Team Oregon presented by Laurelwood Brewing

Event Category Name
4 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Men A Kolben Preble
47 Deschutes Brewery Cup Men Category B John Gill
27 Deschutes Brewery Cup Men Category B Andrew Boone
68 Deschutes Brewery Cup Men Category B Shawn Cecotti
33 Deschutes Brewery Cup Men Category B Andrew Boone
50 Deschutes Brewery Cup Men Category B John Gill
37 Deschutes Brewery Cup Men Category B Shawn Cecotti
2 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B Ryan Francesconi
4 GPTB: Winter Cross Category B John Gill
13 GPTB: Winter Cross Masters 35+ C Brett Ensor
5 GPTB: Winter Cross Category B Shawn Cecotti
3 GPTB: Winter Cross Clydesdale John Lombard
10 GPTB: Winter Cross Clydesdale Peter Mersereau
9 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men B Shawn Cecotti
1 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Clydesdale John Lombard
6 Psycho Cross Series: Series Standings Men A alex wentz
4 Psycho Cross Series Men B John Lombard
7 Psycho Cross Series: Series Standings Men C Tyler Mangum
17 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 50+ Tom Nilan
1 Psycho Cross Series: Series Standings Clydesdale John Lombard
9 Psycho Cross Series: Series Standings Men B John Lombard
14 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Matt Brownfield
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Jeff Zimmerman
32 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Rob Anderson
20 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Steve Popp
18 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Mike Abel
129 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jamie Laird
55 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jon Langbehn
33 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Peter Mersereau
69 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jim Anderson
5 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale John Lombard
48 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C Justin Zimmerman
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C John Gill
14 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Daniel Kappes
22 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Hayes Kenny
42 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Men Freddy Anderson
31 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Women Risi Murphy
17 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Men 13-14 Freddy Anderson
10 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Women 13-14 Risi Murphy
8 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Shawn Cecotti
61 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Jimmy Gantz
75 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Eric Gushurst
5 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Kolben Preble
34 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A alex wentz
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Matt Brownfield
6 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Thomas Schoenborn
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale John Lombard
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Shawn Cecotti
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Freddy Anderson
23 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Ryan Francesconi
20 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Jeff Zimmerman
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Steve Popp
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Matt Brownfield
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Mike Abel
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Women Risi Murphy
32 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Freddy Anderson
75 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Douglas Murphy
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Rob Anderson
43 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Steve Popp
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Jeff Zimmerman
57 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Ryan Francesconi
14 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Daniel Kappes
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Shawn Cecotti
75 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Brian Duhon
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Hayes Kenny
57 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Brett Hrenko
52 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Brett Ensor
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Peter Mersereau
8 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale John Lombard
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C John Gill
28 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Jimmy Gantz
8 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category B Shawn Cecotti
1 Psycho Cross Series Men A alex wentz
6 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Mike Abel
3 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Ryan Francesconi
21 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Thomas Schoenborn
14 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Clydesdale Matt Brownfield
16 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Justin Zimmerman
117 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Brett Ensor
25 Cross Crusade: Barton Park Category A Scott Gray
16 Cross Crusade: Barton Park Category B Hayes Kenny
12 Cross Crusade: Barton Park Category B Shawn Cecotti
60 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Brian Duhon
18 Cross Crusade: Barton Park Category C John Gill
41 Cross Crusade: Barton Park Category C Brett Hrenko
2 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale John Lombard
16 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Matt Brownfield
29 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Peter Mersereau
158 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Douglas Murphy
16 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Rob Anderson
10 Cross Crusade: Barton Park Category B Daniel Kappes
41 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Mike Abel
42 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Jeff Zimmerman
53 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Ryan Francesconi
59 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B John Lombard
33 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Freddy Anderson
13 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Risi Murphy
3 Cross Crusade: Barton Park Category B Eric Gushurst
22 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Steve Popp
5 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Shawn Cecotti
6 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Thomas Schoenborn
11 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Jimmy Gantz
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Freddy Anderson
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A alex wentz
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C John Gill
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jimmy Gantz
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Rob Anderson
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Daniel Kappes
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Steve Popp
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jamie Laird
65 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Justin Zimmerman
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jon Langbehn
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Brett Hrenko
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Andrew Boone
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Hayes Kenny
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Scott Gray
66 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Brett Ensor
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Daniel Kappes
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jim Anderson
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A alex wentz
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Scott Gray
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Mike Abel
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Freddy Anderson
74 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jamie Laird
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Hayes Kenny
57 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Brett Hrenko
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jon Langbehn
10 GPTB: David Douglas CX #2 Category C Justin Zimmerman
14 GPTB: David Douglas CX #2 Category C Forest Wilson
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Rob Anderson
3 GPTB: David Douglas CX #2 Clydesdale John Lombard
8 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Jimmy Gantz
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery: Junior Cyclocross Series Junior Men 13-14 Freddy Anderson
5 GPTB: David Douglas CX #2 Clydesdale Matt Brownfield
16 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Thomas Schoenborn
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C John Gill
DNF GPTB: David Douglas CX #2 Singlespeed Forest Wilson
5 GPTB: David Douglas CX #2 Category B Shawn Cecotti
14 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Ryan Francesconi
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Steve Popp
15 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Rob Anderson
11 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Mike Abel
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Abel
19 Blind Date at the Dairy Masters Men C Thomas Schoenborn
40 Blind Date at the Dairy Masters Men C Paul Souders
18 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men B Daniel Kappes
6 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale John Lombard
29 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Matt Brownfield
44 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Peter Mersereau
77 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Thomas Schoenborn
155 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Brett Hrenko
171 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Douglas Murphy
24 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A alex wentz
8 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C John Gill
74 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C David Lam
111 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Men Brian Duhon
3 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Eric Gushurst
13 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Shawn Cecotti
52 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Hayes Kenny
DNF Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B David Cowperthwaite
6 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Scott Gray
17 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Junior Women Risi Murphy
24 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Rob Anderson
33 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Steve Popp
34 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Mike Abel
83 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Jimmy Gantz
107 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B John Lombard
40 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Junior Men Freddy Anderson
4 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Shawn Cecotti
17 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Mike Abel
32 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Jamie Laird
3 Canby Cross-Word CX Challenge Clydesdale Peter Mersereau
1 Canby Cross-Word CX Challenge Clydesdale John Lombard
7 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Ryan Francesconi
31 Blind Date at the Dairy Masters Men C Thomas Schoenborn
14 Blind Date at the Dairy Men B John Lombard
8 Blind Date at the Dairy Men B Daniel Kappes
32 Blind Date at the Dairy Masters Men C Paul Souders
52 Blind Date at the Dairy Beginner Men Brian Duhon
4 Cross Crusade: Rainier Category C Hayes Kenny
4 Cross Crusade: Rainier Clydesdale John Lombard
9 Cross Crusade: Rainier Category C John Gill
DNF Cross Crusade: Rainier Category A alex wentz
14 Cross Crusade: Rainier Category B Daniel Kappes
6 Cross Crusade: Rainier Category B Eric Gushurst
4 Cross Crusade: Rainier Category A Scott Gray
15 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Jimmy Gantz
148 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Chris Cortez
41 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Thomas Schoenborn
8 Cross Crusade: Rainier Clydesdale Stephen Hemminger
36 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Brett Hrenko
91 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jamie Laird
4 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Rob Anderson
