg Hudson
26 Cross Crusade #4 Women Beginner Eva VanDeusen
2 Cross Crusade #4 Women Beginner Vanessa Cass
32 Cross Crusade #4 Women B Beth Chase
28 Cross Crusade #4 Women B Kristin McCarthy
23 Cross Crusade #4 Women B Stephanie Chase
63 Cross Crusade #4 Category B Andrew Willis
52 Cross Crusade #4 Category B Ryan Smith
65 Cross Crusade #4 Category B Brody Boeger
88 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Dave Aldersebaes
13 Cross Crusade #3 Clydesdale Greg Hudson
2 Cross Crusade #3 Women Beginner Vanessa Cass
32 Cross Crusade #3 Women B Marylynn King
24 Cross Crusade #3 Women B Kristin McCarthy
21 Cross Crusade #3 Women B Lana Pressey
20 Cross Crusade #3 Women B Virginia Pedersen
30 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Mark Crawford
47 Cross Crusade #3 Singlespeed Brian Gerow
69 Cross Crusade #3 Category B Brody Boeger
41 Cross Crusade #3 Category B Andrew Willis
39 Cross Crusade #3 Category B Bryan Voytilla
22 Cross Crusade #3 Clydesdale Joe Leineweber
75 Cross Crusade #3 Category C Brian Barker
13 Cross Crusade #3 Women B Erin Willig
2 Psycho Cross #2 Women B Lana Pressey
21 Cross Crusade #2 Women B Erin Willig
42 Cross Crusade #2 Women B Lana Pressey
30 Cross Crusade #2 Women B Stephanie Chase
26 Cross Crusade #2 Women B Anna Clark
DNF Cross Crusade #2 Category B Greg Sanders
2 Cross Crusade #2 Beginner Women Virginia Pedersen
7 Cross Crusade #2 Beginner Women Marylynn King
9 Cross Crusade #2 Beginner Women Vanessa Cass
54 Cross Crusade #2 Beginner Men CCX Bernard Sanders
89 Cross Crusade #2 Category C Steven Houck
DNF Cross Crusade #2 Category B Greg Hudson
18 Cross Crusade #2 Clydesdale Joe Leineweber
43 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Mark Crawford
59 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Dave Aldersebaes
53 Cross Crusade #2 Singlespeed Brian Gerow
61 Cross Crusade #2 Singlespeed Joshua Anderson
27 Cross Crusade #2 Category B Andrew Willis
46 Cross Crusade #2 Category B Ryan Smith
81 Cross Crusade #2 Category B Brody Boeger
101 Cross Crusade #2 Category C Brian Barker
5 Heiser Farm Cross Women B Lana Pressey
35 Cross Crusade #1 Beginner Women Eva VanDeusen
69 Cross Crusade #1 Singlespeed Brian Gerow
47 Cross Crusade #1 Beginner Women Marylynn King
89 Cross Crusade #1 Singlespeed Steven Houck
10 Cross Crusade #1 Beginner Women Virginia Pedersen
4 Cross Crusade #1 Beginner Women Vanessa Cass
39 Cross Crusade #1 Women B Stephanie Chase
35 Cross Crusade #1 Women B Kristin McCarthy
34 Cross Crusade #1 Women B Erin Willig
26 Cross Crusade #1 Women B Lana Pressey
14 Cross Crusade #1 Women B Anna Clark
42 Cross Crusade #1 Category B Andrew Willis
55 Cross Crusade #1 Category B Bryan Voytilla
75 Cross Crusade #1 Category B Ryan Smith
5 Cross Crusade #1 Clydesdale Greg Hudson
DNF Cross Crusade #1 Category B Greg Sanders
66 Cross Crusade #1 Master 35+ C Dave Aldersebaes
82 Cross Crusade #1 Master 35+ C Mark Crawford
89 Cross Crusade #1 Category B Brody Boeger
7 Psycho Cross Women B Lana Pressey
51 Battle at Barlow Masters 35+ C Dave Aldersebaes
37 Battle at Barlow Category B Brody Boeger
41 Battle at Barlow Masters 35+ C Mark Crawford
25 Battle at Barlow Category B Bryan Voytilla
1 Battle at Barlow Beginner Women Erin Willig
8 Battle at Barlow Beginner Women Marylynn King
15 Battle at Barlow Women B Kristin McCarthy
13 Battle at Barlow Category B Andrew Willis
5 Veloshop Rickreall Rampage Women B Stephanie Chase
2 Veloshop Rickreall Rampage Beginner Women Virginia Pedersen
9 Veloshop Rickreall Rampage Masters 35+ C Dave Aldersebaes
25 Veloshop Rickreall Rampage Singlespeed Brian Gerow
DNF Veloshop Rickreall Rampage Clydesdale Greg Hudson
16 Veloshop Rickreall Rampage Category B Brody Boeger
13 Veloshop Rickreall Rampage Category B Ryan Smith
3 PIR September Handicap Series HANDICAP MEN/WOMEN Mark Crawford
4 Hood River Double Cross #2 Men C Andrew Willis
26 Hood River Double Cross #2 Men B Brody Boeger
13 Hood River Double Cross #2 Sgl Speed Brian Gerow
16 Hood River Double Cross #2 Sgl Speed Joshua Anderson
19 Hood River Double Cross #2 Men B Andrew Willis
14 Hood River Double Cross #2 Men B Bryan Voytilla
3 Hood River Double Cross #2 Clydes Greg Hudson
16 Hood River Double Cross #2 Women B Kristin McCarthy
11 Hood River Double Cross #1 Men B Bryan Voytilla
9 Hood River Double Cross #1 Women B Stephanie Chase
21 Hood River Double Cross #1 Men B Ryan Smith
23 Hood River Double Cross #1 Men B Brody Boeger
3 Hood River Double Cross #1 Clydesdale Greg Hudson
5 Hood River Double Cross #1 Sgl Speed Brian Gerow
19 PIR September Handicap Series CATEGORY 1/2/3/4 Mark Crawford
