Therapeutic Associates Racing

Event Category Name
6 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters Men 35+ A Todd Rosier
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Clydesdale Jon Pearson
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Spencer Bushnell
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Brian Malloy
14 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Spencer Bushnell
9 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Jeff Standish
8 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Todd Rosier
10 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Women A Shelley Dunlop
2 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Clydesdale Jon Pearson
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Jeff Standish
12 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women C LeiLani Bentley
6 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Todd Rosier
30 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Steve Shaw
25 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Aaron Even
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C James Sestric
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Brian Malloy
3 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Brian Malloy
17 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Jeff Standish
33 Cross Crusade: Barton Park Category A Spencer Bushnell
46 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Jon Pearson
15 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
38 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C James Sestric
5 Cross Crusade: Barton Park Category C Kyle Morris
35 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Todd Rosier
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Aaron Even
4 Fazio Farms CX Part Deux Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
9 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ A Roger Lloyd
10 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ C Aaron Even
31 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Erik Hofland
27 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Jeff Standish
26 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Todd Rosier
15 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Neil Green
7 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Women LeiLani Bentley
4 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Brian Malloy
42 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Dan Saunders
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Clydesdale Jon Pearson
7 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Neil Green
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Women 15-16 Natalie Shaw
27 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Steve Shaw
14 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Aaron Even
13 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Shelley Dunlop
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Roger Lloyd
12 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Jeff Standish
11 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Todd Rosier
17 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Spencer Bushnell
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Women Irene Concepcion
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Women LeiLani Bentley
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Women LeiLani Bentley
54 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Spencer Bushnell
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Kyle Morris
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Erik Hofland
33 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Steve Shaw
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Brian Malloy
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Jeff Standish
21 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Todd Rosier
10 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ A Jeff Standish
6 Sandy/Boring Corn Cross Singlespeed Erik Hofland
1 Sandy/Boring Corn Cross Clydesdale Brian Malloy
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jon Pearson
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Brian Malloy
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Barney
62 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Aaron Even
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Steve Shaw
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Steve Shaw
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
55 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Aaron Even
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Singlespeed Erik Hofland
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Women A Shelley Dunlop
23 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Roger Lloyd
11 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Jeff Standish
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Todd Rosier
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Clydesdale Jon Pearson
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Brian Malloy
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Neil Green
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Aaron Even
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women LeiLani Bentley
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 15-16 Natalie Shaw
7 Blind Date at the Dairy: September Standings Men A Spencer Bushnell
20 Blind Date at the Dairy: October Standings Men A Spencer Bushnell
4 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men A 40+ Jeff Standish
14 Blind Date at the Dairy: September Standings Women B Jan Moss
17 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Sarah Tisdale
10 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Courtney Gould
18 Blind Date at the Dairy: September Standings Men B brett boyles
15 Blind Date at the Dairy: October Standings Men C Brian Malloy
11 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Jeff Standish
10 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
27 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Todd Rosier
22 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Jeff Standish
45 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Erik Hofland
19 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Matthew Studer
28 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Courtney Gould
5 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Women LeiLani Bentley
11 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women Natalie Shaw
54 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Jon Pearson
9 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Neil Green
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Brian Malloy
52 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Steve Shaw
24 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Aaron Even
15 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Kyle Morris
68 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C brett boyles
11 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Dan Saunders
4 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Steve Shaw
25 Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
12 Blind Date at the Dairy Men A Spencer Bushnell
4 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
67 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Jon Pearson
43 Cross Crusade: Rainier Category A Mike Kath
17 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Todd Rosier
38 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Jeff Standish
3 Cross Crusade: Rainier Clydesdale Brian Malloy
31 Cross Crusade: Rainier Category C brett boyles
3 Cross Crusade: Rainier Beginner Women LeiLani Bentley
27 Cross Crusade: Rainier Category B Matthew Studer
13 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Aaron Even
16 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Neil Green
33 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ brett boyles
5 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
22 Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Roger Lloyd
39 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Todd Rosier
31 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Jeff Standish
48 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Mike Kath
44 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Spencer Bushnell
106 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Kyle Morris
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Erik Hofland
37 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Aaron Even
84 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Steve Shaw
184 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Andrew Nemecek
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Neil Green
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Women 15-16 Natalie Shaw
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Clydesdale Brian Malloy
3 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Women A Shelley Dunlop
