Portland Velo Racing Team

Event Category Name
3 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Men Junior 10-12 Jasper Pollock
4 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Men 50+ Mark Hildebrandt
17 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Michael Girard
14 GPTB: Winter Cross Category A Jeff Ballantine
24 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B Javad Simonsen
28 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Mark Hildebrandt
86 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Grant Rochelle
93 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jamie Gilchrist
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Mike Snelson
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Mark Castle
67 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Sam Shiffman
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Mitch Lee
80 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Joel Morrissette
57 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Michael Girard
58 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Mitch Gold
26 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women C Leila Barker
50 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Burk Webb
9 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 60+ Malcolm Johnson
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 60+ Russell Speirn
62 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Dean Lee
39 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Ben Johnson
44 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jeff Ballantine
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Mark Hildebrandt
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 60+ Einar Traa
35 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Erik Spillman
99 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Mike Snelson
25 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Mark Hildebrandt
46 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Dean Lee
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Russell Speirn
8 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Malcolm Johnson
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Einar Traa
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jeff Ballantine
42 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Michael Girard
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Melanie Pratt
13 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Mitch Lee
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Ben Johnson
129 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Mark Castle
83 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Grant Rochelle
92 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Burk Webb
82 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Joel Morrissette
36 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Javad Simonsen
9 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Stewart Campbell
16 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ Mark Hildebrandt
22 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ Mitch Gold
8 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Jeff Ballantine
7 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women C Leila Barker
6 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Eileen Kelly-Foulston
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Malcolm Johnson
110 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Brandon Cornejo
4 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Russell Speirn
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Girard
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Mike Snelson
79 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Grant Rochelle
46 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Mitch Gold
126 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jamie Gilchrist
155 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Burk Webb
34 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Mark Hildebrandt
21 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Amit Kobrowski
19 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Mark Castle
23 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Sam Shiffman
74 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jamie Gilchrist
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Mark Hildebrandt
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Malcolm Johnson
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Terry Atwood
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Russell Speirn
85 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Burk Webb
32 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Amit Kobrowski
9 GPTB: David Douglas CX #2 Junior Men Ethan Kobrowski
10 GPTB: David Douglas CX #2 Category A Jeff Ballantine
27 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Javad Simonsen
17 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Paul Formiller
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Malcolm Johnson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Terry Atwood
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Mark Hildebrandt
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Russell Speirn
76 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jamie Gilchrist
62 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Burk Webb
32 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Mark Castle
10 GPTB: David Douglas CX #2 Beginner Men Stewart Campbell
28 GPTB: David Douglas CX #2 Category C Dan Grabski
2 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Mike Snelson
21 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Brandon Cornejo
30 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Matt James
60 Blind Date at the Dairy Masters Men C Einar Traa
7 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Junior Men 10-13 Ethan Kobrowski
16 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Matt D'Elia
25 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Michael Girard
23 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women C Kendra Duong
8 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Michael Girard
82 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Grant Rochelle
66 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C David Doughty
31 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women C Leila Barker
10 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 45+ Melanie Pratt
67 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Paul Formiller
106 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Sam Shiffman
33 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Mark Hildebrandt
53 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Mitch Gold
65 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Dean Lee
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ Russell Speirn
9 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ Malcolm Johnson
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ Einar Traa
41 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jeff Ballantine
61 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Michael Girard
105 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Matt James
147 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Jamie Gilchrist
119 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Joel Morrissette
117 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Burk Webb
112 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Brandon Cornejo
41 Canby Cross-Word CX Challenge Junior Men Ethan Kobrowski
16 Canby Cross-Word CX Challenge: Junior Cyclocross Series Junior Men 13-14 Ethan Kobrowski
25 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Burk Webb
