Smith&Nephew p/b West End Bikes

Event Name
2 Psycho Cross #5 joe martin
6 Portland Cup (USGP) UCI races Douglas Reid
DNF Portland Cup (USGP) UCI races Daniel Quirk
6 Portland Cup (USGP) Beth Burns
DNS Portland Cup (USGP) JON WASSERMAN
56 Portland Cup (USGP) JON WASSERMAN
22 Portland Cup (USGP) joe martin
3 Portland Cup (USGP) Douglas Reid
39 Portland Cup (USGP) Daniel Quirk
12 Portland Cup (USGP) Shane Fletcher
1 Psycho Cross #4 Shane Fletcher
3 Psycho Cross #4: Series Standings Eric Sheagley
15 Psycho Cross #4: Series Standings joe martin
6 Psycho Cross #4: Series Standings Shane Fletcher
8 Psycho Cross #4 Daniel Quirk
1 Psycho Cross #4 Eric Sheagley
7 Psycho Cross #4 joe martin
12 Psycho Cross #4: Series Standings Daniel Quirk
1 Kruger's Crossing Cyclocross Ryan Liverman
3 Kruger's Crossing Cyclocross Eric Sheagley
10 Kruger's Crossing Cyclocross JON WASSERMAN
4 Kruger's Crossing Cyclocross Colleen Flaherty
1 Kruger's Crossing Cyclocross Beth Burns
8 Kruger's Crossing Cyclocross joe martin
7 Psycho Cross #3 Jeff Sakacsi
12 Cross Crusade #8/OBRA Championships Shane Fletcher
7 Cross Crusade #8/OBRA Championships Colleen Flaherty
19 Cross Crusade #8/OBRA Championships Daniel Quirk
38 Cross Crusade #8/OBRA Championships Eric Nachtrab
15 Cross Crusade #8/OBRA Championships Eric Sheagley
16 Cross Crusade #8/OBRA Championships Michael Benno
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Beth Burns
48 Cross Crusade #8/OBRA Championships Steve Davee
14 Cross Crusade #8/OBRA Championships Ryan Liverman
12 Cross Crusade #8/OBRA Championships joe martin
72 Cross Crusade #8/OBRA Championships Jeff Sakacsi
9 Cross Crusade #7 Eric Sheagley
20 Cross Crusade #7 Douglas Reid
15 Cross Crusade #7 Michael Benno
12 SSCXWC Colleen Flaherty
48 Cross Crusade #7 Rob Williams
10 Cross Crusade #7 Shane Fletcher
56 Cross Crusade #7 Jason Goff
40 Cross Crusade #7 Steve Davee
17 Cross Crusade #7 Ryan Liverman
8 Cross Crusade #7 joe martin
38 Cross Crusade #7 Bernadette Estrada
8 Cross Crusade #7 Colleen Flaherty
2 Cross Crusade #7 Beth Burns
38 Cross Crusade #7 JON WASSERMAN
15 SSCXWC Qualifier TT Beth Burns
5 SSCXWC Qualifier TT Colleen Flaherty
24 Cross Crusade #7 Eric Nachtrab
2 Battlecreek Cross Eric Sheagley
15 Battlecreek Cross Jeff Sakacsi
9 Cross Crusade #6 Eric Sheagley
40 Cross Crusade #6 Bernadette Estrada
1 Cross Crusade #6 Beth Burns
7 Cross Crusade #6 Shane Fletcher
6 Cross Crusade #6 Colleen Flaherty
22 Cross Crusade #6 joe martin
16 Cross Crusade #6 Ryan Liverman
19 Cross Crusade #5 Shane Fletcher
DNF Cross Crusade #5 Michael Benno
47 Cross Crusade #5 Bernadette Estrada
9 Cross Crusade #5 Colleen Flaherty
2 Cross Crusade #5 Beth Burns
39 Cross Crusade #5 Alex Reightley
30 Cross Crusade #5 Jesse Homan
6 Cross Crusade #5 joe martin
34 Cross Crusade #5 Eric Nachtrab
9 Cross Crusade #4 Colleen Flaherty
37 Cross Crusade #4 Bernadette Estrada
2 Cross Crusade #4 Beth Burns
5 Cross Crusade #4 joe martin
37 Cross Crusade #4 Rob Williams
12 Cross Crusade #4 Shane Fletcher
47 Cross Crusade #4 Jesse Homan
16 Cross Crusade #4 Michael Benno
DNF Cross Crusade #4 Rob Williams
25 Cross Crusade #4 Eric Nachtrab
43 Cross Crusade #3 Jesse Homan
DNF Cross Crusade #3 Rob Williams
10 Cross Crusade #3 joe martin
77 Cross Crusade #3 Alex Reightley
65 Cross Crusade #3 Jeff Sakacsi
38 Cross Crusade #3 Eric Nachtrab
1 Cross Crusade #3 Beth Burns
22 Cross Crusade #3 Shane Fletcher
8 Cross Crusade #3 Colleen Flaherty
7 Psycho Cross #2 Jeff Sakacsi
DNF Cross Crusade #2 Eric Nachtrab
68 Cross Crusade #2 Jesse Homan
59 Cross Crusade #2 Eric Nachtrab
19 Cross Crusade #2 Steve Davee
6 Cross Crusade #2 Colleen Flaherty
59 Cross Crusade #2 Jeff Sakacsi
83 Cross Crusade #2 Alexander Hongo
25 Cross Crusade #2 Michael Benno
6 Cross Crusade #2 Shane Fletcher
5 Cross Crusade #2 Beth Burns
36 Cross Crusade #1 JON WASSERMAN
9 Cross Crusade #1 Colleen Flaherty
1 Cross Crusade #1 Beth Burns
14 Cross Crusade #1 Steve Davee
53 Cross Crusade #1 Eric Nachtrab
93 Cross Crusade #1 Alex Reightley
11 Cross Crusade #1 Shane Fletcher
18 Cross Crusade #1 Michael Benno
DNF Cross Crusade #1 Eric Sheagley
4 Psycho Cross Shane Fletcher
7 Psycho Cross joe martin
12 Psycho Cross Daniel Quirk
3 Psycho Cross Eric Sheagley
28 Battle at Barlow Jesse Homan
17 Battle at Barlow Bernadette Estrada
6 Battle at Barlow Tamara Metz
8 Battle at Barlow Colleen Flaherty