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Clydesdale Jon Pearson
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ A Todd Rosier
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category B Matthew Studer
84 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Nemecek
5 Blind Date at the Dairy Men C Brian Malloy
4 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
20 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ brett boyles
22 Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
24 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Even
1 Battle At Barlow Clydesdale Brian Malloy
41 Battle At Barlow Masters 35+ C Dan Saunders
52 Battle At Barlow Masters 35+ C Steve Shaw
26 Battle At Barlow Masters 35+ B Roger Lloyd
11 Battle At Barlow Masters 35+ A Jeff Standish
6 Battle At Barlow Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
2 Battle At Barlow Beginner Women LeiLani Bentley
14 Battle At Barlow Masters 35+ A Todd Rosier
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A Todd Rosier
5 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ B Roger Lloyd
8 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Aaron Even
10 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Clydesdale Brian Malloy
3 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Clydesdale Jon Pearson
12 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Singlespeed John Lin
5 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Shelley Dunlop
7 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A Jeff Standish
88 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Nemecek
19 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Aaron Even
9 Blind Date at the Dairy Women B Jan Moss
7 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
10 Blind Date at the Dairy Men A Spencer Bushnell
12 Blind Date at the Dairy Women A Sarah Tisdale
5 Fazio Farms Masters 35+ A Jeff Standish
4 Fazio Farms Masters 35+ B Neil Green
1 Fazio Farms Clydesdale Jon Pearson
1 Fazio Farms Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
8 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Clydesdale Brian Malloy
10 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ A Todd Rosier
3 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ B Roger Lloyd
44 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ C Chris Barney
1 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Clydesdale Jon Pearson
10 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Singlespeed John Lin
7 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters Women 35+ A Sarah Tisdale
4 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Women LeiLani Bentley
6 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Women A Shelley Dunlop
14 Blind Date at the Dairy Men B brett boyles
21 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Aaron Even
15 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
6 Blind Date at the Dairy Men A Spencer Bushnell
4 Blind Date at the Dairy Women A Courtney Gould
DNF Hood River Double Cross Clydesdale Brian Malloy
13 Hood River Double Cross Masters 35+ A Todd Rosier
1 Hood River Double Cross Clydesdale Jon Pearson
14 Hood River Double Cross Masters 35+ A Jeff Standish
29 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Aaron Even
1 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Nate Youngs
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Clydesdale Jon Pearson
4 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Roger Lloyd
4 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Clydesdale Brian Malloy
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Singlespeed John Lin
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Jeff Standish
9 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Todd Rosier
19 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Neil Green
5 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B Roger Lloyd
10 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Jeff Standish
2 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Nate Youngs
9 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Todd Rosier
1 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Clydesdale Brian Malloy
8 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Singlespeed John Lin
4 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Shelley Dunlop
5 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
6 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Jan Moss
18 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Richard Ensworth
23 Monday PIR: August Series Standings Masters 4/5 Aaron Even
1 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
7 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Todd Rosier
10 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed John Lin
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Nate Youngs
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Clydesdale Jon Pearson
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Clydesdale Brian Malloy
19 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Aaron Even
34 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Steve Shaw
14 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women A Courtney Gould
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women A Shelley Dunlop
18 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Roger Lloyd
2 Tuesday PIR: August Team Standings Category 1/2/3
18 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Neil Green
3 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
8 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
9 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Even
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
8 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Clydesdale Jon Pearson
1 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men B 35+ Neil Green
28 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men C 35+ Dan Saunders
23 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men A 35+ Jeff Standish
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 45+ Todd Rosier
3 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Todd Rosier
4 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed John Lin
1 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Clydesdale Brian Malloy
14 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Alex Yale
88 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Jan Moss
61 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Stacy Westbrook
54 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Sarah Tisdale
63 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Matthew Studer
11 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 1/2 Alex Yale
18 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Jan Moss
11 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Stacy Westbrook
14 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 3 Matthew Studer
18 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 3 Matthew Studer
9 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Sarah Tisdale
8 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Sarah Tisdale
18 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 1/2/3 Jan Moss
16 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 1/2/3 Sarah Tisdale
9 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 1/2/3 Stacy Westbrook
15 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 3 Matthew Studer
8 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 1/2 Alex Yale
17 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Jan Moss
9 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Stacy Westbrook
10 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 1/2 Alex Yale
19 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Women 1/2/3 Sarah Tisdale
18 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Women 1/2/3 Jan Moss
7 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Women 1/2/3 Stacy Westbrook
17 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 1/2 Alex Yale
4 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 3 Matthew Studer
19 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
17 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 1/2/3 Jan Moss
DNF Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 1/2 Kyle Brown
7 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 1/2 Alex Yale
13 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 3 Matthew Studer
11 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
23 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 1/2 Kyle Brown
21 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 1/2 Alex Yale
9 Eugene Celebration Stage Race Women 1/2/3 Stacy Westbrook
16 Eugene Celebration Stage Race Women 1/2/3 Sarah Tisdale
18 Eugene Celebration Stage Race Women 1/2/3 Jan Moss
10 Eugene Celebration Stage Race Men 1/2 Alex Yale
4 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 3 Matthew Studer
