Upper Echelon Fitness and Rehabilitation

Event Name
6 Psycho Cross: Series Standings Carey MacNaughton
6 Psycho Cross: Series Standings Annie Bertucio
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Annie Bertucio
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Laura Trace
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Michael Wilson
9 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross T. Kenji Sugahara
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Wilson
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Steve Yenne
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Molly MacGraw
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Jessica Gill
1 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Laura Trace
5 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Jessica Gill
1 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Todd Stewart
9 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Heather VanValkenburg
5 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Steve Yenne
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Jennifer Haliewicz
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Molly MacGraw
DNF Redmond Golf Cross Steve Yenne
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Molly MacGraw
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Jessica Gill
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Steve Yenne
16 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Traci Anderson
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Heather VanValkenburg
16 Cross Crusade: Barton Park Heather VanValkenburg
DNF Cross Crusade: Barton Park Todd Stewart
8 Cross Crusade: Barton Park Traci Anderson
19 Cross Crusade: Barton Park Jessica Gill
15 Cross Crusade: Barton Park Jennifer Haliewicz
7 Cross Crusade: Barton Park Laura Trace
29 Cross Crusade: Barton Park Leanne Marinace
6 Cross Crusade: Barton Park Michael Wilson
26 Cross Crusade: Barton Park T. Kenji Sugahara
10 Cross Crusade: Barton Park Tom Hill
5 Psycho Cross Clara Terrell
1 Fazio Farms CX Part Deux Heather VanValkenburg
DNF Fazio Farms CX Part Deux Justin Philips
19 Cross Crusade: PIR Infield Traci Anderson
55 Cross Crusade: PIR Infield Matt D'Elia
45 Cross Crusade: PIR Infield T. Kenji Sugahara
6 Cross Crusade: PIR Infield Mike Snelson
8 Cross Crusade: PIR Infield Tom Hill
6 Cross Crusade: PIR Infield Steve Yenne
26 Cross Crusade: PIR Infield Jessica Gill
16 Cross Crusade: PIR Infield Molly MacGraw
14 Cross Crusade: PIR Infield Jennifer Haliewicz
13 Cross Crusade: PIR Infield Laura Trace
15 Cross Crusade: PIR Infield Heather VanValkenburg
12 Cross Crusade: PIR Infield Michael Wilson
2 Cross Crusade: PIR Infield Todd Stewart
35 Cross Crusade: PIR Infield Leanne Marinace
8 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Tom Hill
24 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Jennifer Haliewicz
9 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Justin Philips
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Mike Snelson
11 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Steve Yenne
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Todd Stewart
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Laura Trace
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Todd Stewart
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Michael Wilson
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Laura Trace
15 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Molly MacGraw
54 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Matt D'Elia
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Mike Snelson
41 Cross Crusade: Washington County Fair Complex T. Kenji Sugahara
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Michael Kender
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Tom Hill
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Jessica Gill
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Justin Watkins
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Traci Anderson
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Heather VanValkenburg
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Jennifer Haliewicz
4 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Steve Yenne
1 Sandy/Boring Corn Cross Steve Yenne
7 Sandy/Boring Corn Cross Heather VanValkenburg
DNF Sandy/Boring Corn Cross Dan Grabski
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Wilson
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Laura Trace
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jennifer Haliewicz
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Justin Philips
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Heather VanValkenburg
80 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jamie Gilchrist
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery T. Kenji Sugahara
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mike Snelson
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Tom Hill
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Jim Stuck
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jamie Gilchrist
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Heather VanValkenburg
81 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mark Vickers
104 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jamie Gilchrist
2 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Laura Trace
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Todd Stewart
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Justin Philips
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery T. Kenji Sugahara
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mike Snelson
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Tom Hill
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Jennifer Haliewicz
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Wilson
18 Blind Date at the Dairy: September Standings Jennifer Haliewicz
20 Blind Date at the Dairy: September Standings Heather VanValkenburg
15 Blind Date at the Dairy: October Standings Jennifer Haliewicz
6 Blind Date at the Dairy: October Standings Heather VanValkenburg
26 Blind Date at the Dairy: October Standings Christopher Van Tilburg
107 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Grant Rochelle