26 Battle at Barlow Steve Davee
12 Battle at Barlow Eric Nachtrab
7 Battle at Barlow Rob Williams
46 Battle at Barlow Kurt Gritman
27 Battle at Barlow Eric Sheagley
2 Battle at Barlow Beth Burns
4 Battle at Barlow Shane Fletcher
25 Battle at Barlow Rob Williams
1 Veloshop Rickreall Rampage Beth Burns
14 PIR September Handicap Series Eric Nachtrab
3 PIR September Handicap Series Tamara Metz
2 PIR September Handicap Series Beth Burns
DNF Hood River Double Cross #2 Beth Burns
3 Hood River Double Cross #2 Eric Sheagley
10 Hood River Double Cross #1 Jesse Homan
8 Hood River Double Cross #1 Eric Nachtrab
1 Hood River Double Cross #1 Eric Sheagley
5 Hood River Double Cross #1 Beth Burns
1 Hood River Double Cross #1 Shane Fletcher
8 Hood River Double Cross #1 JON WASSERMAN
18 Thrilla Cross Series Alex Reightley
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Eric Sheagley
12 Kruger's Kermesse Farm Crit JON WASSERMAN
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Beth Burns
2 Pain on the Peak Eric Sheagley
12 Pain on the Peak Eric Nachtrab
3 Masters Track Championship (Men's Points Races) Charles Warner
21 Thrilla Cross Series Alex Reightley
8 PIR September Handicap Series Eric Nachtrab
10 Kruger's Kermesse Farm Crit JON WASSERMAN
30 Kruger's Kermesse Farm Crit Eric Sheagley
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Beth Burns
17 Thrilla Cross Series Alex Reightley
6 PIR September Handicap Series Ryan Liverman
5 PIR September Handicap Series Steve Schwaeber
27 PIR September Handicap Series Jason Lewis
1 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Eric Sheagley
1 Fast Twitch Fridays Eric Sheagley
16 Alpenrose Thursday Series: August Series Daniel Quirk
2 Mst/Jr Track Race Series: August Series Eric Sheagley
25 Tuesday PIR: August Series Steve Schwaeber
10 Tuesday PIR Steve Schwaeber
12 Tuesday PIR Eric Nachtrab
3 Monday PIR: August Series Tamara Metz
2 Monday PIR Beth Burns
5 Monday PIR: August Series Daniel Quirk
14 Monday PIR: August Series Charles Warner
11 Monday PIR Charles Warner
5 Monday PIR: August Series Beth Burns
11 Monday PIR: August Series Colleen Flaherty
22 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Eric Nachtrab
7 Kruger's Kermesse Farm Crit JON WASSERMAN
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Ryan Liverman
21 Kruger's Kermesse Farm Crit JON WASSERMAN
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Michael Benno
8 OBRA Hillclimb Championships Eric Nachtrab
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Beth Burns
22 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Eric Nachtrab
2 Track Nationals Qualifier: Pursuits Charles Warner
2 Track Nationals Qualifier: Keirin Charles Warner
6 Track Nationals Qualifier: Points Race Charles Warner
14 Monday PIR: Series Standings Charles Warner
2 Monday PIR: Series Standings Tamara Metz
5 Monday PIR Daniel Quirk
8 Monday PIR: Series Standings Colleen Flaherty
12 Monday PIR: Series Standings Beth Burns
4 Monday PIR Beth Burns
3 Monday PIR Colleen Flaherty
2 Monday PIR Tamara Metz
4 Monday PIR: Series Standings Daniel Quirk
9 OBRA Criterium Championships Steve Schwaeber
21 OBRA Criterium Championships Jesse Homan
22 OBRA Criterium Championships Daniel Quirk
1 OBRA Criterium Championships Beth Burns
14 OBRA Criterium Championships Charles Warner
24 OBRA Criterium Championships Daniel Quirk
20 OBRA Criterium Championships Eric Nachtrab
16 OBRA Criterium Championships Jason Lewis
2 OBRA Criterium Championships Charles Warner
1 OBRA Criterium Championships Eric Sheagley
10 Swan Island Criterium Colleen Flaherty
2 Swan Island Criterium Colleen Flaherty
5 Swan Island Criterium Tamara Metz
5 Swan Island Criterium Eric Sheagley
21 Swan Island Criterium Steve Schwaeber
28 Swan Island Criterium Daniel Quirk
22 Swan Island Criterium Eric Nachtrab
11 Swan Island Criterium Beth Burns
2 Swan Island Criterium Jason Lewis
21 Swan Island Criterium Eric Nachtrab
26 Swan Island Criterium Jesse Homan
9 Alpenrose Thursday Series Daniel Quirk
29 Tuesday PIR Eric Nachtrab
1 Mst/Jr Track Race Series: Australian Pursuits Eric Sheagley
5 Monday PIR Charles Warner
14 Monday PIR Jason Lewis
27 Monday PIR Eric Nachtrab
4 Monday PIR Daniel Quirk
1 Monday PIR Tamara Metz
6 Monday PIR: Series Standings Daniel Quirk
4 Monday PIR: Series Standings Tamara Metz
11 Monday PIR: Series Standings Charles Warner
