Guinness Cycling Team

Event Name
52 Portland Cup (USGP) UCI races Justin Serna
39 Portland Cup (USGP) David Luoma
2 Portland Cup (USGP) John Mitchem
2 Portland Cup (USGP) John Mitchem
11 Portland Cup (USGP) Eddie French
41 Portland Cup (USGP) Dan MacNaughton
41 Portland Cup (USGP) Daryl Hemenway
71 Portland Cup (USGP) Justin Serna
23 Portland Cup (USGP) David Luoma
7 Psycho Cross #4 Mike Martin
1 Kruger's Crossing Cyclocross Justin Serna
8 Kruger's Crossing Cyclocross Steve Lacey
2 Kruger's Crossing Cyclocross David Luoma
3 Kruger's Crossing Cyclocross Dan MacNaughton
6 Cross Crusade #8/OBRA Championships David Luoma
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Steve Lacey
9 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Dan MacNaughton
6 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships David Luoma
14 Cross Crusade #8/OBRA Championships Eddie French
10 Cross Crusade #8/OBRA Championships John Mitchem
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Justin Serna
38 Cross Crusade #8/OBRA Championships jordan staples
61 Cross Crusade #8/OBRA Championships Elliott Usher
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Steve Lacey
9 Cross Crusade #8/OBRA Championships Dan MacNaughton
9 Cross Crusade #7 Dan MacNaughton
6 Cross Crusade #7 Steve Lacey
8 Cross Crusade #7 David Luoma
9 Cross Crusade #7 Justin Serna
61 Cross Crusade #7 Elliott Usher
39 Cross Crusade #7 Todd Sexton
7 Cross Crusade #7 Eddie French
12 Cross Crusade #7 John Mitchem
39 Cross Crusade #7 joseph fricke
46 Cross Crusade #7 Mike Martin
27 Battlecreek Cross jordan staples
2 Battlecreek Cross Dan MacNaughton
DNF Cross Crusade #6 Eddie French
4 Cross Crusade #6 David Luoma
DNF Cross Crusade #6 Todd Sexton
6 Cross Crusade #6 Dan MacNaughton
DNF Cross Crusade #6 Justin Serna
6 Cross Crusade #6 John Mitchem
4 Cross Crusade #6 Eric MARTIN
41 Cross Crusade #6 Todd Sexton
42 Cross Crusade #6 Elliott Usher
7 Cross Crusade #6 Steve Lacey
20 Cross Crusade #5 Justin Serna
4 Cross Crusade #5 David Luoma
14 Cross Crusade #5 Steve Lacey
6 Cross Crusade #5 Eddie French
9 Cross Crusade #5 John Mitchem
DNF Cross Crusade #5 jordan staples
2 Cross Crusade #5 Elliott Usher
36 Cross Crusade #5 Todd Sexton
1 Cross Crusade #4 Daryl Hemenway
6 Cross Crusade #4 David Luoma
3 Cross Crusade #4 Elliott Usher
4 Cross Crusade #4 John Mitchem
6 Cross Crusade #4 Eddie French
39 Cross Crusade #4 David Hart
19 Cross Crusade #4 Justin Serna
8 Cross Crusade #3 Dan MacNaughton
4 Cross Crusade #3 David Luoma
DNF Cross Crusade #3 Todd Sexton
25 Cross Crusade #3 Steve Lacey
10 Cross Crusade #3 Elliott Usher
33 Cross Crusade #3 joseph fricke
7 Cross Crusade #3 John Mitchem
6 Cross Crusade #3 Eddie French
1 Cross Crusade #3 Eric MARTIN
28 Cross Crusade #3 Justin Serna
55 Cross Crusade #3 David Hart
9 Cross Crusade #2 Steve Lacey
5 Cross Crusade #2 John Mitchem
11 Cross Crusade #2 Eddie French
17 Cross Crusade #2 Eric MARTIN
31 Cross Crusade #2 Todd Sexton
61 Cross Crusade #2 joseph fricke
DNF Cross Crusade #2 Dan MacNaughton
DNF Cross Crusade #2 Dan MacNaughton
DNF Cross Crusade #2 David Hart
21 Cross Crusade #2 jordan staples
6 Cross Crusade #2 Chad Lowe
3 Cross Crusade #2 David Luoma
47 Cross Crusade #2 Justin Serna
5 Cross Crusade #1 Eric MARTIN
16 Cross Crusade #1 Eddie French
36 Cross Crusade #1 Mike Martin
120 Cross Crusade #1 Elliott Usher
37 Cross Crusade #1 john gorman
54 Cross Crusade #1 Todd Sexton
63 Cross Crusade #1 David Hart
60 Cross Crusade #1 barret fishner
6 Cross Crusade #1 Justin Serna
3 Cross Crusade #1 David Luoma
21 Cross Crusade #1 Steve Lacey
9 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
3 Battle at Barlow Eddie French
5 Battle at Barlow John Mitchem
2 Battle at Barlow Eric MARTIN
11 Battle at Barlow Dan MacNaughton
9 Battle at Barlow Steve Lacey
2 Battle at Barlow David Luoma
9 Veloshop Rickreall Rampage Eddie French
4 Veloshop Rickreall Rampage Justin Serna
12 Hood River Double Cross #2 Todd Sexton
2 Hood River Double Cross #2 John Mitchem
4 Hood River Double Cross #2 Eddie French
1 Hood River Double Cross #2 David Luoma
12 Hood River Double Cross #1 Elliott Usher
