Team Oregon presented by Laurelwood Brewing

Event Category Name
DNF USGP of Cyclocross Category B Dave Messenheimer
19 USGP of Cyclocross Singlespeed Dave Messenheimer
16 Kruger's Crossing Cyclocross Category B Zac Strode
4 Kruger's Crossing Cyclocross Clydesdale John Lombard
24 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ B Rob Anderson
18 OBRA CCX Championship Category A alex wentz
13 OBRA CCX Championship Singlespeed Dave Messenheimer
14 OBRA CCX Championship Clydesdale John Lombard
26 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Matt Brownfield
46 Cross Crusade: Barton Park Category A alex wentz
30 Cross Crusade: Barton Park Category A Dave Messenheimer
56 Cross Crusade: Barton Park Category B Zac Strode
53 Cross Crusade: Barton Park Category B Jim Anderson
36 Cross Crusade: Barton Park Category B steve popp
30 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Rob Anderson
23 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale John Lombard
32 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B steve popp
51 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Zac Strode
59 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Juan Cagampang
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Matt Brownfield
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale John Lombard
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Stephan Niquet
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A alex wentz
107 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C David Strader
25 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Dave Messenheimer
34 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Rob Anderson
2 Apple Core Cross at EZ Orchards Category A alex wentz
3 Apple Core Cross at EZ Orchards Clydesdale John Lombard
5 Apple Core Cross at EZ Orchards Category C Stephan Niquet
38 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Jim Anderson
31 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A alex wentz
20 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category C Stephan Niquet
35 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Dave Messenheimer
33 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Dave Messenheimer
52 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Rob Anderson
44 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Jim Anderson
22 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A alex wentz
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category C Stephan Niquet
9 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men C Stephan Niquet
24 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men A Dave Messenheimer
12 Blind Date at the Dairy Category A Dave Messenheimer
8 Blind Date at the Dairy Category C Stephan Niquet
39 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men C Shawn Cecotti
65 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Jim Anderson
75 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Alexander Clemens
25 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A alex wentz
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Rob Anderson
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale John Lombard
22 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Matt Brownfield
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Stephan Niquet
22 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Christopher DuBois
35 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Shawn Cecotti
9 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men C Stephan Niquet
25 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men A Dave Messenheimer
63 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C John Lombard
11 Blind Date at the Dairy Category C Stephan Niquet
17 Blind Date at the Dairy Category A Dave Messenheimer
34 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men C Shawn Cecotti
DNF Blind Date at the Dairy Category B David Cowperthwaite
27 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A alex wentz
26 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Christopher DuBois
26 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Dave Messenheimer
18 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Stephan Niquet
56 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Jim Anderson
44 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Stephen Hemminger
37 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Alexander Clemens
28 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Shawn Cecotti
15 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Clydesdale John Lombard
7 Ninkrossi CX Clydesdale John Lombard
6 Ninkrossi CX Category A alex wentz
20 Ninkrossi CX Masters 35+ C David Strader
4 Psycho Cross Beginner Men Tyler Mangum
18 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Stephan Niquet
30 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Shawn Cecotti
12 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Stephan Niquet
26 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Dave Messenheimer
14 Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Dave Messenheimer
28 Cross Crusade: Rainier High School Category A Dave Messenheimer
1 KFCX (Klamath Falls CX) Category A Men Chris Swan
59 Cross Crusade: Rainier High School Category B Christopher DuBois
52 Cross Crusade: Rainier High School Category B Alexander Clemens
80 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Rob Anderson
9 Cross Crusade: Rainier High School Junior Men Jack Rising
24 Cross Crusade: Rainier High School Category C Stephan Niquet
14 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale Matt Brownfield
15 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale John Lombard
2 Heiser Farm Cyclocross Clydesdale John Lombard
19 Heiser Farm Cyclocross Masters 35+ C John Lombard
6 Heiser Farm Cyclocross Category A alex wentz
DNF Heiser Farm Cyclocross Masters 35+ B George Gardner
30 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Shawn Cecotti
12 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Stephan Niquet
26 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Dave Messenheimer
52 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Robin Wessel
DNF Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Dave Messenheimer
18 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Stephan Niquet
25 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) David Strader
47 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) John Lombard
24 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Christopher DuBois
DNF Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jim Anderson
50 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Alexander Clemens
52 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A T. Kenji Sugahara
59 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Juan Cagampang
44 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Dave Messenheimer
34 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A alex wentz
61 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Matt Brownfield
19 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale John Lombard
44 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Stephan Niquet
77 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Jim Anderson
25 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Aaron Collins
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Christopher DuBois
72 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Robin Wessel
94 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Zac Strode
31 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Shawn Cecotti
2 David Douglas CX Clydesdale John Lombard
60 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Robin Wessel
49 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) John Lombard
15 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Shawn Cecotti
5 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Stephan Niquet
19 Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Dave Messenheimer
36 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) David Cowperthwaite
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Category C Men (On The Market) Stephan Niquet
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Category C Men (On The Market) Shawn Cecotti
19 Blind Date at the Dairy: Series Standings Category A Men (Speeddating Men) Dave Messenheimer
DNF Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Alexander Clemens
13 Battle at Barlow Clydesdale Matt Brownfield
12 Battle at Barlow Clydesdale John Lombard
34 Battle at Barlow Category A Men alex wentz
34 Battle at Barlow Category C Stephan Niquet
17 Battle at Barlow Category A Men Dave Messenheimer
15 Battle at Barlow Category C Shawn Cecotti
16 Battle at Barlow Category C Aaron Collins
7 Psycho Cross Beginner Men Tyler Mangum
4 Psycho Cross Beginner Men Tyler Mangum
12 Hutch's Twilight CCX Series Men C Forest Wilson
8 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open George Gardner
22 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Scott Harris
1 Hood River Double Cross Clydesdale Matt Brownfield
6 Hood River Double Cross Clydesdale John Lombard
25 Hood River Double Cross Masters 35+ A T. Kenji Sugahara
17 Hood River Double Cross Category C Stephan Niquet
12 Hood River Double Cross Category C Shawn Cecotti
9 Hood River Double Cross Beginner Women Tiffany Strader
40 Hood River Double Cross Masters 35+ C David Strader
2 Hood River Double Cross Category B alex wentz
7 Hood River Double Cross Clydesdale John Lombard
11 Hood River Double Cross Category C Stephan Niquet
5 Hood River Double Cross Clydesdale Matt Brownfield
30 Hood River Double Cross Masters 50+ Stephen Hemminger
1 Hood River Double Cross Category B alex wentz
18 Hood River Double Cross Masters 35+ C David Strader
6 September "Cat & Mouse" Handicap Series Category 4/5 Kevin Williams
37 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Kevin Williams
39 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Robert Vigeant
8 Hutch's Twilight CCX Series Men C Forest Wilson
30 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ David Strader
14 Pain+Suffer'n CX Masters 35+ B David Cowperthwaite
9 Pain+Suffer'n CX Category A Dave Messenheimer
1 Pain+Suffer'n CX Category B alex wentz
10 Pain+Suffer'n CX Clydesdale Matt Brownfield
5 Pain+Suffer'n CX Clydesdale John Lombard
19 Pain+Suffer'n CX Category C Men Stephan Niquet
5 Pain+Suffer'n ST MTB Category 2 Men 19-34 Kevin Ward
10 Hutch's Twilight CCX Series Men C Forest Wilson
33 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 4/5 Men Kasra Shokat
120 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Kevin Williams
63 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Jack Rising
66 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Douglas Murphy
94 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Stephan Niquet
114 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Kasra Shokat
6 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 3 Men Justin La Vigne
17 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 3 Men Patrick Gerke