30 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Alex Yale
19 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Jan Moss
15 Eugene Celebration Stage Race Men 3 Matthew Studer
20 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Sarah Tisdale
26 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Matthew Studer
35 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Kyle Brown
8 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Stacy Westbrook
28 Tuesday PIR Category 3/4 Sarah Tisdale
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Ehrman
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Standish
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Roger Lloyd
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell
27 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Even
4 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
1 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
5 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
7 Monday PIR Senior Women Jan Moss
22 Monday PIR Masters 4/5 Nate Youngs
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
8 Gresham Criterium Men Category 4 John Lin
21 Gresham Criterium Men Category 3 Eddie Wang
12 Gresham Criterium Senior Women Sarah Tisdale
11 Gresham Criterium Senior Women Jan Moss
5 Gresham Criterium Senior Women Courtney Gould
9 Gresham Criterium Senior Men Alex Yale
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
30 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Maier
6 Tuesday PIR Category 3/4 Neil Green
48 Tuesday PIR Category 3/4 Jeff Standish
1 Salem STXC Pro/Category 1 Men Zach Winter
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
12 Monday PIR Women 1/2/3 Jan Moss
11 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
8 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
77 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jeff Standish
100 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Neil Green
31 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Bradley Maier
5 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men Category 3 Bradley Maier
5 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 45-49 Jeff Standish
6 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 35-39 Neil Green
28 Cirque du Cycling Men 3 Roger Lloyd
13 Cirque du Cycling Men 1/2 Mike Kath
13 Cirque du Cycling Men 3 Matthew Studer
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
50 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Maier
19 Tuesday PIR Category 3/4 Don Joling
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Ensworth
69 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
10 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
16 Monday PIR Senior Women Jan Moss
1 Salem STXC Pro/Category 1 Men Zach Winter
8 Monday PIR Senior Women Shelley Dunlop
17 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
25 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Even
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
2 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
2 OBRA Time Trial Masters Women 40-44 Sarah Tisdale
4 OBRA Time Trial Men 3 Bradley Maier
98 OBRA Time Trial: Combined Combined Sarah Tisdale
54 OBRA Time Trial: Combined Combined Bradley Maier
4 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Duncan Oliphant
22 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Sarah Tisdale
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Women 30-39 Courtney Gould
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Women 50+ Jan Moss
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Brant Buchholz
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 3 Jan Moss
10 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 3 Sarah Tisdale
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 3 Courtney Gould
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 1/2 Shelley Dunlop
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Jan Moss
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 30-39 Kyle Brown
12 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Courtney Gould
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Shelley Dunlop
16 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 3 Matthew Studer
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bradley Maier
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
2 Monday PIR Senior Women Shelley Dunlop
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jan Moss
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
3 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
4 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
6 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
8 Monday PIR Senior Women Stephanie Croy
10 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
11 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Richard Ensworth
7 Vancouver Criterium Category 3 Women Sarah Tisdale
4 Vancouver Criterium Category 1/2 Women Shelley Dunlop
2 Vancouver Criterium Category 3 Women Courtney Gould
6 Vancouver Criterium Category 3 Women Jan Moss
25 Vancouver Criterium Category 3 Men Matthew Studer
23 Vancouver Criterium Senior Men Erik Hofland
4 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Duncan Oliphant
10 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Richard Ensworth
DNF Vancouver Criterium Masters Men 40+ David Root
17 Vancouver Criterium Senior Men Mike Kath
48 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Sarah Tisdale
3 Revenge of the Disc: July 27 Women 3 Courtney Gould
51 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Courtney Gould
1 Revenge of the Disc: July 27 Masters 40+ Women Sarah Tisdale
2 Alpenrose Thursday Series Category B Jeff Standish
4 Alpenrose Thursday Series Category B Neil Green
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Ensworth
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Ehrman
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Roger Lloyd
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
6 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
2 Monday PIR Senior Women Shelley Dunlop
4 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Duncan Oliphant
8 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
34 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Richard Ensworth
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
1 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
43 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Aaron Ever
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
5 OBRA Masters Track Championships: Saturday Masters 30-49 Points Race Jeff Standish
2 OBRA Masters Track Championships: Saturday Masters Men 45-49 Men 3K Pursuit Jeff Standish
9 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Brant Buchholz
8 Alpenrose Thursday Series Category B Neil Green
3 Alpenrose Thursday Series Category B Jeff Standish
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Roger Lloyd
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
13 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 David Root
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
2 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Kyle Brown
17 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Richard Ensworth
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 brett boyles
2 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jan Moss
4 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
5 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 David Root
5 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Kyle Brown
10 Montinore Road Race Men Category 4/5 John Lin
6 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Erik Hofland
11 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Mike Kath
13 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Brant Buchholz
2 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 Todd Rosier
59 Revenge of the Disc: Combined Combined Sarah Tisdale
84 Revenge of the Disc: Combined Combined Courtney Gould
31 Revenge of the Disc: Combined Combined Sarah Tisdale
1 Revenge of the Disc Masters 40+ Women Sarah Tisdale
5 Revenge of the Disc Women 3 Courtney Gould
1 Revenge of the Disc: July 13 Masters 40+ Women Sarah Tisdale
7 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ Points Race Jeff Standish
9 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ 3K Pursuit Jeff Standish
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Ensworth
9 Monday PIR Senior Women Stephanie Croy
4 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Todd Rosier
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
2 Monday PIR Senior Women Shelley Dunlop
7 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 brett boyles
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Richard Ensworth
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Root
4 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Duncan Oliphant
28 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Erik Hofland