107 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Colleen Flaherty
107 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Colleen Flaherty
4 OBRA Time Trial Championships Colleen Flaherty
10 Sunset Criterium Eric Nachtrab
3 Sunset Criterium Eric Sheagley
12 Sunset Criterium Daniel Quirk
5 Sunset Criterium Charles Warner
10 Sunset Criterium Eric Nachtrab
3 Sunset Criterium Daniel Quirk
1 Sunset Criterium Steve Schwaeber
56 Portland Twilight Criterium Charles Warner
DNF Portland Twilight Criterium Eric Nachtrab
48 Portland Twilight Criterium Michael Benno
29 Portland Twilight Criterium Steve Schwaeber
35 Portland Twilight Criterium Daniel Quirk
14 Monday PIR Daniel Quirk
18 High Desert Omnium: Road Race Eric Nachtrab
15 OUCH: Combined Results by Time Ryan Liverman
15 OUCH: Combined Results by Time: Combined Ryan Liverman
3 OUCH Ryan Liverman
DNS OUCH Eric Nachtrab
17 High Desert Omnium: Criterium Eric Nachtrab
64 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Eric Nachtrab
12 High Desert Omnium Eric Nachtrab
8 High Desert Omnium: Time Trial Eric Nachtrab
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Charles Warner
6 Alpenrose Thursday Series: July Series Steve Schwaeber
7 Alpenrose Thursday Series: Omnium Charles Warner
23 Tuesday PIR: July Series Michael Benno
23 Monday PIR: July Series Daniel Quirk
5 Portland MTB Short Track Series Beth Burns
1 Monday PIR: July Series Tamara Metz
5 Monday PIR: July Series Beth Burns
8 Portland MTB Short Track Series Michael Benno
29 Monday PIR Eric Nachtrab
1 Monday PIR Tamara Metz
12 Portland MTB Short Track Series Michael Benno
13 Vancouver Courthouse Criterium Steve Schwaeber
5 Vancouver Courthouse Criterium Beth Burns
3 Vancouver Courthouse Criterium Tamara Metz
13 Fast Twitch Fridays: July Series Charles Warner
43 Tuesday PIR Eric Nachtrab
18 Tuesday PIR Steve Schwaeber
1 Monday PIR: Series Standings Tamara Metz
2 Portland MTB Short Track Series Beth Burns
5 Monday PIR: Series Standings Beth Burns
8 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
18 Monday PIR: Series Standings Daniel Quirk
1 Monday PIR Tamara Metz
14 Alpenrose Challenge: Points Race Qualifier Charles Warner
21 Tuesday PIR Jason Lewis
11 Tuesday PIR Charles Warner
2 Monday PIR Tamara Metz
7 Monday PIR Beth Burns
8 Monday PIR Daniel Quirk
DNF OBRA Track Championships: Points Races Charles Warner
6 OBRA Track Championships: Pursuits Charles Warner
34 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Jason Lewis
25 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Daniel Quirk
8 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Douglas Reid
2 OBRA Track Championships: Points Races Steve Schwaeber
11 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Rob Williams
12 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Rob Williams
35 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Jason Lewis
27 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Daniel Quirk
8 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Douglas Reid
4 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Douglas Reid
45 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Jason Lewis
DNS Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Charles Warner
375 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Jason Lewis
306 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Rob Williams
28 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Rob Williams
40 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Douglas Reid
46 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Jason Lewis
47 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Rob Williams
25 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Daniel Quirk
28 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Daniel Quirk
5 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Charles Warner
338 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Douglas Reid
273 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Daniel Quirk
3 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
11 Mt Tabor Series Michael Benno
19 Cascade Classic Daniel Quirk
34 Cascade Classic Jason Lewis
13 Cascade Classic Douglas Reid
26 Mt Tabor Series Shane Fletcher
5 Mt Tabor Series Beth Burns
20 Cascade Classic Rob Williams
10 Mt Tabor Series Colleen Flaherty
20 Tuesday PIR Michael Benno
11 Tuesday PIR: Series Standings Michael Benno