13 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Heather VanValkenburg
23 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Jennifer Haliewicz
12 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Laura Trace
50 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Matt D'Elia
18 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Michael Wilson
16 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Carey MacNaughton
66 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Justin Watkins
90 Cross Crusade: PIR Heron Lakes T. Kenji Sugahara
11 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Mike Snelson
8 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Tom Hill
1 Cross-Word CX Challenge Justin Philips
3 Cross-Word CX Challenge Jennifer Haliewicz
8 Blind Date at the Dairy Heather VanValkenburg
58 Blind Date at the Dairy Grant Rochelle
10 Cross Crusade: Rainier Tom Hill
11 Cross Crusade: Rainier Carey MacNaughton
95 Cross Crusade: Rainier Justin Watkins
34 Cross Crusade: Rainier Molly MacGraw
21 Cross Crusade: Rainier Michael Kender
56 Cross Crusade: Rainier Dan Grabski
19 Cross Crusade: Rainier Michael Wilson
52 Cross Crusade: Rainier Matt D'Elia
30 Cross Crusade: Rainier Mike Snelson
28 Cross Crusade: Rainier Jennifer Haliewicz
30 Cross Crusade: Rainier Stefanie Bergh
75 Cross Crusade: Rainier Paul Formiller
7 Cross Crusade: Rainier Laura Trace
2 Psycho Cross Carey MacNaughton
7 Blind Date at the Dairy Jennifer Haliewicz
10 Blind Date at the Dairy Heather VanValkenburg
20 Blind Date at the Dairy Carey MacNaughton
146 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Jamie Gilchrist
11 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Laura Trace
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Jennifer Haliewicz
72 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Matt D'Elia
16 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Tom Hill
34 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Michael Kender
27 Cross Crusade: Alpenrose Dairy T. Kenji Sugahara
81 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Mike Snelson
100 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Paul Formiller
14 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Heather VanValkenburg
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Molly MacGraw
19 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Matt D'Elia
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Laura Trace
11 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Jennifer Haliewicz
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Molly MacGraw
14 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Annie Bertucio
15 Blind Date at the Dairy Christopher Van Tilburg
76 Blind Date at the Dairy Jamie Gilchrist
8 Blind Date at the Dairy Heather VanValkenburg
8 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Molly MacGraw
1 Twilight Cyclocross Series Molly MacGraw
1 Battle At Barlow Molly MacGraw
11 Battle At Barlow Heather VanValkenburg
15 Battle At Barlow Jennifer Haliewicz
9 Battle At Barlow Mike Snelson
4 Battle At Barlow Tom Hill
31 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Paul Formiller
44 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Jamie Gilchrist
36 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Grant Rochelle
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Jennifer Haliewicz
1 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Laura Trace
26 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Matt D'Elia
16 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Michael Kender
1 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Molly MacGraw
84 Blind Date at the Dairy Jamie Gilchrist
13 Blind Date at the Dairy Jennifer Haliewicz
47 Blind Date at the Dairy Grant Rochelle
4 Fazio Farms Heather VanValkenburg
12 Fazio Farms T. Kenji Sugahara
3 Future Cross Steve Yenne
1 Psycho Cross Annie Bertucio
3 Fazio Farms Tom Hill
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Stefanie Bergh
10 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Michael Kender
2 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Laura Trace
37 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Paul Formiller
5 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Tom Hill
5 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Heather VanValkenburg
15 Blind Date at the Dairy Jennifer Haliewicz
14 Blind Date at the Dairy Heather VanValkenburg
20 Blind Date at the Dairy Michael Kender
1 Blind Date at the Dairy Laura Trace
DNF Hood River Double Cross Tom Hill
5 Hood River Double Cross Kristy Huffman
3 Hood River Double Cross Carey MacNaughton
20 Hood River Double Cross Brian Marcroft
2 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Laura Trace
35 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Matt D'Elia
16 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Jennifer Haliewicz
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Carey MacNaughton
27 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Brian Marcroft
11 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Michael Kender
1 Masters and Juniors Track Races: August Series Standings Jeffrey Pollock
6 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Laura Trace
39 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Michael Kender
3 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Heather VanValkenburg
20 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Mike Snelson
25 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Grant Rochelle
1 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Matt D'Elia
8 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Stefanie Bergh
34 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Mark Vickers
6 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Kristy Huffman
16 Monday PIR: August Series Standings Brian Engelhard
8 Monday PIR: August Series Standings Stefanie Bergh
15 Twilight Criterium Series: August Series Standings Molly MacGraw
2 Twilight Criterium Series: August Series Standings Molly MacGraw
4 The Athletic Sprint Omnium Robert Vigeant
8 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Steve Yenne
31 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Michael Kender
25 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Matt D'Elia