14 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Men B Brody Boeger
20 Kruger's Kermesse Farm Crit Beg Men CCX Greg Hudson
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Marylynn King
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Wmn B Lana Pressey
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Greg Sanders
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Ryan Smith
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Brody Boeger
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Bryan Voytilla
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Sgl Speed Dave Aldersebaes
15 Pain on the Peak Beg Men CCX Bernard Sanders
13 Pain on the Peak Men B Bryan Voytilla
20 Pain on the Peak Sgl Speed Brian Gerow
2 Pain on the Peak Women B Stephanie Chase
7 Pain on the Peak Women B Anna Clark
15 Pain on the Peak Men B Brody Boeger
3 Pain on the Peak Women Begin Marylynn King
2 Pain on the Peak Men B Greg Sanders
20 Pain on the Peak Mst C Dave Aldersebaes
7 Pain on the Peak Men C Andrew Willis
4 Pain on the Peak Women Begin Erin Willig
7 Pain on the Peak Women Begin Kristin McCarthy
10 Pain on the Peak Beg Men CCX Joe Leineweber
6 PIR September Handicap Series Sr Men Mark Crawford
8 Vanport Kermesse Series 2 Men Cat B Brody Boeger
15 Vanport Kermesse Series 2 Men B Brody Boeger
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Beg Men CCX Greg Hudson
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Greg Sanders
33 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Brody Boeger
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Wmn Beg Marylynn King
1 Alpenrose Thursday Series Women Kristin McCarthy
10 PIR September Handicap Series Novice Men and Women Eva VanDeusen
11 PIR September Handicap Series Men Greg Sanders
4 PIR September Handicap Series Men Mark Crawford
7 PIR September Handicap Series Men Ryan Smith
5 PIR September Handicap Series Novice Men and Women Dave Aldersebaes
20 Fast Twitch Fridays: August Series Category 5 Men Devin Riley
29 Fast Twitch Fridays: August Series Sprinter Drew Meisel
2 Fast Twitch Fridays Novice Women Sprint Kristin McCarthy
3 Alpenrose Thursday Series Women Kristin McCarthy
3 Alpenrose Thursday Series: August Series Women Kristin McCarthy
25 Tuesday PIR: August Series Cat 4/5 Anna Clark
55 Tuesday PIR Cat 3/4 Brody Boeger
52 Tuesday PIR Cat 3/4 Stephanie Chase
16 Tuesday PIR Cat 4/5 Marylynn King
4 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
18 Tuesday PIR: August Series Cat 3/4 Dave Aldersebaes
45 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
1 Tuesday PIR: August Series Cat 3/4 Mark Crawford
2 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
26 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
2 Tuesday PIR: August Series Cat 3/4 Ryan Smith
3 Monday PIR: August Series Masters Category 4/5 Dave Aldersebaes
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Dave Aldersebaes
20 Monday PIR: August Series MASTERS CATEGORY 1/2/3 Ryan Smith
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Greg Sanders
14 OBRA Hillclimb Championships Category 4 Men Brandon Arends
DNS OBRA Hillclimb Championships Masters Women 35-39 kira crawford
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Marylynn King
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Ryan Smith
92 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Brandon Arends
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Brody Boeger
92 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Brandon Arends
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Sgl Spd Eva VanDeusen
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Sgl Spd Brian Gerow
9 Tuesday PIR Cat 4/5 Anna Clark
31 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
13 Tuesday PIR Cat 4/5 Marylynn King
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
12 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
24 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
27 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
18 Tuesday PIR Cat 3/4 Greg Sanders
11 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Dave Aldersebaes
17 Monday PIR: Series Standings MASTERS CATEGORY 1/2/3 Ryan Smith
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ryan Smith
2 Monday PIR Masters Men 4/5 Dave Aldersebaes
7 OBRA Criterium Championships Master 40-49 Mark Crawford
21 OBRA Criterium Championships Senior Men Cat 4/5 Dave Aldersebaes
7 OBRA Criterium Championships Cat 4 Women Lana Pressey
22 OBRA Criterium Championships Cat 3 Bryan Voytilla
5 OBRA Criterium Championships Cat 4 Women kira crawford
6 OBRA Criterium Championships Cat 4 Women Virginia Pedersen