21 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Larry Chow
30 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Javad Simonsen
18 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Mark Hildebrandt
46 Blind Date at the Dairy Beginner Men Dean Lee
46 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jamie Gilchrist
84 Blind Date at the Dairy Masters Men C Einar Traa
7 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Malcolm Johnson
3 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Russell Speirn
30 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Mark Hildebrandt
41 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Larry Chow
115 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Joel Morrissette
79 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Burk Webb
15 Cross Crusade: Rainier Women C Leila Barker
12 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Melanie Pratt
45 Cross Crusade: Rainier Category A Jeff Ballantine
4 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Terry Atwood
34 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Javad Simonsen
26 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ C Brandon Cornejo
3 GPTB: Ninkrossi Masters Women 35+ A Eileen Kelly-Foulston
8 GPTB: Ninkrossi Category A Jeff Ballantine
9 GPTB: Ninkrossi Junior Men Ethan Kobrowski
30 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Erik Spillman
26 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Amit Kobrowski
27 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ C Jamie Gilchrist
6 GPTB: Ninkrossi Masters Women 45+ Tina Rainforth
21 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ C Mark Castle
21 GPTB: Ninkrossi Category C Dan Grabski
6 GPTB: Ninkrossi Beginner Men Stewart Campbell
69 Blind Date at the Dairy Masters Men C Einar Traa
55 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jamie Gilchrist
39 Blind Date at the Dairy Masters Men C Matt James
13 Blind Date at the Dairy Beginner Women Judith Davis
44 Blind Date at the Dairy Beginner Men Dean Lee
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Ethan Kobrowski
21 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Matt D'Elia
82 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Burk Webb
105 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Brandon Cornejo
20 Cross Crusade: Alpenrose Women C Kendra Duong
31 Cross Crusade: Alpenrose Women C Leila Barker
140 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Mark Castle
58 Cross Crusade: Alpenrose Category B Alex Kroman
32 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Mark Hildebrandt
60 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Mitch Gold
123 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Victor Duong
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Dean Lee
33 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Matt D'Elia
56 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Larry Chow
100 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Paul Formiller
111 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Sam Shiffman
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Russell Speirn
10 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Malcolm Johnson
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Einar Traa
173 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jamie Gilchrist
176 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Joel Morrissette
47 Cross Crusade: Alpenrose Category A Jeff Ballantine
4 GPTB: Heiser Farm CX Masters 60+ Malcolm Johnson
15 GPTB: Heiser Farm CX: Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Ethan Kobrowski
4 GPTB: Heiser Farm CX Masters Women 45+ Melanie Pratt
DNF GPTB: Heiser Farm CX Masters Women 35+ A Eileen Kelly-Foulston
16 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Brandon Cornejo
4 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Matt D'Elia
18 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Amit Kobrowski
7 GPTB: Heiser Farm CX Beginner Women Kristy Huffman
52 GPTB: Heiser Farm CX Junior Men Ethan Kobrowski
11 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A John Foulston
12 Blind Date at the Dairy Women C Kendra Duong
12 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Michael Girard
94 Blind Date at the Dairy Masters Men C Einar Traa
79 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jamie Gilchrist
73 Blind Date at the Dairy Masters Men C Victor Duong
37 Battle at Barlow Category B Alex Kroman
20 Battle at Barlow Masters 50+ Mark Hildebrandt
77 Battle at Barlow Masters 35+ C Mark Castle
4 Battle at Barlow Masters 60+ Russell Speirn
53 Battle at Barlow Masters 35+ B Erik Spillman
31 Battle at Barlow Masters 50+ Mitch Gold
38 Battle at Barlow Masters 35+ B Larry Chow
2 KFCX Moore Cowbell Category C Dan Grabski
17 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Brandon Cornejo
DNF Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Larry Chow
DNF Fazio Farms CX p/b Ironclad Category C Sam Shiffman
12 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Matt James
8 Fazio Farms CX p/b Ironclad Junior Men Ethan Kobrowski
24 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Mark Castle
11 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ A Michael Girard
9 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category A Jeff Ballantine
14 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Amit Kobrowski
3 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Matt D'Elia
13 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Erik Spillman
3 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 60+ Terry Atwood
10 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Matt D'Elia
17 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Mark Hildebrandt
107 Blind Date at the Dairy Masters Men C Einar Traa
90 Blind Date at the Dairy Masters Men C Geoff Talbot
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Michael Girard
47 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ C Jamie Gilchrist
2 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 60+ Einar Traa
33 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Paul Formiller
2 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters Women 35+ A Eileen Kelly-Foulston
4 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters Women 45+ Maggie Rising
26 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Amit Kobrowski
3 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Matt D'Elia
14 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Junior Men Ethan Kobrowski
DNF GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Dan Grabski
19 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A John Foulston
DNF GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A Jeff Ballantine
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Beginner Men Stewart Campbell
15 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Matt D'Elia
23 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Matt D'Elia
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Michael Girard
20 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Matt D'Elia
1 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Michael Girard
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Michael Girard
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B Michael Girard
18 Blind Date at the Dairy Masters Men B Matt D'Elia
43 Blind Date at the Dairy Masters C Rick Zimmerman
78 Blind Date at the Dairy Masters C Einar Traa
DNF Blind Date at the Dairy Masters C Jamie Gilchrist
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Michael Girard
19 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Matt D'Elia
