Portland Velo Racing Team

Event Name
38 USGP of Cyclocross Erik Spillman
65 USGP of Cyclocross Jeff Ballantine
45 USGP of Cyclocross Salvatore Bondi
40 USGP of Cyclocross Ben Johnson
56 USGP of Cyclocross Kevin O'Connell
21 USGP of Cyclocross Todd Rosier
DNS USGP of Cyclocross Ed Kreefer
8 USGP of Cyclocross Jeff Ballantine
DNS USGP of Cyclocross John Foulston
43 USGP of Cyclocross Ed Kreefer
13 USGP of Cyclocross Todd Rosier
11 USGP of Cyclocross Russell Speirn
47 USGP of Cyclocross Salvatore Bondi
33 USGP of Cyclocross Ben Johnson
33 USGP of Cyclocross Erik Spillman
DNS USGP of Cyclocross Mark Biedrzycki
50 USGP of Cyclocross Kevin O'Connell
5 Psycho Cross Pseries Gregg Magnus
12 Psycho Cross Pseries: Series Standings Gregg Magnus
20 Kruger's Crossing CCX Russ Rainforth
3 Kruger's Crossing CCX Jeff Ballantine
21 Kruger's Crossing CCX Malcolm Johnson
20 Kruger's Crossing CCX Marc Mazzocco
16 Kruger's Crossing CCX Steve Brown
18 Kruger's Crossing CCX Linda Ellison
41 Kruger's Crossing CCX Erik Spillman
13 Kruger's Crossing CCX Paul Formiller
15 Kruger's Crossing CCX John Foulston
42 Kruger's Crossing CCX Matt D'Elia
45 Kruger's Crossing CCX Tom Ricciardi
35 Cross Crusade Glen Bolen
65 Cross Crusade Paul Formiller
66 Cross Crusade Tom Ricciardi
26 Cross Crusade Kevin O'Connell
36 Cross Crusade Russell Speirn
39 Cross Crusade Steve Brown
44 Cross Crusade Marc Mazzocco
56 Cross Crusade Malcolm Johnson
5 Cross Crusade Jeff Ballantine
6 Cross Crusade Mitch Lee
27 Cross Crusade Ben Johnson
148 Cross Crusade Ed Kreefer
26 Cross Crusade Kendra Duong
43 Cross Crusade Ellen Ballantine
52 Cross Crusade Cindy McCasker
106 Cross Crusade Victor Duong
72 Cross Crusade Burk Webb
34 Cross Crusade Mark Biedrzycki
23 Cross Crusade Todd Rosier
28 Cross Crusade Jeffery Otto
35 Cross Crusade Russ Rainforth
49 Cross Crusade Dennis Petross
88 Cross Crusade Tom Riciardi
25 Cross Crusade Ben Johnson
5 Cross Crusade Jeff Ballantine
4 Cross Crusade Mitch Lee
34 Cross Crusade Alex Kroman
19 Cross Crusade Todd Rosier
10 Cross Crusade Dana Benton
117 SSCXWC Tom Ricciardi
49 Cross Crusade Russ Rainforth
29 Cross Crusade Mark Biedrzycki
52 Cross Crusade Matt James
85 Cross Crusade Burk Webb
111 Cross Crusade Victor Duong
141 Cross Crusade Ed Kreefer
56 Cross Crusade Malcolm Johnson
55 Cross Crusade Steve Brown
16 Cross Crusade Kendra Duong
37 Cross Crusade Kevin O'Connell
93 Cross Crusade Tom Ricciardi
18 Cross Crusade Salvatore Bondi
14 Cross Crusade John Foulston
48 Cross Crusade Sherry Schwenderlauf
54 Cross Crusade Marc Mazzocco
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Russell Speirn
8 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series David McCasker
18 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Jeffery Otto
16 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Sasha Lacey
DNF OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Ben Johnson
5 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Alex Kroman
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Jeff Ballantine
14 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Todd Rosier
4 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Malcolm Johnson
62 Cross Crusade Matt D'Elia
37 Cross Crusade Dennis Petross
35 Cross Crusade Ellen Ballantine
35 Cross Crusade Sherry Schwenderlauf
22 Cross Crusade Alex Kroman
21 Cross Crusade Ben Johnson
7 Cross Crusade Jeff Ballantine
20 Cross Crusade Todd Rosier
44 Cross Crusade Malcolm Johnson
25 Cross Crusade Russell Speirn
56 Cross Crusade Brian Ratliff
60 Cross Crusade Michael Kender
59 Cross Crusade Javad Simonsen
55 Cross Crusade Sasha Lacey
26 Cross Crusade Paul Formiller
18 Cross Crusade John Foulston
62 Cross Crusade John Porter
21 Cross Crusade Russ Rainforth
DNF Cross Crusade Traci D'Elia
57 Cross Crusade Brian Ratliff
20 Cross Crusade Ben Johnson
18 Cross Crusade Alex Kroman
11 Cross Crusade Mitch Lee
15 Cross Crusade Todd Rosier
41 Cross Crusade Kevin O'Connell
40 Cross Crusade Malcolm Johnson
36 Cross Crusade Russell Speirn
66 Cross Crusade Matt D'Elia
54 Cross Crusade Michael Kender
50 Cross Crusade Sasha Lacey
30 Cross Crusade Javad Simonsen
26 Cross Crusade Paul Formiller
5 Cross Crusade John Foulston
58 Cross Crusade Burk Webb
47 Cross Crusade Victor Duong
21 Cross Crusade Russ Rainforth
31 Cross Crusade Ellen Ballantine
5 Cross Crusade Kendra Duong
35 Cross Crusade Sherry Schwenderlauf
22 Cross Crusade Jeff Ballantine
38 Cross Crusade Traci D'Elia
28 Cross Crusade Sierra Callahan
53 Cross Crusade Cindy McCasker
24 Cross Crusade Kendra Duong
18 Cross Crusade Dana Benton
42 Cross Crusade Traci D'Elia
78 Cross Crusade Jeffrey Henderson
44 Cross Crusade Brian Ratliff
23 Cross Crusade Ben Johnson
21 Cross Crusade Alex Kroman
18 Cross Crusade Mitch Lee
3 Cross Crusade Jeff Ballantine
21 Cross Crusade Todd Rosier
54 Cross Crusade Malcolm Johnson
50 Cross Crusade Marc Mazzocco
41 Cross Crusade Russell Speirn
33 Cross Crusade Kevin O'Connell
31 Cross Crusade David McCasker
83 Cross Crusade Matt D'Elia
78 Cross Crusade Amit Kobrowski
55 Cross Crusade Javad Simonsen
41 Cross Crusade Sasha Lacey
50 Cross Crusade Sherry Schwenderlauf
32 Cross Crusade Paul Formiller
20 Cross Crusade Salvatore Bondi
18 Cross Crusade John Foulston
112 Cross Crusade Ed Kreefer
78 Cross Crusade Burk Webb
51 Cross Crusade Mark Biedrzycki
110 Cross Crusade Victor Duong
62 Cross Crusade Dennis Petross
2 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Jeff Ballantine
3 Willamette Valley Cross Series Alex Kroman
5 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Alex Kroman
14 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Brian Ratliff
3 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Jeffery Otto
7 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Paul Formiller
14 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Michael Kender
11 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Kevin O'Connell
5 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Malcolm Johnson
DNF Willamette Valley Cross Series Traci D'Elia
1 Willamette Valley Cross Series Jeff Ballantine
10 Willamette Valley Cross Series Brian Ratliff
5 Willamette Valley Cross Series Malcolm Johnson
45 Cross Crusade Russell Speirn
50 Cross Crusade Marc Mazzocco
56 Cross Crusade Malcolm Johnson
58 Cross Crusade Kevin O'Connell
13 Cross Crusade Jeff Ballantine
109 Cross Crusade Victor Duong
121 Cross Crusade Loren Castillo
37 Cross Crusade Dean Lee
26 Cross Crusade Matt James
46 Cross Crusade Mark Biedrzycki
29 Cross Crusade Ben Johnson
39 Cross Crusade Jeffery Anderson
58 Cross Crusade Brian Ratliff
50 Cross Crusade Dennis Petross
22 Cross Crusade Kendra Duong
49 Cross Crusade Ellen Ballantine
30 Cross Crusade Todd Rosier
18 Cross Crusade Steve Brown
42 Cross Crusade Traci D'Elia
142 Cross Crusade Ed Kreefer
8 Cross Crusade John Foulston
19 Cross Crusade Javad Simonsen
65 Cross Crusade Salvatore Bondi
79 Cross Crusade Michael Kender
103 Cross Crusade Matt D'Elia
34 Cross Crusade David McCasker
66 Cross Crusade Cindy McCasker
DNF Cross Crusade John Porter
25 Blind Date at the Dairy Brian Ratliff
93 Blind Date at the Dairy Loren Castillo
88 Blind Date at the Dairy Marc Mazzocco
72 Blind Date at the Dairy Victor Duong
27 Blind Date at the Dairy Matt D'Elia
25 Blind Date at the Dairy Mark Biedrzycki
16 Blind Date at the Dairy Leandra Paasch
4 Blind Date at the Dairy Dana Benton
27 Blind Date at the Dairy Traci D'Elia
49 Cross Crusade Amit Kobrowski
44 Cross Crusade Jeff Ballantine
14 Cross Crusade Alex Kroman
6 Cross Crusade Mitch Lee
18 Cross Crusade Todd Rosier
15 Cross Crusade Steve Brown
54 Cross Crusade Malcolm Johnson
39 Cross Crusade Russell Speirn
30 Cross Crusade David McCasker
26 Cross Crusade Kevin O'Connell
80 Cross Crusade Tom Ricciardi
66 Cross Crusade Javad Simonsen
DNF Cross Crusade Jeffery Anderson
30 Cross Crusade Paul Formiller
25 Cross Crusade Salvatore Bondi
17 Cross Crusade John Foulston
12 Cross Crusade Sasha Lacey
125 Cross Crusade Victor Duong
74 Cross Crusade Mark Biedrzycki
42 Cross Crusade Matt D'Elia
30 Cross Crusade Burk Webb
94 Cross Crusade Loren Castillo
13 Cross Crusade Jeffrey Henderson
3 Cross Crusade Gregg Magnus
48 Cross Crusade Russ Rainforth
52 Cross Crusade Dennis Petross
10 Cross Crusade Dana Benton
21 Cross Crusade Susan Chamberlain
27 Cross Crusade Kendra Duong
36 Cross Crusade Ellen Ballantine
46 Cross Crusade Cindy McCasker
15 Cross Crusade Sierra Callahan
46 Cross Crusade Traci D'Elia
50 Cross Crusade Sherry Schwenderlauf
99 Blind Date at the Dairy Gregg Magnus
23 Blind Date at the Dairy Traci D'Elia
7 Blind Date at the Dairy Matt D'Elia
21 Blind Date at the Dairy Mark Biedrzycki
59 Blind Date at the Dairy Marc Mazzocco
70 Blind Date at the Dairy Victor Duong
75 Blind Date at the Dairy Kevin O'Connell
87 Blind Date at the Dairy Russ Rainforth
95 Blind Date at the Dairy Loren Castillo