4 Hood River Double Cross #1 John Mitchem
2 Hood River Double Cross #1 Eddie French
1 Hood River Double Cross #1 David Luoma
19 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
1 Thrilla Cross Series Chad Lowe
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Elliott Usher
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Justin Serna
12 Pain on the Peak Steve Lacey
8 Pain on the Peak Justin Serna
6 Pain on the Peak Eddie French
5 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
5 Thrilla Cross Series Chad Lowe
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Justin Serna
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Dan MacNaughton
6 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
2 Thrilla Cross Series Chad Lowe
2 Thrilla Cross Series Chad Lowe
7 Thrilla Cross Series Eric MARTIN
29 PIR September Handicap Series Cliff Heaberlin
18 PIR September Handicap Series jordan staples
20 Alpenrose Thursday Series: August Series Daryl Hemenway
31 Tuesday PIR David Klipper
23 Tuesday PIR jordan staples
39 Tuesday PIR jordan staples
3 Tuesday PIR Scott Jones
4 Tuesday PIR: August Series Cliff Heaberlin
14 Tuesday PIR: August Series Benjamin Miller
7 Tuesday PIR David Klipper
3 Tuesday PIR: August Series Scott Jones
25 Tuesday PIR: August Series Kyle Ranson
37 Tuesday PIR Dan MacNaughton
4 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
21 Tuesday PIR: August Series David Klipper
4 Monday PIR Justin Serna
89 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Scott Jones
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Justin Serna
1 Kruger's Kermesse Farm Crit David Luoma
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Todd Sexton
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit David Luoma
20 Kruger's Kermesse Farm Crit barret fishner
4 OBRA Hillclimb Championships Dan MacNaughton
10 OBRA Hillclimb Championships jordan staples
13 OBRA Hillclimb Championships Scott Jones
DNS OBRA Hillclimb Championships David Hart
89 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Scott Jones
76 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time jordan staples
60 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Dan MacNaughton
60 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Dan MacNaughton
76 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined jordan staples
2 Track Nationals Qualifier: Points Race David Klipper
5 Track Nationals Qualifier: Points Race Daryl Hemenway
1 Track Nationals Qualifier: Pursuits David Klipper
4 Track Nationals Qualifier: 1 Kilometer TT Daryl Hemenway
2 Track Nationals Qualifier: 1 Kilometer TT David Klipper
10 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
28 Tuesday PIR David Hart
20 Tuesday PIR Patrick Marzullo
7 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
15 OBRA Criterium Championships Dan MacNaughton
2 OBRA Criterium Championships Eric MARTIN
2 OBRA Criterium Championships Scott Jones
35 OBRA Criterium Championships Patrick Marzullo
17 OBRA Criterium Championships Benjamin Miller
5 OBRA Criterium Championships Eric MARTIN
15 OBRA Criterium Championships Daryl Hemenway
12 Swan Island Criterium Daryl Hemenway
17 Swan Island Criterium Benjamin Miller
30 Swan Island Criterium Cliff Heaberlin
35 Tuesday PIR Todd Duncan
42 Tuesday PIR David Klipper
15 Sunset Criterium David Klipper
DNF Portland Twilight Criterium barret fishner
9 Portland Twilight Criterium Scott Jones
59 Portland Twilight Criterium Daryl Hemenway
31 Portland Twilight Criterium Cliff Heaberlin
33 Portland Twilight Criterium David Klipper
60 Portland Twilight Criterium Mark Gyulafia
58 Portland Twilight Criterium Benjamin Miller
49 Portland Twilight Criterium Patrick Marzullo
1 FreshAirSports TT Series Eric MARTIN
1 High Desert Criterium Series Eric MARTIN
3 Tuesday PIR Benjamin Miller
8 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
38 Tuesday PIR jordan staples
8 Tuesday PIR Kyle Ranson
1 Tuesday PIR Scott Jones
11 OUCH: Combined Results by Time: Combined Mark Gyulafia
67 OUCH: Combined Results by Time: Combined Scott Jones
67 OUCH: Combined Results by Time Scott Jones
11 OUCH: Combined Results by Time Mark Gyulafia