20 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Mike Snelson
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Heather VanValkenburg
42 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Grant Rochelle
12 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Stefanie Bergh
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Laura Trace
2 Fast Twitch Fridays Robert Vigeant
13 Tuesday PIR: August Series Standings Gerard Smith
22 Tuesday PIR: August Team Standings
20 Tuesday PIR Luis Valls
1 Twilight Criterium Series Molly MacGraw
32 Tuesday PIR Bob Stephens
8 Twilight Criterium Series Molly MacGraw
19 Tuesday PIR Julian Pscheid
4 Monday PIR Brian Engelhard
5 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Jennifer Haliewicz
67 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Rogier Ducloo
3 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Heather VanValkenburg
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Rogier Ducloo
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Rogier Ducloo
2 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Matt D'Elia
20 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Michael Kender
1 OBRA Senior Track Championships: Sunday Jeffrey Pollock
12 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Paul Formiller
4 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Kristy Huffman
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Rogier Ducloo
4 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Steve Yenne
7 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Rogier Ducloo
DNF Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Dan Grabski
8 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Rogier Ducloo
5 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Rogier Ducloo
102 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Dan Grabski
7 Eugene Celebration Stage Race Rogier Ducloo
9 Eugene Celebration Stage Race Rogier Ducloo
1 OBRA Senior Track Championships: Friday Jeffrey Pollock
44 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Rogier Ducloo
29 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Dan Grabski
3 Alpenrose Thursday Series Robert Vigeant
18 Tuesday PIR Luis Valls
8 Salem STXC John Wilson
10 Gresham Criterium Stephanie Chase
8 Gresham Criterium Jennifer Haliewicz
3 Fast Twitch Fridays Robert Vigeant
34 Tuesday PIR Jennifer Haliewicz
6 Tuesday PIR Gerard Smith
9 Monday PIR Heather VanValkenburg
7 OUCH OBRA Uphill TT Championship John Kenney
41 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Rachel Lee
42 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Stefanie Bergh
72 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Luis Valls
46 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined John Kenney
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship Stefanie Bergh
3 OUCH OBRA Uphill TT Championship Rachel Lee
11 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Jeffrey Pollock
6 OUCH OBRA Uphill TT Championship Luis Valls
1 OUCH OBRA Uphill TT Championship Jeffrey Pollock
9 Tuesday PIR Gerard Smith
1 Masters and Juniors Track Races Jeffrey Pollock
12 Monday PIR Jennifer Haliewicz
3 Monday PIR Stefanie Bergh
1 OBRA Time Trial Jeffrey Pollock
8 OBRA Time Trial John Kenney
32 OBRA Time Trial: Combined Jeffrey Pollock
72 OBRA Time Trial: Combined John Kenney
12 OBRA Time Trial Dan Grabski
125 OBRA Time Trial: Combined Dan Grabski
8 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Alexandra Burton
19 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Jennifer Haliewicz
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Heather VanValkenburg
6 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Alexandra Burton
8 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Jennifer Haliewicz
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Heather VanValkenburg
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Heather VanValkenburg
2 Fast Twitch Fridays Robert Vigeant
DNF Twilight Criterium Series Rachel Lee
18 Twilight Criterium Series T. Kenji Sugahara
2 Twilight Criterium Series Rachel Lee
14 Portland Short Track Series Lanakila MacNaughton
DNF Portland Short Track Series Jennifer Haliewicz
30 Portland Short Track Series Tom Hill
2 Portland Short Track Series Laura Trace
5 Vancouver Criterium Stefanie Bergh
1 Vancouver Criterium Jennifer Haliewicz
15 Vancouver Criterium Dan Grabski
12 Vancouver Criterium Dan Grabski
16 Vancouver Criterium T. Kenji Sugahara
6 Revenge of the Disc: July 27: Combined Jeffrey Pollock
36 Revenge of the Disc: July 27: Combined Rachel Lee
35 Revenge of the Disc: July 27: Combined Jim Stuck
5 Revenge of the Disc: July 27 Jeffrey Pollock
4 Revenge of the Disc: July 27 Jim Stuck
2 Revenge of the Disc: July 27 Rachel Lee
4 Fast Twitch Fridays Robert Vigeant
9 Alpenrose Thursday Series Robert Vigeant
3 Alpenrose Thursday Series Dan Grabski
4 Tuesday PIR Gerard Smith
44 Tuesday PIR Jennifer Haliewicz
21 Monday PIR T. Kenji Sugahara
DNF Portland Short Track Series Jennifer Haliewicz
9 Monday PIR Rachel Lee
5 Monday PIR Stefanie Bergh
DNF Rolf Prima Downtown Criterium Dan Grabski
26 Revenge of the Disc: July 20: Combined Rachel Lee
1 Revenge of the Disc: July 20 Rachel Lee
1 OBRA Masters Track Championships: Saturday Jeffrey Pollock
32 Revenge of the Disc: July 20: Combined Jim Stuck
16 High Cascades 100 Meagan Masten
4 Revenge of the Disc: July 20 Jim Stuck
38 Tuesday PIR Jennifer Haliewicz
3 Tuesday PIR Gerard Smith
5 Portland Short Track Series Sarah LoGiudice
9 Montinore Road Race Rachel Lee
1 Montinore Road Race Luis Valls
14 Montinore Road Race Kristi Carver
9 Montinore Road Race Dan Gilden
4 Montinore Road Race Kristy Huffman
2 Montinore Road Race Michael Wilson
6 Alpenrose Challenge Heather VanValkenburg
4 Montinore Road Race Stefanie Bergh
4 Alpenrose Challenge Heather VanValkenburg
8 Montinore Road Race John Kenney
6 Montinore Road Race John Wilson
3 Montinore Road Race Steve Yenne
4 Revenge of the Disc Jeffrey Pollock
4 Revenge of the Disc Jim Stuck
2 Revenge of the Disc Rachel Lee
4 Revenge of the Disc: Combined Jeffrey Pollock
58 Revenge of the Disc: Combined Rachel Lee
61 Revenge of the Disc: Combined Jim Stuck
7 Revenge of the Disc: Combined Jeffrey Pollock
DNF Redmond Downtown Criterium T. Kenji Sugahara