15 Swan Island Criterium Men 4 Brian Gerow
7 Swan Island Criterium Master Men 4/5 30+ 50+ Dave Aldersebaes
25 Swan Island Criterium Men 3 Bryan Voytilla
18 Swan Island Criterium Women 4 Erin Willig
15 Swan Island Criterium Women 4 Anna Clark
14 Swan Island Criterium Women 4 Marylynn King
3 Swan Island Criterium Women 4 kira crawford
18 Swan Island Criterium Men 3 Ryan Smith
20 Swan Island Criterium Women 4 Lana Pressey
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Devin Riley
59 Tuesday PIR Category 3/4 Men Brian Gerow
4 Tuesday PIR Category 3/4 Men Ryan Smith
3 Tuesday PIR Category 3/4 Men Mark Crawford
66 Tuesday PIR Category 3/4 Men Greg Sanders
67 Tuesday PIR Category 3/4 Men Quenton Conant
6 Tuesday PIR Category 3/4 Men Dave Aldersebaes
35 Monday PIR Men 4/5 kira crawford
25 Monday PIR Masters Men Ryan Smith
8 Monday PIR Men 4/5 Dave Aldersebaes
31 Monday PIR Men 4/5 Marylynn King
11 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Dave Aldersebaes
9 Sunset Criterium Category 4 Men Dave Aldersebaes
13 Sunset Criterium Category 3 Men Ryan Smith
2 Sunset Criterium Category 3 Men Mark Crawford
DNF Portland Twilight Criterium Cat 3 Bryan Voytilla
DNF Portland Twilight Criterium Cat 3 Mark Crawford
36 Tuesday PIR Cat 3/4 Devin Riley
44 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
53 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
20 Tuesday PIR Cat 4/5 Chris Aguirre
23 Tuesday PIR Cat 4/5 Marylynn King
2 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
24 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Dave Aldersebaes
22 Monday PIR Masters Men Ryan Smith
25 High Desert Omnium: Road Race Cat 3 Bryan Voytilla
7 High Desert Omnium: Road Race Masters Mark Crawford
43 High Desert Omnium: Road Race Cat 4/5 Brian Gerow
28 High Desert Omnium: Road Race Cat 4/5 Quenton Conant
6 High Desert Omnium: Road Race Women 4 kira crawford
10 High Desert Omnium: Time Trial Cat 3 Bryan Voytilla
15 High Desert Omnium: Time Trial Masters Mark Crawford
16 High Desert Omnium Cat 3 Bryan Voytilla
3 High Desert Omnium Masters Mark Crawford
1 High Desert Omnium: Criterium Masters Mark Crawford
13 High Desert Omnium Women 4 kira crawford
89 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Bryan Voytilla
78 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Crawford
4 Fast Twitch Fridays Sprint B Drew Meisel
34 Tuesday PIR Cat 3/4 Stephanie Chase
30 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
2 Tuesday PIR: July Series Cat 3/4 Mark Crawford
38 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
27 Tuesday PIR: July Series Cat 3/4 Ryan Smith
6 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
37 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
3 Monday PIR: July Series Novice Women Marylynn King
4 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Greg Hudson
17 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Stephanie Chase
27 Monday PIR: July Series Masters Men 1/2/3 Ryan Smith
19 Monday PIR Men 4/5 kira crawford
34 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 3 Bryan Voytilla
17 Vancouver Courthouse Criterium Women Cat 3/4 Lana Pressey
20 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 4 Dave Aldersebaes
1 Vancouver Courthouse Criterium Women Cat 3/4 Stephanie Chase
22 Vancouver Courthouse Criterium Women Cat 3/4 Marylynn King
15 Vancouver Courthouse Criterium Women Cat 3/4 Virginia Pedersen
4 Fast Twitch Fridays Novice Men Devin Riley
2 Fast Twitch Fridays: July Series Novice Men Drew Meisel
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Drew Meisel
4 Fast Twitch Fridays: July Series Novice Men Devin Riley
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
49 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
37 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
54 Tuesday PIR Cat 3/4 Bryan Voytilla
59 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
62 Tuesday PIR Cat 3/4 Devin Riley
3 Monday PIR Novice Women Marylynn King
21 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Ryan Smith
7 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Greg Hudson
52 Tuesday PIR Cat 3/4 Greg Hudson
47 Tuesday PIR Cat 3/4 Joshua Walker
45 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
25 Tuesday PIR Cat 3/4 Devin Riley
9 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
51 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
5 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Greg Hudson
10 OBRA Track Championships: Pursuits Cat 4 Men Drew Meisel
4 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 4/5 Drew Meisel
7 Mt Tabor Series Senior Women Eva VanDeusen