9 OUCH Scott Jones
5 OUCH Mark Gyulafia
15 High Desert Omnium: Road Race Eric MARTIN
4 High Desert Omnium: Road Race Patrick Marzullo
32 High Desert Omnium: Road Race Todd Duncan
18 High Desert Omnium: Road Race Zach Winter
16 High Desert Omnium: Road Race David Hart
14 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Zach Winter
12 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Eric MARTIN
17 High Desert Omnium: Criterium Zach Winter
1 High Desert Omnium: Criterium Eric MARTIN
7 High Desert Omnium: Time Trial Zach Winter
11 High Desert Omnium Patrick Marzullo
2 High Desert Omnium Eric MARTIN
15 High Desert Omnium Zach Winter
5 High Desert Omnium: Time Trial Eric MARTIN
10 Alpenrose Thursday Series: July Series Daryl Hemenway
4 Alpenrose Thursday Series: Omnium Daryl Hemenway
1 High Desert Criterium Series Eric MARTIN
18 Tuesday PIR: July Series Jay Cech
18 Twilight Criterium Series: July Series Zach Winter
31 Tuesday PIR Todd Duncan
11 Tuesday PIR: July Series Benjamin Miller
5 Tuesday PIR: July Team Competition
17 Tuesday PIR Patrick Marzullo
6 Tuesday PIR David Klipper
19 Tuesday PIR: July Series Cliff Heaberlin
21 Tuesday PIR: July Series David Klipper
28 Tuesday PIR: July Series Kyle Ranson
18 Tuesday PIR: July Series Kyle Ranson
15 Tuesday PIR jordan staples
26 Tuesday PIR Dan MacNaughton
16 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
29 Portland MTB Short Track Series David Luoma
12 Monday PIR: July Series Benjamin Miller
1 Portland MTB Short Track Series David Luoma
31 Monday PIR: July Series Dan MacNaughton
12 Vancouver Courthouse Criterium Scott Jones
27 Vancouver Courthouse Criterium Patrick Marzullo
31 Vancouver Courthouse Criterium jordan staples
2 High Desert Criterium Series Eric MARTIN
7 Twilight Criterium Series Zach Winter
11 Tuesday PIR Benjamin Miller
30 Tuesday PIR Patrick Marzullo
5 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
21 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
27 Portland MTB Short Track Series David Luoma
DNF Portland MTB Short Track Series David Luoma
DNF Portland MTB Short Track Series Elliott Usher
10 Monday PIR Dan MacNaughton
20 Portland MTB Short Track Series Mark Gyulafia
25 Monday PIR: Series Standings Dan MacNaughton
2 Monday PIR Benjamin Miller
30 Monday PIR: Series Standings Benjamin Miller
2 Alpenrose Challenge: Scratch Races David Klipper
3 State Games of Oregon David Luoma
1 Alpenrose Challenge: Miss n Out David Klipper
DNF Alpenrose Challenge: Scratch Races Daryl Hemenway
2 Alpenrose Challenge: Points Races David Klipper
6 Alpenrose Challenge: Madison David Klipper
6 Alpenrose Challenge: Madison Daryl Hemenway
6 Alpenrose Challenge: Team Sprints Daryl Hemenway
22 Alpenrose Challenge: Points Races Daryl Hemenway
18 Alpenrose Challenge: Points Race Qualifier Daryl Hemenway
1 Alpenrose Challenge: 1 Kilometer TT David Klipper
42 Tuesday PIR Daryl Hemenway
26 Tuesday PIR Benjamin Miller
30 Tuesday PIR Bradley Ganz
37 Tuesday PIR Mark Gyulafia
41 Tuesday PIR Jay Cech
25 Tuesday PIR Todd Duncan
DNF Tuesday PIR Scott Jones
27 Tuesday PIR Kyle Ranson
17 Tuesday PIR David Klipper
15 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
56 Tuesday PIR Todd Sexton
28 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
16 Portland MTB Short Track Series David Luoma
DNF Portland MTB Short Track Series David Luoma
4 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Eric MARTIN
51 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Patrick Marzullo
33 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Cliff Heaberlin
33 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Cliff Heaberlin
42 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Patrick Marzullo
11 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Eric MARTIN
374 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Cliff Heaberlin
2 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Eric MARTIN
DNS Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Jay Cech
62 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Patrick Marzullo
25 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Cliff Heaberlin