8 Alpenrose Challenge Heather VanValkenburg
DNF Redmond Downtown Criterium T. Kenji Sugahara
3 Revenge of the Disc: July 13 Jeffrey Pollock
DNS Revenge of the Disc: July 13 Jim Stuck
7 Alpenrose Challenge Heather VanValkenburg
15 Alpenrose Challenge Heather VanValkenburg
9 Alpenrose Thursday Series Dan Grabski
2 Tuesday PIR Gerard Smith
39 Tuesday PIR Anne Davis Usher
1 Monday PIR Rachel Lee
8 Monday PIR Stefanie Bergh
1 Portland Short Track Series Heather VanValkenburg
2 Portland Short Track Series Laura Trace
14 Portland Short Track Series Lanakila MacNaughton
4 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Mike Snelson
7 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Luis Valls
1 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Rachel Lee
6 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Steve Yenne
5 St. Honore Criterium Alexandra Burton
10 High Desert Omnium Mike Snelson
17 High Desert Omnium Luis Valls
2 High Desert Omnium Steve Yenne
3 High Desert Omnium Rachel Lee
21 High Desert Omnium Jim Stuck
18 St. Honore Criterium Kyle Hunter
37 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Steve Yenne
51 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Jim Stuck
3 High Desert Omnium: Time Trial Steve Yenne
17 St. Honore Criterium Heather VanValkenburg
6 St. Honore Criterium Alexandra Burton
10 High Desert Omnium: Time Trial Jim Stuck
4 High Desert Omnium: Criterium Steve Yenne
11 St. Honore Criterium Alexander Clemens
15 St. Honore Criterium Brian Marcroft
3 St. Honore Criterium Mike Wilson
12 St. Honore Criterium Heather VanValkenburg
19 St. Honore Criterium Gerard Smith
17 St. Honore Criterium T. Kenji Sugahara
4 St. Honore Criterium Kristi Carver
3 St. Honore Criterium Jennifer Haliewicz
4 St. Honore Criterium John Kenney
12 Blue Ribbon Track Omnium Dan Grabski
2 Mt. Tabor Series Jennifer Haliewicz
10 Mt. Tabor Series Laura Trace
14 Mt. Tabor Series Luis Valls
5 Mt. Tabor Series Stefanie Bergh
1 Mt. Tabor Series Kristi Carver
8 Tuesday PIR Gerard Smith
4 Monday PIR Jennifer Haliewicz
38 Monday PIR Steve Yenne
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Rachel Lee
3 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Rachel Lee
5 Pringle Creek Criterium Mike Snelson
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Rachel Lee
5 Six Day: Saturday Dan Grabski
1 Six Day: Saturday Brian Engelhard
5 Six Day: Saturday Heather VanValkenburg
3 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Rachel Lee
5 Six Day: Saturday Heather VanValkenburg
2 Six Day: Saturday Brian Engelhard
5 Six Day: Friday Heather VanValkenburg
1 Six Day: Friday Brian Engelhard
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Rachel Lee
2 Baker City Cycling Classic Rachel Lee
2 Six Day: Thursday Brian Engelhard
5 Six Day: Thursday Heather VanValkenburg
5 Six Day: Wednesday Heather VanValkenburg
11 Mt. Tabor Series Luis Valls
5 Six Day: Wednesday Brian Engelhard
3 Mt. Tabor Series Kristi Carver
5 Mt. Tabor Series Kristy Huffman
1 Mt. Tabor Series Anne Davis Usher
5 Mt. Tabor Series Stefanie Bergh
7 Mt. Tabor Series Stephanie Chase
2 Mt. Tabor Series Jennifer Haliewicz
4 Six Day: Tuesday Brian Engelhard
2 Six Day: Tuesday Heather VanValkenburg
2 Six Day: Tuesday Brian Engelhard
5 Six Day: Tuesday Heather VanValkenburg
5 Six Day: Monday Heather VanValkenburg
10 Portland Short Track Series Sarah LoGiudice
2 Portland Short Track Series Alexandra Burton
2 Monday PIR Heidi Swift
1 Monday PIR Kristi Carver
3 Portland Short Track Series Laura Trace
2 Six Day: Monday Brian Engelhard
3 Six Day: Monday Brian Engelhard
5 Six Day: Monday Heather VanValkenburg
DNS Pickett's Charge XC Mark Vickers
2 Pickett's Charge XC Steve Yenne
1 Pickett's Charge XC Laura Trace
2 Alpenrose Thursday Series Dan Grabski
3 Alpenrose Thursday Series Heather VanValkenburg
3 Mt. Tabor Series Jennifer Haliewicz
1 Mt. Tabor Series Kristi Carver
44 Tuesday PIR Alexandra Burton
47 Tuesday PIR Jim Stuck
9 Portland Short Track Series Stephanie Chase
26 Portland Short Track Series Roger Joys
2 Portland Short Track Series Laura Trace
9 Portland Short Track Series Jennifer Haliewicz
4 Portland Short Track Series Heather VanValkenburg
1 Portland Short Track Series Sarah LoGiudice
34 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Rogier Ducloo
37 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Luis Valls
37 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Brian Marcroft
32 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR John Kenney
10 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Alexandra Burton
4 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Rachel Lee
4 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Jennifer Haliewicz
5 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Meagan Masten
8 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Kristi Carver
2 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Laura Trace
1 One Day Fun Day! Heather VanValkenburg
5 One Day Fun Day! Heather VanValkenburg
4 Mt. Tabor Series Laura Trace
1 Mt. Tabor Series Anne Davis Usher
DNF Mt. Tabor Series Rachel Lee
3 Mt. Tabor Series Kristi Carver
1 Mt. Tabor Series Jennifer Haliewicz
19 Tuesday PIR Brian Marcroft
2 Monday PIR Heather VanValkenburg
6 Monday PIR John Williams
20 Monday PIR Y Lee
1 Portland Short Track Series Laura Trace
DNF Portland Short Track Series Jennifer Haliewicz
1 Portland Short Track Series Alexandra Burton
2 OBRA TTT Dan Grabski
2 OBRA TTT Rachel Lee
81 OBRA TTT: Combined Dan Grabski
52 OBRA TTT: Combined Rachel Lee
53 OBRA TTT: Combined Stefanie Bergh
2 OBRA TTT Stefanie Bergh
2 OBRA TTT Kristy Huffman
2 OBRA TTT Elise Huggins
54 OBRA TTT: Combined Elise Huggins
55 OBRA TTT: Combined Kristy Huffman
86 Mary's Peak Hillclimb: Combined Stephanie Chase
42 Mary's Peak Hillclimb: Combined Dan Gilden
38 Mary's Peak Hillclimb: Combined John Kenney
4 Mary's Peak Hillclimb Dan Gilden
6 Mary's Peak Hillclimb Jeffrey Pollock
6 Mary's Peak Hillclimb Rogier Ducloo
73 Mary's Peak Hillclimb: Combined Jennifer Haliewicz
77 Mary's Peak Hillclimb: Combined Meagan Masten
30 Mary's Peak Hillclimb: Combined Rogier Ducloo
7 Mary's Peak Hillclimb: Combined Jeffrey Pollock
5 Mary's Peak Hillclimb Meagan Masten
3 Mary's Peak Hillclimb Jennifer Haliewicz