33 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Mike Kath
36 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Kyle Brown
38 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Casey Ehrman
2 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Women 3 Stacy Westbrook
6 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Women 3 Courtney Gould
10 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 4/5 Bradley Maier
43 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 David Root
9 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Alex Yale
5 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Duncan Oliphant
18 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Roger Lloyd
27 St. Honore Criterium Men 1/2 Spencer Bushnell
21 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Bradley Maier
13 St. Honore Criterium Women 1/2 Shelley Dunlop
1 High Desert Omnium Women 3 Stacy Westbrook
18 St. Honore Criterium Women 1/2/3 Shelley Dunlop
2 High Desert Omnium Men 4/5 Bradley Maier
10 High Desert Omnium: Criterium Men 1/2 Erik Hofland
11 High Desert Omnium: Criterium Men 1/2 Mike Kath
8 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Bradley Maier
1 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Stacy Westbrook
7 High Desert Omnium Women 3 Courtney Gould
22 High Desert Omnium Men 1/2 Erik Hofland
19 High Desert Omnium Men 1/2 Alex Yale
2 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Bradley Maier
16 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
2 Mt. Tabor Series Fixed Gear Erik Hofland
7 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
9 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
14 Mt. Tabor Series Senior Women Sarah Tisdale
7 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
11 Mt. Tabor Series Senior Men Alex Yale
3 Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Brown
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men John Lin
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Ensworth
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
16 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
9 Monday PIR Senior Women Stephanie Croy
5 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
3 Monday PIR Senior Women Shelley Dunlop
2 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
59 Six Hours of Mt Hood Solo Men Dan Saunders
5 Six Hours of Mt Hood Solo Men Brant Buchholz
36 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Category 4/5 Men Aaron Even
40 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 4/5 Men Aaron Even
38 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Category 4/5 Men Aaron Even
15 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ David Root
DNF Pringle Creek Criterium Men 1/2 Erik Hofland
2 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Bradley Maier
DNF Pringle Creek Criterium Men 1/2 Mike Kath
3 Six Day: Saturday Category 1/2/3 Jeff Standish
31 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 4/5 Men Aaron Even
40 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 4/5 Men Aaron Even
37 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Aaron Even
12 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
8 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
16 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
8 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
9 Mt. Tabor Series Senior Women Jan Moss
22 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
6 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Niel Green
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jan Moss
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 brett boyles
2 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Todd Rosier
3 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
4 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Bradley Maier
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brant Buchholz
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Alex Yale
13 Mt. Tabor Series Category 4 Men John Lin
6 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
9 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Kyle Morris
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jan Moss
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Todd Rosier
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
3 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 brett boyles
5 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
3 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
4 Monday PIR Women 1/2/3 Shelley Dunlop
7 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
12 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
11 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Bradley Maier
5 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Brant Buchholz
23 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Erik Hofland
31 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Richard Ensworth
38 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 David Root
45 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Don Joling
2 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Stacy Westbrook
11 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Sarah Tisdale
10 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Jan Moss
6 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Courtney Gould
1 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 4/5 Bradley Maier
30 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Casey Ehrman
17 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Kyle Brown
5 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 David Root
7 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Duncan Oliphant
11 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Erik Hofland
8 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Zach Winter
26 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Roger Lloyd
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
5 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
8 Mt. Tabor Series Category 4 Men John Lin
5 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
6 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
2 Mt. Tabor Series Fixed Gear Erik Hofland
40 Tuesday PIR Men 1/2/3 Mike Kath
52 Tuesday PIR Men 3/4 Jan Moss
6 Tuesday PIR Men 1/2/3 Erik Hofland
12 Tuesday PIR Men 1/2/3 Duncan Oliphant
26 Tuesday PIR Men 1/2/3 Richard Ensworth
44 Tuesday PIR Men 1/2/3 Neil Green
1 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
6 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Todd Rosier
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
39 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Richard Ensworth
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Kyle Brown
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 brett boyles
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jan Moss
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Duncan Oliphant
3 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Root
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brant Buchholz
32 Monday PIR Masters Men 4/5 Keyon Maljai
11 Monday PIR Masters Men 4/5 Bradley Maier
2 OBRA TTT Women 3 Sarah Tisdale
5 OBRA TTT Senior Men Brant Buchholz
19 OBRA TTT: Combined Combined Brant Buchholz
18 OBRA TTT: Combined Combined Zach Winter
17 OBRA TTT: Combined Combined Erik Hofland
16 OBRA TTT: Combined Combined Sage Freeman
147 OBRA TTT: Combined Combined Courtney Gould
148 OBRA TTT: Combined Combined Jan Moss
146 OBRA TTT: Combined Combined Sarah Tisdale
5 OBRA TTT Senior Men Zach Winter
5 OBRA TTT Senior Men Erik Hofland
2 OBRA TTT Women 3 Jan Moss
5 OBRA TTT Senior Men Sage Freeman
2 OBRA TTT Women 3 Courtney Gould
27 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Bradley Maier
1 Mary's Peak Hillclimb Men 40+ Todd Rosier
16 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Todd Rosier
49 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Roger Lloyd
7 Mary's Peak Hillclimb Category 3 Men Roger Lloyd
5 Mary's Peak Hillclimb Men 40+ Bradley Maier
1 Alpenrose Thursday Series Category C Neil Green
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
13 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
23 Mt. Tabor Series Category 4 Men Bradley Maier
2 Mt. Tabor Series Fixed Gear Erik Hofland
14 Mt. Tabor Series Category 3 Men Matthew Studer
5 Mt. Tabor Series Masters Women Sarah Tisdale
35 Mt. Tabor Series Category 4 Men Aaron Even
3 Mt. Tabor Series Masters Women Jan Moss
18 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
21 Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Brown
26 Mt. Tabor Series Senior Men Casey Ehrman
35 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
6 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
15 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
47 Tuesday PIR Category 3/4 Jan Moss
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Kyle Brown