170 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Patrick Marzullo
93 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Cliff Heaberlin
39 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Patrick Marzullo
7 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Eric MARTIN
4 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Daryl Hemenway
129 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Eric MARTIN
5 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
6 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
19 Mt Tabor Series Mark Gyulafia
6 High Desert Criterium Series Mike Martin
32 Cascade Classic Patrick Marzullo
7 Cascade Classic Eric MARTIN
50 Cascade Classic Cliff Heaberlin
18 Tuesday PIR: Series Standings Kyle Ranson
21 Tuesday PIR Bradley Ganz
8 Tuesday PIR: Series Standings Kyle Ranson
4 Tuesday PIR Jay Cech
9 Tuesday PIR Kyle Ranson
12 Tuesday PIR Patrick Marzullo
5 Tuesday PIR: Series Standings Jay Cech
7 Tuesday PIR: Series Standings Benjamin Miller
5 Tuesday PIR Benjamin Miller
16 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
21 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
3 FreshAirSports TT Series Eric MARTIN
3 FreshAirSports TT Series: Combined Eric MARTIN
2 High Desert Criterium Series Eric MARTIN
20 Mt Tabor Series Cliff Heaberlin
8 Tuesday PIR Benjamin Miller
32 Tuesday PIR Scott Jones
20 Tuesday PIR Bradley Ganz
25 Tuesday PIR Patrick Marzullo
49 Tuesday PIR Scott Jones
58 Tuesday PIR Todd Duncan
4 Tuesday PIR Kyle Ranson
19 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
21 Portland MTB Short Track Series David Luoma
4 Portland MTB Short Track Series David Luoma
27 Monday PIR: June Series Bradley Ganz
4 Return on the Jedi XC/State Championships David Luoma
DNF Return on the Jedi XC/State Championships Chad Lowe
2 Alpenrose Sixday: Final Overall David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Daily Total David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Daily Total Daryl Hemenway
3 Alpenrose Sixday: Madison Daryl Hemenway
1 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
6 Alpenrose Sixday: Omnium Daryl Hemenway
3 Alpenrose Sixday: Final Overall Daryl Hemenway
11 Alpenrose Sixday: Omnium Daryl Hemenway
3 NWX Criterium Eric MARTIN
1 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Madison Daryl Hemenway
2 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
9 NWX Criterium Benjamin Miller
1 Alpenrose Sixday: Daily Total David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Daily Total Daryl Hemenway
2 Alpenrose Sixday: Overall David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Overall Daryl Hemenway
5 Alpenrose Sixday: Omnium Daryl Hemenway
3 Alpenrose Sixday: Daily Total David Klipper
15 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Erik Long
2 Alpenrose Sixday: Standings Daryl Hemenway
1 FreshAirSports TT Series Eric MARTIN
3 Alpenrose Sixday: Standings David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Daryl Hemenway
8 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Madison Daryl Hemenway
2 Alpenrose Sixday: Omnium Daryl Hemenway
12 Mt Tabor Series Cliff Heaberlin
16 Mt Tabor Series Patrick Marzullo
3 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Daily Total David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Daily Total Daryl Hemenway
2 Alpenrose Sixday David Klipper
3 Alpenrose Sixday Daryl Hemenway
3 Alpenrose Sixday: Madison Daryl Hemenway
2 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
15 Mt Tabor Series David Hart
16 Tuesday PIR: June Series Kyle Ranson
14 Tuesday PIR: June Series Scott Jones
3 Alpenrose Sixday: Standings David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Standings Daryl Hemenway
5 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Daryl Hemenway
2 Alpenrose Sixday: Daily Total David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
1 Alpenrose Sixday: Madison Daryl Hemenway
3 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
29 Tuesday PIR Kyle Ranson
12 Tuesday PIR Todd Sexton
11 Tuesday PIR Todd Duncan
12 Tuesday PIR Benjamin Miller
6 Portland MTB Short Track Series David Luoma