3 Mary's Peak Hillclimb Stephanie Chase
3 Mary's Peak Hillclimb John Kenney
1 Fast Twitch Fridays Jennifer Haliewicz
1 Mt. Tabor Series Laura Trace
1 Mt. Tabor Series Anne Davis Usher
7 Mt. Tabor Series Stefanie Bergh
12 Mt. Tabor Series Tom Hill
33 Mt. Tabor Series Kyle Hunter
37 Mt. Tabor Series John Williams
13 Mt. Tabor Series Alexandra Burton
31 Mt. Tabor Series Kyle Hunter
3 Mt. Tabor Series Kristi Carver
2 Mt. Tabor Series Mike Snelson
3 Tuesday PIR Gerard Smith
27 Portland Short Track Series Roger Joys
36 Portland Short Track Series Matt D'Elia
11 Portland Short Track Series Stephanie Chase
4 Portland Short Track Series Laura Trace
5 Monday PIR Kristi Carver
1 Monday PIR Heather VanValkenburg
6 Monday PIR Elise Huggins
9 Monday PIR Stefanie Bergh
13 Monday PIR Jamie Gilchrist
28 Monday PIR Russell Cree
18 Monday PIR John Williams
25 Monday PIR Kyle Hunter
12 Monday PIR Brian Engelhard
32 Monday PIR Julian Pscheid
5 PDW Omnium Heather VanValkenburg
4 PDW Omnium Jennifer Haliewicz
15 PDW Omnium Dan Grabski
56 Hammer Velo Criterium Kyle Hunter
12 Hammer Velo Criterium Rogier Ducloo
39 Hammer Velo Criterium Gerard Smith
2 Hammer Velo Criterium Heather VanValkenburg
14 Hammer Velo Criterium Luis Valls
4 Hammer Velo Criterium Dan Grabski
1 Fast Twitch Fridays Alexandra Burton
10 Mt. Tabor Series Rogier Ducloo
14 Mt. Tabor Series Stephanie Chase
2 Mt. Tabor Series Laura Trace
15 Mt. Tabor Series Tom Hill
1 Mt. Tabor Series Anne Davis Usher
1 Mt. Tabor Series Mike Snelson
6 Mt. Tabor Series Kristi Carver
7 Tuesday PIR Gerard Smith
22 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Dan Gilden
3 Crank Bicycles TT @ PIR Dan Gilden
41 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Dan Grabski
3 Crank Bicycles TT @ PIR Dan Grabski
9 Monday PIR John Williams
7 Monday PIR Stephanie Chase
3 Monday PIR Rachel Lee
4 Monday PIR Heather VanValkenburg
3 Monday PIR Kristi Carver
2 Monday PIR Elise Huggins
5 Monday PIR Alexandra Burton
1 Sisters Stampede MTB XC Laura Trace
5 Bend Don't Brake Rachel Lee
6 Bend Don't Brake Heather VanValkenburg
13 Bend Don't Brake Heather VanValkenburg
17 Bend Don't Brake Brian Marcroft
9 Bend Don't Brake Rachel Lee
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Mark Vickers
4 Tuesday PIR Gerard Smith
1 Tuesday PIR Dan Grabski
3 Monday PIR Elise Huggins
7 Monday PIR Stefanie Bergh
3 Monday PIR Kristi Carver
27 Monday PIR Jamie Gilchrist
1 Monday PIR Heather VanValkenburg
5 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Mike Snelson
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Laura Trace
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Alexandra Burton
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Jennifer Haliewicz
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Anne Davis Usher
5 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Heather VanValkenburg
1 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Stephanie Chase
31 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Jamie Gilchrist
12 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Michael Kender
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Rachel Lee
1 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Heidi Swift
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 John Kenney
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Rogier Ducloo
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Julian Pscheid
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Stefanie Bergh
2 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Tom Hill
13 Spring Thaw XC Mark Vickers
12 Gorge Mountain Bike Short Track Series Mark Vickers
43 Tuesday PIR Luis Valls
26 Tuesday PIR Gerard Smith
16 Tuesday PIR Laura Trace
4 Tuesday PIR Dan Grabski
66 Tuesday PIR Alexander Clemens
1 Monday PIR Heather VanValkenburg
4 Monday PIR Alexandra Burton
5 Monday PIR Anne Davis Usher
7 Monday PIR Elise Huggins
4 Monday PIR Kristi Carver
14 Monday PIR Jennifer Haliewicz
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Anne Davis Usher
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Luis Valls
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Jeff Smith
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Mike Snelson
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Elise Huggins
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Heather VanValkenburg
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Rachel Lee
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Stefanie Bergh
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Tom Hill
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Rachel Lee
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Elise Huggins
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Heather VanValkenburg
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Alexandra Burton
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Stefanie Bergh
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Gerard Smith
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Kristy Huffman
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Anne Davis Usher
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Kristi Carver
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Alexandra Burton
DNF Cascade Chainbreaker XC Stephanie Chase
1 Cascade Chainbreaker XC Laura Trace
3 Alpenrose Thursday Series Heather VanValkenburg
28 Tuesday PIR Laura Trace
16 Tuesday PIR Alexander Clemens
8 Tuesday PIR Gerard Smith
30 Tuesday PIR Brian Marcroft
90 Tuesday PIR Alexandra Burton
24 Monday PIR Jamie Gilchrist
10 Monday PIR Jennifer Haliewicz
2 Monday PIR Kristi Carver
16 Monday PIR Elise Huggins
3 Monday PIR Heather VanValkenburg
12 Monday PIR Kristy Huffman
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Laura Trace
7 Banana Belt Series John Kenney
15 Banana Belt Series Rogier Ducloo
26 Banana Belt Series Julian Pscheid
3 Banana Belt Series Jeff Smith
2 Banana Belt Series Mike Snelson
8 Banana Belt Series Luis Valls
9 Banana Belt Series: Banana Belt 1 John Kenney
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Jeff Smith
6 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Heather VanValkenburg
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Alexandra Burton
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Anne Davis Usher