11 Mt Tabor Series Category 4 Women Anna Clark
13 Mt Tabor Series Category 4 Women Virginia Pedersen
7 Mt Tabor Series Category 4 Women kira crawford
6 Mt Tabor Series Senior Women Stephanie Chase
2 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
4 Tuesday PIR: Series Standings Cat 3/4 Mark Crawford
2 Monday PIR Novice Women Marylynn King
11 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Greg Hudson
9 Monday PIR Masters Men Ryan Smith
50 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Greg Hudson
10 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Stephanie Chase
4 State Games Track Category 5 Men Drew Meisel
7 Firecracker Criterium Men 3 Bryan Voytilla
26 Mt Tabor Series Category 5 Men Steven Houck
7 Mt Tabor Series Category 4 Women Virginia Pedersen
5 Mt Tabor Series Senior Women Stephanie Chase
6 Mt Tabor Series Category 4 Women Anna Clark
34 Mt Tabor Series Category 4 Men Dave Aldersebaes
31 Tuesday PIR Cat 4/5 Quenton Conant
23 Tuesday PIR Cat 3/4 Bryan Voytilla
61 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Ryan Smith
52 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Stephanie Chase
46 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Dave Aldersebaes
22 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mark Crawford
20 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
26 Monday PIR Men 4/5 kira crawford
1 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5s Ryan Smith
4 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Stephanie Chase
9 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Greg Hudson
15 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Lana Pressey
7 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5s Mike Berta
6 Salem Fairview Circuit Race Women Cat 4 kira crawford
15 Salem Fairview Circuit Race Women Cat 4 Marylynn King
12 Salem Fairview Circuit Race Women Cat 4 Lana Pressey
11 Salem Fairview Circuit Race Women Cat 4 Anna Clark
8 Salem Fairview Circuit Race Women 1/2/3 Eva VanDeusen
7 Salem Fairview Circuit Race Cat 3 Mark Crawford
17 Salem Fairview Circuit Race Cat 4/5 Quenton Conant
2 Salem Fairview Circuit Race Cat 4/5 Ryan Smith
15 Salem Fairview Circuit Race Cat 4/5 Joshua Hunt
19 Salem Fairview Circuit Race Cat 4/5 Dave Aldersebaes
4 Alpenrose Sixday: Omnium Cat 4/5 Drew Meisel
20 Mt Tabor Series Category 5 Men Steven Houck
9 Mt Tabor Series Category 4 Women kira crawford
23 Mt Tabor Series Category 4 Men Drew Meisel
22 Mt Tabor Series Category 4 Men Devin Riley
14 Tuesday PIR: June Series Cat 4/5 Ryan Smith
29 Tuesday PIR Men 3/4 Quenton Conant
1 Tuesday PIR: June Series Cat 3/4 Mark Crawford
8 Tuesday PIR: June Series Cat 3/4 Joshua Hunt
24 Tuesday PIR Men 3/4 Greg Hudson
3 Tuesday PIR Men 3/4 Mark Crawford
28 Tuesday PIR Men 3/4 Dave Aldersebaes
33 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Lana Pressey
5 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Greg Hudson
14 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Stephanie Chase
3 Monday PIR Novice Women Marylynn King
1 Monday PIR Masters 4/5 Ryan Smith
22 Monday PIR Masters 4/5 kira crawford
39 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Greg Hudson
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W 4 Erin Willig
12 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W 3 Stephanie Chase
19 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W 3 Eva VanDeusen
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W 4 Virginia Pedersen
57 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 4/5 Dave Aldersebaes
57 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 4/5 Dave Aldersebaes
55 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 4/5 Brandon Arends
55 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 4/5 Brandon Arends
41 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 4/5 Joshua Hunt
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 4/5 Reuben Vyn
12 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W 4 Virginia Pedersen
9 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W 4 Erin Willig
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race W 3 Eva VanDeusen
44 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 4/5 Joshua Hunt
9 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 4/5 Reuben Vyn
18 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification W 3 Stephanie Chase
33 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 4/5 Reuben Vyn
46 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 4/5 Joshua Hunt
60 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 4/5 Brandon Arends
62 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 4/5 Dave Aldersebaes