26 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 3 Men Tony Coca
28 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 3 Men alex wentz
5 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 4/5 Men Douglas Murphy
12 Eugene Celebration: Celebration Crit Pro/1/2 Elijah Romer
9 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 4/5 Men Jack Rising
12 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 4/5 Men Stephan Niquet
25 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 4/5 Men Kevin Williams
31 Eugene Celebration: Celebration Crit Category 4/5 Men Andrew Neill
17 Eugene Celebration: Celebration Crit Pro/1/2 Jim Anderson
52 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Andrew Neill
121 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined alex wentz
65 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Tony Coca
45 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Justin La Vigne
29 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Patrick Gerke
115 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Emiliano Jordan
107 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Adam Edgerton
26 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Jim Anderson
10 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Elijah Romer
34 Eugene Celebration: Coburg TT Category 4/5 Men Kevin Williams
32 Eugene Celebration: Coburg TT Category 4/5 Men Kasra Shokat
23 Eugene Celebration: Coburg TT Category 4/5 Men Stephan Niquet
12 Eugene Celebration: Coburg TT Category 4/5 Men Douglas Murphy
10 Eugene Celebration: Coburg TT Category 4/5 Men Jack Rising
9 Eugene Celebration: Coburg TT Category 4/5 Men Andrew Neill
36 Eugene Celebration: Coburg TT Category 3 Men alex wentz
23 Eugene Celebration: Coburg TT Category 3 Men Tony Coca
15 Eugene Celebration: Coburg TT Category 3 Men Justin La Vigne
8 Eugene Celebration: Coburg TT Category 3 Men Patrick Gerke
19 Eugene Celebration: Coburg TT Pro/1/2 Emiliano Jordan
18 Eugene Celebration: Coburg TT Pro/1/2 Adam Edgerton
9 Eugene Celebration: Coburg TT Pro/1/2 Jim Anderson
6 Eugene Celebration: Coburg TT Pro/1/2 Elijah Romer
7 Eugene Celebration: Celebration Crit Pro/1/2 Emiliano Jordan
18 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Adam Edgerton
19 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Jim Anderson
21 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Emiliano Jordan
26 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Marcel deLisser
27 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Christopher DuBois
7 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 3 Men alex wentz
9 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 3 Men Patrick Gerke
24 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 3 Men Justin La Vigne
28 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 3 Men Tony Coca
6 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 4/5 Men Andrew Neill
15 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 4/5 Men Kevin Williams
17 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 4/5 Men Jack Rising
24 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 4/5 Men Stephan Niquet
27 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 4/5 Men Kasra Shokat
28 Eugene Celebration: Briggs Hill Category 4/5 Men Douglas Murphy
6 Eugene Celebration: Briggs Hill Pro/1/2 Elijah Romer
16 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 3 Men alex wentz
8 Eugene Celebration Pro/1/2 Elijah Romer
37 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 4/5 Men Andrew Neill
21 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 4/5 Men Douglas Murphy
27 Eugene Celebration Category 4/5 Men Kasra Shokat
26 Eugene Celebration Category 4/5 Men Douglas Murphy
25 Eugene Celebration Category 4/5 Men Stephan Niquet
22 Eugene Celebration Category 4/5 Men Kevin Williams
17 Eugene Celebration Category 4/5 Men Andrew Neill
9 Eugene Celebration Category 4/5 Men Jack Rising
29 Eugene Celebration Category 3 Men alex wentz
26 Eugene Celebration Category 3 Men Tony Coca
19 Eugene Celebration Pro/1/2 Emiliano Jordan
5 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Christopher DuBois
11 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Elijah Romer
14 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Adam Edgerton
17 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Marcel deLisser
25 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Jim Anderson
26 Eugene Celebration: McBeth Prologue Pro/1/2 Emiliano Jordan
8 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 3 Men Patrick Gerke
15 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 3 Men Justin La Vigne
16 Eugene Celebration Pro/1/2 Jim Anderson
32 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 3 Men Tony Coca
4 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 4/5 Men Kevin Williams
10 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 4/5 Men Kasra Shokat
11 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 4/5 Men Jack Rising
133 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Andrew Neill
117 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Stephan Niquet
91 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Douglas Murphy
15 Eugene Celebration Category 3 Men Justin La Vigne
59 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Kasra Shokat
29 Eugene Celebration: McBeth Prologue Category 4/5 Men Stephan Niquet
41 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Kevin Williams
94 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Tony Coca
57 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined alex wentz
58 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Justin La Vigne
31 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Patrick Gerke
107 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Emiliano Jordan
69 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Jim Anderson
32 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Marcel deLisser
19 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Adam Edgerton
12 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Elijah Romer
5 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Christopher DuBois
6 Eugene Celebration Category 3 Men Patrick Gerke
64 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Jack Rising
2 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Robin Wessel
9 Masters Junior Track: August Series Masters Men Justin La Vigne
26 Tuesday PIR: August Series Category 1/2/3 Marcel deLisser
25 Tuesday PIR: August Series Category 1/2/3 Adam Edgerton
5 Tuesday PIR: August Series Category 1/2/3 Austin Arguello
22 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Alan Whitney
12 Tuesday PIR: August Series Category 3/4 Jack Rising
14 Tuesday PIR Category 3/4 Jack Rising
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 alex wentz
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Marcel deLisser
11 Tuesday PIR Category 3/4 Stephan Niquet
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
1 Monday PIR: August Series Men 4/5 Aaron Aikin
10 Monday PIR: August Series Men 4/5 Scott Harris
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Men Jim Anderson
35 Monday PIR Masters 4/5 Men Jess Mace
30 Monday PIR Masters 4/5 Men Douglas Murphy
13 Monday PIR Masters 4/5 Men Kevin Ward
5 Monday PIR Masters 4/5 Men Stephan Niquet
2 Monday PIR Masters 4/5 Men Aaron Aikin
6 Monday PIR: August Series Men 4/5 Stephan Niquet
8 Monday PIR: August Series Men 4/5 Douglas Murphy
15 Monday PIR: August Series Men 1/2/3 Jim Anderson
31 Monday PIR: August Series Men 4/5 Kevin Ward
11 Monday PIR: August Series Men 4/5 Greg Kowalsky
2 OBRA Masters Track Championships Masters Men 30-39 3K Pursuit Justin La Vigne
2 OBRA Masters Track Championships Masters Men 40-49 Points Race Robin Wessel
2 OBRA Masters Track Championships Masters Men 30-39 Points Race Justin La Vigne
4 OBRA Masters Track Championships Masters Men 50-59 Points Race Stephen Hemminger
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Dave Messenheimer
54 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Brian Duhon
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Stephan Niquet
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B David Cowperthwaite
2 OBRA Masters Track Championships Masters Men 40-49 3K Pursuit Robin Wessel
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ A T. Kenji Sugahara
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B alex wentz
1 OBRA Masters Track Championships Masters Men 40-44 Kilo Robin Wessel
9 Fast Twitch Fridays Novice Men Emiliano Jordan
7 Alpenrose Thursday Series Category 4 Dave Messenheimer
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 Stephen Hemminger
5 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Robin Wessel
8 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Stephen Hemminer
13 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Derek Newell
9 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 1/2 Justin La Vigne
11 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4 Dave Messenheimer
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Messenheimer
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 alex wentz
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
19 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Patrick Gerke
6 Tuesday PIR Category 3/4 Jack Rising
21 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Alan Whitney
12 Tuesday PIR-series points Category 3/4 Jack Rising
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Brownfield
20 Tuesday PIR-series points Category 1/2/3 Adam Edgerton
18 Tuesday PIR-series points Category 1/2/3 Austin Arguello
39 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
16 Salem STXC: Final Series Totals Category 2 Men T. Kenji Sugahara
2 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
15 Monday PIR Masters 4/5 Stephan Niquet
25 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
31 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
34 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Jim Anderson
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Tony Coca
DNF OBRA Criterium Championships Senior Men Derek Newell
31 OBRA Criterium Championships Senior Men Adam Edgerton
13 OBRA Criterium Championships Senior Men Chris Swan
8 OBRA Criterium Championships Senior Men T. Kenji Sugahara
2 OBRA Criterium Championships Junior Men 15-16 Jack Rising
4 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Derek Newell
26 OBRA Criterium Championships Men Category 4 Kevin Ward
20 OBRA Criterium Championships Men Category 4 Jack Rising
6 OBRA Criterium Championships Men Category 4 Aaron Aikin
14 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Jim Anderson
2 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 T. Kenji Sugahara
19 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Scott Wagnon
6 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Robin Wessel
16 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Tony Coca
3 OBRA Junior and Team Track Championships Men Team Pursuit Justin La Vigne