45 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Russell Cree
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Brian Marcroft
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Kristy Huffman
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Gerard Smith
14 Banana Belt Series Kristi Carver
12 Banana Belt Series Jennifer Haliewicz
5 Banana Belt Series Kristy Huffman
6 Banana Belt Series Laura Trace
5 Banana Belt Series Rachel Lee
15 Banana Belt Series Elise Huggins
6 Banana Belt Series Stefanie Bergh
5 Banana Belt Series Heather VanValkenburg
3 Banana Belt Series Alexandra Burton
1 Banana Belt Series Anne Davis Usher
15 Banana Belt Series Tom Hill
8 Hijinks Get Your Kinks Out Track Race Dan Grabski
5 Hijinks Get Your Kinks Out Track Race Heather VanValkenburg
4 Alpenrose Thursday Series Dan Grabski
22 Tuesday PIR Laura Trace
13 Tuesday PIR Gerard Smith
16 Monday PIR Y Lee
1 Monday PIR Anne Davis Usher
3 Monday PIR Heather VanValkenburg
7 Monday PIR Rachel Lee
1 Deschutes River Valley TT Festival Dan Gilden
30 Willamette Gran Fondo Dan Grabski
7 Willamette Gran Fondo Rogier Ducloo
13 Willamette Gran Fondo David Mackintosh
22 Willamette Gran Fondo Jim Stuck
2 Willamette Gran Fondo Tom Hill
3 Willamette Gran Fondo Luis Valls
25 Willamette Gran Fondo Brian Engelhard
22 Willamette Gran Fondo John Williams
20 Willamette Gran Fondo Alexander Clemens
2 Willamette Gran Fondo Jeffrey Pollock
DNF Deschutes River Valley TT Festival Carey MacNaughton
29 Willamette Gran Fondo Adam Valls
DNF Bear Springs Trap XC Stephanie Chase
5 Bear Springs Trap XC Michael Kender
1 Bear Springs Trap XC Laura Trace
5 Bear Springs Trap XC Meagan Masten
DNF Deschutes River Valley TT Festival Catherine Eastman
8 Deschutes River Valley TT Festival Alexandra Danielson
7 Deschutes River Valley TT Festival Jennifer Gilstrap
6 Deschutes River Valley TT Festival Michelle Gemayel
3 Deschutes River Valley TT Festival Sara Schmitt
10 Deschutes River Valley TT Festival Matthew Johnson
7 Deschutes River Valley TT Festival Justin Watkins
10 Willamette Gran Fondo Stephen Lockwood
6 Willamette Gran Fondo Brian Marcroft
5 Deschutes River Valley TT Festival Julian Pscheid
4 Deschutes River Valley TT Festival Nikolas Heagy
9 Willamette Gran Fondo Mike Snelson
5 Deschutes River Valley TT Festival Julian Pscheid
7 Deschutes River Valley TT Festival Justin Watkins
10 Deschutes River Valley TT Festival Matthew Johnson
3 Deschutes River Valley TT Festival Sara Schmitt
6 Deschutes River Valley TT Festival Michelle Gemayel
7 Deschutes River Valley TT Festival Jennifer Gilstrap
8 Deschutes River Valley TT Festival Alexandra Danielson
9 Deschutes River Valley TT Festival Catherine Eastman
4 Deschutes River Valley TT Festival Nikolas Heagy
2 Deschutes River Valley TT Festival Carey MacNaughton
1 Bear Springs Trap STXC Stephanie Chase
3 Eugene Roubaix Jennifer Haliewicz
DNF Eugene Roubaix Rachel Lee
DNF Eugene Roubaix Aleah Davis
1 Deschutes River Valley TT Festival Dan Gilden
1 Rose Garden Circuit Race Series Anne Davis Usher
6 Rose Garden Circuit Race Series Laura Trace
4 Rose Garden Circuit Race Series Rachel Lee
18 Tuesday PIR Laura Trace
10 Tuesday PIR Julian Pscheid
40 Tuesday PIR Alexander Clemens
30 Tuesday PIR John Williams
8 Tuesday PIR Dan Grabski
5 Tuesday PIR Gerard Smith
38 Monday PIR Jamie Gilchrist
26 Monday PIR Brian Engelhard
3 Monday PIR Heather VanValkenburg
31 Monday PIR Y Lee
2 Rose Garden Circuit Race Series Rachel Lee
1 Rose Garden Circuit Race Series Laura Trace
4 Rose Garden Circuit Race Series Jennifer Haliewicz
2 Tuesday PIR Gerard Smith
20 Tuesday PIR Alexander Clemens
13 Tuesday PIR Dan Grabski
4 Tuesday PIR Gerard Smith
5 Monday PIR Rachel Lee
9 Monday PIR Stefanie Bergh
10 Monday PIR Y Lee
12 Monday PIR Jennifer Haliewicz
48 Monday PIR Russell Cree
5 Kings Valley Road Race Meagan Masten
21 Kings Valley Road Race Alexander Clemens
19 Kings Valley Road Race Jennifer Haliewicz
6 Kings Valley Road Race Stefanie Bergh
24 Kings Valley Road Race David Mackintosh
12 Kings Valley Road Race Heather VanValkenburg
7 Kings Valley Road Race Rogier Ducloo
45 Kings Valley Road Race Brian Marcroft
1 Kings Valley Road Race Rachel Lee
3 Kings Valley Road Race Rachel Lee
15 Kings Valley Road Race Heather VanValkenburg
5 Kings Valley Road Race Stefanie Bergh
1 Rose Garden Circuit Race Series Laura Trace
1 Rose Garden Circuit Race Series Anne Davis Usher
1 Mudslinger XC Laura Trace
DNS Mudslinger XC Mark Vickers
DNS Mudslinger XC Meagan Masten
13 Mudslinger XC Alexander Clemens
1 Rose Garden Circuit Race Series Laura Trace
1 Rose Garden Circuit Race Series Anne Davis Usher
1 Rose Garden Circuit Race Series Rachel Lee
101 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Julian Pscheid
3 Crank Bicycles TT @ PIR Dan Gilden
36 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Dan Gilden
5 Crank Bicycles TT @ PIR Julian Pscheid
3 As the Raven Flies TT Dan Gilden
DNS As the Raven Flies TT Carey MacNaughton
15 As the Raven Flies TT: Combined Dan Gilden
DNF Gorge Roubaix Brian Marcroft
6 Gorge Roubaix Kristi Carver
21 Gorge Roubaix Michael Kender
11 Gorge Roubaix Jennifer Haliewicz
4 Gorge Roubaix Rachel Lee
46 Gorge Roubaix Y Lee
42 Gorge Roubaix Dan Grabski
21 Gorge Roubaix Stephanie Chase
16 Gorge Roubaix Elise Huggins
14 Gorge Roubaix Laura Trace
7 Gorge Roubaix Alexander Clemens
15 Gorge Roubaix David Mackintosh
14 Gorge Roubaix Brad Ryhlick
97 As the Raven Flies TT: Combined Laura Wanker
3 As the Raven Flies TT Sarah Brown
4 As the Raven Flies TT Laura Wanker
63 As the Raven Flies TT: Combined Sarah Brown
1 Dirty Circles Heather VanValkenburg
DNF Dirty Circles Dan Grabski
28 Dirty Circles Alexander Clemens
40 Dirty Circles Brian Marcroft
18 Dirty Circles Brian Marcroft
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Anne Davis Usher
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Jennifer Haliewicz
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Kristy Huffman
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Rogier Ducloo
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Kristi Carver
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Rachel Lee
24 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Y Lee
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Alexander Clemens