365 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Erin Willig
351 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Virginia Pedersen
369 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephanie Chase
361 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Eva VanDeusen
363 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Aldersebaes
349 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Brandon Arends
214 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Reuben Vyn
212 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
16 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W 3 Eva VanDeusen
18 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W 3 Stephanie Chase
9 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W 4 Virginia Pedersen
32 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 4/5 Joshua Hunt
13 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial W 4 Erin Willig
6 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 4/5 Reuben Vyn
20 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 4/5 Dave Aldersebaes
49 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 4/5 Brandon Arends
15 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W 4 Erin Willig
9 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W 4 Virginia Pedersen
9 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Drew Meisel
20 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W 3 Eva VanDeusen
64 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 4/5 Dave Aldersebaes
63 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 4/5 Brandon Arends
5 Fast Twitch Fridays Novice Men Drew Meisel
47 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 4/5 Joshua Hunt
20 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 4/5 Reuben Vyn
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race W 3 Stephanie Chase
34 Mt Tabor Series Category 4 Men Devin Riley
10 Mt Tabor Series Category 4 Women kira crawford
9 Mt Tabor Series Category 4 Men Ryan Smith
22 Mt Tabor Series Category 5 Men Steven Houck
28 Tuesday PIR Cat 3/4 Jennifer Foley
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
2 Monday PIR Men 4/5 Ryan Smith
38 Monday PIR Men 4/5 Jennifer Foley
15 Mount Tabor Circuit Race Category 4 Women Virginia Pedersen
21 Mount Tabor Circuit Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Women Stephanie Chase
7 Mount Tabor Circuit Race Category 4 Women kira crawford
16 Mount Tabor Circuit Race Category 4 Women Erin Willig
23 Mount Tabor Circuit Race Category 4/5 Men Quenton Conant
19 Mount Tabor Circuit Race Senior Women Stephanie Chase
21 Mount Tabor Circuit Race Category 4 Women Tricia Satterlee
34 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Greg Hudson
32 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Dave Aldersebaes
29 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Joshua Walker
43 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Joshua Hunt
27 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Mark Crawford
44 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Quenton Conant
25 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Greg Sanders
46 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Stephanie Chase
50 Cirque du Cycling Criterium Cat 3/4 Anna Clark
41 Mt Tabor Series Category 4 Men Joshua Hunt
44 Mt Tabor Series Category 4 Men Brian Gerow
11 Mt Tabor Series Category 4 Men Drew Meisel
26 Mt Tabor Series Category 4 Women Lana Pressey
23 Mt Tabor Series Category 4 Women Virginia Pedersen
13 Mt Tabor Series Category 4 Women kira crawford
7 Mt Tabor Series Category 4 Women Anna Clark
8 Mt Tabor Series Senior Women Stephanie Chase
29 Mt Tabor Series Category 5 Men Steven Houck
12 Mt Tabor Series Fixed Gear Bryan Voytilla
23 Mt Tabor Series Category 4 Men Ryan Smith
24 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
21 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
9 Tuesday PIR Cat 3/4 Greg Hudson
27 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
6 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
28 Monday PIR Masters 3/4 Jennifer Foley
2 Monday PIR Masters 3/4 Ryan Smith
27 Monday PIR Masters 3/4 Dave Aldersebaes
23 Monday PIR Masters 3/4 kira crawford
14 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Greg Hudson
2 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Mark Crawford
7 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Drew Meisel
15 Mt Tabor Series Category 4 Women Anna Clark
18 Mt Tabor Series Category 4 Women kira crawford
4 Mt Tabor Series Senior Women Stephanie Chase
9 Mt Tabor Series Senior Women Jennifer Foley