11 Franz Bakery Criterium Category 3 Derek Newell
6 Franz Bakery Criterium Masters 35+ T. Kenji Sugahara
DNF Franz Bakery Criterium Category 4/5 Douglas Murphy
3 OBRA Junior and Team Track Championships Men Team Pursuit David Cowperthwaite
3 OBRA Junior and Team Track Championships Men Team Pursuit Robin Wessel
3 OBRA Junior and Team Track Championships Men Team Pursuit Alexander Clemens
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Emiliano Jordan
7 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Justin La Vigne
3 Alpenrose Thursday Series Category 3 Robin Wessel
12 Alpenrose Thursday Series Category 3 Stephen Hemminger
6 Alpenrose Thursday Series Category 4 Dave Messenheimer
10 Tuesday PIR Category 3/4 Stephan Niquet
38 Tuesday PIR Category 1/2/3
11 Tuesday PIR Category 3/4 Tony Coca
21 Tuesday PIR Category 3/4 Jack Rising
26 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
31 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
8 Salem STXC Category 2 Men T. Kenji Sugahara
3 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
26 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Jim Anderson
2 Monday PIR Masters 4/5 Stephan Niquet
60 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Scott Wagnon
16 Alpenrose Heartbreaker Senior Men Justin La Vigne
5 OBRA Hillclimb TT Category 3 Men Tony Coca
7 OBRA Hillclimb TT Category 4/5 Men steve popp
5 OBRA Hillclimb TT Masters Men 35-39 David Cowperthwaite
5 OBRA Hillclimb TT Masters Men 40-44 Scott Wagnon
4 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Category 3 Men Derek Newell
44 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Tony Coca
5 Alpenrose Heartbreaker Category 3 Men Derek Newell
45 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined steve popp
59 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined David Cowperthwaite
7 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Men 1/2 Justin La Vigne
2 Longview Grand Prix Criterium Men Category 3 Derek Newell
14 Longview Grand Prix Criterium Men Category 1/2/3 Robin Wessel
8 Longview Grand Prix Criterium Masters 35+ 1/2/3 T. Kenji Sugahara
35 Portland Twilight Crit Category 1/2 Marcel deLisser
22 Portland Twilight Crit Category 3 Alexander Clemens
36 Portland Twilight Crit Category 1/2 Robin Wessel
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Justin La Vigne
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 alex wentz
10 Tuesday PIR Category 3/4 Jack Rising
2 Tuesday PIR Category 3/4 Stephan Niquet
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Emiliano Jordan
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Messenheimer
4 Monday PIR Masters 4/5 Stephan Niquet
2 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
1 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
51 Monday PIR Masters 1/2/3 Jim Anderson
5 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
45 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
24 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
14 OBRA Championship RR 2 Masters Men 40-49 Robin Wessel
3 OBRA Championship RR 2 Junior 15-16 Jack Rising
33 OBRA Championship RR 2 Masters Men 40-49 Robert Vigeant
9 Team Beer Track Race Category 3 Men Derek Newell
14 OBRA Championship RR 2 Masters Men 50-59 Alan Whitney
DNF OBRA Championship RR 1 Category 3 Justin La Vigne
17 OBRA Championship RR 1 Category 3 Shawn Cecotti
18 OBRA Championship RR 1 Category 3 Tony Coca
16 OBRA Championship RR 1 Category 3 Devin Mounts
DNF OBRA Championship RR 1 Category 3 Alexander Clemens
DNF OBRA Championship RR 1 Category 3 Derek Newell
DNF OBRA Championship RR 1 Category 3 Aaron Collins
10 OBRA Championship RR 1 Category 4/5 Douglas Murphy
25 OBRA Championship RR 1 Category 4/5 Aaron Aikin
14 OBRA Championship RR 1 Category 3 alex wentz
13 OBRA Championship RR 1 Category 3 Patrick Gerke
DNF OBRA Championship RR 1 Senior Men Austin Arguello
DNF OBRA Championship RR 1 Senior Men Marcel deLisser
DNF OBRA Championship RR 1 Senior Men Adam Edgerton
DNF OBRA Championship RR 1 Senior Men Christopher DuBois
8 OBRA Championship RR 1 Senior Men Elijah Romer
4 OBRA Championship RR 1 Senior Men Chris Swan
5 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Stephen Hemminger
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Men Justin La Vigne
3 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Robin Wessel
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Derek Newell
19 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Tyler Mangum
21 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
26 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
7 Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
24 Tuesday PIR Category 3/4 Derrick Chasse
10 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Andrew Neill
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Hemminger
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alexander Clemens
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Emiliano Jordan
29 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
36 Tuesday PIR Category 3/4 alex wentz
31 Monday PIR Men 1/2/3 Robert Vigeant
38 Monday PIR Men 1/2/3 Tony Coca
1 Monday PIR Men 4/5 Scott Harris
4 Monday PIR Men 4/5 Douglas Murphy
24 Monday PIR Men 1/2/3 George Gardner
19 Vancouver Courthouse Criterium Senior Men Austin Arguello
2 Vancouver Courthouse Criterium Category 4 Men Devin Mounts
1 Camas Twilight Criterium Category 4/5 Men Devin Mounts
DNF Camas Twilight Criterium Category 3 Men Alexander Clemens
6 Westview Wildcats STXC MTB Race Category 2/35-44 T. Kenji Sugahara
24 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Derek Newell
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Derek Newell
17 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Stephen Hemminer
29 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Chris Swan
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Derek Newell
28 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Rob Anderson
11 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4 Derek Newell
12 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4 Dave Messenheimer
9 Alpenrose Thursday Series: July Series Masters Men Stephen Hemminger
20 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Justin La Vigne
27 Tuesday PIR: July Series Category 4/5 Kevin Williams
3 Masters Junior Track Masters Men Stephen Hemminger
17 Masters Junior Track: July Series Masters Men Stephen Hemminger
21 Hutch's Twilight Crit Series: July Series Category 4/5 Tyler Mangum
18 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 Scott Harris
13 Masters Junior Track: July Series Masters Men Justin La Vigne
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Emiliano Jordan
17 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
9 Tuesday PIR Category 3/4 Jack Rising
7 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
47 Hutch's Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Ed Kendrick
36 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Greg Kowalsky
10 Monday PIR: July Series Masters 1/2/3 Robert Vigeant
33 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Anderson
30 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Tony Coca
30 Monday PIR: July Series Masters 1/2/3 Justin La Vigne
39 Monday PIR: July Series Masters 1/2/3 T. Kenji Sugahara
19 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Alan Whitney
7 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Shawn Cecotti
1 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
2 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
12 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
13 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
20 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
30 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
32 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
36 Monday PIR Masters 4/5 Scott Harris
12 Monday PIR Masters 1/2/3 T. Kenji Sugahara
18 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
1 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Douglas Murphy
37 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Aaron Aikin
88 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race Pro/1 Men Elijah Romer
3 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 3 Derek Newell
4 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 4/5 Devin Mounts
13 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 4/5 Jack Rising
13 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Masters 3/4/5 Tony Coca
8 Larch Mtn Hillclimb Men Category 4 steve popp
29 Larch Mtn Hillclimb Men Category 4 Kevin Ward
DNF Larch Mtn Hillclimb Men Category 4 Brian Duhon
157 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined Kevin Ward
11 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Category 3 Men Patrick Gerke
67 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Category 2 Men Christopher DuBois
0 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Alexander Clemens
25 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Patrick Gerke
0 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Jim Anderson
68 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Christopher DuBois
19 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Masters 3/4/5 Robert Vigeant
42 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined steve popp
78 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 3 Men Alexander Clemens
23 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 3 Men Patrick Gerke
88 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 2 Men Christopher DuBois
83 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 2 Men Jim Anderson
2 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Street Sprints Men Open Derek Newell
94 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Pro/1 Men Elijah Romer
56 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 2 Men Christopher DuBois
81 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 3 Men Alexander Clemens
74 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 3 Men Patrick Gerke
192 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Jim Anderson
210 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Christopher DuBois
147 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Patrick Gerke
91 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 2 Men Jim Anderson
316 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Alexander Clemens
104 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 2 Men Jim Anderson
87 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 2 Men Christopher DuBois
DNF Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Masters Men 35+ Scott Wagnon
37 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 3 Men Alexander Clemens
138 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Elijah Romer
20 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 3 Men Patrick Gerke
109 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Elijah Romer
5 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Justin La Vigne