22 Portland MTB Short Track Series David Luoma
29 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
18 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
3 Portland MTB Short Track Series David Luoma
3 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Daily Total David Klipper
11 Monday PIR Bradley Ganz
14 Portland MTB Short Track Series Todd Sexton
4 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Zach Winter
2 Picketts Charge MTB Erik Long
3 Picketts Charge MTB Chad Lowe
5 Picketts Charge MTB David Luoma
7 Picketts Charge MTB Erik Long
58 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Patrick Marzullo
10 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Mark Gyulafia
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Zach Winter
47 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Patrick Marzullo
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Mark Gyulafia
2 Picketts Charge MTB Eric MARTIN
61 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Patrick Marzullo
37 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Zach Winter
36 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Zach Winter
53 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Patrick Marzullo
35 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Patrick Marzullo
7 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Mark Gyulafia
21 Fast Twitch Fridays: June Series Daryl Hemenway
34 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Zach Winter
1 FreshAirSports TT Series Eric MARTIN
16 Alpenrose Thursday Series: June Series Daryl Hemenway
3 High Desert Criterium Series Eric MARTIN
9 Mt Tabor Series Cliff Heaberlin
1 Mt Tabor Series Mark Gyulafia
8 Tuesday PIR Kyle Ranson
30 Tuesday PIR Daryl Hemenway
36 Tuesday PIR Bradley Ganz
13 Tuesday PIR Todd Duncan
21 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
13 Mount Tabor Circuit Race David Klipper
8 Mount Tabor Circuit Race Eric MARTIN
1 Test of Endurance 50 David Luoma
7 Mount Tabor Circuit Race Cliff Heaberlin
3 Mount Tabor Circuit Race Zach Winter
27 Mount Tabor Circuit Race Patrick Marzullo
15 OBRA Road Race David Hart
47 Cirque du Cycling Criterium Daryl Hemenway
35 Cirque du Cycling Criterium Erik Long
31 Cirque du Cycling Criterium Jay Cech
DQ OBRA Road Race Marco Rullo
23 Cirque du Cycling Criterium Patrick Marzullo
DNF OBRA Road Race Cliff Heaberlin
34 Cirque du Cycling Criterium Mark Gyulafia
4 Cirque du Cycling Criterium Zach Winter
16 Cirque du Cycling Criterium David Klipper
2 Fast Twitch Fridays Daryl Hemenway
1 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Eric MARTIN
8 So Oregon Champion Thursday Series Erik Long
7 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
1 FreshAirSports TT Series Eric MARTIN
1 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Eric MARTIN
18 Mt Tabor Series Todd Duncan
27 Mt Tabor Series Patrick Marzullo
8 Mt Tabor Series Mark Gyulafia
45 Mt Tabor Series Scott Jones
26 Mt Tabor Series Elliott Usher
9 Tuesday PIR Kyle Ranson
19 Tuesday PIR Benjamin Miller
21 Tuesday PIR Dan MacNaughton
29 Tuesday PIR Bradley Ganz
20 Tuesday PIR Todd Sexton
5 Tuesday PIR Scott Jones
5 Alpenrose Heartbreaker '08: Keirin Daryl Hemenway
8 Alpenrose Heartbreaker '08: Omnium Results David Klipper
6 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Daryl Hemenway
5 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races David Klipper
1 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races David Klipper
7 Alpenrose Heartbreaker '08: Omnium Results Daryl Hemenway
4 Alpenrose Heartbreaker '08: Madison David Klipper
4 So Oregon Champion Thursday Series Erik Long
4 Mt Tabor Series Mark Gyulafia
11 Tuesday PIR Benjamin Miller
16 Tuesday PIR Dan MacNaughton
10 Tuesday PIR Scott Jones
DNF Silverton Road Race Eric MARTIN
DNF Silverton Road Race David Klipper
12 Silverton Road Race Daryl Hemenway
11 Silverton Road Race Cliff Heaberlin
12 Silverton Road Race David Hart
1 Silverton Road Race Mark Gyulafia
5 Falls City Firecracker MTB David Luoma
3 Silverton Road Race Zach Winter
1 Fast Twitch Fridays Daryl Hemenway
33 Fast Twitch Fridays Daryl Hemenway