5 Psycho Cross Series Men C Tyler Mangum
6 GPTB: Ninkrossi Junior Men Freddy Anderson
10 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Ryan Francesconi
6 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Jimmy Gantz
1 GPTB: Ninkrossi Clydesdale John Lombard
9 GPTB: Ninkrossi Category C Justin Zimmerman
DNF Blind Date at the Dairy Men C John Gill
49 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jamie Laird
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Rob Anderson
23 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Stephen Hemminger
13 Blind Date at the Dairy Men B John Lombard
65 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Robin Wessel
4 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale John Lombard
15 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Matt Brownfield
159 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Chris Cortez
32 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Freddy Anderson
87 Cross Crusade: Alpenrose Category C John Gill
52 Cross Crusade: Alpenrose Category C Justin Zimmerman
6 Cross Crusade: Alpenrose Category C Hayes Kenny
81 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Brian Duhon
7 Cross Crusade: Alpenrose Category B Eric Gushurst
14 Cross Crusade: Alpenrose Category B Shawn Cecotti
78 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Ryan Francesconi
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category C Forest Wilson
29 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Jeff Zimmerman
55 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Rob Anderson
32 Cross Crusade: Alpenrose Category A alex wentz
47 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Mike Abel
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Jimmy Gantz
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Scott Gray
23 GPTB: Heiser Farm CX Category C Justin Zimmerman
2 GPTB: Heiser Farm CX Clydesdale John Lombard
3 GPTB: Heiser Farm CX Clydesdale Matt Brownfield
DNF GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Ryan Francesconi
DNF GPTB: Heiser Farm CX Category A alex wentz
6 GPTB: Heiser Farm CX Category B Shawn Cecotti
12 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Mike Abel
2 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Jimmy Gantz
30 Blind Date at the Dairy Singlespeed Robin Wessel
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Paul Souders
9 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Abel
29 Battle at Barlow Masters 35+ B Mike Abel
37 Battle at Barlow Masters 35+ C Brett Hrenko
83 Battle at Barlow Masters 35+ C Chris Cortez
13 Battle at Barlow Category C John Gill
63 Battle at Barlow Masters 35+ B John Lombard
22 Battle at Barlow Women A Risi Murphy
3 Battle at Barlow Clydesdale John Lombard
9 Battle at Barlow Clydesdale Stephen Hemminger
DNF Battle at Barlow Clydesdale Peter Mersereau
3 Battle at Barlow Category B Eric Gushurst
15 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category C Justin Zimmerman
4 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category B Shawn Cecotti
6 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category A alex wentz
5 Fazio Farms CX p/b Ironclad Junior Men Freddy Anderson
10 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Matt Brownfield
7 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Mike Abel
2 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Rob Anderson
16 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Jamie Laird
3 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Jeff Zimmerman
5 Fazio Farms CX p/b Ironclad Clydesdale John Lombard
2 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category C Jeff Zimmerman
2 Blind Date at the Dairy Men C Daniel Kappes
21 Blind Date at the Dairy Men C Forest Wilson
57 Blind Date at the Dairy Masters Men C Paul Souders
62 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jamie Laird
111 Blind Date at the Dairy Masters Men C Peter Mersereau
13 Blind Date at the Dairy Men C Jeff Zimmerman
18 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Stephen Hemminger
1 Blind Date at the Dairy Men C Eric Gushurst
26 Blind Date at the Dairy Singlespeed Robin Wessel
27 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Abel
1 Psycho Cross Series Clydesdale John Lombard
11 Psycho Cross Series Men B John Lombard
12 Psycho Cross Series Men A alex wentz
17 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Tom Nilan
8 Psycho Cross Series Men C Tyler Mangum
9 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C John Gill
35 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B John Lombard
14 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Ryan Francesconi
13 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Jimmy Gantz
9 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Rob Anderson
12 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Junior Men Freddy Anderson
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Clydesdale Matt Brownfield
3 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Clydesdale John Lombard
20 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Justin Zimmerman
6 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category B Shawn Cecotti
5 Psycho Cross Series Men C Tyler Mangum
8 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Tom Nilan
DNF GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A alex wentz
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Eric Gushurst
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Daniel Kappes
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C John Gill
16 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Rob Anderson
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Eric Gushurst
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Daniel Kappes
20 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C John Gill
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Rob Anderson
16 Blind Date at the Dairy Men A Chris Swan
9 Blind Date at the Dairy Masters Men B Rob Anderson
23 Blind Date at the Dairy Masters C Paul Souders
DNF Blind Date at the Dairy Men C Forest Wilson
26 Blind Date at the Dairy Men C Justin Zimmerman
7 Blind Date at the Dairy Men C John Gill
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Eric Gushurst
14 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Daniel Kappes
6 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men C Daniel Kappes
4 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men C Eric Gushurst
14 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Rob Anderson
19 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Rob Anderson
18 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C John Gill
11 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men C John Gill
21 Double Cross Masters 35+ B John Lombard
10 Double Cross Category B Daniel Kappes
10 Double Cross Category A alex wentz
5 Double Cross Clydesdale John Lombard
13 Double Cross Clydesdale Matt Brownfield
DNF Double Cross Clydesdale Peter Mersereau
6 Double Cross Category C John Gill
9 Double Cross Masters 35+ C Brett Hrenko
8 GPTB: Double Cross Clydesdale Stephen Hemminger
26 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Ryan Francesconi
2 GPTB: Double Cross Clydesdale John Lombard
7 GPTB: Double Cross Clydesdale Matt Brownfield
13 GPTB: Double Cross Clydesdale Peter Mersereau
20 GPTB: Double Cross Category C Justin Zimmerman
14 GPTB: Double Cross Masters 35+ C Jon Langbehn
15 GPTB: Double Cross Masters 35+ C Brett Hrenko
20 GPTB: Double Cross Junior Men Freddy Anderson
6 GPTB: Double Cross Category A Scott Gray
9 GPTB: Double Cross Category A alex wentz
8 GPTB: Double Cross Category B Daniel Kappes
13 GPTB: Double Cross Category B Shawn Cecotti
7 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Jimmy Gantz
11 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Rob Anderson
17 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Mike Abel
18 GPTB: Double Cross Masters 35+ B John Lombard
3 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Jimmy Gantz
12 GPTB: Het Meer CX Race Category A alex wentz
16 GPTB: Het Meer CX Race Junior Men Caleb Laird
14 GPTB: Het Meer CX Race Junior Men Freddy Anderson
8 GPTB: Het Meer CX Race Masters 50+ Stephen Hemminger
DNF GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B David Cowperthwaite
46 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B John Lombard
43 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Rob Anderson
25 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Mike Abel
14 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Ryan Francesconi
56 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Jamie Laird
53 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Chris Cortez
8 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdale Stephen Hemminger
7 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdale Matt Brownfield
5 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdale John Lombard
18 GPTB: Het Meer CX Race Category C Justin Zimmerman
25 GPTB: Het Meer CX Race Category A Chris Swan
16 GPTB: Het Meer CX Race Category C Forest Wilson
3 GPTB: Het Meer CX Race Category C Eric Gushurst
10 GPTB: Het Meer CX Race Men B Daniel Kappes
13 GPTB: Het Meer CX Race Men B Shawn Cecotti
7 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Celebration Criterium Pro/1/2 Carl Hoefer
12 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Coburg TT Men 4/5 Steve Popp
21 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Coburg TT Men 3 Tony Coca
17 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Coburg TT Men 3 Tyler Mangum
15 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Celebration Criterium Men 4/5 Steve Popp
23 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Celebration Criterium Men 3 Tyler Mangum
19 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Celebration Criterium Men 3 Tony Coca
10 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Carl Hoefer
71 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Steve Popp
48 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Tony Coca
41 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Tyler Mangum
9 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Coburg TT Pro/1/2 Carl Hoefer
18 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Justin Zimmerman
7 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Mike Abel
4 GPTB: David Douglas CX #1 Clydesdale John Lombard
14 GPTB: David Douglas CX #1 Clydesdale Peter Mersereau
6 GPTB: David Douglas CX #1 Category C John Gill
3 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Eric Gushurst
DNF Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Men 1/2 Scott Gray
7 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Men 1/2 Carl Hoefer
14 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Men 4/5 Steve Popp
23 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Men 3 Tony Coca
21 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Brett Hrenko
5 GPTB: David Douglas CX #1 Category B Shawn Cecotti
21 GPTB: David Douglas CX #1 Category A William Laubernds
7 GPTB: David Douglas CX #1 Category A alex wentz
22 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Michael Choate
6 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Jimmy Gantz
65 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Chris Cortez
16 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Men 3 Tyler Mangum
55 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Jamie Laird
69 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Tyler Mangum
16 Eugene Celebration - McBeth Prologue Pro/1/2 Carl Hoefer
3 Eugene Celebration - McBeth Prologue Pro/1/2 Scott Gray
14 Eugene Celebration - McBeth Prologue Men 4/5 Steve Popp
33 Eugene Celebration - McBeth Prologue Men 3 Tony Coca
98 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Tony Coca
8 Eugene Celebration Pro/1/2 Carl Hoefer
20 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Carl Hoefer
3 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Scott Gray
81 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Steve Popp
16 Eugene Celebration Men 3 Tyler Mangum
21 Eugene Celebration Men 3 Tony Coca
12 Eugene Celebration Men 4/5 Steve Popp
23 Eugene Celebration - McBeth Prologue Men 3 Tyler Mangum
6 Alpenrose Thursdays Senior Men Robin Wessel
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
15 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
15 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Dan Mahoney
9 Tuesday PIR Category 5 Men Colin Ross
19 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Austin Arguello
21 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Robin Wessel