6 Tuesday PIR Michael Benno
1 Monday PIR Tamara Metz
11 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
2 Monday PIR Beth Burns
6 State Games Track Charles Warner
1 Firecracker Criterium Colleen Flaherty
3 Firecracker Criterium Tamara Metz
2 Alpenrose Thursday Series Steve Schwaeber
6 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
8 Mt Tabor Series Colleen Flaherty
5 Mt Tabor Series Tamara Metz
13 Mt Tabor Series Shane Fletcher
51 Tuesday PIR Eric Nachtrab
2 Monday PIR: June Series Beth Burns
6 Monday PIR: June Series Jesse Sampson
19 Monday PIR: June Series Shane Fletcher
16 Monday PIR: June Series Steve Schwaeber
5 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
3 Monday PIR: June Series Tamara Metz
1 Monday PIR Tamara Metz
9 Monday PIR: June Series Colleen Flaherty
18 Monday PIR: June Series Judy Richardson
2 Salem Fairview Circuit Race Beth Burns
3 Salem Fairview Circuit Race Tamara Metz
1 Salem Fairview Circuit Race Colleen Flaherty
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Charles Warner
1 Alpenrose Sixday: Final Overall Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Madison Charles Warner
9 Alpenrose Sixday: Omnium Charles Warner
1 Alpenrose Sixday: Madison Charles Warner
3 Alpenrose Sixday: Omnium Charles Warner
1 Alpenrose Sixday: Daily Total Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Overall Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Omnium Steve Schwaeber
3 Alpenrose Sixday: Daily Total Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Omnium Charles Warner
4 Alpenrose Sixday: Madison Charles Warner
3 Alpenrose Sixday: Standings Charles Warner
7 Mt Tabor Series Tamara Metz
2 Alpenrose Sixday Charles Warner
8 Mt Tabor Series Shane Fletcher
17 Mt Tabor Series Daniel Quirk
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Charles Warner
4 Alpenrose Sixday: Omnium Charles Warner
1 Alpenrose Sixday: Madison Charles Warner
4 Mt Tabor Series Beth Burns
1 Alpenrose Sixday: Madison Charles Warner
4 Alpenrose Sixday: Omnium Charles Warner
2 Tuesday PIR: June Series Rob Williams
10 Tuesday PIR: June Series Michael Benno
22 Twilight Criterium Series Alex Reightley
2 Alpenrose Sixday: Daily Total Charles Warner
2 Alpenrose Sixday: Standings Charles Warner
8 Tuesday PIR Steve Schwaeber
11 Portland MTB Short Track Series Beth Burns
13 Portland MTB Short Track Series Colleen Flaherty
12 Portland MTB Short Track Series Beth Burns
10 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
24 Portland MTB Short Track Series Michael Benno
7 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Charles Warner
27 Portland MTB Short Track Series Steve Davee
24 Portland MTB Short Track Series Michael Benno
1 Portland MTB Short Track Series Beth Burns
7 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
10 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
3 Alpenrose Sixday: Madison Charles Warner
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Charles Warner
19 Portland MTB Short Track Series Michael Benno
70 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification David Gray
25 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Rob Williams
77 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jason Lewis
75 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Daniel Quirk
80 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jesse Homan
63 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Douglas Reid
48 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Michael Benno
77 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jesse Homan
82 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jason Lewis
80 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Daniel Quirk
73 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race David Gray
72 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Douglas Reid
54 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Michael Benno
8 Picketts Charge MTB Rich Cowan
42 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Rob Williams
61 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Douglas Reid
62 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Michael Benno
64 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Daniel Quirk
67 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial David Gray
74 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Jason Lewis