5 Blind Date at the Dairy Sierra Callahan
26 Blind Date at the Dairy Sherry Schwenderlauf
1 Blind Date at the Dairy Dana Benton
14 Blind Date at the Dairy Sasha Lacey
17 Blind Date at the Dairy Jeffery Otto
DNF Blind Date at the Dairy Brian Ratliff
13 Cross Crusade Sierra Callahan
10 Cross Crusade John Foulston
51 Cross Crusade Dean Lee
34 Cross Crusade Glen Bolen
5 Cross Crusade Gregg Magnus
128 Cross Crusade Victor Duong
49 Cross Crusade Russ Rainforth
24 Cross Crusade Paul Formiller
48 Cross Crusade Sasha Lacey
65 Cross Crusade Amit Kobrowski
74 Cross Crusade Javad Simonsen
79 Cross Crusade Michael Kender
13 Cross Crusade Salvatore Bondi
88 Cross Crusade Tom Ricciardi
46 Cross Crusade Traci D'Elia
32 Cross Crusade Kevin O'Connell
50 Cross Crusade Russell Speirn
54 Cross Crusade Marc Mazzocco
73 Cross Crusade Malcolm Johnson
74 Cross Crusade Einar Traa
18 Cross Crusade Dana Benton
53 Cross Crusade Ellen Ballantine
DNF Cross Crusade Ed Kreffer
169 Cross Crusade John Porter
78 Cross Crusade Mark Biedrzycki
54 Cross Crusade Mike Farthing
5 Cross Crusade Jeff Ballantine
17 Cross Crusade Mitch Lee
27 Cross Crusade Ben Johnson
38 Cross Crusade Alex Kroman
74 Cross Crusade Brian Ratliff
97 Cross Crusade Tom Riciardi
50 Cross Crusade Dennis Petross
18 Cross Crusade Steve Brown
36 Cross Crusade Todd Rosier
27 Cross Crusade Erik Spillman
15 Cross Crusade Matt James
7 Cross Crusade Matt D'Elia
24 Cross Crusade David McCasker
15 Willamette Valley Cross Series Kevin O'Connell
7 Willamette Valley Cross Series Kevin O'Connell
1 Willamette Valley Cross Series Jeffery Otto
3 Willamette Valley Cross Series Paul Formiller
8 Willamette Valley Cross Series Michael Kender
11 Willamette Valley Cross Series John Porter
7 Willamette Valley Cross Series Russell Speirn
5 Willamette Valley Cross Series Malcolm Johnson
19 Willamette Valley Cross Series David McCasker
2 Willamette Valley Cross Series Jeff Ballantine
6 Willamette Valley Cross Series Alex Kroman
14 Willamette Valley Cross Series Alex Kroman
19 Willamette Valley Cross Series Brian Ratliff
3 Willamette Valley Cross Series Jeffery Otto
8 Willamette Valley Cross Series Paul Formiller
19 Willamette Valley Cross Series Michael Kender
10 Willamette Valley Cross Series Brian Ratliff
24 Blind Date at the Dairy Loren Castillo
5 Blind Date at the Dairy Sierra Callahan
2 Blind Date at the Dairy Dana Benton
80 Blind Date at the Dairy John Porter
74 Blind Date at the Dairy Victor Duong
66 Blind Date at the Dairy Marc Mazzocco
37 Blind Date at the Dairy Gregg Magnus
35 Blind Date at the Dairy Mark Biedrzycki
31 Blind Date at the Dairy Kevin O'Connell
122 Blind Date at the Dairy Einar Traa
15 Blind Date at the Dairy Matt D'Elia
38 Blind Date at the Dairy Brian Ratliff
37 Blind Date at the Dairy Javad Simonsen
25 Blind Date at the Dairy Sasha Lacey
21 Blind Date at the Dairy Salvatore Bondi
5 Blind Date at the Dairy Jeff Ballantine
28 Battle at Barlow Ben Johnson
36 Battle at Barlow Brian Ratliff
38 Battle at Barlow Finnegans/Piscon Taylor Sam
11 Battle at Barlow Alex Kroman
9 Battle at Barlow Mitch Lee
5 Battle at Barlow Jeff Ballantine
19 Battle at Barlow Traci D'Elia
29 Battle at Barlow Malcolm Johnson
21 Battle at Barlow Russell Speirn
49 Battle at Barlow Tom Ricciardi
47 Battle at Barlow Javad Simonsen
30 Battle at Barlow Amit Kobrowski
14 Battle at Barlow John Foulston
10 Battle at Barlow Sasha Lacey
DNF Battle at Barlow Matt D'Elia
73 Battle at Barlow John Porter
51 Battle at Barlow Erik Spillman
9 Battle at Barlow Kristin Wille
14 Battle at Barlow Steve Brown
13 Battle at Barlow Todd Rosier
20 Blind Date at the Dairy Sage Fuller
22 Blind Date at the Dairy Steve Brown
DNF Blind Date at the Dairy Brian Ratliff
7 Blind Date at the Dairy Tuuli Hakala
1 Blind Date at the Dairy Dana Benton
22 Blind Date at the Dairy Tuuli Hakala
16 Blind Date at the Dairy Jeff Ballantine
32 Blind Date at the Dairy Sasha Lacey
17 Blind Date at the Dairy Matt D'Elia
23 Blind Date at the Dairy Loren Castillo
40 Blind Date at the Dairy Richard Desmond
46 Blind Date at the Dairy John Porter
6 Blind Date at the Dairy Sierra Callahan
2 Blind Date at the Dairy Dana Benton
48 Blind Date at the Dairy Marc Mazzocco
13 Blind Date at the Dairy Sage Fuller
6 Blind Date at the Dairy Sierra Callahan
93 Blind Date at the Dairy Einar Traa
56 Blind Date at the Dairy Victor Duong
22 Blind Date at the Dairy Sherry Schwenderlauf
24 Hood River Double Cross Brian Ratliff
6 Hood River Double Cross Alex Kroman
4 Hood River Double Cross Mitch Lee
22 Hood River Double Cross Russell Speirn
19 Hood River Double Cross Kevin O'Connell
24 Hood River Double Cross Sasha Lacey
21 Hood River Double Cross John Porter
4 Hood River Double Cross Mark Biedrzycki
8 Hood River Double Cross Dana Benton
24 Hood River Double Cross John Porter
3 Hood River Double Cross Loren Castillo
5 Hood River Double Cross Mitch Lee
25 Hood River Double Cross Einar Traa
18 Hood River Double Cross Russell Speirn
16 Hood River Double Cross Kevin O'Connell
7 Hood River Double Cross Cameron Millar-Griffin
18 Hood River Double Cross Burk Webb
22 Hood River Double Cross Paul Formiller
6 Hood River Double Cross Alex Kroman
18 Hood River Double Cross Paul Formiller
12 Hood River Double Cross Todd Rosier
9 Hood River Double Cross Dana Benton
2 Hood River Double Cross Kristin Wille
16 Psycho Cross Pseries Gregg Magnus
13 Psycho Cross Pseries Paul Formiller
1 Suffer'n on the Summit Mitch Lee
1 Suffer'n on the Summit Jeffery Otto
5 Pain on the Peak Loren Castillo
44 Pain on the Peak John Porter
13 Pain on the Peak Ben Johnson
19 Pain on the Peak Brian Ratliff
26 Pain on the Peak Tom Ricciardi
22 Pain on the Peak Salvatore Bondi
10 Pain on the Peak Sasha Lacey
16 Pain on the Peak Einar Traa
1 Pain on the Peak Alex Kroman
DNF Pain on the Peak Mitch Lee
4 Pain on the Peak Matt D'Elia
12 Pain on the Peak Matt James
21 Pain on the Peak Kevin O'Connell
40 Pain on the Peak Marc Mazzocco
5 Pain on the Peak Todd Rosier
6 Cross Over Stage Race Paul Formiller
3 Cross Over Stage Race Kevin O'Connell
3 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Kevin O'Connell
2 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Kevin O'Connell
6 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Paul Formiller
5 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Paul Formiller
8 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Paul Formiller
2 Cross Over Stage Race Kevin O'Connell
7 Cross Over Stage Race Paul Formiller
4 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Kevin O'Connell
59 Monday PIR John Porter
4 Monday PIR Cindy McCasker
17 Monday PIR: August Series Daryl Hemenway
14 Monday PIR: August Series Jeffery Otto
17 Monday PIR: August Series John Porter
22 Monday PIR: August Series Marc Mazzocco
2 Monday PIR: August Series Cindy McCasker
44 Monday PIR Mitch Gold
39 Monday PIR Kevin O'Connell
25 Monday PIR Marc Mazzocco
15 Monday PIR David McCasker
12 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 John Banks
4 Master's Track Championships: Team Sprints Traci D'Elia
12 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification John Banks
8 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Alex Kroman
54 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Alex Kroman
14 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined John Banks
19 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Alex Kroman
23 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium John Banks
7 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Alex Kroman
6 Master's Track Championships: Points Races Traci D'Elia
2 Master's Track Championships: Pursuits Traci D'Elia
4 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT John Banks
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Alex Kroman
2 Master's Track Championships: Pursuits Joseph Boquiren
25 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Alex Kroman
31 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race John Banks
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Alex Kroman
3 Master's Track Championships: 500 meter TT Traci D'Elia
30 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification John Banks
1 Master's Track Championships: 1 kilometer TT Robert Bigwood
3 Master's Track Championships: 1 kilometer TT Joseph Boquiren
3 Master's Track Championships: Sprints Traci D'Elia
4 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Alex Kroman
6 Fast Twitch Fridays: August Series Brian Ratliff
78 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined John Banks
48 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Alex Kroman
13 Fast Twitch Fridays: August Series Robert Bigwood
25 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue John Banks
7 Alpenrose Thursday Series Gregg Magnus
10 Alpenrose Thursday Series: August Series Joseph Boquiren
6 Alpenrose Thursday Series: August Series Brian Ratliff