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Root
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Richard Ensworth
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brant Buchholz
20 Monday PIR Masters Men 4/5 Keyon Maljai
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Spencer Bushnell
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Bradley Maier
12 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Zach Winter
11 Monday PIR Women 1/2/3 Stephanie Croy
7 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Todd Rosier
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Jan Moss
5 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell
4 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Roger Lloyd
6 Portland Short Track Series Clydesdale Jon Pearson
2 Monday PIR Women 1/2/3 Shelley Dunlop
26 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 brett boyles
8 PDW Omnium Masters 35+ Omnium Jeff Standish
45 Hammer Velo Criterium Senior Men Erik Hofland
46 Hammer Velo Criterium Senior Men Matthew Studer
29 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Aaron Even
20 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 John Lin
15 Hammer Velo Criterium Senior Men Duncan Oliphant
14 Hammer Velo Criterium Senior Men David Root
15 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Aaron Even
26 Hammer Velo Criterium Senior Men Brant Buchholz
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
2 Mt. Tabor Series Fixed Gear Erik Hofland
13 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
3 Mt. Tabor Series Masters Women 40+ Jan Moss
13 Mt. Tabor Series Senior Women Courtney Gould
6 Mt. Tabor Series Category 4 John Lin
12 Mt. Tabor Series Masters Roger Lloyd
20 Mt. Tabor Series Masters Bradley Maier
7 Mt. Tabor Series Senior Men Alex Yale
12 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
16 Mt. Tabor Series Senior Men Casey Ehrman
17 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
7 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
6 Monday PIR Women 1/2/3 Jan Moss
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
1 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
4 Monday PIR Masters 4/5 Bradley Maier
5 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
16 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 Todd Rosier
1 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
59 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 brett boyles
6 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Women 40+ Jan Moss
10 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 40-49 Sarah Tisdale
9 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Alex Yale
12 Bend Don't Brake Men Category 3 Matthew Studer
1 Bend Don't Brake Women 50+ Jan Moss
9 Bend Don't Brake Women 3 Sarah Tisdale
8 Bend Don't Brake Women 3 Stacy Westbrook
18 Bend Don't Brake Men Category 3 Don Joling
4 Bend Don't Brake Women 3 Courtney Gould
4 Bend Don't Brake Women 1/2 Stephanie Croy
16 Bend Don't Brake Women 1/2/3 Sarah Tisdale
35 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Brant Buchholz
8 Bend Don't Brake Women 1/2/3 Courtney Gould
7 Bend Don't Brake Women 1/2/3 Stephanie Croy
16 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 David Root
30 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Casey Ehrman
14 Bend Don't Brake Women 1/2/3 Stacy Westbrook
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 35-44 Aaron Even
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Standish
4 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
46 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Alex Yale
1 Monday PIR Masters 4/5 Bradley Maier
2 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
9 Monday PIR Senior Women Jan Moss
10 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
58 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
8 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men A 35+ Jeff Standish
20 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Don Joling
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 4 John Lin
8 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 4 Aaron Even
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 3 Shelley Dunlop
10 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 5 Keyon Maljai
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 3 Sarah Tisdale
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 3 Matthew Studer
28 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 3 Richard Ensworth
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Brant Buchholz
10 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Erik Hofland
2 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Clydesdale Brian Malloy
21 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men C 35+ Dan Saunders
4 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men A 35+ Todd Rosier
33 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Mike Kath
18 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Alex Yale
13 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 David Root
12 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Casey Ehrman
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Roger Lloyd
92 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
6 Monday PIR Women 1/2/3 Jan Moss
7 Monday PIR Masters 4/5 Bradley Maier
10 Monday PIR Masters 4/5 Keyon Maljai
10 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Alex Yale
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Kath
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Alex Yale
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Brant Buchholz
32 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Richard Ensworth
15 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Roger Lloyd
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Matthew Studer
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 4 John Lin
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 David Root
31 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Mike Kath
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 3 Shelley Dunlop
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Erik Hofland
15 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2/3 Shelley Dunlop
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2/3 Sarah Tisdale
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 3 Sarah Tisdale
14 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 40-49 Jeff Standish
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
9 Monday PIR Women 4/5 Robin Gumpert
6 Monday PIR Masters Men 4/5 Bradley Maier
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Kevin Andrews
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Root
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3
15 Monday PIR Women 1/2/3 Jan Moss
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Richard Ensworth
6 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
13 Monday PIR Women 1/2/3 Stephanie Croy
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brant Buchholz
12 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
8 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Monday PIR Women 1/2/3 Shelley Dunlop
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Roger Lloyd
19 Banana Belt Series Men Category 5 Keyon Maljai
19 Banana Belt Series Men Category 4 Aaron Even
5 Banana Belt Series Men Category 4 John Lin
28 Banana Belt Series Men Category 3 Roger Lloyd
21 Banana Belt Series Men Category 3 Richard Ensworth
13 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Bradley Maier
16 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Brant Buchholz
17 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Duncan Oliphant
3 Banana Belt Series Women Category 3 Sarah Tisdale
8 Banana Belt Series Women Category 3 Shelley Dunlop
6 Banana Belt Series Men Category 3 Matthew Studer
34 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 David Root
31 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Mike Kath
25 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Casey Ehrman
24 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Erik Hofland
20 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Alex Yale
17 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Kyle Brown
29 Banana Belt Series Men Category 1/2 David Root
28 Banana Belt Series Men Category 1/2 Alex Yale
10 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Kevin Andrews
25 Banana Belt Series Men Category 1/2 Casey Ehrman
24 Banana Belt Series Men Category 1/2 Kevin Andrews
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 4 John Lin
23 Banana Belt Series Men Category 1/2 Erik Hofland
14 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Roger Lloyd
10 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Richard Ensworth
14 Banana Belt Series Men Category 1/2 Brant Buchholz
7 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 3 Sarah Tisdale
7 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Duncan Oliphant