12 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Rob Williams
80 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Jesse Homan
76 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Douglas Reid
78 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Michael Benno
81 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Daniel Quirk
88 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time David Gray
305 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Jesse Homan
97 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Rob Williams
120 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Jason Lewis
73 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race David Gray
70 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Jason Lewis
72 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Daniel Quirk
41 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Michael Benno
31 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Douglas Reid
85 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Jesse Homan
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Rob Williams
7 Alpenrose Thursday Series: June Series Charles Warner
1 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
6 Alpenrose Thursday Series Steve Schwaeber
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Steve Schwaeber
4 Mt Tabor Series Beth Burns
3 Mt Tabor Series Colleen Flaherty
13 Mt Tabor Series Jesse Sampson
14 Mt Tabor Series David Gray
2 Mt Tabor Series Tamara Metz
5 Mt Tabor Series Shane Fletcher
16 Mt Tabor Series Charles Warner
17 Mt Tabor Series Daniel Quirk
10 Twilight Criterium Series Alex Reightley
15 Tuesday PIR Jesse Homan
10 Tuesday PIR Rob Williams
41 Tuesday PIR Charles Warner
2 Tuesday PIR Michael Benno
3 Monday PIR Beth Burns
1 Monday PIR Colleen Flaherty
2 Mount Tabor Circuit Race Colleen Flaherty
10 Mount Tabor Circuit Race Tamara Metz
1 Mount Tabor Circuit Race Beth Burns
9 Mount Tabor Circuit Race Jesse Sampson
22 Mount Tabor Circuit Race Steve Schwaeber
19 Mount Tabor Circuit Race David Gray
14 Test of Endurance 50 Rich Cowan
2 OBRA Road Race Jesse Sampson
3 OBRA Road Race David Gray
8 OBRA Road Race Rob Williams
1 OBRA Road Race Jason Lewis
17 OBRA Road Race Michael Benno
13 Cirque du Cycling Criterium Steve Schwaeber
36 Cirque du Cycling Criterium Daniel Quirk
24 Cirque du Cycling Criterium Jesse Homan
8 Mt Tabor Series Beth Burns
26 Mt Tabor Series David Gray
14 Mt Tabor Series Colleen Flaherty
17 Mt Tabor Series Tamara Metz
19 Mt Tabor Series Jesse Sampson
20 Mt Tabor Series Steve Schwaeber
18 Mt Tabor Series Shane Fletcher
28 Mt Tabor Series Daniel Quirk
10 Mt Tabor Series Michael Benno
24 Mt Tabor Series Steve Davee
2 Tuesday PIR Rob Williams
20 Monday PIR Kurt Gritman
11 Monday PIR Steve Schwaeber
4 Monday PIR Shane Fletcher
4 Monday PIR Beth Burns
21 Monday PIR Daniel Quirk
2 Monday PIR Jesse Sampson
9 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Charles Warner
20 Mt Tabor Series Steve Davee
6 Mt Tabor Series Shane Fletcher
17 Mt Tabor Series Tamara Metz
6 Mt Tabor Series Jesse Sampson
5 Mt Tabor Series Colleen Flaherty
17 Mt Tabor Series Steve Schwaeber
6 Mt Tabor Series Beth Burns
10 Mt Tabor Series Michael Benno
3 Tuesday PIR Rob Williams
24 Tuesday PIR Daniel Quirk
2 Monday PIR Colleen Flaherty
1 Monday PIR Beth Burns
8 Monday PIR Jesse Sampson
4 Monday PIR Tamara Metz
19 Silverton Road Race Jesse Sampson
20 Silverton Road Race David Gray
16 Silverton Road Race Michael Benno
5 Silverton Road Race Shane Fletcher
3 Silverton Road Race Jason Lewis
203 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Beth Burns
202 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Tamara Metz
3 OBRA TTT Championships Beth Burns
204 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Colleen Flaherty
3 OBRA TTT Championships Colleen Flaherty
201 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Catherine Humblet
202 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Tamara Metz
201 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Catherine Humblet
3 OBRA TTT Championships Catherine Humblet
203 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Beth Burns
3 OBRA TTT Championships Tamara Metz
204 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Colleen Flaherty
21 Alpenrose Thursday Series: May Series Steve Schwaeber