23 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 William Laubernds
18 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Alan Whitney
19 Tuesday PIR: August Series Standings Category 5 Colin Ross
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
3 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
14 Monday PIR Maters Men 4/5 Jorge Kaufmann
13 Monday PIR Maters Men 4/5 Ben Needham
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mike Abel
17 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Robin Wessel
6 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Stephen Bedford
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
16 Monday PIR Maters Men 4/5 Greg Kowalsky
5 Masters Track Championships Masters Men 30-39 Pursuit Justin La Vigne
4 Masters Track Championships Masters Men 30-39 Pursuit Carl Hoefer
4 Masters Track Championships Masters Men 30-39 Points Race Carl Hoefer
2 Masters Track Championships Masters Men 50+ Points Race Stephen Hemminger
2 Longview Gran Prix Criterium Category 1/2 Stephen Bedford
7 Longview Gran Prix Criterium Category 1/2 William Laubernds
11 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Stephen Hemminger
9 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Justin La Vigne
8 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Adam Edgerton
19 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
2 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mike Abel
20 Monday PIR Masters Men 4/5 Jorge Kaufmann
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
29 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Lombard
5 OBRA Hillclimb Category 4/5 Men Ryan Francesconi
6 OBRA Hillclimb Senior Men Carl Hoefer
63 OBRA Hillclimb: Combined Combined Scott Wagnon
32 OBRA Hillclimb: Combined Combined Ron Babcock
23 OBRA Hillclimb: Combined Combined Ryan Francesconi
11 OBRA Hillclimb: Combined Combined Carl Hoefer
1 OBRA Hillclimb Masters Men 40-44 Ron Babcock
6 OBRA Hillclimb Masters Men 40-44 Scott Wagnon
3 Giro di Portland Senior Men Scott Gray
11 Giro di Portland Masters 1/2/3 40+ Robin Wessel
DNF Giro di Portland Senior Men Scott Gray
17 Giro di Portland Senior Men Elijah Romer
16 Giro di Portland Senior Men Carl Hoefer
2 OBRA Jr/Team Track Championships Men Team Pursuit Justin La Vigne
20 Giro di Portland Men Category 3 Douglas Murphy
2 OBRA Jr/Team Track Championships Men Team Pursuit Dennis Petross
23 Giro di Portland Men Category 3 Matt Brownfield
2 OBRA Jr/Team Track Championships Men Team Pursuit Ian Compton
1 Fast Twitch Fridays Sprint C Dennis Petross
4 Alpenrose Thursdays Men Category 4/5 Ian Compton
11 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
34 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Zimmerman
9 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Tyler Mangum
5 Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
25 Monday PIR Masters Men 4/5 Greg Kowalsky
1 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
27 Monday PIR Masters Men 4/5 Jorge Kaufmann
2 OBRA TT Masters Men 40-44 Ron Babcock
30 OBRA TT: Combined Combined Colby Wait-Molyneux
1 OBRA TT Masters Men 30-34 Carl Hoefer
9 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
22 OBRA TT Men Category 4/5 Brian Duhon
2 OBRA TT Men Category 1/2 Colby Wait-Molyneux
42 OBRA TT: Combined Combined Ron Babcock
38 OBRA TT: Combined Combined Carl Hoefer
150 OBRA TT: Combined Combined Brian Duhon
8 OBRA Criterium Men Category 3 Aaron Aikin
13 OBRA Criterium Senior Men Stephen Bedford
2 OBRA Criterium Masters Men 50-59 Alan Whitney
2 Tense-N-Grity Short Track Men 3 Forest Wilson
20 OBRA Criterium Senior Men William Laubernds
19 OBRA Criterium Senior Men Carl Hoefer
21 OBRA Criterium Senior Men Scott Gray
22 OBRA Criterium Senior Men Austin Arguello
19 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Austin Arguello
22 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Eli Romer
17 Portland Twilight Criterium Men 1/2 William Laubernds
15 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Christopher DuBois
3 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Stephen Bedford
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 Men Stephan Niquet
51 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Aaron Aikin
17 Portland Twilight Criterium Category 3 Men George Gardner
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 Men Douglas Murphy
4 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Robin Wessel
3 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Carl Hoefer
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
12 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tyler Mangum
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
35 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Douglas Murphy
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephan Niquet
26 Monday PIR Masters 3/4 Greg Kowaksy
1 Monday PIR Masters 3/4 Eric Gushurst
DNF Monday PIR Masters 3/4 Kevin Ward
29 Monday PIR Masters 1-3 John Lombard
2 PDW Track Omnium Men 4/5 Ian Compton
3 OUCH Masters Men 40-44 Mike Abel
3 OUCH Men Category 4 Ryan Francesconi
68 OUCH: Combined Combined Steve Popp
37 OUCH: Combined Combined Ryan Francesconi
6 OUCH Men Category 4 Steve Popp
50 OUCH: Combined Combined Mike Abel
6 Franz Criterium Senior Men Stephen Bedford
9 Franz Criterium Senior Men William Laubernds
DNF Franz Criterium Men 3 Mike Abel
8 Franz Criterium Men 3 Stephan Niquet
DNF Franz Criterium Men 4/5 Jorge Kaufmann
2 Franz Criterium Men 4/5 Eric Gushurst
20 Franz Criterium Senior Men Carl Hoefer
DNF Franz Criterium Senior Men Patrick Gerke
DNF Franz Criterium Senior Men Robin Wessel
1 Franz Criterium Senior Men Austin Arguello
2 Alpenrose Thursdays Madison Carl Hoefer
8 Alpenrose Thursdays Senior Men Carl Hoefer
6 Alpenrose Thursdays Senior Men Stephen Bedford
4 Alpenrose Thursdays Senior Men Austin Arguello
10 Alpenrose Thursdays Open 4/5 William Laubernds
3 Alpenrose Thursdays Open 4/5 Ian Compton
37 Tuesday PIR Category 3/4 John Lombard
18 Twilight Crit Series: July Series Standings Category 4/5 Aaron Aikin
13 Twilight Crit Series: July Series Standings Category 4/5 Dan Mahoney
20 Twilight Crit Series: July Series Standings Category 1/2/3 Tyler Mangum
11 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Tyler Mangum
7 Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
12 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
19 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Williams
5 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Carl Hoefer
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Aikin
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
1 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
27 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Alan Whitney
4 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Eric Gushurst
2 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Andrew Kenny
27 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 George Gardner
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Zac Strode
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
34 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
29 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
25 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 4/5 Scott Harris
21 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
1 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Souders
DNF Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mike Abel
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
26 Monday PIR Masters Men 4/5 Greg Kowalsky
12 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Paul Souders
28 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
56 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
19 Monday PIR Masters Men 4/5 Steve Popp
9 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
25 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
6 Vancouver Criterium Category 5 Colin Ross
12 Vancouver Criterium Category 3 Stephan Niquet
19 Vancouver Criterium Category 3 Douglas Murphy
21 Vancouver Criterium Category 3 Cole Sprague
5 Vancouver Criterium Masters 50+ Alan Whitney
7 Vancouver Criterium Senior Men Stephen Bedford
13 Vancouver Criterium Senior Men Austin Arguello
21 Vancouver Criterium Senior Men Adam Edgerton
32 Vancouver Criterium Senior Men Robin Wessel
33 Vancouver Criterium Senior Men Carl Hoefer
34 Vancouver Criterium Senior Men Chris Swan
DNF Vancouver Criterium Senior Men Colby Wait-Molyneux
28 Vancouver Criterium Category 3 John Lombard
23 Swan Island Criterium Senior Men Colby Wait-Molyneux
DNF Swan Island Criterium Senior Men William Laubernds
32 Swan Island Criterium Senior Men Carl Hoefer
27 Swan Island Criterium Senior Men Kolben Preble
24 Swan Island Criterium Senior Men Adam Edgerton
18 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ John Lombard
17 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ Stephan Niquet
20 Swan Island Criterium Category 4/5 Men Colin Ross
5 Swan Island Criterium Masters 35+ Category 4/5 Jimmy Gantz
17 Swan Island Criterium Masters 35+ Category 4/5 Ben Needham
6 Swan Island Criterium Category 3 Men Stephan Niquet
12 Swan Island Criterium Category 3 Men Cole Sprague
17 Swan Island Criterium Category 3 Men John Lombard
2 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Austin Arguello
34 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Francesconi
38 Tuesday PIR Category 3/4 Cory Sieg
40 Tuesday PIR Category 3/4 Mike Abel
41 Tuesday PIR Category 3/4 John Gill
14 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Mahoney
16 Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
5 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Gushurst
1 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
26 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
64 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tony Coca
38 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
35 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Ben Needham
27 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
24 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Scott Harris
1 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
32 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
33 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
26 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
21 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
22 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
26 Monday PIR Masters Men 4/5 Greg Kowalsky
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
DNF Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 alex wentz
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
2 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Souders
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
41 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mike Abel
11 Tigard Crit Category 4 Men Cory Sieg
4 Tigard Crit Masters Men 40+ Category 3/4 Alan Whitney
11 Tigard Crit Category 3 Men Shawn Cecotti
DNF Tigard Crit Masters Men 40+ Category 3/4 John Lombard
DNF Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1 Men Austin Arguello
DNF Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1 Men Stephen Bedford
27 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1 Men Scott Gray
88 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 2 Patrick Gerke
67 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 2 William Laubernds
DNF Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 3 Andrew Neill
68 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 3 Stephan Niquet
30 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 4 Ryan Francesconi
30 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 3 Stephan Niquet
124 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Pro/1 Men Austin Arguello
85 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Pro/1 Men Scott Gray
104 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 2 Patrick Gerke
89 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 2 William Laubernds
75 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 3 Andrew Neill
137 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Pro/1 Men Stephen Bedford
43 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 4 Ryan Francesconi
105 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 2 William Laubernds
101 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 2 Patrick Gerke
82 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 3 Stephan Niquet
32 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 3 Andrew Neill
37 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 4 Ryan Francesconi