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 40+ A Mark Hildebrandt
18 Double Cross Masters 50+ Mark Hildebrandt
4 Double Cross Masters 60+ Terry Atwood
3 Double Cross Masters Women 45+ Maggie Rising
15 GPTB: Double Cross Masters 50+ Mark Hildebrandt
14 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Larry Chow
6 GPTB: Double Cross Masters Women 45+ Maggie Rising
35 GPTB: Double Cross Masters 35+ C Rick Zimmerman
DNF GPTB: Double Cross Masters 35+ B Michael Girard
4 GPTB: Het Meer CX Race Masters 60+ Malcolm Johnson
5 GPTB: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Eileen Kelly-Foulston
2 GPTB: Het Meer CX Race Masters 60+ Terry Atwood
20 GPTB: Het Meer CX Race Masters 50+ Mitch Gold
57 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Michael Kender
54 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Sam Shiffman
37 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Paul Formiller
9 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Matt D'Elia
5 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Michael Girard
51 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Jamie Gilchrist
49 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Brandon Cornejo
48 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Mark Castle
26 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Matt James
19 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdale Todd Hubbell
3 GPTB: Het Meer CX Race Masters Women 45+ Maggie Rising
4 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 60+ Malcolm Johnson
6 GPTB: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ A Eileen Kelly-Foulston
5 GPTB: David Douglas CX #1 Masters Women 45+ Maggie Rising
31 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Brandon Cornejo
17 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C David Doughty
18 GPTB: David Douglas CX #1 Clydesdale Todd Hubbell
10 GPTB: David Douglas CX #1 Beginner Men Johnathan White
52 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Mark Castle
59 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Rick Zimmerman
75 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Jamie Gilchrist
2 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 60+ Russell Speirn
17 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Larry Chow
21 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Matt D'Elia
36 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Paul Formiller
44 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Salvatore Bondi
47 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Sasha Lacey
56 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Michael Kender
17 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 50+ Mark Hildebrandt
29 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 50+ Mitch Gold
2 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Michael Girard
5 Fast Twitch Fridays Novice Men Dan Grabski
41 Tuesday PIR Category 3/4 Mike Snelson
23 Tuesday PIR Category 3/4 Sasha Lacey
17 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Girard
3 Tuesday PIR Category 3/4 Brion Barnett
23 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Johnathan White
10 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Brion Barnett
23 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Michael Girard
2 Monday PIR: August Series Standings Novice Women Kristy Huffman
5 Monday PIR Novice Women Kristy Huffman
4 Masters Track Championships Masters Men 40-44 Kilometer Todd Klapwyk
2 Masters Track Championships Masters Men 60+ 500m Malcolm Johnson
4 Masters Track Championships Masters Men 55+ Pursuit Malcolm Johnson
5 Masters Track Championships Masters Men 40-44 Pursuit Todd Klapwyk
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Dan Grabski
5 TRC Mst/Jr Track TT Series Men 50+ Malcolm Johnson
7 TRC Mst/Jr Track TT Series Men 50+ Einar Traa
11 TRC Mst/Jr Track TT Series: August Series Standings Men 50+ Einar Traa
4 TRC Mst/Jr Track TT Series Men 40-49 Todd Klapwyk
27 Tuesday PIR Category 3/4 Sam Shiffman
6 TRC Mst/Jr Track TT Series: August Series Standings Men 50+ Malcolm Johnson
2 TRC Mst/Jr Track TT Series: August Series Standings Men 40-49 Todd Klapwyk
2 Monday PIR: Series Standings Novice Women Kristy Huffman
20 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Michael Girard
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Girard
3 Monday PIR Novice Women Kristy Huffman
9 OBRA Hillclimb Masters Men 60+ Einar Traa
104 OBRA Hillclimb: Combined Combined Einar Traa
86 OBRA Hillclimb: Combined Combined Terry Atwood
92 OBRA Hillclimb: Combined Combined Stewart Campbell
9 OBRA Hillclimb: Combined Combined Jeffrey Pollock
90 OBRA Hillclimb: Combined Combined Kristy Huffman
17 OBRA Hillclimb: Combined Combined David Tarries
8 OBRA Hillclimb Masters Men 60+ Terry Atwood
3 OBRA Hillclimb Category 4/5 Men David Tarries
1 OBRA Hillclimb Masters Men 35-39 Jeffrey Pollock
4 OBRA Hillclimb Category 4/5 Women Kristy Huffman
5 OBRA Hillclimb Masters Men 35-39 Stewart Campbell
6 Alpenrose Thursdays Men Category 4/5 Dan Grabski
1 Monday PIR: Series Standings Novice Women Kristy Huffman
22 Monday PIR Masters Men 4/5 Lukas Hermes
1 Monday PIR Novice Women Kristy Huffman
3 OBRA TT Masters Men 35-39 Stewart Campbell
1 OBRA TT Masters Men 35-39 Jeffrey Pollock
7 OBRA TT Masters Men 60-64 Malcolm Johnson
3 OBRA TT Masters Women 50-54 Cindy McCasker
5 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 55+ Russell Speirn
115 OBRA TT: Combined Combined Russ Patterson
9 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 35-44 Larry Chow
8 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 35-44 Michael Girard
114 OBRA TT: Combined Combined Malcolm Johnson
126 OBRA TT: Combined Combined Cindy McCasker
132 OBRA TT: Combined Combined Stewart Campbell
1 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women 45+ Maggie Rising
DNF OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
16 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 3 Men 19+ Mark Castle
34 OBRA TT: Combined Combined Jeffrey Pollock
10 OBRA TT Masters Men 55-59 Russ Patterson
4 OBRA Criterium Masters Men 50-59 David McCasker
15 OBRA Criterium Men Category 4 David McCasker
3 OBRA Criterium Men Category 5 Dan Grabski
2 TRC Mst/Jr Track TT Series: 2k Men 40-49 Todd Klapwyk
10 TRC Mst/Jr Track TT Series: 2k Men 50+ Einar Traa
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Girard
8 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
8 TRC Mst/Jr Track TT Series: 2k Men 50+ Malcolm Johnson
2 TRC Mst/Jr Track TT Series: 3k Men 40-49 Todd Klapwyk
18 Monday PIR Masters 3/4 Mitch Gold
37 Monday PIR Masters 3/4 Lukas Hermes
22 Monday PIR Masters 3/4 Sam Shiffman
9 OUCH Masters Men 55-59 Russ Patterson
1 Alsea Falls Switchback 6 Hr Solo 40+ Women Maggie Rising
13 OUCH Masters Men 60+ Einar Traa
5 OUCH Women Category 4 Kristy Huffman
7 PDW Track Omnium Men 4/5 Dan Grabski
16 OUCH Masters Men 60+ Malcolm Johnson
3 OUCH Men Category 1/2 Jeffrey Pollock
137 OUCH: Combined Combined Kristy Huffman
13 OUCH: Combined Combined David Tarries
2 OUCH Men Category 5 David Tarries
121 OUCH: Combined Combined Russ Patterson
147 OUCH: Combined Combined Einar Traa
155 OUCH: Combined Combined Malcolm Johnson
4 OUCH: Combined Combined Jeffrey Pollock
DNF Franz Criterium Men 4/5 Dan Grabski
9 Alpenrose Thursdays Open 4/5 Dan Grabski
33 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
32 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Johnathan White
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
20 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Matt D'Elia
48 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Victor Duong
17 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