7 Alpenrose Thursday Series: August Series Gregg Magnus
3 Alpenrose Thursday Series Brian Ratliff
6 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Einar Traa
4 Mst/Jr Track Race Series: August Series Traci D'Elia
41 Tuesday PIR Joseph Boquiren
4 Mst/Jr Track Race Series: August Series Robert Bigwood
19 Mst/Jr Track Race Series: August Series Einar Traa
1 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Traci D'Elia
16 Monday PIR Robert Bigwood
2 Monday PIR Cindy McCasker
10 Monday PIR Marc Mazzocco
4 High Cascades 100 Jeffery Otto
2 Team Beer Track Race Brian Ratliff
4 Team Beer Track Race Traci D'Elia
2 Fast Twitch Fridays Brian Ratliff
4 Alpenrose Thursday Series Joseph Boquiren
1 Mst/Jr Track Race Series: 1 kilometer TT Robert Bigwood
6 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Einar Traa
8 Mst/Jr Track Race Series: 1 kilometer TT Einar Traa
31 Tuesday PIR John Banks
2 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Robert Bigwood
23 Monday PIR Daryl Hemenway
20 Monday PIR Mitch Gold
2 Monday PIR Cindy McCasker
17 Monday PIR Robert Bigwood
17 Monday PIR Marc Mazzocco
96 OBRA Hillclimb Championship: Combined John Abcarius
DNS OBRA Hillclimb Championship Gregory Hartman
8 OBRA Hillclimb Championship Russ Patterson
6 OBRA Hillclimb Championship John Abcarius
25 OBRA Hillclimb Championship: Combined Alex Kroman
1 OBRA Hillclimb Championship Alex Kroman
126 OBRA Hillclimb Championship: Combined Russ Patterson
37 OBRA Criterium Championships Daryl Hemenway
12 OBRA Criterium Championships David McCasker
8 OBRA Criterium Championships David McCasker
23 OBRA Criterium Championships Joseph Boquiren
17 OBRA Criterium Championships Daryl Hemenway
14 OBRA Criterium Championships Shane Rankin
14 OBRA Criterium Championships Shane Rankin
16 OBRA Criterium Championships Kris Laats
34 OBRA Criterium Championships Paul Formiller
1 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
6 Mid-Summer Criterium Series Marc Mazzocco
10 Mid-Summer Criterium Series Kris Laats
5 Mid-Summer Criterium Series Geoff Talbot
6 Monday PIR: Series Standings Jeffery Otto
18 Monday PIR: Series Standings Marc Mazzocco
7 Monday PIR: Series Standings John Porter
7 Monday PIR: Series Standings Cindy McCasker
11 Monday PIR: Series Standings Daryl Hemenway
4 Monday PIR Cindy McCasker
15 Monday PIR steve lamper
37 Monday PIR Matt James
5 Monday PIR Daryl Hemenway
28 Monday PIR Mitch Gold
22 Monday PIR Kevin O'Connell
17 Monday PIR Marc Mazzocco
7 Monday PIR John Porter
3 Monday PIR Jeffery Otto
DNF Gresham Criterium Daryl Hemenway
16 Gresham Criterium Russell Speirn
23 Gresham Criterium Daryl Hemenway
8 Gresham Criterium Kris Laats
2 Gresham Criterium Jeff Ballantine
15 Gresham Criterium John Porter
5 Willamette Epic TT: Combined John Banks
3 Track National Qualifier: Team Pursuit (OBRA Championship) Traci D'Elia
1 Willamette Epic TT John Banks
7 Track National Qualifier: Team Sprints (OBRA Championship) Traci D'Elia
3 Track National Qualifier: Team Pursuit (OBRA Championship) Robert Bigwood
36 Portland Twilight Criterium Jeffrey Henderson
5 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
12 Mid-Summer Criterium Series Kris Laats
47 Tuesday PIR Michael Aylward
40 Tuesday PIR Daryl Hemenway
6 Tuesday PIR Matt D'Elia
9 Monday PIR John Porter
6 Portland Mountain Bike STXC Kristin Wille
4 Portland Mountain Bike STXC Jeff Ballantine
2 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
13 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
2 Portland Mountain Bike STXC John Foulston
11 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
26 Portland Mountain Bike STXC Kevin O'Connell
10 Monday PIR Marc Mazzocco
4 Portland Mountain Bike STXC Eileen Kelly-Foulston
10 Portland Mountain Bike STXC Sierra Callahan
6 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
87 OBRA TT Championships: 40K: Combined Shane Rankin
13 OBRA TT Championships: 40K Shane Rankin
6 OBRA TT Championships: 40K: Combined John Banks
7 OBRA TT Championships: 40K Alex Kroman
2 OBRA TT Championships: 40K Gregory Hartman
2 OBRA TT Championships: 40K Ron Babcock
146 OBRA TT Championships: 40K: Combined Susan Chamberlain
148 OBRA TT Championships: 40K: Combined Malcolm Johnson
71 OBRA TT Championships: 40K: Combined Gregory Hartman
23 OBRA TT Championships: 40K: Combined Todd Rosier
28 OBRA TT Championships: 40K: Combined Ron Babcock
64 OBRA TT Championships: 40K: Combined Alex Kroman
6 OBRA TT Championships: 40K Todd Rosier
5 OBRA TT Championships: 40K Susan Chamberlain
11 OBRA TT Championships: 40K Malcolm Johnson
1 OBRA TT Championships: 40K John Banks
3 Fast Twitch Fridays: July Series Jay Brown
13 Alpenrose Thursday Series: July Series Joseph Boquiren
11 Mst/Jr Track Race Series: July Series Traci D'Elia
19 Mst/Jr Track Race Series: July Series Einar Traa
5 Mst/Jr Track Race Series: July Series Robert Bigwood
38 Monday PIR: July Series John Connors
32 Monday PIR: July Series Dennis Petross
44 Monday PIR: July Series Marc Mazzocco
47 Monday PIR: July Series John Porter
17 Monday PIR: July Series Donovan Stewart
34 Monday PIR: July Series Malcolm Johnson
17 Monday PIR: July Series scott springer
10 Monday PIR: July Series Erika Pollock
6 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
24 Portland Mountain Bike STXC Kevin O'Connell
5 Portland Mountain Bike STXC Sierra Callahan
2 Portland Mountain Bike STXC Eileen Kelly-Foulston
6 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
5 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
16 Monday PIR John Porter
17 Monday PIR Mitch Gold
4 Monday PIR Cindy McCasker
2 OUCH Alex Kroman
28 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Shane Rankin
3 OUCH Todd Rosier
8 OUCH John Foulston
2 OUCH Gregory Hartman
37 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Amit Kobrowski
43 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Paul Formiller
54 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race alex gonzalez
19 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Jeffrey Pollock
17 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Dennis Petross
11 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Ben Johnson
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Ty Lambert
DNS Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Ron Babcock
81 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Salvatore Bondi
78 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race John Banks
73 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Brian Ratliff
25 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Mitch Lee
146 OUCH: Combined Einar Traa
38 OUCH: Combined Gregory Hartman
89 OUCH: Combined John Foulston
23 OUCH: Combined Todd Rosier
14 OUCH: Combined Alex Kroman
7 OUCH Einar Traa
254 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Jeffrey Pollock
160 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Ben Johnson
242 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Dennis Petross
149 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Mitch Lee
276 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Amit Kobrowski
312 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Shane Rankin
328 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Paul Formiller
356 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined alex gonzalez
161 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined John Banks
214 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Brian Ratliff
217 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Ron Babcock
301 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Salvatore Bondi
361 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Ty Lambert
63 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Amit Kobrowski
61 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium alex gonzalez
50 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Paul Formiller
49 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Shane Rankin
35 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Jeffrey Pollock
19 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Ben Johnson
90 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Ty Lambert
89 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Ron Babcock
11 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Dennis Petross
83 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Brian Ratliff
68 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Salvatore Bondi
67 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium John Banks
44 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Mitch Lee
51 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial alex gonzalez
41 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Paul Formiller
30 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Shane Rankin
19 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Amit Kobrowski