170 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Stephen Bedford
159 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Carl Hoefer
150 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Austin Arguello
26 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Scott Gray
2 Fast Twitch Fridays Sprint A Dennis Petross
97 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 3 Stephan Niquet
57 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 3 Andrew Neill
19 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 4 Ryan Francesconi
105 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 2 Patrick Gerke
40 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 2 William Laubernds
DNF Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Colby Wait-Molyneux
148 Cascade Classic - Prineville Time Trial Pro/1 Men Carl Hoefer
72 Cascade Classic - Prineville Time Trial Pro/1 Men Scott Gray
5 Alpenrose Thursdays Senior Men Robin Wessel
172 Cascade Classic - Prineville Time Trial Pro/1 Men Austin Arguello
126 Cascade Classic - Prineville Time Trial Pro/1 Men Stephen Bedford
75 Cascade Classic - Prineville Time Trial Pro/1 Men Colby Wait-Molyneux
183 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1 Men Carl Hoefer
127 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1 Men Austin Arguello
11 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Scott Gray
169 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1 Men Colby Wait-Molyneux
106 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1 Men Stephen Bedford
105 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Stephen Bedford
125 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Austin Arguello
170 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Colby Wait-Molyneux
183 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race Pro/1 Men Carl Hoefer
21 Cascade Classic - McKenzie Pass Road Race: GC after Stage 1 Pro/1 Men Scott Gray
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
29 Cascade Classic Pro/1 Men Scott Gray
24 Cascade Classic Men Category 4 Ryan Francesconi
78 Cascade Classic Men Category 3 Stephan Niquet
76 Cascade Classic Men Category 2 William Laubernds
89 Cascade Classic Men Category 2 Patrick Gerke
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Eric Gushurst
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Andrew Kenny
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Carl Hoefer
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Francesconi
17 Tuesday PIR Category 3/4 Mike Abel
2 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
179 Cascade Classic - Prologue Pro/1 Men Austin Arguello
166 Cascade Classic - Prologue Pro/1 Men Carl Hoefer
106 Cascade Classic - Prologue Pro/1 Men Colby Wait-Molyneux
115 Cascade Classic - Prologue Pro/1 Men Scott Gray
109 Cascade Classic - Prologue Pro/1 Men Stephen Bedford
16 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tyler Mangum
35 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
21 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
27 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
28 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
62 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tony Coca
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Souders
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
20 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Scott Harris
23 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
13 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
14 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
31 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Ben Needham
1 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
13 Alpenrose Velodrome Challenge Men Ten Mile Carl Hoefer
14 Gresham Crit Senior Men Adam Edgerton
13 Gresham Crit Senior Men William Laubernds
15 Gresham Crit Senior Men Robin Wessel
22 Gresham Crit Senior Men Elijah Romer
8 Gresham Crit Category 3 Men Douglas Murphy
18 Gresham Crit Category 3 Men Tony Coca
19 Gresham Crit Category 3 Men Shawn Cecotti
4 Gresham Crit Masters 40+ 3/4 Tony Coca
18 Gresham Crit Masters 40+ 3/4 John Lombard
13 Gresham Crit Category 4 Men John Gill
15 Gresham Crit Masters 35+ 4/5 Jorge Kaufmann
6 Gresham Crit Masters 40+ 3/4 Douglas Murphy
DNF Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Race Carl Hoefer
8 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Qualifier Points Race Carl Hoefer
5 Alpenrose Thursdays Senior Men Robin Wessel
2 Alpenrose Thursdays Men 4/5 Ian Compton
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
7 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Cole Sprague
38 Mt. Tabor Series Senior Men Adam Edgerton
30 Mt. Tabor Series Senior Men Brendan Treacy
12 Mt. Tabor Series Men 3 Douglas Murphy
19 Mt. Tabor Series Men 3 Zac Strode
5 Mt. Tabor Series Men 3 Stephan Niquet
29 Mt. Tabor Series Men 4 Steve Popp
5 Mt. Tabor Series Men 4 Andrew Kenny
1 Mt. Tabor Series Men 4 Eric Gushurst
10 Mt. Tabor Series Men 5 John Gill
13 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
2 Mt. Tabor Series Senior Men Austin Arguello
40 Mt. Tabor Series Senior Men Robin Wessel
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
15 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher DuBois
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Aikin
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Scott Harris
16 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
15 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
23 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Ben Needham
27 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
8 Monday PIR Masters 4/5 Scott Harris
3 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
9 Monday PIR Masters 4/5 Cory Sieg
12 Monday PIR Masters 4/5 Ben Needham
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Souders
40 Monday PIR Masters 1/2/3 John Lombard
6 Monday PIR Masters 4/5 Eric Gushurst
57 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tony Coca
21 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
20 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Shawn Cecotti
17 High Desert Omnium Road Race Men 4/5 Ryan Francesconi
6 High Desert Omnium Road Race Men 3 Stephan Niquet
29 High Desert Omnium Road Race Men Pro/1/2 Patrick Gerke
6 High Desert Omnium Road Race Men Pro/1/2 Scott Gray
4 OBRA Track Championships Category 4 Men Points Race Ian Compton
DNF OBRA Track Championships Senior Men Points Race William Laubernds
2 OBRA Track Championships Category 4 Men Pursuit Ian Compton
13 High Desert Omnium Road Race Men Pro/1/2 Stephen Bedford
6 St. Honore Criterium Masters 35+ Category 4/5 Ryan Francesconi
82 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Brian Duhon
4 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Scott Gray
19 High Desert Omnium Time Trial Men 4/5 Brian Duhon
3 High Desert Omnium Time Trial Men Pro/1/2 Scott Gray
12 High Desert Omnium Men 3 Stephan Niquet
1 High Desert Omnium Men Pro/1/2 Scott Gray
25 High Desert Omnium Criterium Men 4/5 Brian Duhon
15 High Desert Omnium Criterium Men Pro/1/2 Austin Arguello
2 High Desert Omnium Criterium Men Pro/1/2 Scott Gray
20 St. Honore Criterium Category 1/2 Adam Edgerton
24 St. Honore Criterium Category 1/2 Carl Hoefer
13 St. Honore Criterium Category 1/2 William Laubernds
13 St. Honore Criterium Masters 35+ Category 4/5 Steve Popp
2 St. Honore Criterium Category 4/5 Eric Gushurst
14 St. Honore Criterium Category 4/5 John Gill
27 St. Honore Criterium Category 4/5 Colin Ross
5 St. Honore Criterium Category 3 Stephan Niquet
16 St. Honore Criterium Category 3 Douglas Murphy
25 St. Honore Criterium Category 3 Andrew Neill
5 St. Honore Criterium Category 1/2 Stephen Bedford
7 St. Honore Criterium Masters 35+ Category 4/5 Jimmy Gantz
4 OBRA Track Championships Category 4 Men Ian Compton
10 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Men Stephen Hemminger
23 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
32 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
25 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harris
24 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Francesconi
4 Twilight Crit Series Category 4/5 Dan Mahoney
21 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
3 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Gushurst
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
18 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Mangum Tyler
19 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
22 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
49 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
DNF Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tony Coca
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
5 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Pro/1/2 Men Scott Gray
DNF Six Hours of Mt Hood Solo Men Cole Sprague
31 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Category 3 Men Tony Coca
21 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Category 3 Men Jack Rising
38 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Category 3 Men Jack Rising
34 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Category 3 Men Tony Coca
38 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Category 3 Men Jack Rising
34 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Category 3 Men Tony Coca
1 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
2 Alpenrose Six Day Category 4 Men Ian Compton
11 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Scott Gray
16 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Tony Coca
15 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Jack Rising
185 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Tony Coca
181 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Jack Rising
12 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Scott Gray
23 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Scott Gray
9 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Scott Gray
39 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Category 3 Men Tony Coca
35 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Category 3 Men Jack Rising
11 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Pro/1/2 Men Scott Gray
4 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
5 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
6 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Scott Gray
6 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Scott Gray
1 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
38 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Jack Rising
29 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Tony Coca
31 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Tony Coca
29 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Category 3 Men Tony Coca
4 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Scott Gray
30 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Jack Rising
38 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Category 3 Men Jack Rising
5 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
4 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Andrew Boone
29 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Gerke
27 Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
25 Mt. Tabor Series Senior Men Elijah Romer
2 Mt. Tabor Series Senior Men Austin Arguello
1 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
11 Mt. Tabor Series Category 3 bryan richardson
10 Mt. Tabor Series Category 3 Zac Strode
7 Mt. Tabor Series Category 3 Douglas Murphy
5 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
4 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
5 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Men A Carl Hoefer
4 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Men B Stephen Hemminger
3 Mt. Tabor Series Category 3 Stephan Niquet
1 Mt. Tabor Series Category 5 Eric Gushurst
12 Mt. Tabor Series Category 5 John Gill
29 Mt. Tabor Series Category 5 Colin Ross
16 Mt. Tabor Series Category 4 Andrew Kenny
6 Mt. Tabor Series Category 4 Steve Popp
6 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Robin Wessel
5 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
4 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
7 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Omnium Stephen Hemminger
4 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Madison Stephen Hemminger
10 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men A Omnium Carl Hoefer
5 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men A Madison Carl Hoefer
4 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men B Overall Stephen Hemminger
10 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