108 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Rick Zimmerman
40 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Bascom
44 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 45+ Maggie Rising
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 35-44 Kendra Duong
13 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Terry Atwood
11 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Dean Lee
10 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
9 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
6 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Russell Speirn
39 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Michael Girard
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Victor Duong
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Kendra Duong
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
64 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Castle
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
37 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Rick Zimmerman
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Terry Atwood
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Michael Girard
29 Monday PIR Masters Men 4/5 Lukas Hermes
23 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
22 Monday PIR Novice Men Kristy Huffman
13 Monday PIR Novice Men John LeBrun
30 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 4/5 Steven Russell
2 Monday PIR: July Series Standings Novice Women Kristy Huffman
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt D'Elia
26 Vancouver Criterium Category 3 Erik Spillman
1 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Masters Women 40-49 Maggie Rising
5 Swan Island Criterium Category 4/5 Men David McCasker
12 Swan Island Criterium Category 4/5 Men Johnathan White
14 Swan Island Criterium Category 4/5 Men Dan Grabski
2 Swan Island Criterium Masters 35+ Category 4/5 David McCasker
6 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Category 2 Men Paul Bascom
7 TRC Mst/Jr Track TT Series: July Series Standings Masters Men 50+ Malcolm Johnson
11 TRC Mst/Jr Track TT Series: July Series Standings Masters Men 50+ Einar Traa
10 TRC Mst/Jr Track TT Series: July Series Standings Masters Men 50+ Todd Hubbell
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Terry Atwood
45 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Castle
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Kendra Duong
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
44 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Bascom
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
42 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
33 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Victor Duong
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt D'Elia
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 Lukas Hermes
35 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Sam Shiffman
29 Monday PIR: Series Standings Novice Men John LeBrun
2 Monday PIR: Series Standings Novice Women Kristy Huffman
29 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Steven Russell
48 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Jason Feig
45 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
35 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Michael Girard
43 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
37 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Mitch Gold
DNF Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 3 Ben Johnson
11 Tigard Crit Category 5 Men Dan Grabski
56 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 3 Michael Girard
89 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 3 Ben Johnson
31 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 3 Michael Girard
69 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 3 Ben Johnson
66 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 3 Michael Girard
66 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 3 Ben Johnson
52 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 3 Michael Girard
59 Cascade Classic Men Category 3 Michael Girard
23 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Johnathan White
33 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Mitch Gold
25 Monday PIR: Series Standings Novice Men John LeBrun
2 Monday PIR: Series Standings Novice Women Kristy Huffman
25 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Steven Russell
18 Monday PIR Novice Men John LeBrun
40 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
30 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Michael Girard
41 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
44 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Jason Feig
23 Monday PIR Masters Men 4/5 Sam Shiffman
39 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Rick Zimmerman
32 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Victor Duong
42 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Castle
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
52 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Bascom
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Kendra Duong
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
54 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
11 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined David Tarries
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Category 5 Men David Tarries
3 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 55+ Russ Patterson
31 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Russ Patterson
4 Gresham Crit Masters 35+ 4/5 David McCasker
6 Gresham Crit Category 5 Men Dan Grabski
2 Gresham Crit Category 4 Men David McCasker
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Pursuit Masters 2K Pursuit Malcolm Johnson
7 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 50+ 500m Malcolm Johnson
13 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Girard
11 Mt. Tabor Series Fixed Gear Einar Traa
21 Mt. Tabor Series Men 3 Sean Thielen
7 TRC Mst/Jr Track TT Series Masters Men 50+ Malcolm Johnson
11 TRC Mst/Jr Track TT Series Masters Men 50+ Einar Traa
10 TRC Mst/Jr Track TT Series Masters Men 50+ Todd Hubbell
10 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
14 Monday PIR Novice Men John LeBrun
2 Monday PIR: Series Standings Novice Women Kristy Huffman
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Brennan Gilbert
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Rick Zimmerman
39 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Victor Duong
50 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
61 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Castle
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Kendra Duong
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Girard
37 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Jason Feig
34 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
23 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Michael Girard
32 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
25 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Mitch Gold
17 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Steven Russell
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Brion Barnett
20 Monday PIR: Series Standings Novice Men John LeBrun
22 Monday PIR Masters 4/5 Mitch Gold
2 Monday PIR Novice Women Kristy Huffman
10 Monday PIR Masters 4/5 Steven Russell
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Sean Thielen
9 High Desert Omnium Road Race Women 4/5 Cindy McCasker
3 OBRA Track Championships Category 5 Men Putsuit Todd Klapwyk
13 High Desert Omnium Road Race Masters Men 3/4/5 40+ David McCasker