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Jesse Sampson
7 Alpenrose Thursday Series Jesse Sampson
20 Alpenrose Thursday Series: May Series Charles Warner
36 Tuesday PIR Steve Schwaeber
58 Tuesday PIR Daniel Quirk
60 Tuesday PIR Jason Lewis
22 Tuesday PIR: May Series Steve Schwaeber
17 Tuesday PIR: May Series Jason Lewis
50 Tuesday PIR Shane Fletcher
45 Tuesday PIR David Gray
25 Tuesday PIR Michael Benno
72 Tuesday PIR Jesse Sampson
1 Monday PIR: May Series Colleen Flaherty
31 Monday PIR: May Series Daniel Quirk
27 Monday PIR: May Series Jesse Sampson
3 Monday PIR: May Series Jason Lewis
8 Monday PIR: May Series Beth Burns
13 Monday PIR: May Series Beth Burns
21 Monday PIR: May Series Colleen Flaherty
24 Monday PIR: May Series Tamara Metz
6 Monday PIR Beth Burns
2 Monday PIR Jason Lewis
9 Monday PIR Colleen Flaherty
5 Monday PIR Daniel Quirk
DNF Rehearsal Road Race Jesse Sampson
38 Rehearsal Road Race Rob Williams
2 Rehearsal Road Race Beth Burns
21 Rehearsal Road Race Jesse Homan
27 Rehearsal Road Race Shane Fletcher
3 Tuesday PIR David Gray
18 Tuesday PIR Jesse Sampson
1 Monday PIR: Series Standings Colleen Flaherty
5 Monday PIR: Series Standings Beth Burns
21 Monday PIR: Series Standings Tamara Metz
17 Monday PIR: Series Standings Colleen Flaherty
27 Monday PIR: Series Standings Jesse Sampson
6 Monday PIR: Series Standings Jason Lewis
9 Monday PIR Beth Burns
8 Monday PIR Colleen Flaherty
19 Monday PIR: Series Standings Beth Burns
33 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Steve Davee
35 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Shane Fletcher
39 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Jesse Sampson
30 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Michael Benno
35 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Shane Fletcher
33 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Steve Davee
29 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Shane Fletcher
23 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Steve Davee
42 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Jesse Sampson
41 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Jason Lewis
38 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Michael Benno
47 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Shane Fletcher
38 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Steve Davee
57 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Steve Davee
37 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Jesse Sampson
44 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Jason Lewis
54 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Shane Fletcher
36 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Michael Benno
46 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Jesse Sampson
50 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Jason Lewis
32 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Michael Benno
55 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Steve Davee
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Rob Williams
48 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Shane Fletcher
22 Tuesday PIR David Gray
16 Tuesday PIR Rob Williams
10 Monday PIR Tamara Metz
15 Monday PIR: Series Standings Tamara Metz
16 Monday PIR Jesse Sampson
4 Monday PIR: Series Standings Beth Burns
2 Monday PIR: Series Standings Jason Lewis
8 Monday PIR Beth Burns
1 Monday PIR: Series Standings Colleen Flaherty
21 Monday PIR: Series Standings Jesse Sampson
2 Monday PIR Colleen Flaherty
5 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Jason Lewis
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Jason Lewis
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Rich Cowan
6 Alpenrose Thursday Series Steve Schwaeber
4 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
67 Tuesday PIR David Gray
64 Tuesday PIR Jesse Sampson
43 Tuesday PIR Eric Nachtrab
16 Tuesday PIR Michael Benno
10 Tuesday PIR Steve Schwaeber
5 Tuesday PIR Jason Lewis
60 Tuesday PIR Rich Cowan
18 Tuesday PIR Beth Burns
75 Tuesday PIR Charles Warner
36 Tuesday PIR Jesse Homan
2 Monday PIR Jason Lewis
42 Monday PIR Charles Warner
12 Monday PIR Jesse Sampson
4 Monday PIR Beth Burns
1 Monday PIR Colleen Flaherty
8 Spring Thaw DH Jesse Chuse
11 Spring Thaw DH Chris Quintero
20 Table Rock Road Race Daniel Quirk
5 Spring Thaw DH Mariska Chuse
10 Spring Thaw DH Jerry Vines