16 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Ryan Francesconi
14 Tuesday PIR: June Series Standings Men 4 Perry York
23 Tuesday PIR: June Series Standings Men 5 Colin Ross
5 Alpenrose Six Day: Overall after Day 2 Men A Overall Carl Hoefer
22 Twilight Crit Series Category 4/5 Dan Mahoney
15 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Tyler Mangum
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Ian Compton
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Adam Edgerton
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
7 Twilight Crit Series: June Series Standings Category 4/5 Dan Mahoney
2 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
25 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
13 Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
12 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
5 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
29 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
21 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 George Gardner
11 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
21 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
15 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
2 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
10 Monday PIR: June Series Standings Novice Men Colin Ross
2 Alpenrose Six Day Men B Stephen Hemminger
4 Alpenrose Six Day Men A Carl Hoefer
17 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 William Laubernds
7 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
15 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Elijah Romer
DNF Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Austin Arguello
5 Alpenrose Thursdays Madison A Carl Hoefer
14 Alpenrose Thursdays Senior Men Carl Hoefer
1 Alpenrose Thursdays Senior Men Stephen Bedford
12 Mt. Tabor Series Men 4 Andrew Kenny
2 Mt. Tabor Series Men 3 Stephan Niquet
30 Mt. Tabor Series Men 4 Steve Popp
11 Mt. Tabor Series Men 3 bryan richardson
10 Mt. Tabor Series Men 4 Ryan Francesconi
18 Mt. Tabor Series Category 5 Men John Gill
17 Mt. Tabor Series Men 3 Douglas Murphy
21 Mt. Tabor Series Men 3 Zac Strode
27 Mt. Tabor Series Senior Men Elijah Romer
3 Mt. Tabor Series Category 5 Men Eric Gushurst
18 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Gerke
1 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
22 Mt. Tabor Series Men 3 Jeff Zimmerman
17 Mt. Tabor Series Senior Men Christopher DuBois
1 Twilight Crit Series Category 4/5 Dan Mahoney
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephan Niquet
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 William Laubernds
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Douglas Murphy
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
5 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Francesconi
10 Tuesday PIR Category 5 Colin Ross
16 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Tyler Mangum
6 TRC Mst/Jr Track TT Series: June Series Standings Masters Men 50+ Stephen Hemminger
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan Francesconi
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 4 Perry York
20 Tuesday PIR: Series Standings Category 5 Colin Ross
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
2 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
19 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Alan Whitney
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Paul Souders
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 George Gardner
25 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
17 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 George Gardner
8 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
3 Monday PIR Novice Men Colin Ross
16 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
20 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
9 Monday PIR - Series Standings Novice Men Colin Ross
19 Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
7 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
9 Blue Ribbon Track Race Senior Men Carl Hoefer
5 Blue Ribbon Track Race Men Category 4 William Laubernds
2 Blue Ribbon Track Race Senior Men Stephen Bedford
14 OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Stephen Bedford
8 OBRA RR Championships Day 2 Masters 30-39 Ryan Francesconi
7 OBRA RR Championships Day 2 Masters 30-39 Stephan Niquet
DNF OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 40-49 Mike Abel
DNF OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 40-49 Ron Babcock
16 OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Carl Hoefer
DNF Test of Endurance 50/100 Clydesdale John Lombard
20 OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Brendan Treacy
DNF OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Elijah Romer
DNF OBRA RR Championships Day 2 Senior Men David Muecke
8 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 40-49 Robin Wessel
DNF OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Adam Edgerton
5 OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Austin Arguello
1 OBRA RR Championships Day 2 Senior Men Scott Gray
Alpenrose Thursdays Senior Men Carl Hoefer
4 Alpenrose Thursdays Madison Carl Hoefer
8 Alpenrose Thursdays Masters Men Stephen Hemminger
9 Alpenrose Thursdays Senior Men Robin Wessel
19 Mt. Tabor Series Men 4 Mike Abel
8 Mt. Tabor Series Men 4 Andrew Kenny
22 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Men Austin Arguello
9 Mt. Tabor Series Men 4 Steve Popp
10 Mt. Tabor Series Men 4 Ryan Francesconi
4 Mt. Tabor Series Men 3 Zac Strode
6 Mt. Tabor Series Men 3 Stephan Niquet
31 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
23 Mt. Tabor Series Senior Men Elijah Romer
8 Mt. Tabor Series Senior Men Brendan Treacy
21 Mt. Tabor Series Men 3 bryan richardson
20 Twilight Crit Series Category 4/5 Dan Mahoney
13 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Tyler Mangum
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
8 Tuesday PIR - Series Standings Category 4 Perry York
5 Tuesday PIR - Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
15 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
21 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
24 Monday PIR Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
15 Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
5 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
20 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
3 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Eric Gushurst
11 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Hayes Kenny
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
12 Monday PIR - Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
13 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Abel
21 Monday PIR Novice Men Brian Duhon
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Alan Whitney
14 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Scott Gray
23 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Andrew Neill
27 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Patrick Gerke
31 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Tony Coca
32 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Stephan Niquet
38 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Douglas Murphy
15 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 4 Andrew Kenny
5 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 Zac Strode
50 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Andrew Boone
67 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Brendan Treacy
71 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Stephen Bedford
DNF Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 Carl Hoefer
DNF Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Pro/1/2 William Laubernds
72 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Carl Hoefer
8 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 4 Men Andrew Kenny
11 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Zac Strode
22 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Stephan Niquet
24 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Patrick Gerke
204 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined William Laubernds
114 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Adam Edgerton
107 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Brendan Treacy
82 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Scott Gray
77 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Carl Hoefer
35 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Stephen Bedford
33 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Andrew Boone
237 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Andrew Kenny
223 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Douglas Murphy
222 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Tony Coca
36 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Andrew Neill
176 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Stephan Niquet
140 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Andrew Neill
126 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Zac Strode
120 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Patrick Gerke
83 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Adam Edgerton
80 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Brendan Treacy
9 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Stephan Niquet
10 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Zac Strode
28 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Tony Coca
31 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Patrick Gerke
39 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Andrew Neill
47 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men Douglas Murphy
38 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Tony Coca
41 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Douglas Murphy
27 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
50 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Scott Gray
57 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Andrew Boone
62 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Brendan Treacy
106 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Adam Edgerton
107 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men William Laubernds
8 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 4 Men Andrew Kenny
14 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Stephen Bedford
48 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Scott Gray
69 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Andrew Boone
106 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 William Laubernds
80 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Brendan Treacy
96 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 William Laubernds
101 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Adam Edgerton
65 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Scott Gray
61 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Carl Hoefer
31 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Stephen Bedford
29 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Andrew Boone
13 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Andrew Kenny
44 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Douglas Murphy
43 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Tony Coca
27 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Stephan Niquet
17 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Andrew Neill
12 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Zac Strode
11 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Patrick Gerke
100 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
42 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Scott Gray
40 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Douglas Murphy
34 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Tony Coca
30 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Stephan Niquet
26 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Andrew Neill
24 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Patrick Gerke
4 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 Zac Strode
17 Mt. Hood Cycling Classic Pro/1/2 Scott Gray
50 Mt. Hood Cycling Classic Pro/1/2 Andrew Boone
60 Mt. Hood Cycling Classic Pro/1/2 Brendan Treacy
62 Mt. Hood Cycling Classic Pro/1/2 Stephen Bedford
54 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Brendan Treacy
68 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Stephen Bedford
79 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Andrew Boone
DNF Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Phelan Kostur