5 Mt Tabor Series Category 4/5 Men Drew Meisel
2 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
1 Tuesday PIR Cat 3/4 Joshua Hunt
4 Tuesday PIR Cat 4/5 Ryan Smith
13 Tuesday PIR Cat 3/4 Greg Hudson
19 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
18 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
2 Monday PIR Masters 4/5 Ryan Smith
13 Monday PIR Masters 4/5 Jennifer Foley
12 Monday PIR Masters 4/5 kira crawford
20 Silverton Road Race Cat 4/5 Quenton Conant
4 Falls City Firecracker MTB Sport Women Lana Pressey
15 Silverton Road Race Cat 4/5 Drew Meisel
29 Silverton Road Race Cat 4/5 Joshua Hunt
31 Silverton Road Race Cat 4/5 Brian Gerow
18 Silverton Road Race Mst 3/4 35+ Mark Crawford
DNF Silverton Road Race Cat 4/5 Bryan Voytilla
13 Silverton Road Race Women 1/2/3 Stephanie Chase
9 Silverton Road Race Women Cat 4 kira crawford
34 Silverton Road Race Cat 4/5 Brandon Arends
3 OBRA TTT Championships Cat 4/5 Men Ryan Smith
2 OBRA TTT Championships Cat 3 Women Eva VanDeusen
3 OBRA TTT Championships Cat 4/5 Men Brandon Arends
3 OBRA TTT Championships Cat 4/5 Men Bryan Voytilla
3 OBRA TTT Championships Cat 4/5 Men Joshua Hunt
115 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Ryan Smith
236 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Eva VanDeusen
113 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Brandon Arends
114 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Bryan Voytilla
116 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Mark Crawford
4 Fast Twitch Fridays Novice Men Mark Crawford
38 Tuesday PIR Cat 3/4 Brody Boeger
43 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Gerow
44 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
5 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
5 Tuesday PIR: May Series Cat 3/4 Mark Crawford
45 Tuesday PIR Cat 3/4 Stephanie Chase
11 Tuesday PIR: May Series Cat 4/5 Bryan Voytilla
57 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
14 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
2 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Joshua Hunt
25 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
29 Monday PIR Masters 4/5 Dave Aldersebaes
3 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5s Ryan Smith
7 Monday PIR: May Series Novice Women kira crawford
10 Monday PIR: May Series Novice Women Virginia Pedersen
15 Monday PIR: May Series Novice Women Marylynn King
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
7 Monday PIR: May Series Open Women Jennifer Foley
29 Monday PIR: May Series Open Women Jennifer Foley
25 Monday PIR Masters 4/5 Jennifer Foley
7 Monday PIR Women Stephanie Chase
2 Monday PIR Masters 4/5 Ryan Smith
2 Monday PIR: May Series Open Women Stephanie Chase
7 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Category 4 Women Lana Pressey
23 Albany Criterium Cat 4/5 Dave Aldersebaes
8 Albany Criterium Women 4 Lana Pressey
44 Rehearsal Road Race Cat 4 Joshua Hunt
11 Rehearsal Road Race Women Cat 4 kira crawford
49 Rehearsal Road Race Cat 4 Brian Gerow
16 Rehearsal Road Race: Combined Women's Results for Oregon Cup Senior Women Stephanie Chase
8 Rehearsal Road Race Wmn 3 Stephanie Chase
45 Rehearsal Road Race Cat 4 Quenton Conant
49 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Brandon Arends
2 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Joshua Hunt
13 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
18 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Brandon Arends
7 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
43 Tuesday PIR Cat 3/4 Bryan Voytilla
26 Monday PIR: Series Standings Open Women Jennifer Foley
6 Monday PIR Novice Women Marylynn King
4 Monday PIR: Series Standings Open Women Jennifer Foley
2 Monday PIR: Series Standings Open Women Stephanie Chase
12 Monday PIR: Series Standings Novice Women Marylynn King
8 Monday PIR: Series Standings Novice Women Virginia Pedersen
3 Monday PIR Sr Women Stephanie Chase
13 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5s Ryan Smith
7 Monday PIR Mater 4/5 Ryan Smith
6 Monday PIR: Series Standings Novice Women kira crawford
5 Fast Twitch Fridays Novice Men Mark Crawford
8 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
3 Tuesday PIR Cat 4/5 Bryan Voytilla
10 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
29 Tuesday PIR Cat 3/4 Bryan Voytilla
1 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Joshua Hunt
14 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Quenton Conant
42 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Quenton Conant
7 Monday PIR: Series Standings Novice Women Virginia Pedersen