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 Stephen Hemminger
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Rob Anderson
92 Cascade Cycling Classic: McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Elijah Romer
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Emiliano Jordan
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alexander Clemens
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
38 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Thomson
32 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
1 Masters Junior Track Masters Men Justin La Vigne
126 Cascade Cycling Classic: Prologue-Old Mill Pro/1 Men Elijah Romer
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jim Anderson
16 Tuesday PIR Category 3/4 Jack Rising
99 Cascade Cycling Classic Pro/1 Men Elijah Romer
18 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
4 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
11 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
13 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
22 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Stephen Hemminger
21 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
29 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
51 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
37 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
6 Gresham Crit Category 4 Men Devin Mounts
20 Gresham Crit Masters Men 1/2/3 Robert Vigeant
10 Gresham Crit Category 3 Men Aaron Collins
11 Gresham Crit Category 4 Men Jack Rising
15 Gresham Crit Category 4 Men Douglas Murphy
1 Gresham Crit Junior Men 14-17 Jack Rising
3 Gresham Crit Fat Tire Devin Mounts
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Chris Swan
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Derek Newell
9 Alpenrose Thursday Series Masters Men Stephen Hemminger
29 Mt. Tabor Series Category 3 Men Zac Strode
20 Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
13 Mt. Tabor Series Category 3 Men Patrick Gerke
22 Mt. Tabor Series Category 3 Men Alexander Clemens
6 Mt. Tabor Series Category 3 Men alex wentz
7 Mt. Tabor Series Category 4 Men steve popp
10 Mt. Tabor Series Category 4 Men Tony Coca
16 Mt. Tabor Series Category 4 Men Devin Mounts
21 Mt. Tabor Series Category 4 Men Michael Rueter
29 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kevin Williams
31 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kevin Ward
32 Mt. Tabor Series Category 4 Men Douglas Murphy
34 Mt. Tabor Series Senior Men Jim Anderson
9 Mt. Tabor Series Category 3 Men Justin La Vigne
32 Mt. Tabor Series Senior Men Robin Wessel
10 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Final Tyler Mangum
10 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Finish Sprint Tyler Mangum
DNF Hutch's Twilight Crit Series Category 1/2/3 Final Ed Kendrick
DNF Hutch's Twilight Crit Series Category 1/2/3 Finish Sprint Ed Kendrick
18 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
14 Tuesday PIR Category 3/4 Juan Cagampang
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
11 Tuesday PIR Category 4/5 Derrick Chasse
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Desmond
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jim Anderson
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
47 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
38 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
33 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
19 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
17 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
15 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
14 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
14 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
2 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
DNF High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Chris Swan
1 OBRA Track Championships-Points Race Category 4 Men Derek Newell
34 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Alan Whitney
33 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Tony Coca
21 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Devin Mounts
31 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Patrick Gerke
25 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Alexander Clemens
4 High Desert Omnium: Road Race Category 3 alex wentz
DNF High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Christopher DuBois
38 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Robin Wessel
31 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Jim Anderson
16 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Adam Edgerton
3 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Elijah Romer
6 OBRA Track Championships-Points Race Senior Men Justin La Vigne
4 OBRA Track Championships-4k Pursuits Senior Men Justin La Vigne
25 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Adam Edgerton
8 High Desert Omnium Category 3 alex wentz
16 High Desert Omnium Pro/1/2 Chris Swan
4 High Desert Omnium Pro/1/2 Elijah Romer
37 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Gavin Younie
17 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Devin Mounts
14 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Alan Whitney
10 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Tony Coca
19 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 alex wentz
12 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Patrick Gerke
8 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Elijah Romer
121 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Gavin Younie
19 High Desert Omnium Category 4/5 Tony Coca
74 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Devin Mounts
5 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Elijah Romer
9 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Chris Swan
25 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Chris Swan
DNF High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Robin Wessel
DNF High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Christopher DuBois
8 High Desert Omnium: Criterium Category 3 alex wentz
26 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Alexander Clemens
11 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Alan Whitney
22 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Devin Mounts
45 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Jim Anderson
8 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Elijah Romer
20 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Jim Anderson
21 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Christopher DuBois
60 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Alan Whitney
56 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Tony Coca
65 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined alex wentz
44 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Patrick Gerke
24 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Robin Wessel
133 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Chris Swan
95 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Robin Wessel
52 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Christopher DuBois
29 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Tony Coca
2 Alpenrose Thursday Series Category 4 Derek Newell
3 Mt. Tabor Series Category 3 Men Justin La Vigne
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Adam Edgerton
12 Mt. Tabor Series Category 3 Men Patrick Gerke
6 Mt. Tabor Series Category 3 Men alex wentz
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
19 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kevin Ward
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Tony Coca
10 Mt. Tabor Series Category 4 Men Shawn Cecotti
9 Mt. Tabor Series Masters Men Robin Wessel
5 Mt. Tabor Series Category 5 Men Kevin Williams
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
10 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
11 Tuesday PIR Category 4/5 Derrick Chasse
7 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
19 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Finish Sprint Tyler Mangum
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
27 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
19 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Final Tyler Mangum
20 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alexander Clemens
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
27 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
16 Monday PIR Novice Men Brian Duhon
2 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
4 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
25 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
20 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
17 Firecracker Criterium Men 4/5 Andrew Neill
3 Firecracker Time Trial Pro/1/2 Men Jim Anderson
1 Firecracker Time Trial Men 4/5 Andrew Neill
9 Firecracker Time Trial: Combined Combined Andrew Neill
8 Firecracker Time Trial: Combined Combined Jim Anderson
7 Mt. Tabor Series Masters Men Robin Wessel
7 Mt. Tabor Series Category 4 Men Tony Coca
10 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brandon Barnhart
24 Mt. Tabor Series Category 4 Men Greg Kowalsky
17 Mt. Tabor Series Category 5 Men Kevin Williams
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Patrick Gerke
12 Mt. Tabor Series Category 3 Men alex wentz
21 Mt. Tabor Series Category 3 Men Zac Strode
34 Mt. Tabor Series Category 3 Men Justin La Vigne
36 Mt. Tabor Series Category 3 Men Rob Anderson
37 Mt. Tabor Series Category 3 Men Alexander Clemens
25 Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
13 Mt. Tabor Series Category 4 Men Devin Mounts
23 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
17 Hutch's Twilight Crit Series Category 1/2/3 Ed Kendrick
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alexander Clemens
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Phil de la Motte
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Vigeant
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
26 Tuesday PIR Category 3/4 Tony Curtis
33 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
15 Hutch's Twilight Crit Series-June Series Category 4/5 Tyler Mangum
62 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
14 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Greg Kowalsky
1 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
2 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
10 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
19 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
23 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
28 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
14 Monday PIR-June Series Masters 1/2/3 Robin Wessel
34 Monday PIR-June Series Masters 1/2/3 Justin La Vigne
1 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Alan Whitney
2 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Aaron Aikin
6 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Shawn Cecotti
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
29 Monday PIR-June Series Masters 4/5 Tony Coca
3 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 19-34 Andy Skeen