6 OBRA Track Championships Category 5 Men Points Race Dan Grabski
5 OBRA Track Championships Category 5 Men Points Race Klapwyk Todd
25 St. Honore Criterium Category 4/5 Dan Grabski
12 High Desert Omnium Women 4/5 Cindy McCasker
4 OBRA Track Championships Category 5 Men Dan Grabski
6 Downtown Longview Twilight Crit Series Category 4/5 Rick Zimmerman
3 OBRA Track Championships Category 5 Men Todd Klapwyk
27 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
20 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
18 Monday PIR Novice Men John LeBrun
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Girard
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Jason Feig
29 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
41 Six Hours of Mt Hood Solo Men Paul Bascom
5 Six Hours of Mt Hood Solo Women Maggie Rising
8 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
16 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
30 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
2 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
3 Alpenrose Six Day Category 5 Men Dan Grabski
23 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Jeffrey Pollock
38 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
31 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
7 Downtown Longview Twilight Crit Series Category 4/5 Rick Zimmerman
36 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
36 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
4 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
20 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
3 Alpenrose Six Day Category 4/5 Men Nick Manz
6 Alpenrose Six Day Senior Men Julian Deiss
2 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
24 Mt. Tabor Series Category 3 Sean Thielen
10 Mt. Tabor Series Fixed Gear Einar Traa
1 Alpenrose Six Day Men B Gregg Magnus
1 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Men B Gregg Magnus
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Men B Sasha Lacey
14 Mt. Tabor Series Category 4 Sam Shiffman
10 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Girard
3 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Omnium Gregg Magnus
31 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Johnathan White
1 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
4 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Omnium Sasha Lacey
1 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Madison Gregg Magnus
1 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Madison Sasha Lacey
1 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Overall Gregg Magnus
1 Alpenrose Six Day Men B Gregg Magnus
1 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Overall Sasha Lacey
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Larry Chow
23 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Sam Shiffman
14 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Scott Kelly
9 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Erik Spillman
4 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Mike Snelson
2 Monday PIR: June Series Standings Novice Women Devora Rubin
26 Monday PIR: June Series Standings Novice Men Terry LeBrun
34 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
1 Alpenrose Six Day Men B Gregg Magnus
4 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
1 Alpenrose Six Day Men B Sasha Lacey
3 Monday PIR Novice Women Devora Rubin
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Snelson
14 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 Dan Grabski
23 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Michael Girard
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Girard
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jeffrey Pollock
44 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Castle
48 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
15 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Javad Simonsen
6 Pickett's Charge XC Category 2 Women 35+ Maggie Rising
10 Pickett's Charge XC Category 2 Men 55+ Russell Speirn
20 Pickett's Charge XC Category 2 Men 45-54 Paul Bascom
7 Alpenrose Thursdays Category 3 Gregg Magnus
2 Alpenrose Thursdays Madison B Gregg Magnus
2 Alpenrose Thursdays Madison B Sasha Lacey
9 Alpenrose Thursdays Category 3 Sasha Lacey
14 Mt. Tabor Series Men 4 Sasha Lacey
19 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Girard
6 Mt. Tabor Series Men 3 Michael Girard
24 Mt. Tabor Series Men 3 Sean Thielen
11 Mt. Tabor Series Fixed Gear Einar Traa
11 TRC Mst/Jr Track TT Series: June Series Standings Masters Men 50+ Malcolm Johnson
12 TRC Mst/Jr Track TT Series: June Series Standings Masters Men 50+ Todd Hubbell
22 Tuesday PIR Category 3/4 Erik Spillman
25 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Johnathan White
9 TRC Mst/Jr Track TT Series: 2k Masters Men 50+ Einar Traa
8 TRC Mst/Jr Track TT Series: 2k Masters Men 50+ Malcolm Johnson
16 TRC Mst/Jr Track TT Series: June Series Standings Masters Men 50+ Einar Traa
12 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Scott Kelly
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Terry Atwood
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
12 Monday PIR Novice Men John LeBrun
2 Monday PIR Novice Women Devora Rubin
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
23 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Javad Simonsen
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kendra Duong
50 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Castle
47 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
42 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Victor Duong
22 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Michael Girard
21 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Sam Shiffman
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Snelson
11 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Mike Snelson
5 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Erik Spillman
2 Monday PIR - Series Standings Novice Women Devora Rubin
20 Monday PIR - Series Standings Novice Men Terry LeBrun
15 Monday PIR Masters Men 4/5 Sam Shiffman
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Girard
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
4 Test of Endurance 50/100 Category 2/35+ Women Maggie Rising
26 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 50-59 Mitch Gold
18 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 50-59 Scott Kelly
16 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 50-59 jamie cobb
DNF OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 40-49 Erik Spillman
DNF OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 40-49 Ben Johnson
10 OBRA RR Championships Day 2 Masters 30-39 Jeffrey Pollock
5 Fast Twitch Fridays Beginner Men Todd Klapuyk
4 Fast Twitch Fridays Beginner Men Dan Grabski
3 Alpenrose Thursdays Masters Men Sasha Lacey
27 Mt. Tabor Series Men 5 Nate Shoemaker
17 Mt. Tabor Series Fixed Gear Einar Traa
24 Mt. Tabor Series Men 3 Sean Thielen
18 Mt. Tabor Series Men 4 Michael Aylward
17 Mt. Tabor Series Men 4 Sasha Lacey
4 Mt. Tabor Series Masters 40+ Michael Girard
19 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Johnathan White
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kendra Duong
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
33 Monday PIR Masters Men 4/5 Dan Grabski
23 Monday PIR Masters Men 4/5 Sam Shiffman
14 Monday PIR Masters Men 4/5 Scott Kelly
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Erik Spillman
23 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Javad Simonsen
6 Monday PIR Novice Women Devora Rubin
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
81 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Kadam Bhagwan