6 Monday PIR Sr Women Stephanie Chase
13 Monday PIR Sr Women Jennifer Foley
26 Monday PIR Mst 4/5 Ryan Smith
4 Monday PIR Women Novice kira crawford
2 Monday PIR: Series Standings Open Women Stephanie Chase
6 Monday PIR: Series Standings Novice Women kira crawford
3 Monday PIR: Series Standings Open Women Jennifer Foley
19 Monday PIR: Series Standings Open Women Jennifer Foley
2 Hutch's TT Series Category 4/5 Joshua Hunt
2 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Joshua Hunt
17 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
47 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Quenton Conant
11 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Quenton Conant
53 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
6 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
65 Tuesday PIR Cat 3/4 Brody Boeger
3 Monday PIR Women Open Stephanie Chase
2 Monday PIR Women Open Jennifer Foley
4 Monday PIR Novice Women Virginia Pedersen
5 Monday PIR Novice Women kira crawford
22 Tuesday PIR: April Series Cat 4/5 Chris Aguirre
18 Tuesday PIR: April Series Cat 3/4 Ryan Smith
16 Tuesday PIR: April Series Cat 3/4 Mark Crawford
14 Tuesday PIR: April Series Cat 4/5 Ryan Smith
2 Estacada Time Trial Category 4 Men Joshua Hunt
29 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
30 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 4/5 Quenton Conant
27 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 4/5 Joshua Hunt
9 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 4/5 Dave Aldersebaes
6 Port of Hood River Criterium Series Cat 4/5 Dave Aldersebaes
14 Port of Hood River Criterium Series Cat 3/4 Dave Aldersebaes
37 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 3/4 Joshua Hunt
25 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 3/4 Dave Aldersebaes
36 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 3/4 Quenton Conant
17 Tuesday PIR Cat 4/5 Quenton Conant
8 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
16 Tuesday PIR Cat 3/4 Devin Riley
18 Tuesday PIR Cat 3/4 Dave Aldersebaes
23 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
24 Tuesday PIR Cat 3/4 Joshua Hunt
7 Tuesday PIR Cat 3/4 Mark Crawford
16 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
1 Estacada Time Trial Category 4 Men Joshua Hunt
22 Port of Hood River Criterium Series Cat 3/4 Quenton Conant
17 Port of Hood River Criterium Series Cat 4/5 Quenton Conant
16 Port of Hood River Criterium Series Cat 4/5 Joshua Hunt
23 Port of Hood River Criterium Series Cat 3/4 Joshua Hunt
25 Port of Hood River Criterium Series Cat 3/4 Dave Aldersebaes
8 Port of Hood River Criterium Series Cat 4/5 Dave Aldersebaes
35 Tuesday PIR Cat 3/4 Joshua Hunt
39 Tuesday PIR Cat 3/4 Brandon Arends
45 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
29 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joshua Walker
3 Tuesday PIR Cat 4/5 Greg Hudson
18 Tuesday PIR Cat 4/5 Stephanie Chase
32 Tuesday PIR Cat 4/5 Devin Riley
38 Tuesday PIR Cat 4/5 Dave Aldersebaes
12 Tuesday PIR Cat 3/4 Ryan Smith
53 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
4 Estacada Time Trial Category 4 Men Joshua Hunt
66 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Ryan Smith
65 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Quenton Conant
57 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Brian Gerow
75 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Dave Aldersebaes
26 Kings Valley Road Race Sr Women Stephanie Chase
15 Kings Valley Road Race Wmn Ct 4 Erin Willig
20 Kings Valley Road Race Wmn Ct 4 Virginia Pedersen
22 Tuesday PIR Cat 3/4 Quenton Conant
8 Tuesday PIR Cat 4/5 Chris Aguirre
23 Tuesday PIR Cat 4/5 Stephanie Chase
33 Tuesday PIR Cat 4/5 Carolyn Goodbrake
5 Tuesday PIR Cat 4/5 Ryan Smith
12 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Greg Sanders
21 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joshua Walker
22 Tuesday PIR Cat 4/5 Dave Aldersebaes
33 Willamette: Final General Classification Category 4/5 Men Brian Gerow
23 Willamette: Final General Classification Category 4/5 Men Drew Meisel
33 Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men Brian Gerow
27 Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men Drew Meisel
4 Horning's Hustle BEGINNER WOMEN 19-39 Jennifer Foley
8 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men Drew Meisel
17 Willamette: General Classification Category 4 Men Drew Meisel
35 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men Brian Gerow
34 Willamette: General Classification Category 4 Men Brian Gerow
19 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men Drew Meisel