24 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alexander Clemens
6 Salem Fairview Men 1/2 Robin Wessel
DNF Pickett's Charge Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
14 Salem Fairview Masters 40+ Robert Vigeant
2 Salem Fairview Men 4/5 Devin Mounts
25 Salem Fairview Men 3 Ed Kendrick
35 Swan Island Criterium Category 4/5 Greg Kowalsky
23 Swan Island Criterium Pro/1/2 Men Adam Edgerton
7 Swan Island Criterium Category 4/5 Shawn Cecotti
40 Swan Island Criterium Category 3 Men Aaron Collins
15 Swan Island Criterium Masters Category 1/2/3 Men 35+ Robin Wessel
1 Swan Island Criterium Category 4/5 Devin Mounts
2 Swan Island Criterium Category 4/5 Aaron Aikin
10 Swan Island Criterium Masters 35+ 4/5 Ben Needham
27 Swan Island Criterium Masters Category 1/2/3 Men 35+ David Cowperthwaite
30 Swan Island Criterium Masters Category 1/2/3 Men 35+ Robert Vigeant
9 Swan Island Criterium Pro/1/2 Men Robin Wessel
4 Swan Island Criterium Category 4/5 Alan Whitney
12 Alpenrose Thursday Series Category 4 Alexander Clemens
6 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Justin La Vigne
5 Alpenrose Thursday Series Category 4 Derek Newell
8 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 1/2 Justin La Vigne
10 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 Stephen Hemminger
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Derek Newell
17 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Alexander Clemens
18 Mt. Tabor Series Category 3 Men Justin La Vigne
19 Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
12 Mt. Tabor Series Senior Men Adam Edgerton
8 Mt. Tabor Series Category 4 Men Shawn Cecotti
28 Mt. Tabor Series Senior Men Robin Wessel
23 Mt. Tabor Series Category 4 Men Tony Coca
1 Mt. Tabor Series Category 4 Men alex wentz
21 Mt. Tabor Series Category 4 Men Devin Mounts
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brandon Barnhart
14 Mt. Tabor Series Category 3 Men Patrick Gerke
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
17 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
24 Tuesday PIR Category 3/4 Brandon Barnhart
20 Hutch's Twilight Crit Series Category 1/2/3 Ed Kendrick
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
17 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
5 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
13 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
34 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
35 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
41 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
1 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
23 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Elijah Romer
35 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Chris Swan
DNF Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Marcel deLisser
34 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Alexander Clemens
3 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men alex wentz
17 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Devin Mounts
18 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Tony Coca
31 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Tyler Mangum
DNF Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Brandon Barnhart
187 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Tyler Mangum
55 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 3 Alexander Clemens
213 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Brandon Barnhart
191 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Tony Coca
44 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Marcel deLisser
150 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined alex wentz
119 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Devin Mounts
239 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Alexander Clemens
58 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Marcel deLisser
49 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Chris Swan
40 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Elijah Romer
32 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Brandon Barnhart
25 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Tony Coca
23 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Tyler Mangum
38 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Chris Swan
32 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Elijah Romer
11 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Marcel deLisser
30 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Elijah Romer
46 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Chris Swan
5 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Devin Mounts
25 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Tyler Mangum
27 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Tony Coca
28 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 alex wentz
39 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Category 4/5 Brandon Barnhart
11 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 alex wentz
5 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Category 4/5 Devin Mounts
6 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Chris Swan
42 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 3 Alexander Clemens
3 Elkhorn Classic Stage Race Category 4/5 Men alex wentz
4 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 alex wentz
14 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Devin Mounts
23 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Elijah Romer
68 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Marcel deLisser
52 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Brandon Barnhart
13 Elkhorn Classic Stage Race Category 4/5 Men Devin Mounts
30 Elkhorn Classic Stage Race Pro/1/2 Men Chris Swan
33 Elkhorn Classic Stage Race Category 3 Men Alexander Clemens
39 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Tyler Mangum
27 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Category 4/5 Tony Coca
32 Elkhorn Classic Stage Race Category 4/5 Men Tyler Mangum
20 Elkhorn Classic Stage Race Category 4/5 Men Tony Coca
21 Elkhorn Classic Stage Race Pro/1/2 Men Elijah Romer
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Stephen Hemminger
19 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brandon Barnhart
30 Mt. Tabor Series Category 4 Men Tyler Mangum
9 Mt. Tabor Series Senior Men Marcel deLisser
20 Mt. Tabor Series Category 3 Men Zac Strode
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Marcel deLisser
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Desmond
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alexander Clemens
17 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
8 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
1 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
4 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
29 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
39 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
53 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
27 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
103 OBRA TT: Combined Combined Marcel deLisser
DNS OBRA TT Senior Men 3 Patrick Gerke
90 OBRA TT: Combined Combined Scott Wagnon
8 OBRA TT Masters Men 40-44 Scott Wagnon
63 OBRA TT: Combined Combined Andrew Neil
180 OBRA TT: Combined Combined Brian Duhon
57 OBRA TT: Combined Combined David Lelong
8 OBRA TT Senior Men 4/5 Andrew Neil
6 OBRA TT Senior Men Marcel deLisser
24 OBRA TT Senior Men 4/5 Brian Duhon
7 OBRA TT Senior Men 3 David Lelong
DNS OBRA TT Senior Men 4/5 Alan Whitney
5 Vernonia Short Track Mt. Bike Race Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
21 Cirque du Cycling Category 3 George Gardner
44 Cirque du Cycling Category 3 Aaron Collins
33 Cirque du Cycling Pro/1/2 Chris Swan
DNF Cirque du Cycling Category 3 Alexander Clemens
45 Cirque du Cycling Category 3 Derek Newell
11 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brandon Barnhart
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men alex wentz
18 Mt. Tabor Series Category 3 Men Patrick Gerke
23 Mt. Tabor Series Category 4 Men Christien Reed
21 Mt. Tabor Series Category 3 Men Alexander Clemens
13 Mt. Tabor Series Category 4 Men Shawn Cecotti
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Nat Johnson
17 Mt. Tabor Series Senior Men Marcel deLisser
44 Tuesday PIR Category 4/5 Jacob Brennan
9 Tuesday PIR Category 4/5 Tony Coca
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Desmond
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Vigeant
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
46 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
42 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalski
41 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Rueter
9 Hutch's Twilight Crit Series Category 4/5 Tyler Mangum
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Phelan Kostur
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
37 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
39 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
3 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
78 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
60 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
13 Monday PIR Masters Novice Michael Emery
4 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
12 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Elijah Romer
95 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Brendan Treacy
79 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Joshua Liberles
17 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Brendan Treacy
73 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Chris Swan
35 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Orion Berryman
32 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 4 Men Greg Kowalsky
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Adam Edgerton
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Patrick Marzullo
97 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Elijah Romer
86 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Chris Swan
72 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Joshua Liberles
62 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Brendan Treacy
22 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Orion Berryman
DNF Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Greg Kowalsky
76 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Elijah Romer
28 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Category 4 Men Greg Kowalsky
116 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Adam Edgerton
41 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Orion Berryman
75 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Chris Swan
80 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Brendan Treacy
90 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Elijah Romer
92 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Patrick Marzullo
102 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Joshua Liberles
59 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Orion Berryman