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Bradley Maier
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
70 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Ehrman
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
25 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
42 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Kath
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
4 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
10 Monday PIR Women 1/2/3 Stephanie Croy
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
6 Monday PIR Women 4/5 Robin Gumpert
2 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
6 Monday PIR Women 1/2/3 Shelley Dunlop
8 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
1 Deschutes River Valley TT Festival Men 40-49 Todd Rosier
10 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Jeff Standish
11 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
3 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 19-39 Kyle Morris
10 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Stephanie Croy
DNF Eugene Roubaix Women 3 Stacy Westbrook
7 Eugene Roubaix Women 3 Sarah Tisdale
1 Deschutes River Valley TT Festival Men 40-49 Todd Rosier
16 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Sarah Tisdale
11 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Courtney Gould
5 Eugene Roubaix Women 3 Courtney Gould
5 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Shelley Dunlop
1 Eugene Roubaix Women 3 Shelley Dunlop
6 Eugene Roubaix Women 1/2 Stephanie Croy
5 Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Roger Lloyd
26 Eugene Roubaix Men 1/2 David Root
23 Eugene Roubaix Men 1/2 Mike Kath
15 Eugene Roubaix Men 1/2 Brant Buchholz
11 Eugene Roubaix Men 5 Keyon Maljai
7 Eugene Roubaix Men 1/2 Erik Hofland
12 Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Aaron Even
DNF Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Andrew Nemecek
1 Eugene Roubaix Women 4/5 Robin Gumpert
7 Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Bradley Maier
DNF Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Alex Yale
3 Rose Garden Circuit Race Series Masters 1/2/3 40+ Roger Lloyd
5 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Courtney Gould
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 1/2/3 40+ Sarah Tisdale
13 Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 40+4 Aaron Even
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 40+4 Bradley Maier
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 1/2/3 50+ Jan Moss
9 Tuesday PIR Category 3/4 Neil Green
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
5 Tuesday PIR Men Category 5 Keyon Maljai
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Kath
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
27 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
16 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Alex Yale
29 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Nemecek
5 Monday PIR Women 1/2/3 Jan Moss
4 Monday PIR Women 1/2/3 Sarah Tisdale
1 Monday PIR Women 1/2/3 Shelley Dunlop
1 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Kyle Brown
4 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Roger Lloyd
4 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Stacy Westbrook
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 50+ Jan Moss
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 40+ 4/5 Bradley Maier
5 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Courtney Gould
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alex Yale
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
8 Tuesday PIR Category 4/5 Keyon Maljai
35 Tuesday PIR Category 3/4 Neil Green
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Ehrman
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Ensworth
67 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Ensworth
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
5 Monday PIR Senior Women Stacy Westbrook
7 Monday PIR Senior Women Courtney Gould
10 Monday PIR Senior Women Jan Moss
34 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Nemecek
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
19 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
18 Monday PIR Women 1/2/3 Stephanie Croy
15 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
12 Monday PIR Women 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Monday PIR Women 1/2/3 Courtney Gould
3 Monday PIR Women 1/2/3 Shelley Dunlop
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
2 Monday PIR Senior Women Sarah Tisdale
6 Monday PIR Women 4/5 Robin Gumpert
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Doug Laplaca
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
16 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Sarah Tisdale
8 Kings Valley Road Race Women 4/5 Robin Gumpert
21 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Courtney Gould
7 Kings Valley Road Race Women Category 3 Courtney Gould
1 Kings Valley Road Race Masters Women Jan Moss
4 Kings Valley Road Race Women Category 3 Sarah Tisdale
2 Kings Valley Road Race Women Category 3 Stacy Westbrook
52 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 David Root
42 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3
21 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Kyle Brown
2 Kings Valley Road Race Category 3 Casey Ehrman
5 Kings Valley Road Race Category 3 Matthew Studer
33 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Kevin Andrews
12 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Erik Hofland
9 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Stacy Westbrook
2 Rose Garden Circuit Race Series Women 40+ Sarah Tisdale
2 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Stacy Westbrook
1 Rose Garden Circuit Race Series Women 50+ Jan Moss
3 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Courtney Gould
3 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
9 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Todd Rosier
13 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Jeff Standish
7 Mudslinger XC Category 2 40-49 Men Roger Lloyd
5 Rose Garden Circuit Race Series Senior Women Courtney Gould
4 Rose Garden Circuit Race Series Senior Women Stacy Westbrook
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 4/5 40+ Bradley Maier
3 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 40+ Roger Lloyd
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 50+ Jan Moss
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 40+ Sarah Tisdale
2 Crank Bicycles TT @ PIR Men Category 4/5 Nate Youngs
9 Crank Bicycles TT @ PIR Men Category 4/5 Andrew Nemecek
1 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Women 40+ Sarah Tisdale
61 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Sarah Tisdale
65 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Andrew Nemecek
24 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Nate Youngs
7 As the Raven Flies TT Senior Men 4/5 Aaron Even
6 As the Raven Flies TT: Combined Combined Todd Rosier
7 As the Raven Flies TT: Combined Combined Bradley Maier
40 As the Raven Flies TT: Combined Combined Aaron Even
4 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Bradley Maier
3 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Todd Rosier
2 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Brant Buchholz
27 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Aaron Even
13 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Todd Rosier
32 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Mike Kath
17 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Erik Hofland
19 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
18 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Stephanie Croy
9 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 David Root
19 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Richard Ensworth
2 Gorge Roubaix Women Category 4 Robin Gumpert
7 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Courtney Gould
DNF Gorge Roubaix Men Category 3 Casey Ehrman
4 Gorge Roubaix Men Category 3 Matthew Studer
31 As the Raven Flies TT: Combined Combined Roger Lloyd
4 As the Raven Flies TT Category 3 Men Roger Lloyd
5 As the Raven Flies TT Eddy Senior Men Bradley Maier
4 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Todd Rosier
53 As the Raven Flies TT: Combined Combined Bradley Maier
24 As the Raven Flies TT: Combined Combined Sarah Tisdale
1 As the Raven Flies TT Masters 40+ Women Sarah Tisdale
10 As the Raven Flies TT: Combined Combined Todd Rosier
22 Dirty Circles Men 1/2/3 Casey Ehrman
15 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 David Root
9 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Duncan Oliphant
3 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Kyle Brown
2 Dirty Circles Women 4/5 Robin Gumpert
11 Dirty Circles Masters Men 4/5 Keyon Maljai