32 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men Brian Gerow
18 Piece of Cake Road Race Men 4 Brian Gerow
5 Piece of Cake Road Race Master 1/2/3 Mark Crawford
11 Piece of Cake Road Race Men 4 Quenton Conant
12 Piece of Cake Road Race Men 4 Greg Hudson
16 Piece of Cake Road Race Men 4 Bryan Voytilla
28 Piece of Cake Road Race Men 4 Joshua Hunt
10 Piece of Cake Road Race Women 1/2/3 Stephanie Chase
31 Piece of Cake Road Race Men 4 Dave Aldersebaes
25 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Reuben Vyn
28 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Drew Meisel
31 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Quenton Conant
32 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Brian Gerow
38 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Joshua Hunt
11 Banana Belt Road Race Series Wmn 4 Erin Willig
17 Banana Belt Road Race Series Cat 5 B Steven Houck
21 Banana Belt Road Race Series Cat 5 B Greg Hudson
13 Banana Belt Road Race Series Master 1/2/3 40+ Mark Crawford
1 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Greg Sanders
19 Banana Belt Road Race Series Master 1/2/3 40+ Mark Crawford
10 Banana Belt Road Race Series Men 5B Chris Aguirre
9 Banana Belt Road Race Series Women Cat 4 Anna Clark
42 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Brandon Arends
38 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Joshua Hunt
32 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Devin Riley
25 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Reuben Vyn
24 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Brian Gerow
14 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Greg Sanders
36 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Drew Meisel
33 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Quenton Conant
2 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Greg Sanders
37 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Bryan Voytilla
38 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Brian Gerow
48 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Joshua Hunt
50 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Brandon Arends
55 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Dave Aldersebaes
22 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Women Erin Willig
1 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Greg Sanders
14 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Quenton Conant
24 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Reuben Vyn
32 Banana Belt Road Race Series Cat 5 Men Chris Aguirre
19 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Women Anna Clark
6 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Quenton Conant
16 Banana Belt Road Race Series Sr women 1/2 & 3 Jennifer Foley
10 Banana Belt Road Race Series Cat 4 Reuben Vyn
16 Banana Belt Road Race Series Women Cat 4 Eva VanDeusen
28 Banana Belt Road Race Series Women Cat 4 Marylynn King
11 Banana Belt Road Race Series Cat 5 group 1 Chris Aguirre
270 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Stephanie Chase
222 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Brandon Arends
292 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Carolyn Goodbrake
151 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua Walker
270 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephanie Chase
81 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua Hunt
8 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Joshua Hunt
81 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Joshua Hunt
222 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Brandon Arends
292 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Carolyn Goodbrake
151 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Joshua Walker
3 Jack Frost Time Trial Women Category 3 Stephanie Chase
27 Jack Frost Time Trial Men Category 3 Joshua Walker
18 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Carolyn Goodbrake
50 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Brandon Arends
48 Cherry Pie RR Men 4 Joshua Hunt
9 Cherry Pie RR Women 3 Jennifer Foley
57 Cherry Pie RR Men 4 Steven Houck
56 Cherry Pie RR Men 4 Brian Gerow
53 Cherry Pie RR Men 4 Brandon Arends
49 Cherry Pie RR Men 4 Drew Meisel
33 Cherry Pie RR Women 4 Eva VanDeusen
25 Cherry Pie RR Men 4 Quenton Conant
20 Cherry Pie RR Men 3 Kevin Hedahl
2 Vanport Kermesse Series Women B Eva VanDeusen
5 Vanport Kermesse Series Standings Women B Carolyn Goodbrake
4 Vanport Kermesse Series Standings Women B Eva VanDeusen
3 Vanport Kermesse Series Women B Carolyn Goodbrake
7 Cat 4 Womens Series Category 4 Women kira crawford