13 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Jeffrey Pollock
23 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Mitch Lee
31 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial John Banks
51 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Brian Ratliff
52 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Ron Babcock
80 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Salvatore Bondi
93 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Ty Lambert
5 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Ben Johnson
52 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Dennis Petross
54 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race alex gonzalez
38 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Paul Formiller
26 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Shane Rankin
21 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Amit Kobrowski
19 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Dennis Petross
14 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Ben Johnson
9 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Jeffrey Pollock
91 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Brian Ratliff
90 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Ty Lambert
82 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race John Banks
80 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Ron Babcock
26 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Mitch Lee
3 Fast Twitch Fridays Jay Brown
86 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Salvatore Bondi
5 Alpenrose Thursday Series Joseph Boquiren
81 Cascade Cycling Classic Salvatore Bondi
12 Mid-Summer Criterium Series Marc Mazzocco
19 Cascade Cycling Classic Mitch Lee
74 Cascade Cycling Classic Brian Ratliff
79 Cascade Cycling Classic John Banks
52 Cascade Cycling Classic alex gonzalez
10 Mid-Summer Criterium Series Matt D'Elia
37 Cascade Cycling Classic Paul Formiller
10 Cascade Cycling Classic Jeffrey Pollock
12 Cascade Cycling Classic Dennis Petross
27 Cascade Cycling Classic Amit Kobrowski
3 Mid-Summer Criterium Series Traci D'Elia
8 Mid-Summer Criterium Series Kris Laats
22 Cascade Cycling Classic Shane Rankin
8 Cascade Cycling Classic Ben Johnson
11 Tuesday PIR David McCasker
3 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
16 Monday PIR Marc Mazzocco
6 Monday PIR scott springer
4 Portland Mountain Bike STXC John Foulston
2 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
3 Portland Mountain Bike STXC Eileen Kelly-Foulston
11 Portland Mountain Bike STXC Kristin Wille
17 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
4 Monday PIR Erika Pollock
2 Portland Mountain Bike STXC Jeff Ballantine
6 Monday PIR Cindy McCasker
10 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
19 Vancouver Courthouse Criterium Cindy McCasker
16 Vancouver Courthouse Criterium Shane Rankin
25 Vancouver Courthouse Criterium Mitch Gold
9 Vancouver Courthouse Criterium Jeff Ballantine
19 Mt. Tabor Series Dennis Petross
27 Mt. Tabor Series Burk Webb
9 Mt. Tabor Series John Porter
2 Mt. Tabor Series Alex Kroman
24 Tuesday PIR Jason Feig
35 Tuesday PIR Mitch Lee
18 Monday PIR: Series Standings scott springer
2 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
29 Monday PIR: Series Standings Marc Mazzocco
18 Monday PIR: Series Standings Dennis Petross
32 Monday PIR: Series Standings John Porter
33 Monday PIR: Series Standings John Connors
25 Monday PIR: Series Standings Malcolm Johnson
18 Monday PIR steve lamper
4 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
4 Portland Mountain Bike STXC Kristin Wille
1 Portland Mountain Bike STXC John Foulston
5 Monday PIR Cindy McCasker
6 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
2 Portland Mountain Bike STXC Eileen Kelly-Foulston
9 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
2 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
9 Monday PIR scott springer
14 Monday PIR John Porter
5 Monday PIR Donovan Stewart
8 Monday PIR: Series Standings Donovan Stewart
4 OBRA Track Championships: Pursuit Traci D'Elia
5 OBRA Track Championships: Points Races Joseph Boquiren
7 High Desert Omnium: Road Race Dennis Petross
4 OBRA Track Championships: Pursuit Joseph Boquiren
16 High Desert Omnium: Criterium Dennis Petross
8 High Desert Omnium Dennis Petross
52 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Dennis Petross
4 High Desert Omnium: Time Trial Dennis Petross
1 OBRA Track Championships: Sprints Robert Bigwood
3 OBRA Track Championships: Sprints Traci D'Elia
4 OBRA Track Championships: 500 meter TT Traci D'Elia
1 OBRA Track Championships: 1 kilometer TT Robert Bigwood
1 OBRA Track Championships: 1 kilometer TT Matt D'Elia
30 Mt. Tabor Series Matt Couzens
34 Mt. Tabor Series John Porter
1 Mt. Tabor Series Kaytee Petross
22 Mt. Tabor Series Shane Rankin
21 Mt. Tabor Series Dennis Petross
14 Mt. Tabor Series Amit Kobrowski
11 Mt. Tabor Series Alex Kroman
18 Central Oregon Crit Series David McCasker
46 Tuesday PIR Jason Feig
13 Tuesday PIR Jeff Ballantine
44 Tuesday PIR Shane Rankin
9 Tuesday PIR Brion Barnett
6 Mst/Jr Track Race Series: 1 kilometer TT Einar Traa
1 Mst/Jr Track Race Series: 1 kilometer TT Robert Bigwood
6 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Einar Traa
1 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Robert Bigwood
5 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Traci D'Elia
36 Tuesday PIR Mitch Lee
19 Tuesday PIR Ron Babcock
26 Portland Mountain Bike STXC John Foulston
28 Monday PIR John Porter
28 Portland Mountain Bike STXC Russell Speirn
6 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
1 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
4 Portland Mountain Bike STXC Sierra Callahan
36 Portland Mountain Bike STXC Matt James
12 Monday PIR steve lamper
3 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
25 Monday PIR Marc Mazzocco
13 Monday PIR Dennis Petross
25 Monday PIR John Connors
17 Monday PIR Malcolm Johnson
12 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
17 Firecracker Crit Donovan Stewart
8 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
12 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
31 Firecracker TT: Combined Gregory Hartman
24 Firecracker TT: Combined Shane Rankin
3 Firecracker TT: Combined John Banks
8 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
12 Firecracker TT Einar Traa
6 Firecracker TT Gregory Hartman
5 Firecracker TT Shane Rankin
1 Firecracker TT John Banks
53 Firecracker TT: Combined Einar Traa
7 Alpenrose Sixday Jay Brown
14 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
7 Alpenrose Sixday Gregg Magnus
7 Alpenrose Sixday: Standings Jay Brown
7 Alpenrose Sixday: Standings Gregg Magnus
15 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Standings Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Standings Jay Brown
11 Mt. Tabor Series Mitch Lee
8 Alpenrose Sixday Jay Brown
8 Alpenrose Sixday Gregg Magnus
37 Mt. Tabor Series Tom Ricciardi
23 Mt. Tabor Series Matt Couzens
20 Mt. Tabor Series Dennis Petross
2 Mt. Tabor Series Shane Rankin
8 Alpenrose Sixday: Standings Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Standings Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
16 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
9 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
19 Mt. Tabor Series Steve Brown
34 Mt. Tabor Series Javad Simonsen
8 Alpenrose Sixday: Standings Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Standings Jay Brown
8 Alpenrose Sixday Jay Brown
8 Alpenrose Sixday Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
8 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
13 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
12 Tuesday PIR: June Series Jeff Ballantine
8 Tuesday PIR: June Series Ron Babcock
7 Alpenrose Sixday Gregg Magnus
17 Monday PIR John Connors
12 Monday PIR Mitch Lee
8 Portland Mountain Bike STXC Jeff Ballantine
9 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
7 Portland Mountain Bike STXC Sierra Callahan
13 Monday PIR Steve Brown
7 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
10 Monday PIR: June Series Sierra Callahan
11 Monday PIR Mitch Gold
36 Monday PIR: June Series alex gonzalez
7 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
7 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Pursuit Jay Brown
6 Alpenrose Sixday: Pursuit Gregg Magnus
7 Alpenrose Sixday Jay Brown
20 Monday PIR Kevin O'Connell
22 Monday PIR John Porter
24 Monday PIR Marc Mazzocco
1 Monday PIR Traci D'Elia
8 Monday PIR Erika Pollock
14 Monday PIR Cindy McCasker
12 Monday PIR Malcolm Johnson
38 Monday PIR: June Series Mitch Gold
16 Monday PIR: June Series Matt D'Elia
24 Monday PIR: June Series Jeffery Otto
37 Monday PIR: June Series Mitch Lee
40 Monday PIR: June Series Steve Brown
6 Portland Mountain Bike STXC Kristin Wille