106 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men William Laubernds
109 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Adam Edgerton
DNF Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Chris Swan
5 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 4 Men Andrew Kenny
4 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Stephan Niquet
10 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Zac Strode
36 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Patrick Gerke
14 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 4 Andrew Kenny
42 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Tony Coca
44 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Andrew Neill
45 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Douglas Murphy
105 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Carl Hoefer
4 Alpenrose Thursdays Senior Men Robin Wessel
2 Alpenrose Thursdays Masters Stephen Hemminger
24 Mt. Tabor Series Category 4 Men Cory Sieg
20 Mt. Tabor Series Category 3 Men Douglas Murphy
2 Mt. Tabor Series Senior Men Brendan Treacy
10 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Gerke
16 Mt. Tabor Series Senior Men Carl Hoefer
19 Mt. Tabor Series Senior Men Elijah Romer
27 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
23 Mt. Tabor Series Senior Men Adam Edgerton
17 Mt. Tabor Series Category 5 Men Eric Gushurst
29 Mt. Tabor Series Category 5 Men John Gill
14 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Robin Wessel
10 Mt. Tabor Series Category 4 Men Andrew Kenny
36 Mt. Tabor Series Category 4 Men Perry York
19 Mt. Tabor Series Category 3 Men bryan richardson
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Ryan Francesconi
3 Mt. Tabor Series Category 3 Men Stephan Niquet
14 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steve Popp
5 TRC Mst/Jr Track TT Series: 500m Masters Men 50+ Stephen Hemminger
6 Tuesday PIR Category 4 Men Perry York
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
62 Tuesday PIR Category 1/2/3 Zac Strode
27 Tuesday PIR Category 3/4 Ian Compton
14 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Abel
6 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
24 Monday PIR Masters Men 4/5 Ben Needham
29 Monday PIR Masters Men 4/5 Perry York
30 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Holser
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
34 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ryan Francesconi
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Hayes Kenny
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Brett Hrenko
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Gushurst
2 OBRA TTT: Combined Combined Stephan Niquet
1 OBRA TTT Men 3 Shawn Cecotti
1 OBRA TTT Men 3 Tony Coca
1 OBRA TTT Men 3 Ron Babcock
1 OBRA TTT Men 3 Stephan Niquet
4 Alpenrose Heartbreaker Men 5 Points Race Ian Compton
21 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men Carl Hoefer
18 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men bryan richardson
31 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men Aaron Aikin
32 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men Douglas Murphy
5 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Masters Men 40+ Category 3/4/5 Douglas Murphy
8 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Masters Men 50+ Category 3/4/5 Ben Needham
14 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men Stephan Niquet
1 Fast Twitch Fridays Beginner Men Ian Compton
8 Alpenrose Thursdays Category 1/2/3 Robin Wessel
7 Mt. Tabor Series Senior Men Chris Swan
6 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
1 Mt. Tabor Series Senior Men Brendan Treacy
DNF Mt. Tabor Series Men 3 Douglas Murphy
21 Mt. Tabor Series Men 3 Aaron Aikin
14 Mt. Tabor Series Men 3 Zac Strode
6 Mt. Tabor Series Men 3 Stephan Niquet
DNF Mt. Tabor Series Men 5 Colin Ross
5 Mt. Tabor Series Men 5 Eric Gushurst
29 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Gerke
17 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Shawn Cecotti
2 Tuesday PIR Men Category 5 Eric Gushurst
4 Tuesday PIR Men Category 4 Perry York
47 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
43 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Kowalsky
26 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Neill
63 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Lombard
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 Tuesday PIR: May Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
17 Tuesday PIR: May Series Standings Category 1/2/3 Jack Rising
22 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Michael Rueter
25 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Alan Whitney
11 Tuesday PIR: May Series Standings Category 4 Ben Needham
15 Tuesday PIR: May Series Standings Category 4 Perry York
19 Tuesday PIR: May Series Standings Category 4 Daniel Kappes
27 Tuesday PIR: May Series Standings Category 5 Perry York
25 Tuesday PIR: May Series Standings Category 5 Hayes Kenny
6 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Aaron Aikin
5 Western Bike Works TT @ PIR Men 3 Rob Anderson
4 Western Bike Works TT @ PIR Men 1/2 Carl Hoefer
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Phil de la Motte
30 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
1 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 40+ Ron Babcock
29 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Holser
9 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
29 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Lombard
83 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Chris Swan
6 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Ron Babcock
98 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Brian Duhon
16 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Rob Anderson
5 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Carl Hoefer
75 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
73 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Phil de la Motte
72 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
66 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 David Cowperthwaite
7 Monday PIR Novice Men Colin Ross
22 Monday PIR Novice Men Brian Duhon
8 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
64 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
18 Monday PIR - May Series Standings Novice Men Colin Ross
24 Monday PIR - May Series Standings Novice Men Daniel Stark
54 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
25 Western Bike Works TT @ PIR Men 4/5 Brian Duhon
20 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Mike Abel
21 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 John Gill
22 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
24 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
44 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
55 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Justin Zimmerman
64 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Perry York
39 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Aaron Aikin
43 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Kevin Ward
51 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Tony Coca
29 Monday PIR - May Series Standings Novice Men Brian Duhon
14 Sisters Stampede Category 1 Men 19-34 Kolben Preble
6 Sisters Stampede Clydesdale 210 Lbs John Lombard
10 Summit Criterium Bend Category 1/2/3 David Muecke
10 Summit Criterium Bend Category 1/2/3 Austin Arguello
1 Summit Criterium Bend Category 1/2/3 Stephen Bedford
8 Sisters Stampede Category 1 Men 19-34 Cole Sprague
15 Bend Don't Brake Men 1/2 David Muecke
DNF Bend Don't Brake Men 3 Cole Sprague
DNF Bend Don't Brake Men 3 John Lombard
DNF Bend Don't Brake Men 3 Tony Coca
15 Bend Don't Brake Men 4/5 Mike Abel
1 Bend Don't Brake Men 1/2 Stephen Bedford
3 Fast Twitch Fridays Beginner Men Ian Compton
1 Fast Twitch Fridays - May Series Standings Beginner Men Ian Compton
19 Fast Twitch Fridays - May Series Standings Sprinter Will Blanton
9 Alpenrose Thursdays Category 1/2 Carl Hoefer
5 Alpenrose Thursdays Category 1/2 Stephen Bedford
1 Tuesday PIR - Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
13 Tuesday PIR Category 3/4 Mike Abel
6 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Rueter
13 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Shawn Cecotti
14 Tuesday PIR - Series Standings Category 1/2/3 Jack Rising
15 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Lombard
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
22 Tuesday PIR - Series Standings Category 5 Perry York
20 Tuesday PIR - Series Standings Category 5 Hayes Kenny
10 Tuesday PIR - Series Standings Category 4 MW34 Needham
27 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Daniel Kappes
20 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 MW34 Whitney
17 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Michael Rueter
46 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 John Gill
19 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Mike Abel
20 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Cory Sieg
39 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
5 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Aaron Aikin
51 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Justin Zimmerman
60 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Perry York
34 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Aaron Aikin
38 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Kevin Ward
46 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tony Coca
51 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
61 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
63 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 David Cowperthwaite
69 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
70 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Phil de la Motte
72 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
12 Monday PIR Masters 4/5 Chris Holser
80 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Chris Swan
27 Monday PIR: Series Standings Novice Men Brian Duhon
22 Monday PIR: Series Standings Novice Men Daniel Stark
19 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Zac Strode
22 Spring Thaw XC Category 1 Men 19-34 Kolben Preble
19 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Zac Strode
10 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Brendan Treacy
6 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Chris Swan
30 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Tony Coca
28 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Aaron Aikin
21 Mt. Tabor Circuit Race Category 5 Colin Ross
16 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Stephan Niquet
13 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Jack Rising
7 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Phelan Kostur
10 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Ryan Francesconi
22 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Douglas Murphy
3 Fast Twitch Fridays Sprint D Will Blanton
1 Fast Twitch Fridays Beginner Men Ian Compton
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephan Niquet
82 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
7 Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
25 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
34 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Rueter
40 Tuesday PIR Category 3/4 Levi Arzie
47 Tuesday PIR Category 3/4 Ian Compton
48 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
2 Tuesday PIR Men 4 Ben Needham
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Neill
73 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Lombard
25 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Dan Mahoney
14 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Phelan Kostur
14 Tuesday PIR Men 4 Perry York
8 Tuesday PIR Men 5 Hayes Kenny
3 Twilight Time Trial Series Men 3 Phelan Kostur
4 Twilight Time Trial Series Men 4 Dan Mahoney
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Zac Strode
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jack Rising
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 bryan richardson
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 Patrick Gerke
56 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
DNF Monday PIR Masters Men 1/2/3 Kevin Ward
DNF Monday PIR Masters Men 1/2/3 Chris Swan
45 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Cowperthwaite
35 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shawn Cecotti
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Phil de la Motte
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Aaron Aikin
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tony Coca