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Heather VanValkenburg
8 Dirty Circles Eben Horacek
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Y Lee
27 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Julian Pscheid
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Gerard Smith
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Y Lee
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Dan Grabski
51 Dirty Circles Alexander Clemens
30 Dirty Circles Y Lee
27 Dirty Circles David Mackintosh
26 Dirty Circles Dan Grabski
28 Dirty Circles Brian Marcroft
10 Dirty Circles Brian Marcroft
27 Dirty Circles Alexander Clemens
2 Dirty Circles Anne Davis Usher
4 Dirty Circles Heather VanValkenburg
26 Dirty Circles Brian Marcroft
38 Dirty Circles Dan Grabski
40 Dirty Circles Y Lee
3 Dirty Circles Heather VanValkenburg
8 Dirty Circles Anne Davis Usher
26 Dirty Circles Stefanie Bergh
36 Dirty Circles Brian Marcroft
51 Dirty Circles David Mackintosh
15 Dirty Circles Eben Horacek
12 Dirty Circles Stefanie Bergh
8 Echo Red to Red MTB XC Heidi Swift
2 Echo Red to Red MTB XC Stephanie Chase
33 Echo Red to Red MTB XC Alexander Clemens
9 Echo Red to Red MTB XC Jennifer Cree
14 Echo Red to Red MTB XC Michael Kender
32 Jack Frost TT Julian Pscheid
94 Jack Frost TT: Combined Jim Stuck
179 Jack Frost TT: Combined Julian Pscheid
88 Jack Frost TT: Combined Stefanie Bergh
132 Jack Frost TT: Combined Kristy Huffman
3 Jack Frost TT Kristy Huffman
3 Jack Frost TT Elise Huggins
68 Jack Frost TT: Combined Russell Cree
138 Jack Frost TT: Combined Dan Grabski
252 Jack Frost TT: Combined Donald Geddes
188 Jack Frost TT: Combined Jim Stuck
2 Jack Frost TT Stefanie Bergh
DNS Jack Frost TT Stefanie Bergh
90 Jack Frost TT: Combined Elise Huggins
17 Jack Frost TT Jim Stuck
8 Jack Frost TT Dan Grabski
18 Jack Frost TT Donald Geddes
9 Jack Frost TT Russell Cree
12 Jack Frost TT Jim Stuck
32 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Y Lee
36 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Gerard Smith
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Rogier Ducloo
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Heather VanValkenburg
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Stephanie Chase
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Kristi Carver
27 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Alexander Clemens
27 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Y Lee
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Rogier Ducloo
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Heather VanValkenburg
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Anne Davis Usher
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Stephanie Chase
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Kristi Carver
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Rachel Lee
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Kristy Huffman
23 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Jennifer Haliewicz
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Laura Trace
5 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Rachel Lee
6 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Rachel Lee
1 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Anne Davis Usher
1 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Laura Trace
75 Willamette Gran Fondo by Distance Adam Valls
77 Willamette Gran Fondo by Distance Jim Stuck
79 Willamette Gran Fondo by Distance Dan Grabski
5 Tuesday PIR: April Series Standings Gerard Smith
20 Tuesday PIR: Team Series Standings for April
2 Willamette Gran Fondo by Distance Jeffrey Pollock
5 Monday PIR: Series Standings Heather VanValkenburg
16 Monday PIR: Series Standings Y Lee
18 Tuesday PIR: Team Series Standings
4 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
1 Monday PIR: Series Standings Kristi Carver
13 Monday PIR: Series Standings Jennifer Haliewicz
1 Monday PIR: Series Standings Heather VanValkenburg
5 Monday PIR: Series Standings Alexandra Burton
10 Monday PIR: Series Standings Anne Davis Usher
14 Monday PIR: Series Standings Elise Huggins
13 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Jeff Smith
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Luis Valls
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Tom Hill
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Jennifer Haliewicz
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Rachel Lee
7 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Rachel Lee
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Anne Davis Usher
9 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Jennifer Haliewicz
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings John Kenney
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Anne Davis Usher
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Alexandra Burton
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Heather VanValkenburg
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Stefanie Bergh
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Elise Huggins
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Laura Trace
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Rachel Lee
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Kristy Huffman
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Kristi Carver
1 Monday PIR: Series Standings Kristi Carver
15 Monday PIR: Series Standings Jennifer Haliewicz
1 Monday PIR: Series Standings Heather VanValkenburg
5 Monday PIR: Series Standings Elise Huggins
8 Monday PIR: Series Standings Alexandra Burton
14 Monday PIR: Series Standings Anne Davis Usher
16 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
7 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
6 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
17 Tuesday PIR: Team Series Standings for May
16 Portland Short Track Series: July Series Standings Lanakila MacNaughton
5 Portland Short Track Series: July Series Standings Laura Trace
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Heather VanValkenburg
10 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
7 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
15 Salem STXC: Final Series Standings John Wilson
1 Monday PIR: Series Standings for May Kristi Carver