9 Monday PIR: June Series Donovan Stewart
7 Alpenrose Sixday Gregg Magnus
7 Alpenrose Sixday Jay Brown
1 Monday PIR: June Series Traci D'Elia
21 Monday PIR: June Series Malcolm Johnson
4 Monday PIR: June Series Erika Pollock
59 Salem Fairview Circuit Race Marc Mazzocco
1 Return on the Jedi XC John Foulston
DNF Salem Fairview Circuit Race Jason Feig
1 Return on the Jedi XC Eileen Kelly-Foulston
32 Salem Fairview Circuit Race Matt D'Elia
47 Swan Island Criterium Tom Ricciardi
2 Return on the Jedi STXC Eileen Kelly-Foulston
1 Return on the Jedi STXC John Foulston
19 Swan Island Criterium Marc Mazzocco
32 Swan Island Criterium Joseph Boquiren
49 Swan Island Criterium Donovan Stewart
25 Swan Island Criterium Shane Rankin
46 Swan Island Criterium Michael Aylward
38 Swan Island Criterium Kevin O'Connell
3 Swan Island Criterium Jeff Ballantine
19 Swan Island Criterium Kris Laats
13 Alpenrose Thursday Series: June Series Joseph Boquiren
22 Alpenrose Thursday Series: June Series Gregg Magnus
28 Mt. Tabor Series Kevin O'Connell
41 Mt. Tabor Series Kevin O'Connell
30 Mt. Tabor Series Steve Brown
11 Mt. Tabor Series John Porter
50 Mt. Tabor Series Tom Ricciardi
35 Mt. Tabor Series Shane Rankin
34 Mt. Tabor Series Paul Formiller
48 Mt. Tabor Series Javad Simonsen
7 Tuesday PIR Ron Babcock
27 Tuesday PIR Ben Johnson
29 Tuesday PIR Daryl Hemenway
42 Tuesday PIR Jason Feig
DQ Tuesday PIR Jeffery Otto
8 Tuesday PIR Kris Laats
6 Mst/Jr Track Race Series: June Series Einar Traa
37 Tuesday PIR Tom Ricciardi
23 Tuesday PIR Shane Rankin
21 Tuesday PIR Michael Aylward
8 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
6 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
23 Portland Mountain Bike STXC Matt D'Elia
10 Portland Mountain Bike STXC Kristin Wille
9 Portland Mountain Bike STXC Sierra Callahan
26 Portland Mountain Bike STXC Tom Ricciardi
11 Portland Mountain Bike STXC Jeffery Otto
7 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
6 Portland Mountain Bike STXC John Foulston
6 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
2 Portland Mountain Bike STXC Salvatore Bondi
3 Portland Mountain Bike STXC Jeff Ballantine
21 Monday PIR: Series Standings Jeffery Otto
12 Monday PIR: Series Standings Matt D'Elia
12 Monday PIR steve lamper
13 Monday PIR John Connors
8 Monday PIR Jeffery Otto
23 Monday PIR David Haag
23 Monday PIR Marc Mazzocco
24 Monday PIR John Porter
34 Monday PIR Dennis Petross
3 Monday PIR Traci D'Elia
6 Monday PIR Erika Pollock
8 Monday PIR: Series Standings Donovan Stewart
19 Monday PIR: Series Standings Malcolm Johnson
32 Monday PIR: Series Standings alex gonzalez
7 Portland Mountain Bike STXC Javad Simonsen
41 Portland Mountain Bike STXC Matt James
3 Portland Mountain Bike STXC Jeff Ballantine
2 Portland Mountain Bike STXC Michael Kender
1 Monday PIR: Series Standings Traci D'Elia
3 Monday PIR: Series Standings Erika Pollock
8 Monday PIR: Series Standings Sierra Callahan
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Ben Johnson
44 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Mark Biedrzycki
29 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Matt Couzens
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Paul Formiller
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Amit Kobrowski
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Ben Johnson
29 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Mitch Lee
45 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Mark Biedrzycki
29 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Matt Couzens
28 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Paul Formiller
17 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Amit Kobrowski
14 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Ben Johnson
54 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Mitch Lee
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Mitch Lee
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Amit Kobrowski
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Paul Formiller
16 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Matt Couzens
24 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Mark Biedrzycki
3 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Ben Johnson
19 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Mitch Lee
18 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Amit Kobrowski
28 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Mark Biedrzycki
34 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Paul Formiller
50 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Matt Couzens
75 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Mitch Lee
125 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Ben Johnson
207 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Amit Kobrowski
248 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Mark Biedrzycki
269 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Paul Formiller
334 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Matt Couzens
52 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mark Biedrzycki
41 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Matt Couzens
29 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Amit Kobrowski
26 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Paul Formiller
6 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Ben Johnson
46 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mitch Lee
43 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Mark Biedrzycki
24 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Paul Formiller
30 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Matt Couzens
13 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Ben Johnson
11 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Amit Kobrowski
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Mitch Lee
11 Alpenrose Thursday Series Gregg Magnus
6 Alpenrose Thursday Series Joseph Boquiren
17 Mt. Tabor Series Brion Barnett
6 Mt. Tabor Series Kaytee Petross
39 Mt. Tabor Series Matt James
3 Mt. Tabor Series Eileen Kelly-Foulston
38 Mt. Tabor Series Joel Rosinbum
19 Mt. Tabor Series John Porter
16 Mt. Tabor Series Shane Rankin
10 Mt. Tabor Series Michael Aylward
45 Mt. Tabor Series Javad Simonsen
32 Mt. Tabor Series Sean Thielen
25 Mt. Tabor Series Salvatore Bondi
4 Mt. Tabor Series Elaine Bothe
5 Tuesday PIR Michael Aylward
27 Tuesday PIR Mitch Gold
11 Tuesday PIR Kris Laats
39 Tuesday PIR Matt Couzens
24 Tuesday PIR Shane Rankin
50 Tuesday PIR Sean Thielen
34 Tuesday PIR Daryl Hemenway
26 Tuesday PIR John Banks
23 Tuesday PIR Brian Ratliff
19 Tuesday PIR David Haag
16 Tuesday PIR Ron Babcock
13 Monday PIR Traci D'Elia
16 Monday PIR Steve Yeager
47 Monday PIR Jason Feig
21 Monday PIR Marc Mazzocco
13 Monday PIR Dennis Petross
6 Monday PIR Erika Pollock
46 Monday PIR Daryl Hemenway
22 Monday PIR John Porter
17 Monday PIR John Connors
19 Monday PIR Robert Bigwood
33 Monday PIR Mitch Gold
26 Monday PIR Kevin O'Connell
28 Monday PIR Steve Brown
6 Alpenrose Heartbreaker Robert Bigwood
8 Alpenrose Heartbreaker Joseph Boquiren
3 Blue Ribbon Track Omnium Bob Bigwiid
3 Blue Ribbon Track Omnium Robert Bigwood
25 Cirque du Cycling Criterium Ron Babcock
32 Cirque du Cycling Criterium Brian Ratliff
55 Cirque du Cycling Criterium Jason Feig
23 Cirque du Cycling Criterium Mitch Lee
2 Mt. Tabor Series Shane Rankin
28 Mt. Tabor Series John Porter
39 Mt. Tabor Series Sean Thielen
27 Mt. Tabor Series Ben Johnson
44 Mt. Tabor Series Matt James
40 Mt. Tabor Series Salvatore Bondi
28 Mt. Tabor Series Michael Aylward
32 Mt. Tabor Series Burk Webb
2 Tuesday PIR Ron Babcock
43 Tuesday PIR Sean Thielen
5 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuit Einar Traa
8 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Einar Traa
14 Tuesday PIR Brian Ratliff
8 Tuesday PIR Jeff Ballantine
17 Tuesday PIR Kris Laats
7 Tuesday PIR Shane Rankin
2 Monday PIR: Series Standings Sierra Callahan
48 Monday PIR Jason Feig
9 Monday PIR: Series Standings Traci D'Elia
15 Monday PIR: Series Standings alex gonzalez
6 Monday PIR: Series Standings Matt D'Elia
5 Monday PIR: Series Standings Erika Pollock
1 Monday PIR: Series Standings Traci D'Elia
3 Monday PIR Donovan Stewart
7 Monday PIR Malcolm Johnson
10 Monday PIR steve lamper
18 Monday PIR John Connors
1 Monday PIR Sierra Callahan
2 Monday PIR Erika Pollock
4 Monday PIR Traci D'Elia
14 Monday PIR Cindy McCasker
5 Monday PIR: Series Standings Donovan Stewart
25 Monday PIR Jeffrey Pollock
30 Monday PIR Kevin O'Connell
38 Monday PIR Tom Ricciardi
6 Monday PIR Matt D'Elia
16 Monday PIR Jeffery Otto
21 Monday PIR Ty Lambert
12 Monday PIR: Series Standings Malcolm Johnson
10 Monday PIR alex gonzalez
5 Pickett's Charge XC Michael Kender
1 Pickett's Charge XC Kristin Wille
DNF Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Sean Thielen