5 Dirty Circles Masters Men 4/5 Aaron Even
3 Dirty Circles Masters Men 4/5 Bradley Maier
17 Dirty Circles Women 1/2/3 Stephanie Croy
9 Dirty Circles Women 1/2/3 Sarah Tisdale
6 Dirty Circles Women 1/2/3 Stacy Westbrook
5 Dirty Circles Women 1/2/3 Courtney Gould
42 Dirty Circles Men 1/2/3 Brant Buchholz
38 Dirty Circles Men 1/2/3 Matthew Studer
36 Dirty Circles Men 1/2/3 Kyle Brown
35 Dirty Circles Men 1/2/3 Erik Hofland
31 Dirty Circles Men 1/2/3 David Root
DNF Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Roger Lloyd
15 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Kath
5 Dirty Circles Men 1/2/3 Alex Yale
DNF Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Neil Green
33 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Jeff Standish
22 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Brant Buchholz
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 4/5 John Lin
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Jan Moss
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Courtney Gould
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
6 Dirty Circles Men 1/2/3 Kyle Brown
31 Dirty Circles Men 1/2/3 David Root
26 Dirty Circles Men 1/2/3 Matthew Studer
23 Dirty Circles Men 1/2/3 Erik Hofland
22 Dirty Circles Men 1/2/3 Roger Lloyd
18 Dirty Circles Men 1/2/3 Casey Ehrman
17 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Kath
DNF Dirty Circles Men 1/2/3 Brant Buchholz
27 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Jeff Standish
24 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Neil Green
14 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Roger Lloyd
13 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 David Root
6 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Duncan Oliphant
5 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Kyle Brown
4 Dirty Circles Women 4/5 Robin Gumpert
8 Dirty Circles Masters Men 4/5 Aaron Even
1 Dirty Circles Masters Men 4/5 Bradley Maier
3 Dirty Circles Women 1/2/3 Stacy Westbrook
5 Dirty Circles Women 1/2/3 Sarah Tisdale
4 Dirty Circles Women 1/2/3 Stephanie Croy
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Courtney Gould
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Lin
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Jan Moss
5 Dirty Circles Masters Men 4/5 Aaron Even
50 Dirty Circles Men 1/2/3 Erik Hofland
58 Dirty Circles Men 1/2/3 Matthew Studer
61 Dirty Circles Men 1/2/3 David Root
13 Dirty Circles Men 4/5 Bradley Maier
25 Dirty Circles Men 4/5 John Lin
4 Dirty Circles Women 1/2/3 Stacy Westbrook
16 Dirty Circles Men 1/2/3 Kyle Brown
4 Dirty Circles Men 4/5 Bradley Maier
13 Dirty Circles Men 4/5 John Lin
13 Dirty Circles Men 1/2/3 Alex Yale
6 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Duncan Oliphant
48 Dirty Circles Men 1/2/3 Roger Lloyd
39 Dirty Circles Masters Men 3/4 Neil Green
51 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Jeff Standish
46 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Neil Green
20 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Roger Lloyd
18 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 David Root
6 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Duncan Oliphant
4 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Kyle Brown
16 Dirty Circles Women 1/2/3 Courtney Gould
15 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Roger Lloyd
7 Dirty Circles Women 1/2/3 Sarah Tisdale
29 Dirty Circles Men 1/2/3 Casey Ehrman
10 Dirty Circles Women 1/2/3 Stacy Westbrook
20 Dirty Circles Masters Men 3/4 Neil Green
10 Dirty Circles Women 1/2/3 Stephanie Croy
16 Echo Red to Red MTB XC Category 3/40+ Men Steve Shaw
5 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Mike Alligood
34 Echo Red to Red MTB XC Category 1 40-49 Men Jeff Standish
4 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Men Kyle Morris
29 Echo Red to Red MTB XC Category 1 40-49 Men Todd Rosier
10 Echo Red to Red MTB XC Category 1 40-49 Men Brant Buchholz
143 Jack Frost TT: Combined Combined Neil Green
32 Jack Frost TT: Combined Combined Todd Rosier
130 Jack Frost TT: Combined Combined Jeff Standish
11 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Todd Rosier
221 Jack Frost TT: Combined Combined Steve Shaw
15 Jack Frost TT Men 4/5 Andrew Nemecek
16 Jack Frost TT Men 4/5 Aaron Even
264 Jack Frost TT: Combined Combined Natalie Shaw
4 Jack Frost TT Junior Women 15-16 Natalie Shaw
24 Jack Frost TT Eddy Senior Men Steve Shaw
11 Jack Frost TT Eddy Senior Men Neil Green
8 Jack Frost TT Eddy Senior Men Jeff Standish
119 Jack Frost TT: Combined Combined Aaron Even
117 Jack Frost TT: Combined Combined Andrew Nemecek
24 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Mike Kath
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 Bradley Maier
17 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Lin
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women 1/2/3 Courtney Gould
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women 1/2/3 Stephanie Croy
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women 3/4/5 Shelley Dunlop
20 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Lin
24 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 Bradley Maier
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Courtney Gould
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Stephanie Croy
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Jan Moss
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 3/4/5 Shelley Dunlop
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Jan Moss
19 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Stephanie Croy
1 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Women 50+ Jan Moss
6 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Kyle Brown
3 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
3 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Erik Hofland
4 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Brant Buchholz
9 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Alex Yale
12 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
6 Monday PIR: Series Standings for April Women 4/5 Robin Gumpert
1 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Sarah Tisdale
8 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Courtney Gould
9 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Stacy Westbrook
11 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Jan Moss
2 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Women 40+ Sarah Tisdale
1 Monday PIR: Series Standings for April Place Sarah Tisdale
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Women 1/2/3 Courtney Gould
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 Kyle Brown
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Women 50+ Jan Moss
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Women 40+ Sarah Tisdale
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 40+ Roger Lloyd
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 40+ Bradley Maier
7 Monday PIR: Series Standings for April Place Jan Moss
9 Monday PIR: Series Standings for April Place Stacy Westbrook
12 Monday PIR: Series Standings for April Place Courtney Gould
7 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jan Moss
10 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
13 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
14 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
22 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Neil Green
16 Tuesday PIR: April Series Standings Category 4/5 Keyon Maljai
3 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
7 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 David Root
19 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Erik Hofland
6 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bradley Maier
17 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Keyon Maljai
11 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Robin Gumpert
8 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
11 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jan Moss
12 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Kevin Andrews
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Alex Yale
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 3 Matthew Studer
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 3 Richard Ensworth
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 3 Roger Lloyd
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 4 John Lin
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Brant Buchholz
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Duncan Oliphant
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Bradley Maier
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 3 Sarah Tisdale
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Men Category 1/2 Alex Yale
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 David Root
24 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Erik Hofland
4 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bradley Maier