20 Monday PIR: Series Standings for May Jennifer Haliewicz
2 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Mark Vickers
2 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Mark Vickers
1 Monday PIR: Series Standings for May Heather VanValkenburg
4 Monday PIR: Series Standings for May Elise Huggins
5 Monday PIR: Series Standings for May Alexandra Burton
15 Monday PIR: Series Standings for May Anne Davis Usher
46 Willamette Gran Fondo by Distance Brian Engelhard
42 Willamette Gran Fondo by Distance John Williams
39 Willamette Gran Fondo by Distance David Mackintosh
32 Willamette Gran Fondo by Distance Alexander Clemens
28 Willamette Gran Fondo by Distance Luis Valls
26 Willamette Gran Fondo by Distance Tom Hill
25 Willamette Gran Fondo by Distance Rogier Ducloo
15 Willamette Gran Fondo by Distance Stephen Lockwood
17 Monday PIR: Series Standings for April Y Lee
3 Monday PIR: Series Standings for April Heather VanValkenburg
17 Monday PIR: Series Standings for May Stefanie Bergh
9 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
16 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Mark Vickers
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Mark Vickers
5 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
2 Masters and Juniors Track Races: 2k Jeffrey Pollock
3 Tuesday PIR: July Series Standings Gerard Smith
11 Monday PIR: July Series Standings Stefanie Bergh
5 Monday PIR: July Series Standings Rachel Lee
13 Monday PIR: July Series Standings Jennifer Haliewicz
7 Twilight Criterium Series: July Series Standings Rachel Lee
9 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
5 Monday PIR: Series Standings Rachel Lee
12 Monday PIR: Series Standings Jennifer Haliewicz
16 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
3 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
19 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Mark Vickers
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Mark Vickers
4 Monday PIR: Series Standings Rachel Lee
10 Monday PIR: Series Standings Jennifer Haliewicz
3 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
12 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
3 Monday PIR: Series Standings Rachel Lee
7 Monday PIR: Series Standings Jennifer Haliewicz
3 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
8 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
2 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Rachel Lee
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Jennifer Haliewicz
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Kristy Huffman
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Kristi Carver
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Rachel Lee
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Heather VanValkenburg
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Anne Davis Usher
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Rogier Ducloo
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Alexander Clemens
20 Tuesday PIR: June Team Standings
2 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Rachel Lee
17 Monday PIR: June Series Standings Stefanie Bergh
15 Monday PIR: June Series Standings Elise Huggins
3 Monday PIR: June Series Standings Heather VanValkenburg
10 Monday PIR: June Series Standings Heidi Swift
5 Monday PIR: June Series Standings Kristi Carver
16 Monday PIR: June Series Standings John Williams
15 Portland Short Track Series: June Series Standings Stephanie Chase
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Laura Trace
7 Portland Short Track Series: June Series Standings Sarah LoGiudice
16 Portland Short Track Series: June Series Standings Stephanie Chase
3 Portland Short Track Series: June Series Standings Alexandra Burton
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Heather VanValkenburg
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Kristi Carver
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Stephanie Chase
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Heather VanValkenburg
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Rogier Ducloo
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Y Lee
16 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Y Lee
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Y Lee
13 Monday PIR: Series Standings Elise Huggins
1 Monday PIR: Series Standings Heather VanValkenburg
11 Monday PIR: Series Standings Kristi Carver
14 Monday PIR: Series Standings John Williams
7 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
5 Tuesday PIR: Series Standings Gerard Smith
7 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Mark Vickers
21 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Mark Vickers
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Meagan Masten
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Steve Yenne
DNF Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Mark Vickers
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Laura Trace
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Meagan Masten
DNF Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Mark Vickers
11 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Steve Yenne
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Laura Trace
11 Monday PIR: Series Standings John Williams
9 Monday PIR: Series Standings Kristi Carver
1 Monday PIR: Series Standings Heather VanValkenburg
9 Monday PIR: Series Standings Elise Huggins
12 Monday PIR: Series Standings Stefanie Bergh
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Laura Trace
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Meagan Masten
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Steve Yenne
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Kristi Carver
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Stephanie Chase
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Heather VanValkenburg
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Rogier Ducloo
4 Monday PIR: Series Standings for April Anne Davis Usher
14 Monday PIR: Series Standings for April Rachel Lee
5 Monday PIR: Series Standings for April Heather VanValkenburg
12 Willamette Gran Fondo by Distance Mike Snelson
8 Willamette Gran Fondo by Distance Brian Marcroft
DNF Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mark Vickers