10 Monday PIR Novice Men Daniel Stark
19 Monday PIR Novice Men Brian Duhon
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Abel
9 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
31 Monday PIR Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
40 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
DNF Monday PIR Masters Men 4/5 Perry York
46 Monday PIR Masters Men 4/5 Justin Zimmerman
10 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Andrew Kenny
30 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Carl Hoefer
37 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Elijah Romer
19 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Ryan Francesconi
20 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Michael Rueter
21 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Dan Mahoney
DNF OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Perry York
9 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 5 John Gill
3 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 40+ Jimmy Gantz
6 OBRA RR Championships Day 1 Category 4/5 40+ Mike Abel
11 OBRA RR Championships Day 1 Category 3/40+ Tony Coca
13 OBRA RR Championships Day 1 Category 3/40+ Douglas Murphy
31 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Adam Edgerton
14 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 3 Stephan Niquet
16 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 3 Patrick Gerke
23 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 3 Jack Rising
26 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 3 Tyler Mangum
DNF OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Robin Wessel
3 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Chris Swan
6 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Scott Gray
7 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Brendan Treacy
12 OBRA RR Championships Day 1 Pro/1/2 Stephen Bedford
17 OBRA RR Championships Day 1 Category 3/40+ Ron Babcock
2 Fast Twitch Fridays Masters 50+ Alan Whitney
1 Alpenrose Thursdays Category 4/Men William Laubernds
17 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Phelan Kostur
95 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brendan Treacy
91 Tuesday PIR Category 1/2/3 bryan richardson
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Zimmerman
92 Tuesday PIR Category 1/2/3 Elijah Romer
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jack Rising
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
99 Tuesday PIR Category 1/2/3 Zac Strode
102 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Lombard
3 Tuesday PIR Category 3/4 Shawn Cecotti
9 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Kappes
12 Tuesday PIR Category 3/4 Alan Whitney
37 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
48 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Kenny
55 Tuesday PIR Category 3/4 Stephen Hemminger
12 Tuesday PIR Men 4 Perry York
96 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Harris
3 Twilight Time Trial Series Men 3 Phelan Kostur
101 Tuesday PIR Category 1/2/3 Patrick Gerke
53 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
51 Monday PIR Masters Men 4/5 Perry York
49 Monday PIR Masters Men 4/5 John Gill
48 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
55 Monday PIR Masters Men 4/5 Andrew Burns
56 Monday PIR Masters Men 4/5 Chris Holser
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Lombard
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shawn Lecotti
74 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
22 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Abel
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Aaron Aikin
23 Monday PIR Novice Men Brian Duhon
13 Monday PIR Novice Men Daniel Stark
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Andrew Boone
31 Monday PIR Masters Men 4/5 Justin Zimmerman
4 Montinore Road Race Men 3 Zac Strode
1 Montinore Road Race Men 3 Patrick Gerke
23 Montinore Road Race Men 1/2 Adam Edgerton
23 Montinore Road Race Men 4/5 Aaron Aikin
15 Montinore Road Race Men 4/5 Daniel Kappes
31 Montinore Road Race Men 1/2 Elijah Romer
12 Montinore Road Race Masters 35+ Category 4/5 Mike Abel
9 Montinore Road Race Masters 35+ Category 4/5 Jimmy Gantz
2 Montinore Road Race Masters 35+ Category 4/5 Ryan Francesconi
7 Montinore Road Race Men 3 Stephan Niquet
19 Montinore Road Race Men 1/2 alex wentz
20 Montinore Road Race Men 1/2 Robin Wessel
28 Montinore Road Race Masters 35+ 1/2/3 Ron Babcock
11 Montinore Road Race Men 4/5 Andrew Kenny
1 As the Raven Flies TT Masters 30+ Men Carl Hoefer
7 As the Raven Flies TT Category 4/5 Men parice Juntradetdoungdee
6 As the Raven Flies TT Category 3 Men Douglas Murphy
5 As the Raven Flies TT Category 3 Men Rob Anderson
1 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 40+ Men Ron Babcock
1 As the Raven Flies TT-Series Standings Masters 30+ Men Carl Hoefer
13 As the Raven Flies TT-Series Standings Category 4/5 Men parice Juntradetdoungdee
1 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Ron Babcock
3 As the Raven Flies TT Senior Men Carl Hoefer
38 As the Raven Flies TT: Combined Combined parice Juntradetdoungdee
23 As the Raven Flies TT: Combined Combined Rob Anderson
8 As the Raven Flies TT-Series Standings Category 3 Men Douglas Murphy
3 As the Raven Flies TT: Combined Combined Carl Hoefer
6 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ron Babcock
4 As the Raven Flies TT: Combined Combined Carl Hoefer
4 As the Raven Flies TT-Series Standings Senior Men Carl Hoefer
7 As the Raven Flies TT-Series Standings Category 3 Men Rob Anderson
26 As the Raven Flies TT: Combined Combined Douglas Murphy
2 Alpenrose Thursdays Category 4/5 Robert Vigeant
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 George Gardner
8 Tuesday PIR Men Category 5 Perry York
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Ian Compton
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
3 Monday PIR-April Series Standings Masters 4/5 Daniel Kappes
21 Monday PIR Men 4/5 John Gill
23 Monday PIR Men 4/5 Chris Holser
24 Monday PIR Men 4/5 Andrew Burns
1 Monday PIR Men 1/2/3 Stephan Niquet
8 Monday PIR Men 1/2/3 Carl Hoefer
15 Monday PIR Men 1/2/3 Alan Whitney
22 Monday PIR Men 1/2/3 Douglas Murphy
16 Monday PIR Men 4/5 Ryan Francesconi
12 Monday PIR Men 4/5 Jimmy Gantz
10 Monday PIR Men 4/5 Perry York
9 Monday PIR Men 4/5 Cory Sieg
3 Monday PIR Men 4/5 Daniel Kappes
9 Monday PIR-April Series Standings Novice Men Perry York
7 Monday PIR-April Series Standings Masters 4/5 Cory Sieg
18 Monday PIR-April Series Standings Masters 4/5 Perry York
1 Monday PIR-April Series Standings Masters 1/2/3 Stephan Niquet
19 Monday PIR-April Series Standings Masters 1/2/3 Carl Hoefer
8 Eugene Roubaix Men 1/2 alex wentz
15 Eugene Roubaix Men 1/2 Robin Wessel
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 David Muecke
8 Eugene Roubaix Men 3 Tony Coca
11 Eugene Roubaix Men 3 Will Blanton
19 Eugene Roubaix Men 3 Stephan Niquet
2 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Ron Babcock
DNS As the Raven Flies TT Masters 50+ Men Jeff Vinson
6 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ron Babcock
DNF Eugene Roubaix Men 3 Douglas Murphy
DNF Eugene Roubaix Men 3 Alan Whitney
19 Eugene Roubaix Men 4 Aaron Aikin
23 Eugene Roubaix Men 4 Levi Arzie
DNF Eugene Roubaix Men 4 Steve Popp
1 Eugene Roubaix Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
DNF Eugene Roubaix Masters Men 4/5 Ben Needham
3 Eugene Roubaix Men 5 Andrew Kenny
18 Eugene Roubaix Men 5 Hayes Kenny
1 Eugene Roubaix Men 1/2 Scott Gray
7 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Ryan Francesconi
18 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men Patrick Gerke
9 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men Brendan Treacy
11 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 40+ Men Robin Wessel
8 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men Chris Swan
3 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men Stephen Bedford
1 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men Christopher DuBois
9 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 40+ Men Perry York
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 40+ Men Mike Abel
21 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 Men Aaron Aikin
11 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Daniel Kappes
3 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men Brendan Treacy
8 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 4/5 Perry York
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 4/5 Mike Abel
17 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Andrew Kenny
16 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men John Gill
7 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 Men Ryan Francesconi
4 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Kappes
9 Tuesday PIR Category 5 Men Perry York
40 Tuesday PIR Category 3/4 Will Blanton
21 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Needham
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jack Rising
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Wagnon
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cole Sprague
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brendan Treacy
2 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Brendan Treacy
5 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
14 Tuesday PIR: April Series Standings Category 5 Perry York
42 Monday PIR Men 1/2/3 Phil de la Motte
12 Monday PIR Men 1/2/3 Alan Whitney
24 Monday PIR Men 1/2/3 David Cowperthwaite
27 Monday PIR Men 1/2/3 Matt Brownfield
10 Monday PIR Men 1/2/3 Stephan Niquet
52 Monday PIR Men 4/5 John Gill
51 Monday PIR Men 4/5 Andrew Burns
49 Monday PIR Men 4/5 Mike Abel
45 Monday PIR Men 1/2/3 Douglas Murphy
52 Monday PIR Men 1/2/3 Kevin Ward
65 Monday PIR Men 1/2/3 Justin La Vigne
70 Monday PIR Men 1/2/3 George Gardner
38 Monday PIR Men 4/5 Jimmy Gantz
29 Monday PIR Men 4/5 Ryan Francesconi
27 Monday PIR Men 4/5 Jamie Laird
15 Monday PIR Men 4/5 Cory Sieg
11 Monday PIR Men 4/5 Eric Gushurst
5 Monday PIR Men 4/5 Daniel Kappes
31 Monday PIR Novice Men Brian Duhon
6 Monday PIR Novice Men Perry York
28 Monday PIR Novice Men Chris Holser
33 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Phelan Kostur
29 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Douglas Murphy
16 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Rob Anderson
36 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Michael Rueter
14 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Carl Hoefer
24 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Tony Coca
13 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 50+ Jeff Vinson
46 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined David Cowperthwaite
44 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Jeff Vinson
6 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Carl Hoefer
9 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 40-49 David Cowperthwaite
6 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 40-49 Tony Coca
1 Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 30-39 Carl Hoefer
DNF Beautiful Estacada Time Trial Men Eddie Merckx Cole Sprague
DNF Beautiful Estacada Time Trial Masters Men 50+ Alan Whitney
3 Beautiful Estacada Time Trial Category 4 Michael Rueter
5 Beautiful Estacada Time Trial Category 3 Phelan Kostur
3 Beautiful Estacada Time Trial Category 3 Rob Anderson
4 Beautiful Estacada Time Trial Category 3 Douglas Murphy
3 Beautiful Estacada Time Trial Senior Men Carl Hoefer
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Men Chris Swan
18 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Men Patrick Gerke
11 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 40+ Men Robin Wessel
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Men Stephen Bedford
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Men Christopher DuBois
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 40+ Men Mike Abel
20 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 Men Aaron Aikin
6 Rose Garden Circuit Race Series Men Category 4/5 Ryan Francesconi
10 Rose Garden Circuit Race Series Men Category 4/5 Aaron Aikin
13 Rose Garden Circuit Race Series Men Category 4/5 John Gill
DNF Rose Garden Circuit Race Series Men Category 4/5 Daniel Kappes
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Mike Abel
10 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Perry York
1 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men Christopher DuBois
9 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 40+ Men Perry York
6 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 Men Ryan Francesconi