79 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Rick Zimmerman
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Dean Lee
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Terry Atwood
53 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Victor Duong
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
10 Monday PIR Novice Men Terry LeBrun
16 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Sam Shiffman
9 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Scott Kelly
4 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Erik Spillman
6 Monday PIR - Series Standings Novice Women Devora Rubin
16 Monday PIR - Series Standings Novice Men Terry LeBrun
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
DNF Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Jeffrey Pollock
18 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Michael Girard
99 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Jeffrey Pollock
105 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Jeffrey Pollock
57 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Jeffrey Pollock
13 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Michael Girard
7 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Michael Girard
47 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Jeffrey Pollock
7 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Michael Girard
1 Humbug Hurryup Men Category 2/35-44 David Tarries
1 Humbug Hurryup Men Category 2 45-54 Larry Chow
110 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Michael Girard
104 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Jeffrey Pollock
14 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Michael Girard
19 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Michael Girard
4 Alpenrose Thursdays Masters Sasha Lacey
16 Mt. Tabor Series Category 4 Men Sasha Lacey
6 Mt. Tabor Series Category 5 Men Dominic Mara
6 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Girard
34 Mt. Tabor Series Category 4 Men Scott Kelly
23 Mt. Tabor Series Category 3 Men Jason Feig
18 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Thielen
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Michael Aylward
10 TRC Mst/Jr Track TT Series: 500m Masters Men 50+ Todd Hubbell
10 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
9 TRC Mst/Jr Track TT Series: 500m Masters Men 50+ Malcolm Johnson
4 TRC Mst/Jr Track TT Series: Kilo Masters Men 50+ Todd Hubbell
14 TRC Mst/Jr Track TT Series: 500m Masters Men 50+ Einar Traa
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Maggie Rising
68 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Stewart Campbell
34 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Rick Zimmerman
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Javad Simonsen
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Terry Atwood
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Malcolm Johnson
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Russell Speirn
27 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
26 Monday PIR Masters Men 4/5 Erik Spillman
9 Monday PIR Masters Men 4/5 Sam Shiffman
5 Monday PIR Masters Men 4/5 Scott Kelly
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
73 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Todd Hubbell
1 OBRA TTT: Combined Combined Jeffrey Pollock
1 OBRA TTT Senior Men Jeffrey Pollock
DNF OBRA TTT Men 3 Mike Snelson
DNF OBRA TTT Men 3 Michael Girard
DNF OBRA TTT Men 3 Paul Formiller
DNF OBRA TTT Men 3 Brion Barnett
1 OBRA TTT Women 4 Ann Davidson
1 OBRA TTT Women 4 Erika Pollock
8 Alpenrose Heartbreaker Men 5 Points Race Mitch Govo
7 Alpenrose Heartbreaker Men 5 Points Race Dan Grabski
1 OBRA TTT Women 4 Susie Rabiah
1 OBRA TTT Women 4 Cindy McCasker
17 OBRA TTT: Combined Combined Cindy McCasker
8 Return on the Jedi XC Category 2 Men 45-54 Paul Bascom
4 Return on the Jedi XC Category 2 Women 35+ Maggie Rising
13 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Men 4/5 Dan Grabski
2 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Men 4/5 David McCasker
1 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Masters Men 50+ Category 3/4/5 David McCasker
41 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Stewart Campbell
16 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined David Tarries
3 Mary's Peak Hillclimb Category 4/5 Men David Tarries
1 Mary's Peak Hillclimb Masters 30+ Men Stewart Campbell
4 Mary's Peak Hillclimb Masters 50+ Men Mitch Gold
DNF Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Sasha Lacey
9 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Girard
19 Mt. Tabor Series Men 3 Sean Thielen
16 Tuesday PIR: May Series Standings Category 4 Scott Kelly
26 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Johnathan White
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
33 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Erik Spillman
70 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jonathan McCoy
50 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
39 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Mitch Gold
3 Monday PIR - May Series Standings Novice Women Devora Rubin
53 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Erik Spillman
61 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 David Tarries
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Erik Spillman
20 Monday PIR Masters Men 4/5 Scott Kelly
3 Western Bike Works TT @ PIR Men 1/2 Jeffrey Pollock
3 Western Bike Works TT @ PIR Men 3 Michael Girard
7 Western Bike Works TT @ PIR Men 3 Paul Formiller
74 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Dan Grabski
2 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Jeffrey Pollock
67 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Cindy McCasker
51 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Malcolm Johnson
60 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Russ Patterson
3 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 30+ Dan Grabski
13 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Michael Girard
4 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Jeffrey Pollock
1 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 30+ Jeffrey Pollock
1 Western Bike Works TT @ PIR Masters Women 50+ Cindy McCasker
5 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 60+ Malcolm Johnson
10 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 50+ Russ Patterson
34 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Paul Formiller
DNF Sisters Stampede Category 2 Men 55+ Russell Speirn
42 Sisters Stampede Category 2 Men 45-54 Paul Bascom
12 Sisters Stampede Category 2 Men 55+ Mark Hildebrandt
7 Sisters Stampede Category 2 Women 35+ Maggie Rising
1 Bend Don't Brake Masters Women 50+ Cindy McCasker
2 Bend Don't Brake Men 4/5 David McCasker
3 Bend Don't Brake Men 4/5 Erik Spillman
5 Fast Twitch Fridays Beginner Men Dan Grabski
21 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Johnathan White
3 Twilight Time Trial Series Men 3 Gregg Magnus
8 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Gregg Magnus
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Desmond
29 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Erik Spillman
13 Tuesday PIR - Series Standings Category 4 Scott Kelly
10 Tuesday PIR Category 3/4 Erik Spillman
34 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Mitch Gold
3 Monday PIR: Series Standings Novice Women Devora Rubin
45 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
49 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Erik Spillman
57 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 David Tarries
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Girard