17 Spring Thaw DH Jesse Chuse
5 Spring Thaw DH Mariska Chuse
22 Spring Thaw DH Chris Quintero
7 Spring Thaw XC Daniel Quirk
20 Spring Thaw XC Daniel Quirk
6 Tuesday PIR: April Series Michael Benno
10 Tuesday PIR: April Series Daniel Quirk
11 Tuesday PIR: April Series Eric Nachtrab
25 Tuesday PIR Rich Cowan
31 Tuesday PIR Beth Burns
35 Tuesday PIR Jesse Sampson
33 Tuesday PIR David Gray
12 Tuesday PIR Daniel Quirk
6 Tuesday PIR Steve Schwaeber
1 Tuesday PIR Michael Benno
16 Tuesday PIR: April Series Steve Schwaeber
3 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Jason Lewis
11 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Daniel Quirk
16 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Steve Schwaeber
5 Port of Hood River Criterium Series Jason Lewis
3 Port of Hood River Criterium Series Steve Schwaeber
10 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Jesse Sampson
2 Port of Hood River Criterium Series Jesse Sampson
3 Tuesday PIR Eric Nachtrab
29 Tuesday PIR Jesse Sampson
9 Tuesday PIR Steve Schwaeber
14 Tuesday PIR Beth Burns
4 Tuesday PIR Daniel Quirk
26 Peak Sports Mudslinger MTB Jesse Sampson
25 Peak Sports Mudslinger MTB Jason Lewis
24 Peak Sports Mudslinger MTB Jesse Sampson
23 Peak Sports Mudslinger MTB Jason Lewis
19 Peak Sports Mudslinger MTB Michael Benno
18 Peak Sports Mudslinger MTB Michael Benno
10 Peak Sports Mudslinger MTB Daniel Quirk
13 Peak Sports Mudslinger MTB Michael Benno
16 Peak Sports Mudslinger MTB Jason Lewis
17 Peak Sports Mudslinger MTB Jesse Sampson
4 Peak Sports Mudslinger MTB Daniel Quirk
46 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Beth Burns
6 Peak Sports Mudslinger MTB Michael Benno
46 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Beth Burns
8 Peak Sports Mudslinger MTB Jason Lewis
9 Peak Sports Mudslinger MTB Jesse Sampson
4 Peak Sports Mudslinger MTB Steve Davee
9 Peak Sports Mudslinger MTB Rich Cowen
14 Peak Sports Mudslinger MTB Daniel Quirk
2 Estacada Time Trial Beth Burns
13 Peak Sports Mudslinger MTB Daniel Quirk
3 Port of Hood River Criterium Series Daniel Quirk
15 Port of Hood River Criterium Series Jesse Sampson
5 Port of Hood River Criterium Series Jason Lewis
27 Tuesday PIR Beth Burns
49 Tuesday PIR Rich Cowan
9 Tuesday PIR Daniel Quirk
36 Tuesday PIR Jesse Sampson
44 Tuesday PIR Eric Nachtrab
3 Estacada Time Trial Daniel Quirk
18 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Daniel Quirk
107 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Beth Burns
1 Estacada Time Trial Beth Burns
107 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Beth Burns
18 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Daniel Quirk
24 Kings Valley Road Race Charles Warner
61 Kings Valley Road Race Daniel Quirk
30 Kings Valley Road Race Michael Benno
2 Kings Valley Road Race Beth Burns
37 Kings Valley Road Race Eric Nachtrab
29 Kings Valley Road Race Steve Davee
11 Kings Valley Road Race Shane Fletcher
10 Port of Hood River Criterium Series Jesse Sampson
4 Port of Hood River Criterium Series Jason Lewis
3 Port of Hood River Criterium Series Daniel Quirk
27 Tuesday PIR Charles Warner
29 Tuesday PIR Tamara Metz
11 Tuesday PIR Beth Burns
7 Horning's Hustle Rich Cowan
39 Willamette: Final General Classification Steve Schwaeber
25 Willamette: Wolf Creek Stage Michael Benno
37 Willamette: Wolf Creek Stage Douglas Reid
39 Willamette: Wolf Creek Stage Daniel Quirk
43 Willamette: Wolf Creek Stage Steve Schwaeber
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Charles Warner
19 Willamette: Wolf Creek Stage Shane Fletcher
28 Willamette: Wolf Creek Stage Eric Nachtrab
19 Willamette: Final General Classification Michael Benno
35 Willamette: Final General Classification Douglas Reid
28 Willamette: Final General Classification Eric Nachtrab
18 Willamette: Final General Classification Shane Fletcher
43 Willamette: Final General Classification Daniel Quirk
25 Willamette: Planning Mill Criterium Michael Benno
42 Willamette: General Classification Steve Schwaeber
28 Willamette: General Classification Douglas Reid
21 Willamette: General Classification Michael Benno
36 Willamette: Planning Mill Criterium Daniel Quirk
34 Willamette: Planning Mill Criterium Eric Nachtrab
27 Willamette: Planning Mill Criterium Shane Fletcher
71 Willamette: Planning Mill Criterium Charles Warner
7 Willamette: Planning Mill Criterium Douglas Reid