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Ian Compton
23 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Rueter
19 Tuesday PIR Category 3/4 Will Blanton
6 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Kappes
15 Tuesday PIR Men Category 5 Perry York
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cole Sprague
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Phil de la Motte
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Cowperthwaite
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Alan Whitney
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Douglas Murphy
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Hemminger
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 George Gardner
29 Monday PIR Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
28 Monday PIR Masters Men 4/5 Mike Abel
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Daniel Kappes
3 Monday PIR Masters Men 4/5 Cory Sieg
8 Monday PIR Novice Men Perry York
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephan Niquet
39 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Carl Hoefer
44 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Robin Wessel
21 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Adam Edgerton
6 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Scott Gray
3 Kings Valley RR Pro/1/2 Men alex wentz
47 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Kolben Preble
53 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Andrew Boone
55 Kings Valley RR Pro/1/2 Men William Laubernds
6 Kings Valley RR Category 3 Men Patrick Gerke
17 Kings Valley RR Category 3 Men Cole Sprague
19 Kings Valley RR Category 3 Men Stephan Niquet
24 Kings Valley RR Category 3 Men Jack Rising
25 Kings Valley RR Category 3 Men Will Blanton
29 Kings Valley RR Category 3 Men Tyler Mangum
30 Kings Valley RR Category 3 Men Zac Strode
15 Kings Valley RR Masters 40+ (Category 3/4/5) Mike Abel
16 Kings Valley RR Masters 40+ (Category 3/4/5) Tony Coca
46 Kings Valley RR Masters 40+ (Category 3/4/5) Douglas Murphy
24 Kings Valley RR Masters 50+ (Category 3/4/5) Jeff Vinson
28 Kings Valley RR Masters 50+ (Category 3/4/5) Alan Whitney
20 Kings Valley RR Category 4/5 Men Cory Sieg
25 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Chris Swan
30 Kings Valley RR Category 4/5 Men John Gill
31 Kings Valley RR Category 4/5 Men Dan Mahoney
48 Kings Valley RR Category 4/5 Men Jimmy Gantz
DNF Kings Valley RR Category 4/5 Men Andrew Kenny
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Chris Swan
2 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Christopher DuBois
10 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Patrick Gerke
15 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 alex wentz
17 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Stephan Niquet
19 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Cole Sprague
20 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 John Gill
22 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Daniel Kappes
24 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Cory Sieg
36 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Chris Holser
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 4/5 Men Ryan Francesconi
19 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 4/5 Men Ryan Francesconi
5 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 4/5 40+ Men Mike Abel
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 4/5 40+ Men Perry York
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Men Stephen Bedford
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Men Christopher DuBois
5 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Men Chris Swan
16 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Men Patrick Gerke
10 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 40+ Men Robin Wessel
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Mike Abel
1 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Stephen Bedford
6 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Carl Hofer
6 Western Bike Works TT @ PIR Eddy Men Cole Sprague
1 Western Bike Works TT @ PIR Men 1/2 Carl Hofer
DNF Western Bike Works TT @ PIR Men 1/2 Stephen Bedford
2 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 30+ Carl Hoefer
2 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 40+ Ron Babcock
9 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 40+ David Cowperthwaite
4 Western Bike Works TT @ PIR Masters Men 50+ Alan Whitney
5 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Ron Babcock
46 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined David Cowperthwaite
25 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Alan Whitney
72 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Cole Sprague
9 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Carl Hoefer
DNF Piece of Cake RR Men 1/2 Andrew Boone
27 Piece of Cake RR Men 1/2 Andrew Boone
23 Piece of Cake RR Men 1/2 William Laubernds
DNF Piece of Cake RR Men 1/2 Chris Swan
DNF Piece of Cake RR Men 1/2 Christopher DuBois
29 Piece of Cake RR Men 3 Patrick Gerke
31 Piece of Cake RR Men 3 Will Blanton
21 Piece of Cake RR Men 1/2 Adam Edgerton
19 Piece of Cake RR Men 1/2 Scott Gray
17 Piece of Cake RR Men 1/2 David Muecke
9 Piece of Cake RR Men 1/2 Stephen Bedford
6 Piece of Cake RR Men 1/2 Carl Hoefer
27 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 4/5 Perry York
39 Piece of Cake RR Men 4/5 Jimmy Gantz
29 Piece of Cake RR Men 4/5 John Gill
21 Piece of Cake RR Men 4/5 Cory Sieg
8 Piece of Cake RR Men 4/5 Ryan Francesconi
DNF Piece of Cake RR Men 3 Stephan Niquet
12 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Alistair Corkett
13 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men (Category 1/2/3) Patrick Gerke
DNF Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Daniel Kappes
6 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+/Category 4/5 Men Perry York
6 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 1/2/3 Men Robin Wessel
1 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men (Category 1/2/3) Stephen Bedford
5 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Ryan Francesconi
18 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men (Category 1/2/3) Stephan Niquet
DNF Rose Garden Circuit Race Series Senior Men (Category 1/2/3) bryan richardson
3 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men (Category 1/2/3) Christopher DuBois
6 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 1 19-34 Kolben Preble
23 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2/35-44 Jimmy Gantz
31 Banana Belt Men 1/2 Elijah Romer
2 Banana Belt: Hot Spots Category 1/2 Hotspot 1 Adam Edgerton
3 Banana Belt: Hot Spots Category 1/2 Hotspot 2 Adam Edgerton
1 Banana Belt: Hot Spots Category 1/2 Hotspot 1 William Laubernds
14 Banana Belt: Series Points Men 5 Daniel Kappes
6 Banana Belt: Series Points Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
1 Banana Belt: Hot Spots Category 1/2 Hotspot 2 William Laubernds
6 Banana Belt: Series Points Men 3 Stephan Niquet
14 Banana Belt: Series Points Men 1/2 Adam Edgerton
9 Banana Belt: Series Points Men 1/2 William Laubernds
7 Banana Belt: Series Points Men 1/2 Scott Gray
1 Banana Belt: Series Points Men 1/2 Stephen Bedford
14 Banana Belt Men 5 Daniel Kappes
6 Banana Belt Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
37 Banana Belt Masters Men 1/2/3 Ron Babcock
DNF Banana Belt Men 3 Patrick Gerke
6 Banana Belt Men 3 Stephan Niquet
1 Banana Belt: Hot Spots Category 1/2 Hotspot 3 Stephen Bedford
30 Banana Belt Men 1/2 Andrew Boone
29 Banana Belt Men 1/2 alex wentz
25 Banana Belt Men 1/2 William Laubernds
23 Banana Belt Men 1/2 Adam Edgerton
20 Banana Belt Men 1/2 Kolben Preble
6 Banana Belt Men 1/2 Scott Gray
1 Banana Belt Men 1/2 Stephen Bedford
14 Banana Belt: Series Points Men Category 3 Will Blanton
7 Banana Belt: Series Points Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
13 Banana Belt Men 1/2 Kolben Preble
5 Banana Belt Men Category 3 Patrick Gerke
10 Banana Belt Men Category 3 Zac Strode
14 Banana Belt Men Category 3 Will Blanton
7 Banana Belt Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
7 Banana Belt Men Category 5 Andrew Kenny
14 Banana Belt Men Category 5 Jamie Laird
13 Banana Belt: Series Points Men 1/2 Kolben Preble
5 Banana Belt: Series Points Men Category 3 Patrick Gerke
10 Banana Belt: Series Points Men Category 3 Zac Strode
7 Banana Belt: Series Points Men Category 5 Andrew Kenny
14 Banana Belt: Series Points Men Category 5 Jamie Laird
21 Banana Belt Series Standings Men 1/2 Kolben Preble
3 Banana Belt Series Standings Men 3 Patrick Gerke
15 Banana Belt Series Standings Men 3 Zac Strode
23 Banana Belt Series Standings Men 3 Will Blanton
7 Banana Belt Series Standings Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
6 Banana Belt Series Standings Men 5 Andrew Kenny
16 Banana Belt Series Standings Men 5 Cory Sieg
17 Banana Belt Series Standings Men 5 Jamie Laird
30 Banana Belt Men 3 Stephan Niquet
22 Banana Belt Men 1/2 William Laubernds
18 Banana Belt Men 1/2 Scott Gray
5 Banana Belt Men 1/2 Stephen Bedford
33 Banana Belt Men 1/2 Kolben Preble
7 Banana Belt Men 3 Patrick Gerke
16 Banana Belt Men 3 Stephan Niquet
22 Banana Belt Men 3 Zac Strode
28 Banana Belt Men 3 Will Blanton
5 Banana Belt Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
9 Banana Belt Men 5 Andrew Kenny
18 Banana Belt Men 5 Cory Sieg
19 Banana Belt Men 5 Daniel Kappes
20 Banana Belt Men 5 Jamie Laird
6 Banana Belt Series Points Men 3 Patrick Gerke
10 Banana Belt Series Points Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
5 Banana Belt Series Points Men 5 Andrew Kenny
13 Banana Belt Series Points Men 5 Cory Sieg
6 Banana Belt Men 3 Patrick Gerke
24 Banana Belt Men 5 John Gill
30 Banana Belt Men 1/2 Adam Edgerton
36 Banana Belt Men 3 Will Blanton
39 Banana Belt Men 3 George Gardner
40 Banana Belt Men 3 Phelan Kostur
22 Banana Belt Men 4 Levi Arzie
10 Banana Belt Masters Men 4/5 Ryan Francesconi
25 Banana Belt Masters Men 4/5 Jimmy Gantz
5 Banana Belt Men 5 Andrew Kenny
13 Banana Belt Men 5 Cory Sieg
20 Banana Belt Men 5 Jamie Laird
19 Banana Belt Masters Men 4/5 Steve Popp
44 Banana Belt Men 5 Colin Ross
29 Banana Belt Men 5 Chris Holser
24 Banana Belt Men 3 Rob Anderson
12 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Elijah Romer
18 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Adam Edgerton
9 Southern Oregon Time Trial Series Men 4/5 Jamie Laird
39 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Jamie Laird
11 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Kolben Preble
27 Jack Frost TT: Combined Combined Ron Babcock
40 Jack Frost TT: Combined Combined Alan Whitney
189 Jack Frost TT: Combined Combined Jamie Laird
219 Jack Frost TT: Combined Combined Colin Ross
8 Jack Frost TT: Combined Combined Carl Hoefer
247 Jack Frost TT: Combined Combined Brian Duhon
222 Jack Frost TT: Combined Combined parice Juntradetdoungdee
129 Jack Frost TT: Combined Combined Cory Sieg
90 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Rueter
33 Jack Frost TT: Combined Combined Patrick Gerke
29 Jack Frost TT: Combined Combined Rob Anderson
9 Jack Frost TT: Combined Combined Carl Hoefer
7 Jack Frost TT Men 50-59 Alan Whitney
DNS Jack Frost TT Men 40-49 David Cowperthwaite
DNS Jack Frost TT Men 40-49 Perry York
38 Jack Frost TT Men 40-49 Jamie Laird
6 Jack Frost TT Men 40-49 Ron Babcock
34 Jack Frost TT Men 4/5 Brian Duhon
31 Jack Frost TT Men 4/5 parice Juntradetdoungdee
16 Jack Frost TT Men 4/5 Cory Sieg
9 Jack Frost TT Men 4/5 Michael Rueter
2 Jack Frost TT Men 30-39 Carl Hoefer
DNS Jack Frost TT Men 3 Tony Coca
10 Jack Frost TT Men 3 Patrick Gerke
7 Jack Frost TT Men 3 Rob Anderson
15 Jack Frost TT Eddy - Men Colin Ross
5 Jack Frost TT Men 1/2 Carl Hoefer
34 Cherry Pie Men 4 Levi Arzie
24 Cherry Pie Men 4 Dan Mahoney
31 Cherry Pie Men 3 Tony Coca
26 Cherry Pie Men 3 Jack Rising
20 Cherry Pie Men 3 Stephan Niquet
13 Cherry Pie Men 3 Patrick Gerke
35 Cherry Pie Men 1/2 William Laubernds
33 Cherry Pie Men 1/2 Chris Swan
32 Cherry Pie Men 1/2 Christopher DuBois
31 Cherry Pie Men 1/2 Austin Arguello
30 Cherry Pie Men 1/2 Stephen Bedford
29 Cherry Pie Men 1/2 alex wentz
28 Cherry Pie Men 1/2 Carl Hoefer
18 Cherry Pie Men 1/2 Kolben Preble
5 Cherry Pie Men 1/2 Adam Edgerton
35 Cherry Pie Men 5 - Group B Colin Ross
22 Cherry Pie Men 4/5-40+ Perry York
2 Cherry Pie Men 4/5-40+ Jimmy Gantz
30 Cherry Pie Men 5 - Group A Chris Holser
28 Cherry Pie Men 5 - Group A John Gill
13 Cherry Pie Men 5 - Group A Jamie Laird
12 Cherry Pie Men 5 - Group A Cory Sieg
8 Cherry Pie Men 5 - Group A Daniel Kappes