8 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4 Sam Shiffman
3 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4 David Bachman
1 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4 Sean Bergman
7 Spring Thaw XC Singlespeed Open John Foulston
4 Alpenrose Thursdays Masters 50+ Malcolm Johnson
5 Alpenrose Thursdays Masters 40+ Sasha Lacey
90 Tuesday PIR Category 1/2/3 Otis Rubottom
17 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Paul Formiller
23 Tuesday PIR Men 5 Adam Valls
4 Twilight Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Formiller
26 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
52 Monday PIR Masters Men 4/5 David Tarries
44 Monday PIR Masters Men 4/5 Erik Spillman
6 Monday PIR Novice Women Devora Rubin
38 Monday PIR Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
6 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Women 35+ Maggie Rising
39 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 35-44 Paul Bascom
15 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 3 Jeff Ballantine
8 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 40+ David Bachman
2 OBRA RR Championships Day 1 Category 3/40+ Michael Girard
10 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 40+ Erik Spillman
4 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 40+ Sean Bergman
3 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 50+ jamie cobb
2 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 50+ David McCasker
4 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 3 Jeffrey Pollock
1 Fast Twitch Fridays Masters 60+ Malcolm Johnson
4 Alpenrose Thursdays Masters 50+ Malcolm Johnson
8 Alpenrose Thursdays Masters 50+ Einar Traa
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Al Urbanski
6 Tuesday PIR Men 4 Scott Kelly
70 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brent Casady
78 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff
53 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
3 Monday PIR Novice Women Devora Rubin
29 Monday PIR Masters Men 4/5 Mitch Gold
38 Monday PIR Masters Men 4/5 Sam Shiffman
57 Monday PIR Masters Men 4/5 Dan Grabski
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Girard
19 Monday PIR Masters Men 4/5 Yonsoo Lee
15 Montinore Road Race Men 1/2 Brendan Treacy
3 Coast Hills Classic XC Men Category 1 19-34 Jeff Ballantine
9 Coast Hills Classic XC Men Category 2 45-54 Paul Bascom
4 Coast Hills Classic XC Men Category 2 55+ Russell Speirn
1 Coast Hills Classic XC Women Category 2 45-54 Maggie Rising
25 Montinore Road Race Masters 35+ Category 4/5 John Foulston
19 Montinore Road Race Masters 35+ Category 4/5 Scott Kelly
4 Montinore Road Race Masters 35+ Category 4/5 Sasha Lacey
3 As the Raven Flies TT Masters 30+ Men Dan Grabski
DNS As the Raven Flies TT Masters 50+ Men Todd Hubbell
2 As the Raven Flies TT Masters 50+ Women Cindy McCasker
2 As the Raven Flies TT Masters 30+ Men Stewart Campbell
DNS As the Raven Flies TT Category 4/5 Men Sean Bergman
63 As the Raven Flies TT: Combined Combined Stewart Campbell
77 As the Raven Flies TT: Combined Combined Dan Grabski
60 As the Raven Flies TT: Combined Combined Cindy McCasker
2 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 30+ Men Stewart Campbell
3 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 30+ Men Dan Grabski
10 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 50+ Men Russ Patterson
10 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 60+ Men Malcolm Johnson
1 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 50+ Women Cindy McCasker
7 Alpenrose Thursdays Masters 50+ Einar Traa
5 Alpenrose Thursdays Masters 50+ Malcolm Johnson
7 Tuesday PIR Category 3/4 Johnathan White
16 Monday PIR-April Series Standings Masters 4/5 Yonsoo Lee
12 Monday PIR-April Series Standings Masters 4/5 Geoff Talbot
5 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 19-34 Jeff Ballantine
5 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Category 2/35+ Maggie Rising
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 55+ Mark Hildebrandt
19 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 45-54 Paul Bascom
10 Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Michael Girard
4 Eugene Roubaix Masters Men 4/5 David McCasker
42 As the Raven Flies TT: Combined Combined Malcolm Johnson
33 As the Raven Flies TT: Combined Combined Russ Patterson
1 As the Raven Flies TT Masters 50+ Women Cindy McCasker
6 As the Raven Flies TT Masters 60+ Men Malcolm Johnson
DNS As the Raven Flies TT Masters 50+ Men Todd Hubbell
8 As the Raven Flies TT Masters 50+ Men Russ Patterson
8 Eugene Roubaix Masters Men 4/5 Erik Spillman
13 Eugene Roubaix Masters Men 4/5 Sean Bergman
5 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Men Category 2/3 35+ Javad Simonsen
38 As the Raven Flies TT: Combined Combined Cindy McCasker
7 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 40+ Men Brion Barnett
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 4/5 Sean Bergman
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 1/2/3 Michael Girard
1 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 40+ Men Michael Girard
4 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 40+ Men Sean Bergman
1 Tuesday PIR: April Series Standings Category 4 Johnathan White
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
3 Tuesday PIR Category 4 Men Johnathan White
28 Monday PIR Men 4/5 Yonsoo Lee
30 Monday PIR Men 4/5 Sean Bergman
39 Monday PIR Men 4/5 Rick Zimmerman
DNF Monday PIR Men 4/5 Dan Grabski
DNF Monday PIR Novice Men Chris Johnston
97 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Todd Hubbell
77 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Stewart Campbell
81 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Dan Grabski
55 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Russ Patterson
1 Beautiful Estacada Time Trial Masters Women 50+ Cindy McCasker
68 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Malcolm Johnson
21 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 50+ Todd Hubbell
10 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 60+ Einar Traa
2 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 30-39 Stewart Campbell
84 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Einar Traa
61 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Cindy McCasker
3 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 30-39 Dan Grabski
DNF Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 40-49 Michael Girard
17 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 50+ Russ Patterson
6 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 60+ Malcolm Johnson
6 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 40+ Men Sean Bergman
7 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 40+ Men Brion Barnett
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 40+ Men Michael Girard
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 1/2/3 Michael Girard
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Sean Bergman
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
1 Tuesday PIR Men Category 4 Johnathan White
12 Monday PIR Masters Men 4/5 Erik Spillman
29 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Girard
17 Monday PIR Novice Men Victor Delgado
5 Monday PIR Masters Men 4/5 Geoff Talbot
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Yonsoo Lee
30 Monday PIR Masters Men 4/5 Rick Zimmerman
24 Monday PIR Masters Men 4/5 Dan Grabski
26 Monday PIR Masters Men 4/5 Sean Bergman
27 Kings Valley RR Masters 40+ (Category 3/4/5) Erik Spillman
7 Kings Valley RR Women 40+ Category 3/4 Maggie Rising
16 Kings Valley RR Masters 50+ (Category 3/4/5) Jeff Golden
DNF Kings Valley RR Masters 40+ (Category 3/4/5) David Bachman