5 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Daryl Hemenway
46 Tuesday PIR Scott Jones
17 Tuesday PIR Todd Sexton
13 Tuesday PIR Dan MacNaughton
56 Tuesday PIR Todd Duncan
12 Tuesday PIR: May Series Kyle Ranson
71 Tuesday PIR Bradley Ganz
20 Tuesday PIR: May Series David Klipper
57 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
29 Monday PIR: May Series Dan MacNaughton
22 Albany Criterium Erik Long
9 Albany Criterium Scott Jones
6 Albany Criterium David Klipper
9 Albany Criterium Cliff Heaberlin
7 Albany Criterium Mark Gyulafia
DNF Rehearsal Road Race David Klipper
DNF Rehearsal Road Race Zach Winter
30 Rehearsal Road Race Cliff Heaberlin
DNF Rehearsal Road Race Patrick Marzullo
11 Rehearsal Road Race Dan MacNaughton
24 Rehearsal Road Race David Hart
DNF Rehearsal Road Race Jay Cech
DNF Rehearsal Road Race Daryl Hemenway
41 Tuesday PIR Patrick Marzullo
29 Tuesday PIR Bradley Ganz
47 Tuesday PIR Jay Cech
25 Tuesday PIR Mark Gyulafia
11 Tuesday PIR Kyle Ranson
30 Tuesday PIR Todd Sexton
24 Monday PIR: Series Standings Dan MacNaughton
15 Monday PIR Dan MacNaughton
4 Bear Springs Trap MTB David Luoma
3 Bear Springs Trap MTB Steve Lacey
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Zach Winter
56 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Zach Winter
16 Tuesday PIR Bradley Ganz
23 Tuesday PIR Patrick Marzullo
122 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Zach Winter
122 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Zach Winter
27 Tuesday PIR Daryl Hemenway
18 Monday PIR: Series Standings Dan MacNaughton
48 Monday PIR Scott Jones
11 Monday PIR Dan MacNaughton
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Erik Long
15 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Erik Long
5 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB David Luoma
7 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
8 Hutch's TT Series Dave Palmer
9 Tuesday PIR David Klipper
39 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Dave Palmer
39 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Dave Palmer
15 Tuesday PIR Patrick Marzullo
18 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
20 Tuesday PIR Scott Jones
3 Tuesday PIR Kyle Ranson
25 Tuesday PIR Todd Sexton
31 Tuesday PIR Todd Duncan
17 Table Rock Road Race Eric MARTIN
1 Table Rock Road Race Zach Winter
3 Eric Kautzky Memorial Track Race David Klipper
22 Spring Thaw XC Erik Long
9 Spring Thaw XC Erik Long
7 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
20 Tuesday PIR: April Series Cliff Heaberlin
33 Tuesday PIR Scott Jones
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Dave Palmer
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Dave Palmer
12 Estacada Time Trial Dave Palmer
9 Eugene Roubaix Zach Winter
11 Estacada Time Trial Dave Palmer
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Dave Palmer
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Dave Palmer
44 Tuesday PIR Scott Jones
16 Tuesday PIR Todd Sexton
13 Icebreaker Criterium Mark Gyulafia
84 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Dave Palmer
84 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Dave Palmer
19 Estacada Time Trial Dave Palmer
2 Kings Valley Road Race Zach Winter
45 Kings Valley Road Race David Klipper
25 Tuesday PIR Todd Sexton
DNF Horning's Hustle David Luoma
1 Horning's Hustle Patrick Marzullo
DNF Horning's Hustle Elliott Usher
59 Piece of Cake Road Race David Hart
21 Banana Belt Road Race Series David Klipper
30 Banana Belt Road Race Series David Klipper
29 Banana Belt Road Race Series Patrick Marzullo
53 Banana Belt Road Race Series Grant Folske
33 Banana Belt Road Race Series Patrick Marzullo
45 Banana Belt Road Race Series David Embree
229 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined David Hart
140 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Dave Palmer
229 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time David Hart
140 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Dave Palmer
36 Jack Frost Time Trial Dave Palmer
15 Jack Frost Time Trial David Hart
17 Cherry Pie RR David Embree
42 Cherry Pie RR Marco Rullo
13 Cherry Pie RR Patrick Marzullo