269 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Sean Thielen
58 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Sean Thielen
62 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Sean Thielen
7 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Jeffrey Henderson
12 Tuesday PIR Matt D'Elia
1 Mst/Jr Track Race Series Einar Traa
52 Tuesday PIR Daryl Hemenway
50 Tuesday PIR David Haag
47 Tuesday PIR John Banks
40 Tuesday PIR Ron Babcock
1 Mst/Jr Track Race Series Einar Traa
24 Tuesday PIR Brian Ratliff
61 Tuesday PIR Ty Lambert
8 Tuesday PIR Shane Rankin
5 Tuesday PIR Jeff Ballantine
47 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
17 Monday PIR Donovan Stewart
19 Monday PIR John Connors
23 OBRA TTT Championships: Combined John Banks
21 OBRA TTT Championships: Combined Ron Babcock
22 OBRA TTT Championships: Combined John Banks
24 OBRA TTT Championships: Combined Todd Rosier
106 OBRA TTT Championships: Combined Robert Bigwood
107 OBRA TTT Championships: Combined Matt D'Elia
108 OBRA TTT Championships: Combined Rob King
105 OBRA TTT Championships: Combined Brian Ratliff
65 OBRA TTT Championships: Combined george althaus
66 OBRA TTT Championships: Combined Ben Johnson
67 OBRA TTT Championships: Combined Tom Ricciardi
68 OBRA TTT Championships: Combined Joel Rosinbum
2 OBRA TTT Championships Joel Rosinbum
2 OBRA TTT Championships Tom Ricciardi
2 OBRA TTT Championships Ben Johnson
2 OBRA TTT Championships george althaus
7 OBRA TTT Championships Brian Ratliff
7 OBRA TTT Championships Rob King
7 OBRA TTT Championships Matt D'Elia
7 OBRA TTT Championships Robert Bigwood
1 OBRA TTT Championships Todd Rosier
1 OBRA TTT Championships John Banks
1 OBRA TTT Championships John Banks
1 OBRA TTT Championships Ron Babcock
11 OBRA Road Race/OBRA Championship Einar Traa
9 OBRA Road Race/OBRA Championship Russell Speirn
6 OBRA Road Race/OBRA Championship Art Steele
35 OBRA Road Race/OBRA Championship Marc Mazzocco
26 OBRA Road Race/OBRA Championship Sean Thielen
7 OBRA Road Race/OBRA Championship Shane Rankin
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Jeffery Otto
9 Fast Twitch Fridays: May Series Traci D'Elia
19 Fast Twitch Fridays: May Series Malcolm Johnson
14 Fast Twitch Fridays: May Series Robert Bigwood
2 Fast Twitch Fridays: May Series Robert Bigwood
6 Fast Twitch Fridays: May Series Malcolm Johnson
3 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
8 Fast Twitch Fridays Traci D'Elia
12 Fast Twitch Fridays Malcolm Johnson
2 Fast Twitch Fridays Brian Ratliff
7 Fast Twitch Fridays: May Series Einar Traa
4 Fast Twitch Fridays: May Series Brian Ratliff
3 Alpenrose Thursday Series: May Series Einar Traa
9 Alpenrose Thursday Series: May Series Joseph Boquiren
4 Alpenrose Thursday Series: May Series Robert Bigwood
11 Alpenrose Thursday Series Daryl Hemenway
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Daryl Hemenway
10 Hutch's TT Series: Combined george althaus
58 Tuesday PIR Daryl Hemenway
4 Hutch's TT Series: Combined John Banks
14 Tuesday PIR: May Series Michael Aylward
15 Tuesday PIR: May Series Mitch Lee
61 Tuesday PIR Sean Thielen
6 Tuesday PIR Michael Aylward
11 Tuesday PIR Shane Rankin
1 Hutch's TT Series John Banks
1 Hutch's TT Series george althaus
15 Tuesday PIR Joel Rosinbum
29 Tuesday PIR Marc Mazzocco
9 Monday PIR steve lamper
32 Monday PIR: May Series Doug McRae
25 Monday PIR: May Series John Porter
28 Monday PIR: May Series Tom Ricciardi
32 Monday PIR: May Series Jeffrey Pollock
37 Monday PIR: May Series Robert King
2 Monday PIR: May Series Donovan Stewart
13 Monday PIR Malcolm Johnson
13 Monday PIR: May Series Traci D'Elia
3 Monday PIR Donovan Stewart
51 Monday PIR: May Series Paul Formiller
10 Monday PIR: May Series Brian Ratliff
11 Monday PIR: May Series Matt D'Elia
43 Monday PIR: May Series Ty Lambert
33 Monday PIR Brion Barnett
32 Monday PIR Joseph Boquiren
11 Monday PIR Traci D'Elia
28 Monday PIR David Haag
3 Monday PIR Brian Ratliff
22 Monday PIR Russ Patterson
21 Monday PIR Mitch Gold
14 Monday PIR John Porter
12 Monday PIR Jeffrey Pollock
10 Monday PIR Tom Ricciardi
26 Rehearsal Road Race Mitch Lee
19 Rehearsal Road Race Sean Thielen
1 Rehearsal Road Race Jeff Ballantine
13 Rehearsal Road Race Burk Webb
9 Rehearsal Road Race Joel Rosinbum
53 Rehearsal Road Race Matt James
10 Rehearsal Road Race Amit Kobrowski
11 Rehearsal Road Race Jeffery Otto
27 Rehearsal Road Race Paul Formiller
29 Rehearsal Road Race Jeffrey Pollock
36 Rehearsal Road Race Michael Aylward
52 Rehearsal Road Race Mitch Gold
7 Rehearsal Road Race Ben Johnson
9 Fast Twitch Fridays Traci D'Elia
12 Fast Twitch Fridays Malcolm Johnson
4 Fast Twitch Fridays Brian Ratliff
2 Alpenrose Thursday Series Joseph Boquiren
14 Alpenrose Thursday Series Joseph Boquiren
16 Hutch's TT Series: Combined george althaus
6 Tuesday PIR Mitch Lee
2 Hutch's TT Series: Combined John Banks
1 Hutch's TT Series: Series Standings John Banks
37 Tuesday PIR Mitch Gold
4 Hutch's TT Series: Series Standings george althaus
1 Hutch's TT Series John Banks
1 Hutch's TT Series george althaus
14 Tuesday PIR Jeff Ballantine
9 Monday PIR steve lamper
16 Monday PIR Malcolm Johnson
19 Monday PIR Doug McRae
20 Monday PIR John Connors
2 Monday PIR Donovan Stewart
21 Silverton RR Mitch Lee
8 Silverton RR Jeffrey Pollock
27 Silverton RR Paul Formiller
36 Silverton RR Ben Johnson
41 Silverton RR Matt Couzens
53 Silverton RR Burk Webb
34 Silverton RR Gregory Hartman
23 Silverton RR Sean Thielen
36 Silverton RR Burk Webb
14 Silverton RR Gregory Hartman
6 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
12 Fast Twitch Fridays Malcolm Johnson
1 Fast Twitch Fridays Brian Ratliff
2 Alpenrose Thursday Series: 3 Kilometer Pursuit Robert Bigwood
51 Tuesday PIR Matt Couzens
24 Tuesday PIR Brian Ratliff
18 Hutch's TT Series: Combined george althaus
4 Hutch's TT Series Standings george althaus
1 Hutch's TT Series Standings John Banks
4 Hutch's TT Series: Combined John Banks
14 Tuesday PIR Amit Kobrowski
13 Tuesday PIR Joel Rosinbum
17 Tuesday PIR Kris Laats
25 Tuesday PIR Shane Rankin
2 Hutch's TT Series John Banks
59 Tuesday PIR Sean Thielen
35 Tuesday PIR Daryl Hemenway
46 Tuesday PIR Mitch Lee
1 Hutch's TT Series george althaus
23 Monday PIR Ty Lambert
4 Monday PIR Matt D'Elia
13 Monday PIR Doug McRae
2 Monday PIR Traci D'Elia
31 Monday PIR Paul Formiller
21 Monday PIR John Porter
11 Monday PIR Robert King
17 Monday PIR Donovan Stewart
19 WebCyclery Cascade Chainbreaker Javad Simonsen
2 WebCyclery Cascade Chainbreaker Kristin Wille
14 Icebreaker Criterium Daryl Hemenway
5 Icebreaker Criterium Shane Rankin
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Robert Bigwood
6 Fast Twitch Fridays Malcolm Johnson
4 Fast Twitch Fridays Traci D'Elia
2 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
7 Fast Twitch Fridays Einar Traa
2 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Robert Bigwood
3 Alpenrose Thursday Series: 500 meter TT Einar Traa
2 Hutch's TT Series george althaus
1 Hutch's TT Series John Banks
1 Hutch's TT Series John Banks
19 Tuesday PIR Shane Rankin
8 Tuesday PIR Joel Rosinbum
4 Hutch's TT Series: Combined John Banks
41 Tuesday PIR Jeffrey Pollock
9 Monday PIR John Porter
8 Estacada TT: 20 Miles Tom Ricciardi
3 Estacada TT: 20 Miles Malcolm Johnson
4 Estacada TT: 20 Miles Einar Traa
63 Estacada TT: 20 Miles: Combined Malcolm Johnson
5 Estacada TT: 20 Miles Gregory Hartman
70 Estacada TT: 20 Miles: Combined Einar Traa
1 Estacada TT: 20 Miles Shane Rankin
1 Estacada TT: 20 Miles Ben Johnson
22 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Paul Formiller
30 Estacada TT: 20 Miles: Combined Gregory Hartman
5 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Michael Kender
3 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Eileen Kelly-Foulston
1 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Jeff Ballantine
11 Estacada TT: 20 Miles: Combined Ben Johnson
29 Estacada TT: 20 Miles: Combined Shane Rankin
26 Estacada TT: 20 Miles: Combined Tom Ricciardi
1 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship John Foulston
16 Hood River Crit Series Jeffrey Henderson
14 Hood River Crit Series Joseph (Tony) Irusta
3 Tuesday PIR: April Series Matt D'Elia
1 Tuesday PIR: April Series Brian Ratliff
21 Tuesday PIR Joel Rosinbum
13 Tuesday PIR: April Series Jeffrey Pollock
37 Tuesday PIR Daryl Hemenway
32 Tuesday PIR Sean Thielen
12 Tuesday PIR Matt D'Elia
1 Tuesday PIR Brian Ratliff
5 Tuesday PIR Jeffrey Pollock
11 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Todd Rosier
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Mark Biedrzycki
25 Bear Springs Trap XC Paul Formiller
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Mark Biedrzycki
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Todd Rosier
DNF Bear Springs Trap XC Javad Simonsen
21 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Todd Rosier