118 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Adam Edgerton
114 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Patrick Marzullo
109 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Brendan Treacy
93 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Elijah Romer
62 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Joshua Liberles
120 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Chris Swan
33 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Greg Kowalsky
DNS Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 4 Men Aaron Aikin
32 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 4 Men Greg Kowalsky
DNS Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 4 Men Tony Coca
DNF Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Marcel deLisser
117 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Adam Edgerton
115 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Brendan Treacy
111 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Patrick Marzullo
69 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Joshua Liberles
66 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Elijah Romer
58 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Orion Berryman
57 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Chris Swan
DNS Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 3 Men David Lelong
104 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Chris Swan
85 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Joshua Liberles
105 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Patrick Marzullo
14 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Orion Berryman
51 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Elijah Romer
112 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Adam Edgerton
140 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Marcel deLisser
64 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Brendan Treacy
43 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Joshua Liberles
77 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Marcel deLisser
85 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Orion Berryman
97 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Elijah Romer
113 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Adam Edgerton
121 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Patrick Marzullo
133 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Chris Swan
7 Hutch's Twilight Crit Series Category - 4/5 Tyler Mangum
19 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
6 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 Greg Kowalsky
12 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
4 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
32 Monday PIR: May Series Totals Masters 1/2/3 Phil de la Motte
26 Monday PIR: May Series Totals Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
11 Monday PIR: May Series Totals Masters 1/2/3 Robin Wessel
14 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 Douglas Murphy
13 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 George Gardner
24 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
10 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 Alan Whitney
8 Monday PIR: May Series Totals Masters 4/5 Shawn Cecotti
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
40 Monday PIR Masters 1/2/3 Jim Anderson
19 Umpqua RR Men 4/5 Alan Whitney
28 Sisters Stampede XC Category 2 Men 35-44 T. Kenji Sugahara
3 Umpqua Criterium Men 4/5 Alan Whitney
5 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 3 Robin Wessel
14 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 bryan richardson
31 Tuesday PIR: May Series Totals Category 1/2/3 Christopher DuBois
13 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 Brandon Barnhart
17 Tuesday PIR: May Series Totals Category 1/2/3 Marcel deLisser
16 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 Greg Kowalsky
17 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
3 Tuesday PIR Category 3/4 Brandon Barnhart
9 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
28 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 Phelan Kostur
14 Tuesday PIR: May Series Totals Category 4/5 Tony Coca
13 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
2 Tuesday PIR: May Series Totals Category 3/4 Shawn Cecotti
75 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
71 Monday PIR Masters 1/2/3 Jim Anderson
61 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
59 Monday PIR Masters 1/2/3 Derek Newell
4 Monday PIR Masters 4/5 George Gardner
53 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
7 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
6 OBRA TTT Men 4/5 Douglas Murphy
3 OBRA TTT Men 3 Phil de la Motte
6 OBRA TTT Men 4/5 Shawn Cecotti
6 OBRA TTT Men 4/5 Tony Coca
6 OBRA TTT Men 4/5 Michael Rueter
3 OBRA TTT Men 3 Robert Anderson
3 OBRA TTT Men 3 David Cowperthwaite
3 OBRA TTT Men 3 Alan Whitney
5 OBRA TTT Senior Men Chris Swan
5 OBRA TTT Senior Men Elijah Romer
5 OBRA TTT Senior Men Jim Anderson
5 OBRA TTT Senior Men Emiliano Jordan
183 OBRA TTT: Combined Combined Stephen Hemminger
101 OBRA TTT: Combined Combined Michael Rueter
100 OBRA TTT: Combined Combined Tony Coca
103 OBRA TTT: Combined Combined Shawn Cecotti
102 OBRA TTT: Combined Combined Douglas Murphy
40 OBRA TTT: Combined Combined Phil de la Motte
39 OBRA TTT: Combined Combined Robert Anderson
38 OBRA TTT: Combined Combined David Cowperthwaite
37 OBRA TTT: Combined Combined Alan Whitney
28 OBRA TTT: Combined Combined Chris Swan
27 OBRA TTT: Combined Combined Elijah Romer
26 OBRA TTT: Combined Combined Jim Anderson
25 OBRA TTT: Combined Combined Emiliano Jordan
6 OBRA TTT Masters Men 200-239 Stephen Hemminger
17 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Alexander Clemens
13 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Elijah Romer
21 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Patrick Gerke
DNF Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Aaron Collins
4 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Patrick Gerke
10 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Phelan Kostur
20 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Zac Strode
25 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Justin La Vigne
9 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Tony Coca
14 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Brandon Barnhart
6 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Adam Edgerton
DNF Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Greg Kowalsky
4 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Chris Swan
24 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
2 Tuesday PIR Category 3/4 Shawn Cecotti
9 Tuesday PIR Category 4/5 Tony Coca
3 Tuesday PIR Category 3/4 alex wentz
8 Tuesday PIR Category 3/4 Phelan Kostur
22 Tuesday PIR Category 3/4 Alexander Clemens
73 Tuesday PIR Category 1/2/3 Patrick Gerke
29 Tuesday PIR Category 3/4 Brandon Barnhart
44 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
66 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Swan
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
5 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
27 Silverton RR Men 3 Patrick Gerke
11 Silverton RR Men 4/5 Shawn Cecotti
7 Silverton RR Men 4/5 Alexander Clemens
9 Silverton RR Masters Men 50+ Stephen Hemminger
30 Silverton RR Men 3 Justin La Vigne
22 Silverton RR Men 4/5 Douglas Murphy
22 Silverton RR Men 3 Derek Newell
8 Silverton RR Men 3 David Lelong
33 Silverton RR Men 1/2 Adam Edgerton
16 Silverton RR Men 1/2 Marcel deLisser
10 Silverton RR Men 1/2 Elijah Romer
8 Silverton RR Men 1/2 Chris Swan
DNF Silverton RR Men 4/5 Tyler Mangum
29 Hutch's Twilight TT Series: Combined Combined Tyler Mangum
38 Tuesday PIR Category 3/4 George Gardner
30 Tuesday PIR Category 3/4 Shawn Cecotti
11 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Rueter
4 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
3 Tuesday PIR Category 3/4 Alexander Clemens
112 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Swan
103 Tuesday PIR Category 1/2/3
70 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jim Hinkley
62 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Desmond
44 Tuesday PIR Category 3/4 Tony Coca
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 Marcel deLisser
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Lelong
7 Hutch's Twilight TT Series Men 4 Tyler Mangum
9 Tuesday PIR Category 4/5 Tony Coca
48 Tuesday PIR Category 4/5 Jacob Brennan
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
6 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
8 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
2 Bend Don't Brake Category 1/2 Marcel deLisser
11 Bend Don't Brake Category 3 Aaron Collins
5 Bend Don't Brake Category 4/5 Shawn Cecotti
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 5 Men Omnium Juan Cagampang
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 4 B Omnium Derek Newell
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Omnium Robin Wessel
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters 50+ Omnium Stephen Hemminger
5 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 3 Robin Wessel
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Patrick Gerke
8 Tuesday PIR Category 3/4 alex wentz
3 Tuesday PIR Category 3/4 Shawn Cecotti
7 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
10 Hutch's Twilight TT Series Men 4 Tyler Mangum
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Brownfield
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Marcel deLisser
17 Tuesday PIR Category 4/5 Tony Coca
9 Tuesday PIR Category 4/5 Alexander Clemens
4 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
24 Monday PIR Masters 4/5 Ed Kendrick
28 Monday PIR Masters 4/5 Jess Mace
10 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Vigeant
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Hemminger
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
3 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
17 Monday PIR Masters 4/5 Tony Coca
6 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Category 4 Men Brandon Barnhart
11 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Category 4 Men Brian Duhon
2 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Category 4 Men Alan Whitney
14 Peak Sports Mudslinger Category 2/35-44 Men T. Kenji Sugahara
3 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Marcel deLisser
21 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined David Cowperthwaite
102 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Brian Duhon
4 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Category 3 Men David Cowperthwaite
2 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Senior Men Marcel deLisser
19 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Alan Whitney
42 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Brandon Barnhart
12 Eugene Roubaix Men 3 David Lelong
25 Eugene Roubaix Men 3 Derek Newell
21 Eugene Roubaix Men 3 Patrick Gerke
35 Eugene Roubaix Men 3 Justin La Vigne