20 Willamette: Planning Mill Criterium Steve Schwaeber
53 Willamette: General Classification Daniel Quirk
70 Willamette: General Classification Charles Warner
20 Willamette: General Classification Shane Fletcher
28 Willamette: General Classification Eric Nachtrab
67 Willamette: Alpine Road Race Charles Warner
30 Willamette: Alpine Road Race Eric Nachtrab
21 Willamette: Alpine Road Race Shane Fletcher
29 Willamette: General Classification Michael Benno
63 Willamette: Alpine Road Race Daniel Quirk
46 Willamette: Alpine Road Race Steve Schwaeber
33 Willamette: Alpine Road Race Douglas Reid
25 Willamette: Alpine Road Race Michael Benno
37 Willamette: General Classification Douglas Reid
45 Willamette: General Classification Steve Schwaeber
67 Willamette: General Classification Charles Warner
59 Willamette: General Classification Daniel Quirk
70 Willamette: Coburg Prologue Charles Warner
48 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Daniel Quirk
73 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Charles Warner
50 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Steve Schwaeber
48 Willamette: Coburg Prologue Daniel Quirk
50 Willamette: Coburg Prologue Steve Schwaeber
51 Willamette: Coburg Prologue Michael Benno
51 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Michael Benno
59 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Douglas Reid
59 Willamette: Coburg Prologue Douglas Reid
41 Piece of Cake Road Race David Gray
14 Piece of Cake Road Race Steve Schwaeber
10 Piece of Cake Road Race Michael Benno
24 Piece of Cake Road Race Tamara Metz
4 Piece of Cake Road Race Beth Burns
47 Piece of Cake Road Race Eric Nachtrab
14 Piece of Cake Road Race Colleen Flaherty
51 Piece of Cake Road Race Charles Warner
44 Banana Belt Road Race Series Charles Warner
37 Banana Belt Road Race Series Steve Schwaeber
24 Banana Belt Road Race Series Michael Benno
14 Banana Belt Road Race Series Eric Nachtrab
DNF Banana Belt Road Race Series Charles Warner
15 Banana Belt Road Race Series Daniel Quirk
22 Banana Belt Road Race Series Shane Fletcher
23 Banana Belt Road Race Series Steve Schwaeber
47 Banana Belt Road Race Series Daniel Quirk
10 Banana Belt Road Race Series Steve Schwaeber
35 Banana Belt Road Race Series Daniel Quirk
27 Banana Belt Road Race Series Michael Benno
10 Banana Belt Road Race Series Beth Burns
32 Banana Belt Road Race Series Jesse Sampson
22 Banana Belt Road Race Series Shane Fletcher
24 Banana Belt Road Race Series Rob Williams
5 Banana Belt Road Race Series Beth Burns
56 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Michael Benno
56 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Michael Benno
19 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jesse Sampson
82 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Eric Nachtrab
14 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Rob Williams
260 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Emily Moon
201 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Beth Burns
7 Jack Frost Time Trial Beth Burns
9 Jack Frost Time Trial Emily Moon
2 Jack Frost Time Trial Rob Williams
201 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Beth Burns
260 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Emily Moon
14 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Rob Williams
61 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Steve Schwaeber
82 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Eric Nachtrab
61 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steve Schwaeber
19 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jesse Sampson
16 Jack Frost Time Trial Steve Schwaeber
18 Jack Frost Time Trial Eric Nachtrab
8 Jack Frost Time Trial Jesse Sampson
14 Jack Frost Time Trial Michael Benno
22 Cherry Pie RR Steve Schwaeber
3 Cherry Pie RR Jeff/Beth Tedder/Burns
31 Cherry Pie RR Steve Davee
7 Vanport Kermesse Series Standings JON WASSERMAN
DNF Vanport Kermesse Series JON WASSERMAN
1 Vanport Kermesse Series Beth Burns
2 Vanport Kermesse Series Standings Beth Burns
2 Vanport Kermesse Series Standings Beth Burns
7 Vanport Kermesse Series JON WASSERMAN
6 Vanport Kermesse Series Standings JON WASSERMAN
6 Vanport Kermesse Series JON WASSERMAN
2 Vanport Kermesse Series Beth Burns
5 Cat 4 Womens Series Beth Burns
6 Cat 4 Womens Series Tamara Metz
2 Cat 4 Womens Series Colleen Flaherty