DNF Bear Springs Trap STXC John Foulston
4 Bear Springs Trap STXC Paul Formiller
2 Bear Springs Trap STXC Eileen Kelly-Foulston
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Mark Biedrzycki
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Todd Rosier
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Mark Biedrzycki
3 Deschutes River Valley TT Festival Todd Rosier
8 Deschutes River Valley TT Festival Mark Biedrzycki
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Todd Rosier
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Mark Biedrzycki
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Todd Rosier
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Mark Biedrzycki
12 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Todd Rosier
29 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Mark Biedrzycki
10 Hood River Crit Series alex gonzalez
85 Tuesday PIR Jason Fleming
9 Hutch's Hillclimb Series Einar Traa
86 Tuesday PIR Jason Feig
72 Tuesday PIR Mitch Gold
53 Tuesday PIR Alex Kroman
45 Tuesday PIR Sasha Lacey
44 Tuesday PIR Robert King
41 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
39 Tuesday PIR Ben Johnson
35 Tuesday PIR Ron Babcock
15 Tuesday PIR Javad Simonsen
1 Tuesday PIR Brian Ratliff
56 Tuesday PIR Shane Rankin
45 Tuesday PIR Joel Rosinbum
41 Hutch's Hillclimb Series: Combined Einar Traa
36 Estacada TT: 20 Miles: Combined Gregory Hartman
1 Estacada TT: 20 Miles Ann Davidson
7 Estacada TT: 20 Miles Malcolm Johnson
96 Estacada TT: 20 Miles: Combined Einar Traa
112 Estacada TT: 20 Miles: Combined Malcolm Johnson
4 Estacada TT: 20 Miles Einar Traa
71 Estacada TT: 20 Miles: Combined Shane Rankin
28 Estacada TT: 20 Miles: Combined Ben Johnson
45 Estacada TT: 20 Miles: Combined Alex Kroman
11 Estacada TT: 20 Miles: Combined Ron Babcock
3 Estacada TT: 20 Miles Gregory Hartman
21 Estacada TT: 20 Miles: Combined Mitch Lee
48 Estacada TT: 20 Miles: Combined Brian Ratliff
79 Estacada TT: 20 Miles: Combined Jason Fleming
3 Estacada TT: 20 Miles Shane Rankin
1 Estacada TT: 20 Miles Ben Johnson
3 Estacada TT: 20 Miles Alex Kroman
2 Estacada TT: 20 Miles Ron Babcock
4 Estacada TT: 20 Miles Mitch Lee
12 Estacada TT: 20 Miles Brian Ratliff
16 Estacada TT: 20 Miles Jason Fleming
70 Estacada TT: 20 Miles: Combined Ann Davidson
33 Eugene Roubaix John Foulston
30 Eugene Roubaix Daryl Hemenway
5 Eugene Roubaix Eileen Kelly-Foulston
32 Tuesday PIR Ben Johnson
42 Tuesday PIR Alex Kroman
43 Tuesday PIR Mitch Lee
44 Tuesday PIR Jason Feig
49 Tuesday PIR Paul Formiller
DQ Tuesday PIR John Banks
DQ Tuesday PIR Jeffrey Henderson
15 Tuesday PIR John Foulston
31 Tuesday PIR Robert Bigwood
11 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Einar Traa
5 Tuesday PIR Brian Ratliff
1 Tuesday PIR Matt D'Elia
57 Tuesday PIR Daryl Hemenway
32 King's Valley RR Salvatore Bondi
25 King's Valley RR: Oregon Cup Kristin Wille
19 King's Valley RR Brion Barnett
8 King's Valley RR Jeffery Otto
48 King's Valley RR Ben Johnson
23 King's Valley RR Alex Kroman
56 King's Valley RR Jason Fleming
40 King's Valley RR Sean Thielen
15 King's Valley RR Paul Formiller
11 King's Valley RR Mitch Lee
10 King's Valley RR Todd Rosier
9 King's Valley RR Jeffrey Henderson
11 King's Valley RR Kristin Wille
39 King's Valley RR Brian Ratliff
76 Tuesday PIR Daryl Hemenway
48 Tuesday PIR
34 Tuesday PIR Joel Rosinbum
10 Tuesday PIR John Foulston
77 Tuesday PIR
84 Tuesday PIR
15 Tuesday PIR Alex Kroman
8 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
5 Tuesday PIR John Banks
66 Tuesday PIR Mitch Gold
8 Hutch's Hillclimb Series Einar Traa
2 Tuesday PIR Brian Ratliff
1 Tuesday PIR Matt D'Elia
16 Tuesday PIR Ty Lambert
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Einar Traa
51 Tuesday PIR Jason Fleming
43 Tuesday PIR Jason Feig
11 Hutch's Hillclimb Series Einar Traa
60 Tuesday PIR Mitch Lee
10 Estacada TT: 10 Miles Einar Traa
8 Estacada TT: 20 Miles: Combined Ann Davidson
4 Horning's Hustle Michael Kender
DNF Horning's Hustle Javad Simonsen
19 Horning's Hustle Matt James
7 Estacada TT: 10 Miles Malcolm Johnson
53 Estacada TT: 10 Miles: Combined Malcolm Johnson
65 Estacada TT: 10 Miles: Combined Einar Traa
20 Estacada TT: 10 Miles: Combined Gregory Hartman
17 Estacada TT: 10 Miles: Combined Ben Johnson
1 Estacada TT: 10 Miles: Combined John Banks
1 Estacada TT: 20 Miles Ann Davidson
1 Estacada TT: 10 Miles John Banks
4 Estacada TT: 10 Miles Ben Johnson
2 Estacada TT: 10 Miles Gregory Hartman
DNF Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Salvatore Bondi
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Alex Kroman
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Ron Babcock
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Amit Kobrowski
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Kristin Wille
60 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Mark Biedrzycki
59 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Tom Ricciardi
52 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Brian Ratliff
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Robert King
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Sasha Lacey
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race alex gonzalez
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Matt Couzens
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Paul Formiller
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Dennis Petross
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Jeffrey Pollock
276 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Kristin Wille
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Sasha Lacey
336 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Mark Biedrzycki
275 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Robert King
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Kristin Wille
75 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Mark Biedrzycki
68 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Robert King
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Tom Ricciardi
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Brian Ratliff
50 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three alex gonzalez
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Sasha Lacey
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Paul Formiller
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Dennis Petross
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Matt Couzens
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Amit Kobrowski
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Jeffrey Pollock
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Alex Kroman
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Ron Babcock
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Salvatore Bondi
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Kristin Wille
68 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Robert King
66 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Tom Ricciardi
58 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Amit Kobrowski
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Matt Couzens
55 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Mark Biedrzycki
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Brian Ratliff
47 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Jeffrey Pollock
46 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium alex gonzalez
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Alex Kroman
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Ron Babcock
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Dennis Petross
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Paul Formiller
260 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined alex gonzalez
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Salvatore Bondi
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Kristin Wille
76 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Mark Biedrzycki
69 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Robert King
55 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Tom Ricciardi
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Brian Ratliff
50 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two alex gonzalez
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Sasha Lacey
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Paul Formiller
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Dennis Petross
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Matt Couzens
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Jeffrey Pollock
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Amit Kobrowski
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Alex Kroman
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Ron Babcock
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Salvatore Bondi