25 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Robert Vigeant
6 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Robin Wessel
32 Eugene Roubaix Men 1/2 Marcel deLisser
22 Eugene Roubaix Men 1/2 Christopher DuBois
2 Eugene Roubaix Men 5 Douglas Murphy
5 Eugene Roubaix Men 1/2 Chris Swan
DNF Eugene Roubaix Men 3 Aaron Collins
8 Eugene Roubaix Men 4 Alexander Clemens
26 Eugene Roubaix Men 4 Brandon Barnhart
12 Eugene Roubaix Men 1/2 Adam Edgerton
3 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Alan Whitney
11 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Shawn Cecotti
1 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Shawn Cecotti
7 Tuesday PIR Category 3/4 George Gardner
6 Tuesday PIR Category 4/5 Alexander Clemens
29 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
11 Tuesday PIR Category 3/4 Brandon Barnhart
6 Tuesday PIR Category 3/4 Alexander Clemens
3 Tuesday PIR Category 3/4 Matt Brownfield
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
19 Tuesday PIR: April Series Category 4/5 Tony Coca
21 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 bryan richardson
9 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Matt Brownfield
8 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Alexander Clemens
4 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 George Gardner
26 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 Juan Cagampang
23 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 Robin Wessel
8 Tuesday PIR Category 3/4 bryan richardson
2 Monday PIR-April Series Masters 1/2/3 Justin La Vigne
1 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
1 Monday PIR-April Series Masters 4/5 Shawn Cecotti
3 Monday PIR-April Series Masters 4/5 Douglas Murphy
4 Monday PIR-April Series Masters 4/5 Alan Whitney
3 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
198 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Robin Wessel
29 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Men Alexander Clemens
28 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Men Aaron Aikin
17 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 4 Men Tony Coca
38 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Christopher DuBois
29 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Justin La Vigne
27 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Patrick Gerke
13 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Adam Edgerton
7 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men David Lelong
33 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Masters 40+ Robert Vigeant
63 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Chris Swan
62 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Robin Wessel
24 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Elijah Romer
28 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Elijah Romer
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Elijah Romer
14 Bear Springs XC Category 2 Men 19-34 Nat Johnson
199 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Chris Swan
186 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Robert Vigeant
61 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined David Lelong
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Robin Wessel
59 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Chris Swan
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men David Lelong
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Adam Edgerton
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Christopher DuBois
36 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Patrick Gerke
60 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Justin La Vigne
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Alexander Clemens
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Aaron Aikin
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Tony Coca
72 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Adam Edgerton
98 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Patrick Gerke
102 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Justin La Vigne
123 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Christopher DuBois
171 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Tony Coca
204 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Aaron Aikin
209 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Alexander Clemens
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Robert Vigeant
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Alexander Clemens
61 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Chris Swan
66 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Robin Wessel
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Emiliano Jordan
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Robert Vigeant
5 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Adam Edgerton
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Patrick Gerke
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Christopher DuBois
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men David Lelong
51 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Justin La Vigne
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Tony Coca
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Elijah Romer
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Aaron Aikin
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Aaron Collins
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Elijah Romer
60 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Chris Swan
66 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Robin Wessel
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Masters 40+ Robert Vigeant
5 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Adam Edgerton
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Patrick Gerke
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Christopher DuBois
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men David Lelong
50 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Justin La Vigne
18 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Men Alexander Clemens
19 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Men Tony Coca
38 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 4 Men Aaron Aikin
18 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Elijah Romer
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Patrick Gerke
45 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Justin La Vigne
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Men Aaron Collins
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Men Tony Coca
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Men Aaron Aikin
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Elijah Romer
57 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Chris Swan
70 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Emiliano Jordan
74 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Robin Wessel
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men T. Kenji Sugahara
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Marcel deLisser
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 40+ Robert Vigeant
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Christopher DuBois
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men David Lelong
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Adam Edgerton
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Patrick Gerke
45 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Justin La Vigne
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Aaron Collins
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Alexander Clemens
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Tony Coca
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Aaron Aikin
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men David Lelong
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 4 Men Alexander Clemens
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Masters 40+ Robert Vigeant
74 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Robin Wessel
70 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Emiliano Jordan
56 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Chris Swan
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Elijah Romer
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Adam Edgerton
56 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Chris Swan
60 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Robin Wessel
29 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Robert Vigeant
5 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Adam Edgerton
12 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Patrick Gerke
19 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Christopher DuBois
30 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men David Lelong
44 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Justin La Vigne
17 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Tony Coca
19 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Alexander Clemens
36 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Aaron Aikin
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Christopher DuBois
19 Tuesday PIR Category 3/4 Stephen Hemminger
9 Tuesday PIR Category 3/4 George Gardner
14 Tuesday PIR Category 4/5 Brandon Barnhart
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Muecke
8 Tuesday PIR Category 4/5 Tony Coca
2 Monday PIR Masters 4/5 Alan Whitney
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Phil de la Motte
1 Monday PIR Masters 4/5 Shawn Cecotti
3 Monday PIR Masters 4/5 Greg Kowalsky
10 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Aikin
27 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
37 Monday PIR Masters 4/5 Douglas Murphy
45 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Ward
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin La Vigne
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Matt Brownfield
24 Monday PIR Masters 1/2/3 David Cowperthwaite
30 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Rob Anderson
78 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Brandon Barnhart
DNS Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Category 4 Brian Duhon
8 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Category 3 Patrick Gerke
3 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Category 4 Andrew Neill
8 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Category 4 Brandon Barnhart
37 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Patrick Gerke
34 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Andrew Neill
7 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Category 3 Rob Anderson
20 Table Rock Road Race Category 1/2 Chris Swan
1 Table Rock Road Race Category 3 Christopher DuBois
9 Table Rock Road Race Category 3 Patrick Gerke
4 Table Rock Road Race Category 3 Adam Edgerton
20 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Douglas Murphy
1 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Alan Whitney
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Swan
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Richard Desmond