17 Kings Valley RR Masters 40+ (Category 3/4/5) Sean Bergman
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 1/2/3 Brion Barnett
33 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Bradley Buselli
35 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Zach Rotstein
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 40+ Men Michael Girard
6 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 40+ Men Brion Barnett
3 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Jeffrey Pollock
1 Western Bike Works TT @ PIR Men 3 Jeffrey Pollock
1 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 30+ Jeffrey Pollock
4 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 30+ Stewart Campbell
5 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 30+ Dan Grabski
7 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 40+ Paul Formiller
DNS Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 40+ Michael Girard
14 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 50+ Russ Patterson
5 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 60+ Malcolm Johnson
3 Western Bike Works TT @ PIR Women 4/5 Erika Pollock
2 Western Bike Works TT @ PIR Masters Women 50+ Cindy McCasker
37 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Paul Formiller
67 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Russ Patterson
69 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Malcolm Johnson
98 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Erika Pollock
83 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Cindy McCasker
2 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Jeffrey Pollock
90 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Dan Grabski
78 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Stewart Campbell
23 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 4/5 Erik Spillman
32 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 4/5 Sam Shiffman
7 Piece of Cake RR Masters Women 40+ Maggie Rising
16 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 4/5 Sean Bergman
7 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 2/3 Michael Girard
19 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 4/5 Mitch Gold
46 Piece of Cake RR Men 4/5 Dan Grabski
DNF Piece of Cake RR Men 3 Sean Thielen
15 Piece of Cake RR Men 3 Ben Johnson
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 1/2/3 Men Michael Girard
DNF Rose Garden Circuit Race Series Senior Men (Category 1/2/3) Sean Thielen
4 Peak Sports Mudslinger XC Women Category 2/35+ Maggie Rising
14 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2 45-54 Paul Bascom
7 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2 55+ Mark Hildebrandt
29 Banana Belt Masters Men 4/5 Sam Shiffman
11 Banana Belt: Series Points Masters Men 1/2/3 Michael Girard
2 Banana Belt: Series Points Masters Men 4/5 Sean Bergman
9 Banana Belt: Series Points Men 50+ jamie cobb
2 Banana Belt: Series Points Men 60+ Jeff Golden
11 Banana Belt Masters Men 1/2/3 Michael Girard
DNF Banana Belt Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
2 Banana Belt Masters Men 4/5 Sean Bergman
18 Banana Belt Masters Men 4/5 Scott Kelly
36 Banana Belt Masters Men 4/5 Russ Patterson
35 Banana Belt Masters Men 4/5 David Bachman
DNF Banana Belt Men 5 Dan Grabski
2 Banana Belt Men 60+ Jeff Golden
9 Banana Belt Men 50+ jamie cobb
9 Banana Belt Series Standings Men 60+ Terry Atwood
3 Banana Belt Series Standings Masters Men 4/5 Sean Bergman
2 Banana Belt: Hot Spots Men 3 Hotspot Jeffrey Pollock
2 Banana Belt Men Category 3 Jeffrey Pollock
3 Banana Belt Men Category 3 Ben Johnson
2 Banana Belt Masters Men 4/5 Erik Spillman
3 Banana Belt Masters Men 4/5 Sean Bergman
9 Banana Belt Masters Men 4/5 Sam Shiffman
DNF Banana Belt Masters Men 60+ Jeff Golden
DNF Banana Belt Masters Men 4/5 David Bachman
2 Banana Belt: Series Points Men Category 3 Jeffrey Pollock
3 Banana Belt: Series Points Men Category 3 Ben Johnson
2 Banana Belt: Series Points Masters Men 4/5 Erik Spillman
3 Banana Belt: Series Points Masters Men 4/5 Sean Bergman
9 Banana Belt: Series Points Masters Men 4/5 Sam Shiffman
2 Banana Belt Series Standings Men 3 Jeffrey Pollock
6 Banana Belt Series Standings Men 3 Ben Johnson
27 Banana Belt Series Standings Men 3 Michael Girard
2 Banana Belt Series Standings Masters Men 4/5 Erik Spillman
8 Banana Belt Series Standings Masters Men 4/5 David Bachman
14 Banana Belt Series Standings Masters Men 4/5 Sam Shiffman
10 Banana Belt Series Standings Men 60+ Malcolm Johnson
16 Banana Belt Series Points Men 3 Michael Girard
12 Banana Belt Men 3 Ben Johnson
28 Banana Belt Men 3 Ben Johnson
32 Banana Belt Men 3 Michael Girard
19 Banana Belt Masters Men 1/2/3 Michael Girard
2 Banana Belt Men 3 Jeffrey Pollock
2 Banana Belt Masters Men 4/5 Sean Bergman
4 Banana Belt Masters Men 4/5 Erik Spillman
22 Banana Belt Men 50+ Scott Kelly
19 Banana Belt Masters Men 4/5 Sam Shiffman
17 Banana Belt Men 50+ jamie cobb
5 Banana Belt Men 60+ Jeff Golden
10 Banana Belt Men 60+ Terry Atwood
11 Banana Belt Men 60+ Malcolm Johnson
25 Banana Belt Men 3 Brion Barnett
15 Banana Belt Men 3 Michael Girard
1 Banana Belt Men 3 Jeffrey Pollock
10 Banana Belt Series Points Men 60+ Malcolm Johnson
9 Banana Belt Series Points Men 60+ Terry Atwood
6 Banana Belt Series Points Masters Men 4/5 Erik Spillman
5 Banana Belt Series Points Masters Men 4/5 Sean Bergman
3 Banana Belt Series Points Masters Men 4/5 David Bachman
2 Banana Belt Series Points Men 3 Jeffrey Pollock
DNF Banana Belt Men 3 Jason Feig
3 Banana Belt Masters Men 4/5 David Bachman
5 Banana Belt Masters Men 4/5 Sean Bergman
6 Banana Belt Masters Men 4/5 Erik Spillman
16 Banana Belt Masters Men 4/5 Sam Shiffman
16 Banana Belt Men 50+ jamie cobb
31 Banana Belt Men 3 Gregg Magnus
43 Banana Belt Men 5 Yonsoo Lee
10 Banana Belt Men 60+ Malcolm Johnson
9 Banana Belt Men 60+ Terry Atwood
12 Banana Belt Masters Men 4/5 David Bachman
31 Echo Red to Red Category 2 45-54 Men Paul Bascom
12 Echo Red to Red Category 2 55+ Men Russell Speirn
2 Echo Red to Red Category 3 35-44 Men Larry Chow
15 Echo Red to Red Category 3 35-44 Men Matt D'Elia
17 Echo Red to Red Clydesdale 200+ Men Dean Lee
3 Echo Red to Red Category 2/35+ Women Maggie Rising
11 Echo Red to Red Category 2 45-54 Men Michael Kender
208 Jack Frost TT: Combined Combined Jamie Gilchrist
179 Jack Frost TT: Combined Combined Terry Atwood
135 Jack Frost TT: Combined Combined Malcolm Johnson
99 Jack Frost TT: Combined Combined Russ Patterson
169 Jack Frost TT: Combined Combined Johnathan White
153 Jack Frost TT: Combined Combined Erik Spillman
73 Jack Frost TT: Combined Combined Paul Formiller
12 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Girard
171 Jack Frost TT: Combined Combined Stewart Campbell
4 Jack Frost TT: Combined Combined Jeffrey Pollock
170 Jack Frost TT: Combined Combined Dan Grabski
11 Jack Frost TT Men 60+ Terry Atwood
7 Jack Frost TT Men 60+ Malcolm Johnson
20 Jack Frost TT Men 50-59 Russ Patterson
37 Jack Frost TT Men 40-49 Johnathan White
34 Jack Frost TT Men 40-49 Erik Spillman
1 Jack Frost TT Men 3 Jeffrey Pollock
1 Jack Frost TT Men 40-49 Michael Girard
29 Jack Frost TT Men 4/5 Jamie Gilchrist
7 Jack Frost TT Men 30-39 Stewart Campbell
6 Jack Frost TT Men 30-39 Dan Grabski
18 Jack Frost TT Men 40-49 Paul Formiller
5 Cherry Pie Men 60+ Malcolm Johnson
4 Cherry Pie Men 60+ Terry Atwood
DQ Cherry Pie Men 50+ jamie cobb
21 Cherry Pie Men 50+ Scott Kelly
23 Cherry Pie Men 3 Jeffrey Pollock
7 Cherry Pie Men 3 Michael Girard
5 Cherry Pie Women Category 4/5-40/50+ Maggie Rising
8 Cherry Pie Men 4/5-50/60+ Russ Patterson
6 Cherry Pie Men 4/5-50/60+ Scott Kelly
7 Cherry Pie Men 4/5-40+ Sean Bergman
6 Cherry Pie Men 4/5-40+ David Bachman