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Kristin Wille
76 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Mark Biedrzycki
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Robert King
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial alex gonzalez
47 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Paul Formiller
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Dennis Petross
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Tom Ricciardi
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Matt Couzens
30 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Sasha Lacey
26 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Jeffrey Pollock
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Amit Kobrowski
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Brian Ratliff
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Alex Kroman
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Ron Babcock
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Salvatore Bondi
232 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Paul Formiller
219 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Dennis Petross
215 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Tom Ricciardi
208 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Matt Couzens
188 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Sasha Lacey
177 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Jeffrey Pollock
156 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Amit Kobrowski
144 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Brian Ratliff
136 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Alex Kroman
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Ron Babcock
134 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Salvatore Bondi
11 Cherry Blossom Classic Stage Race Ron Babcock
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Amit Kobrowski
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Ron Babcock
47 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Salvatore Bondi
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Kristin Wille
73 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Robert King
59 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Tom Ricciardi
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Brian Ratliff
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race alex gonzalez
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Sasha Lacey
45 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Paul Formiller
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Dennis Petross
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Mark Biedrzycki
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Alex Kroman
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Matt Couzens
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Jeffrey Pollock
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Amit Kobrowski
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Ron Babcock
47 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Salvatore Bondi
32 Cherry Blossom Classic Stage Race Matt Couzens
33 Cherry Blossom Classic Stage Race Dennis Petross
34 Cherry Blossom Classic Stage Race Paul Formiller
39 Cherry Blossom Classic Stage Race Sasha Lacey
44 Cherry Blossom Classic Stage Race alex gonzalez
52 Cherry Blossom Classic Stage Race Brian Ratliff
54 Cherry Blossom Classic Stage Race Tom Ricciardi
56 Cherry Blossom Classic Stage Race Robert King
67 Cherry Blossom Classic Stage Race Mark Biedrzycki
14 Cherry Blossom Classic Stage Race Kristin Wille
22 Cherry Blossom Classic Stage Race Jeffrey Pollock
4 Cherry Blossom Classic Stage Race Alex Kroman
23 Cherry Blossom Classic Stage Race Amit Kobrowski
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Jeffrey Pollock
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Kristin Wille
73 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Robert King
59 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Tom Ricciardi
56 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Brian Ratliff
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One alex gonzalez
48 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Sasha Lacey
45 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Paul Formiller
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Dennis Petross
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Mark Biedrzycki
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Alex Kroman
29 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Matt Couzens
16 Hood River Crit Series alex gonzalez
34 Piece of Cake RR Ed Vanderpool
40 Piece of Cake RR Daryl Hemenway
17 Piece of Cake RR Salvatore Bondi
19 Piece of Cake RR Ty Lambert
20 Piece of Cake RR John Banks
22 Piece of Cake RR Mitch Lee
40 Piece of Cake RR Sean Thielen
49 Piece of Cake RR Todd Rosier
11 Piece of Cake RR Michael Aylward
16 Piece of Cake RR Joel Rosinbum
25 Piece of Cake RR Shane Rankin
8 Piece of Cake RR Tom Ricciardi
14 Piece of Cake RR Matt D'Elia
24 Piece of Cake RR Traci D'Elia
19 Piece of Cake RR Eileen Kelly-Foulston
40 Piece of Cake RR John Connors
36 Piece of Cake RR Mitch Gold
36 Piece of Cake RR Brian Ratliff
29 Piece of Cake RR Michael Kender
22 Piece of Cake RR Marc Mazzocco
21 Piece of Cake RR John Foulston
9 Piece of Cake RR Jeff Ballantine
12 Banana Belt Series Gregory Hartman
35 Banana Belt Series Daryl Hemenway
18 Banana Belt Series Mitch Lee
1 Banana Belt Series John Banks
3 Banana Belt Series Brian Ratliff
9 Banana Belt Series Alex Kroman
11 Banana Belt Series alex gonzalez
18 Banana Belt Series Dennis Petross
4 Banana Belt Series Kaytee Petross
3 Banana Belt Series Michael Aylward
18 Banana Belt Series John Abcarius
24 Banana Belt Series Mark Biedrzycki
9 Banana Belt Series Todd Rosier
12 Banana Belt Series Jeffery Otto
8 Banana Belt Series Jeffery Otto
1 Banana Belt Series Ron Babcock
18 Banana Belt Series Matt Couzens
19 Banana Belt Series Brian Ratliff
28 Banana Belt Series Paul Formiller
33 Banana Belt Series Matt D'Elia
37 Banana Belt Series Alex Kroman
5 Banana Belt Series Jeffrey Henderson
30 Banana Belt Series Mitch Lee
11 Banana Belt Series Michael Aylward
17 Banana Belt Series Joel Rosinbum
18 Banana Belt Series Mark Biedrzycki
28 Banana Belt Series John Abcarius
15 Banana Belt Series Russ Patterson
12 Banana Belt Series Jeffery Otto
21 Banana Belt Series Paul Formiller
9 Banana Belt Series Kristin Wille
20 Banana Belt Series Salvatore Bondi
34 Banana Belt Series Jeffrey Henderson
1 Banana Belt Series John Banks
4 Banana Belt Series Ron Babcock
35 Banana Belt Series Brian Ratliff
36 Banana Belt Series Alex Kroman
32 Banana Belt Series Daryl Hemenway
9 Banana Belt Series Michael Aylward
18 Banana Belt Series Mark Biedrzycki
9 Banana Belt Series Todd Rosier
13 Banana Belt Series Russ Patterson
10 Banana Belt Series Gregory Hartman
32 Banana Belt Series Burk Webb
28 Banana Belt Series Mitch Gold
19 Banana Belt Series Matt James
7 Banana Belt Series Michael Kender
2 Jack Frost TT Kristin Wille
101 Jack Frost TT: Combined Jason Fleming
265 Jack Frost TT: Combined Traci D'Elia
186 Jack Frost TT: Combined Joel Rosinbum
148 Jack Frost TT: Combined Matt D'Elia
75 Jack Frost TT: Combined Robert King
68 Jack Frost TT: Combined Amit Kobrowski
63 Jack Frost TT: Combined george althaus
16 Jack Frost TT: Combined Ron Babcock
9 Jack Frost TT: Combined John Banks
194 Jack Frost TT: Combined Burk Webb
13 Jack Frost TT: Combined Todd Rosier
79 Jack Frost TT: Combined Gregory Hartman
210 Jack Frost TT: Combined Kristin Wille
17 Jack Frost TT Jason Fleming
21 Jack Frost TT Traci D'Elia
56 Jack Frost TT Joel Rosinbum
45 Jack Frost TT Matt D'Elia
20 Jack Frost TT Robert King
17 Jack Frost TT Amit Kobrowski
14 Jack Frost TT george althaus
3 Jack Frost TT Ron Babcock
1 Jack Frost TT John Banks
38 Jack Frost TT Burk Webb
4 Jack Frost TT Todd Rosier
6 Jack Frost TT Gregory Hartman
11 Sublime Sublimity Circuit Race David Haag
DNF Sublime Sublimity Circuit Race Ty Lambert
6 Sublime Sublimity Circuit Race Alex Kroman
9 Sublime Sublimity Circuit Race Paul Formiller
3 Sublime Sublimity Circuit Race Jeffery Otto
21 Sublime Sublimity Circuit Race Mitch Lee
15 Sublime Sublimity Circuit Race Salvatore Bondi
20 Sublime Sublimity Circuit Race Daryl Hemenway
18 Cherry Pie Brian Ratliff
19 Cherry Pie Marc ATTMAN
18 Cherry Pie Russ Patterson
11 Cherry Pie Gregory Hartman
51 Cherry Pie alex gonzalez
29 Cherry Pie Matt Couzens
26 Cherry Pie Ron Babcock
3 Cherry Pie Russell Speirn
15 Cherry Pie Amit Kobrowski
7 Cherry Pie John Banks
6 Cherry Pie Alex Kroman
17 Cherry Pie Paul Formiller
13 Cherry Pie David Haag
45 Cherry Pie Sean Thielen
8 Cherry Pie Salvatore Bondi
6 Cherry Pie Mitch Lee
26 Cherry Pie Kris Laats
15 Cherry Pie Joel Rosinbum
11 Cherry Pie Mark Biedrzycki
5 Cherry Pie Michael Aylward
12 Cherry Pie Mitch Gold
8 Cherry Pie Michael Kender