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
66 Tuesday PIR Category 1/2/3 Emiliano Jordan
5 Tuesday PIR Category 3/4 Alexander Clemens
17 Tuesday PIR Category 3/4 Phelan Kostur
35 Tuesday PIR Category 3/4 Shawn Cecotti
43 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Thomson
37 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Collins
39 Tuesday PIR Category 3/4 Stephen Hemminger
17 Tuesday PIR Category 4/5 Tony Coca
2 Icebreaker Criterium Men Pro/1/2 Elijah Romer
12 Icebreaker Criterium Men Pro/1/2 Marcel deLisser
37 King's Valley Men 3 Christopher DuBois
29 King's Valley Men 4/5 Aaron Collins
20 King's Valley Men 4/5 Alexander Clemens
30 King's Valley Masters Men 40+ Robert Vigeant
52 King's Valley Men 3 Derek Newell
31 King's Valley Men 4/5 Shawn Cecotti
22 King's Valley Men 3 Patrick Gerke
12 King's Valley Women 3 Marcel deLisser
3 King's Valley Men 3 Adam Edgerton
DNF King's Valley Men 1/2 T. Kenji Sugahara
18 King's Valley Men 1/2 Elijah Romer
5 King's Valley Men 1/2 Chris Swan
14 King's Valley Men 3 Justin La Vigne
2 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Alan Whitney
24 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Williams
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Juan Cagampang
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Swan
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
4 Tuesday PIR Category 3/4 George Gardner
11 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
20 Tuesday PIR Category 3/4
25 Tuesday PIR Category 3/4 Alexander Clemens
33 Tuesday PIR Category 3/4 Steve Ryker
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Vigeant
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Marcel deLisser
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
60 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
42 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Thomson
3 Willamette University Capitol Criterium Men 4/5 Aaron Collins
23 Willamette University Capitol Criterium Men 4/5 Shawn Cecotti
6 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Men Shawn Cecotti
1 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Alan Whitney
1 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Men Alan Whitney
4 Piece of Cake Junior 16-18 Derrick Chasse
10 Piece of Cake Men 4 Ben Needham
5 Piece of Cake Masters 40+ 1/2/3 Robert Vigeant
26 Piece of Cake Men 5 Douglas Murphy
DNF Piece of Cake Men 3 Juan Cagampang
10 Piece of Cake Men 3 David Lelong
2 Piece of Cake Men 3 Adam Edgerton
DNF Piece of Cake Men 1/2 Marcel deLisser
15 Piece of Cake Men 4 Shawn Cecotti
29 Piece of Cake Men 4 Andrew Neill
30 Piece of Cake Men 4 Alan Whitney
DNF Piece of Cake Men 1/2 T. Kenji Sugahara
24 Piece of Cake Men 1/2 Robin Wessel
20 Piece of Cake Men 1/2 Jim Anderson
41 Piece of Cake Men 4 Aaron Collins
35 Piece of Cake Men 4 Andrew Thomson
31 Piece of Cake Men 4 Alexander Clemens
34 Piece of Cake Men 4 Greg Kowalsky
9 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Robin Wessel
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Marcel deLisser
21 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Elijah Romer
31 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Jim Anderson
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Christopher DuBois
9 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Adam Edgerton
23 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Zac Strode
31 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Derek Newell
32 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Patrick Gerke
38 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 David Lelong
41 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Robert Vigeant
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 David Cowperthwaite
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Aaron Collins
12 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Brandon Barnhart
27 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Alexander Clemens
22 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 5 Group A Douglas Murphy
56 As the Raven Flies TT: Combined Combined Marcel deLisser
4 As the Raven Flies TT Men 4/5 Jess Mace
18 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jess Mace
6 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Marcel deLisser
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Marcel deLisser
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ 4/5 Ben Needham
23 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ 1/2/3 Robert Vigeant
35 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Shawn Cecotti
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Robin Wessel
47 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 David Cowperthwaite
42 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Jim Anderson
55 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Scott Wagnon
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Christopher DuBois
50 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Justin La Vigne
15 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Derek Newell
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 David Lelong
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Aaron Collins
41 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Adam Edgerton
51 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Patrick Gerke
12 As the Raven Flies TT: Combined Combined Rob Anderson
12 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Chris Swan
13 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Marcel deLisser
16 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Rob Anderson
12 As the Raven Flies TT Men 4/5 Jess Mace
10 As the Raven Flies TT Masters 50+ Alan Whitney
24 As the Raven Flies TT: Combined Combined Alan Whitney
5 As the Raven Flies TT: Combined Combined Chris Swan
8 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Rob Anderson
5 As the Raven Flies TT Men 1/2/3 Chris Swan
5 As the Raven Flies TT Masters 50+ Alan Whitney
2 Echo Red to Red XC Category 1 19-34 Men Elijah Romer
19 Echo Red to Red XC Singlespeed Alexander Clemens
2 Banana Belt Series Men 3 Christopher DuBois
22 Banana Belt Series Men 1/2 Robin Wessel
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Robert Vigeant
13 Banana Belt Series Men 3 Adam Edgerton
18 Banana Belt Series Men 3 Derek Newell
30 Banana Belt Series Men 3 Phil de la Motte
2 Banana Belt Series Men 4 Aaron Collins
26 Banana Belt Series Men 4 Brandon Barnhart
36 Banana Belt Series Men 4 Alexander Clemens
12 Banana Belt Series Men-Master 40+ (4/5) Alan Whitney
9 Banana Belt Series Men 5 Aaron Collins
26 Banana Belt Series Men 1/2 Marcel deLisser
53 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 David Lelong
31 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Justin La Vigne
21 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Patrick Gerke
14 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Phil de la Motte
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Adam Edgerton
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Derek Newell
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Christopher DuBois
39 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Jim Anderson
31 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Chris Swan
28 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Elijah Romer
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 A Aaron Collins
31 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 4/5 Ben Needham
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 40+ 4/5 Alan Whitney
27 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Andrew Thomson
25 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Brandon Barnhart
23 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Shawn Cecotti
15 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Alexander Clemens
19 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Jim Anderson
41 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Robin Wessel
91 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Derrick Chasse
90 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Robert Vigeant
55 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Jess Mace
159 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Brandon Barnhart
235 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Ben Needham
37 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Rob Anderson
32 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined David Cowperthwaite
27 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined David Lelong
13 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Marcel deLisser
10 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 1/2 Robin Wessel
7 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 1/2 Jim Anderson
5 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 1/2 Marcel deLisser
13 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 David Lelong
12 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 David Cowperthwaite
10 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 3 Rob Anderson
46 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 4/5 Ben Needham
28 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 4/5 Brandon Barnhart
10 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 4/5 Jess Mace
DNS Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 40-49 David Strader
19 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 40-49 Robert Vigeant
DNF Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 50-59 Alan Whitney
2 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Junior Men 17-18 Derrick Chasse
38 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 David DeLong
33 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 4/5 Tyler Mangum
39 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Justin La Vigne
42 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 4/5 Aaron Collins
16 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Patrick Gerke
10 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Adam Edgerton
6 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 3 Christopher DuBois
DNF Sublime Sublimity Circuit Race Men Pro/1/2 Marcel deLisser
21 Sublime Sublimity Circuit Race Men Pro/1/2 Jim Anderson
15 Sublime Sublimity Circuit Race Men Pro/1/2 Elijah Romer
3 Sublime Sublimity Circuit Race Men Pro/1/2 Chris Swan
1 Cherry Pie Men 4 Christopher DuBois
53 Cherry Pie Men 4 Greg Kowalsky
33 Cherry Pie Men 4 Tyler Mangum
9 Cherry Pie Men 4 Andrew Neill
61 Cherry Pie Men 4 Brandon Barnhart
28 Cherry Pie Men 40+ Open Robert Vigeant
DNF Cherry Pie Men 3 David Lelong
54 Cherry Pie Men 3 Justin La Vigne
47 Cherry Pie Men 3 Rob Anderson
33 Cherry Pie Men 3 Derek Newell
31 Cherry Pie Men 3 Patrick Gerke
1 Cherry Pie Men 3 Adam Edgerton
DQ Cherry Pie Men 1/2 Marcel deLisser
44 Cherry Pie Men 1/2 Chris Swan
34 Cherry Pie Men 1/2 Elijah Romer
25 Cherry Pie Men 1/2 Robin Wessel
6 Cherry Pie Junior 16-18 Derrick Chasse
3 Cherry Pie Junior 16-18 Phelan Kostur
26 Cherry Pie Men 4/5 40+ Ben Needham
24 Cherry Pie Men 5 A Aaron Collins