23 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Keyon Maljai
12 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Robin Gumpert
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
4 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
9 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jan Moss
19 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
24 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Jeff Standish
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Erik Hofland
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
19 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
30 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Jeff Standish
3 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
4 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 1 Men 40-49 Jeff Standish
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
4 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 1 Men 40-49 Jeff Standish
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
3 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 1 Men 40-49 Jeff Standish
1 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
8 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Richard Ensworth
9 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 David Root
28 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Erik Hofland
3 Monday PIR: Series Standings for May Masters 4/5 Bradley Maier
3 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 40+ Roger Lloyd
2 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 40+ Bradley Maier
12 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
9 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
18 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Neil Green
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Keyon Maljai
3 Tuesday PIR: Team Series Standings Team
28 Monday PIR: Series Standings for May Masters 4/5 Keyon Maljai
16 Monday PIR: Series Standings for May Women 4/5 Robin Gumpert
2 Monday PIR: Series Standings for May Women 1/2/3 Sarah Tisdale
6 Monday PIR: Series Standings for May Women 1/2/3 Jan Moss
7 Monday PIR: Series Standings for May Women 1/2/3 Stacy Westbrook
21 Monday PIR: Series Standings for May Women 1/2/3 Courtney Gould
10 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 2 Men 35-44 Aaron Even
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 45+ Jeff Standish
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
12 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 2 Men 35-44 Aaron Even
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 45+ Jeff Standish
2 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brant Buchholz
5 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 David Root
2 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bradley Maier
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Erik Hofland
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
17 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 40-44 Brant Buchholz
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 1 Men Brant Buchholz
4 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 1 Men 40-49 Brant Buchholz
13 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 2 Men 35-44 Aaron Even
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 1 Men 45+ Jeff Standish
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Erik Hofland
20 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
22 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Neil Green
16 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
15 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jan Moss
6 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
5 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
2 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brant Buchholz
6 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 David Root
4 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bradley Maier
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
15 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Richard Ensworth
2 Salem STXC: Final Series Standings Pro/Category 1 Men Zach Winter
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Neil Green
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
13 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
10 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Richard Ensworth
1 Salem STXC: Series Standings Pro/Category 1 Men Zach Winter
1 Salem STXC: Series Standings Pro/Category 1 Men Zach Winter
3 Tuesday PIR: July Team Standings Category 1/2/3
31 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Richard Ensworth
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Women Category 1/2/3 Jan Moss
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Women Category 1/2/3 Courtney Gould
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
18 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
16 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Kyle Brown
14 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
3 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Brant Buchholz
7 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 David Root
2 Monday PIR: June Series Standings Masters 4/5 Bradley Maier
2 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
4 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
13 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
19 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
17 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Stephanie Croy
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Women Category 3/4/5 Jan Moss
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Women Category 1/2/3 Stephanie Croy
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Women Category 1/2/3 Courtney Gould
17 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 4/5 Bradley Maier
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 4/5 John Lin
14 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
9 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
7 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
3 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Shelley Dunlop
11 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Kyle Brown
40 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 4/5 Men Aaron Even
13 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 David Root
15 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Erik Hofland
24 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
26 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
4 Tuesday PIR: June Team Standings Category 1/2/3
8 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
40 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 4/5 Men Aaron Even
19 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
18 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stephanie Croy
15 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
12 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
7 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Shelley Dunlop
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Kyle Brown
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Women Category 3/4/5 Jan Moss
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Women Category 1/2/3 Courtney Gould
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Category 4/5 John Lin
6 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
15 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stephanie Croy
10 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
6 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Shelley Dunlop
11 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
6 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Kyle Brown
26 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Duncan Oliphant
24 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Richard Ensworth
23 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Brown
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Alex Yale
11 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stephanie Croy
8 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Shelley Dunlop
8 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
18 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Richard Ensworth
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Women 1/2/3 Stephanie Croy
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Women 1/2/3 Courtney Gould
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 4/5 Bradley Maier
2 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Erik Hofland
4 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Brant Buchholz
8 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Alex Yale
17 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Duncan Oliphant
7 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Robin Gumpert
1 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Kyle Brown